İstanbul doğumluyum. Eğitim hayatımı 2012 yılında tamamladıktan sonra meslek hayatıma 2013 yılında İnterpartner Assistance firmasında başladım ve yaklaşık beş sene operasyon departmanında kıdemli takım üyesi olarak görev yaptım. Gayrimenkul sektöründe kariyer hedeflediğim için bu sektörde lider olan saygıdeğer RE/MAX bünyesinde çalışmaya karar verdim. Eğitimlerimi tamamladıktan sonra profesyonel olarak hizmet vermeye başladım.
Sertifikalarım;
- Zaman ve Kalite Yönetimi (DİEM AKADEMİ)
- Stres Yönetimi (DİEM AKADEMİ)
Ödüllerim;
- Ocak 2019 ofis ciro 1.si
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2018

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2019

RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir. RE/MAX sistemine dahil edilen gayrimenkullerin en doğru fiyat ile alınmasının yetkinliğini sağlar.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Fatih Yeşin

Hoş görülü ve detaylı bilgilendirme için teşekkür ederiz.

Hülya Avun

Sizin bizim konutumuz için kiralama sürecinde yaptığınız hizmetten ve sonuçtan çok memnun kaldık.

Sema Karataş

Evren beyin vermiş olduğu hizmetten dolayı kendisine teşekkür eder diğer işlerinde de aynı nezaket ve güvenin devamını dilerim.

Mustafa Peker Özsoy

Güzel hizmetti, teşekkür ederim.

Erdinç Polat

Çok kısa sürede dairemi kiraya verdi. Çok teşekkür ederim.

Alper Yakar

Güler yüz, hassasiyet, anlayış ve fedakarlık yaparak bizlere kolaylık sağlamıştır.

Ebru Turan

Öncelikle her şey için teşekkür ederiz. Vermiş olduğunuz hizmetten çok memnun kaldığımızı dile getirmek isterim. İşinizi çok ilgili, hakkıyla ve layıkıyla yapıyorsunuz. Sizi takdir ediyorum, teşekkürlerimi borç bilirim.

Muhammed Batmaz

Kiraya verme aşamasında hızlı ve kaliteli hizmet için teşekkürlerimi iletiyorum.

Muzaffer Laloğlu

İlgi ve güler yüzünüz çok iyiydi. Sıcak ve samimi bir danışmanla tanıştım ve bundan sonraki süreçte eminim iletişimimiz devam edecek.

Özcan Kurt

Evren beye verdiği güzel hizmetten dolayı çok teşekkür ederim. Çalışma hayatında başarılar diliyorum.

Ahmet Şağban

Evren bey kısa sürede işlemlerimi sonuçlandırdı. Kendilerine teşekkürlerimi sunarım.

Ömer Şalcı

Evren Özer beyden çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Sinan Turan

Yıllardır birlikte çalışıyoruz. Profesyonel hizmet için kesinlikle tercih edebilirsiniz.

Kazem Labbafian

Sözleşme esnasında iki tarafın haklarını savunarak, kiracının içinin rahat etmesini sağladı.

Esra Başkaya

Evren bey bu süreçte bize her aradığımızda vakit ayırdı. İlgisi, samimiyeti için teşekkür ederiz.

Adnan Kaplan

İşlemlerimiz hızlı ve güvenle gerçekleşti. Kiraya verme süreci kısa olması da beni sevindirdi. Hizmetlerinizden dolayı teşekkür ederim.

Erhan Şahin

Evren beyin işini yaparken ki yardımsever davranışı, güçlü iletişim özellikleri ve kabiliyeti sayesinde ve ev tutma sürecini çok kısa sürede sancısız bitirmek çok önemliydi. Gayrimenkul işine uzak olmayan biri olarak bu tabloyu çizebilen çok fazla insan olmadığını söyleyebilirim.

Hasan Uğur Güçlüer

Evren beyin hem evi tanıtımında, hem de süreci şeffaf şekilde yürütmesi, pürüzsüz bir şekilde noktalaması gayet profesyoneldi. İlgisine teşekkürler.

Dilek Koyuncu

Evren bey ile mülkümüzün kiralaması için uzun yıllardır beraber çalışıyoruz. Her zaman en iyi kiracı adayları ile evimizi güvenle kiralamamızı sağladığı için kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.

Mesut Bulat

Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. İlgi ve alakanıza çok teşekkür ederim.

Erdinç Ayhan

Evren Bey, profesyonel yaklaşımı, tüm süreçte düzenli ve detaylı bilgilendirmesi ile alım sürecinin hızlı ve kolay bir şekilde tamamlanmasını sağladı. Kendisine teşekkür ederim.

Nuray Can

Son derece sıkıntısız ve zahmetsiz bir süreç yaşadim evimin alımı ve satımı esnasında. Son derece özenli ve içime sinen bir alışveriş yaşattılar. Başından sonuna son derece ilgiliydiler. Çok teşekkür ederim.

Baybars Yeşil

Hızlı ve net, Her şey süper. Teşekkürler.

Yeliz Varol

Çok başarılı bir iş idi, teşekkürler.

Hasan Tarık Altuntaş

Randevu saatine zamanında geldi. Bilgisi ve deneyimiyle bizi iyi yönde bilgilendirdi.

Mustafa Bulat

Gayret ve desteklerinden dolayı teşekkür ederiz samimi güven çerçevesinde işlemlerimizi hızlı bir şekilde tamamladık

Selen Gür

Dairemizin satışında göstermiş olduğunuz gayret ve samimi yaklaşımınız için çok teşekkürler. Şimdiden birçok arkadaşıma referans olarak isminizi ilettim.

A*******

İki dairemizin işlemlerinde de çok profesyonelce çalışıp, kısa sürede işlemleri neticelendirdi. Sektörel tecrübesi ve güvenilirliği tartışılmaz. Herşey için teşekkür ederiz.

Doğan Taşlıçukur

Evren beyden çok memnun kaldık abimle teşekkürler verdiği hizmet için

Seyidhan Sevinç

Evren bey güvenilir, bilgili ve ağırbaşlı biridir. Satış sürecini verdiği tavsiyeler ve yaptığı geri bildirimlerle bizim açımızdan sorunsuz bir şekilde yürüttü, o nedenle kendisine müteşekkiriz... Güven sorunu yaşanan bir sektörde, verdiği güvenle eminim ki parlak bir gelecek onu bekliyordur. Yolu ve bahtı açık olsun...

Demirhan Aslan

Çıkabilecek bütün aklisliklerin fazlasıyla çıkmasına rağmen, bankanın bile haberi olmayan konularda ( avukatın izne çıkması, yerine müsait olan avukatın belirlenmesinde) her şeyi zamanında tespit edip müdahale eden bir ekip ve bir lider. Her aradığımda veya mesaj yazdığımda anında dönüş yapması da son derece takdire şayandi. Çünkü bu yoğun ve hareketli zamanlarda acamasaydi bile anlayışla karşılardım. Evren beye teşekkür ediyorum Remax gibi kurumsal ve işini ciddiye alan profesyonel firmayı da tebrik ediyor bu kişilerle çalıştığı için kutluyorum

Ali Ayhan Akman

Sahibinden.com üzerinden ulaştığımız Evren Bey randevuya tam saatinde gelerek işine olan hakimiyetini gösterdi ve bizim için avantajları doğru şekilde anlatarak kiralama yapmamıza sebep oldu. Teşekkürler.

Ali Baş

Dairenin kiralanmasında Evren Özer Bey gereken ilgi ve alakayı göstermiştir. Kısa sürede düzgün profilde bir kiracı bulmuştur. Başarılı çalışmasından dolayı teşekkür ediyorum.

Funda Karakaş

Değerli Evren Bey'e göstermiş olduğu ilgi, alaka için çok teşekkür ediyorum. İlgili, işini severek yapan çok kibar ve yardımcı.

Erdem Aygün

Evren Bey dairemizi kiraya vermek için gösterdiği ilgi ve alaka oldukça memnun edicidir. Bu süreç içinde karşılıklı ilişkilerde ortaya koydukları nezaket ve saygı takdir edicidir. Bundan sonraki gereksinimimizde de kendileri ile çalışmaktan zevk alacağımızı düşünmekteyim.

D*******

Evren Bey vakit ayırıp çok ilgilendiler, çok teşekkür ediyoruz kendisine

A*******

Almanya`da ikamet etmekteyim ve işlerimin yoğunluğundan Istanbul`daki dairem ile kendim ilgilenemiyorum. Evren Özer`e teslim ederek en doğru seçimi yapmışım. Kendisine yetki verdiğim andan sonra evimi onun sayesinde iyi bir kiracıya kiraya verdik. Işini usaktan`da olsa doğru, titiz, profesyonel ve hızlı bir şekilde yaptı icin teşekkürlerimi sunuyorum.

Abdurrahman İyilik

İlgi ve Alakanız için Teşekkür ederim

Mine Hoşcan

Evren Özer beye evimin kiralanmasında göstermiş olduğu ilgiye ve çabukluğuna teşekkür ederim.

Ömer Faruk Gökcan

Yoğun ilgisinden ve özeninden dolayı aradığımız daireyi bulduk, kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Halit Murat Dardağan

Evren bey, telefonla irtibat kurduğumdan itibaren benimle sürekli ilgilendi. Zaten üç gün içinde dört aydır başka emlakçı tarafından kiraya veremediğim dairemi kiraya verdi. Ben olmadığım halde kiracı ile her türlü problemi giderdi. Evren beyin şahsında Remax ailesine profesyonel iş ahlakı için teşekkür ediyorum.

Nil Akdeniz

Evren Bey bir ev almamiz ve bir ev satmamiz icin bize yardimci oldu. Bu surecteki ilgisi, pozitif enerjisi ve is konusundaki takibi nedeniyle kendisine cok tesekkur ederiz. Bundan sonra emlak ile ilgiki bir ihtiyacimiz oldugunda mutlaka kendisi ile calisacagiz. Tesekkurler Evren Bey. Islerinizde artan basarilar dileriz. Nil-Ridvan Akdeniz

Seher İnceoğlu Ayşe Tanju İnceoğlu

Evren Bey'in ilgisi ve yönlendirmesi ile evimizi bulduk, mesleki deneyimi ve profesyonel yaklaşımı ile başta Evren Bey olmak üzere Remax ailesine çok teşekkür ediyoruz. Kurumsal, güvenilir ve hümanist bir yaklaşım istiyorsanız gönül rahatlığı ile Remax ailesini tercih edebilirsiniz.

Ömer

Öncelikle Kendisine yardımları, uğraşları, hoşgörüsü kısacası Hersey için çok çok çok teşekkür ediyorum. Sürekli bizimle olan iletişimi, her alanda bize düzenli ve detaylı bilgilenderme yapması ve yol göstermesi, son olarak da ne durumda olursa olsun bize zaman ayırması Evren beyin bu işi ne kadar ciddiye aldığının göstergesidir. Yeni evlilik yolunda bizler için en uygun portföyleri bize göstererek zor anımızda imdadımıza yetişerek belki de eşimle bir ömür yaşayacağımız evi bize kazandırmıştır. Her şey için tekrar teşekkürler.

Gül Bayram

Evren bey evimizin satışında bilgisi, ön görüşü, anlayışı, sabrı güler yüzü, samimiyeti ve özverisi inanılmazdı.çok yardımcı oldu bize.umudumuzun bittiği yerde bile vazgeçmedi.çok teşekkürler Evren bey

Murat Dere

Evren bey ile satın aldığımız evin danışmanı olarak tanıştık.pazarlik aşaması, ikna aşaması, tarafları buluşturma, doğru fiyat ve tecrübesi ile gerçekten istediğimiz evi almamız da büyük rol oynadı. Karşımıza çıkan bütün pürüzleri görevi olmadığı halde büyük bir özveri ve sabırla birlikte tamamladık ve tapumuzu aldık. Herşey için teşekkürler

Ahmet

Evren bey satın alındığım daire için yaptıklarınıza minetarım çok teşekkürler

Mehlika Öztosun

Çalıştığımız emlak firmalarının bizi hayal kırıklığına uğratması üzerine kendi ilanımızı verdiğimiz esnada buldu bizi Evren Bey.Sektör bilgisi ve doğru yönlendirmeleri ile piyasa koşullarına göre aksiyon almamızı sağladı ve kısa süre içerisinde satışı gerçekleştirdik.Samimiyeti, profesyonelliği ve güvenilirliği için kendisine çok teşekkür ederiz.

Rıdvan Akdeniz

Sevgili Remax Arena ofisine ve sevgili danışmanı Evren Bey'e daireyi alma sürecimize kadar bize verdiği desteklerden ve profesyonellikten dolayı teşekkür ederiz. Hizmetlerinden çok memnun kaldık.

Fatih Kaya"

Dairemizi satma aşamasında tanıştığımız Evren Özer bey bizlere verdiği güven ve enerji ile kısa süre içerisinde satışı gerçekleştirdi. Kendisine ve ofisine teşekkürlerimi sunarım.

Nuri Bozdağ

Evren Özer Bey'e ev kiralama sürecinde şahsi zamanı da dahil olmak üzere ayırdığı başka zaman ve özenle ilgilendiği bu süreç adına çok teşekkür ederim. Normalden çok daha sıkıntılı olan bu süreçte destekleri ve verdiği hizmet bana evle birlikte bir dostluk kazandırdı. Çalışma hayatında başarılar dilerim.

Zeynep Asit

yaklaşık 1 aydır arkadaşımla beraber ev arıyorduk.Tesadüf üzerine bulduğumuz eve bakmaya gittiğimizde Evren Bey bizimle ilgilendi.O kadar samimi ve kibar yaklaşımından öte güvenilir bir imajı vardı.Desteği için tekrar teşekkür ederim:)

Ali İhsan Öztürk

Uzun bi süredir ev arıyordum ve bir çok emlakcıyla mülaki oldum, baya bi ev gezdim hiç biri remax ın ilanı kadar değerinde ve uygun değildi.danışmanım olan evren beyde gayet ilgiliydi sanki uzun zamandır tanıyormuşum gibi yakın davrandı sağ olsun çok ilgilendi.kiraya verdikten sonra da aradı sordu gayet memnun kaldım.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.