1980 yılında İstanbul'da doğdum. İstanbul Üsküdar Anadolu lisesinde okudum.Eskişehir Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler mezunuyum. 2002-2010 yılları arasında Asansör sektöründe Satış Müdürü olarak görev yaptım. 2010-2017 yılları arasında Otomotiv sektöründe yurt dışı satış-pazarlama ve müşteri ilişkileri departmanlarında yönetici ve aynı zamanda yönetim kurulu üyesi ve ortağı olarak görev yaptım.  İş hayatım boyunca edindiğim dürüst, güvenilir ve planlı çalışma ilkelerimi RE/MAX güvencesi ile birleştirerek sizlere en iyi hizmeti verebilmek için RE/MAX ailesinin bir üyesi olmaya karar verdim.

Uzmanlık Bölgesi

Suadiye Mah. / Kadıköy Caddebostan Mah. / Kadıköy Fenerbahçe Mah. / Kadıköy

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2018

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır. RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2019

RE/MAX sistemine dahil edilen gayrimenkullerin en doğru fiyat ile alınmasının yetkinliğini sağlar.

2022

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır. Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.

2023

RE/MAX ELEVATE EĞİTİMİ Kentsel Dönüşüm Eğitimi
Elif Aksu portföyünde 19 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 19 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ömer Karabulut

Kiralama işlemimiz 2 gün sürdü ve her şey olması gerektiği gibi oldu. Süreç son derece güvenilir ve sorunsuz geçti. Desteklerinden dolayı Elif Hanım'a teşekkür ederim.

Melike Gül Kalbinur

Kendisi son derece ilgili, profesyonel, bilgili ve anlayışlı. Bir sonraki kiralamada onu tekrar görmek isterim. Kendisini aileden biri gibi hissettim. Her şey için teşekkür ederim.

Hüldan Yılmaz

Elif Hanım inanılmaz derecede bilgili, saygılı ve her konuda bize iletişimde çok olumlu yaklaştı. Bundan sonra tüm işlerimde Elif Hanım'la çalışmak istiyorum. Kurumunuzda böyle bir iş arkadaşının olması gurur verici...

Arzu Akyol

Elif Hanım son derece ilgili, işini çok iyi yapan samimi ve özverili bir danışman kendisine teşekkür ederim.

Mert Sefa Öğütçüoğlu

Kiralama sürecindeki hızlı ve profesyonel desteğiniz için teşekkür ederim.

Filiz Fırat Dokgöz

Elif Hanım'la daha öncede çalışmıştık. Kendisi çok güler yüzlü, yardımsever, ilgili birisi kendisine çok teşekkür ederiz.

Şerif Karasu

Son derece ilgili ve güler yüzlü yaklaşımıyla kısa sürede iyi bir iletişim kurulmuştur.

Ahmet Mümtaz Ustaoğlu

Dünya şekeri bir hanım kız; sağlıkla ve iyilikle çalışmasını dilerim.

Figen Fırat Süren

Her an ulaşılabilir, iş bitirici, güler yüzlü bir arkadaşım. Her zaman desteğini hissettirdi. Kendisine çok teşekkür ederim.

Nedim Güney

Elif Aksu Hanım'la ilk telefon görüşmemizde nazik ve anlayışlı yaklaşımı için teşekkür ederim. Dakikliği, konuya hakimiyeti ve güler yüzü sayesinde süreci hızlı ve sorunsuz bir şekilde ilerlettik.

Hüseyin Algünerhan

Elif Hanım işinde gerçekten şimdiye kadar gördüğüm en profesyonel çalışan ve işini titizlikle yapan bir danışman. Sürenin başından sonuna kadar bakmadan titizlikle yanımızda olduğu için kendisine çok teşekkür eder başarılar dilerim.

T******* Y*******

Elif hanım işinin ehli bir emlak danışmanı, saat gibi işlemlerimi yürüttü ve nihayetlendirdi.

Elif Yavuz

Süreç boyunca destekleri ile alım satım işlemini kolaylaştıran pozitif iletişimi sayesinde satıcı ile aramızdaki iletişimin sağlıklı ilerlemesini sağladı.

Seda Yumlu

Elif hanım sürecin başından sonuna kadar her zaman yanımızdaydı, büyük bir sabır ve titizlikle bıkmadan bütün sorularımızı yanıtlayarak bize destek oldu. profesyonel, işini layıkıyla yapan ve çok kibar bir danışman. kendisi ile çalıştığım için çok memnunum, işinde başarılar diliyorum ve çok teşekkür ederim.

Orkun Taluğ

İlgili, kibar, açıklayıcı ve her konuda bizlere yardımcı olan elif hanım'a çok teşekkür ederiz.

Salih Akyol

Elif hanım ile 2019'dan beri çalışıyoruz, birçok sorunsuz satış ve kiralama gerçekleştirdi, nezaketi hassasiyeti ve profesyonelliği için kendisine çok teşekkür ederim.

Ayşenur İnak

Elif hanım ile 3. kusursuz işimiz. yormadan, kolaylıkla hallediyoruz. diğer emlak işlerimin de severek takibini yapmasını isterim.

Figen Fırat Süren

Gayet ilgili detaylı bilgi veren, güler yüzlü her zaman ulaşılabilirdi. her şey için kendisine teşekkür ederim.

Filiz Fırat Dokgöz

Güler yüzlü, nazik, planlı, düzenli ve sen derece çözümcül yaklaşımla kendisine teşekkür ediyorum.

İsmail Seis

Elif hanım çok teşekkür ederiz. çok güler yüzlü ve işine çok dikkat eden, işini seven bir gayrimenkul danışmanı. bizimle çok ilgilendiği için ve bizi ev sahibi yaptığı için kendisine çok teşekkür ederiz.

Sevil Ersarmeli

Elif hanım müşterisini iyi tanıyan, onun isteklerini iyi analiz edebilen bir danışman. samimiyetinden ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Faisal Salem

Our experience with mi̇ss elif was perfect. she is very professional and she knows exactly every thing. needed to complete the rental process and she is very helpful.

Jülide Erdem

Elif hanım; samimi, doğal ve işinde çok titiz bir hanımefendi. yaklaşık 2018'den beri, kız kardeşimle beraber kendisi ile çalışıyoruz çok memnunuz, tavsiye ederiz.

Gençağa Karabulut

Dairemin satışı için referans ile kendisine ulaştım. raporlamaları sonrasında doğru yönlendirmeleri ve pazarlamacı faaliyetleri sayesinde kısa sürede satışın gerçekleşmesini sağladığı için kendisine çok teşekkür ederiz.

Yusuf Erayata

Güler yüzünüz, samimiyetiniz ve profesyonelliğiniz için çok teşekkür ederim. süreç içerisinde karşımıza çıkan sorunları çözümleyerek istediğimiz evi almamızı sağladığınız.

Sevtap Palacı

Elif Hanım'la ilk tanıştığımız günden itibaren kendisinin iletişimi, güven duygusu ve samimiyeti bizim evi tercih etmemize neden olmuştur.

Erhan Çetin

Elif Hanım, oldukça pozitif sürekli değer katmaya çalışan çok kıymetli bir gayrimenkul danışmanı.

Gülcan Mutlu

Elif Hanım'ın ilgi ve alakası ve ayrıca pozitif yönü olması açısından kendisine teşekkür ederim.

M. Ali Akdeniz

Elif Hanım'a yapıcı ve sonuç odaklı yaklaşımı için teşekkür ederim. RE/MAX ailesine başarılar diliyorum.

Salih Aksoy

Harika, iletişimi çok iyi, Elif Hanım'ı tanıdığımız için çok memnunuz. Gayrimenkul danışmanlık için Elif Hanım ile çalışmanızı tavsiye ederiz.

Burak Balkan

Samimi ve dürüst danışman olması benim için yeterlidir. İlgisi benim için yeterlidir.

Amjad Mesto

I recently had the pleasure of working with Elif to sell my apartment and i couldn't be more impressed with her expertise and professionalism throughout the entire process. From the very beginning, Elif was attentive to my needs and goals. And she provided excellent advise and guidance on how to prepare my property for sale. She was always available to answer my questions and kept me informed at every step of the way. Overall, i would highly recommended Elif to anyone looking to sell their property. She is knowledgeable and dedicated to achieving the best possible outcome for her clients. Thank you Elif, for your hard work and excellent service!

Gülcan Mutlu

Samimi, sıcakkanlı ve dürüst. İşlemin başından sonuna dek oldukça yardımcı oldu. Sorularımıza anında cevap alabildiğimiz tecrübe sahibi biri.

Hale Akyüz

Elif Hanım ile tanıştığımız için çok memnun kaldık. İşini çok profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Bir daha gayrimenkul danışmanlık talebimiz olduğunda Elif Hanım ilk tercihimiz olacaktır. Teşekkür ederiz.

Erhan Çetin

İşini çok profesyonelce yapan, iletişimi çok iyi, güler yüzlü ve anlayışlı bir danışman. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Merve Fatma Özdemir

Endişelerimizi sabır ve özenle dinleyen çözüme kavuşturan, güzellik içerisinde olan bir kişiliğe sahiptir, bu sebeple kendisine teşekkür ederiz.

Ayşe Nur İnak

Her işi özenle yapan, gözüm kapalı tüm emlak işlerimi teslim ettiğim Elif Hanım'ı seviyorum, iyi ki var.

A******* Ö*******

Dairemizin satışını da Elif Hanım yapmıştı kiralama işlemini de aynı özenle ve titizlikle tamamladı. Kendisine çok teşekkür ederiz

Tayfun Sür

Kiralık daire yardımları, hassasiyeti ve verdiği güvenden dolayı kendisine çok teşekkür ederiz.

Amjad Mesto

Thanks to Elif's hard work and dedication to her job, we were able to find suitable buyers to our property. Our experience went smoothly and successfully and we would advice anyone who's looking for an agent to work with Elif for an easygoing and successful experience.

Ayşenur İnak

En başından nazik yaklaşımınızdan, sorunsuz iletişimimizden ötürü Elif Hanım'a en içten dileklerimle teşekkür ederim, iyi ki var.

Meryem Atılgan

Elif Hanım ile 2 yıldır çalışıyoruz. Kendisinden çok memnunuz. 1 hafta içerisinde evimizin satışını gerçekleştirdi. Titizliği ve disiplini için kendisine çok teşekkür ederiz.

Selma Canalp

Gayrimenkul satış sürecinde tüm sıkıntılara rağmen azimli ve başarılı bir şekilde ilgilenmiştir. Her şey için teşekkürler.

Ali Özdemir

Elif Hanım son derece güven vericiydi. Güven benim için en önemli şeydi, aldığımız daireyi tekrar kendisine teslim ettik. Her şey için teşekkürler.

Nahide Akınç

Gayrimenkul Danışmanımız sayın Elif Aksu'ya hızlı ve titiz çalışması için teşekkür ederiz. Çıkan her soruna anında çözüm üretti. Her sorumuzu da ayrıntıları ile yanıtladı.

Hilary Shiela Yaltırık

Dear Ms. Elif Aksu I would like to once again thank you for all your assistance regarding the selling of our family home in Cadedebostan, Istanbul. When deciding to put the house on the market for the second time, after an unsuccessful six month period with a different estate agent, choosing the right person was imperative for us. We spoke with three different estate agents and your knowledge, experience and positive energy was the deciding factor. We could hardly believe our ears when in less than a month after signing the agreement you informed us about the prospective buyer. The process was not totally smooth but you easily overcame the few hurdles that arose. You were always there to advise and answer questions at all hours. Except for when signing the deal, all of this was achieved via the telephone and facetime WhatsApp calls, impressive! Your excellent level of English was a godsend. It was my first time selling property in Turkey and I was very fortunate that I could always clarify the fine print with you in my mother tongue. Kindest regards,

Sevil Binat

Elif Hanım ile yaklaşık 4 yıldır çalışıyoruz, profesyonelliği, işindeki titizliği, nezaketi ve duyarlılığı ile daha uzun yıllar çalışmak istediğimiz bir iş insanıdır. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Faisal Abdulvahid

I really happy with the servies. I love to work again with her she very nice and the way she welcome us was perfect.

Murat Batur

Üstün hizmet ve başarı gayretiyle gayrimenkulümüzü başından sonuna kadar sorunsuz bir şekilde teslim ettik. Gerçekten çok yardımcı olduğu için kendisine teşekkür ederiz. Geri kalan hayatınızda başarılılar Elif Hanım.

Tolga Sarı

3-4 haftadır emlakçı ve emlak firmalarından bıkmış, usanmışken RE/MAX DEHA ve Sn. Elif Hanım son derece profesyonel ve dürüst olarak tüm kiralama işlemini sorunsuz halletti. Kendisine teşekkür ederiz.

Sakine Durmaz

Elif Hanım ile birlikte çalıştık ve bizimle çok ilgilendi. Her konuda bilgilendirdi ve her aradığımızda her sorumuza cevap verdi. Elif Hanım'la çalışmaktan mutluluk duyarız.

Zeki Altıntop

Güvenilir ve disiplinli çalışan raporlarını zamanında yapan gayrimenkul danışmanı, kolay iletişim kurabilen biri. Gözünüz kapalı gayrimenkullerinizi teslim edebilirsiniz.

Onur Günay

Gerekli ilgi ve alakalı olduklarını söyleyebilirim. Satış sürecinde her an ulaşılabilir olması ve istediğimiz zaman buluşabilmek büyük avantaj oldu.

Burak Filizözü

Birlikte çalışmaktan oldukça memnun kaldım. Sorduğumuz sorulara tatmin edici ve anında cevaplar aldık. Yaptığı yönlendirmeler anlamlı ve katma değer yaratıcı oldu. Yaklaşımı ile güven veren bir danışman olarak gördük.

Ersin Algen

Elif Hanıma çok teşekkür ederim. İşleri çok güzel güler yüzlüler ve müşteri ihtiyacına samimi bakıyorlar. Hızlı çözüm , her şey yolunda.

Meral Yüce

Tarafımıza verilen hizmetten dolayı memnuniyetimizi belirtir. İşlerinde başarılar dilerim.

Nuray Sürgüt

Değerli Elif Hanım' ı kelimelere sığdıramam, İş ahlakı, disiplini, iş ciddiyeti, saygısı, işine olan samimiyeti on numara değerli Elif Hanım' ı iş vesilesiyle tanıdım. İyi ki tanımışım. Bundan sonraki her türlü iş konusunda görüşmelerimde hep hayatımda olacak.

Mehmet Sürgüt

Elif Hanım, İbrahim Bey İçerenköy' de bulunan dublex dairemizin satışı ile ilgili hem satış hem insani ilişkiler anlamında çok memnun kaldık. Teşekkür ediyoruz.

Salih Akyol

Suadiye'deki dairemizin satışında gösterdiği özen ve profesyonelliği için Elif Hanım'a teşekkür ederim. Kısa sürede sorunsuz bir şekilde satışın gerçekleşmesini sağladı. Tekrar çalışmak dileğiyle

Fuat Birman

Elif Hanım'ı tanıdığımıza memnun olduk. Bize çok yardımcı oldu ve kendisi çok güler yüzlü kısa sürede işlemleri hallettik ve hizmetlerinden ötürü teşekkür ederiz.

Whı Shı

Mrs. Elif Aksu is our ogency in purchasing flat at Ataşehir, İstanbul . She is so professional in real estate business and related processes. Especially for foreigners, there're always so many questions, she is always so patiently reply your doubts. And also, she cloud speak fluently English . Finally, she deserves. Fıve stars recommendation. Choose Elif, teher 's no doubt.

Osman Kaya

Danışmanımız çok yardımcı oldu. Kendisine bu süreçte en iyi şekilde vermiş olduğu bilgilerle teşekkür ederim.

Fatma Aksu

Etkin, verimli, profesyonel çalışmasından dolayı Elif Hanım'a çok teşekkür ederim.

Ümit Orakçı

Elif Hanım çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Emel Alakaş

Elif Hanımdan çok memnun kaldım. İşini çok iyi yapan, özenli yapan ve tuttuğunu koparan bir insan her şey için çok teşekkür ederim.

Hüseyin Çetinkaya

Kiralama işlemimi uzun süre gerçekleştirememiştim. Ancak Elif Hanım ile çalışmaya başladıktan bir süre sonra kiralama gerçekleşti ve tüm işlemlerim konusunda organizasyonu sağladı. Benim ile sadece bilgilendirme yaparak ilerledi, çok memnun kaldım.

Erol Sökmez

Sayın Yetkili bünyenizde çalışan Elif Hanım ile girmiş olduğumuz ticari işlemden dolayı yaklaşımı ve ilgi alakasından dolayı çok memnun kaldık. ESDE A.Ş. Ailesi olarak devamlı çalışmak isteyeceğimiz biri.

Harun Ekici

İlgi ve alakadan, sıcak sohbet ve kurulan diyalogdan gayet memnun kaldım. Uzun süre çalışmak dileğiyle. Teşekkür ederim.

Aysel Fırat

Kısa süre içerisinde detaylı, etkin iletişimle ve verimli çalışmasıyla kendisinden çok memnun kaldık, raporlama ve geri bildirim hususunda özellikle teşekkür eder, iş birliğimizin devamını dileriz.

Yücel Sönmezocak

Evimizin satış sürecinde bizim için bu zorlu süreci çok iyi yönettiğiniz için kendim ve ailem adına çok çok teşekkür ederiz.Bizim için hakikaten zorlu ve karmaşık olan bu aile satışını aktif ve yapıcı iletişimler kurarak orta yolu bularak yönetmeniz hakikaten çok önemli ve profesyoneldi...Süreç esnasında bizi bilgilendirerek aktif iletişiminiz içinde ayrıca teşekkür ederiz...Adeta ailenin bir parçası oldunuz...Çok teşekkürler...

Jülide Erdem

Evimizi satma ve evlerimizi kiraya verme sürecinde sabırlı, samimi güven dolu yaklaşımınızdan dolayı önce şahsınıza sonra da firmanıza teşekkür ederim.Görüşmek ümidiyle.

Tomris Sütçü

Elif hn ile İst da bulunan dairemin kiralanması aşamasında tanıştım.Elif hn benim isteklerimi taleplerimi ve hassasiyetleri mi çok çabuk bir şekilde kavrayıp tam istediğim özelliklere sahip bir kiracı buldu üstelik o kadar çok buldu ki aralarında seçim yapmakta zorlandım.Kendisine çok teşekkür ederim.

Caner Özdemir

Elif Hanımla Suadiye'de ev kiralama işlemimiz esnasında tanıştık. Süreç boyunca her türlü soru ve isteklerimize sabırla, hoşgörüyle yaklaştı. Taşındıktan sonra dahi arayarak herhangi bir sıkıntımız olup olmadığını sordu. Her şey için çok teşekkür ediyoruz.

İnci Sayın

Elif hanım verdiginiz hizmetler için çok teşekkür ederim. Çok memnun kaldim.Yakin ilginiz, iş takibiniz ayrica övgüye değer. Başarılar ve esenlikler dilerim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.