Çeşitli kurumsal gayrimenkul geliştirici şirketlerde satış temsilcisi olarak başladığım çalışma hayatımın son senelerinde Satış Koordinatör olarak görev aldıktan sonra Haziran 2017 Yılında Re/max Evrensel ailesine katıldım.ALDIĞIM EĞİTİMLERGıda Teknolojileri Proğramı Mezunuyum

Namık Kemal Üniversitesi Müşteri Deneyimleri ve Satış Becerileri Eğitim Proğramı

Re/max Power Stard Eğitimi

Re/max Succeed Eğitimi

Bahçeşehir Üniversitesi Markalaşma ve Dijital Pazarlama Eğitimi

Yıldız Teknik Üniversitesi Gayrimenkul Geliştirme Eğitimi

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2018

cert cert cert

2019

cert

MÜŞTERİ YORUMLARI

V*******

Burcu Hanım, beklediğimden erken satış yaptı. Sektör bilgisi yüksek, doğru satış politikası ve hızlı çözümleri işinin ehli olduğunu gösterdi. Bir daha ki (olursa) gayrimenkul işlemleri için kendisi ile çalışmak isterim.

Hakan Erdoğan

Tüm daire satın almam sürem boyunca çok ilgili, alakalı, sıcak ve çözüm odaklıydı Burcu Hanım. Ofis olarak en alttan en üste herkes çok alakadar ve tatlıydı. İnsanın 3 4 ev daha alası geliyor sizlerle çalıştıkça. Tekrar sizlerle çalışmak için sabırsızlanıyorum.

İbrahim Sıvar

Burcu Hanım ile çalışmak gerçekten hem keyifli hem de sorunsuzdu. Profesyonelliğinin yanında samimi yaklaşımı da bize çok yardımcı oldu. Gece gündüz demeden problemlerin çözümünde yanımızda yer aldı ve tüm işlemleri hızlıca hallettik. Bundan sonraki tüm emlak işlemlerimizde ilk durağımız kesinlikle kendisi olacaktır.

Derya Acar

Burcu hanımın ilgisinden, hızından çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim.

R*******

Burcu hanım tüm bu süreçte, kiralama ve sonrası işlemlerde bıkmadan gecenin bir saatinde bile mesajlarımıza dönerek bizi çok mutlu ettiniz. Gerçekten saygı duydum Güler yüzlü özverinize okul binamıza kavuşmamızı sağladığınız için çok teşekkür ediyoruz. Nice binalarda çalışmak dileğiyle......

Kerem Dincer

Gayet hızlı, güvenilir bir hizmet aldım. Çok memnun kaldım.Teşekkür ederim.

Ahmet Avşar

Dükkanın devir süreci boyunca göstermiş olduğunuz emek, çaba, destek ve ilgiden dolayı minnettarız.Çok teşekkür ederiz, iyi ki sizinle çalıştık. Saygılar.

İbrahim Kalkan

Burcu Hanım'ın ilgisinden çok memnun kaldık. Kiralık daire arayışımızı çok kısa sürede sonuçlandırdı. Çok teşekkür ederiz.

Binnaz Yeni

Danışmanımız Burcu Hanım ve ofis ekibi Asiye Hanım ile Hilal Hanım'ın sunmuş olduğu hizmetten son derece memnun kaldık. Sıkıntılı geçebilecek bu kiralama sürecinde çok hızlı aksiyon aldılar ve süreci çok kısa sürede sonlandırdılar. Tüm ekibe güler yüzleri için ayrıca teşekkür ederiz :)

Remzi İrinsi

Burcu Hanım'a ilgilerinden dolayı hayran kaldım. Çok güvenilir bir Gayrimenkul Danışmanı ve Gayrimenkul ofisi. Her şey için teşekkürler.

Murat Gür

Kısa sürede, hızlı hizmetiyle fark yarattı. Çok memnun kaldık, teşekkür ederiz.

Uğur Demir

Çok kısa sürede profili yüksek bir kiracı ile tanıştırdığı ve ilgisi için çok teşekkür ederim.

Şerife Yılmaz

Evimizi 4 gün gibi muhteşem bir hızla kiraladı. Kendisiyle ve Remax Evrensel ile çalışmaktan dolayı çok mutluyuz ve memnunuz. Tüm işlemleri çok hızlı yaptı bizimle çok ilgilendi.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.