Merhaba, Amacım Re/Max çatısı altında, müşterilerime gayrimenkul konusunda kaliteli bir danışmanlık hizmeti sunmak ve portföyler oluşturmaktır. Saygılarımla, 1972 TOKAT/ZİLE doğumluyum.Üniversite mezunu, emekli devlet memuruyum. Evliyim, 2 çocuğum var.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2018

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2022

Bu programı tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar.

2023

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.
Recep Polat portföyünde 26 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 26 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

K******* Ş*******

Recep beye ilgisi ve alakası için çok teşekkür ederiz.

R******* B*******

Recep bey ile sorunsuz ve hızlı bir işlem gerçekleştirdik kendisine çok teşekkür ederim.

B******* Y*******

Recep bey dairemin satışını çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdi kendisine çok teşekkür ediyorum.

Cemil Aktaş

Dairemizi recep bey sayesinde aldık. İlgisi ve alakası sayesinde çok memnun kaldık. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

M******* K*******

Recep beye başarılar diliyorum. Dairemin satışını başarılı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdi.

E******* K*******

Oturduğum daireyi recep bey sayesinde kiraladım. her şey çok şeffaftı. Kendisine teşekkür ediyorum.

Y******* S*******

Kiralama sürecindeki şeffaflığı ve dürüstlüğü için recep beye çok teşekkür ederiz.

H******* U*******

Recep bey sayesinde aradığımız daireyi bulduk kendisine çok teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

B******* D*******

Süreçteki dürüstlüğü ve başarısı için kendisini tebrik ediyorum. Çok teşekkürler.

E******* Ö*******

Recep beye ilgisinden dolayı çok teşekkür ederiz. Tecrübeli bir danışman başarılı bir süreç geçirdik.

Mehmet Yıldız

Evin satış sürecinde gösterdiği profesyonel destekten ve güler yüzlü çalışması ve iletişiminden dolayı teşekkür ederim.

B******* D*******

Biz ev alırken bize yardımcı oldu ve gercekten güven kazandıran işini sonuna kadar takip eden her noktasına kadar ilgilenen bir abimiz.Teşekkür ederim Recep Bey

Bassam Ahmed Esmaıl Al Ahdal

Recep polat vermiş olduğu hizmetten dolayı teşekkür ederim, çok kısa zamanda alacağım tapu ile alakalı bana çok hızlı cevaplar vererek yurtdışından para transferimi yaparak tapumu almama iştirak etti. Kendisine teşekkür ederim

S******* K*******

Recep bey her daim bizimle iletişimdeydi.. Sayesinde çok gğzel bir süreç geçirdik .. üç hafta dolmadan evimizi istediğimşz fiyattan sattı

Taner Özdemir

Demir Romance'da bulunan 3+1 dairemin satışını Recep Bey'e verdim. Çok kısa sürede tapu yaparak işleme döndürdü. Kendisine teşekkür ederim.

Mehmet Ali Say

Bizimkent sitesinde 3+1 dairemi Recep Bey'den aldım. Kendisine güvendim inandım. Kendisi beni hiçbir zaman hayal kırıklığına uğratmadı. Samimi dürüst ilkeli bir arkadaş yolu açık olsun. İyi bir danışman kesinlikle öneririm.

Metin Yavuz

Merhabalar. Recep Polat bize çook yardımcı oldu. Bu sıkıntılı süreci bize sıkıntısız yaşattı. İş hayatında başarılar dilerim. Bizim emlak danışmanımız Recep Polat'tır.

Nilgün Yıldırım

Recep beyle çalışırken çok keyif aldım. Başka şehirde olmama rağmen sanki İstanbulda satış yapıyormuş gibi tüm işlemlerimi başarı ile takip edip kendi dairemin satış işlemlerini sorunsuz halletti. Teşekkürler.

Muammer Demirkol

Ben bir öğretmen olarak tayin döneminde kiralık daire bulmakta çok zorlandım. Remax Port'ta Recep Polat ile yolumuz kesişti. Kendisi bana uygun kiralık daire buldu. Çok teşekkürler.

Sema Düşünen

Bizimkent sitesinde bulunan 3+1 dairemi satan Recep Polat'a çok teşekkür ederim. Kaliteli dürüst hızlı işleme gitmesi beni ve ailemi çok sevindirdi. Recep beyle çalışacak kişilere kesinlikle öneririm.

Selçuk Özkardeşler

Remax Port'ta danışmanlık hizmeti veren Recep Bey'le tanışıp kendisinden Akevler'de bir daire aldım. Daire ile ilgili tüm detayları bana söylemesi ve anlatması, ne kadar bilgili ve teknik çalıştığını bana hissettirdi. Remax Port'a teşekkürler.

İlkim Başar

Remax Port ofisinden Recep Polat ile olan ilk satışımızda hiçbir olumsuzluk yaşamadık. İlgisi alakası profesyonelliği çok iyiydi. Başarılar dilerim.

Ali Karadeniz

Remax Port danışmanı Recep Polat işlem hakimiyeti başarılı süreç yönetimiyle işlemimizi tamamladık. Kendisine teşekkürler. Diğer satışlarımızda da kendisiyle çalışacağımıza eminiz. Başarılar daim olsun.

Orhan Torun

Şirketimize ait olan Turgut Reis bloklarındaki dairemizi Recep Bey satışını kurumsal kurallara uygun olarak gerçekleştirmiştir.Kendisine teşekkür eder daha sonraki işlemlerde çalışmak isteriz.

Taner Özdemir

Vira istanbul Beylikdüzü'nde bulunan 1+1 dairemin satışını Recep Bey'e verdim hızlı ve güvenilirbir sonuç aldım. Kendisine ve Remax Port ofisine çok teşekkür ederim.

Veli Yıldız

Beylikdüzü Demir Romance'daki 3+1 daireyi kendisinden aldım. Bu süreçte profesyonel çalışmasıyla güvenli bir şekilde tapumu aldım. Teşekkür ederim emekleri için.

Kemal Karademir

Daire satın alma esnasında göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı memnuniyetlerimi de teşekkürlerimi bildirmek isterim. Çalışmalarından başarılar diliyorum.

Altınay Deniz

Recep bey ile yıllardır rezidanstan olan dairemi kiraya veriyorum; kendisinin sektör bilgisi ve uzmanlığı tartışılmayacak kadar iyi 🙏🏻 güven konusunda ise kesinlikle doğru adres 👍🏻 hiç yanıltmadı hep destek tam destek ; gönül rahatlığı ile çalışabilecek bir danışman 💯 herşey için teşekkürler ve daha uzun yıllar çalışmaya devam inşallah 🙏🏻

Ö******* Y*******

Sektörün öncüsü firmada en rahat çalışışabilecek iletişimi kuvvetli bilgi ve tecrübesi fazla olan Recep beye emekleri ve bana gösterdiği anlayış için teşekkürler 🙏🏻

Hüsnü Sanli

Remax port'ta Recep bey vasıtasıyla Barış Mahallesi'nde daire aldık daireden çok memnunuz Recep bey bu işin de gerçekten profesyonel bir kişi kaliteli dürüst güler yüzlü kişiliği ile işinin ehli olduğunu gösterdi işini gerçekten profesyonel yapıyor kendisinden çok memnunuz başarılarının devamını dilerim Recep bey

İ******* S*******

Marmara Ereğlisindeki arsamızın fiyatını belirlemek konusunda kendisinden yardım almıştık. Recep beyden aldığımız bilgiler doğrultusunda hareket ettik ve sonuca ulaştık. Bize verdiği bilgi ve yönlendirme için kendisine teşekkür ederiz.

B******* G*******

Recep bey, evimize kiracı bulmamız konusunda çok yardımcı oldu. Gerçekten hiç düşünmeden gidebileceğiniz en doğru adrestir. Herşey için teşekkürler

Engin Tellioğlu

Kiralama yaptık. Recep bey herşeyimizle en ince detayına kadar ilgilendi. Çok memnun olduk. Herşey için teşekkür ederiz

S******* D*******

Ev satışımızda bize yardımları için teşekkür ederiz

Sait Kurtuluş

Recep Beye çok teşekkür ederim evimi 2 gün olmadan kiraya vermemi sağladı Kendisini tanıdım için çok mutluyum👍

Taner Özdemir

Demir Romancedaki evimizin satışını Hülya hanım Recep Polat vesilesiyle yaptık.Hepsine çok teşekkür ederim.

N******* Y*******

Recep Bey evimizi satarken çok fazla yardımcı oldu kendisine teşekkür ederim.

E******* Y*******

Samimiyeti, hoşgörüsü ve özverisi için Recep Bey'e çok teşekkür ederim. Onun sayesinde dairemi çok kısa bir sürede sattım.

F******* K*******

Remax port'tan değerli abimiz Recep Polat'tan daha önceden almış olduğum daireden çok memnun kaldım ve yine kendisinden bı aile dostumuza daire almayı düşünüyoruz ofisinizde bizlere ve aileme göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı kendilerine teşekkür eder aile olarak saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.

D******* D*******

merhaba ev alma tavsiyelerini bizle paylaşan recep beye ilgi ve alakası dolasıyla teşekkür ederiz . sizinle tanışmak güzeldi başarılarınızın devamını dilerim .

F******* K*******

Ev almamız konusunda bize çok yardımları dokunan Recep bey'e teşekkürlerimizi iletir başarılarının devamını dileriz.

Ö******* Ö*******

Recep bey ilginiz teşekkür ederim kredi konusunda yardımcı oldunuz almış olduğum evin için dekorunda usta bulmamızda destek oldunuz dürüst güvenilir tecrübe sahibi birisiniz sizinle tanışmaktan çok mutluyum size çevreme de tavsiye edicem

Aykut Yıldırım

REMAX ÇOK DEĞERLİ REÇEP BEY TANIŞTIĞIMA ÇOK MUTLUYUM VE ÇOK İLGİLİ GÜVENİRLİĞİ BU ADAMI SEVİYORUM GÖZÜ KAPALI DAİRELERİMİ İŞ YERLERİMİ VERİYORUM

Canan Top

Recep bey ilgisi alakası enerjisi çok yüksek dairelerimin satışı ile ilgilendi kendisine çok teşekkür ediyorum güven sonsuz

N******* K*******

Esnaflığı ve vermiş olduğu güven için teşekkür ederiz. Recep bey sayesiyle ev sahibi olduk hızlı bir şekilde bize destek oldu

Meryem Yıldız

recep bey emlağımızın satış sürecinde bizleri çok memnun etmiştir güvenilirliği işlem konusunda hızı ve danışmanlığı bizler için çok önemliydi başarıları daim olsun varolun sağolun

E******* D*******

Recep beyle çalışmak bi ayrıcalık diye düşünüyorum

Berfin Delibaş

Recep bey İstanbul'daki evimizin satışında bize çok yardımcı oldu. Sayesinde hiçbir sorunla karşılaşmadık. Güvenilirliği, profesyonelliği ve özenli çalışmasına teşekkür ederim.

Filiz Güngör

İlginiz alakanız ve emeğiniz için çok teşekkürler

Baran Güngör

İstanbulda ki dairemiz için elinden gelen her şeyi yaptı ve sayesinde satışımız 1-2 ay içerisinde gerçekleşti. Kendisine çok teşekkür ederiz emekleri ve dürüst güvenilir kişiliği için. Şehir dışından olmamıza rağmen sürekli haberdar ettiği içinde ayrı teşekkür ederim. bundan sonra emlak işlerimde kesinlikle danışacağım.

Bener Yıkılmaz

Recep Beyi tesadüfen bulduk ve çok sevdik. Çok başarılı ve güvenilir. Evimizin satışını çok hızlı ve güvenilir şekilde tamamladı. Emlak konusunda ihtiyacımız olduğunda, tekrar çalışmak isteyeceğimiz bir beyefendi. Başarılarının devamını dileriz.

Alper Yılmaz

İstediğimiz gibi bir daireyi bulmamıza ve süreçlerin tamamında profesyonel bilgi birikimi ile verdiği destekten, güler yüzlü ve samimi yaklaşımı güven ortamı yarattığı için Recep POLAT beye teşekkürlerimi iletirim.

Barış Türkmen

Dairemizi başarılı bir şekilde satisini gerceklestirdi. Misafirperverligi ve esnafligi 10 numara.. hayırlı işler hayırlı satışlar dilerim.. iyi çalışmalar..

E******* V*******

RECEP BEYin ilgisinden ve dürüstlüğüneden çok memnun kaldık. Güleryüzülü ve yardımcı olmasından ayrıca TEŞEKKÜR EDERİM.

Raghd Sutaih

السيد رجب الله يعطيه العافية جدا متواضع و تعامله رائع و مستعد للمساعدة الحمدلله Recep Beyin güleryüzlü ve yardımcı olmasından çok memnun kaldık.

Mustafa Korkmaz

Recep Polat kardeşime ilgi ve alakasınsan dolayı çok teşekkür ediyorum kiralık dairemi kısa bir zaman içinde kiracıya kavuşturduğu için minnettarım iyi bir arkadaşa sahip olduğumu düşünüyorum

Muhammet Enes

Bu sektörde güvenebileceğiniz tecrübeli dürüst ve çözüm odaklı nadir emlak danışmanlarından, şimdiye kadar ki çalışmaları için teşekkür ediyorum devamını diliyorum.

M******* T*******

Recep beyi burada ki yorumlardan buldum. Gerçekten çok uzun zamandır satamadığım evimi çok kısa zamanda sattı, güvenilirliği ve işini en iyi yapması sebebiyle çok memnun kaldık. Kendisine ve ekinine sonsuz teşekkürler.

Selen Saydağ

2020 yılından beri kendileri ile çalışıyoruz.İlgili, sorumluluk sahibi ve düşünceliler. Dürüst ve etik bir çalışma disiplinleri var. İletişimleri sıcak, açık ve güven verici. Özellikle pandemi döneminde satış eanasında ebeveynlerime karşı oldukça düşünceli ve yardımsever davrandılar. Kendilerine şimdiye kadar ki çalışmaları için teşekkür ediyorum ve uzun yıllar çalışmayı diliyorum

Raşit Aygün

Değerli Abim Bu sektörde güvendiğim tek insansın yolun açık olsun.

Eyüp Özer

Recep bey ve Derya hanima evimin satişı sürecinde gösterdikleri profesyonelce yaklaşımdan dolayı teşekkürler...

Saziye Karimk

Remax polatta recep beye teşekkürederiz hızlı ve güvenilir bir şekilde tüm işlemlerimizi halletti çok tesekkurederiz

Orhan Coşkun

Recep Bey'le evimi satmak için konuştuktan kısa süre sonra sattım. Gerek öncesindeki açıklayıcı, yönlendirici tavrı, gerekse işlemlerin hızlı ve sağlam bir sekilde gerçekleşmesi için gösterdiği işbirliği tavrı ve her an yardımcı olmasıyla çok memnun kaldım. Kendisine tekrar çok teşekkür ederim.

Recep Yıldırım

Merhabalar Ankarada yaşıyorum yatırım işin İstanbul Esenyurt tan dire almıştım ve 3 yıldan beri satamadım esenyurtta bulunan büyük ve küçük emlak ofisleriyle anlaşmama rağmen ama profesyonel ve işinin üst düzey eğitimini almış REMAKS PORT ta görev alan Recep beyle tanıştık ve çok kısa bir zaman içinde dairenin satışını gerçekleştirdi hiç bir emlak ofisinden görmediğim ilgiyi ve iletişimi gördüm zaten ofiste de her zaman ayın 1. Si Olmayı bu yüzden hak eden birisi yeniden çok teşekkür ederim Recep bey.

Sami Atlı

Yeni evimizin satış sürecinde her durumu profesyonel bir şekilde yöneten Recep beye teşekkürü bir borç biliyoruz. Gerek kredi işlemlerimizde gerekse pazarlık kısmında bize çok yardımcı oldu. Artık ailemizin gayrimenkul danışmanını bulduk.

Talip Yigen

merhaba toprak sahibi olarak mutahite verdiğimiz yerden payima düşen işyerimi yaklaşi 3 yıldır kiraya vermek icin uğrasiyordum anlaşma yaptigim emlakci kalmadı ama bir turlü kiraya gitmedi sonradan aklıma kurumsal bir firma ile anlaşmak geldi buda remax tan başka sı olamaz dedim ve başvuruda bulundum burda işinde profesyönel olan recep beyle taniştim ve o günden sonra bu işin kesinlikle olacagına inandim cünkü recep bey samimi ve işini gercekten iyi bilen biri ve artik sayesinde kiracim var cok teşekkurler recep bey

Nursal Özsoy

Emlak danışmanı olarak örnek alınacak açık sözlü güvenilir görevini layiki ile yapıp dürüstlükten taviz vermeyen bir danışman teşekkürler remax böyle bir danışmanla çalıştığınız için

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.