Merhaba, Amacım Re/Max çatısı altında, müşterilerime gayrimenkul konusunda kaliteli bir danışmanlık hizmeti sunmak ve portföyler oluşturmaktır. Saygılarımla, 1972 TOKAT/ZİLE doğumluyum.Üniversite mezunu, emekli devlet memuruyum. Evliyim, 2 çocuğum var.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2018

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Recep Polat portföyünde 11 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 11 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Taner Özdemir

Demir Romancedaki evimizin satışını Hülya hanım Recep Polat vesilesiyle yaptık.Hepsine çok teşekkür ederim.

N*******

Recep Bey evimizi satarken çok fazla yardımcı oldu kendisine teşekkür ederim.

E*******

Samimiyeti, hoşgörüsü ve özverisi için Recep Bey'e çok teşekkür ederim. Onun sayesinde dairemi çok kısa bir sürede sattım.

F*******

Remax port'tan değerli abimiz Recep Polat'tan daha önceden almış olduğum daireden çok memnun kaldım ve yine kendisinden bı aile dostumuza daire almayı düşünüyoruz ofisinizde bizlere ve aileme göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı kendilerine teşekkür eder aile olarak saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.

D*******

merhaba ev alma tavsiyelerini bizle paylaşan recep beye ilgi ve alakası dolasıyla teşekkür ederiz . sizinle tanışmak güzeldi başarılarınızın devamını dilerim .

F*******

Ev almamız konusunda bize çok yardımları dokunan Recep bey'e teşekkürlerimizi iletir başarılarının devamını dileriz.

Ö*******

Recep bey ilginiz teşekkür ederim kredi konusunda yardımcı oldunuz almış olduğum evin için dekorunda usta bulmamızda destek oldunuz dürüst güvenilir tecrübe sahibi birisiniz sizinle tanışmaktan çok mutluyum size çevreme de tavsiye edicem

Canan Top

Recep bey ilgisi alakası enerjisi çok yüksek dairelerimin satışı ile ilgilendi kendisine çok teşekkür ediyorum güven sonsuz

Meryem Yıldız

recep bey emlağımızın satış sürecinde bizleri çok memnun etmiştir güvenilirliği işlem konusunda hızı ve danışmanlığı bizler için çok önemliydi başarıları daim olsun varolun sağolun

N*******

Esnaflığı ve vermiş olduğu güven için teşekkür ederiz. Recep bey sayesiyle ev sahibi olduk hızlı bir şekilde bize destek oldu

E*******

Recep beyle çalışmak bi ayrıcalık diye düşünüyorum

Aykut Yıldırım

REMAX ÇOK DEĞERLİ REÇEP BEY TANIŞTIĞIMA ÇOK MUTLUYUM VE ÇOK İLGİLİ GÜVENİRLİĞİ BU ADAMI SEVİYORUM GÖZÜ KAPALI DAİRELERİMİ İŞ YERLERİMİ VERİYORUM

Berfin Delibaş

Recep bey İstanbul'daki evimizin satışında bize çok yardımcı oldu. Sayesinde hiçbir sorunla karşılaşmadık. Güvenilirliği, profesyonelliği ve özenli çalışmasına teşekkür ederim.

Filiz Güngör

İlginiz alakanız ve emeğiniz için çok teşekkürler

Baran Güngör

İstanbulda ki dairemiz için elinden gelen her şeyi yaptı ve sayesinde satışımız 1-2 ay içerisinde gerçekleşti. Kendisine çok teşekkür ederiz emekleri ve dürüst güvenilir kişiliği için. Şehir dışından olmamıza rağmen sürekli haberdar ettiği içinde ayrı teşekkür ederim. bundan sonra emlak işlerimde kesinlikle danışacağım.

Bener Yıkılmaz

Recep Beyi tesadüfen bulduk ve çok sevdik. Çok başarılı ve güvenilir. Evimizin satışını çok hızlı ve güvenilir şekilde tamamladı. Emlak konusunda ihtiyacımız olduğunda, tekrar çalışmak isteyeceğimiz bir beyefendi. Başarılarının devamını dileriz.

Alper Yılmaz

İstediğimiz gibi bir daireyi bulmamıza ve süreçlerin tamamında profesyonel bilgi birikimi ile verdiği destekten, güler yüzlü ve samimi yaklaşımı güven ortamı yarattığı için Recep POLAT beye teşekkürlerimi iletirim.

Barış Türkmen

Dairemizi başarılı bir şekilde satisini gerceklestirdi. Misafirperverligi ve esnafligi 10 numara.. hayırlı işler hayırlı satışlar dilerim.. iyi çalışmalar..

E*******

RECEP BEYin ilgisinden ve dürüstlüğüneden çok memnun kaldık. Güleryüzülü ve yardımcı olmasından ayrıca TEŞEKKÜR EDERİM.

Raghd Sutaih

السيد رجب الله يعطيه العافية جدا متواضع و تعامله رائع و مستعد للمساعدة الحمدلله Recep Beyin güleryüzlü ve yardımcı olmasından çok memnun kaldık.

Mustafa Korkmaz

Recep Polat kardeşime ilgi ve alakasınsan dolayı çok teşekkür ediyorum kiralık dairemi kısa bir zaman içinde kiracıya kavuşturduğu için minnettarım iyi bir arkadaşa sahip olduğumu düşünüyorum

Muhammet Enes

Bu sektörde güvenebileceğiniz tecrübeli dürüst ve çözüm odaklı nadir emlak danışmanlarından, şimdiye kadar ki çalışmaları için teşekkür ediyorum devamını diliyorum.

M*******

Recep beyi burada ki yorumlardan buldum. Gerçekten çok uzun zamandır satamadığım evimi çok kısa zamanda sattı, güvenilirliği ve işini en iyi yapması sebebiyle çok memnun kaldık. Kendisine ve ekinine sonsuz teşekkürler.

Selen Saydağ

2020 yılından beri kendileri ile çalışıyoruz.İlgili, sorumluluk sahibi ve düşünceliler. Dürüst ve etik bir çalışma disiplinleri var. İletişimleri sıcak, açık ve güven verici. Özellikle pandemi döneminde satış eanasında ebeveynlerime karşı oldukça düşünceli ve yardımsever davrandılar. Kendilerine şimdiye kadar ki çalışmaları için teşekkür ediyorum ve uzun yıllar çalışmayı diliyorum

Raşit Aygün

Değerli Abim Bu sektörde güvendiğim tek insansın yolun açık olsun.

Eyüp Özer

Recep bey ve Derya hanima evimin satişı sürecinde gösterdikleri profesyonelce yaklaşımdan dolayı teşekkürler...

Saziye Karimk

Remax polatta recep beye teşekkürederiz hızlı ve güvenilir bir şekilde tüm işlemlerimizi halletti çok tesekkurederiz

Orhan Coşkun

Recep Bey'le evimi satmak için konuştuktan kısa süre sonra sattım. Gerek öncesindeki açıklayıcı, yönlendirici tavrı, gerekse işlemlerin hızlı ve sağlam bir sekilde gerçekleşmesi için gösterdiği işbirliği tavrı ve her an yardımcı olmasıyla çok memnun kaldım. Kendisine tekrar çok teşekkür ederim.

Recep Yıldırım

Merhabalar Ankarada yaşıyorum yatırım işin İstanbul Esenyurt tan dire almıştım ve 3 yıldan beri satamadım esenyurtta bulunan büyük ve küçük emlak ofisleriyle anlaşmama rağmen ama profesyonel ve işinin üst düzey eğitimini almış REMAKS PORT ta görev alan Recep beyle tanıştık ve çok kısa bir zaman içinde dairenin satışını gerçekleştirdi hiç bir emlak ofisinden görmediğim ilgiyi ve iletişimi gördüm zaten ofiste de her zaman ayın 1. Si Olmayı bu yüzden hak eden birisi yeniden çok teşekkür ederim Recep bey.

Sami Atlı

Yeni evimizin satış sürecinde her durumu profesyonel bir şekilde yöneten Recep beye teşekkürü bir borç biliyoruz. Gerek kredi işlemlerimizde gerekse pazarlık kısmında bize çok yardımcı oldu. Artık ailemizin gayrimenkul danışmanını bulduk.

Talip Yigen

merhaba toprak sahibi olarak mutahite verdiğimiz yerden payima düşen işyerimi yaklaşi 3 yıldır kiraya vermek icin uğrasiyordum anlaşma yaptigim emlakci kalmadı ama bir turlü kiraya gitmedi sonradan aklıma kurumsal bir firma ile anlaşmak geldi buda remax tan başka sı olamaz dedim ve başvuruda bulundum burda işinde profesyönel olan recep beyle taniştim ve o günden sonra bu işin kesinlikle olacagına inandim cünkü recep bey samimi ve işini gercekten iyi bilen biri ve artik sayesinde kiracim var cok teşekkurler recep bey

Nursal Özsoy

Emlak danışmanı olarak örnek alınacak açık sözlü güvenilir görevini layiki ile yapıp dürüstlükten taviz vermeyen bir danışman teşekkürler remax böyle bir danışmanla çalıştığınız için

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.