Üsküdar Amerikan Kız Koleji"ni bitirdikten sonra üniversite eğitimimi Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi"nde aldım. Kurumsal çalışma hayatımı Koç Allianz Sigorta A.Ş"de uzman olarak başlayıp 15 yıl süre ile en son Endüstriyel Yangın Bölüm Müdürlüğü ve Key Account Manager"lığı görevleri ile tamamladım. Kurumsal ve profesyonel bir ekip ve aynı zamanda sıcak bir aile olan RE/MAX Cadde"de kendi işimi yapma şansı buldum. Gayrimenkul fiyatlama, alım satım ve kiralama konusunda güven duyacağınız bir ekip ile çalışmak istiyorsanız benimle irtibata geçebilirsiniz.

Uzmanlık Bölgesi

Erenköy Mah. / Kadıköy Caddebostan Mah. / Kadıköy Fenerbahçe Mah. / Kadıköy Suadiye Mah. / Kadıköy Bostancı Mah. / Kadıköy

Uzmanlık Alanları

Konut Mağaza/Dükkan Residence

Bildiği Diller

İngilizce, Almanca

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2018

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Gültan Acınan portföyünde 2 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

R*******

ÇOK MEMNUN KALDIK.

Z*******

Çok memnun kaldım. Çok profesyonelce yaklaşım ve hizmet deneyimledim.

Fikri Cüneyt Şener

Güvenilir ve hızlı bir süreç yaşadığım için teşekkürler

Serhat Nalbantoglu

Gultan hanima kiralayacagimiz dairenin anahtarlarini teslim ettikten 2 gun sonra kontrat yaptik. Cok tesekkurler

Esra Vatansever

Gultan hanim guleryuzlu, sicakkanli ve cok ilgili. Bizimle cok yakindan ilgilendi

Nazlı Nalbantoğlu

Remax Cadde danışmanları Gültan hanım ve Nihal hanımdan aldığım servis tam anlamıyla memnuniyet verici. Hem aradığımız evi bulmak için sundukları alternatifler, işbirliği yaptıkları diğer emlak ofisi ile yürüttükleri profesyonel etkileşim, güleryüz, bilgi ve samimiyet sonucu 20 gün içinde tam istediğimiz gibi bir evi sahibi olduk. Kendilerini tüm emlak hizmeti ihtiyacı olan arkadaşlarıma tavsiye edeceğim ve bundan sonraki işlerimde danışmanlığı Remax Cadde'den almak istiyorum. Çok teşekkür ederim.

Hilal Öztürk Songun

Gültan hnm ile tesadüfen karşılaştık ama sağolsun bu ikinci işlemimiz. Çok güvendiğim, iş ve bilgilendirme tarzını çok sevdiğim bir hanım. Çok teşekkür ediyorum.

Gamze Ergel

Remax Cadde profesyonelliğini her adımda gösteren sevgili Gültan hnm gayrimenkulümüzün doğru fiyat değerlemesinden, doğru müşteriyi bulmaya kadar tüm aşamalarda büyük titizlikle çalıştı. Bilgi akışı, sonuç odaklı yaklaşımı, işlemlerin en hızlı şekilde tamamlanması ile üst düzey hizmet aldık. Kendisi ve tüm ofise artan başarılar dileriz.

Ayse Yilmaz

Ev alma surecimde beni bastan sona yalniz birakmayan, dogru bilgilendiren, kendimi yuzdeyuz teslim ettigim Gultan hanima sonsuz tesekkurler

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.