Merhaba

Ben Ahmet Boldan

Remax markasıyla yatırımlarınızı doğru yönlendirmek, birikimlerinizi riske atmadan değerlendirmek ve profesyonel bir yaklaşımla, ihtiyacınız olan tüm gayrimenkul işlemleriniz için, konusunda ve bölgesinde uzman ekip arkadaşlarımla beraber Ticari Gayrimenkul Danışmanı olarak RE/MAX POZİTİF ofisinde 5 yıldır hizmet vermekteyim.

İlk, orta ve lise eğitimini Balıkesir'de, Üniversite eğitimini Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesinde tamamladım. Üniversite sonrası, sağlık sektöründe; Amerikan Hastanesi, Florence Nightingale Hastanesi, Memorial Hastanesi ve Anadolu Sağlık Merkezinde toplam 25 yıl çalıştım. Sağlık sektöründe kazandığım bilgi birikimi ve tecrübeyle, iddialı olduğum insan ilişkilerimi farklı bir alanda değerlendirmek ve bölgemde aranılan Gayrimenkul Danışmanı olmak için bu yola çıktım. 

ALDIĞIM ÖDÜLLER

  • 2022 Yıldızlar Klubü, 2022 Yılı Ciro, İşlem ve Müşteri Memnuniyeti Ofis Birinciliği
  • 2021 %100 Klubü, 2021 Yılı Ciro, İşlem ve Müşteri Memnuniyeti Ofis Birinciliği
  • 2020 Yıldızlar Kulübü, 2020 Yılı Ciro, İşlem ve Müşteri Memnuniyeti Ofis Birinciliği


ALDIĞIM EĞİTİMLER

  • ACP Ticari Eğitimi (2021)
  • MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi Seviye-5 (2021)
  • İtiraz Karşılama Atölyesi (2020)
  • Tüketici Davranışları Ve Öngörü Eğitimi (2019)
  • Succeed Eğitimi (2018)
  • Power Start Eğitimi (2018)
  • Emlak Danışmanlığı (2016) Milli Eğitim Bakanlığı


Uzmanlık Bölgesi

Kozyatağı Mah. / Kadıköy Bostancı Mah. / Kadıköy Zümrütevler Mah. / Maltepe Girne Mah. / Maltepe Aydınevler Mah. / Maltepe

Uzmanlık Alanları

Arsa Fabrika & Üretim Tesisi Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis

Bildiği Diller

İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2018

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2019

Bu eğitimin katılımcısına her yeni yılda tüketici davranışlarını ve öngörülerini doğru yorumlamayı, daha doğru hizmet vermeyi hedefler.

2021

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.
Ahmet Boldan portföyünde 40 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 40 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ayşegül Yıldırım

Ahmet Beyle internet aracılığı ile kontak kurduk süreç sağlıklı ve çok hızlı ilerledi aklımda soru işareti kalmadı ,ilgili ve de çok kibar bir beyefendi

Anna Riabchikova

Ahmet is a good realtor. He helped me in all matters. Due to the fact that I do not know Turkish, there were some difficulties that Ahmet helped me deal with. With any problems I turned to him and he helped, I am very glad that we worked together. Thanks for good job.

Filiz Zorkış

Ahmet bey, işini hakkıyla yapan tam profesyonel bir danışman.. İlgili, güleryüzlü, çalışkan emeklerin için çok teşekkür ederim...

M*******

Evimizi alırken tüm süreç boyunca destek oldu. Hem alıcının hemde satıcının haklarını gözeterek, güvenilir ve hızlı bir satış işlemi gerçekleştirdi. Yardımları ve bilgilendirmeleri için kendisine teşekkür ederim.

S*******

Ahmet beyin emlak konusundaki verdiği bilgiler teyide muhtaç değildir. Her zaman doğru ve şeffaf bilgiyi kendisinden alabilirsiniz. Her zaman beş yıldızı hak ediyor. Güvenilir insanların azaldığı şu dönemde kendisine güvenebilirsiniz.

Tülin Sezer

Remax Emlaktan Ahmet bey , kaliteli ve hızlı hizmet sunmakta .Allah razı olsun Adanadaki evimi ilan verir vermez hızlı ve güvenilir bir şekilde sattım. Zaten onu görür görmez insana güven sağlayan samimi birisi olduğunu anladım. Hizmetinizden dolayı çok teşekkür ederim.Birazda kahrımı çektiniz Allah razı olsun sizden.Sizi herkese tavsiye edeceğim.

Seyit Başpınar

Kartaldaki evimin satışında,,Remaxtan Ahmet Boldan beyefendiye yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz yaptığı işi ciddiyetle ve dürüstçe yapması ve güven vermesi ,konusunda uzmanlığı taktire değer. Kendisine başarılar dilerim.Sizlerede tavsiye ederim.

Erkin Selen

Ahmet bey yakın ilginiz alakanız yardımlarınız uzlastirmaci tavrınız icin size çok çok teşekkür ederim , mutlu bir yuva bulmamızda bizlere yardımcı oldunuz dostluğunuz bizi ziyadesiyle huzurlu etti tekrar tekrar teşekkürleri bir borç bilirim ,, saygılarımla

Tuğba Soytürk

Evlerin kiraya çıktıktan sonra 15 dk içinde verilip ev bulmada zorlandığımız bir dönemdi. Ahmet bey ince detay anlatıp bize ev gezdirdi. Eksisi artısı anlattı. Çok memnun kaldık

E*******

Bu süreçte her şeyle birebir kendi çokça ilgilendi bize yaptığı danışmanlığı ve yardımları unutamam en kolay en rahat şekilde bu süreci atlatmamızı sağladı tekrardan emekleri için bize kattığı bu gayrimenkul için çok ama çok teşekkür ederiz

Z*******

Ahmet Bey çok ilgiliydi, evrak işleriyle birlikte her şey 2 günde halloldu.

S*******

Ahmet Bey işini çok iyi yapan, en ufak detaylari dusunen evimizi kiralarken ilk andan kiracinin ciktigi ana kadar her ayrintida destegini esirgemeyen biri. İlani yayinlamasiyla kiraci bulmasinin 24 saat surmemesi de ufak (!) Bir ayrinti tabiki

Tevfik Örnek

Harika kısa zamanda çözüm ortağım oldu. Kendisine sonsuz teşekkürler

Ayşe Akça

Kendi sağlık problemlerimden dolayı dükkanımı kiralamakta yardımcı olan Ahmet Bey e profesyonelliği ilgisi alakası için çok teşekkür ederim. Sonsuz güveneceğim kişi kendisine daha nice başarılar diliyorum.

A*******

Ahmet bey işini iyi takipe den ilgili bir danışman, tereddüt etmeden iletişim kurunuz mutlaka.

Akın Çetiner

Remax ailesinin bir parçası olan AHMET BOLDAN bey e ilgi alaka ve dürüst ticaret i için çok teşekkür ederim

Murat Soral

Sivas akıncılar'da TOKİ evini almamızda hem bankada hem iletişimde yardımcı olan Ahmet bey'e teşekkür ederiz kendisini tavsiye ederim çalışmalarında başarılar dilerim

Ousman Camara

Mr Ahmet was very helpful to us when we were moving to our new house. We appreciate your hardwork and may God continue to bless you.

Selda Ataç

Ahmet Bey, ile yolumuz kiralık ev arayışımız sırasında kesişti. Profesyonelliği ve destekleri için kendisine buradan da teşekkür ederiz

G*******

İlgi,alakası ve desteği için teşekkür ederim

Çağlayan Yağmur

İstanbul dışında bir şehirde yaşıyorum. Ahmet bey İstanbuldaki gayrimenkulümün kiralama ve satış aşamalarında tam anlamıyla güvenilir bir profesyonel bir performans gösterdi. Sabırlı kişiliği, tecrübesi ve dürüstlüğü ile örnek bir emlak danışmanı olduğunu düşünüyorum. Her şey için teşekkürler

Gizem Çelik

Ahmet Bey tüm süreç boyunca ilgili, nezaketli ve hızlı bir şekilde bize yardımcı oldu.

Asli Sunac

Bostancı'daki evimi satma sürecinde bana her türlü desteği veren Ahmet Bey'e çok teşekkür ederim. Yurtdışında yaşadığım ve ailemdeki ciddi sağlık sorunlarıyla uğraştığım için bu sürece yeterince zaman ve enerji ayıramayacaktım. Ahmet Bey, sağ olsun, işleri hem kolaylaştırdı, hem hızlandırdı. Nazik ve güleryüzlü yaklaşımı da bana ayrıca moral oldu.

Halil Patan

Ahmet ilgili bir danışman. İlk defa ev alıyorum ve bütün sorularımı sabırla yanıtladı. Sürecin her adımında gerek telefonla gerek yüz yüze bize destek oldu. Bir danışmanın ilgili olması kadar bilgi olması da önemli ve bu konuda da. Biz Ahmet Bey'den memnun kaldık. Bundan sonraki yatırımlarımda düşünmeden tercih edeceğim kendisini.

A*******

Ahmet Bey ile tanışıp emlak işlerimde onunla çalışmış olduğumdan dolayı çok memnunum. Evimi istediğim rakama istediğim gibi bir kiracı buldu . Ayrıca bir evimi de kısa süre de satışını gercekleştirdi. İş yoğunluğumdan dolayı kısa ve hızlı bir zaman ayırdım bu benim için önemli.Diğer gayrimenkul işlerimde beraber yol alabileceğime inanıyorum. Kendisine başarılar dilerim.

S*******

Satın almak üzere ilgilendiğim evin tanıtımında ve ev sahibi ile kurulan iletişim sırasında Ahmet Bey oldukça destekleyici davrandı. Kredi onayı alamadığım için iptal olan satın alma işlemi sonrası kaporamın çok kısa sürede vr sorunsuzca iadesini sağladı. Teşekkür ederim.

Murat Serkan Ünalan

Kocaeli Başiskelede aradığım arsayı aldım. Remaxtan Ahmet bey, tapu öncesi ve tapu sonrası tüm işlemleri hızlı ve pratik bir şekilde halletti. Bizi sadece randevu saatinde çağırdı, imzamızı attık, tapumuzu aldık. Çok memnun kaldık. Ahmet beyi tebrik ettik. Kesinlikle tavsiye ederim.

Esra Kutlu

Ahmet Beyi 9 yıldır tanıyoruz ve yaptığı işlerde ne kadar titiz, özverili, bilgili olduğunu zaten biliyorduk. En baştan itibaren güvenimiz tamdı ve dairemizle kendi dairesiyle ilgilenir gibi ilgileneceğine emindik. Bütün prosedürler harika ilerledi. Kendisine onu tanımış olmaktan dolayı teşekkür ediyoruz.

Muzaffer Cengiz

Ahmet Bey vasıtasıyla bir daire aldık. Her konuda memnun kaldık. Hızlı işlem, bilgilendirme ve en önemlisi güven duygusunda hiç sorun yaşamadık. Bir de hemşehri çıkmadık mı Teşekkürler Ahmet Bey

Muhammet Gümüş

Gecenin bir yarısı da olsa bilgi alabileceğiniz, güvenebileceğiniz bir insan. Başarılarınızın devamını dilerim.

İsmail İşcen

Ahmet Bey, hem kibar hem ilgili ve her konuda bilgi veren bir emlak danışmanıdır. Dürüst ve ilkelidir. Ancak bunlardan da ziyade sürekli kendini geliştirmiş ve emlak satış konusunda yüksek tecrübe kazanmış. Bunu belli ediyor. Satış konusunda farklı teknikler ve seçenekler geliştiriyor. Başarılarının devamını dilerim.

H*******

Ahmet Bey'e satış sürecindeki desteğinden ötürü teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Rıdvan Koval

Kocaeli kandırada bulunan arsamızı kısa zamanda satışını yaptık. Kandırada bulunan arsamızın satışını maltepe tapu müdürlüğünde gerçekleştirdik. Rayiç bedelinden para transferine kadar her aşamada bütün işlerimizi halletti. Biz çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederim. İyiki varsın remax Ahmet bey.

İrfan Halıcıoğlu

Pandemi nedeniyle taşındığımız Edremitit İlçesinin Akçay Mahallesinde ikamet ediyoruz. İstanbuldaki evimizin kiralanması ve eşyaların taşınma işlemlerini Ahmet Beyle gerçekleştirdik. Ahmet bey ile tanıştığımızda çok büyük güven ve sözlerde bulundu. İlk defa böyle bir kişi ile tanıştığımızdan şaşırdık. Ancak tüm sorunlarımızı anında çözdü. Evimizi çok güzel insanlara kiraya verdik. Taşınmamıza yardımcı oldu. Kısaca verdiği tüm söz ve garantileri fazlasıyla yerine getirdi. 7 gün 24 saat ne zaman arasak kendisine ulaştık. Kendisine teşekkür ediy

Nülüfer Yıldız

Remax Ahmet Boldan aracılığı ile ; Maltepe'de bulunan dairemin satışını, A'dan Z'ye tüm işlemlerinde bizzat kendisi ilgilenerek dairemin satışa hazır hale getirdi. Tapu Müdürlüğü ve dairemdeki ipotek işlemlerimi dahil sorunsuz bir şekilde yapmıştır. Bana sadece imza atmak kaldı. Kendisine çok teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Serkan Ayaz

Ahmet Bey, Maltepe Girne mahallesinde kızım için aradığımız evi bulup satın almamıza çok yardımcı oldu.Satın alma aşamasında ev ipotekli olduğu için tedirginliğimiz vardı. Bize pratik çözümler sunarak sorunsuz bir şekilde işlemleri yapmamızı sağladı. Kendisine destekleri için teşekkür ediyorum.

Abdullah Alp

Ahmet Bey, benim Remax ile ikinci defa çalışmama vesile oldu. Maltepe zümrütevlerde bulunan evimin satışı için, muazzam bir özveri, yakınlık ve ilgi göstererek 2 gün gibi çok kısa bir sürede tamamlamış oldu. Bu çalışmamızda göstermiş olduğu güvenilirlik ve samimiyet için kendisine teşekkür ediyorum.

Çağatay Aksoy

Ataşehir Barbaros mahallesinde kıraladığım ticari ofis için REMAX'tan Ahmet Beye çok teşekkür ederim. Kiralama sürecinin her anında, her konuda yardımcı oldu. Herkeze tavsiye ederim. Ich kann Herrn Boldan wirklich sehr empfehlen. Er hat uns in Istanbul sehr geholfen und versteht sein Handwerk sehr gut. Zudem ist er hervorragend auch außerhalb seiner Zuständigkeit vernetzt.

E*******

Maltepede bir daire aldim bütün işlemlerle Ahmet bey ilgilendi hiç bir sorun yasamadik kendisine çok teşekkür ederiz

Ercan Demir

Maltepe Aydınevlerde bulunan dairemi Remax'tan Ahmet Bey aracığı ile kısa zamanda sattım. Kendisine çok teşekkür ederim. İşlerinde başarılar dilerim.

İlknur Colella

Ahmet Beyi tek bir kelimeyle anlatmak gerekseydi sadece güvenilir derdim. İzmirde yaşadığım için İstanbuldaki evimin satışı konusunda endişelerim vardı. Kendisini internet üzerinden bulup sadece telefon konuşmaları üzerinden tanıdım ve çok güvenilir buldum. Haklı çıktığım için çok mutluyum. Sadece imza için geldim ve orada tanıştım, her detayı o çözümledi, her şeyle ilgilendi ve evimizi çok iyi insanlara sattı. Çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız!

Birkan Armağan

Maltepe zümrütevler Ahmet Boldan ile tanışmış olup evimi onun kiraya vermiş olmasından çok memnun oldum kendisi evimi 2 gün içerisinde kiraya verdi bu kadar hızlı ve güvenilir kendisini herkeze öneririm

B*******

Bizde sayenizde temiz ve kolay bir sekilde daire sahibi olduk . Sahibinden satilik App üzeri bulduk resimlerle diare bire bir aynisiydi. Birrkere bakip hemen alma karari aldik . Ahmet bey cok güven veren ve sözünün eridir. Tapu islemleri ödeme her daim yanimizdaydi. Biz almanyadan geldigimiz icin tedirgindik fakat hersey cok düzgün ve güvenilir oldu. Birdaki emlak alisimizda mutlaka yine Ahmet bey olacaktir. Remaxda gayet düzgün bir düzenlemedir. Hersey icin cok Teskürler Bülent ve Gülay Ahmet ist ein sehr vertrauenswürdig markler

Önder Karaca

ahmet bey profesyonel hizmet ve güleryüzlülük ile aradığım evi bulmama 2 gün içerisinde yardım etti.maltepe zümrütevler lokasyonunda nezih ve temiz bir yer bulmama yardımcı oldu.kendisine cok teşekkür ederim.herkese tavsiye ederim.

Yunus Karaduman

Maltepe bulunan 3. Dairemizide sorunsuz bir şekilde Remax Ahmet Boldan aracılığı ile sattık.Yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkür ederiz.Herkese kesinlikle tavsiye ederim.

Y*******

Ataşehirde bulunan plazamıza kiracı ihtiyaç olduğunda Remax tan Ahmet bey imdadımıza hemen yetişiyor. 4. Kiracımızıda kısa zamanda buldu..Hem kiracı buluyor, hemde, her iki tarafa çok güzel danışmanlık da yapıyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Halil İbrahim Efe

Remaxtan Ahmet Bey ile daire gezdik.Düzenli ve hız konusunda çok iyi. Kendisine ayrıca teşekkür ederim

Melek Gökoğlu

İzmirden, İstanbul Maltepe daki evimin kiralanması sürecinde bana yardımcı olan Remax'tan Ahmet Bey'e çok teşekkür ederim. Böyle bir süreci sıkıntısız, sorunsuz bir şekilde başardığı için . Her iki taraf arasında iletişimi doğru bir şekilde gerçekleştirdi.İşini düzgün yapmaya çalışması, dürüst ve güvenilir bir insan olması benim için çok önemliydi. Ahmet beyle birlikte çalışmaktan çok memnunum. Kendisine çok teşekkür ederim.Herkese tavsiye ederim.

Uğur Yilmaz

İş yerime yakın eşyalı Bir ev bulmam konusunda bana yardımcı olduğu için kendisine teşekkür ediyorum.

Mustafa Muzır

Maltepe Girne Mahallesinde bulunan 280 m2 ticari ofisimize, kurumsal bir kiracı bulan Remaxtan Ahmet Boldan beye çok teşekkür ediyoruz. İşini takip eden, işini severek yapan birisi. Herkese tavsiye ederim.

Başar Çandır

2 aydır. aradığım herşeyi kısacası Ahmet bey'de gördüm. Kendisine çok teşekkür ederim ki her konuda şeffaflık ve güvenirillik verdiği için herkeze verebileceğim sonsuz referans teşekkürler Remax Ahmet bey

Zeki Dere

Ahmet bey yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim güleryüzünüz ve guvenirliginiz sayesinde işlemlerimizi tamamladık tekrar sizinle çalışmak dileğiyle hersey için teşekkürler

Ömer Yalnız

Remaxten Ahmet Bey ile, Maltepe Aydınevlerde bulunan dairemin kiralaması için 2 kez çalıştık. Başta boya-badana ve yapı işleri olmak üzere dairemle bizzat yakından ilgilendi. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.

Hülya Şen

Ahmet bey, Çayırova bölgesindeki ev satışımızda bize çok yardımcı oldu. Verdiği güven ve özverili çalışmasıyla satış işlemi beklediğimizden çok daha kolay ve hızlı oldu. Kendisine güler yüzlü yaklaşımı iöşn de çok teşekkür ederiz.

Nilgul Vural

Maltepe Zumrutevler deki evimin satışı için Ahmet Bey ile bir tanıdığım vasıtasıyla tanıştım.Işini sahiplenen ve ış takibi güçlü bir kişi.Bir süre şehir dışında olmama rağmen Ahmet Bey ev ile ilgilenmeye devam etti ve satisimizi dün sorunsuz bir şekilde hallettik.Bana sadece imza atmak kaldı .Bu sure zarfinda emlak ile ilgili kendisinden bilgi rica ettiğimde yine yardımcı oldu sağolsun..Ben emlak konusunda bilgisine guvenebilecegim bir kişi oldugunu düşünüyorum. Herşey için çok teşekkürler Ahmet Bey.

Ceyhun Yazıcıoğlu

Remax Ahmet beyle iş yapmaya başladığınız andan itibaren yeni bir dost kazanırsınız, şirket değil de bir arkadaş gibi samimi ortam içinde bulursunuz kendinizi ve işi hiç bitmez Ahmet bey devamlı ama devamlı ilgilenmeye devam eder mülkünüzle

Muhsin Kaya

Arkadaşımızın ilgi alakasından çok memnun kaldım teşekkür ederim

Işık Kaya

Şile de satılık, bahçe kullanımlı dublex daire arayışımızda, Remax dan Ahmet Beyle tanıştık. Sağ olsun bizi çok kısa zamanda, istediğimiz eve kavuşturdu. Bu süreçte, daima kibar ve güler yüzlüydü. Her şeyle kendisi ilgilendi ve bize sadece imza atmak kaldı. İşini son derece iyi yapan Ahmet Boldan Bey e çok teşekkür ederim.

Görkem Bektaş

Şilede uzun süredir yazlık bir villa arayışım vardı. Şans eseri Remax Pozitif'den Ahmet ağabey ile tanıştım. Öz kardeşine yardımcı olur gibi yardımcı oldu. Enerjisi, verdiği güven ve işine olan hakimiyeti sayesinde, evi 2 saat içinde kiralayıp, kısa süre sonra taşındım. Her şey için teşekkür ederim.

İsmail Keleş

Ahmet bey ile şile yazlık villa arayışımızda tanıştık.Kendisi gerçekten işini layıkı ile yapan birisi.Üstüne birde Remax güvencesi eklenince yazlık villamızı kiraladık.Bizim yoğun iş tempomuzdan fırsat bulamadığımız için bütün aşamalarla bizzat ilgilendi.Kendisine teşekkür ediyoruz.

Cemalettin Sancar

Balıkesir de yaşıyorum. Kartal Soğanlık taki Dairemi kiralanması için Ahmet beyden yardım istedim. Sağolsun 1 günde kiracı buldu. İşini iyi yapıyor. Başarılarının devamını dilerim yavrum.

Levent Malkoç

İlginiz ve çözüm odaklı yaklaşımınız için çok teşekkürler @ahmetboldan

Gürhan Elmalıoğlu

Remax, Ahmet Bey Maltepe Bağlarbaşı'ndaki evimizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde almamızda çok yardımcı oldu. Güven veren, işini düzgün yapan bir Remaks çalışanından böyle güzel bir hizmet almak bizleri çok mutlu etti. Bildiğiniz bütün emlakçıları unutun. Ahmet Beyi herkese tavsiye ediyoruz.

Sena Keles

Şile yazlık evimizi seçerken ahmet bey çok yardımcı oldu her seyiyle ilgilendi bizim için Güler yüzü için tesekkür ederiz

İlker Güneş

Maltepede bulunan dairem için Ahmet bey ile 2.kez iş yaptık. Daireyi gösterme, kapora alma, tapu işlemleri ve ödemeler konusunda çok pratik bir şekilde işlerimizi halletti. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.

M*******

Sile de yazlık villa kiralama konusunda baya bir arayistan sonra remax da yer alan bir ilandan aradığımız evi bulduk ve Remax daki arkadaşımız Ahmet beyin yapıcı yaklaşımı ile işi sonuclandirip kiraladık. Simdi tadını cikarma zamanı. Tesekkurler Ahmet bey

Uğur Gümüş

Şiledeki yazlığımı 3 gün içinde kiraya verdi sadece kiraya vermekle de kalmadı evin eksiklerinide tamamladı temiz bir iş çıkardı bu zamanda güvenebileceğiniz bir firma(REMAX) ve kişi bulduğuma çok sevindim emeğinize ellerinize saglık

Eda Akdemir

Ahmet beye ilgisi alakası verdiği kaliteli hizmet için çok teşekkür ediyoruz . Başarılarının devamını diliyoruz ve herkese tavsiye ediyoruz.

Hüseyin Gökçe

Maltepe girne mahallesinde bulunan dairemden kiracımız çıkar çıkmaz kısa bir sürede başka bir kiracı buldu. Bize her her konuda yardımcı oldu. İşlerimizi kolaylaştırdı. Herkese tavsiye ederim.

Asli Atan

Çozum odaklı, kaliteli ve özveriyle hizmet aldığımız Ahmet bey e çok tesekkur ederiz.Emlak işleriyle ilgili her zaman kendisi ile iletişimde kalacağız, çok teşekkürler.

Ecem Güder

İstanbulda okumaya bu sene yeni başladım. Ev bulup, düzen kurmanın benim için çok stresli bir süreç olacağını düşünüyordum fakat Ahmet bey sayesinde işlerimiz çok kolay ilerledi. Okula yakın, güvenilir bir daire arıyordum. Anında tüm isteklerime uygun bir yer buldu. Bize gösterdiği ilgi için ne kadar teşekkür etsem azdır. Aklıma takılan her konuda bana çok yardımcı oldu. Pandemi sürecinden dolayı evi görmeye gidemedik bu yüzden evi görüntülü gezdirdi ve evi tuttuktan sonrada her konuda yardımcı oldu. Güvenilir ve çok yardımsever biri ️

Oğuzhan Yüksel

Gayet kibar yardımcı ve güler yüzlü bir abimiz, ev sahibi ile arabuluculuk yaptı evi tuttuk. O bana bende ona güvendim depozito kira bedelini ve emlak ücretinin hemen ödedim. Böyle dürüst insanlar emlakcıların karalanmış adını temizleyeceklerdir.

Semih Çakır

İş yeri ve özel mulklerimizin gayrimenkul işlerini 3 yıldır Remax'tan Ahmet Bey ile yapmaktayız. Fikir aşamasında bile kendisine rahatlıkla danisabiliyor ve önerileri doğrultusunda yol izliyoruz. Kartal Soğanlık ta bulunan 3+1 dairemiz de de yine iki taraflı memnuniyeti 1 hafta içinde sağlamış olup sorunsuz bir kiracımız oldu. Bu yorumu okuyup kendisi ile tanışmak istediginizde ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınızdir. Özellikle pandemi döneminde göstermiş olduğu çaba iyi niyet ve empatik yaklaşımından dolayı kndisine çok teşekkür ediy

Nurçin Vapur

Ahmet bey'e ev sürecindeki ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum. Gösterdiği özveri ile en kısa sürede hayal ettiğim evi tutmama yardımcı oldu.

Selda Bilir

Ahmet Bey, mart ayında İstediğimiz şartlarda kiracıyı bulmak için sürekli çabaladı, gösterdiği hassasiyet, çabasına ve etkin iletişimine teşekkür ederim. Sayesinde sorunsuz bir kiracımız oldu. Herkese tavsiye ediyorum.

Cansu Oğuz

Ahmet beye özenli hizmetinden dolayı çok teşekkür ederiz. Pazar günü sokağa çıkma kısıtlaması olmasına rağmen aldığı izin ile bizi evimizden alıp daireyi göstermeye götürdü ve evimize geri bıraktı. Sektör bilgisi, kibarlığı, anlayışı ve güvenilirliğine tam puan verdik.

Seçkin Saruhan

Ahmet kardeşim yıllar içinde biriktirdiğim en güzel insanlardan birisin başarılarının devamını dilerim

Rahim Eker

Hemşerim Ahmet bey iyiki tanıdım sizi bundan sonra birlikte çalişacagimizdan

Hüseyin Palabıyıkoğlu

Remax'tan Ahmet Beye çok teşekkür ederiz, İşine ve müşterilerine karşı gösterdiği özveriden dolayı. Bundan sonra daimi emlakçımız olacak. Herkese tavsiye ederim.

Niyazi Üçbilek

Enerjisi süper ve müşteri memnuniyeti üst düzeyde

Şengül Ermiş

Ahmet Boldan Beye İlgi ve alakası için şükranlarımı sunarım. Almanya'da yaşadığım için, satın aldığım daireden kirasına kadar her şeyi ile ilgilendi. Gerçekten çok emek verdi. Gözüm hiç arkada kalmadı ve bu beni gerçekten hem mutlu etti, hem de içimi rahatlattı. Her şey için çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim ve bir daha ki seferede ilk arayacağım kişi Ahmet Bey olacaktır.

Abdullah Türüdü

Samimi, sıcak kanlı ve enerjik her şey için teşekkürler. Metrodan alıp metroya bırakan birisi daha bişey söylemeye gerek yok :)

O*******

Ahmet beyden ocak ayında aldığımız gayrimenkul hizmetinden çok memnun kaldık.Tüm süreçleri profosyonelce yönetti.Hem bize, hemde alıcıya güzel bir aracılık yaptı.Bu memnuniyetimizi size de tavsiye ederiz.Kesinlikle memnun kalırsınız.

Rebi Abdullah Bayram

Güleryüzlü ve yardımsever biri olarak takdirimi kazandı kendisi.

Mercan Mammet

Ahmet Boldan. Saygılı ilgili Güler yüzlü işini iyi ve gayet iyi yapan bir Beğ efendi.İstedigimiz bir evi bulmaya cok iyi bir yardemde bulundu, ve evle alakali her konuda yardemci oldu. Alla razi olsun.Üzerine düşen her bir işi fazlasiyla yapti, o yüzden her kese Ahmet beyi tavsiye ederim bundan sonra ev arayan kim varsa bütün arkadaşlara sizi önereceğim! Tekrardan cok cok teşekkür ediyorum ne kadar teşekkür etsem bile az....Bizim yüzümüzi güldürdiginiz icin Allahda sizi güldürsün, dahada yolunuzu açık etsin inşallah Her şey gönlünüzce olsun!

Zeynep Aksoy

Ahmet Bey işini iyi yapan, güvenilir, çok ilgili birisi. Herkese kendisinin tecrübelerinden yararlanmasını tavsiye ederim.

Z*******

İlgi, alaka ve güler yüzlü olmasının yanı sıra güvenilir bir danışman arıyorsanız mutlaka Ahmet Bey ile iletişime geçmenizi tavsiye ederim. Bir hafta içinde önemsediğim kriterleri dikkate alarak evimi kiraya verdi . Tüm görüşmelerin sürecinden haberdar oldum. Kendisine buradan tekrar tekrar teşekkür ederim.

Bilal Özcan

Ahmet Bey ilgili ve güleryüzlü bir arkadaş. Tüm taleplerimize, elinden geldiğince çözüm bulmaya çalıştı. İlgisinden dolayı çok teşekkür ederim. Her aradığımızda telefonda hemen cevap veriyor. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

Dilek Gökduman

Güleryüz, güvenilir, hızlı hizmet için Remaxtan Ahmet Beye çok teşekkür ederim.

Sinan Vural

Ahmet Bey sagolsun hem istedigim evi bulmamı sağladı hem de evi bulana kadar ve sonrasındaki süreçte her konuda yardımcı oldu. Aklımdaki bütün soruları cevaplandırdı.Kendisine çok teşekkür ediyorum. Yıllardır istanbulda yaşıyorum ilk kez bir ev bulma sürecim bu kadar keyifli geçti

Ö*******

Ahmet bey, 2 gün gibi çok kısa bir süre içinde istediğim şartları sağlayan kiracıyı bularak evimi kiraladı. İlgisi ve alakası için kendisine teşekkür ederim

Mesut Kücükabaci

Ahmet Boldan Bey Her konuda yardimci oldu.yapilmasi gereken herseyi, bizim icin yapti.ilginiz icin cok tesekkür ederim. Sizi herkese tavsiye edecegim. Er hat alles für uns eledigt und aufgeklert sehr behilflich werde ihn immer wieder weiter emfehlen wenn einer wohnung sucht ist das die richtige adresse.

Nurhayat Özkrasu

İstediğimiz şartlarda kiracıyı söylediğimizde bunu dikkate alıp hassasiyetle evimizi kısa sürede kiraya vermemize yardımcı olduğunuz için teşekkürler Ahmet bey..

G*******

Çok ilgili ve güler yüzlü biri, sizin ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde anlayarak yönlendiriyor.

Yusuf Eren Küçükabacı

Telefonda görüştüğümüz zamanda yerinde oldu çok iyi ve anlayışlı birisi kesinlikle ilk Tercihiniz olması gerekir.

B*******

Ahmet bey son derece ilgili ve içtendi.

Büşra Dolu

Ahmet Bey Maltepe de beğendiğimiz ev için çok yardımcı oldu. Hız ve bilgiyle birlikte insana inanılmaz derece de güven veren bir yapısı var.

Y*******

Ahmet Bey e bir arkadaşım aracılığı ile ulaştım. Çok samimi, güler yüzlü ve ikna edici. Diğer bildiğim danışmanlara göre daha farklı bir yaklaşımı var. İlgisi için teşekkür ederiz.

Şengül Ermiş

Herkese tavsiye edebilecegim bir sirket. Özellikle Ahmet Bey elinden geldigince, tüm islemler bitene kadar yardimci oldu.Tesekurler.

Pelin Güneysu

Ahmet bey son derece ilgili alakalı ve çok kibardınız herşey için çok teşekkür ediyorum.

B*******

Ahmet Bey işinde çok iyi.Güvenilir ve güler yüzlü. İyi bir hizmet için kendilerine teşekkür ediyoruz.

H*******

Ahmet Bey tam sozunun eri bir adam. Maltepede olan evim icin; 15 ine kadar bana izin var abi demisti evi 14unde kiraya verdi.

B*******

Ahmet bey ile Üsküdar’da çalıştığım hastahaneye yakın bir ev için görüşmüştüm.Sağolsun hem ev ile ilgili hem de eşya temini ile ilgili çok bilgi verdi.

A*******

İstanbula Avusturyadan gekdik. Ahmet bey bize ümraniyede eşyalı bir daire buldu. Daireye yerleştik. Ahmet bey Mükemmel bi insandir bizlere çok iyi yardımcı oldu herkese tavsiye ederim cok cok teşekkür ederiz :)) Ahmet ist ein perfekter Mensch, er hat uns sehr gut geholfen, ich empfehle es jedem, vielen Dank :))

Naz Alakuşçular

Remax Ahmet Bey ile Maltepe Zümrütevlerde eşyalı daire ararken tanıştık.Önce daireye baktık ve sonrasında beğendik.Tüm sorularımıza ve sorunlarımıza çözüm buldu.Her aradığımızda yardımcı oldu.Çok memnun kaldık.Remaxtan Ahmet Boldana çok teşekkür ederiz.Herkese tavsiye ediyorum.

Gülhanım Aydoğan

Maltepede beğendiğim daireyi Ahmet bey araciliğiyla tuttum. Kiralama aşamasında her sorumuzu sabırla yanıtladı. İşinde iyi ve güvenilir biri. Kesinlikle tavsiye ederim.

Aylin Yeşilordu

Bir süredir boş olan dükkanımızı bir kaç saat önce Ahmet Bey'e verdik.Bu kadar hızlı beklemiyorduk.Sadece 2 saat içinde kiracı buldu.Gerçekten inanılmaz.Kendisine çok teşekkür ederiz.

Barkın Aydın

İlgi alaka gayet güzel Çok başarılı bir emlakcı Başarılarının devamını dilerm

Enes Kızılaslanoğlu

Emlak konusunda gayet başarılı tebrik ediyorum.

Orhan Güçlü

İşinde profesyonel bir insanla karşılaştığım için gerçekten çok şanslıyım. Bana karşı bir emlakçı gibi değil de bir abi gibi yaklaşımda bulundu. Bütün sorunları pürüzleri bir çırpıda halletti. Tekrar tekrar gösterdiğin ilgi ve alaka için teşekkürler Ahmet Bey.

Ferdi Erdoğan

Ev arayışımız vardı Ahmet bey ile internetten tanıştık muazzam bir iletişim çok kibar bir beyefendi her türlü soruya net cevap veriyor işine hakim kendisine çok teşekkür ederim iyi ki Emlak danışmanımız olmuş .

E*******

Ahmet Bey ile daha önce tanışmadığım için üzülüyorum. Bu güne kadar emlak alım ve kiralama işlerinde yaptığım hataları ve yaşadığım problemleri kesinlikle yaşamazdım. İşi konusunda bilgili ve deneyimli olduğunu gösterdi. Ahmet Beyin en çok sevdiğim özelliği aradığımda telefonu iki defa çalmadan açması, müsait olmadığında dahi telefonumu açıp “müsait değilim, hemen dönüş yapıcam” deyip geri dönüş yapması. İşine değer vererek ve severek yaptığını her görüşmemizde hissettirdi. Bilgi ve deneyimlerinden faydalanacağınız dürüst bir arkadaş.

Abdülkadir Güler

Bugün Ümraniye'de beğendiğim bir ev vardı. Remax'tan Ahmet Bey sayesinde evi tuttuk. Gayet güzel bir şekilde yardımcı oldu bizlere. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Akif Ekinci

Tam da acaba istediğim yerde, istediğim şekilde ve istediğim hızda bir yer bulabilir miyim derken Üsküdar’da Remax’ten Ahmet Boldan bey karşıma çıktı. Ev bulmak ve eve sorunsuz taşınmak gibi birbirini izleyen ve halledilmediği sürece karın ağrısı yapan önemli problemlerin en rahat bir biçimde halledilmesini sağlayan güler yüzlü, pozitif enerjili Ahmet Bey’e yaptığı tüm yardımları ve hizmeti için teşekkür ediyorum. Umarım bu sektöre değerli emeklerinizi sunmaya, yolu anadolu yakasına düşenler de sizden bu güzel hizmeti almaya devam eder.

Ege Usluer

Ümraniye namık kemal mahallesinde ec tuttum. Ahmet boldan beyin yardımı ile kira depozito ve komisyonumu ödedim. Fakat elimde olmayan bir sebepten anlasmayı bozmak zorunda kaldım ve kiramı depozitomu ve komisyonumu Ahmet bey yardımı ile aldım kendisine çok tesekkür ederim

Mehmet Eser

Remax Ahmet beye cok tesekkur ederim. Maltepe beraber guzel bi daire satin aldik. Basarilarinin devamini dilerim. Butun islemler sirasinda cok yardimci oldu. Tesekkur ederim.

Salih Usta

Keller Williams da çalışan bir danışman olarak Ahmet Beyle satışımızı gerçekleştirdik.Calistigim hızlı, güvenilir ve bol iletişimli bir çalışma oldu.Kendisine teşekkür edrim hem kendi adıma hemde alıcım adına.

C*******

Ilgi alaka ve hizli satis islemi icin tesekkurler.

Ziya Yılmaz

Maltepe'de remax ahmet ten daire begendik. Anlaştık. Kaporayı verdik. Tapu araştırmalarımız sonrası bazı olumsuzluklardan sonra Kaporayı verdiğimiz halde evi almaktan vazgeçtik. Ahmet bey sagolsun kaporamızı hiç zorluk çıkarmadan geri iade etti. Kendisine de hayırlı kazançlar diliyorum

Arzu Çımrın

Sayın Ahmet Boldan'a detaylı anlatımı, eksiksiz ve tam bilgilendirmesi ve nezaketi için teşekkür ederim.

Mahmut Yılmaz

İstanbulda güvendiğim nadir insanlardan. Kesinlikle işinde uzman daha iyisini görmedim.

Bers Nokta Ltd. Şti.

Maltepe Girne mahallesinde 250 m2 depomuzu tuttuk. Kiralama aşamasında bize her türlü kolaylık sağlandı.Tüm ihtiyaçlarımıza cevap verdi.Güvenilir ve hızlı olduğu için Remaxtan Ahmet beye teşekkür ederiz.İyi çalışmalar.

Lutfu Gundogan

Guvenilir bir kisi.tum islemler hizli ve eksiksiz oldu kesinlikle tavsiye ederim on uzerinden on

Öztürk Uysal

Maltepe zümtütevlerde bütçemize uygun bir işyeri bulduğu için kendisine çok teşekkür ederim. Çok kısa sürede bütün işlemlerimizi halletti.mülk sahibi ile her zaman iletişim içinde oldu.iyi çalışmalar dileriz.

Recep Osman

Remax Ahmet beye teşekkür ediyoruz. hızlı ve güzel bir şekilde isyerimizi tuttuk. Ahmet bey Her konuda çok iyi .bizi her konuda aydınlattı.

B*******

Ahmet Bey işini iyi yapan ikili ilişkileri maximum düzeyde kaliteli bir Remaxlı. Her aradığımda ulaşılabilen nadir emlakçılardan. Kendisine teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar dilerim.

Babar Ali

Ben Istanbula ilk geldiyim zamandan tanidigim insanlarin icinde en iyi yurekli ve yardim sever bir insan bize cok yardimi deydi Ahmet Boldan isinde cok basarili tez bir zaman icinde bize guzel bir ev bulmamiz icin cok yardimci oldu bu yuzden kendisine ve Remax ailesine tesekkurlerimizi iletiyoruz isinde daima basarilar diliyoruz.

Bülent Yeşilordu

ahmet beyle cok uzun zaman olmadi ama benim icin 1 numara

Gökhan Zafer

Ahmet Bey insan ilişkileri çok kuvvetli, bilgili ve yardımsever bir çalışan. Ayrıca konusuna hakim ve çalışkan. En önemlisi ise çözüm odaklı oluşu. Çok kısa bir sürede evime kiracı bularak (bir pazar günü) hem beni hemde kiralayan arkadaşı mutlu etmiştir. Ben kendisine ve remax Ailesine teşekkürlerimi iletiyorum.

Oğuzhan Kaya

Remax Ahmet beye çok teşekkür ediyoruz işine ve müşterilerine gösterdiği özveriden dolayı

Erdem Bal

Mükemmel bir insan çok yardımcı oldu teşekkürler

Oğuzhan Çavuş

Ahmet Boldan bey ile sağlık sektöründe birlikte çalıştık, işinde daima iletişimi ile memnuniyet yaratan, güvenilir bir kişilikti şu anda bu sektörün içindede takip ettiğim kadarıyla çizgisini bozmadan devam ediyor.başarılarının devamını diliyorum.

B*******

Ahmet Bey, satmayı düşündüğümüz evimizi işine olan hakimiyeti ve doğru adımlarıyla beklediğimiz süreçten çok önce sattı. Güler yüzlü, iletişime her zaman açık biri. Her adımda uzak bir şehirde olmamıza rağmen bizi haberdar etti. Hızlı ve net bilgilerle bizi yönlendirdi. Yüz yüze gelmemize rağmen güven ilişkisi kurabildik. Her şey için çok teşekkürler, emeğinize sağlık.

Berkay Budak

Sıcak kanlı, sempatik tavırlarıyla ve hızlı bir şekilde işlemimizi halletmesi işinin ehli biri olduğunu gösterdi... Tüm desteği ve ilgisi için teşekkürler Remax Ahmer bey.

Y*******

Ahmet bey işinde deneyimli, kişilik olarak güvenilir, hızlı geri dönüş sağlayabilen ve belirttiği bölgeleri gerçekten iyi bilen bir profesyonel. Çok teşekkürler! İş hayatınızda başarılarınızın devamını dileriz!

Şirin Mungan

Remax Ahmet bey çok teşekkür ederiz. Bilgili, güleryüzlü, hızlı ve ürettiğiniz çözümlerle işlerimiz kolaylaştı.Yolunuz açık olsun.

İsmail Kaya

Remax'tan Ahmet Boldan Bey çok kısa sürede bir çok alanda bize yardımcı oldu. Hem profesyonel hem de samimi bir yaklaşımı vardı. Kuşkularım olduğu zamanların hepsinde yardımcı oldu ve kuşkularımı giderdi. İstanbulda hem bir ev hem de böyle güzel bir dost sahibi olmamı sağladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.Yolunuz açık olsun, başarılarınız daim olsun.

İhsan Köse

ahmet beyin yakın ilgisine teşekkür ederim

Ö*******

Elinden gereğince yardımcı oldu çok teşekkür ederüz.

İ*******

Narlife da bir daire için Ahmet beyle görüştüm;bilgilendirme, mesleki deneyim ve güvenilirlik konusundaki hizmetlerinden çok memnun kaldım Kendisine teşekkür ediyorum

Buse Tuncel

Ahmet Boldan en güven veren, en hızlı bilgilendirildiğimiz, kendimiz için en doğru İlanlara eriştiğimiz danıştığımız oldu. Her şeyden önce bize verdiği güven bizi direkt olarak ona yönlendirdi.Bu kadar hızlı halledilmesini beklemediğimiz halde bu denli hızlı hizmete ulaşmamız bizleri çok memnun etti.Neredeyse günün her saatinde kendisine ulaşmak istediğimizde ona ulaşabildik.Bu durum da bizleri ziyadesiyle mutlu etti .İşlerimizi hızlandırdı. Prosedüre dair bizleri net ve güvenilir bir biçimde verdi.Tüm emekleri için teşekkürü hak eden 1danışan

Elif Kaya

Remax ile tanıştığım Ahmet Boldan yapıcı tavrı ve profesyonelliğiyle Aydınevler’de ev tutmama ilk aşamadan itibaren yardımcı oldu ve yol gösterdi. Samimi tutumuyla güven verişi ve her sorumuza cevap bulmamızı sağlaması her anlamda çok kolay bir şekilde işlerimizin hallolmasına vesile oldu. Her konuda çok memnun kalıp içimiz rahat bir şekilde ev tutma sürecini çok güzel ilerlettik. Ne zaman arasak ulaşılabilir olmasından yardımcı olmasına varana kadar her türlü çok çok teşekkür ediyoruz ona. Sıcakkanlılığı ve güvenilirliği için çok müteşekkiriz.

Halit Özdemir

Remax'tan Ahmet Bey samimi ve dürüst bir danışman. Maltepe girne mahallesinde baktığımız bir evde çıkan bir aksilikten dolayı tapuyu alamadık ama bana kaporayı geri iade ettiler. Hiç sorun yaşamadım. Güvenle iş yapabileceğiniz biri.

Tuncer Şentürk

Remaxtan Ahmet Boldan her zaman tüm işlemlerimizde yardımcı oldu, tapumuzu aldık.Yardımları için çok teşekkür ederim.Çok memnun kaldık. Kendisine başarılar diliyorum.

Kağan Furkan Kaya

Ahmet abiye öncelikle sıcak ve güvenilir olduğu için teşekkür ediyorum. Ev bakarken tereddütlerim vardı ancak kendisi bütün süreçlerde yardımcı oldu ve içimin rahatlamasını sağladı. Ayrıca sadece işlerimizde yardımcı olmakla kalmayıp kendisi gibi bir arkadaş kazanmamızı da sağladı. Her şey için teşekkür ediyorum.

Cihan Kandemir

Verdiğiniz hizmetten dolayı çok teşekkür ederim, özelikle Ahmet Bey ve Tolga bey'e teşekkür ediyorum, Ahmet Bey'in de işimizi kolaylaştıran motosiklet i olmamis olsa çok zorluk çekeceğime hiç şüphem yoktu. :)

Bilal Kuzu

Remax Ahmet beyin, detaylı anlatımı, ilgisi ve nezaketi için teşekkür ederiz.

Yılmaz Demirkaya

Maltepe zümrütevler palmiye sitesinde 3+1 daire kiralamak için RE/MAX’ten Ahmet Beyi aradık. Bize her konuda yardımcı oldu. Kendine çok teşekkür ediyorum. İş hayatınızda başarılar dileriz. Yolunuz açık olsun. Hayırlı işleriniz olsun.

A*******

Ahmet Bey'e öncelikle evi kiralarken göstermiş olduğu ilgi ve samimiyetinden dolayı çok teşekkür ediyorum. İşini diğer emlakçılardan farklı olarak; müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda seçenekler sunarak ve müşteri üzerinde baskı oluşturmadan, samimi ve güven veren bir yaklaşımla saygıyla gerçekleştirmektedir. Tekrar teşekkürler Ahmet Bey..

G*******

Çok teşekkür ederim Ahmet bey yardımcı oldun. Her şey için sağolun.

Beşir Uysal

Sn Ahmet BOLDAN, Bilgininiz, ilginiz, desteğiniz ve bütün süreç boyunca yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

Müslüm Köylü

Ahmet bey öncelikle teşekkür ederim. Pazarlıktan tapuyu alıncaya kadar bizi yalınız bırakmadınız. Yolun açık olsun.

Tezcan Ardic

Teşekkür Ederim Ahmet Bey yaklaşımınız ve desteğiniz için En önemlisi güven tazeliyor olmanız bu çok önemli tekrar teşekkür Ederim

Cafer Kocatürk

Tesekkürler Ahmet bey bugün sizinle uluslararasi bir satiş gerçeklestirdik bizzat görüşemedik ama telefon görüsmelerimizde bana o güveni verdiniz annemi bizzat izmitten gidip aldiniz saģlik raporu almasinda yardimci oldunuz ve yeniden eve biraktiniz islemler çok cabuk oldu para trnsferinde bir problem çikmadi hele annem arkanizdan hala daha dua ediyor tek kelimeylen her şey süperdi sizi sadece herkese tavsiye edebilirim (Alles bestens gelaufen ein sehr zuvärlessiges und hilfsbereites mensch ich kann Herr Boldan nur weiter empfählen weiter so..

Gökhanışık

Guvenilir, hizli ve temiz islem icin yaptigi bu calismasindan dolayi remax Ahmet Boldan beye tesekkurkerimi iletiyorum.Ben Denedim cok memnun Kaldim. Sizde denemenizi tavsiye ediyorum. Saygılar sunarim.

Hüseyin Yıldız

Hızlı ve güvenilir hizmeti için remaxtan Ahmet boldana çok teşekkür ederiz. Tavsiye ederim

Ergun Caliskan

Merhabalar, Ahmet bey ile bir daire satisi gerceklestirdik. Kendisi cok tecrubeli ve konusuna hakim. Herturlu sorumuza hizli cevap vererek, satis islemini cok hizli ve sorunsuz sekilde gerceklestirdik. Kendisine cok tesekkur ediyoruz. Bundan sonraki islemizi de mutlaka kendisi ile takip etmek isterim.

Hatice Kadan

Merhabalar Ahmet Bey çok dürüst güvenilir ayrıcada çok ta kibar biri.Sayesinde güvenilir insanlarla karşı karşıya geldik ve çok memnun kaldık hizmetinden sizlerde Ahmet Bey’e tereddütsüz güvenebilirsiniz kendisine çok teşekkür ediyorum

E*******

Eviniz varsa kiralama ve satış için içiniz rahat bir şekilde Ahmet beye verebilirsiniz. Elinden geleni yapıyor satmak ve kiralamak için.

Türkan Yüksel

Maltepe Zümrütevler Palmiye sitesinde bulunan daireme haber verdikten 1 gün sonra Kiracı buldu.Kısa sürede kiraya verirken göstermiş olduğu çabalarından, tadilat-tamiratta hızlı çözümlerinde, güleryüzlü hoş sohbetinden dolayı Ahmet Boldan kardeşimize çok teşekkür ediyorum.

İlyas Burgil

Remax tan Ahmet bey hem isini bilen hemde musterilerine karsi gayet nazik ve guleryuzlu yaklasmaktadir.

E*******

Mrb ahmet bey cok dürüst ve güvenilir biri bizi cok iyi bilgilendirdi cok ilgilendi kesinlikle ev almadan önce ahmet beye danışın

Sezgin Özel

Herkese merhabalar Öncelikle ahmet bey ile bilgiler sunmak istiyorum. Ahmet beyin tavrı, tutumu ve saygınlığı en üst seviyede, dürüstlüğü ise, türkiye çok az bulunabulunan insanlardan, iş hayatınız da başarılar dilerim, evinizi rahat bir şekilde teslim alabilirsiniz.

Hasan Aydemir

Ahmet bey gerçekten işini hakkıyla yapanlardan, Güler yüzüyle ve mizahıyla fark yaratanlardan.

E*******

Ahmet bey işini seven ve çok iyi yapan bir emlakçı. Güleryüzlü, müşterisinin ne istediğini anlamaya çalışan, kibar ve saygılı bir insan. Kendisine nezaketinden ve verdiği emekten dolayı çok müteşekkirim.

Ö*******

Ahmet beyin gerek işine olan saygısına gerekse müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına olan özeninden dolayı teşekkür ederiz.

Y*******

Ahmet bey güleryüzü ve verdiği güven ile kafam rahat bir şekilde Kocaeli Körfezdeki arsamın satılmasını sağladı. Yaptığı işte çok profesyonel tapuda ve para transferinde cok yardımcı oldu. Sadece arsamı satmadım güvenilir bir dost kazandım.

H*******

Gayrimenkul ile ilgili bir ihtiyaç varsa çözüm Remax Ahmet Boldan. Gerek iletişim gerek ise verdiği güven ile işimiz çok kolay oldu. Tekrar benzer durumda arayacağım ilk isim Ahmet bey. Kendisine çok tesekkur ederim.

M*******

Ahmet bey Körfez deki arsamızın satışında tam profesyonel anlamda hizmet verdi alıcı ve satıcı arasında çok iyi iletişim sağladı kendisine çok teşekkür ederim

Ünal Metiner

Ahmet abi ilgi alakan için çok teşekkür ederim

Bedrettin Cenik

Cok durust ve guvenilir birisi. Kesinlikle tavsiye ediyorum, her zaman ulasabilinir ve cok yardimsever! Gonul rahatligi ile emlak islemlerinizi yaptirabileceginiz birisi.

Fatma Nur Gülsoy

Ahmet bey ev alma sürecinde çok yardımcı oldu. Evin dışındaki konularda da gayet bilgili anlatımı çok güzel. İşini kesinlikle çok iyi yapıyor.

Halil İbrahim Dural

Ahmet Bey, bize her zaman güler yüzü ile doğru bilgi vermekte olup, gayet açık ve net olarak gayrı menkül ile ilgili bilgileri, iyi ve olumsuz yanlarını söylemektedir. Müşteri memnuniyeti ve iletişimini her zaman üstün tutar. Semtimizin en iyi emlak firmalarından biridir. Tavsiye ederim.

Hasan Coşkun

3 senedir Maltepe de aradığımız özelliklerdeki kiralık daire yi kiralamamızda yardımcı olduğu için Ahmet bey e çok teşekkür ederiz.İşinde tam bir profesyonel.Inşallah kendi evimizi almaya niyetlendiğimizde de yardımcı olur.

Melih Doğukan Baydar

Ahmet Boldan'a evle ilgili her detayı dürüstçe açıklayıp yardımcı olduğu için teşekkür ederim.Kendisi son derce deneyemli ve işini çok iyi yapan bir insan.

Hurşit Cem Dişli

Bizlere göstermiş olduğunuz ilgi vede alakadan dolayı çok teşekkürederiz, sizler gibi işine değer veren Güler yüzlü gayri menkul danışmanından hizmet aldığımız için eşim ile birlikte çok memnun kaldık başarılarınız daim olsun

Ahmet Alemdaroğlu

İstanbul'da bulunan dairemin satışına karar verdiğimde Mersin'den nasıl takip edip işlem yapacağımı düşünürken bir akrabamın yönlendirmesi ile Remax’tan Ahmet Boldan ile iletişime geçtim.Yaklaşık 3 ay içinde, evimin tüm eksikliklerini tamamlamamızda, satışa hazırlanmasında inanılmaz yardımcı oldu. Sonrasında tapuda oluşan şerh probemini 1 günde sorunsuz bir şekilde çözüp, satış işlemini bitirdi. Hem bana hem de evimi alacak kişinin tüm sorularını cevapladı .Keyifli bir şekilde satış işlemini gerçekleştirdik .Şiddetle tavsiye ederim.

Hamdi Özdemir

Oldukça ilgili, dürüst ve açık yaklaşımından dolayı teşekkür ediyoruz.

Hüseyin Ali Türker

Remax’tan Ahmet Beye teşekkür ederiz.Ahmet bey bu günkü hizmetinden oldukça memnun kaldık.Çok hızlı bir şekilde sonuç aldık . İyi çalışmalar dileriz.

Nihal Çiçekli

Cok teşekkür ederim Ahmet Boldan beyefendi çok saygili işini çok severek yapan ve söz verdıği zamanda gelip evi bize tanıtti çok memnun olduk tanıdığımıza Ahmet Beyin sayesinde ev sahibi olacağız inşallah tekrar teşekkür ediyorum

Ahmet Osman Ergöz

İstanbul Kartalda ki satılık ilanını gördükten sonra akşam üzeri saat 6 dan sonra aramama rağmen Ahmet boldan bey hızlı bir şekilde evi görmemi sağladı ve tüm işlemlerde beni çok güzel bir şekilde yönlendirdi. İnsanların bütünlerde azalan güven ortamında sorusu haliyle çok oluyor ama Ahmet bey hepsine saat kaç olursa olsun hep aynı kibarlıkta gülümsemeyle cevapladı. Kendisinin bu konuda hem tecrübeli hem de güvenilir bir insan olduğuna inanıyorum.

G*******

Profesyonel ve işinde başarılı, tecrübeli ve deneyimli Ahmet bey'e şahsım adına çok teşekkür ediyorum.Samimiyeti kısa süreli iletişim ile pazar günü İstanbul 'dan gelerek Kocaeli Elmacık köyünde ki Arsa konusunda bizlere en ince ayrıntısına kadar bilgi vermesi, net olması işine olan saygısı ve Remax gayrimenkul danışmanlığını süper ve kalitesini 5 yıldız olarak tanımlanmıştır.Sadece 4 günlük görüşmede bizlere bu memnuniyeti yaşatması bizi çok mutlu etti.Başarılı olması kalitesinden bellidir.İlgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Başarılar dile

Gizem Ketenci

Saygılı, kibar, diksiyonu düGün, daire hakkında detaylı bilgilere hakim, güleryüzlü ve işini en iyi şekilde yapan ...yardımları için çok teşekkür ederiz.

Turgut Akça

Evimi satma Sürecini süper bir şekilde yardımcı oldu ve pratik yönlendirmelerinden çok memnun kaldım teşekkür ederim.

Nurdan Erden

Evi gördüğümüzde Ahmet Bey’i aradık. Çok kısa bir sürede yanımıza geldi. Evi birlikte gezdik. Güler yüzü ve tatlı dili ile evle ilgili bazı soru işaretlerimi kafamdan sildi ve evi kiraladık. İyi ki karşımıza Ahmet Bey çıktı, çok memnun kaldık.Teşekkür ederiz.

E*******

Çok hızlı bir şekilde sonuca ulaşmamızı sağladı. Her konuda bilgili ve yardımcıydı. Çok teşekkürler tekrardan.

E*******

Müşteri ile ilgili iletişim ve ilgi alaka gerçekten çok iyiydi.Samimi ve sicakkanli bir insan olduğunu kesinlikle söyleyebilirim.Güvenilir ve uygun fiyatli kiralik evler için en iyi iletişim yeri Ahmet Boldan beyefendi diyebilirim.

Ömür Güler

Ahmet kardeşim ile ben 2000 yilindan beri tanışıyoruz.O yillarda ikimiz de Adapazar'inda askerdik.Saygisi ve dürüstlüğünü o zamanlardan beri taktir etmisimdir.Kendisi ile yolumuz yillar sonra evimin satişı konusunda kesiştiginde gönül rahatliğı ile evimi ona teslim ettim...İlk bana soyledigi birsey vardi abi genelde ilk müşterilerin soylediği gerçek fiyattir demişti ancak ben dik kafalilik ettim.Sonucta evimi sattim ama boş yere birkac ay bekledim.Benim yalnişima düşmeyin Ahmet kardeşimin önerilerine kulak verin.Basarilarin daim olsun kardeşim.

Ahmet Yıldırım

Evi görüp Ahmet Bey’i aradım ve müthiş hızlı bir şekilde geldi. Güleryüzülü ve müşterinin ihtiyacını anlayıp doğru çözüm sunuyor.

H*******

Güleryüzlü deneyimli ilgili birisi.

Tolga Karamızrak

Ahmet Bey'e gerçekten teşekkürler. Hiç sıkılmadan incelikle ilgileniyor. Şahsım adına teşekkürler.

O*******

Ahmet bey beni cok buyuk bir dertten kurtardi. Sorunlu bir kiracimi cikarttigi gibi hic bos kalmadan evimde kiraci varken yeni kiraci ayarladi. Kendisi konusunda uzman ve cok basarilidir. Kendisine ve remax ailesine tesekkur ederim

Erdal Taşdemir

Memnuniyet ilk sırada daima.Hızlı ve pratik.İşini severek yapıyor.

Gaye Tunç Kaya

Ahmet bey " den daha önce kendi evimi kiraya vermesi için yardım aldım.Ve inanılmaz hızlı olduğu için annemin evi kiraya verilmesi için yine kendisinden yardım istedim.Yine acaip hızlı oldu ve istediğimiz fiyata kiraya verdi.Ayrıca güzel yönlendirmelerde bulunuyor.Het zaman telf ile yanıt veriyor ki bunlar çok önemlidir.Bende methini bir arkadaşımdan duymuştum dediği kadar varmış.çok tesekkürler

P*******

Ahmet Bey işini cok severek ve ozveri ile yapıyor.Bunu.da müşteri ile.iletisimine.yansıtıyor.Mesleginde başarılar dilerim.Ne demişler, Kaldırımda Döşesen İşini Severek Yapacaksın.iyi çalışmalar dilerim.

Zeynep Ayyıldız

Ahmet bey Maltepe bölgesindeki daireler hakkında yeterli bilgiye sahip, bölgeye oldukça hakim birisi. Aklıma takılan tüm soruları, ben sormadan cevabını veren güvenilir bir emlakçı. İlgisinden dolayı çok teşekkür ederim.

Zeki Ermurat

AHMET BEY 3 GÜN GİBİ KISABİR SÜREDE EV ALIMI VE SATIMINDA GERÇEKTEN HARIKA BİR ŞEKİLDE YARDIMCI OLDULAR AYRICA. CANAYAKIN VE İYİBİR İNSAN MALTEPE DE OTURUYORUM HARIKABİR BUKADAR İYİSİNİ AZ GÖRDÜM

Abdullah Alp

Ahmet Beyin, müthiş özverisi, ilgisi ve alakası sayesinde maltepedeki evimiz 6 gün gibi kısa bir zaman içerisinde sorunsuz bir şekilde kiralanmıştır. Kendisi işini o kadar iyi yapıyor ve seviyor ki, yine ihtiyacım olursa geleceğim ilk kişidir. Kendine teşekkür ediyorum

Dr. Ayhan Erdemir

Maltepe'deki dairemin kiralanması için Ahmet Bey ile iletişime geçtim. Kendisi çok özenli bir şekilde dairenin gerekli görsellerini alıp web sitesinde yayınladı. Kriterlerine uygun kiracıyı çok kısa bir surede bulup benimle tanıştırdı. Gerekli formaliteleri tamamlayıp, süreci en kısa zamanda tamamladı. Kendisi iletişimi çok iyi olan, güvenilir, işini severek yapan ve hakkını veren bir kişidir. Başarılarının devamını dilerim.

B*******

Ahmet bey oldukça güler yüzlü ve ilgili biri, yardımları için kendisine teşekkür ederim

Gamze Çaylık

Maltepe girne mahallesinde tam aradığımız gibi bir ev bulmamıza yardımcı olan Ahmet beye çok teşekkür ederiz.

Cemal Gözen

İlgi ve alakanız için teşekkür ederim.

Ahmet Bozkurt

Kenan Alioğlu

Mükemmel bir karşılama yaşadım ilgi ve alaka süper sizin gibi emlakçılar olduğu sürece herkes mutlu bir ticaret yapacağından eminim saygılar

İbrahim Kılıçarslan

Ahmet bey çok ilgili ve nazik bir insan çok yardımı dokundu. Remax ailesine ve Ahmet bey e çok teşekkür ederim.

Seyhmus Bulut

Aymet bey sagolsun bana cok yardimci oldu bayram pasada bi ev alacakdim ona basvurdum kredi cekmem lazimdi evin kaporasini verdim bana kredi cikmadi oda tanidigi bankalar araciligiyla denedi bana kredi vermediler kaporami kurusuna kadar iade etti cok tecrubeli yardim sever musteri memnuniyeti 10 numara kendi gonul rizamla size oneririm cok bilgi temsilci burda ona cok tesekkur tesekkur allah alla olsun remaxsada tesekkuredrim boyle bemsilci calisdirdigi icin hayirli hatislar

Cem Soydan

Ilgisinden ve hızlı olmasından dolayı çok teşekkür ederiz.Umdugumuzdan daha erken zamanda satışımızı gerçekleştirdi.Kendisiye çalışmak gerçekten çok iyi ve güvenilirdi.Guler yüzü ve devamli bilgi akışı sağladığı için çok cok teşekkür ediyoruz.

Göksel Yalçın

Dairemizin satışına karar verdiğimizde hiç bu kadar hızlı satış yapabileceğimizi tahmin etmemiştik. Çok hızlı ve kolay ve değerinde bir satış oldu.Sağolsun resmi işlemlerde de bize çok yardım etti.Kendisi çok güleryüzlü, işine hakim, dürüst ve ilgili bir arkadaş. "Remax Ahmet" bir marka olma yolunda oldukça hızlı ilerliyor. Yolun açık olsun. Herşey için çok teşekkür ederiz.

Oğuzhan İbrahim Şahin

Ahmet beye ilgi ve alakasından önce, çok teşekkür etmek isterim, eve yerleştikten sonra bile bir çok konuda yardımcı oldu. Hala olmaya devam ediyor.

Elena Ufaeva

Çok profesyonel, kibar ve sorumlu bir kişi. Çok kısa sürede sadece iyi bir daire bulmadı, aynı zamanda da doğru hareket etmeme de yardımcı oldu. Çok teşekkür ediyorum.

Türkan Yazıcı

Ahmet beye ilgisi için çok teşekkür ederim.Akşam 21.00 de bile hiç üşenmeden güleryüzle daire gösterdiği için.

Cem Pelvanlar

Biz Bursa'dan geldik bize yardımları İçin AHMET beye çok teşekkür ediyorum. İSTANBUL da başım sıkışsa arayabileceğim birisi var artık.Teşekkür ediyorum.

Ayten Özdemir

Ahmet bey samimi ve gülüryüzü müşteriye karşı saygılı olması bizi çok memnun etti randevulerine tam zamanında gelmesine çok teşekkür ederim

Rafah Slıbı

Bostancidaki dairemizi hem kiralama hemde kiradan sonra takiplerinden dolayı ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.

Şükrü Oruç

Ahmet beyin emlak danışmanlığı konusunda profesyonel davranışları ve konusuna hakim olması beni ziyadesiyle memnun etti. Kiralamadan sonra da kiracıyla ilgili sorunlarda çözüm odaklı çalışması güzel bir iş ahlakıdır. Kendisine tekrar teşekkür ediyor başarılar diliyorum.

Mümin Özdan

Ahmet bey ilgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim. Sabırla sorularımıza verdiğiniz cevaplar ve güler yüzünüzle ilgilenmeniz ailemizi mutlu etti. Görüşmek üzere.

Y*******

Kendisi son derece ilgili alakalı güleryüzlü ve güven veren bir emlak danışmanı, ev alma satma kiralama konusunda ilk danışacağım kişi.

Altan Aydoğan

Kadıköy civarında daire baktığımızda Ahmet Boldan bey bize çok yardımcı oldu, işini güzel yapıyor, güven veriyor, teşekkür ederim

Dilara Paydaş

Gületir yüzü, ilgi ve alakası, işine olan saygısı ve bizimle olan mükemmel iletişimi için Ahmet Beye teşekkür ederiz. Ev aramak gibi zorlu bir süreçte bu şekilde iyi bir iletişim ve tavır ile karşılaşmak bizi çok memnun etti.

Ceren Kişioğlu

Ahmet bey çok ilgili ve sıcak kanlıydı.Emeğiniz için çok teşekkürler.

Gökhan Altinelliler

Ahmet bey, kiralık ev arama sürecimiz'de bize çok yardımi dokunmuştur. Hızlı, güvenilir bir şekilde kalitesini ortaya koyarak yardımcı olmaktadır. Satılik veya kiralık bir konut arıyorsaniz dogru kişiyle irtibata geçtiginizi samiyetimle belirtmek isterim, başarılarınin devamini dilerim. ( Gökhan Altinelliler)

Kudret Yelin

Gösterdiğiniz ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim,

Serkan Kaya

Ahmet bey e çok teşekkür ediyorum. Her daim yanimizda oldu ve her soruma hemen dönüş yaptı. Aile büyüğümüz gibi oldu. Çok tesekkurler.

Zerrin Önol

Ahmet Bey son derece nazik, çalışkan, dürüst, güvenilir ve çözüm odaklı bir kişi. Kiracı bulmak konusunda gayretli ve hızlı bir şekilde bize yardımcı oldu ve bir hafta gibi kısa bir zamanda işimizi halletti. Yanısıra her türlü konuda yardımcı olmak için çırpınan bir kişi. Çalışmasından son derece memnun kaldık, kendisine çok, çok teşekkür ederiz.

Rainold Carsten

Verlässlicher, professioneller Makler. Können wir nur empfehlen! Herr Boldan betreute uns bereits in mehreren Angelegenheiten absolut kompetent und äußerst zuverlässig. Professionelle sachliche Präsentation und Beratung des Objektes. Vertrauensvolle und ehrliche Zusammenarbeit mit Käufern und Verkäufern. Durch das übersichtliche Exposé und dem professionellen Internetauftritt war es leicht möglich, sich einen ersten Eindruck zu verschaffen. Einfach perfekt. Vielen Dank.

Yelinay Canayak

Ahmet bey iletişimi olsun ilgisi olsun oldukça başaralı. İşini hertürlü iyi yapan bir insan olduğunu tanışınca zaten anlıyorsunuz. Teşekkür ediyoruz.

Melih Erol

Sektör bilgisi, profesyonelliği ve güvenilirliğiyle harika bir detay Ahmet Bey. Yeni tanışmamıza rağmen ailemizin bir üyesi gibi oldu. Gönül rahatlığıyla alım - satım yapabilirsiniz.İşini yaparken sadece para kazanmak adına yapmıyor, bunu Ahmet Bey'i tanıdığınızda sizlerde göreceksiniz.

Adem Akpulat

Ahmet beyi önceden de tanırdım.Emlak sektöründeki başarılarını da görmek mutluluk verici.Artık emlak sektöründeki tüm işlerde direkt aradığım isim.Başarılarının devamını dilerim.

İlhan Kocaman

Ahmet beye çok tesekkurlerimi sunarım yeni evililik aşamasındayım bı güzel daireye ihtiyacım vardı ahmet bey'le tanıştım istediğim gibi daireyi bana ulaştırdı ALLAH daim etsin inşallah ahmet bey başarılarınızın devamını dilerim...

Cansu Kanlıoğlu

Bu zamana kadar tanıdığım en iyi gayrimenkul uzmanı.Tekrar emlak işim olsa hiç düşünmeden Ahmet beyi tercih ederim.İnsanlık, karakter, açıksözlülük, iyi niyet, ilgi, alaka konusunda kesinlikle bir numara.Hayatımda ilk kez iyi bir emlakçı ile tanıştım.Kendisine çok teşekkür eder herkese tavsiye ederim.Remax ailesi böyle bir kişiye sahip olduğu için çok şanslı..

Remzi Oral

Gayet kibar ve ilgili bir beyefendi. Kendisine teşekkür ediyorum.

Burak Eke

Ahmet beye çok teşekkür ediyorum daire bulmamız konusunda çok yardımcı oldu sağolsun. Güvenilir bir insan

Ertuğrul Taha Atlıhan

Acil eşyalı eve ihtiyacım vardı. Ahmet Beye ulaştım konuşmamız doğrultusunda elindeki ev için kapora verdim, evi görmemiştim, absürd durumda kaporayı iade edeceğine dair sözleştik. Evi gördükten sonra beklentilerimi karşılamadığını belirttim. Kaporayı hemen teslim etti. Güvenilir ve olumlu bir danışman, benim için elinden geleni yaptığına inanıyorum

Gülhizar Buran

Kendisiyle sadece telefon aracılığı ile iletişime geçtim.Buna rağmen İstanbul Maltepe'deki dairemize kiracı bulma konusunda bize yardımcı oldu.Çok teşekkürler.İstikrarlı, güvenilir ve iş bitirici çalışma anlayışı olduğunu gördük.Tavsiye ederiz.

Evrim Acar

Ahmet bey, her zaman randevulu sistemi ve aradığımız özellik dışında aday getirmeyen, işinde uzman biridir. Kendisine teşekkür ederiz.

Ersin Göksel

Renkli kişiliği, hızlı çözümleri, iş bitiriciliği ve konuya hakim olduğu için Ahmet Bey'i tebrik ediyorum. Herkese tavsiye ederim.

Necati Aryılmaz

Bostancıda bulunan arkadaşımın evine sorunsuz kiracı bulduğu için Ahmet beye teşekkür ediyorum.

Hüseyin Sayan

Üniversitede okuyacak olan yeğenime ev gerekli idi, RE/MAX I aradım durumumuzu anlattım 15 dk sonra görevli olan yetkili Ahmet bey geldi kısa bir süre sonra istediğimiz yerde istediğimiz gibi kiralık eşyalı evimizin içinde idik, kendisinden Allah razı olsun.Size ne lazım ise Ahmet beye iletin gerisine karışmayın.

Murat Akay

Gerek sektörel bilgi olarak, gerek müşteriyi doğru bilgi ile fikir sahibi olmasını sağlayan bir ticaret ahlâkı ile donanımlı olduğunu, sahibi olduğum gayrimenkulümüzün kiralama aşamasında gösterdiği özveri için kendisine teşekkürlerimi iletirim. Teşekkürler Ahmet bey.

Evrim Üstün

Ahmet Bey işini severek yapan birisi. Sizi en iyi şekilde temsil edeceğinden emin olabilirsiniz.

Ümit Altun

Hızlı dönüşünüz ve bilgilendirmeniz için teşekkürler

Cemil Ersoy

Ahmet efendiye talimat vermeniz yeterli. pazartesi boşalan daireme cuma günü hemen kiracı buldu.boya badana işlerini halletti.banyoya duşakabin bile taktırdı. Emlakçı değil sanki organizatör.Adanadan gelmeme gerek kalmadan işlerin hepsini tamamladı.kendisine teşekkür ederim.adanadan selamlar.

Pınar Konur

Ahmet bey maltepede bulunan dairemizi kısa sürede kiraya verdi.Kendisi işinde çok profesyonel her konuda yardımcı çözüm odaklı çalışıyor.teşekkür ederim

Mehmet Sari

Cok guzel insanlar burda bize cok yardimci oldunuz her sey icin cok tesekkur ederim. Cok guvenilir elinden gelen butun hizmetleri yapiyorsunuz.. herkese tavsiye ederim

Emel Altunkaya

Ahmet bey'e daire gösterirken ilgisi ve sabrı için çok teşekkür ederiz. insanların kaygılarına göre yönlendirmesi ve bilgilendirmesi gayet başarılı.

Yusuf Demir

Acil bir ev kiralamam gerekiyordu. Ama gerek maddi, gerek yer, zaman, nitelik konularında ciddi tereddütlerim vardı. Ahmet Bey yaklaşımı, tüm sorularıma verdiği yanıtlar ve tıkandığım her noktada sunduğu pratik çözümlerle beni ikna etmeyi başardı. İlk telefonla, kapora verdiğim an arasında sadece 1 saat 15 dakika geçti. Belki de bu bir rekordur. Herkes işini bu kadar iyi ve severek yapsa bu memleket çok daha farklı yerlere gelecektir. Kendisine güleryüzü ve desteği için çok teşekkür ederim.

Adem Sertan

Ahmet bey iletişimi olsun ilgisi olsun oldukça başaralı, memnun kaldım

Gökay Barçağ

Ataşehirde bulunan plazamız için, uzun süredir birlikte çalıştığımız ahmet beye, sadece kiracı ihtiyacımız var demek yeterli oluyor. 2 haftada yeni kiracımızı buldu. Kiracı seçerken aradığımız kriterlere çok dikkat ediyor. İşini hızlı ve kararlı bir şekilde yapıp sonucunu alıyor. Ahmet beyden biz çok memnunuz. Sizlere de tavsiye ederiz.10 numara.

Sibel Ünlü

Ahmet bey Bostancı daki apartmanımızda ki giriş daireye kısa zamanda sağlam ve güvenilir bir kiracı bulmuştur. Kendisine teşekkür ederiz.

Batuhan Aydemir

Maximoon evlerinde oturmaya başladığım 1+1 daireyi, hafta sonu olmasına rağmen cumartesi akşamı saat 9 da daire gösterip 1 gün içinde sözleşmeyi hazırlayan Ahmet beye çok teşekkür ediyorum.İşlemleri hızlı bir şekilde yaptı. Hem ilgili hemde bilgili .tavsiye ederim.

Basil Aljabari

İnternette satılık ev ararken Ahmet bey ile iletişime geçtim. 2 hafta içinde, istediğim evi buldu. Sorunsuz bir şekilde 1 günde tapu işlemlerimi yaptı. Tapuda, çıkan tüm aksilikleri ustalıkla halletti ve kırmızı tapum artık elimde.süper iş çıkardı. Herkese tavsiye ediyorum.

Ercan Karakoca

Öncelikle ahmet beye başta teşekkür etmek istiyorum . Kiralık daire için kendisiyle iletişime geçtim en başından sonuna kadar ilgilendi güleryüzü, samimiyeti, ilgisi alakası kısaca her şekilde yardımcı oldu dediği saatte geldi gittti gösterdi daireyi tutmadık ama bize olan ilgisi mükemmeldi işinin ehli zaten o konuda diycek birşey yok . Bundan sonra emlakçımız sayın ahmey beydir ..

Poyraz Karadeniz

Ahmet beyin ilgisi ve alakası için yeniden teşekkür ederim kendisine.Başarılarının devamını dilerim.

Ebru Balta

Ahmet bey'e daire gösterirken ilgisi, bilgisi ve sabrı için çok tsk ederiz.

Yasin Kökçe

Ahmet bey iletişimi süper.Güvenilir bir profesyonel.Mal sahibi olarak verdiğim işleri 3-15 gün içinde halletti sağolsun.Normalde yorum yapmayı pek sevmem Ancak ilgili ve başarılı olan Ahmet beye yorum yazmanın bir sorumluluk olduğunu düşünmeden edemiyor insan.Herkese tavsiye ediyorum.

Şeyma Sözcü

Daha öncedende kendisini tanıyordum ev alacağım için aklıma ilk Ahmet bey geldi güvenilirlik açısından en iyi gayrimenkul uzmanı

Muhittin Atasoy

bostancidaki dairemizi hem kiralama hemde kira sonrasi takiplerinden dolayi cok tesekkur ederiz.gece gunduz demeden daire gosterip hemen kiraci buldugu icin cok memnun kaldik.herkese tavsiye ederim.

Mohammed Zaher

Since coming from Gaziantep Mr. Ahmet was the perfect person I met in Istanbul.. I am highly recommend this agency .. Thank you very much Mr. Ahmet

Ramazan Krty

Kiracımızın evde yapacağı tadilat işlerine kadar kolaylık sağlayıp yardımcı olan Ahmet Beye teşekkürlerimizi sunuyorum. Başarınızın devamını diliyorum.

Mehmet Melek

Ahmet Bey Maltepe'deki dairemizin kiralanması sırasında mükemmel performans gösterdi. Yapılacak tadilatlar konusunda yönlendirdi, kısa sürede iyi bir kiracı buldu. Kendisine teşekkür ederiz.

Beyza Uz

Üniversite için İstanbula taşındım. Ahmet beye aradığım özellikleri söyledikten sonra bana gösterdiği ilk eve yerleştim. Okuluma ve toplu taşımaya çok yakın aradığım tüm özellikleri içeren evi ilk seçenekte buldu ve aynı gün içerisinde evime taşındım. Ev için gerekli olan belgeleri nereden ve nasıl çıkartmam gerektiğine kadar her konuda yardımcı oldu.

Hilal Erdem

Ahmet Bey dairemizi kiraya verme konusunda bize çok yardımcı oldu. Kendi yeri gibi ilgilenip, adaylar arasından eve ve bizim ihtiyaçlarımıza en uygun kişiyi belirleme noktasında yönlendirmeler yaptı. Anahtarları kendisine teslim edip, aklımız kalmadan süreci yönetmesi ve tamamlamasını beklemek kaldı bize de. Kendisine tekrar çok teşekkür ederiz.

Beril Koyuncu

Aradığım evi bulmamda ve sonrasındaki her türlü sorunumda yardımcı olan Ahmet Beye tekrardan çok teşekkür ediyorum.

Ayşe Akça

Ahmet Bey'e bizimle ilgilendiği için çok teşekkür ederim. Bir senedir kiraya veremediği dükkanımı 3 ayda kiraya verdiği için çok mutluyum herşey için teşekkür ediyorum.

Cengiz Dilsiz

Dükkanı tutma aşamasında AHMET bey aklımdaki tüm soru işaretlerini giderdi . Malsahibiyle dükkanı tutarken olsun dükkanın tadilat sürecinde verdiği fikirler beni çok aydınlattı her şey için çok teşekkürler AHMET BEY

Yusuf Mesut Yılmaz

Bıktırıcı sorularımıza rağmen bizimle yakınen ilgilenen Ahmet bey e çok teşekkür ederiz. Zor bir dönemde doğru yatırım yapmamıza yardımcı olmanızın yanı sıra defalarca bizi evden almanız ve oğluma motor kullanmayı öğrettiğiniz için ayrıca teşekkür ederiz. İyi ki sizinle tanıştık iyi ki sizinle çalıştık .

Alper Düryaz

Aradığımız ofisi bulma konusundaki yardımları ve sonrasındaki desteği için Ahmet Bey 'e teşekkürler.

Helia

Mr.Boldan is one of the very few good-hearted and trustworthy people that you'll meet in your life. he is really patient and he has helped us so much to find the place that we all loved. we are all really happy that we have met him and we became friends. he is a really good company. I wish him all the best for him and his family.

Mert Okcuoglu

Hızlı çözümleri ve takipçiliği için Ahmet beye teşekkür ederiz.

Soner Özden

Her aradığımda ulasilbildigim maltepe bölgesi icin farklı çözümler üretebilen güvenilir, ahmet beye yardımları için teşekkür ederim

Emrah Kaya

Fındıklı evren caddesindeki evimizin kiralama sürecinde bize yardımcı olan Remax Lotus ofisinden Ahmet Boldan beye teşekkür ederiz.Kendisinden ve tecrubesinden memnun kaldık.Dairemize gece geç saatlerde bile olsa elinde FENERle kiracı göstermesini alkışlıyorum.

Nebahat Pamuk

Remax dan Ahmet Bey kiralik ev ile ilgili olarak gece saat 11 ila 12 arasinda bile evi gormek istedigimiz de bize yardimci oldugu icin kendisine cok teşekkür eder. Calismalarinizda basarilar dileriz. Saygılar.

Oğuzhan Gölbaşı

Ahmet ile evi kiralama konusunda gayet iyi bir şekilde anlaştık.vermis oldugu hizmetten ötürü kendisinde çok teşekkür ederim.

Sonay Konuş

pazar günü olmasına rağmen, 12 adet emlak ofisi aradım ve imdadıma, üstün perfonmansıyla, imdadıma yetişip, ilgi gösteren ahmet beye, sonsuz teşekkürler.

Anıl Çağlar Kör

Gösterdiğiniz ilgi alakadan ve güler yüzlü davranışınızdan dolayı teşekkür ederim.

Ahmet Eser

Barbaros mh. ofis katı için tanıştık. Konu hakkında tecrübesi her durumda belli oluyor ve iş bitirici hamleleri sayesinde nihai sonuca ulaştık . Diğer işleride organize etmesi ile neredeyse sorunsuz bir iş çıkardı. Başarıların daimi olsun.

Yadigar Cakir

Kozyataginda bulunan ticari ofisimizi 10 gun gibi kisa surede kiraya verilmesini saglamasi, guleryuzu, kolay ulasabililirligi ve kaliteli hizmet anlayisindan dolayi kendisine cok tesekkur eder basarilarinin daim olmasini dileriz. insan iliskilerine musteri memnuniyetine vermis oldugu onemle cok daha guzel basarilara imza atacagina inaniyoruz.

Cihan Gülcen

kafamdaki bütün tereddütlere en profesyonel şekilde cevap aldım ve ev sahibi oldum, ilgisine çok tesekkur ediyorum

Burcu Uslu

Hızlı, efektif, kurallarına uygun bir emlak danışmanlığı hizmeti istiyorsanız Ahmet bey doğru adres. El attığı her işi hakkıyla yapan Ahmet beyin yardımları için teşekkür ediyorum

Mine Alkan

Ahmet bey size çok teşekkür ediyorum profesyonel ve uzman yaklaşımınız için

Özgür

İnanılmaz derece de bilgili hızlı ve güvenilir teşekkürler .

Selçuk Demir

Ahmet Bey un sayesinde kısa zamanda şu an oturduğum eve kavustum. Ayrıca sadece kiralama aşamasında değil daha sonrada evsahibimle ilişkilerimde çok yardımcı oldular. İşine böyle sahip çıkan çok az insan kaldı. Teşekkürler kendisine.

David

I’m lucky and glad to have met this once a stranger but now a friend...he really helped me as much as he could, though I disappointed him by not accepting any of his houses due to sociability issues in Asian side.But he is a reliable and trustable guy and enjoys his job.He does his job with passion, ethics, integrity and professionalism

Hasan Yüksel

Ahmet beyin bilgi ve tecrübesi sayesinde dairemi kısa sürede kiraya vermiştir.ilgisinden dolayı kendisine teşekkür ederim.

Eyüp Öztürk

Ahmet Bey, bilgisi ve tecrübesi ile her konuda yardımcı oldu. Kendisine müteşekkirim. Gayrimenkul konusunda uzman hizmet almak isterseniz Ahmet Bey ı şiddetle tavsiye ederim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.