Uzmanlık Bölgesi

Bahçeşehir 2 Kısım Mah. / Başakşehir

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2018

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2019

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.
Beyza Birand portföyünde 19 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 19 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Duygu Mestan

Beyza hanım gibi profesyonel bir gayrimenkul uzmanı ile çalışmış olmak büyük bir şans oldu. Bu devirde işini düzgün yapan istisna insanlar vardır. Beyza hanım bana daha fazlasını hissettirdi. Şehir dışında olduğum için eski kiracım ile muhattap olmakla başlayıp, dükkanımı kendi yeri gibi sahip çıkması, derleyip toplaması ve bu süreçleri ben talep etmeksizin hızlı, içten ve sürekli bilgilendirerek yapması çok güzeldi. Herkes Beyza hanım gibi işini keşke en iyi şekilde profesyonel bir şekilde yapsa, her iş ne kadar kolay ve güzel olurdu.. Kendisine her detay ve özverisi için içtenlikle teşekkür ederim. İyi ki var! Saygı ve Sevgilerimle..

Ramazan Hüsam

Sayın Beyza Birand hanımefendi, sahibinden ilan sitesi üzerinden Berit 1 sitesi kiralık dükkan için attığım mesajdan itibaren anında yapmış olduğu dönüşleri ve ertesi gün portföyünü sunum yaparak kiralama süreci boyunca çok yardımcı olmuştur. Kendisine ortağım ile şükranlarımızı sunuyoruz.

Hüseyin Tüz

Beyza hanım, Egs Business Center'da bulunan ofisimi 3. kez başarıyla çok kısa bir süre içerisinde tekrar kiraya vermiştir. Kendisine profesyonelliği ve özverisinden dolayı teşekkür ederim. Yıllardır kendisiyle çalışıyorum ve memnuniyetle çalışmaya devam edeceğim. Saygılarımla..

Ahmed Abdullah

Babam ve eşim ile Egs Business Center'da olan ofis arayışımız ile ilgili Beyza hanım portföyünü en doğru ve en iyi şekilde tanıtarak bana ve aileme yardımcı oldu. Ofislerinde en iyi şekilde ağırlayarak, hızlı ve profesyonel bir danışmanlık hizmeti vererek ofisi kiralamamıza 1 günde vesile oldu. Kendisine sonsuz desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. Bundan sonra tüm gayrimenkul alım-satım işlemlerimizde kendisini çevremize de tavsiye edeceğiz.

M******* A*******

Beyza hanım, Geçen seneden beri iletişimde olduğum bir profesyonel danışmandı. İş takibi, azmi ve sürekli portföyü hakkında doğru bilgi aktarmasından dolayı, ticari mülkü satın almış olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Kendisine profesyonel desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Saygılarımla..

S******* K*******

Beyza hanım ile 2 yıla yakındır sürekli çalışma halindeyiz. Kendisinin çalışkanlığı ve takibi sayesinde satışımızı başarıyla sonuçlandırdık. Profesyonel destek ve özverili çalışmasından dolayı teşekkür ederiz.

Y******* E*******

Sevgili Beyza hanım dairenin satış sürecini ilk günden bugüne kadar profesyonelliği ile yardımcı oldu. Tüm sorularımızı eksiksiz yanıtlayarak süreci sonuna kadar başarıyla takip etti. Kendisine desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Çevreme de bundan sonra gayrimenkul ile ilgili kimin ihtiyacı olur ise tavsiye edeceğim.

S******* D*******

Beyza hanım dairemin satışı için vermiş olduğu emek ve özveri için teşekkür ederim. Sürekli iletişim kalitesi ile iki tarafı da doğru yönlendirerek başarılı bir satış gerçekleştirdi. Bundan sonra da gayrimenkul alım ve satımlarımız için kendisi ile çalışmaya devam edeceğiz.

D******* B*******

Beyza hanım, Bahçeşehir'de bulunan villamı 2021 yılı Aralık ayında kurumsal bir firmaya hızlıca kiraya verdi. Bu ay mevcut kiracının özel sebeplerinden dolayı acil çıkması gerekti. Beyza hanım, 2021 yılından beri ailemizin tek gayrimenkul danışmanı oldu. Ve kendisinden her daim destek alarak çok memnun kaldığımı da ayrıca belirtmek isterim. Mevcut kiracının da çıkması gerektiğinden dolayı başka bir meslektaşına villayı devir etmesi gerekti. Tüm devir etme sürecinde ki haklarımı koruyarak ve her aşamada devir alan kiracı ve mevcut kiracı ile sürekli takip ve iletişimde kalarak bana ve aileme müthiş bir destek verdi. Beyza hanım'ın hakkını ödeyemem diyebilirim. İyi ki var! Onun gibi bir insan ve Profesyonel, kaliteli bir Gayrimenkul Danışmanı ile tanıştığımız için çok şanslı hissediyorum. Benim ve çevremin tek Gayrimenkul Danışmanı Beyza Birand'dır. Herkese de onunla çalışmasını özellikle tavsiye ederim. Sevgilerimle..

İlayda Pirinçtane

Beyza hanım ile ilk aradığım andan, kiralama işlemi gerçekleştirdiğimiz ana kadar kendisi ile sürekli iletişim halindeydik. Her konuda bize ve şirketimize yardımcı oldu. Bundan dolayı süreç çok hızlı ilerledi. Kendisiyle iş birliği içerisinde olmaktan çok memnun kaldık. Umarım ilerleyen zamanlarda tekrar yollarımız kesişir. Çevremize de profesyonelliğini, iş ahlakını ve çalışma şeklini tavsiye edeceğim.

Hüseyin Tüz

Beyza hanım, 3 sene önce Egs Business Dtm'de olan ofisimi kısa sürede kiraya vermişti. Kendisi ile memnuniyetimden dolayı tekrar çalışmak istedim. Ve yine 3 sene sonra dün, 1 hafta içinde kurumsal kiracıya verdi. Kendisine özverili çalışmasından dolayı teşekkür ederim. Yine gayrimenkul alım-satım işim olduğu zaman kendisi ile çalışma sağlayacağım.

Barış Gül

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki Beyza hanım tam bir tuttuğunu koparan profesyonel bir gayrimenkul yatırım uzmanı! 2021 yılında evimin kiralanması için kendisi ile çalışmaya başlamıştım. 3 yıl sonra zorlu bir kiracı kısmını profesyonellikle başararak evimi sattı. Bundan sonra, tüm gayrimenkullerimin kiralama, alış ve satış işlemlerinde kendisi ile çalışmaya devam edeceğim. Teşekkürler Beyza Birand.

Duran Sezen

Beyza hanım, aradığım daireyi en kısa sürede tarafıma sunarak ve sıkıntılı kiracı kısmını başarılı bir şekilde yöneterek, kriterlerime uygun daireyi almamı sağladı. Kendisine göstermiş olduğu profesyonel desteğinden dolayı teşekkür ederim. Çevreme de, gayrimenkul ihtiyaçları geliştiği zaman, Beyza hanım'ı tavsiye edeceğim. Saygılarımla..

M******* Ş*******

Beyza hanım, daireyi alım sürecinde tapuya kadar profesyonelliği ve takipçiliği ile ilgi ve alakasını eksik etmeden satışımızı başarıyla sonlandırdı. verdiği hizmetten o kadar memnun kaldık ki başka mülklerimizi kendisine emanet ettik. şüphesi̇z o dai̇releri̇n satışlarını en kısa sürede başarıyla gerçekleştirecektir. teşekkür ederiz.

Özgür Güldal

Beyza hanım ile dairemi toplamda 9 ay süren 3 tane başarısız emlakçı ile sözleşmelerim bittikten sonra satması konusunda tanıştım. işinde çok başarılı, çok istekli, heyecanlı, satış konusunda çok deneyimli, güvenilir ve çok iyi profesyonel bir insan bundan sonraki süreçte de gözüm kapalı gayrimenkullerimi beyza hanım'a emanet edeceğim. iyi ki tanımışım kendisini, her şey için çok teşekkür ederim. kendisine profesyonel iş hayatında başarılar dilerim.

A******* B*******

Beyza hanım, dairemin kiralanması sürecinde bizlere sürekli bilgilendirmede bulundu. İş takibi, profesyonelliği ve iş ahlakı olarak işinde çok başarılı bir gayrimenkul yatırım uzmanıdır. Desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Hilal Aksoy

Ev tutma sürecimizde bizimle ilgilenen Beyza hanım'a, güler yüzü ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. Bundan sonraki gayrimenkul alım-satım işlemlerimizde kendisi ile iletişime geçeceğiz. Çevreme de Beyza hanım ile çalışmasını tavsiye edeceğim.

S******* K*******

Sosyal medya kanalıyla hesaplarını takip ettiğim Beyza Birand'ın gayrimenkul danışmanlık sunumlarını gerçekçi bulduğum için kendisiyle iletişime geçtim. Bir çok danışmanın riskli bulabileceği yada sonuç almakta zorlanacağı ve sürekli sıkıntı çıkartan bir kiracıya rağmen evimizin satışını gerçekleştirmesi bizler için başarı göstergesidir. Beyza hanım çok azimli tuttuğunu koparan iş takibi olan profesyonel bir gayrimenkul uzmanıdır. Kendisini tanıdığımız için çok mutluyuz. Bir çok yakınıma tereddütsüz tavsiye edebilirim. Tekrar çok teşekkürler.

N******* İ*******

Beyza hanım ile öncelikle tanıştığıma çok memnun olduğumu belirtmek isterim. Bize evimizle alakalı her konuda yardımcı olup itinayla ilgilendiği için de ayrıca teşekkür ederim. Son olarak Beyza hanım gibi başarılı iyi niyetli ve işinde gerçekten çok başarılı biriyle tekrardan tanıştığıma çok sevindim. Kendisini tüm aileme ve çevreme tavsiye edeceğim.

A******* D*******

Beyza hanım işine tam bir aşık! Profesyonel bir vizyon ile hizmet veren gayrimenkul yatırım uzmanı. Bizi bir çok konuda detaylı olarak bilgilendirdi ve çok yardımcı oldu. Kendisinden almış olduğumuz hizmetten dolayı çok memnun kaldık. İyi ki kendisini tanıdık. Bundan sonra tüm gayrimenkul ile ilgili alım-satım işlemlerimizde kendisiyle iletişime geçeceğiz. Sevgilerimle..

Elif Çakır

Beyza hanım, Acil bir ofis arayışımda Bahçeşehir bölgesinde İş Mekan Residence'ta son derece profesyonelliği ve iş takibi ile hayalimdeki ofisi buldu. Beyza Birand benim içinbüyük bir şans oldu. İnanılmaz takipçi bir ruha sahip olan Beyza hanım sektörde 1 numara diyebileceğim bir Gayrimenkul Yatırım Uzmanıdır. Kendisine desteklerinden dolayı sonsuz teşekkür ederim. Bundan sonraki tüm gayrimenkul işlemlerinde Beyza Birand'dan destek alacağız. Ailem ve çevremde bundan sonra Beyza hanım ile iletişimde olacak. Saygılarımla..

Sinan Ökek

Beyza hanım, evi satın alma sürecimizin başından sonuna dek her adımda yanımızdaydı. Bizi her konuda bilgilendirdi. Kredi için banka ayarlamasından tapu dairesindeki işlemlere kadar her konuda destek oldu. Güler yüzü, profesyonelliği ve yapıcı tavrından ötürü memnun kaldık. Bundan sonra tüm Gayrimenkul alım-satım işlemlerimizde kendisiyle iletişimde olacağız.

S******* B*******

Beyza hanımı uzun yıla aşkındır tanırım. Kendisiyle bir çok kez dairemin kiralanması ile ilgili iletişime geçtik. Dairemizi iyi bir kiracıya vermemiz adına endişelerimiz vardı. Fakat kendisi profesyonelliği, iş takibi ve müşteri datası ile çok kısa süre içerisinde tüm sektör bilgisiyle, dairemizi kiraya verdi. Bundan sonra tüm gayrimenkul alım-satım işlemlerimizde kendisi ile çalışacağız. Çevremize de her daim tavsiye edeceğiz. Saygılarımla..

M******* K*******

Beyza Hanım, hem bütçemize hem de yaşam standartlarımıza uygun evi bulmamızda çok yardımcı oldunuz. Süreci en başından sonuna kadar şeffaf ve titiz bir şekilde takip etmeniz anlık olarak geri dönüşleriniz, sizin ile çalışmamız da ne kadar doğru bir tercih yapmış olduğumuzu gösterdi. Güler yüzünüz ve ilgiliniz için çok teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

Soner Koca

Beyza Hanım sayenizde hayallerimdeki gibi bir eve kavuştum kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Profesyonelliği, ilgisi ve alakası için çok teşekkür ederim. Bundan sonra tüm gayrimenkul işlemlerimiz ile ilgili Beyza hanım ile iletişime geçeceğiz. Ayrıca çevremize de kendisi ile çalışmalarını tavsiye edeceğiz. Saygılarımla.

Uğur Taşgülük

Merhaba, Remax'ın daha önce kurumsal yapısını biliyordum. Bu yüzden tercih ettim ve daire almak istemiştim. Fakat sonrasında, Beyza hanımın portföyünde yer alan projeden dolayı kendisiyle tanışma fırsatı bulduk. Beyza hanım kurumun tüm kurumsal imajını ve kimliğini fazlasıyla bizlere hissettirdi ve en iyi şekilde temsil etti. Kredi sürecinden tutun sunumlarda mal sahibiyle olan görüşmelerde tamamen müşterinin yanında olan bir tutum ve davranışı biz oldukça memnun etmiştir. Fakat benim bireysel özel sebeplerden dolayı daireden vazgeçtik. Tekrar her şey için çok teşekkür ederim. Sizleri bol kazançlı iyi bir çalışma hayatı diliyorum. Beyza hanım gibi değerli kaliteli temsilci insanlar oldukça emlak sektöründe umarım kalite her geçen gün artacaktır. Saygılarımla..

Ahmet Erol Tuğrul

Gayrimenkul Uzmanımız Beyza hanım, 3 yıl önce Dünya Ticaret Merkezi Egs Business Center plaza katında bulunan ofisimizi yurtdışında ikamet eden müşteriler ile başarılı bir şekilde görüşmeleri yaparak, global bir şirkete kiraya verdi. Üstün emek ve özverilerinden dolayı kendisine teşekkür ederim. İyi ki var.. İş hayatında başarılar dilerim.

Barış Gül

Merhaba, Beyza hanımla yaklaşık 1 yıl önce Ispartakulde ki konutumu kiralamak isterken yolumuz kesişti. Ardından hızlı bir şekilde hem istediğim fiyata hemde düzgün bir kiracıya sorunsuz bir şekilde kiraladı. Gerek ilgisi gerekse iş takibi ve profesyonelliğini işini ne kadar tutkuyla yaptığını gösterdi. Bu sebeple hem kendi gayrimenkullerim hemde tanıdıklarım için her zaman Beyza hanım 1 numaradır. Hayatta her alanda başarılarının devamını diliyorum.

Zafer Şahin

Merhaba, Büyükçekmece, Dia Bella sitesinde Beyza hanımın portföyü olan, bir konut satın aldım. Satış sürecinde, ilgili ve özverili çalışmalarından Beyza hanıma teşekkür eder,başarılar dilerim.

M******* B*******

Her gayrimenkul işimde sürekli çalıştığım ailemizin Gayrimenkul Uzmanı Beyza Birand'a geçen hafta 1 günde istediğim kriterlerde daireye kavuşturduğu için çok teşekkür ederim. Son derece güven veren bir hizmet anlayışıyla çalışan Beyza hanımın başarılı olmasında en önemli faktörlerden bir kaçı işine duyduğu saygı, iş takibi, hızı ve geniş networkü olmasıdır. Herkese tavsiye ettiğim danışmanımız Beyza hanıma tekrar teşekkürlerimi sunarım.

Ali Siyahpuş

Sevgili Beyza hanım ile Remax franchise ofis arayışımız varken tanıştık. Hızlı, iş bitirici ve profesyonelliği sayesinde ofisimizi kendisinden kiraladık. Ofisimizin dekorasyonu bittikten sonra bizi ziyaret ederek Remax Flora ofisimizin tanıtımını aktif olarak kullandığı sosyal medya ve youtube kanalında paylaşım yaparak destek oldu. Ayrıca Remax Türkiye tarafından da .ok beğenilerek ofis çekimimiz paylaşıldı. Kendisine desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Bundan sonrada Beyza hanımında uzmanlık bölgesi olduğu Bahçeşehir'de paylaşımlar yapacağız. Saygılar..

Ahmet Sezgin

Tual Bahçekent Bahçeşehir'de bulunan dükkanımı Beyza hanım hem pazarlama süreci olsun hem de iletişim kalitesi olsun bugün dükkanımı kurumsal bir firmaya kiraya verdi. İstediğim kriterlerde müşteri bulduğu için kendisine teşekkür ederim. Memnuniyetimden dolayı kendisine 5 tane satılık dairelerimin yetkisini verdim. Saygılar..

Murat Çetin

Kozmetik firmamıza bir dükkan arayışımız varken, Beyza hanımın Tual Bahçekent Bahçeşehir'de bulunan portföyünün reklamları ile karşılaştık. Hızlı ve profesyonelliği sayesinde bir gün içinde anlaşmamızı sağlayarak, bugün kontratımızı yaptık. Bundan sonraki gayrimenkul işlemlerimizde kendisi ile iletişimde olacağız. Teşekkürler..

D******* B*******

Merhaba, Bir süre önce Bahçeşehir'de bulunan 7+2 villamı kiralamak istediğimde Beyza hanımla çalışmaya başladık. Kendisi çok özenli özverili çalışması sonucu kısa bir zaman içinde villamı istediğim fiyata ve çok güvendiğim bir kuruma kiraladı. Güler yüzü güven veren çalışması ve özeniyle süreci çok keyifle yaşadık. Çok teşekkürler Beyza hanımcığım iyi ki varsınız iyi ki yollarımız kesişmiş. Bundan sonraki emlak işlerim için tek adresimsiniz. Sevgiler..

E******* Ç*******

Çok uzun süre kurumumuz için villa arayışımız vardı. Daha sonra Beyza hanımın sosyal medya ve Youtube kanalını güçlü kullanması sebebiyle villa portföyüne ulaştık. Kendisinin müthiş sunumu ve kiralama sürecindeki üstün profesyonelliği sayesinde zor olan kontrat sürecini başararak villayı kiralamamıza vesile oldu. Bundan sonraki gayrimenkul işlemlerimiz ile ilgili kendisiyle iletişimde olacağız. Teşekkürler..

C******* M*******

Beyza hanım, Ofisimi kiralama sürecinde, en başından sonuna kadar hatta sonrasında da çok destek oldu. Kurumsal bir firmaya hatta Remax franchise ofisine kiraladı. Kendisine samimiyeti, profesyonelliği ve vermiş olduğu desteklerden dolayı çok teşekkür ederim. Bundan sonraki gayrimenkul işlemlerimde de kendisi ile çalışacağım.

G******* Y*******

Beyza hanım'ın güler yüzlü ve işine olan saygısı çok güzel. Bundan dolayı daire arayışımızla ilgili kendisi çok yardımcı oldu. Teşekkür ederiz.

Zehra Albaş

Beyza hanım, evimizin satış süreci ve sonrasında detayına kadar profesyonel bir şekilde çok güzel ilgilendi. Kendisine teşekkür ederim. Bundan sonraki mülklerimiz ile ilgili kendisiyle iletişime geçmeyi arzu ediyoruz.

M******* T*******

Dairemize verdiği emekler için çok teşekkür ederim. Sunum ve ilgi çok başarılıydı. Video ve fotoğraf çekim kalitesi pazarlamada en büyük etken oldu. Teşekkür ederim.

Deniz Yıldız

Beyza hanıma vermiş olduğu tüm emekler için teşekkür ederim. Kendisi dairemiz ile çok güzel ilgilendi. Teşekkürler.

Cemal Deniz

Profesyonel bir sunum gerçekleştiren Beyza hanıma çok teşekkür ederiz. Bundan sonraki daire arayışlarımızda, kendisi ile iletişime geçeceğim.

Remihan Şerife

Çok memnun kaldım. Her detayla birebir ilgilenen vizyonu ile keyifli bir iletişim kurduğumuz Beyza hanımı, tüm alıcı ve mülk sahipleriyle çalışması için tavsiye ederim.

Celal Milli

Yurt dışında yaşamımıza rağmen, Beyza hanım arayışımızla ilgili kusursuz ilgilendi. Kendisine teşekkür ederiz.

Gözde Eryigit

Beyza hanıma, arayışlarımız ile ilgili göstermiş olduğu performans ve kaliteli hizmetten dolayı teşekkür ederiz.

Engin Macar

Ev arayışımız ile ilgili son derece destek veren Beyza hanıma çok teşekkür ederiz. Kendisi ile çalışmaya devam edeceğiz.

Neslihan Nur

Tavsiye üzerine Beyza hanım ile iletişime geçtik ve çok memnun kaldık. Takipçiliği ve profesyonelliği bizi çok etkiledi. Bundan sonra da gayrimenkulle ilgili her konuda kendisi ile iletişime geçeceğim.

Tolga Zenginler

Beyza hanımın bugüne kadar verdiği destekler ve şube aday kiralık yer tespit bilgilendirmeleriyle yer arayışlarımızda gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı kendisine teşekkür ederiz. Her daim kendisi ile irtibatta olacağız.

Ayça Demir

Arayışımız ile ilgili her şeyin detayına kadar ilgilenip taleplerimize karşılık anlık hızlı şekilde geri dönüşleri için Beyza hanımın verdiği hizmetten çok memnun kaldık. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Safiye Yalçındağ

Dünya tatlısı Beyza hanım ile müthiş çalışmalar yapıyoruz. Kendisiyle çalışmaktan çok keyif alıyorum. Güler yüzü, samimiyeti ve en önemlisi verdiği güven ile Beyza hanım kendi farkını ortaya koyuyor. Kendisine yapmış olduğu özverili çalışmalar için teşekkür ediyorum.

Sinan Dağdeviren

Beyza hanım taleplerimiz doğrultusunda en iyi şekilde hizmet verdi. Kendisine yardımlarından dolayı teşekkür ederiz.

İbrahim Gülkanat

Mülklerimi gönül rahatlığı ile emanet ettiğim ve her zaman hizmetinden son derece kaldığım Beyza hanımla çalışmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Kendisiyle uzun yıllar daha çalışmayı düşünüyorum. Ayrıca çevreme her zaman Beyza hanımın profesyonel çalışma şeklini tavsiye ediyorum.

Ferah Diba Parlı

Beyza hanım çalışkanlığı ve özverisiyle güzel iş birliklerine vesile olmuştur. Kendisiyle çalışmaktan çok keyif alıyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

Nesli Bilgin

Arayışım ile ilgili sonsuz destek olan ve her daim iletişim hızı ile geri dönüşler aldığım Beyza hanıma teşekkür ederim.

Gizem Akçebe

Beyza hanıma ilgi ve alakası için teşekkür ederim. Sunumları ve hizmetiyle bize çok yardımcı oldu. Tekrar teşekkür ederiz.

Gülsüm Yağmur

Beyza hanım harika ve işini profesyonel yapan biri, onunla tanıştığıma çok memnun oldum. Bundan sonra ki işlerimde kendisiyle tekrar iletişime geçeceğim.

Nil Pabuççuoğlu

Zamanlama, hız, beceri ve profesyonellik hepsi bir arada Beyza hanıma desteklerinden dolayı teşekkür ederim.

A******* K*******

Güvenilir bir gayrimenkul danışmanı olan Beyza hanım ile çalışmaktan mutluluk duydum. Aynı zamanda başarılı sunumlarıyla hizmetinden de çok memnun kaldık.

Ayşe Gökalp

Beyza hanımın verdiği hizmetlerden son derece memnun kaldık. Kendisine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

E******* H*******

Beyza hanıma şu zamana kadar vermiş olduğu hizmetlerden ve özverisinden dolayı teşekkür ederim. Her daim yardımcı oldu ve olmaya devam ediyor.

Umut İlter

Beyza hanım ile çalışmak çok güzel ve keyifli, daha nice işlere imza atacağımıza inanıyorum.

Oğuzhan Polat

Beyza hanımın vermiş olduğu hizmet kalitesi iletişimi vizyonu ve çok iyi diksiyonu ile sunumlarını en iyi şekilde gerçekleştirmiştir. Kendisini tanımaktan mutluluk duydum. Bundan sonra ki arayışlarımız için Beyza hanımla iletişime geçeceğiz.

Aycan Ercengiz

Hizmet kalitesi ve mükemmel iletişimi ile son derece güler yüzlü ve yardımsever olan Beyza hanım ile tanışmaktan çok memnun oldum. Bundan sonra bir satış yada kiralama işlemim olur ise Beyza hanımla iletişime geçeceğim. Kendisine tekrar teşekkür ederim.

Anna Ömer

Beyza hanım, Satış sürecinde bize en kaliteli şekilde hizmet vererek destek oldu. Onun hızlı bir şekilde herşeyi ince detayına kadar organize etmesi ve vizyoner kişiliği sayesinde problemsiz bir şekilde yeni evimizin sahibi olduk. Çok memnun oldum. Kendisine çok teşekkür ederim.

Hilmi Öztürk

Samimi, dürüst ve profesyonel bir çalışma prensibine sahip olan Beyza hanımın yaptığı çalışmalar bizleri çok memnun etti. Beyza hanım nezdinde, Remax Select ailesine böyle kaliteli bir vizyona sahip ve donanımlı bir iş ortağı ile çalıştıkları için tebrik ve teşekkür ederim.

Erkan Özkan

Beyza hanıma göstermiş olduğu ilgi ve destekten dolayı teşekkür ederiz. Kendisi hem işine çok hakim hem de dost canlısı. İletişimi son derece kaliteli ve vizyon sahibi birisi. Aynı zamanda dakik. Onda seçenekler ve opsiyonlar öyle çok ki, size uyacak bir seçeneği mutlaka masaya getirebiliyor, sağ olsun. Kendisinden o kadar memnun kaldık ki, başka mülkümü satması için de kendisine güvenerek verdim.

Neşe Kuduzoğlu Deniz

İşbirliğimizin başından bu yana Beyza hanımın ilgisi, çabası, kaliteli iletişimi sayesinde ev satışımız problemsiz gerçekleşti. Özellikle pandemi sebebiyle her iki tarafında hassasiyetlerini gözetmesi işimizi daha da konforlu yürütmemizi sağladı. Belirlediğimiz zaman içerisinde ev satışımızı gerçekleştirdiği için kendisine teşekkür ediyorum.

Dp Supply Company

Dear Beyza, Although we are abroad, you helped us a lot at every stage of the rental. From now on, we will carry out all transactions with our company with Beyza Birand. Thank you very much.. Kind Regards..

Fadi Mohamed Mousa Abboud

Thanks to Beyza, we made a rental in order to be able to make transactions quickly within 3 days, thanks to the extremely fast communication and support. We will stay in touch with her in our next operations. Best regards..

Orhan Belge

Beyza hanıma, yapmış olduğumuz daire alımında göstermiş olduğu üstün performans, ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim. Bundan sonra ki gayrimenkul işlemlerimde Beyza hanım ile çalışacağım ve çevreme kendisini önereceğim. İşine olan bağlılığından dolayı tebrik eder, başarılar dilerim.

İrfan Selçuk

Beyza hanım evimizin satış sürecinde olağanüstü performans ve azimle çalışması ve başarısında dolayı teşekkür ederim. İşinde canla başla sağlam duruşuyla çalıştığı için tebrik ediyorum. Bundan sonra ki, gayrimenkul alım-satımlarında kendisiyle çalışmaya devam edeceğim. Başarılarının devamını diliyorum..

Mustafa Büyükyenigün

Beyza hanım gerçek bir profesyonel. Onunla çalışma fırsatı bulduğum için çok mutlu ve şanslıyım. Başarı odaklı çalışma şekli ve takibi ile hızlıca sonuca ulaştık. Kendisine tekrar teşekkür eder, başarılar dilerim..

Cengiz Göçmen

Beyza hanım profesyonel bir gayrimenkul danışmanıdır. Çalışma sistemi başarı odaklıdır. Çok memnun kaldığım için başka gayrimenkullerimi kendisinin portföyüne vermeye devam ediyorum.

Recep Çampaşalı

Beyza hanımın iletişim kalitesi ve ilgisinden çok memnun kaldım. Portföyünün tanıtımı ve dükkanın çevre ve bölge ile ilgili her türlü sorumuzda yardımcı oldu. Kendisi gerçek bir bölge uzmanı. Teşekkürler..

Sinan Satır

Güleryüzünüz ve ilginiz için çok teşekkür ederim çok memun kaldım

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.