'' Hayallerinin peşinden koş! Bir gün mutlaka yorulacaktır. ''
Merhaba ben Erdinç Yörük,
Uzun yıllar özel bir şirkette yöneticilik yaptıktan sonra hayalim olan emlak sektöründe dünyanın en büyük gayrimenkul firması olan RE/MAX ile çalışmaya başladım.
Uluslararası geçerliliği olan Ticari ve Lüks Konut eğitimlerimi alanında en iyi olan eğitmenlerden alıp tamamladıktan sonra profesyonel olarak siz değerli müşterilerime güvenli, müşteri memnuniyeti ön planda ve çözüm odaklı hizmet vermeye devam ediyorum.
2018-2024 yılları arasında satış ve kiralamalarda defalarca derece ve ödül aldım. Kurumsal firmalara kiralamalar ve satışlar yaptım.
2021 Ciro 1.liği 2021 Müşteri Memnuniyeti 1.liği
2022 Remax uluslararası %100 ler kulüp üyeliği 2022 ofis ciro birincisi 2022 ofis işlem birincisi 2022 müşteri memnuniyet birincisi
2023 Ofis Ciro 1.liği
2023 Ofis Müşteri Memnuniyeti 1.liği
Yılların verdiği tecrübe, birikim ve geniş network alanım ile her geçen zaman kendimi daha fazla eğitimlerle geliştirerek sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye devam ediyorum.
Müşteri memnuniyeti ve güven ayrıca hızlı çözüm önceliğimdir.
Daha fazlası...

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Lojistik Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2018

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2020

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar. Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.

2022

Bu programı tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar. Bu eğitim gayrimenkul değerleme (konut) süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.
Erdinç Yörük portföyünde 26 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 26 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Fuat Gedik

Merhaba, Ümraniye Atakent'deki villamın tadilatını Başkan aşağıya yaptırmıştım Dahan Sonora Koray’a Vermeyi düşündüm RE/MAX Lüks Konut uzmanı Erdinç Beye ulaştım Kiralama vememizin TICARI MÜŞTERİ mine verilmesinin bizde Kira getirisinin daha fatal olacağını söyledi dediğini de yaptı 15 gün içerisinde BILGI IŞLEM Yazılım Firması İyi fiat tan kiralamsını yaptık Profesyonel yaklaşım Bilgi Birlik Güler YÜZLER samimiyetinden dolayı kendisine Çok teşekkür ediyorum ayrıca Çok GÜZEL bir ofisleri var RE/MAX Arena'ya tebrikler ayrıca mülkümün satılmasının da en önemli unsuru da çekilen şahane fotolar Emra Medya'ya da teşekkürler bu ekip harika tavsiye Ederim.

Okan Sarıal

RE/MAX Arena Gayrimenkul Danışmanı Erdinç Yörük'ten villa kiraladım. Çok net çok hızlı çok başarılı bir çalışma oldu kendisine performansı güler yüzlülüğü ve samimiyetinden dolayı çok teşekkür ederim.

Recep Cevahir

Şirketimize bağlı olan şirketimizi bize Danışmanlık yaparak önce kiraladı Sonra Kurumsal Müşterisi mülkümüzü Yatırımcı müşteriye satarak bize Çok İyi bir finansman sağladı kendisine öngörüsü profesyöneliği süper tavsiye eder başarılar dilerim

Deniz Sinan Dillioğlu

Merhaba Beyoğlu Asmalımescit'te bulunan eşyalı kiralık dairemi uygun profildeki müşterimize kiralama yapan Erdinç Yörük Bey'e dairenin fotoğraflarını çeken Emre Medya'ya Emre Bey'e ve profesyonel ve şık bir ofis olan RE/MAX Arena'ya çok teşekkür ederim, bol şanslar.

M******* T*******

Beyoğlu Asmalımescit'deki kiralık daire için RE/MAX Arena gayrimenkul danışmanı Erdinç Bey'i aradım kiralama işini çok hızlı ve profesyonel bir şekilde hızlıca çözdü ben sadece imzamı attım. Anahtarı almaya gittim teşekkürler Erdinç Bey'e ve RE/MAX Arena'ya teşekkür ederim.

Raif Çelik

Erdinç Bey'e dürüstlüğü ve profesyonelliği için teşekkür ederim. Kendisi ile yeni yatırımımızı yaparken en ufak bir sorun yaşamadık. Güzel bir ofis ortamında çaylarımızı içerken tüm işlerimiz halloldu. Ofisi RE/MAX Arena'ya ve kendisine teşekkür ederim.

Hakan Demirkan

Erdinç Bey ve asistanı Emre Bey ile tanıştığımız için memnunuz. Ticari dükkan satış işlemimizin kusursuz bir şekilde tamamlanmasını sağladılar. Çok güzel ofisleri olan RE/MAX Arena'ya ve kendilerine teşekkür ederiz.

E******* K*******

Profesyonel hizmet güler yüz sorunsuz işlem süreci Erdinç Bey'e teşekkürler.

M******* B*******

Erdinç Bey ile devamlı olarak çalışıyoruz. Kendisi ve ofisi RE/MAX Arena bize gayrimenkul alım ve satım konusunda büyük kolaylıklar sağlıyorlar. Teşekkür ederim.

R******* O*******

Merhaba villamın kiralanması vesilesiyle hizmet aldığım Erdinç Yörük'ün tecrübesi öngörüsü ve yaklaşımı ile verdiği KİRALAMA hizmetinde fevkalade memnuniyet duyduğumu iletir, kendisine ve RE/MAX Arena'ya teşekkürler ederim. Koç holding danışmanı R.OZAK.

Mehmet Ali Öztürk

Hizmet ilgi bilgi ve tecrübe olarak üst düzey donanıma sahip olan Erdinç beyle gösterdiği alaka için teşekkür eder başarılarının devamını dilerim

O******* S*******

Merhaba ben devlet kurumunda çalışmaktayım RE/MAX Arena ofisinde Erdinç Bey ile tanıştım kendisi güler yüzlü samimi işini çok profesyonelce yapıyor çok düzenli ve güzel bir ofisi var sizde samimi profesyonel bir danışman arıyorsanız Erdinç Bey tam aradığınız kişi.

Cahide Gönül

Kiralık evimi Erdinç Bey'e kiralaması için verdim kendisi 1 saat içinde evimi devlette çalışan bir müşteriye kiraladı. Emlak işiniz varsa Erdinç Bey doğru seçim.

İ******* E*******

Merhaba Erdinç Bey'in kendisiyle daha öncede çalışmıştım kendisi tam bir profesyonel kendisine sosyal medyacısı Emre Bey'e (profesyonel foto için) çok güzel bir ofis olan RE/MAX Arena'yı tebrik ederim.

Osman Taha Serter

Gayrimenkul Danışmanı Erdinç ve Emre Bey'i tanıdığım ve ondan ev kiraladığım için ve ilgi alakasından dolayı çok memnun oldum. Ev kiralama sürecinde göstermiş olduğu hassasiyet güven samimiyet ve iyi niyetten çok memnun kaldığımı belirtirim. Çevremde ev kiralamak almak isteyen tanıdığım tanımadığım insanlara memnuniyetle tavsiye ederim.

Ahmet Erkol

Kurumsal firmanın güler yüzlü siması Erdinç Yörük Bey'le özellikle teşekkürlerimizi sunarız. Güzel ofis ortamında çok hoş şekilde ağırlandık. Güven duygusunu ilk andan hissettiğimiz ortamda geçirdiğimiz zaman son derece keyifliydi. Tüm çalışanlara ve Erdinç Bey'e özellikle iyi çalışmalar diler sağlıklı günler dilerim.

E******* C*******

Merhaba, şirketimizin bünyesinde bulunan ticari mülklerimizin kurumsal kiralanmasini kisa sürede gerceklestirmistir, kenisine ve ofis RE/MAX Arena’ya çok teşekkür ederim.

E******* B*******

Erdinç Bey'in güler yüzü, samimi yaklaşımı beni çok mutlu etti. Kendisi bir tam bir profesyonel ofisleri çok gûzel kendisine tessekur eder basarilar dilerim.

M******* B*******

Erdinç bey bizim şirket olarak danışmanlığımızı yapmaktadır.Kendisiyle çalışmaktan dolayı çok memnunuz.Teşekkür ederiz

S******* Ç*******

Erdinç Bey ile villamın kiralanması için irtibata geçtim. Kendisi işin çok iyi takip ederek iyi bir müşteri buldu. Kendisine çok teşekkürler ederim.

Gülşen Özbek Yıldırım

Destek ve yardımlarınız için çok teşekkürler

Medine Hatipoğlu

Detaylı anlatım ve sabrınız için teşekkürler

Beril Özkan

Her şey çok güzel ve kolayca gerçekleşti.Teşekkürler

Betül Duygu Uzunay

Hızlı ve müşteri memnuniyetini ön plana alan profesyonel bir hizmet aldım.2.kez çok memnun kaldım.İçim çok rahat.Çok teşekkür ederim.Erdinç bey ve ekibine

Kahraman İnsan

Merhaba Erdinç bey uzmanı olduğu bir projede satması için kendisinden destek istedim bana tam anlamında profesyonel destek verdi tüm süreci benimle istişare ederek ilerledik. Kendisi samimi sıcak bir insan mülkümü 2 hafta içinde sattı ben bir tek imzamı atmaya tapuya gittim her şey ödemeler tapu süreci tıkır tıkır sonuçlandı benim emlak danışmanım Erdinç bey şimdi ikinci evimi satıp farklı bir yatırım yapmak istiyorum kendisine Asistanı Emre Bey de teşekkür ediyorum Ayrıca çok güzel bir ofisleri var RE/MAX Arenayı ve Erdinç beyi tavsiye ediyorum

Yasemin Topçu

Erdinç bey, satın alım sürecinin hızlı, sorunsuz tamamlanmasını sağladığınız ve her aşamada yaptığınız bilgilendirmeler için çok teşekkür ederim.

T******* T*******

Güleryüz ve samimi ortam öncelikle şunu söylemek istiyorum remax arenayla ilk işim keşke daha önceki işlerimde remaxla çalışsaydım remax gerçekten çok profesyonel bir şirket danışmanım Erdinç beyle iyiki tanışmışım emlakcılarla daha önce yaşadığım olumsuz izlenimlerimi tamamen değiştirdi kendisi tam bir profesyonel sıcak samimi ve en önemlisi güvenilir tam not

Hüseyin Çelik

Merhaba Uluslararası bir inşaat firmasının genel müdürüyüm birçok konut ve ticari işlerimi Erdinç beyle birlikte hallediyorum TİCARİ SATIŞ kiralama KONUT satış kiralama işlerimiz çok hızlı ve kolay bir şekilde halledili,yor Erdinç bey ve ekibine teşekkür ediyorum başarılar

Dilek Sevil

Erdinç beyin ilgisi ve alakası ile sağlıklı iletişim kurarak iş yerimizin kiralama işlemlerini tamamladık.Destekleri için teşekkürler

Muhammed Çolak

Yaptığınız sıcak kanlı görüşmeler ve pozitifliğinizde cok etkilendim başarılarınızın devamını dilerim Allah yardımcınız olsun.Selam ve saygılar

Soner Korkmaz

Allah razı olsun.Tam bir aile ortamı çok memnun kaldık

B******* K*******

Merhaba Erdinç beyle mülkümü güvenerek teslşi ediyorum artık bizim ailemizin ve şirketimizin danışmanı kendisi profesyonel güleryüzle sıcak ve samimi işini severek yapıyor ve çok titiz kendisine ve Asistanı Emre beye de ilgisinden dolayı teşekkür ederim

Maksut Poyraz

Plaza ofis katımı kiralayan Erdinç beye çok teşekkür ederim kısa sürede iyi bir çalışma sonucu hızlı bir şekilde kiralanmasın sağladı

R******* E*******

Plaza ofis katımı kiralamak için Erdinç beyele görüştüm kısa sürede iyi bir kiracı bulup kontratı yaptık kendisine göstermiş olduğu güler yüz samimiyet ve ilgisinden dolayı teşekkür ederim

A******* V*******

Ticari kiralama Erdinç beyden plaza katı kiraladım kendisiyle 4 ay önce şuna kiraladığım plaza katla ilgili olarak görüşmüştüm fakat kiralamada ben işlerimin yoğunluğundan dolayı yavaş hareket edince yeri başka bir müşterinin kiraladığını söyledi ben çok üzülmüştüm oda bana burdan bir kiralık kat çıkarsa bana haber vereceğini söylemişti ben klasik Emlakcı tesellisi diye düşünmüştüm açıkcası iki gün önce Erdinç bey beni aradı plaza katı talebiniz devama ediyorumu dedi çok hızlı bir şekilde kiralamayı yaptım ben çok mutlu oldum kendisi tam bir profesyonel samimi güler yüzlü işini severek yapıyor kendisini tebrik ve teşekkür ediyorum başarılarının devamını diliyorum

Y******* A*******

Remax Arene ofis danışmanı Erdinç beyden Mari redidance den 2+1 daire satın aldım kendisi satış sürecini çok iyi yönetti tebrik ediyor başarısının devamını dliyorum

U******* H*******

Merhaba Kağıthane İstanbul’da bulunan redidance binamızın 13. Katını kısa sürede satarak bizi çok memnun etmiştir satış süreciyle ilgili sürkekli bizleri bilgilendirerek motive etmesi işlerin hızlı bir şekilde ilerlemesini sağlamıştır profesyonel yaklaşım güven ve güler yüzlü yaklaşımından dolayı Erdinç Yörğk beye çok teşekkür ederim

Gündoğan Yunus Gülerler

Erdinç beye öncelikle Teşekkürlerimi sunuyorum.Gösterdiği ilgi alakadan dolayı şeffaf ve temiz bir ticari anlayışı olan biri ekibi sistemli ve hızlı çözüm odaklı her anlamda yardımcı oluyorlar.Remax Arena ailesine sonsuz teşekkürler.

Ayşe Hanım Yıldız

Erdinç beyle kiralamalarım konusunda devamlı birlikte çalışırım.Şu zamana kadar her kiralamamda yaptığı güzel işlerle takdirimi kazanmıştır.Kendisine çok teşekkür ederim.

Ünal Hüküm

Erdinç bey evimizi satarken çok yardımcı oldu.Birçok konuya hakim ve bizim tek başımıza yapmamız zor olan bir çok detayı halletti.Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.

Yeşim Kuzgun

Erdinç beyle bir daire satışında tanıştık.Kendisi profesyonel anlayışa sahip çıkabilecek tüm sorunlara karşı uzman ve samimi birisi.Kendisine yardımları için teşekkürler.

Sertaç Kılıç

Çok teşekkürler.Çok ilgili ve samimi bir ortamda evimi kiralama işini hızlı bir şekilde hallettiler.Kesinlikle başka eş dosta tavsiye edeceğim.

Mümin Hamouie

We were so satisfied by the services given at Remax Arena espicially Erdinç bey and Emre Bey.I would recommend seeking their advice.

Yasin Özçimi

Erdinç bey ile ilk karşılaşmamızdan 10 dk sonra Erdniç abiye dönen bir samimiyet enerjisinden dolayı çok teşekkür ederiz.Lakin Erdinç beyin aşırı şıklığı biz gençleri kıskandıracak nitelikte.Erdinç Abimize işlerinde bereket dilerim

Cem Yazıcı

Çok başarılı yardımsever iyi niyetli bir şahsiyet Rabbim hayırlı ömürler sağlık sıhhat afiyet huzurlu günlerinizi versin İnşallah Saygılarımla

Zinnet Yazzı

Güleryüzlü samimiyetiyle çok iyi bir beyfendi Erdinç bey iyi niyetli yardımsever bir arkadaşım.Başarılı bir işadamı başarıların daim olsun kardeşim.Rabbim yar ve yardımcın olsun Hayırlı ömürler sağlık sıhhatli huzurlu günler diliyorum .Saygı ve Sevgilerimle

Mehmet Balon

Erdinç bey uzun süredir aradığım özelliklerdeki dairelerle ilgili bana çok profesyonel çalışmalarla yol gösteriyor.Kendisine bu özverili davranışından dolayı çok teşekkür ederim

Ece Argun

Remax Arena ve Erdinç beye teşekkür ederim kendileri son derece ilgili ve güleryüzlü olarak bir çok mülkün sunumunu bana gerçekleştirdiler.Eksik Olmayın

Mehmet Evecen

Öncelikle çok teşekkür ederim.Erdinç bey son derece sabırlı ve işini iyi yapmaya çalışan bir danışman.Kendisini ne kadar zorladıysam da aradığım evi buldurma konusunda sabırla bana yardımcı oldu.Burdan kendisine teşekkürlerimi iletiyorum

İsmail Gedik

Remax Arena ve Erdinç beye çok selamlar teşekkürler.Zahmetli çalışmalarınız için

Ercan Dilekçi

Remax Arena ofisinde çok güzel ağırlandım ve Erdinç bey tam olarak istediklerimi anlayarak dinleyerek beni uzun zamandır uğraştığım arayışlarımda beni sonuca götürdü kendisi çok profesyonel.Teşekkürler

Kamil Çulhaoğlu

Erdinç beye burdanda teşekkür etmek istedim.Teşekkürler Erdinç bey çok yardımcı oldunuz.

Okan Sarıal

Remax Arena ofisine geldiğimde Erdinç bey ve ekibi tarafından gerçekten muazzam bir şekilde ağırlandım.Kendisi müthiş pozitif samimi ve işini çok seven biri.Yaşadığım her kararsız kalışlarlarda beni çok güzel bilgilendirdi ve aradığım evi bulma konusunda yaklaşık 4 yada 5 evi sabırla bana sundu.Teşekkürler Erdinç bey

Basri Yaka

Erdinç Yörük bey ve Remaxa çok teşekkür ediyorum.Çok yardımcı oldular.Sağolun varolun

Mahmut Yalçınkaya

Öncelikle çok teşekkür ederim.Erdinç beyin ilgisi alakası ve işindeki üzmanlık takdir edilecek cinsten.Sağolun

Sait Develi

Erdinç Bey ve Remax Arena ekibine bana göstermiş oldukları hizmet ve danışmanlık için çok teşekkür ederim.Saygılar

Feride Tümer

Bir aile sıcaklığı ve profesyonellikle karşılaştım.Çok yardımcı olup çaba harcadılar.Erdinç beyde Emre beyde ikisindende Allah razı olsun. Herşey gönlünüzce olsun.

Baki Tuğlacı

Remax Arena ile yeğenimize bir ev almak için başvurduk.Bizimle süreç içinde yakından ilgilendiler.Ev görmeden tapu aşamasına kadar yakından ilgilendiler.Bu süreçte verilen hizmetten çok memnun kaldık.Herkeze önerebileceğimiz bir kurumsal hizmet gördük.Kendilerine çok teşekkür ederiz.

Rabia Marangoz

Profesyonel yaklaşımınız yanında güven ve sıcaklık da hissettirdiğiniz için teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.

Esat Dereli

Çok hızlı bir şekilde kiraya (1Gün) verdiğiniz için teşekkürler.Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

M******* P*******

Merhaba Erdinç Bey plazamdaki 503 ve 520 metrekare iki katı bu ay içinde kurumsal müşterilerimize kiralamasını yapmıştır.Bu kiralama sürecinde süreci profesyonelce yaptığı iletişim konusunda üstün performans gösterip 1 ay içerisinde tüm ticari mülklerimizin satış ve kiralamasını gerçekleştirmiştir.Kendisine ve çok güzel bir ofis Remax Arenayı tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim.

Kemal İpek

sürecin başından sonuna kadar gösterilen ilgi ve samimimiyet ve güleryüzlü davranan Erdinç bey den Remax Arena ofisi çalışanlarından çok memnun kaldım sonraki işlerimde ilk tercihim Erdinç bey ve Remax Arena ofisi olacaktır çok teşekkür ediyorum

Ekrem Yücel

Siyapı proje uzmanı olan Erdinç Yörük beyden mülkümüzün kiralanmasıyla ilgili olarak yardım istedim kendisi 1 saat içinde dairemizin kiralanmısını kendi datasında bulunan kurumsal müştermize kiraldık kendisine çok teşekkür ediyor başarılar diliyorum..

Ateş Parlar

Ticari mülk kiralama işinde Erdinç beyden destek aldık kendisi ticari mülk alanında çok donanımlı mülk sahibiyle aramızdaki süreyi çok iyi yönetti ve hızlı sonuçlandırdı kendisine ve Remax Arena ofisine çok teşekkür eder başarılar dilerim

Muhammed Furkan Güçlüöver

Remax Arene ticari gayri menkul danışmanı Erdinç yörük beyden kiraladığımız yerle ilgili olarak çok güzel destek aldık kendisine göstermiş olduğu güler yüz ve samimi yaklaşımından dolayı teşekkür ederim

Atilla Munlu

Benim acil bir kiralık daire arayışım vardı.Yeni kiraladığım yazılım ofisime yakın bir yerden kiralık daire arıyordum.tam istediğim şekilde bir daire buldu Erdinç bey 1 saat içinde daireyi kiraladım ve kontrat yaptım.Erdinç beye samimi güleryüzlü yaklaşımıyla bize güven vermiştir.Gayet güzel temiz ofisleri var.Remax Arenaya ve ekibine sonsuz teşekkürler.

Berzan Kaya

Kiralaması için Remax Arena gayrimenkul danışmanı Erdinç Yörük beye yetki verdim.Zaten biz birçok projelerimizde kendisiyle çalışmaktayız.Kendisi samimi dürüst teknolojiyi sektörde iyi kullanan bir arkadaşımız.Kendisine başarılar diliyorum.Remax Arena ofisine çok teşekkür ediyorum.

Zeyneb Özyildirim

Erdinç bey güleryüzlü pozitif enerjisiyle ev kiralama ve satin alma konusunda bize yardımcı oldu çok memnun kaldık.Emlak ve kiralama satın alma çalışmalarımızda kesinklikle ilk tercihimiz ve tercihiniz Erdinç bey olsun.

Murat Teke

Merhaba Remax Arena ofis Ticari Danışmanı Erdinç Yörük Beyle Arsa Satış İşlemi Gerçekleştirdik satış işlemi yaptığı ekspertiz çalışması sonucunda satışı hızlı bir şekilde gerçekleştirdik kendisinr güler yüzlü samimi davranışından dolayı satışı başarılı bir şekilde gerçekleştirdik kendisine çok Teşşekür ediyorum

Nokta Türk

Merhaba Arsa satışımı Erdinç beyle beraber birlikte koordineli bir şekilde tamamladık Satışın her aşamasında istişare ederek sonuçlandırdık özenli ve Titiz bir Çalışmayla tamamladık kendisine ve Remax Arena ofisine çok teşekkür ederim

M******* E*******

Bugün yaptığımız daire satışıyla ilgili olarak Erdinç Yörük beye ilgi alakasından satışını yaptığım dairemin satış süresince göstermiş olduğu profesyonel çalışmasından dolayı çok teşekkür ederim

M******* B*******

Merhaba satın aldığım evin satın alma süreci boyunca Erdinç yörük beye çalışmasından güler yüzlü samimi ve tecrübesi ile birlikte satışı çok hızlı ve sorunsuz tamamladığı için Remax Arenaya ve Erdinç yörük beye çok teşekkür ederim.

Kemal Turgut

Esenevler mah.kiraladığım daire için Remax danışmanı Erdinç beyle iletişim kurdum.profesyonel ve hızlı bir şekilde işlemimizi tamamladık.Kendisine çok teşşekür ederim.

Şenol Öksüz

Erdinç bey pazarlama konusunda bizlere çok yardımcı oldu.Güleryüzlü ve güven veren mizacıyla işimizi çok hızlı çözdü.Kendisine çok teşekkür ederiz

Duran Ceviz

Erdinç bey güleryüzlü pozitif enerjisiyle her konuda yardımcı oldu çok memnun kaldık.Emlak ve kiralama çalışmalarımızda kesinklikle ilk tercihimizdir.

Mustafa Poyraz

Plaza ofis katımızı kısa sürede satışa çeviren Remax ticari danışman Erdinç Yörük beye teşekkür ediyorum.Samimi profesyonel bir çalışmayla piyasa rayicleri istediğimiz fiyat üzerinden satışı yaptık kendisine teşekkür ederim.

Ümit Doğan

Atakent mahallesinde bulunan dükkanımı uzun süredir kiralayamamıştım.Erdinç bey sayesinde düzgün profilde bir kiracıya kiraladık.Erdinç bey profesyonel düzgün sistemli çalışması güleryüzlü samimi çalışması ve davranışından dolayı teşekkür ederim.Kendim Almanyada yaşıyorum güvenilir bir danışmanımız oldu bundan sonra başarılar.

Hikmet Emre Alanya

Eşyalı kiralık dairemi Erdinç beyle istişare ederek verdim.Bize çok iyi güvenilir bir müşteri buldu ve kiralamamızı yaptık.Samimi güler yüzlü ve titiz çalışmasından dolayı teşekkür ederim.

Çağlar Aydınlı

Remax ailesine ve remax arena danışmanı Erdinç Yörük ticari kiralama işinde yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyorum.Kendisi samimi güleryüzlü tam bir profesyonel.Artık danışmanımız Erdinç beydir. Bu arada asistanı Emre beye çok teşekkür ederim.

Erkan İpek

Ticari kiralama işlemimizde profesyonel anlayış samimi güleryüzlü Erdinç Yörük bey çok teşekkür ederim AyrıCa çok temiz ve güzel bir ofisleri olduğunu söylemek isterim.Tebrikler

Hasal Aliminyum

Biz ihracat yapan bir firmayız.Genel müdürlük için ofis arayışımız vardı.Remaxdan ticari gayrimenkul danışmanı Erdinç Yörük beye ulaştım. Kendisi tam bir profesyonel satış sürecini çok iyi yönetti. Her iki tarafın kabul edeceği şekilde süreci sonuçlandırıp dükkanın satışını tamamladık.Kendisiyle bu süreçten sonra biz danışman olarak kendisinden destek isteyeceğiz.Başarıların daim olsun

N******* K*******

Erdinç bey işini sonuna kadar yapan motivasyonu yüksek dürüst çalışkan bir arkadaş son ticari satışında sabrı bilgisi gayretiyle istediğimiz fiyata mülkümüzün satılmasını sağladık hem müşterimizle hemde bizimle iletişimini hiç kesmedi kendisini tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum

Mahmut Dönmez

merhaba Ticari satiş süreçleri zor olur genelde bazen haftalarca devam eder pazarlıklar çetin geçer alıcıyı ve satıcıyı ve tapuya kadar giden süreci çok iyi kontrol edip kontrolu bırakmamak emlak danışmanının tamamen kabiliyeti tecrübesi ve uzmanlığına bağlıdır Erdinç bey süreci çok iyi yönetti kendisine Remax merkeze ve Remax Arenaya çok teşekkür ederim

Betül Duygu Uzunay

Çok profesyonel bir hizmet aldık,kesinlikle herkeze önereceğim bir hizmet aldım.çok memnun kaldım.İyi ki diyorum.Evimi tekrar kiraya verecek veya satacak olsam yine kendileriyle çalışırım.

Hale Kaynak

Erdinç bey ilk günden itibaren bütün sorularımı yanıtladı ve benimle çok ilgilendi.Güler yüzlü ve güven teskin eden duruşu için çok çok teşekkür ederim.Ve müşteri için beni seçtiği için çok çok teşekkür ederim.

Neslihan Arslan

Erdinç bey gerek gerek insancıl yaklaşımı gerek doğru yönlendirmeleri ile kiraladığım daire ile ilgili olarak kararımı olumlu yönde etkiledi.Tüm desteği için kendisine sonsuz teşekkürler.

Salim Çetinkaya

Merhaba bu iş Erdinç Beyle ikinci kiralamamız oldu.Her defasında ince eleyip sık dokuyarak istediğimiz uygunlukta müşterileri buluyor.Profesyonelliğiyle kendisine teşekkür ederim

Mehmet Kaya

Erdinç bey son derece profesyonel ilgili ve tüm sorularıma yanıt vererek içimiz rahat bir şekilde işlemleri gerçekleştirdi.Kendisine ve ailesine teşekkür ederim

Hamdi Güzel

Smart City de satış süresi boyunca profesyonel yaklaşım hizmet sürecinde sorunsuz eksiksiz bir şekilde süreç sonuçlanmıştır.Remax Arena ofisine ve erdinç beye teşekkür ederim

Ferşat Yıldız

Erdinç Bey dubleks dairemin işini planlı kontrollü ve özenli bir çalışma sonucunda önerdiği müşteriye beraber karar vererek kiraladık.Kendisine özenli çalışması için çok teşekkür ederim.Tam bir profesyonel çalışmaydı.

Şükran Kunduracı

ilk telefon görüşmemizden işlem bitene kadar yardımları iletişimi,saygılı,dürüst tecrübeli iş yapışı ile sayın Erdinç beye teşekkürlerimi iletiyorum

Mevlüt Camcı

Erdin bey kiralamak istediğim evimin sürecini gayet profesyonel şekilde yönetti.Kendisine çok teşekkür ediyorum

Esra Kılınç

Erdinç bey benim için şuan kira kontratımın aslı ile eşdeğer bir gayrimenkul uzmanıdır.Verdiği güven,etkili iletişimi ile tüm sorularımı ve sorunlarımı çözerek değerli remax ailesine olan güvenimi perçinlemiştir.Hiç görmeden online ev kiralama deneyimini İstanbul gibi bir piyasada yaşayarak öğrendim.Kamu bankası çalışanı olarak güvendiğim herkese güvenle önereceğim bir gayrimenkul danışmanı ve gayrimenkul firması tanıdığımı düşünüyor ve değerli emeklerine teşekkür ediyorum.

Sevda Terzi

Öncelikle çok teşekkür ederim Erdinç bey her konuda hem yardımcı olup hem inanılmaz enerjisiyle motive etti.Bir emlak şirketinden beklenenin çok üstü bir hizmet aldım. Başarılar tekrar teşekkürler

Kadriye Berraksu

Remax Arena Erdinç beye ilginiz için teşekkür ederim Berraksu iş Merkezi için 5.kez çalışıyoruz bu kadar kısa sürede kiracı bulması ve garantili kiracı bulması için teşekkür ederim ilgisi çözüm odaklı çalışmanız güvenilirliğiniz için çok teşekkürler.

Fatih Molla

Sayın Erdinç Bey randevularına zamanında gelip konu hakkında bilgili ve tam anlamıyla aydınlatıcı ve aynı zamanda güler yüzlü ilgili ve alakadardır.Kendilerine çok teşekkür ederim.Her konuda bizlere son derece yardımcı olmuştur.

Mehmet Emin Atalı

Erdinç Yörük bey gayet güzel işini yapıyor saygı değer birisidir ve çok memnun kaldım teşekkürler erdinç bey. Saygılarımla

Ali Han

Selamlar, Erdinç Beyin profesyonel yardımları ile samimi yakınlığı için teşekkür ederim

Basri Temel

Erdinç beye göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ediyorum.Sürecin en başından itibaren gerekli olan tüm çalışmalar tarafından yapılmış olup hiç bir aksaklıkla karşılaşmadık.Kiralama sürecimiz çok hızlı ilerledi.

Cafer Akyol

Öncelikle herşeyden önce güven.Bu güveni Re/max ERDİNÇ YÖRÜK ve ekibinden görmek bizleri çok mutlu etti. Ev sahiplerine referans olacağımı severek yapacağım. İyiki Varsınız.

Fuat Recep Kardaş

Erdinç beyi tanımış olduğuma çok memnun oldum.Yapmış olduğu işi profesyonel olarak yapıyor.Konuşması hitabı yaklaşımı çok iyi.Allah yolunu açık etsin kendisinden çok memnunum teşekkür ederim.

Zekeriya Şahin

Remax Arena firmasından çok yakın ilgi alaka gördüm.Çok teşekkür ediyorum.

Yusuf İlbay Hüseyinoğlu

Erdinç Yörük beyi 2 seneyi aşkın süredir tanıyor gayrimenkullerimizle alakalı işlerimizde kendisine danışıyor,güveniyor yardımını talep ediyoruz.Çok memnunuz,kendisine bundan sonrada çalışma hayatında başarılar diliyoruz.

Mehmet Melih Günaydın

Erdinç Beye samimiyetleri ve profesyonel yaklaşımları için teşekkür ediyoruz.Kısa zamanda çok güzel neticelendirdiler kiralama sürecini

Joshua Scot Affleck

We received wonderful service working with Erdinç Yörük and his colleagues! Thank you so much for your hospitality and kind reception.You made this process smooth and easy

Rod Varner

Erdinç bey was very helpful and professional in all the aspects of the rental of the apartment.

Anıl Altuntaş

Remax Arena'nın vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldım.

Atilla Şahin

Çok teşekkürler.

Fatma Berreksu

Erdinç bey güleryüzlü sıcak davranışı sunum şekli bizim için çok değer görmüştür. hizmetleri için çok teşekkür ederim, tekrar görüşmek üzere

Suat Aksell

Erdinç beyden çok önemli lokasyondan ticari bir mülk kiraladım başlangıç süresinden kontrat süreci ve sonrasındada ne zaman arasak bize yardımcı oldu yeni kiraladığımız yere Almanya bağlantılı bir çağrı merkezi şirketi açacağız, bundan sonraki projelerde de kendisinden destek alacağız bu arada çok profesyonel temiz güzel bir ofisleri var başarılar dilerim..

Zivver Zıllı

Öncelikkle Remax Arena ofisine ve Erdinç yörük beyele tanışmamı beni çok mutlu etmiştir kendisiyle kandillideki yalı dairemin satışıyla ilgili olarak bir süreç yaşadık kendisi profesyonel biligili güvenilir birisi bundan sonraki süreçle ilgili olarak çalışmayı arzu ediyorum

Ö******* B*******

Erdinç beyle önemli mülkmüzün kiralanmasıyla ilgili bir çalışmamız oldu samimi güvenilir birisi işimizi tabiri cayizse tık tık çözdü. teşşekürler

K******* E*******

Erdinç beyle kiralamayla ilgili olarak güzel bir süreç yaşadık çok hızlı bir şekilde süreç aldık kendisine ilgi ve alakasından dolayı teşşekür ederiz

Ece Argun

Erdinç beyle bir mülkümüzün tanıtımıyla ilgili olarak çalışma ortamımız oldu kendisi bizim mülkümüzün kiralanmasını gerçekleştirdi işini severek yaptığı beli kendisine yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum

İrem Nergis Ünal

Erdinç Bey ve ekibine çok teşekkür ederiz. Güler yüzlü, saygılı, doğru bir şekilde yönlendirme ile evi kiraladık.Son derece profesyonel bir ekip çok teşekkür ederiz.

Hatice Tekatlı

Uzaktan geldik bizim için güvenmek önemli Erdinç beyle tanışınca rahatladık.

Yavuz İrkmen

Erdinç Bey ile yapmış olduğumuz işe istinaden çok memnun olduğumu bildirir iş ahlakı olarak çok kendini geliştirmiş bir insan.Tabi birde firma olarak sizleri takip ediyorum.Çok başarılı bir firmasınız.Bu yüzden başarılarınızın devamını dilerim.

Amir Fakhraei

Remax Arena and Mr.Erdinc were really helpful and efficient for finding a flat for me.The agents and staff are really nice and humble i appreciate them for their generosity and patience and i would definitely recommend Remax Arena to my friends and family.

Arya Fakhraei.50

Remax Arena and Mr.Erdinc were really nice and they did their best to find a nice complex with a decet price.I'm happy that i chose this real estate agency.

Hatem Owıda

When we started the selling issue we felt that the owner of this company and Mr.Erdinc Yoruk is very close to us and friendly helpful and try to ease all procedure that will help in the process finally when we finish all processures they do insituation continuing the relationship and this is a very good specifications for companies. Best Regards

H******* Ö*******

Erdinç yörük beyle Remax Areneda tavsiye üzerineErdinç beyle tanıştım bir mülkümüzün satılmasını kendisinden istedim satışı gerçekleştirdik kendisine göstrermiş olduğu ilgiden dolayı teşşekür ederim

Serhat Uysal

smart city projesinde dairemizi kirlamak için Remax arena gayrimenkul uzmanı Erdinç beye müracat etti kendisisi bilgi ve çevresiyle 1 gün içinde çok iyi kiracıya evi kiraladık kendisine gösterdiği ilgi samimi ve sıcaklığından dolayı teşşekür ediyorum....

Semran Erkol

güleryüzlü ve ilgisinden dolayı sayın Erdinç YÖRÜK beye ve Remax Arena Ailesine yaptığı kiralama işlemindeki performasından dolayı tşk ederim..

Turgay Çay

Ümraniye Alemdağ caddesinde Aktar dükkanı olarak kiralamak istediğimiz dükkan için REMAX Gayrimenkul danışmanı Erdinç beyle iletişime geçtim dükkanı kiraladık bu kiralama süreci içerisinde Erdinç bey güleryüzlü samimi ve tecrübesiyle işimizi çok kolaylaştırdı ve hızlı sonuç aldık kendisine göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı çok teşşekür ediyorum..

Hüseyin Eroğlu

ümraniye merkezde ticari kiralama olarak Erdinç beyle çalışma sürecinde mülk sahibi ve bizimle gayet başarılı bir şekilde süreci ilerletmiş adaletli bir şeklde iki taraf içinde mutlu olacak bir sonuçla kirlama işlemini tamamlamıştır. kendisine süreci profesyonelce yönettiği içn tşk ederim

C******* E*******

Ticari mülkümüzün satışı ile ilgili RemaxTicari gayrimenkul danışmanı Erdinç Yörük le sürece başladım zor bir süreç ve azami hassasiyet gösterilmesi gerekiyordu Alıcı müşterimiz yabancı uyruklu bir müşteriydi, gereken hukuki süreçler valilik izinleri ve önemle takip edilmesi gereken bir süreç vardı Erdinç bey bu süreçte gerek benimle ve Avukatımla alıcı tarafı ile süreci takip dikkatle etmesi sonucu hızla satışı gerçekleştirdik. tam bir profesyonel çalışma gösteren Erdinç beyi işine olan sevgisinden dolayı tebrik ve teşekkür ediyorum

Hikmet Kaya

ortağı olduğum bir mülkün satışıyla ilgili süreci iyi yöneten Remax Aren gayrimenkul danışmanı Erdinç yörük beye süreci iyi yönettiği için teşşekür ediyorum başarılar dilerim. Barada remax arena ofisi her anlamda tan bir profesyonel

Burak Aksoy

Erdinç bey bizimle çok ilgilendi hibir problem yaşamadığımız gibi çok yardımcı oldular.çok teşşekür ederim

Cengiz Gözükara

Re/max firması hizmetlerinden çok memnun kaldım Özeliklle Erdinç bey Tarafından sunulan hizmet memnuniyettim artmıştır. Kurumsal bir çalışma şekli ile Müşteri menuniyettim Maxsimimum sevyeye çıkmıştır

Z******* G*******

Dairemin satışıyla ilgli olarak refanslı bir şekilde kendisine ulaştım bölgedeki fiyatları bereber istişare ettik sonuç olarak makul bir fiyata dairemizin atıını gereçekleştirdik.bölge uzmanlığ ve tecrübeyle satış sürecini çok iyi yöneten Erdinç beye çok teşşekür ediyorum ayrıca ofisin temiz düzenli oması dikkatimi çekti örnek bir ofis remax ekibine başarılar..

Zuhal Sarıcan

Erdinç beye hızlı ve çözüm odaklı yaklaşımıyla mutlu bir ev sahibi olmuş olduk tüm ilgi ve nezaketi için kendisine teşşekür ederim.

Hızır Ekşi

Erdinç bey konuya çok hakim uzman başarılı bir tanışma başarılar dilerim

B******* S*******

Ev almamda çok yardımcı oldular kredi sürecinden tapuyu imza atana kadar hep yanımdaydılar Erdinç bey güleryüzlü ilgili alakalı güvenilir insan istediğim zaman dilediğim zaman süreçle ilgili ne zaman sorsam kendisine hemen ulaşabildim...

M******* K*******

Evimin satılmasıyla ilgili olarak Remax Arena ofisinden Erdinç Yörük beye rica ettim.Çünki çevremden kendisiyle ilgili olumlu bilgiler almıştım Evin satış sürecini evimde kiracı olmasına rağmen sonuç odaklı çalışması sonucu iyi fiyatta sattık Kendisine çok teşşekür ederim..

Rıza Çatalbaş

Değerli danışmanın Erdinç Yörük bey, Hayatımda gördüğüm en çalışkan en dürüst ve işlerini günün gününe yapan çok iyi motoivasyonu yüksek bir insan, son olarak ortak çalışmamızda evimi hem değerinde hemde tam istediğim zamanda satarak maddi sorunumu çözmüştür sadece bana deyil tüm insanlara ayrım yapmadan ayn duygularla yardım eden işini profesyonelce yapan iyi güvenilir bir insandır.Allah kendisinden razı olsun..

Hikmet Dağdeviren

çekmeköy bölgesinde Önemli bir projede Daire satın aldım daire tapu sürecininde gerekli bilgileri anlık şahsıma aktararak bu süreçteki hem stresimi azaldı hem hem güvenimi kazandı sektörde butür işini iy yapan danışmanlara her zaman ihtiyaç var kendisi profesyonel güleryüzlü samimi bir insan Remax Aren ve Erdinç beye teşşekür ederim

Recep Yakup

Erdinç beyle ilk satış işlemimi gerçekleştirdim, kendisi son derece beyefendi kibar tam bir profesyonel konuya çok hakim ve çözüm odaklı satış sürecinden tapuyu paramızı alana kadar bizi sürekli bilgilendirdi kendisi son derece güvenilir bir insan bundan sonraki süreçde kendisi bizim emlak tanışmanımızdır remax ARENAYA VE ERDİNÇ BEYE TEŞŞEKÜRLER

Ferdi Bulut

İnternetten ofis bina bakkarken erdinç beyle tanışmama vesile oldu. Tutacağımız yer lokasyon dahil artı ve eksileri ile tüm detayları anlattı bilgilendirme yapıldı ofisimizi tuttuk Erdinç beye çok teşekkür ederim başarısının devamını dilerim daha üst seviyelere çıkmasını arzu ederim.

Salim Çetinkaya

Remax güvenilir bir kurumsal gayrimenkul şirketi o yüzden tercih sebebim oldu Erdinç beyi yıllardır tanıdığım ve işini iyi yapan güvenilir ve sevilen bir şahsiyet kendisinini Remax da olması da ayrıca tercih sebebimdir..

E******* Y*******

Erdinç beyin ilgisinden ve karşılamasından çok memnun kaldım ve mutlu oldum.Tamamen insan odaklı ve tamamen insana değer veren önemseyerek hizmet vermektedir ilgisinden dolayı kendisine çok teşşekür ediyorum

Y******* C*******

Erdinç beyin sıcak tavrından alakasından dolayı çok teşşekür ederim

Hatice Gürsoy

Erdinç bey gayet Dürüst ve adaletli bir şekilde ticari kontrat sürecimizi iyi yönetti Kendisine Teşşekür eder başarılarının devamını dilerim. Dr.Hatice gürsoy

Aysel Gürbüz

İş yerimi Kiraya verilme sürecinde gülen yüzünüz ve yardımlarınız için teşşekür ederiz İnşallah bundan sonraki sürecde tekrar çalışmak dileğiyle

Muharrem Can

Akademik kurunma Ticari kiralama için RemaxARENADAN Erdinç abiyle tanıştım gerçekten kendisi çok dürüst ve özverili kendisine çok teşşekür ediyorum

Satılmış Aşcı

Atajende dairem verdı Kirlamak için Erdinç beye kiraya vermesi için kendisine vermiştim kısa sürede evimi kiraya verdi titiz çalışmayla kriterlerime uygun iyi bir kiracıyı seçtiği için kendisine teşşekür eder başarılarının devamını dilerim..

Durmuş Aysel

Gayet ilgili ve çözüm odaklı iletişimde kuvvetli profosyonel anlayış Erdinç beye ve Remax Arenaya teşekürler

N******* B*******

Erdinç yörük beyin çalışmasından çok memnun kaldım yaptığımız Ticari kiralama işleminde her iki tarıfında hakkını adaletini göz önünde tutarak bilgi ve kontrollu bir şekilde kontratımızı da yaptı.çalımalarında başarılar diler Erdinç beye ve remax Aena ofisine teşşekür ve tavsiye ederim

Korayatalay

Kiralımış olduğum Ticari ofisin kontrat sürecinde bizlere segilemiş olduüu yaklaşım çok güzeldi verdiği güven bizleri etkilemiş olup çok güzel bir süreç yaşadık her iki tafada hayırlı olsun Remax Arenaya ve Erdinç beye teşşekür ederim

E******* Y*******

Remax ARENA gayrimenkul danışmanı olan Erdinç beye gerrçekten çok teşşekkür ederim ilgi ve alakasından dolayı çok menun kaldık

İbrahim Hocaoğlu

Göstermiş olduğunuz ilgi alaka için tşk ederim ileriki dönemlerdeki çalışmalarımızda sizi yine tercih edeceğiz sağlıklı günlerde çalışmak üzer

Koray Polat

Erdinç bey ile iki seneyi aşkın bir süredir çalışıyoruz kendisinden hertürlü desteği gerek kiralama gerek satışta ve sonrasında hizmetlerinden çok memnun kaldım

Kadriye Berraksu

Erdinç beyin çalışmalarından çok memnun kaldık güleryüzlü ve hızlı işlem için Berraksu Ailesi olarak teşekkür ederiz Başarılarının devamını dileriz

Özlemin Ateş

Hızlı iletişim çabuk sonuçlandırma güler yüz samimi Nezih ortam Kaliteli hizmet çok memnun kaldık. Erdinç Yörük beyfendinin samimi ve iş hızı ve kalitesi çok güzel teşşekür ederim ömürlük iletişim ve iş yapılır..

Simge Akan

Erdinç beyi tanıdıktan sonra Remax a daha güvenle bakmaktayım...

M******* K*******

ihtiyaçlarımıza göre en uygun yeri çok iyi şartlarada şirketimize bulduğu için Erdinç Yörük beye ve REMAX arena ofisine çalışanlarına çok teşşekür ediyorum

U******* Z*******

Smart_city projesinden bir ev satın aldım bu süreç içinde Hem saıcıyla hem hemde benimle aradaki iletişimi çok iyi sağlayan sürekli iletişim içinde olan her adımda bizi bilgilendiren ve işin her noktasında profosyonelce bizi bilgilendiren Erdinç beye Remax Arena ekibine ço teşşekür ederim

Hüseyi Çelik

yaklaşık üç yıldır şirketimizin projelerindeki satış ve kirlamalardaki süreci çok iyi organize eden ve sorunsuz bir şekilde sonuçlandıran Erdinç yörük beye ve Remax Arena ekibine teşşekür ediyorum ilerdeki projelerimizde Erdinç yörük beyle çalışmaya devam edieceğiz kendisi dürüst temsil yeteneği ve insani ilişkileri çok iyi olan şirketimizi iyi temsil eden birisidir

Yunus Yalçınkaya

Erdinç bey işini son derece düzgün yapan, karşısındakiyle ilgili, sıcak ve anlayışlı bir şekilde iletişim kuruyor. Yaptığımız işlemden dolayısıyla memnun kaldık. Başarılarının devamını dilerim.

Furkan Arslan

Erdinç bey ile yaptığımız kira sözleşmesinde gerek sözlü gerek yazılı yardımları için teşekkür ederim. Güzel bir evde oturacağımız için minnettarım.

Cem Nergiz

Erdinç bey son derece kibar anlayışlı zamanda süreci iyi yöneten birisi ilk kez ev sahibi olmamdaki yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Kendisine başarılar diliyorum.

C******* G*******

Erdinç bey, sözüne güvenilir zamanında işini yapan mesleğine uygun bir beyefendi ofisleri çok temiz ve tam bir profesyonel hizmetten çok menun kaldım tavsiye ederim

S******* Ö*******

erdinç beyin çözüm odaklı ve hızlı sonuç a gitmesinden çok memnun kaldım ilginize çok teşşekür ederim

Yusuf Yan

Erdinç beyin ilgisi alakasından çok menun kaldıml lider kişiliği ile ticari kiralamasürecini çok güzel yönetti kendisine ve Remaxarena ailesine çok tşk ederim

Murat İşik

Erdinç yörük le çalışma şerefine eriştiğim için çok memnunum gerek sektöre hakimiyeti gerekse çok samimi ve işi bilmesi güven veriyor kendisine çok teşekkür ederim özeliklle ofisleri çok güzel çok temiz

Barış Aytekin

Merhaba öncelikle Erdinc beyin ilgili güleryüzlü olması tapuyu alana kadar her an bizi bigilendirmiş olması çok iyiydi ayrıca çok güven verici olması bibi rahatlatmıştı remaxarenaya ve Erdinç beye çok teşşekür ederim

K******* Y*******

Erdinç beyle ikinci işlemim kendisinden bir ev satın aldım daha sonra evimi sattım herikisnde de son derece profesyonel yaklaşım güler yüz sıcak ve samimi davranışı son derece güven verip işini profesyonelce yapması beni sonderece mutlu etmiştir özelikle tapu sürecinin her aşamasında beni bilgilendirmesi beni sonderece mutlu etmiştir artık benim emlak danışmanım Erdinç beydir firmam Remax tır Remax Areneya ve Erdinç bey başarılar diler tebrik ederim.

Dr.selçuk Devge

Herşey için çok teşşekür ederim ilgi ve alaka süper iş ciddiyeti mükemmel..profosyenel hizmet Dişhekimi serdar geyve

Canan Saka

Erdinç YÖRÜK beyefendiye gzel sunumu ve uygun evi bulmamıza nezaketle vesile olduğu için teşekür ederim.

Arife Can

İşini severek yaptığını görüyorum Erdinç beyle çalışmanın huzurunu buluyorum, güven veren bir yapısı var.Başarılarının devamını diliyorum

Mustafa Ergün

Remax gayrimenkul danışmanı Erdinç yörük beyle uzmanık bölgesi olan smartcity projesinde kiralık bir daire için görüştüm almış olduğum hizmetin her aşamasında ilgili olması ve özveri ile bilgi verdiği çok kısa sürede kyapıp kontrat yaptım anahtarı aldım Artık benimde bir gayrimenkul danışmanım oldu Erdinç beye Remax Arena ya teşekkür ediyorum

Yasemin Öztürk

ilkez ev kiralıyoum bu süreçte bir çok emlakcıyla götüştüm Fakat burda Erdinç beyin ilgisi alakası ve aileden biri gibi davranmas emlakcılardan nefret etme aşamasındayken eşikden döndüm gerekten çok tşk ediyorum.. yasemin öztürk

Serhat Besen

Ataşehir bölgesinde ev ararken görüşmelerden o kadar yılmış bir haldeyken Erdinç beyi tanıdık Bize hoş sohpeti ve samimiyeti ile yardımarını asla unutmayacağız.10 gün kaldı düğünümüze en hızlı ev tutma halini Erdinç bey sayesinde hallettik. Teşşekürler Remax Teşşekürler Erdinç bey teşekürler Remax AREA SELDA-SERHAT-BESEN

Onur Nacar

verilen hizmet kalitesinden çok memnun kaldım birdaki emlak talebimizde ilk arayacağımız kişi eRDİNÇ YÖRÜK BEYDİR

Yusuf İlbay

Erdinç yörük beyefendiye vermiş olduğu hizmet için en önemlisi de kendimi evim gibi hissetim ve hoş sohpetinden dolayı çok teşşekür ediyorum şahsının ve kurumunuzun çalışma hayatında başarılar diliyorum saygılarımla yusuf İLBAY

Cafer Togan

ümraniye Atakendeki ticari mülkümün ticari kiralama işini başka bir emlak firmasına verdim 4 ay boyunca bir sonuç alamadığım gibi dönüşlerde olmadı daha sonra önceden RemaxArena daışmanı Erdinç beye tavsiye üzerine ulaştım kendisiyle tanıştım gerçektende kouşmasıyla samimiytiyle işini profesyonelce yapmasıyla tabela asmas sosyal medyayı kullanması ve bana haftalık rapor sunması çok profesyönelceydi bir ay içinde marka bir firmaya kiralama işlemini yaptık ben kendisine ve güleryüzlü profesyönel Remax Arena ofisi çalışanlarına çok teşşekür

İ******* O*******

Ben ilker onan bit elektronik firması sahibiyim Erdinç bey den 4 katlı bir ticari mülk kiraladım kendisi ilerleme sürecinde adım adım çok profesyönelce ticari kiralama sürecini yönneti etkin çalışkan profesyönelyonel bir markaya yakışır bir çlışmaydı Erdinç beye sonsuz teşşekürler Remax ARENA 1 NUMARA

Hamza Süren

Kiraya veren olarak Remax Arena ile ve gayrimenkul uzmanı Erdinç beyle uyumlu güzel bi r çalışmamız oldu kısa bir sürede gayrimenkulüm kiraya verldi kendisine teşşekür ediyorum kurumsal kalite her anlamıyla kendini göstermektedir başarılarının devamını dilerim

Hüseyin Bayındır

ben hüseyin bayındır ümraniye Atakent mahallesinde evimi acil satmak için acil satmak için Erdinç beye ulaştım kendisi ben istediğim fiyatı az buldu ilk yazdığı fiyatı deneyerek kademe kadem indirerek beni istediğim fiyatın daha üstünde sattı yoksa epey zara edecektim kendisinden Allah razı olsun

Sabriye Aydın

kiralama işimle ilgili profesyoneldi çok menun kaldık ilgi alaka çok iyiydi çok teşşekürler Erdinç yörük

Mehmet Akbaş

Değerli danışmanınız Erdinç beyle önce dairemi sonra ticari mülkümün kiralanması konusunda çalışmamız oldu sammiyeti gayretli planlı çalışması ve sürecin her aşamasında beni bilgilendirdi kendisiyle çalışmak gerçekten çok keyifliydi teşşekürler Erdinç bey ve Remax Arena

Fatih Şahin

sözlerime Erdinç abi diye başlamak istiyorum bir genç bi girişimci olarak kendisinde hem işinde bilgili profesyonel hemde bir abi gibi işimizle ilgili bölgemizle ilgili bilgler verdi artık kendisini bir abi gibi görüyorum emlak sektöründe remax markası ve Remax Arena çok farklı birkere bakımlı çok kibar ve saygılılar erdinç bey bu özeliklerin hepsini taşıyor kendisine çok teşşekür ediyorum

Elçin Sarı

Erdinç bey gerek bilgisi gerek profesyonel yaklaşımıyla, her şeyden tüm içtenliği ve samimiyetiyle ev sahibi olmamızı sağladı kendisine ne kadar teşekkür etsem az Tabii Kadir beyide unutmamam lazım kendisi de her talebimize olumlu yaklaştı ve satın alma işlemleri boyunca desteğini esirgemedi.Ve arka planda yine titizlikle çalışan ekip arkadaşlarınıza da ayrıca teşekkür ederiz. İyi ki varsınız remax arena

Koray Ümit

sevgili Erdinç bey, sürecin başlayşıdan bitimine kadar göstermiş olduğu azimli titiz özverili çalışma ve katkıları sayesinde gerçekleşen kontratın herekese hayırlı olmasını dilerim herkese böyle gayrimenkul uzmanı denk gelip işlerin gözel olmasını diliyorum

Yıldız Aydın

ben yıldız aydın smartcity akıllı projesini kiraladım danışmanınız Erdinç yörükten evi kiraladım Ankaradan istanbula işim icabi gelmiştim kiraladığım dairenin evimin perde ölçüsünden temizlik yapılamasına kadar tüm organızasyonları yapan Erdinç beye çok teşşekür ediyorum.profosyenelik uzmanlık ve güven veren danışmanızı tebrik ediyorum

Hayder Ayber (ırak Vatandaşı)

ırak vatandaşıyım ailem ve çocuklarımla yeni işim için istanbula geldim siteden ev kiraladım danışmanınız Erdinç yörük bigi güleryüz ve samiyetiyle bizleri çok mutlu etti kendisine çok tşk eder başarılar dilerim..

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.