SİZLERİN GÜVENİ BENİM BAŞARIMDIR.ASIL AMAÇ SİZLERİN MEMNUNİYETİ..
SONUCA BENİMLE ULAŞMAK ÇOK KOLAYTicaret hayatına başlangıcım e-ticaret alanında olmuştur. Daha sonradan e-ticaret işinde müşterilerimle olan diyaloglarımın bendeki verdiği hazzı sanal ortamdan gerçek hayata taşımayı amaçladım. Hep aklımda olan gayrimenkul sektörüne geçme hayalimi, sektöründe lider bir firma ile gerçekleştirmek istedim. Uzun araştırmalar sonucu RE/MAX firmasının başarısını her yerde gördüm. RE/MAX ailesine katıldığım günden bugüne hayatım tamamen değişti. Teşekkürler RE/MAX 2019 OCAK AYI ANKARA CİRO 3.SÜ TÜRKİYE 10.LUĞU 2021 EKİM AYI 1. HAFTA ANKARA CİRO 1.LİĞİ TÜRKİYE 3.SÜ

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2018

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Bekir Eke portföyünde 20 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 20 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Gülin Çetinkaya

İyi ki Mehmet Bey ile çalışmışım. Evimin satım aşamasında her konuda yardımcı oldu. Güvenilir, sempatik, sizden biri😊 Çözüm odaklı ve profesyonel yardımları için kendisine çok teşekkür ediyorum.

Ali Emre Ünsal

Müşteri ile ilgilenme, saygı, geri dönüş süresi ve kibarlık açısından bekir eke çok başarılı bir danışman. kendisiyle tekrar çalışmak isterim.

Evren Okan

Bekir bey sürecin ilk başından sonuna kadar bizimle çok ilgilendi. kendisi konuya çok hakim, işinin uzmanı ve güven veren biri. kendisine teşekkür ederim.

Y******* K*******

bekir eke beye teşekkür ederim

H******* A*******

teşekkür ederim

E******* T*******

Bekir Eke'ye teşekkürler.

Mertcan Yüce

Danışman bekir bey sağolsun ,ilk günde özverili bir şekilde ilgili davrandı.dairenin sunumundan çok memnun kaldık. her konuda yardımcı oldular kendisine ve tüm remaxplus çalışanlarına teşekkür ederiz.

Özlem Aslan

BEKİR BEY GAYET KOLAY VE SORUNSUZ İŞLEMLERİ TAMAMLADI.KENDİSİ SAYGI LI,DÜRÜST,.GÜLER YÜZLÜ VE NAZİKTİ . REMAX PLUS VE BEKİR EKE BEYE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Hale Altın

Kadir bey ve Bkir bey çok ilgililerdi. kiraladığım evden de çok memnunum. kendi Kendi mülklerim için de sizinle çalışmak isterim. firmanızın işini en doğru şekilde ve titizlikle yaptığını tanıdığım herkesle paylaşıyorum. iyiki varsınız REMAKX PLUS teşekkürler.

Cenk Osman Peker

Öncelikle REMAX şirketi olarak çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Bu Hafta sonu Ankara Gölbaşı ilçesinde ev kiralamada yardımcı olan Sayın Bekir EKE beye sonsuz teşekkürler ediyorum. Hem yaptığı iş hem bize olan yardımlarından dolayı Bu konuda herkesin tecrübesinden faydalanmasını uygun görüyorum çalışmalarınızda başarılar.

Sibel Günalay

Evimi beni yormadan son derece nezaketli tavır içerisinde kiraya verdiniz.Teşekkür ederim

H******* A*******

Teşekkürler

A******* Y*******

Bekir Eke''ye teşekkürler.

H******* G*******

Bekir Eke'ye teşekkürler.

C******* P*******

Bekir Eke'ye teşekkürler.

F******* Y*******

Bekir Eke'ye teşekkürler.

Z******* G*******

Bekir Eke'ye teşekkürler.

A******* Ü*******

Bekir Eke'ye teşekkürler.

M******* A*******

teşekkürler

O******* D*******

teşekkürler

M******* A*******

teşekkürler

A******* Y*******

teşekkürler

F******* S*******

teşekkürler Bekir Bey

A******* G*******

teşekkürler

M******* U*******

İlk andan itibaren satıcı ve alıcıyı yüz yüze tanıştıran, portföyündeki ilanların özelliklerine sanki kendisi mülk sahibiymiş gibi hakim, şeffaf, güleryüzlü, yardımsever ve işini iyi yapan bir insan. Her şey için çok teşekkürler.

Gülseren Özdin

Aradığım ev için umudumu kaybetmiş öylesine bakarken ilanını görüp,hemen buluşup ,ev sahibi ile buluşmamızı ve anlaşmamızı sağlayan genç, güleryüzlü, samimi davranışlarıyla çabucak güven sağlayan Bekir kardeşime sonsuz teşekkürler. Portföyünde size uygun bır konut varsa,ya da satıcı iseniz gözünüz arkada kalmasın, baştan sona yanınızda olacağını bilin.

Işılay Kocaoğlu

Tum emlak islerimiz kendisine emanet 🙏🏻

G******* U*******

Bekir Bey şeffaf iletişimi, süreç ile ilgili bilgilendirici üslubu ve son derece hızlı bir şekilde sonuca ulaşmamızı sağlayan çalışma şekli ile bize çok yrdımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

İbrahim Dünya

Fiyatlama ve satış konusunda çok başarılı bir çalışmamız oldu.Satış sürecinde çok hızlıydı. Çok teşekkürler Bekir Bey.

S******* T*******

Bekir Bey’e, ilanı ilk görüp iletişime geçtiğimiz andan tapu işlemleri tamamlanana kadar tüm süreçlerde sergilediği uzman ve samimi hizmetlerinden ötürü tekrar teşekkürler.

Sinem Ocak

Bundan sonra sadece Bekir Eke derim. Size ailenin bir üyesiymişsiniz gibi davranıyor. Ben 7/24 ona ulaşıp istediğim bütün soruları sorabildim ve Bekir Bey her seferinde aynı nezaket ile sıkılmadan cevapladı. Böyle güler yüzlü ve cana yakın bir insan ❤️ Hem Profesyonel hem samimi Herşey için çok teşekkür ederim.

Eda Pehlivan

Oncelikle Evimizi alırken bize en ince ayrıntısına kadar yardımcı olup kısa sürede karar vermemizi sagladigi için çok teşekkür ediyoruz .Ayrıca tüm samimiyeti ilgisi ve profesyonelligi için de tebrik etmez isek eksik bırakmış olurduk..Her şey gönlünüzce olsun Bekir Bey

Tuğba Ünsal

Bugün Bekir Beyin sayesinde ev sahibi olduk. Gerçekten harikulade bir kişiliğe sahip. İşinde oldukça yetenekli ve tecrübeli. Çıkan pürüzleri özveri ile halletti. Güleryüzü ve nezaketi içinde teşekkür ederim. İyiki sizi tanıdık. Bol satışlarınız olsun demeyeceğim. Siz bu hız ve kalite ile sektörünüzün en çok gayrimenkul satanı zaten olacaksınız!

Bahadır Emre Berker

Bekir bey sağolsun çok yardımcı oldu, ben pek pazarlık da bilmem ama benim için pazarlık da etti istediğim fiyatlara indirdi. İlk evimi onun aracılığıyla aldım çok memnun kaldım, ileride de ev alırken onunla çalışacağım, tavsiye ederim

Umut Çınar

Bekir bey muhteşemdi teşekkürler

Serpil Şekerci

evimi satılığa vermek için birkaç emlakçıyla görüştüm içlerinden bekir beyi seçtim çok farklıydı diğer arkadaşlardan evimizin satışını başarıyla sonlandıracağına emindim beni yanıltmadığı için kendisine teşekkür ederim

Bahadır Davut

Bekir beyin karar verme aşamasındaki yönlendirmeleri hem satıcı ile orta yolu bulma gayreti gereksede tapu ve diğer satın alım sürecinde sağladığı destekten dolayı çok teşşekkür ederiz.benim ve ailem için yeni bir yuva kurmamıza vesile oldu

Nur Akad

Satmak istediğimiz villamızla ilgili Bekir Eke ile ilgili görüşmemizden sonra 3 gün içinde kapora alındı ve bir hafta içinde satış gerçekleşti. Satış bitimine kadar yapılan işlemlerin her safhasında yardımcı oldu. Kendisine tüm emekleri için çok teşekkür ediyoruz.

Eylül Çınar

Bekir bey işini severek yapan sürece dair .ok titiz ve bilgilendirici bir tutum sergiledi samimim ve güler yüzlü tutumu ile işleri kolaylaştırmak için elinden geleni yaptı. hem mülk sahibine hem kiracıya güven vererek bu birlikteliğin kurulmasında çok kolaylaştırıcıydı. bütün gayrimenkul izlemleri için tercih edilmeli.

Mine Türker

Bekir bey çok güvenilir ve aynı zamanda insan ilişkisi çok sıcak bir beyefendi iyiki tanımışım ve hep zaman bekir bey ile çalışmak isterim herşey için çok teşekkür ederim kendisine

Güneş Muratoğlu

çok başarılı ilgili güven verici ve sıcakkanlı efendi ve samimi bir danışmanla çalışmaktan memnun oldum herkese önerebilirim

Hakan Temizsoy

Bekir bey ile çalışmaktan oldukça memnunum güleryüzü ve profosyonel yaklaşımı ile oldukça yardımcı oldu

Selim Gürdoğan

Bekir bey evimin satış sürecinde çok ilgili bir şekilde çalıştı. Başarıya ulaşacağına inanıyordum. 3 aydır satamadığım evimi Bekir bey 1.5 ay gibi kısa bir sürede satışını gerçekleştirdi.Bundan sonra Ankaradaki tüm mülklerimle Bekir bey ilgilenecek.Teşekkürler...

Kamer Aydınalp

İlk günden itibaren güleryüzlü ve yardımsever tavrıyla bize yardımcı oldular.Gelecekteki işlerinde de bol kısmetler dileriz.

Serdar Baştüzel

Seninle yine beraber çalışmaktan çok memnunum.Ankaradaki bütün mülklerimin tek temsilcisisin.Teşekkürler Bekir Eke...

Yavuz Gürdoğan

Yine Bekir bey ile çalıştık, gerçekten çok memnun kaldık. Bu tempoda ve güzellikte çalışmalarının devamını diliyorum.

Yusuf Çolak

Bekir beyle irtibata geçip kiralama işimiz sonlanana kadar çok nazik, randevularına sadık ve sorun çözme odaklı ilgi gördüm. Teşekkür ederim.

Yavuz Gürdoğan

Baştan sona kadar süreçle ilgili Bekir bey'den müthiş destek aldık. Bu ekonomik koşullarda gerçekten çok başarılı bir çalışma yürüttü . Kesinlikle her zaman beraber çalışacağız.

Eda Özarslan

Bekir bey bizler için çok değerli bir danışman olmuştur. REMAX/CAN ekibinden böyle bir danışmanın bize hizmet etmiş olmasından çok memnun kaldık. Güler yüzlü ve iş bitirici tavrı ile bize çok yardımcı oldu. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Belkıs Sağ

Değerli emlak danışmanı Bekir Eke'yi tanımak benim büyük şansım oldu. Kendisi kaliteli tecrübeli yoğun iş tecrübesini bana son derece insancıl ve empati yüklü şekilde yaklaşarak aktardı. Çok kısa bir sürede evimi kiraya verebildim. REMAX/CAN bünyesinde çalışan Bekir bey'e sonsuz teşekkürler

Serdar Edinsel

Arayış sürecimizde elindeki portföy ile alternatifli çalışma imkanı bulduğumuz Bekir bey arayışımıza cevap veren ofis ihtiyacımızı karşılamamıza oldukça yardımca oldu. Kendisine yaklaşımı ilgi ve desteği için teşekkür ederiz.

Aşkın Yerli

Re/Max Can ofisinden Bekir Eke'ye kiralama işleminde göstermiş olduğu gayretten dolayı çok teşekkür ederiz

Doğan Can Çiçek

Bekir Bey oldukça güleryüzlü ve karşı tarafa güven veren bir insandır. Bilkent civarında bir çok emlakçı ile görüştüm fakat hiç biri şu ana kadar ciddi ve güleryüzlü olmadı.Çok memnun kaldım.Teşekkürler...

K. Gülbün Baydur

Sn. Bekir EKE Bilkent 2'de ki dairemin yeniden kiralanması için görev üstlendi.Şu dönemde kiracı bulmanın zor olmasına rağmen 10 gün içinde uygun bir kiracı bulup evimi kiraya verdi.Bundan sonra dairemin sorumluluğu Bekir Bey'de.Tekrar çalışmak dileğiyle...

Fatih Yaradanakul

Güleryüzlü ve bize destek olan ; her aşamada bize destek veren değerli kurum personeliniz Bekir Eke'ye çok teşekkür ediyoruz.Kendisinden dost ve firmalarımıza da referans olabilecek kadar memnuniyet duyduk.Herşey için Teşekkürler...

Fatih Erdöl

Sn. Bekir Bey'den çok memnun kaldık. Başarılarınızın devamını temenni ederim.

Cem Akyüzoğlu

Verdiği hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ederiz.

Zeki Denk

Bekir bey ile çok güzel bir iletişimimiz oldu.Kendisine çok teşekkür ederim.İlgisi alakası sıcakkanlılığı gerçekten çok güzeldi.Çok teşekkür ederim

Murat Demirhan

Bekir beyin ilgisi alakası o kadar mükemmel ki istemiş olduğumuz kiralık daireyi 2 saat içerisinde ayarladı.Sizinle çalışmak büyük bir zevkti.

Leyla Yalman

Ev sahibi olarak bizimle evimizi kiralama sürecimizin başından sonuna kadar bizimle ilgilenen; disiplinli, güleryüzlü, işini severek ve özenle yapan Bekir Bey'e çok teşekkür ediyoruz.

Murat Demirhan

Evimin satışı sürecini şeffaf ve hassasiyetlerimi düşünerek itinalı bir şekilde yürüten Bekir Bey'e çok teşekkür ederim.Hem alıcı hem de satıcının çıkarlarını korumak hassas bir denge işidir ve çoğu zaman bunu korumak zordur.Ben ideal bir hizmet aldığımı düşünüyorum.

Eda Çevik

Remax Can ofisten emlak danışmanı Bekir beyin almak istediğim ev için fazlasıyla ilgilenmesi, beni yönlendirmesi, satışın pazarlık-banka ipoteği ve tapunun alınması aşamalarında ayrı ayrı herbirinde samimiyet ve sadakatle çalışması bize güç vermiştir. Her alış satış tereddütsüz sizi tercih edeceğimin göstergesidir.

Kübra Koşar

Öncelikle ilgi alakanız, güler yüzünüz için teşekkür ediyorum.ÖzellikleBekir Beyin itinalı ve özenli alakası bizi çok memnun etti.Herşey için teşekkür ediyorum.Tekrar görüşmek üzere.

Serdar Baştüzel

Dürüst, güvenilir ve hızlı sonuca ulaşan, işini severek ve dürüst olarak yaptığı için Bekir Bey'e çok teşekkürler

Suat Şahin

Emlak satışında danışmanım olan Bekir beyin yapmış olduğu ilgi, yönlendirme ve gayretlerinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum.Yine görüşmek dileğiyle.Başarılarınızın devamını diliyorum.

Hasan Hüseyin Kılıç

Her yönüyle Bekir EKE beyden çok memnun kaldım.Satın alma aşamasında gerekli yönlendirmeleri yapması dolayısıyla kendisine teşekkür ediyorum.

Eser Çakmak

Bekir Bey; çok ilgili, çözüm odaklı, bilgili, anlayışlı çok teşekkürler

Serdar Baştüzel

samimi, dürüst, güvenilir.bu sektörde insanların istediği her vasıf mevcut.Çok teşekkür ederim.

Zinah Waleed

Bekir Bey'le her şey çok güzeldi.Memnuniyetim 10 üzerinde 10.İlgisinden, güler yüzünden ve hızlı çalışmasından çok memnun kaldım.

Halil Altın

Bekir Bey çok kibar, çalışkan ve becerikli bir danışman.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.