HAYALLERİNİZ İÇİN MURAT ATALAY`I SEÇİN 0543 88 600 88-SİZİN İÇİNİZDEN BİRİ
DÜRÜSTLÜK VE GÜVEN
VERİMLİ VE ŞEFFAF ÇALIŞMA HIZLI SONUÇ
1982 SİVAS DOĞUMLUYUM.EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.
18 YIL SATIŞ PAZARLAMA  TOPTAN VE PERAKENDE OLMAK ÜZERE KENDİME AİT 3 ŞB İLE SÜRDÜRMÜŞ OLDUĞUM TİCARET HAYATIMI 2018 YILINDA ALMIŞ OLDUĞUM RADİKAL BİR KARARLA KAPATARAK,SEKTÖRDE BU MESLEĞİN DÜRÜST,SAMAMİ VE GÜVEN AÇISINDAN KIYMETLİ OLARAK GÖRDÜĞÜM BOŞLUĞUN BENİ HETECANLANDIRMASIYLA,SEKTÖRÜN EN İYİSİ REMAX İLE DAHA DA ÖTESİ  GERÇEK BİR AİLE ORTAMI OLAN DÜRÜST,GÜVENİLİR,ŞEFAF AYNI ZAMANDA EN DOĞRU ADRES REMAX CAN OFİSİNDE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN AİLE YATIRIM DANIŞMANINIZ OLARAK HİZMET VERMEKTEN GURUR VE ONUR DUYARIM.
GAYRİMENKUL ADINA ÖZELLİKLE ANKARA,BODUM,KUŞADASI,BALIKESİR VE MEMLEKETİM OLAN SİVAS' TA  SİZLERE ÇÖZÜM ORTAĞI YATIRIM DANIŞMANINIZ OLARAK HİZMET SUNMAKTAN MEMNUNİYET DUYARIM.
***2018 KASIM AYI OFİS PORTFÖY BİRİNCİLİĞİ
 ***2019 ŞUBAT AYI OFİS CİRO BİRİNCİLİĞİ,
***2019 NİSAN AYI OFİS PORTFÖY BİRİNCİLİĞİ
***2019 AĞUSTOS AYI OFİS CİRO BİRİNCİLİĞİ,
***2019 EKİM AYI PORTFÖY BİRİNCİLİĞİ,
***2019 EKİM AYI OFİS CİRO BİRİNCİLİĞİ,
***2019 KASIM AYI PORTFÖY BİRİNCİLİĞİ
Daha fazlası...

Uzmanlık Alanları

Arsa Fabrika & Üretim Tesisi Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2018

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Murat Atalay portföyünde 9 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Halime Türk

Remax/Can'dan Sevgili Murat Bey bize ev satın alma sürecinde çok reel bir liderlik sağladı.Ev ile ilgili her bilgiyi dürüst olarak iletti. Ev sahibi ile arabuluculuğu da son derece etik ve özenliydi.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Sinan Kazım Türkyılmaz

Remax/Can Gayrimenkul'den Murat Bey ile yaptığımız alışveriş esnasında Murat Bey'in yaklaşımı yardımsever kişiliği ve arabuluculuğu sayesinde ev sahibi olduk. Her şey için kendisine çok teşekkür ederiz.

Levent Özdemir

Ev alma sürecindeki tapu ve banka işlemlerinde yardımcı olan Murat Atalay'a sonsuz teşekkürlerimi iletmek isterim.Çalışma hayatınızda başarılar dilerim. Teşekkürler.

Emre Mutlu

Murat Bey ile yaptığımız işlemden ve süreçten çok memnun kaldım. Kendisi ile çalışmaya devam edeceğim her şey için çok teşekkürler.

İsmail Özdemir

Profesyonel ciddi ve son derece kibar tutumuyla, daha önce konut satışında ve şimdiki süreçte arsa alımında işlemlerimizi sorunsuz bir şekilde rakip edip, tamamlamamızı sağlayan Murat Atalay Beye çalışmalarında başarılar dilerim, teşekkür ederim.

Demir Gurol

Yurt dışında olduğumuzdan dolayı Ankarada bulunan arsamızın satışında bize çok yardımcı oldu. Arsanın değerini belirlemede, çabuk bir şekilde alıcı bulması ve kendisi gereken her şey ile ilgilenmesi sonucunda satış işlemlerini hızlı ve sorunsuzca gerçekleştirdik.

Veli Kırkbudak

Aradığımız gayrimenkulü Murat Atalay beyin gayretiyle hiç sorun yaşamadan kaliteli hizmet anlayışıyla çok kısa bir sürede satın aldık.İlgi ve alakanız için teşekkür ederiz.

Osman Can Karaca

İlk ev alımımızdaki destekleri için Murat Atalay'a sonsuz teşekkürler. Her şey tam zamanında sorunsuz ve tam bir güven içinde ilerledi.Emlak sektöründe karşı olan tüm önyargılarımızı yıktı. Artık her gayrimenkul işimizde tek adres REMAX/CAN tekrar teşekkürler.

Emre Mutlu

Çok memnunuz.İlgisi ve nezaketli bizler için tekrar tercih sebebi olacaktır.

İ.orkun Karaörs

Güler yüzlü samimiyeti profesyonel yaklaşım için teşekkürler. Çok stratejik ve planlı bir süreç idi. Teşekkürler.

M.fahri Şimşek

Atasayanlar 5 için çalıştığım Murat Atalay bugün hizmet anlayışı ve güven telkini nedeniyle çok memnun kaldım. Teşekkür ediyorum.

Osman Teker

Bir arkadaşımın ev alımı dolayısıyla tanıştığım Murat Bey bende güven oluşturmuştur.Kendi ev arayışımda birçok emlak danışmanı ile görüştüm.Murat Bey'in dürüstlüğü ve bilmediği konularda bilmediğini söylemesi benim için oldukça değerli idi.

Öykü Muratoğlu

Murat Bey oldukça güvenilir bir imaj çiziyor. Tüm süreçlerimizde oldukça yardımcı oldu.Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Kaan Turuska

Murat Atalay Bey, tüm süreçlerimizde bizlere çok yardımcı oldu.İletişim kurması çok kolay ve oldukça kibar birisi.Teşekkürler.

İsmail Özdemir

Evimin satış sürecinde kaliteden ödün vermeyen başta Remax Can firmasına ve her türlü desteğini esirgemeyen değerli, saygılı, özverili ve güler yüzlü danışmanım Murat ATALAY beye çok teşekkür ederim, Daha sonraki çalışmalarımda Remax Can firması ve Murat ATALAY bey ile tekrar çalışmayı sabırsızlıkla bekliyorum. Saygılarımla...

L*******

Murat Bey sakin ve sabırlı bir şekilde her sorumuza cevap verdi. İşinde yetkinliği ve donanımlı olması sebebi ile göstermiş ve önermiş olduğu daireyi almaya karar verdik. Teşekkür ederiz.

Esra Ezer

Güleryüzlü işine olan titizliği için çok teşekkür ederiz.

Murat Sağlam

Murat Atalay Bey'in dikkatli ve işini takip eden bir yapısı olmasından dolayı kendisiyle iş yapmaktan keyif aldık. Başarılarının devamını diliyorum.

Merih Kamışlı

Murat Beyler süreç boyunca çok yardımcı oldular. Çevre ve ev ile ilgili öngörülerini paylaşmasından çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Nezih Çiçek

Son derece seviyeli ve nezaketli bir ortamda kıymetli kiracımızla buluşturduğunuz için teşekkür ederim.Gelecek çalışmalarımızda buluşmak dileğiyle. Her şey güzeldi.

Osman Fuat Öztürk

Murat Atalay Bey'in ilgi ve alakasından çok memnun kaldık. Geçen süreçteki emeğiniz için teşekkür ederiz.

Begüm Kayalı

Murat Atalay Bey'in ilgi ve alakasından çok memnun kaldık. Remax ailesi olarak hepinize çok teşekkür ederiz.

Elvan Erbay

İlginiz, alakanız ve işinizdeki başarınız sayesinde ev sahibi olduk. Teşekkürler Murat Atalay.

Atilla Yenigün

Ev alım sürecimizde tüm samimiyetiyle yanımızda olan, işini dört dörtlük yapmak için emek veren Murat Atalay Beyfendiye teşekkürü borç biliriz.

Uğur Budak

Sayın Murat Atalay'ın açıklayıcı ve samimi tavırları sayesinde ikna olup bir ev sahibi olduk. Teşekkürler.

Tuna Topal

Sayın Murat Atalay beyfendi firmamıza uzun zamandır vermiş olduğu düzgün ve dürüst yaklaşımından dolayı bizi her zaman mutlu etmiştir. Atasayanlar ailesi olarak vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederim.

Halime Türkyılmaz

Danışmanımız ile ilk önce telefon ile görüştük.Kendisi ev ile ilgili detaylı ve reel açıklamalar yaptı. Bu işte güvenirlilik çok önemli. Her şeyi artısıyla eksisiyle bizimle paylaştı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Yapılacak her şeyi Murat bey sağladı.

Caner Erzor

Murat Bey ve Remax/Can ofisine çok teşekkür ederiz. Tüm aşamalardan bilgilendirildik her şey çok sorunsuz ilerledi.İlginiz ve alakanız ile Murat Bey''e ve Remax/Can ofisine çok teşekkür ederiz.

Selahattin Keser

Gerçekten çok memnunuz aldığımız hizmet konusunda gerçekten 10 üzerinden 10 veriyorum çok memnunuz.

İlhan Durmaz

Remax CAN satış danışmanı Murat Atalay Bey ile çalışmaktan çok menun kaldık. Gerek iletişimde hızlı geri dönüşü, gerek işini takip prensibi en önemlisi kişiliğinin düzgünlüğü bizleri çok mutlu etti. Kendilerini tanımaktan ve remax ile çalışmaktan mennunuz. Allah işlerini güçlerini rast getirsin. Önerebileceğimiz bir çok özellik kendilerinde ve şirketinde olduğunu düşündüğümüz için gerek olmadığını ben İLHAN DURMAZ belirtmiş bulunuyorum. Teşekkür ediyorum.

Okan Denzili

üleryüzlü ve samimiyetiyle Murat beyden çok memnun kaldık. Sayesinde doğru kararlar verip evimizi aldık. Çok teşekkür ediyoruz...

Nihan Deniz

Murat Atalat beyi internette yaptığımız araştırmalar neticesinde tanıdık.Hakkında yapılan olumlu değerlendirmelerin ne kadar haklı olduğunu tanıdıktan sonra anladık. Müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerini doğru şekilde analiz edip, iki taraf içinde en iyi sonucu sunmak için titizlikle çalışıyor. İşlerini titizlikle takip ettiği için kendisine teşekkür ediyorum.Emlak işinde güvenilir bir danışman olarak nitelendiriyor ve bundan sonraki işlerimizde de birlikte çalışmayı diliyorum...

Serap Erenay

Murat Atalay bey bizlere çok yardımcı oldu.Kendisine çok teşekkür ederiz...

Beyhan Tonğ

Yaşamkent mahallesinde bulunan evimi kısa sürede kiraya veren Murat Atalay beye teşekkür ederim...

Binyami Arslan

Bu zor zamanımızda yanımızda olan RE/MAX Danışmanı Murat beye bize göstermiş olduğu sıcak, samimi, ilgili ve güleryüzlü davranışlarından dolayı minnettarız. Bize istediğimiz gibi bir ev bulmamızda aracı olmuştur. Kendisine emekleri için teşekkür ederiz...

Ece Boyar

Bize vermiş olduğu hizmetten gösterdiği ilgi ve alakadan ötürü kendisine çok teşekkür ederim...

Engin Boyar

Herşey için çok teşekkür ederiz Murat atalay...

Mümtaz Narin

Atasayanlar5 Sitesinden aldığım daire için tarafıma yardımcı olan emlak danışmanlığı hizmeti için Murat Atalay beyefendiye yardımları için ve iyi niyetli davranışlarından duyduğum memnuniyeti arz ederim...

Ali İşgören

2. dairemizinde satışını gerçekleştiren Murat Atalay'a yakın ilgisi, dürüstlüğü ve samimiyeti için çok teşekkürler...

Zeki Ökke

Murat bey ile tanışmamız bizim için çok iyi oldu. Dah öncesi satışlarımızdan çalıştığımız emlakçı arkadaşlar tamamen kazanç odaklı düşünce yapısındaydı.Murat bey gerek kişisel düzgünlüğü, gerekse iş ciddiyetinin kalitesi tartışılmaz. Her yönüyle kendisini yetiştirmiş, güven veren bir yapıda. Kendisine yaptığı iş ortaklığından dolayı teşekkür ederim.

Murat Sağlam

Murat Atalay beyden son derece memnun kaldım. Son derece işine hakim sonuç odaklı çalışıyor. İşte gösterdiği kolaylık ve hız tartışılmaz. Murat beyle sonra bir ev alma düşüncemiz iki ev almaya dönüştü.Herkese kendisiyle tanışmayı ve çalışmayı tavsiye ederim.

Mehmet Küsmüş

Murat Atalay arkadaşımızdan, yaptığımız alışverişten memnun kaldık.Kısa sürede ve istediğimiz şekilde satışımızı gerçekleştirdi. Şahsım ve şirketim adına Murat beye teşekkür ederiz...

Asuman Sağlam

Murat Atalay beyden son derece memnun kaldım. İnanılmaz ilgi ve saygılı, işlemleri çok çabuk çözümlemesi bizi çok etkiledi. Tüm dostlarımıza gönül rahatlığıyla tavsiye edeceğim.

Yusuf Yıldırım

Hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Oldukça memnun olduğumuzu belirtmeliyim.Çok dürüst ve çalışkan arkadaşımız bize çok iyi hizmet vermektedir.

Can Tunç

Murat Bey'in yaklaşımı ve en önemlisi bizlere aşıladığı güven duygusu tüm süreçte endişelerimizi kenara atmamızı sağlayarak doğru seçim yapmamızda yardımcı oldu. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.

Nisa Çelik

Bu sıkıntılı sürecimizde yanımızda olarak doğru karar vermemizi sağlayan Murat Bey'e ailem adına teşekkür ederim.

Yasemin Domaç

Umutlarımızın konut arayışında bittiği noktada karşımıza çıkan Remax can üyelerinden Velda Ünal hanım sayesinde tanıştığımız Murat beyin sıcak, samimi yaklaşımı ile emlak arayışında yönümüzü kaybetmişken, bizim bakış açımızı değiştirerek, güvenle isteğimiz gibi bir konut bulmamıza aracı olmuştur. Bir müşteri olarak görülmeden ailesinin bir ferdiymişcesine tüm haklarımızın da korunarak hazırlanan mutlu bir kontrata imza attık. Ofise umutsuz girip kocaman bir gülümseme ile çıktık. Kendilerine çok teşekkür ederim.

Bünyamin Domaç

Velda Hanımın portföyünde arzu ettiğimiz konut olmayınca bizi Murat Beyle tanıştırdı. Murat Beyin güvenilir, samimi ve haklarımızı koruyan tutumu sayesinde mutlu olacağımızı düşündüğümüz konut için imza attık. Kendisine teşekkür edriz.

Taner Dilsizoğlu

Murat bey ve Mürvet hanımın yaptıkları hizmetler için çok teşekkür ederim. Bundan sonraki işlerinde başarılar dilerim. RE/MAX firmasını böyle profesyonel danışmanları oluğu için tebrik ederim.

Cenker Korhan Candemir

Ulaşılabilirlik ve gösterdiği nezaket dolayısıyla kendisine çok teşekkür ediyoruz...

Cavit Erdoğan

Ev sahibi olabilmek memnuniyetin çıktısı olsa gerek.Mutlu sonuçlanmış bir süreçte sayın Murat Atalay ve çalışma arkadaşlarının yaklaşımları oldukça pozitifti.Her şey için teşekkürler...

Deniz Beyazkılıç

Çok memnun kaldık.Bir sonraki satış, alış işlemlerinde tekrar görüşmek dileğiyle...

Yusuf İslam Ayhab

Murat beyle çalışma imkanımız oldu, gerçekten işinde en iyilerinden biri hızlı ve profosyonel kendisine çok teşekkür ediyoruz.:)

Feray Çay

Danışmanımız Murat ATALAY beye çabalarından ötürü çok teşekkür ederiz. Özverili çalışması sıkı takibi sayesinde aradığımız eve kavuştuk.

Nurettin Tuna

Hizmetten çok memnun kaldım, süreç gerektiği şekilde yönetildi. Çok teşekkür ediyorum.

Büşra Şen Geredeli

Murat bey kooperatif hissemizin tüm satış sürecinde gayet ilgili ve sabırlı davrandı. Kendisine tüm destek ve hizmetleri için çok teşekkür ederim.

Mustafa Özsoy

Yaptığınız hizmet ve ilgi alakanızdan dolayı firmanıza ve Murat Atalay'a teşekkür ederim.

Zehra Hasdemir

Kişiliği, dürüstlüğü ve çalışkanlığı ile profesyonel tecrübesi ile mülkümüzün kiraya verilmesi sürecinde, yurt dışında olduğumuz ve tüm gayrimenkulalım-satım işlerimizi yürüttüğü için sayın Murat Atalay'a ve Remax Can'a çok teşekkür ederiz. Her zaman tercihimiz Murat Atalay ve Remax Can olacaktır.

Özlem Gürsoy

Aldığımız hizmetten çok memnunuz. İşlemlerimiz hızla gerçekleşti. Teşekkür ederiz.

A. Fikret Şahin

Emlak danışmanının ev alımında bana gösterdiği ilgiden ve yardımlardan çok memnun olduğumu bildirmek isterim. Emlak danışmanı Murat Atalay'a teşekkür ederim.

Cem Gürsoy

Murat bey'in doğru yönlendirmesi sayesinde hızlıca satışı sonuçlandırdık. Çok teşekkür ederiz.

Çınar Osmanoğlu

Emlak alım sürecinde bize karşı davranış ve yapılan hizmetten çok memnun kaldık. Tekrar çalışmayı isteriz teşekkürler Murat Atalay

Öner Debreli

Sayın Murat Atalay'ın evimizi kiralama konusundaki çalışmaları ve gayretleri için kendisine teşekkür eder kendisi ile tekrra çalışmak isteriz. Saygılarımla

Zeynep Karadağ

Satış danışmanı Murat Atalay!a bizim için göstermiş olduğu ilgi nedeniyle çok teşekkürler. Bizimle her konuda çok ilgililerdi. Çok istediğim Atasayanlar 5 projesinden ev almamda katkısı çok büyüktür.Hayatı boyunca başarılar dilerim.

Taner Öznur

Tanıtım, kurum, iletişim, sorun çözme ve hedef odaklı olmak adına çok güzel çözümler üreten kurumunuza ve temsilciniz Murat Atalay'a çok teşekkür ederiz.

Havva Öznur

Murat Beyin ilgi alakası bizim için aileden biri gibi her çekincemizi paylaşma cesareti verdi. Disiplinli kurumsal yapınızı tebrik ediyoruz.

Tamer Karadağ

Re/max Gayrimenkul danışmanı Murat Atalay işinin ehli olup davranışları ile bize çok yardımcı olup takdirimizi kazanmıştır. Kendisine teşekkür ederiz.

Lütfü Subaşıgüller

Ev kiralamamıza vesile olan Murat Bey'e yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz. Çok memnun kaldık

Çiğdem Ayçin Debreli

Remax yetkilisi Sn. Murat Atalay'a ilk andan itibaren evimizi önce satma sonrada kiraya verme girişimimizde bizlere olduğu destek ve gösterdiği ilgi iççin çok teşekkür ederiz. ileride yeniden gayrimenkul konusunda çalışmak isteriz. çalışmalarınızın aynı ciddiyet ve ilgiyle devam etmesini dileriz. Saygılarla

Fikret Şahin

Remax/Can Firmasında emlak danışmanı Murat Atalay'ın yaptığı hizmetlerden memnun kaldım her şey için teşekkür ederim.

Şule K.

Konut alımı ile ilgili bütün işlemlerimizde en başından beri danışmanlık hizmetlerimizi üstlenen Murat Atalay Beye teşekkür ederiz.

Onur K.

Profesyonel ciddi ve son derece kibar tutumuyla konut alım işlemlerimizi sorunsuz bir şekilde tamamlamamızı sağlayan Murat Atalay Beye teşekkür ederiz.

Tarık Türk

Gayet memnunum.

Oğuz Gündoğdu

Tuncerler sitesinde satın aldığım evin satın alma işlemleri sırasında RE/MAX çalışanı Murta bey'den çok memnun kaldık.

Halil

Murat Bey herşey için çok teşekkür ediyorum. Çok zahmet ettiniz. Siz çok dürüstsünüz güvenilirsiniz. Daima çözüm odaklısınız. Herşey için teşekkür ederim. Kolay gelsin Halil Hasdemir

Ahmet Işkın

Sayın Murat ATALAY Remax Can gayrimenkul danışmanlığı ev kiralama sürecinde göstermiş olduğunuz ilgi, alaka, tanıtım ve şeffaflığınızdan dolayı çok teşekkür ederim...

Arzu Yaren

Kısa sürede kiracı bulması ve gerekli detayları proaktif bir yaklaşımla çözüme ulaştırması sonucunda kendisinden profesyonel - güvenilir bir emlak danışmanı desteği aldık. Çok teşekkür ederiz.

Aykutyaren

arkadaşımız son derece işinde mahir ahlaklı ve dürüst biri

Kader Acar

Yardımlarınız ve ilginiz için çok teskkurler. Satışın çok zor olduğu bir dönemde olmasına rağmen çok kısa bir sürede sonuca ulastirdiniz.

Ayşenur

Merhabalar. Çok büyük bir nasip ile Murat Bey’le irtibatta bulundum. Kendisi öncelikle insanın talebini çok iyi anlayan ve buna en uygun şekilde yardımcı olmaya çalışan bir insan. Gerçekten kısa sürede plan ve programımı gerçekleştirdim. Kendisine çok teşekkürlerimi sunuyorum, her zaman yolu açık olsun.

İsrafil

Murat bey REMAX 'sa katıldığınız için cok sevindik hayırlı olsun her zmn ki gibi burda da başarınızı ve güvenirliliğinizi gosterip basarili olacağınızı biliyoruz gayri-menkul işlerimizde her zmnki gibi tercihimiz MURAT ATALAY olacaktir

Tuğçe

Güvenilir ve işinde dürüst her türlü yardımlarını esirgemiyor çok yardımcı oluyor teşekkür ederim murat bey tereddütsüz murat beye güvenebilirsiniz

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.