GAYRİMENKULDE DOĞRU ADRES !!! Evinize çıkan tek yol
Gayrimenkulde doğru adres
Geleceğinize yolculukta tek adres Abdullah Aktül Kimdir...

Almanyada doğan Abdullah Aktül,

Orta ve lise eğitimini Türkiyede aldıktan sonra üniversite eğitimine Almanyada devam etti.Almanyada Bonn Üniversitesinde turizm ve işletme okuduktan sonra farklı otellerde yurt içi ve yurt dışında çalışmştır.

Satış ve pazarlama da deneyimler kazanmıştır.İnsan ilişkilerinde başarılıdır.

Gayrimenkul alanında Bodrum/Yalıkavak da İngiliz kökenli emlak şirketinde ilk deneyimlerini yaptıktan sonraRE/MAX Türkiye Gayrimenkul Danışmanlığı Başlangıç Eğitimini almıştır.

RE/MAX Angelo Fradera nın Başarılı Stratejiler eğitimini almıştır.

Ekonomi Üniversitesi ve izmir ticaret odasının Gayrimenkul Danışmanlığı eğitimlerini almıştır.

Son 15 yılı Gayrimenkul Hizmetlerinde geçmiştir.

İzmir RE/MAX-SEMBOL ofisinde Gayrimenkul Danışmanlığı yapmaktadır.Abdullah Aktül ödüllü sonuçları elde edecek çalışmaları yapan ve çok çalışan bir Gayrimenkul Danışmanıdır.2019 %100 Ödül Kulubü Üyesi (Tüm Türkiye de ilk 100 Gayrimenkul Danışmanı arasında ) 2016, 2017 2019 Ofis Ciro ve İşlem Birincisi 2021 işlem birincisi ve ciro ikincisi 

Uzmanlık Bölgesi

Çetin Emeç Mah. / Balçova

Uzmanlık Alanları

Konut Mağaza/Dükkan Turizm Tesisi

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Almanca

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2015

cert

2016

cert

2017

cert
Abdullah Aktül portföyünde 7 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Jovita Sakalauskaite

Çok profesyonel ve kibar bey efendi, her zaman müşteri memnuniyeti için çalışır. Ev alırken çok yardımcı oldu, tavsiye ettiği evinden çok memnun kaldım. Evi kıra verdiğimde yenide Abdulkadir Beye güvendim, çok ilgili ve güvenli kışı olduğu için. Kendisine çok teşekkürler tekrar ederim!

Hatice Büyük

Kendisinin aracılığıyla ev kiraladık. Şehir dışında olmamıza ve tüm aşamaları uzaktan erişim gerçekleştirmek durumunda kalmamıza rağmen, kendisinin ilgisi ve desteği sayesinde çok rahat geçirdiğimiz bir süreç oldu. İlgisi ve profesyonel yaklaşımı için çok teşekkür ederiz.

Melis Özçiğdem

Kiraladığım bir ev için biraraya geldiğimiz Abdullah Bey ile tanıştığıma son derece memnun olduğumu; Çalışkanlığı, alan bilgisi, donanımı, güleryüzü ve sorun çözme becerisi ile takdire şayan bir iş çıkardığını belirtmek isterim. Bütün bunların yanısıra güven duyabileceğim bir 'komşu' kazanmaktan son derece mutlu oldum :)

Tuna Özver

Profesyonel yaklaşımı ve samimi tavirlari ile bizi doğru bilgilendiren ve portföyunuzu her zaman ileriye taşıyacak bir deneyime sahip olan biri ile tanışmak inanilmaz keyifliydi...

Burhan Çınar

Abdullah Bey'le iki gayrimenkulüm için tanıştık. Süreçte samimi, profesyonel ve gerçekçi yorumlarıyla işimizi kolaylıkla halletmemizi sağladı. Gerçekten kaliteli biri, işine bunu çok iyi yansıtıyor, artı daha önemlisi güven veriyor. Umarım yine çalışırız.

Göktuğ Yanardağ

Kiraladığı evi tutarak mükemmel bir ev ve dost kazanmış oldum. Oldukça samimi, güleryüzlü, mütevazı ve ayrıca sektörel bilgisi de bir o kadar iyi. Buradan tekrar teşekkür ediyorum kendisine.

Mert Pardı

2017 yılında yine kendisinin portfoylerinden satin aldigim evimi yatirim amacli kiraya verme sureclerinde hep yardimci olmus ve 2019 yilinda yine kendisinin vasitasiyla evimin satisini yapmis bulunmaktayim . Sorunsuz, guleryuzlu ve guvenilir olusu Remax sirketini tercih etmememdeki en buyuk sebep . Tesekkurler Abdullah bey .

Tolga Umut Fakir

Abdullah bey'i daha önce bir çok iş yaptığı kişiden metnini duydum onla çalışırken pişman olmayacağımı ve iyi bir sonuç alacağımı söylediler. kendisinden fazlası ile iyi bir hizmet aldım ve iyi bir sonuç elde ettik teşekkürler ABDULLAH AKTÜL

Mustafa Özel Özlem

Sayın Abdullah Bey'e bu süreçte tüm yardımları için çok teşekkür ederiz..

Duygu Yazar

2 yıldır evimin kiraya verilme işlerini Abdullah Bey, yürütmekte, çalışkanlığı ve özeni nedeniyle kendisine teşekkür ederim.

Burak Saygı

Abdullah bey hem yardımseverliğiyle hem saygısıyla son derece donanımlı bir emlak danışmanıdır tanıştığımza çok memnul olduğum kendisine başarılarının devamını dilerim.

Levent Temizer

abdullah bey tüm satış sürecimizde yanımızdaydı ve bize çok yardımcı oldu. emeği için teşekkür ederiz

Bahadır Kaner

TANIDIĞIMA ÇOK MEMNUN OLDUĞUM VE EMLAKÇI KELİMESİNE OLAN BÜTÜN ÖNYARGILARIMI KIRMAMA SEBEP OLAN İNSAN ABDULLAH AKTÜL. BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.

Sertaç Sevinç

İLETİŞİM BECERİSİ YÜKSEK GÜVEN DUYGUSU VE VERDİĞİ SÖZÜ TUTMASI GİBİ GÜZEL ÖZELLİKLERDEN DOLAYI MEMNUN KALDIK EMLAK DANIŞMANLIĞINA GÜVENİ ARTTIRDI.

Yüksel Malçok

GÜLERYÜZLÜ VE SICAK SAMİMİ KARŞILAMA. TİCARİ HİSSEYETİ YARATMADAN İŞLEMLERİMİZDE BİZE YARDIMCI OLDU

Mohammadmehdisattarınejad

<ı would recommend Abduallah to anyone who wants to lıve ın ızmır. We have greatly apprıcıated hıs help b/c we found a new home ın an area that ıs safe and beautıful whıch was exactly what we were lookıng for. He was very mındful of our needs and accommedated accordıng to our taste.

<ıda And

Abdullah was a tremendous help ın fındıng a home for rent ın ızmır<.

Ömer Gülhan

Abdullah beye bu süreçte ki tüm yardımlarından ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz

Şeyda Şahin

Abdullah Bey'in profesyonelliği ile ve insan ilişkilerindeki samimiyeti tüm prosedurleri çok kolay geçirmemize yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederim.

Gökhan Hacıbekirler

Abdullah Bey; olumlu iletisim becerisi, sektordeki hakimiyeti ve sonuc odakli yaklasimi ile gayrimenkulumuzla ilgili planlarimizi gerceklestirmemizde en buyuk destekcimiz olmustur. Kendisine surecteki katki ve ozverileri icin candan tesekkur ederiz. Bir sonraki hedefleri de beraber gerceklestirmek dilegi ile...

Can Garip

Abdullah Bey, enerjisiyle, iletişimiyle kesinlikle sektörde sayılı kişilerden, gözümüz kapalı güvenerek sadece onun tavsiyeleri ile hareket ederek doğru gayrimenkulleri bulmaya çalışıyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz.

Gürbüz Özdemir

Abdullah Bey ile ilk görüşmemizde edindiğim izlenim: proaktif bir yapıya sahip olması, işine hakimiyeti, ve sonuç odaklı çalışacağı izlenimi vermesi nede- niyle birçok tanığım emlak danışmanı olmasına rağmen satış yetkisini Abdullah beye verdim

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.