GAYRİMENKULDE DOĞRU ADRES !!!Evinize çıkan tek yol
Gayrimenkulde doğru adres
Geleceğinize yolculukta tek adresAbdullah Aktül Kimdir...
Almanyada doğan Abdullah Aktül,
Orta ve lise eğitimini Türkiyede aldıktan sonra üniversite eğitimine Almanyada devam etti.
Almanyada Bonn Üniversitesinde turizm ve işletme okuduktan sonra farklı otellerde yurt içi ve yurt dışında çalışmştır.
Satış ve pazarlama da deneyimler kazanmıştır.İnsan ilişkilerinde başarılıdır.
Gayrimenkul alanında Bodrum/Yalıkavak da İngiliz kökenli emlak şirketinde ilk deneyimlerini yaptıktan sonra
RE/MAX Türkiye Gayrimenkul Danışmanlığı Başlangıç Eğitimini almıştır.
RE/MAX Angelo Fradera nın Başarılı Stratejiler eğitimini almıştır.
Ekonomi Üniversitesi ve izmir ticaret odasının Gayrimenkul Danışmanlığı eğitimlerini almıştır.
Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Çetin Emeç Mah. / Balçova Alsancak Mah. / Konak Çankaya Mah. / Konak Göztepe Mah. / Konak Bostanlı Mah. / Karşıyaka

Uzmanlık Alanları

AVM Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence Turizm Tesisi

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Almanca

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2015

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2016

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2017

Bu eğitim programıyla güncel gayrimenkul mevzuatına hakim olup, satış ve kiralama süreçlerinde hız kazandıracak pratik mevzuat bilgilerinin öğretilmesi hedeflenir.
Abdullah Aktül portföyünde 10 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 10 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Hulya Ulugut

Yurtdışında yaşamama rağmen Abdullah bey ile evimi hiç bir sorun olmadan kiraladım. Tüm süreç oldukça profesyonel ve sorunsuz geçti. Kendisine çok teşekkür ederim. Bir daha ihtiyacım olması halinde yine kendisi ile çalışmayı isterim.

I******* K*******

Abdullah Bey ile şehir dışından son derece sorunsuz ve rahat iletişim kurup ilk işlemleri yaptık. Satış gününde satıcı ile yaşanan sorunların üstesinden gelinmesinde kendisi oldukça emek harcadı ve katkı sağladı. Sonuçta her 3 tarafın da memnun olarak ayrıldığı bir alışveriş yapılmasına olanak sağladığı için teşekkür ederiz.

Hatice Büyük

Kendisinin aracılığıyla ev kiraladık. Şehir dışında olmamıza ve tüm aşamaları uzaktan erişim gerçekleştirmek durumunda kalmamıza rağmen, kendisinin ilgisi ve desteği sayesinde çok rahat geçirdiğimiz bir süreç oldu. İlgisi ve profesyonel yaklaşımı için çok teşekkür ederiz.

Jovita Sakalauskaite

Çok profesyonel ve kibar bey efendi, her zaman müşteri memnuniyeti için çalışır. Ev alırken çok yardımcı oldu, tavsiye ettiği evinden çok memnun kaldım. Evi kıra verdiğimde yenide Abdulkadir Beye güvendim, çok ilgili ve güvenli kışı olduğu için. Kendisine çok teşekkürler tekrar ederim!

Melis Özçiğdem

Kiraladığım bir ev için biraraya geldiğimiz Abdullah Bey ile tanıştığıma son derece memnun olduğumu; Çalışkanlığı, alan bilgisi, donanımı, güleryüzü ve sorun çözme becerisi ile takdire şayan bir iş çıkardığını belirtmek isterim. Bütün bunların yanısıra güven duyabileceğim bir 'komşu' kazanmaktan son derece mutlu oldum :)

Burhan Çınar

Abdullah Bey'le iki gayrimenkulüm için tanıştık. Süreçte samimi, profesyonel ve gerçekçi yorumlarıyla işimizi kolaylıkla halletmemizi sağladı. Gerçekten kaliteli biri, işine bunu çok iyi yansıtıyor, artı daha önemlisi güven veriyor. Umarım yine çalışırız.

Tuna Özver

Profesyonel yaklaşımı ve samimi tavirlari ile bizi doğru bilgilendiren ve portföyunuzu her zaman ileriye taşıyacak bir deneyime sahip olan biri ile tanışmak inanilmaz keyifliydi...

Göktuğ Yanardağ

Kiraladığı evi tutarak mükemmel bir ev ve dost kazanmış oldum. Oldukça samimi, güleryüzlü, mütevazı ve ayrıca sektörel bilgisi de bir o kadar iyi. Buradan tekrar teşekkür ediyorum kendisine.

Mert Pardı

2017 yılında yine kendisinin portfoylerinden satin aldigim evimi yatirim amacli kiraya verme sureclerinde hep yardimci olmus ve 2019 yilinda yine kendisinin vasitasiyla evimin satisini yapmis bulunmaktayim . Sorunsuz, guleryuzlu ve guvenilir olusu Remax sirketini tercih etmememdeki en buyuk sebep . Tesekkurler Abdullah bey .

Mustafa Özel Özlem

Sayın Abdullah Bey'e bu süreçte tüm yardımları için çok teşekkür ederiz..

Tolga Umut Fakir

Abdullah bey'i daha önce bir çok iş yaptığı kişiden metnini duydum onla çalışırken pişman olmayacağımı ve iyi bir sonuç alacağımı söylediler. kendisinden fazlası ile iyi bir hizmet aldım ve iyi bir sonuç elde ettik teşekkürler ABDULLAH AKTÜL

Duygu Yazar

2 yıldır evimin kiraya verilme işlerini Abdullah Bey, yürütmekte, çalışkanlığı ve özeni nedeniyle kendisine teşekkür ederim.

Levent Temizer

abdullah bey tüm satış sürecimizde yanımızdaydı ve bize çok yardımcı oldu. emeği için teşekkür ederiz

Burak Saygı

Abdullah bey hem yardımseverliğiyle hem saygısıyla son derece donanımlı bir emlak danışmanıdır tanıştığımza çok memnul olduğum kendisine başarılarının devamını dilerim.

Yüksel Malçok

GÜLERYÜZLÜ VE SICAK SAMİMİ KARŞILAMA. TİCARİ HİSSEYETİ YARATMADAN İŞLEMLERİMİZDE BİZE YARDIMCI OLDU

Sertaç Sevinç

İLETİŞİM BECERİSİ YÜKSEK GÜVEN DUYGUSU VE VERDİĞİ SÖZÜ TUTMASI GİBİ GÜZEL ÖZELLİKLERDEN DOLAYI MEMNUN KALDIK EMLAK DANIŞMANLIĞINA GÜVENİ ARTTIRDI.

Bahadır Kaner

TANIDIĞIMA ÇOK MEMNUN OLDUĞUM VE EMLAKÇI KELİMESİNE OLAN BÜTÜN ÖNYARGILARIMI KIRMAMA SEBEP OLAN İNSAN ABDULLAH AKTÜL. BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.

<ıda And

Abdullah was a tremendous help ın fındıng a home for rent ın ızmır<.

Mohammadmehdisattarınejad

<ı would recommend Abduallah to anyone who wants to lıve ın ızmır. We have greatly apprıcıated hıs help b/c we found a new home ın an area that ıs safe and beautıful whıch was exactly what we were lookıng for. He was very mındful of our needs and accommedated accordıng to our taste.

Ömer Gülhan

Abdullah beye bu süreçte ki tüm yardımlarından ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz

Şeyda Şahin

Abdullah Bey'in profesyonelliği ile ve insan ilişkilerindeki samimiyeti tüm prosedurleri çok kolay geçirmemize yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederim.

Gökhan Hacıbekirler

Abdullah Bey; olumlu iletisim becerisi, sektordeki hakimiyeti ve sonuc odakli yaklasimi ile gayrimenkulumuzla ilgili planlarimizi gerceklestirmemizde en buyuk destekcimiz olmustur. Kendisine surecteki katki ve ozverileri icin candan tesekkur ederiz. Bir sonraki hedefleri de beraber gerceklestirmek dilegi ile...

Can Garip

Abdullah Bey, enerjisiyle, iletişimiyle kesinlikle sektörde sayılı kişilerden, gözümüz kapalı güvenerek sadece onun tavsiyeleri ile hareket ederek doğru gayrimenkulleri bulmaya çalışıyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz.

Gürbüz Özdemir

Abdullah Bey ile ilk görüşmemizde edindiğim izlenim: proaktif bir yapıya sahip olması, işine hakimiyeti, ve sonuç odaklı çalışacağı izlenimi vermesi nede- niyle birçok tanığım emlak danışmanı olmasına rağmen satış yetkisini Abdullah beye verdim

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.