HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK !!!

1969 Tekirdağ/Çorlu doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Çorlu'da tamamladım. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 1991 yılında mezun oldum. 1992-2002 yılları arasında kendimize ait aile şirketimizde idari ve satış bölümlerinde görev aldım, inşaat birimini yönettim. 2002-2015 yıllarında 'Anfora Mobilya ve Taahhüt İşleri' adlı işletmemizi eşimle ortak olarak yürüttük. Kızlarımızın eğitimi için İstanbul"da yaşamaya başladık. Dört yıl inşaat sektörü içerisinde çeşitli görevlerde yer aldım. Mesleğimle iç içe olan Gayrimenkul Danışmanlığı"na eşimin de desteğiyle REMAX Yıldız ailesine katılarak başladım. Uzun yıllar süresince; inşaat, satış ve ticaret sektöründeki birikim ve tecrübelerimle ben, hayallerinize giden yolda yanınızdayım.

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Mağaza/Dükkan

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2018

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır. RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2019

Bu eğitimin katılımcısına her yeni yılda tüketici davranışlarını ve öngörülerini doğru yorumlamayı, daha doğru hizmet vermeyi hedefler.

2021

Bu programı tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar.

2024

Gayrimenkul danışmanlarının potansiyelini maksimize etmek için dünyanın en büyük gayrimenkul koçu Tom Ferry tarafından verilen eğitimdir.
Mehmet Şener portföyünde 5 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 5 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Remzi Er

Çok iyi bilgi ve hızlılık içinde işlemleri hallettik.Başka alım satımlarda görüşmek üzere. Sevgiler dilerim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.