• Gayrimenkul sektöründe önemli olan güvendir.

2015 yılında başladığım bu sektörde gerek yerel, gerek kurumsal birçok firma ile çalışarak kendimi bu alanda uzmanlaştırmayı hedefledim.

Son 2 yıldır Remax ofisi ile çalışmaktayım 

2024 yıldızlar kulübüne girmiş bulunmaktayım.

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Fabrika & Üretim Tesisi Lojistik Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2018

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Resül Avcı portföyünde 39 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 39 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Şahin Aygün

Resul bey ile 1 yılı aşkın süredir irtibat halindeyiz. Kendisine her başvurumuzda bize yardımcı oldular. Samimi, profesyonel ve sabırlı tutumlarından dolayı teşekkür ederiz. Merkez ofisimize geçmede gösterdikleri gayretten dolayı ayrıca teşekkür ederiz.

Ömer Yüksel

Merhabalar herkese hayırlı günler diliyorum. Ben Resul bey ile mağaza yeri bakmak için tanışmıştım. Bize yaklaşık 5 yada 6 kiralık yer gösterdi. İlgisinden ve beyefendiliğinden dolayı kendine çok teşekkür ediyorum. Bize uygun en ideal dükkan seçiminde bize yardımcı olduğu için. Ümraniye de çok güzel bir yere mağazamızı açmış bulunuyoruz. Başarılar dilerim.

T******* B*******

Yardımları için teşekkür ederim.

U******* K*******

Şirketimize ait olan ofis katının kiralanması sürecini yürütmüştür, taleplerimize uygun bi̇r ki̇raci bulma konusunda sabırla çalışmış ve i̇ki̇ tarafı da memnun edecek bi̇r anlaşmanın zemi̇ni̇ni̇ hazırlamıştır. kendi̇si̇ni̇n başarılarının devamını di̇ler, teşekkür ederi̇m.

Üveys Akın

Hızlı, profesyonel ve yardımsever bir şekilde ev kiralama sürecimi kolaylaştırdı. kesinlikle tavsiye ederim

Aslan Akgüc

Bundan birkaç ay evvel bir alman müşterimiz için kiralanacak komple bina, sonra da plaza kati aradık. i̇lanlara bakarken, birçok emlakçı ile görüştük. daha sonra tesadüfen resul beye rastladık. kendisi bizim için listeler hazırladı, her gecen gün yeni ilanlar ekledi, bizi bu ilanlarda beğenebileceğimiz yerleri gösterdi. haftalarca bitmek tükenmek bilmeyen bir özveri ve saygıyla bize refakat etti. sonunda müşterimiz için, gönlündekinin aynisi olan bir yer buldu ve hepimizi sevindirdi. bu kadar sabırlı olmasına hala şaşırıyorum. bir kere olsun bıktığına dair bir davranışta bulunmadı veya bir tek söz dile getirmedi. hep ilk günkü gibi saygılı ve istekliydi. böylece aldığı bedelin her kurusunu hak etti. emeğinize sağlık resul beyciyim.

B******* G*******

Hem uzun ve kısa listelerin oluşturulması hem de bu planlı çalışmanın ertesinde uygun bulduğumuz yerin sözleşmesinin yapılmasının ertesinde dahi aldığımız yüksek kaliteli hizmet için resül bey'e çok teşekkür ediyoruz.

Ali Al

Resul avci beyden yaklaşık 1 ay önce ticari bir kiralama konusunda görüşmüştük,bizim talebimizi öncelikle çok doğru anlayıp,süreci çok başarılı bir şekilde yöneterek talebimizi karşılayacak yeri kiralamamızı sağladı,başta kendisine ve tüm ofisteki arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.