DOĞRU MARKA
DOĞRU DANIŞMAN
SORUNSUZ HİZMET
1977 Elazığ doğumluyum. İlk ve Orta öğrenimimi memleketim Elazığ'da, Lise tahsilimi yaklaşık yaklaşık 26 yıldır yaşadığım İstanbul'da tamamladım. Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunuyum. Uzun yıllar İnşaat Sektöründe faaliyet gösteren aile şirketimizde, yöneticilik yaptım. Başta İstanbul olmak üzere Türkiye'nin çeşitli şehirlerinde ve yurt dışında (Irak-Kuveyt) çeşitli projelerde görev aldım. Yaklaşık bir yıl kadar Almanya'nın Münih şehrinde yaşadım. Vizyonumu geliştirmek, olaylara farklı bir gözle bakabilmek, farklı kültürler, farklı yaşam tarzlarını görebilmek için dünyanın bir çok ülkesine seyahat ettim. (Avustralya, Letonya, Avusturya, Hollanda, Almanya, Irak, Kuveyt, İngiltere, Ukrayna...) İnşaat sektöründeyken hep içe içe olduğum ve ilgi duyduğum Emlak Sektörüne büyük bir heyecanla; Dünyanın En Büyük Gayrimenkul Firması olan Re/Max'da başladım. Re/Max'ın İstanbul Anadolu yakasında Kartal-Maltepe Bölgesinin en iyi ofisi İKON Ailesinde kariyerime aynı heyecanla devam ediyorum. Gayrimenkul Danışmanınız olarak başlıca hedefim; Siz değerli müşterilerime-dostlarıma her türlü gayrimenkul alım - satım ve kiralamada yardımcı olup, Ailenizin Gayrimenkul Danışmanı Ünvanına sahip olabilmektir. Karekterimin en önemli özelliği, İşimi Titiz bir şekilde yapmak, Güvenilir/Dürüst olmak ve Adalet"dir. Spor yapmak, spor müsabakalarını izlemek, yüzmek, uzun yürüyüşler yapmak, kitap okumak ve seyahat etmek başlıca hobilerim arasındadır. Re/Max Ailesine ve şahsıma güvenerek, benimle çalışan ve çalışacak olan siz dostlarıma teşekkür eder, hayatınızda önemli bir yer tutan Gayrimenkul Kararlarınızda hep yanınızda olmayı dilerim.
SİZİN İÇİN BURADAYIM!
Saygılarımla...

SERTİFİKA VE EĞİTİMLERİM;

Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Atalar Mah. / Kartal Kordonboyu Mah. / Kartal Karlıktepe Mah. / Kartal Cevizli Mah. / Kartal

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2018

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2019

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır. Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.
Mehmet Altuğ portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Murat Şenel

Pandemi dönemine denk geldiği için çok uzun ve zorlu bir süreç oldu. Mehmet bey sabırlı ve tecrübeli tutumuyla çok başarılı bir çalışma yaptı. Kendisine çok teşekkür ederim.

Alihan Artık

Kiralama işlemimizde bize çok yardımcı oldu. Sorunsuz bir şekilde evimizi kiraladık Tüm süreçlerde yanımızda oldu. Teşekkürler.

Ayhan Dağdeviren

Ben Bodrum'da yaşadığım için güvenilir bir emlak danışmanına evimi teslim etmek istedim. Mehmet bey beni mahçup etmedi. Kısa sürede evimin kiralama işlemini gerçekleştirdi. Çok teşekkür ederim.

Mediha Aliş

içten samimi ve profesyonel yaklaşımından çok memnun olduk.her şey için çok teşekkür ederiz.Saygılar..

Ozan Devrim

Profesyonel yaklaşımı, sıcak kanlılığı, samimiyeti ve düzenli çalışmasından dolayı çok teşekkür ederim.Bundan sonraki tüm gayrimenkul işlemlerimde kendisi ile çalışacağım.

Gökhan Yıldız

Tam kafamda olan düzgün profilli müşteri bulup çok titiz şekilde çalıştığı için kendisine çok teşekkür ederim.

Boytem Boya Ve Temizlik Ltd.şti

Firmanız için aradığımız özellikteki binayı Mehmet bey'in portföyündeki binayı kiralayarak çözdük. Bizimle kibar bir şekilde ilgilendi. Kontratımızı sorunsuz gerçekleştirdik. Teşekkürler

Mustafa Eroğlu

Yaklaşık 3 yıldır kiraya veremediğimiz firmamıza ait binayı 3 gün gibi kısa sürede kiraya verdi. Kendisi çok güvenilir bir emlak danışmanı. Tekrar çalışmak isterim.

Hakan Uzun

Kendisi firmamıza alt binayı çok profesyonel bir çalışma ile çok kısa sürede kiraya verdi. Hızlı, titiz ve güvenilir bir karakter olduğuna şahit olduk. Tavsiye ederim

Heba Sadun Hassuni

He is very good a real estate agent.. We were very pleased to meet him. Thanks a lot!

Nailözer

Kendlslnden konut kiraladık. Göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz

Gaye Yanılmaz

İlgi ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Samimi ve içten davranışları için de ayrıca teşekkür ediyorum.

Hakan Arıkan

Çok profesyonel bir gayrimenkul danışmanı ile çalışma fırsatı bulduğum için çok memnun oldum. Başarılarının devamını dilerim..

Mehtap Babacan Arslan

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Semra Yakış

TEŞEKKÜR EDERİM

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.