Profesyoneller Fark Yaratır- Orta - Lise eğitimimi İSTEK Okulları' nda tamamladıktan sonra, Yıldız Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümünden mezun oldum.
- 2004 - 2010 yılları arasında Sabancı Holding bünyesinde YünSA A.Ş.' de kumaş pazarlama - satış alanında yurtiçi ve yurdışı portföylerimi Satış Şefi olarak olarak yönettim. 2010- 2016 yılları arasında kendi şirketim Global Dış Ticaret bünyesinde yine tekstil alanında kumaş satışı aracılık, brokerlık faaliyetlerimi sürdürdüm. Kariyerime birçok başarılara imza atan REMAX Müjde ailesiyle devam ediyorum. İşimi çok seviyorum. Uzun yıllar sıcak satış alanında yerli ve yabancı müşterimle iyi ilişkiler kurdum, yine aynı şekilde hem yerli hem yabancı müşteri profilleriyle çalışıyorum. Müşterimi iyi dinleyerek, kişiye özel yol haritasıyla hedefe ulaşmak çalışma prensiplerim arasında ilk sırada yer alır. Vakit kazanmak istiyorsanız çözüm arıyorsanız siz değerli müşterilerimin her zaman yanındayım.
- Sualtı serbest dalış, kayak ve fitness aktif olarak yaptığım spor branşlarıdır.
- RE/MAX MÜJDE ve RE/MAX MÜJDE 2, toplam 2 ofis ve 60 kişilik ekibi ile İstanbul' un hem Anadolu hem Avrupa yakasında farklı uzmanlık bölgeleri ve farklı uzmanlık alanlarında (konut - ticari - arsa) faaliyet gösteren RE/MAX franchise ofisleridir.
NİÇİN RE/MAX ve RE/MAX Müjde?
Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Fenerbahçe Mah. / Kadıköy Feneryolu Mah. / Kadıköy Göztepe Mah. / Kadıköy Zühtüpaşa Mah. / Kadıköy Caddebostan Mah. / Kadıköy

Uzmanlık Alanları

Konut Mağaza/Dükkan Residence

Bildiği Diller

İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2018

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Barış Mutlu portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.