-SEVGİ... SADAKAT... SAMİMİYET...-Sizin hedefleriniz, bizim önceliklerimizdir.
-Güven duygusunun verdiği huzura paha biçilemez.
-İncelikle, mutluluğunuz için çalışıyoruz.-1971 Berlin doğumluyum. Maçka Teknik Lisesinde Makine teknisyenliği okuduktan sonra Yıldız Üniversitesi Restorasyon bölümünü ardından da Marmara Üniversitesi Spor Akademisini bitirdim. Çeşitli sektörlerdeki iş tecrübelerinin ardından, hayalim olan gayrimenkul danışmanlığı ile tanışma fırsatı buldum. Hayat, bir öğrenme süreci. Edinebildiğimiz insani ve etik değerlerin uygulama alanı. Öğrendiklerimi ve öğreneceklerimi, insanlara ve insanlığa faydalı hizmetlere dönüştürebilme heyecanı ve azmi içindeyim. Mutluluğun hedefte değil, yolculuğun kendisinde olduğuna inananlardanım. Aklı ve bilimi rehber kabul ederek, sevgi, sadakat ve samimiyet ilkeleriyle yolculuğuma devam ediyorum. Evliyim ve biri kız, biri erkek iki çocuk babasıyım. İçten saygı ve sevgilerimle.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2018

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir. Bu eğitim programıyla güncel gayrimenkul mevzuatına hakim olup, satış ve kiralama süreçlerinde hız kazandıracak pratik mevzuat bilgilerinin öğretilmesi hedeflenir. Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır. Bu eğitim, katılan RE/MAX'linin eğitim sonunda değişen zorlu piyasaları yönetebilmesini ve başarı elde edebilmesini hedefler. Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

2019

RE/MAX sistemine dahil edilen gayrimenkullerin en doğru fiyat ile alınmasının yetkinliğini sağlar.

2020

Duygusal Zeka, yetkinliğin fark edilerek geliştirilmesi ile kişisel performansa katkıda bulunmasını ve artırmasını hedefler.

2021

Bu programı tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar.

2022

Successful Strategies Masterclass

2024

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.
Süleyman Şahin portföyünde 2 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 2 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Canan Tuna

Eski Kiracım tayin nedeniyle evimden çıkış yaptı Ancak bu çıkış KORONA PANDEMİ dönemine rastgeldi !!! Eyvah, diye Danışmanım Süleyman Bey’i aradım! Sakin, yumuşak, kendine güvenli sesiyle, paniğimi hafifletti.Evden çıkamama dezavantajımı, tüm detayları da üstlenerek, bana hiç hissettirmedi. “Bu dönemde asla iyi bir kiracı bulamam” önyargımı, beni olumlu yönde yanıltarak ortadan kaldırdı. Hiçbir lüzumsuz detayla kafamı karıştırmadı. Bana, tam gönlüme göre bir kiracı buldu. Bu 2. çalışmamız. Mükemmel bir Profesyonel Danışman.

F******* G*******

Pandemi döneminin ilk defa ev tutma telaşı ile birleşmesi tam bir kabusa dönüşebilirdi. Ancak Süleyman Bey'in yönlendirmesi ile bu süreç oldukça kolay geçti. Evi beğendikten 3 gün sonra sözleşmemizi imzaladık bile. Her saatte ulaşabildiğimiz, her türlü sorumuza yanıt veren anlayışı ile sorunsuz bir süreç yaşadık.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.