-GEZ GEZEBİLDİĞİN KADAR HER YURDU, EV ARIYORSAN ARA YASEMİN KURTU **Yasemin Kurt - Lüks Konut Uzmanı ve Ödüllü REMAX Danışmanı** Merhaba, ben Yasemin Kurt, lüks konut sektöründe 7 yıllık tecrübeye sahip, REMAX sisteminde önde gelen bir uzmanım. İstanbul ve Türkiye genelinde lüks konut danışmanlığı yaparak, müşterilerime hayallerindeki evleri bulmalarında veya mevcut mülklerini piyasanın en iyi değerinde satmalarında yardımcı oluyorum. Profesyonel kariyerim boyunca, Türkiye ve Avrupa çapında birçok ödüle layık görüldüm. Bu başarılar, lüks konut piyasasındaki derin bilgi birikimimi ve sektördeki güncel gelişmeleri yakından takip etme becerimi yansıtıyor. Müşterilerime her zaman şeffaf, güvenilir bilgiler sunarak ve onların ihtiyaçlarına odaklanarak, en uygun seçenekleri sunmaktayım. Hayalinizdeki lüks konutu bulmak veya mevcut mülkünüzü en iyi değerinde satmak için benimle iletişime geçin. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için buradayım. Sektördeki uzmanlığım ve ödüllü geçmişim, gayrimenkul hedeflerinize ulaşmanızda size güvenilir bir rehber olacak.--İstanbul doğumluyum. İlköğretimimi ve Liseyi İstanbul'da, Üniversiteyi İstanbul'da, Anadolu Üniversitesinde İşletme Fakültesinde okudum.Hukuk fakültesi öğrencisiyim. Evli iki erkek çocuk annesiyim. Kurumsal firmalarda satın alma, satış pazarlama üst düzey yönetici, Bölge Müdürü olarak çalıştım. 2012 yılında Gıda sektöründe franchise alarak işletme açtım.Bu arada Gayrimenkul Sektörüne atılmaya karar verdim. Kaliteli, güvenilir, karlı ve sorunsuz bir gayrimenkul şirketi Re/max la tanıştım. Güvenilir ve kurumsal bir şirket olması nedeniyle Re/max la çalışmayı seçtim.

Uzmanlık Bölgesi

Atatürk Mah. / Ataşehir Reşadiye Mah. / Çekmeköy Cevizli Mah. / Maltepe Zümrütevler Mah. / Maltepe Veysel Karani Mah. / Sancaktepe

Uzmanlık Alanları

Arsa Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lojistik Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2017

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. RE/MAX'in Brokerlık hakkında temel bilgileri aktardığı Broker eğitimidir.

2019

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

2020

Bu program gayrimenkulün satış sürecindeki tüm müzakereleri başarıyla sonuçlandırmayı öğretir.

2021

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.

2024

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.
Yasemin Kurt portföyünde 26 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 26 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

R******* H*******

Thank u so much

G******* Y*******

Yasemin Hanım'la ilk tanıştığımız da doğru adreste olduğum ve güveni hissettim. Her konuda yardımcı, yol gösteren, deneyimli, haklarımızı koruyan, her türlü detaya önem veren, güler yüzlü bir insan. Çok iş bitirici, başarılı , ender bulunan güzel ruhlu bir kişi. Kendisini tanımaktan çok mutlu oldum. Dürüstlüğü ve karşılaşabileceğimiz her konuda bize aktardığı yol gösteren bilgisi beni çok etkiledi. Ben çok memnun kaldığım için Yasemin Kurt Hanım'ı yakın çevreme anlatıp tavsiye ediyorum. Ekibi bir harika çok güzel idare ediyor. Müşterisine kolaylık sağlıyor. Kısacası hayatta tanıdığım en başarılı insanlardan biri. Ayrıca ekibinden Güntay Beye'de buradan teşekkür ediyorum. Yasemin Hanım hem bir anne, hem bir iş kadını olarak kadının gücünü ve başarısını öne çıkaran çok değerli güzel bir insan.

Esin Gürler

Başka hiçbir gayrimenkul danışmanı düşünmeyeceğim kadar mükemmel tam bir profesyonel çok güvendiğim çözüm odaklı. Tüm işlerimle Yasemin Hanım ilgilendi ve her zaman çok memnun kaldım. Çok değer verdiğim bir Hanım. Kendisine çok teşekkür ediyorum 🙏

Ozan Ulaş

Yasemin hanımı cok seviyoruz bütün sorunlarimizi halletti ne zaman arasak sabırla ve keyifle bütün islerimiz hallediyor kendisi ile çalıştıgimiz icin cok mutluyuz

S******* Y*******

Yasemin hanim çok profesyonelce çalışıyorsunuz arkada her hangi bir kuşku şüphe birakmadan bütün iş akışını koordine edip kolaylastirginiz icin teşekkür ederim guven icinde hissettim kendimi…

R******* F*******

Yasemin hanım demek profesyonel destek ve hızlı sonuc mükemmel çözüm ve güvenilirlik demektir çok teşekkür ederiz

O******* U*******

Yasemin Hanım'a evimizin kiralama süreci boyunca verdiği hizmet için çok teşekkür ediyoruz. Elinden gelenin fazlasını yaptığı ve tüm sorunları bertaraf ettiği için minnettarız. Yurt dışında yaşamamız sebebiyle süreci bizim adımıza o kadar profesyonelce yönetti ki, gözümüz hiç arkada kalmadı. Keşke İskoçya'daki ev alma sürecimiz de yanımızda olabilse :) Kendisine ve şirketine tekrar teşekkür ediyor, iyi çalışmalar ve bol kazançlar diliyoruz.

A******* U*******

Her aşamada bize destek oldu, adım adım takip etti. Güler yüzlü ve sıcak kanlı yaklaşımından dolayı kendisinden çok memnun kaldık.

İ******* Ç*******

İşini iyi bilen, sürecin baştan sona çekinmeden danışabildiğimiz ve kendisinin de bize sıkılmadan her an bilgilendirdiği için kendisine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

Y******* T*******

Yasemin Hanım'ın bilgisi ve tecrübesi ile bize vermiş olduğu hizmetin kalitesi tartışmasızdı. Gayrimenkulde tek tercihim Yasemin Kurt

N******* G*******

Yasemin Hanım'a güvenmemiz sayesinde ortaya harika işler çıktı. Kendisi gerçek bir gayrımenkul danışmanı

Ö******* Y*******

Yasemin Hanım gösterdiği bütün ilgi ve çaba için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

H******* A*******

Çok uzun zamandır bir danışman arayışındaydım. Bir tavsiye üzerine Yasemin Hanım'ı tanıdım. İyi ki tanımışım. Tüm mülklerimi sorunsuz bir şekilde pazarladı.

S******* S*******

Arsa satışımızda göstermiş olduğu ilgi alaka için teşekkür ederim.

H******* K*******

Başka hiçbir gayrimenkul danışmanı düşünmeyeceğim kadar mükemmel Tam bir profesyonel çok güvendiğim Çözüm odaklı. Tüm işlerimle Yasemin hanım ilgilendi ve her zaman çok memnun kaldım.Çok değer verdiğim bir hanım. Kendisine çok teşekkür ediyorum 🙏

E******* S*******

Yasemin hanımı tebrik etmek istiyorum. Çok organize ve her duruma hazırlıklı tam bir iş insanı. Çanakkaledeki mülkümüzün çok karışık olan işini çok iyi yönetti . İlk defa bir emlak komisyon hizmet bedeli öderken karşılığında gerçekten destek aldığımı hissettim. Bizim emlak konusunda artık başka bir isme yönelmemiz çok zor. Çok başarılı kendisi.

İ******* A*******

Yasemin hanım aracılığıyla çok ortaklı arsamızı satmış bulunmaktayım. Bu süreçte güven ve profesyonelliği tam anlamıyla bize yaşattığı için sorunsuz bir alışveriş oldu. Ben ve ailem adına yasemin hanıma teşekkür ederim.

Sevda Düzenci

Göstermiş olduğunuz hizmet, ilgi ve samimiyet icin çok teşekkürler ederim

Taner Özdemir

Yasemin hanımın samimi yaklaşımı ve çözüm odaklı tutumu için teşekkür ederim. Karşımızdaki kişiye Güvenebilmek çok kıymetli.

V******* N*******

Size çok teşekkür ediyorum süreç boyunca tüm detaylarla ilgilenip bizi hiç yormadan çok kısa bir sürede daireyi kiraladınız. Bundan sonraki tüm ihtiyaçlarımızda kesinlikle sizinle çalışmak istiyoruz

Ö******* Y*******

Nezaketiniz, ilginiz ve alakanız için çok teşekkür ederim. Hızlı aksiyonlarınız ile süreci tamamladığınız için ayrıca teşekkür ederim.

H******* K*******

Ev kiralama sürecinde göstermiş olduğunuz olağanüstü iletişim ve çalışmalarınız için çok teşekkür ederim.

Ahmet Adali

Çanakkale’deki arsa satışımızda kendisiyle tanıştık. Tüm süreci sorunsuz yönetti. Her şey için teşekkür ederiz.

K******* Ş*******

Çanakkale arsa işlemlerimiz için kendisiyle tanıştık, satın alma sürecinde göstermiş olduğu ilgi ve alaka için teşekkür ederim.

S******* B*******

Arsa satışımızda kendisiyle tanışma fırsatımız oldu, her şey için teşekkürler.

M******* P*******

Her şey için teşekkür ediyorum inşallah iki taraf içinde hayırlı olur.

Ü******* K*******

Arsa satışı işimizde Yasemin hanım ile çalışma fırsatı bulduk. herşey için teşekkür ederim süreç bizim için çok hızlı ve iyi geçti çok memnun kaldım sizden nice beraber güzel işlerimize…

Harun Aksoy

Yasemin kurt Hanım efendi sayesinde çok kibar, çok dikkatli ve çok hızlı bir şekilde çok ortaklı arsamızın satışını gerçekleştirdik .Çok teşekkürler.

Ş******* A*******

Sn. Yasemin Kurt çözüm bulmaya yönelik yaklaşımı etkileyici ayrıca güvenilir ve dürüst olduğuna inanıyorum. Yaptığı işin altına imzasını atabilen işini ciddiye alan arkadaşımız Yasemin Hanım'a iş hayatında başarılarının devamını diler, saygılarımı iletirim.

Seda Turkaynak

Yasemin hanımla arsa satışımızın islemi yaptik kendisinden cok memnunuz sabrindan dolayı kendisini tebrik ederim. İnşaallah uzun seneler daha güzel işler yapariz

G******* A*******

Yasemin hanım çok profesyonelce çalışıyorsunuz arkada her hangi bir kuşku şüphe birakmadan bütün iş akışını koordine edip kolaylastirginiz icin teşekkür ederim guven icinde hissettim kendimi.

G******* A*******

Arsa satışımızda göstermiş olduğunuz Özeniniz ve kurumsal yaklaşımınız için teşekkür ederim

Osman Coşkunlar

Yasemin hanımdan kiralama işlemi sürecinde gayet memnun kaldım. Hassas bir şekilde süreci yönettiler. Teşekkür ederim.

Sadık Duran

Değerli Yasemin Kurt hanımın profesyonel yaklaşım ve hızlı dönüşleri ile yerimi hızlı bir şekilde kiraya verdi. Tüm kiralama ve satılık işlemlerimin yetkilisi yasemin hanımdır: Kalite asla tesadüf değildir. Deneyimlemiş olduk.

Nazmi Ballı

Yasemin hanımın iletişimi gayet iyi ve kendini hissettiren bir uslupla yaklaşıyor. Satıcı ve alıcyı bir araya getirmesi, uzlaştırıcı tavırları ile çok tecrübeli olduğu belli oluyor. Kendisi ile yaptığımız işten oldukça memnun kaldığımı ifade etmek isterim. İleride kendisi ile çalışmayı çok isterim.

T******* E*******

Yasemin hanım sağlam tecrübesi, bilgi birikimi ve kurumsal kültür ile temsili son derece iyi olup,müşterilerine sağlam çözüm yolları sağlamaktadır. İşini severek yapan, iş haricinde arkadaşlık ilişkisini de güzel yürüten, işi olup bittiye getirmeyen, kapısını her zaman açık tutan yüce gönüllü bir hanımefendidir.Kendisinden almış olduğum hizmetten son derece memnun kalıp etrafımdaki herkese tavsiye ettim. Güvendiği kişileri ev sahiplerine iyi anlatan gerektiği yerde de manevi kefil olabilecek kadar samimi birisi. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyor, işinde nice başarılar diliyorum. Ülkenin emlak sektöründe Yasemin hanım gibilerine çok fazlasıyla ihtiyacı bulunmaktadır.

K******* K*******

Arsamızın satışında hizmet veren Yasemin hanımdan ziyadesi ile memnun kaldım. Hizmetinden dolayı teşekkür ederim. Kudret Kıdık

Didem Çakar

Çanakkale arsa satışımızda kendisiyle tanışma fırsatımız oldu. Herkes emlakçı olamaz. Dürüstlüğü ve profesyonel çalışmasıyla gerçekten süper... Çoğu kişiye emlakçılık konusunda ders verir. Bunu anladım. Başarılarının devamını güzel insan…

H******* T*******

Kurumsallığın verdiği güveni ilk görüşmeden anlaşma noktasına kadar hissettik. Danışmanımız arsa ile ilgili sorularımızda bize çok yardımcı oldu ve detaylı bir biçimde bilgilendirdi. Müşteri iletişiminden çok memnun kaldık. Ayrıca, olumsuz durumlarda yardımcı olduğu için teşekkür ederiz...

V******* N*******

Sözleşmemizi imzaladığımız günden itibaren hiç durmadan süratle dairemizle ilgilenip çok kısa süre içinde süreci tamamlatıp sonuca götürdüğü için ve gösterdiğiniz olağanüstü performansa, güler yüzlü, dürüst, sabırlı, çalışkan ,nazik duruşunuzdan ötürü size tüm ailem ve ben teşekkürlerimizi iletiyoruz. Bundan sonraki tüm gayrimenkul işlemlerimizde ilerleyeceğimiz tek isim sizsiniz. Sevgiler .

Rukiye Dilek Toros

Kiralık evimizi şirketiniz ve yasemin hanım aracılığı ile çok kısa sürede kiralama şansı bulduk işlemlerin başından sonuna kadar yasemin hanım çok titiz kibar ve özverili çalıştı gerçekten bir sonraki gayrimenkul işlemimizde mutlaka ve mutlaka yasemin hanımla çalışmak isteriz

A******* G*******

Yasemin hanım Ilgisi, Iş takibi ve pozitifliği ile satış sürecimiz de inanılmaz destek oldu. Şehir dışında olmamıza rağmen bunu bize hiç hissettirmedi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Emine Bal

Yasemin hanımın ilgisi, güvenirliği sayesinde ben çok memnun kaldım. Her zaman rahatlıkla çekinmeden arıyabiliyorum. Hızlı birşekilde teleplerim halloldu. Destekleri için kendisine çok teşekkür ederim.

Rukiye Dilek Toros

Kış sezonu olmasına rağmen , kiralık dairemizi çok kısa sürede ince eleyip sık dokuyarak , güvenilir bir aileyi yuva sahibi yapan Yasemin hanıma çok teşekkür ediyorum.

N******* B*******

Yasemin hanım merhaba, bu süreçte bizim çok çilemizi çektiniz:) Sakin yaklaşımınız, hoş sohbetleriniz ve iş bitiriciliğinizle kısa zamanda evimizi kiraya verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Bundan sonra benim ve çevremin tüm gayrimenkul satış ve kiralama işleri için bir arada olmaya devam edeceğiz :) sevgiyle kalın...

B******* S*******

Yasemin hanım ile çalışmak gerçekten güzel bir deneyimdi. Kendisinin iletişim becerileri olağanüstüydü, her aşamada bana süreci açık ve anlaşılır bir şekilde iletti. Emlak işlemleri genellikle karmaşıktır, ancak kendisi, bilgisi ve profesyonelliğiyle her adımı kolay ve sorunsuz hale getirdi. Kendisinin sağladığı hizmet sadece profesyonellikle değil, aynı zamanda samimiyetle de beni kazandı. Müşteri odaklı yaklaşımı, benim ihtiyaçlarımı anlaması ve çözümler üretmesi, gerçekten takdir ettim. Ev kiralama sürecimde bana rehberlik ettiği için kendisine minnettarım. Yasemin hanım sektöründeki deneyimi ve bilgisi, karar verme sürecimde güven duymama yardımcı oldu. Kendisi işinde uzman, güvenilir bir profesyonel ve aynı zamanda içten bir insan. Emlak ihtiyaçları olan herkese kendilerini gönül rahatlığıyla öneririm.

B******* T*******

Yasemin hanım merhabalar, Aydos country deki evimin kiralanma sürecindeki, ilginiz, yardımlarınız ve Emeğiniz için çok teşekkür ederim. Kiralamayı çok kısa bir sürede tamamlamakla kalmayıp çok da iyi bir kiracı bulduğunuz için ayrıca çok teşekkürler. Sizinle çalışmak zevkti.

H******* Y*******

Selamlar Yasemincim her şey için teşekkür ediyoruz. Samimi ve candan yaklaşımınla bizi o kadar çok güvende hissettirdin ki sanki aileden ya da çok güvendiğimiz bir tanıdığımıza evimizi emanet etmiş kadar rahattık. Kısa sürede evimizin kiralanmasına aracı olduğun için minnettarız. Bu kısa süre içinde tanıştırdın kiracı adaylarının hepsi de özenle seçilmiş bize uygun insanlardı. Hem işine olan saygın hem bize göstermiş olduğun güler yüzün içten samimi yaklaşımın ve yol gösterici yaklaşımın için tekrar teşekkür ediyoruz. Yolun her daim açık olsun. Sevgiler

R******* F*******

Kiracı arama sürecinde tüm hassasiyetlerimi dikkate alarak, sabırla ve özverili bir şekilde sonuca ulaştırdıkları ayrıca tüm istek arzularıma saygı duyarak bu süreci sakin ve rahat atlatmamı sağlayan RE/MAX Arge ekibinde bulunan Yasemin Hanım'a sonsuz teşekkürü bir borç bilirim. Emeklerinize sağlık diyorum. Saygılarımla.

B******* Ü*******

Çok zor durumda olduğum bu sancılı dönemde ev bulma konusunda olağanüstü gayreti ,bilgi birikimi ve nazik tavırları ile işlerimizi kolaylaştıran Yasemin hanıma çok teşekkür ediyor ve başarılarının daim olmasını umuyorum.

S******* Y*******

Yasemin hanım kiralık daire arama sürecinizdeki profesyonel iş takibi ve samimiyetiniz için teşekkürler. Bütün servisten çok memnun kaldım.

E******* K*******

Yasemin hanım'la satmak istediğiniz gayrimenkulünüzün o günün koşullarında değerinde en kısa zamanda ve sakin stressiz bir şekilde satılacağından emin olabilirsiniz.Siz hiç yorulmadan üzülmeden... Biz yakın zamanda yasemin hanım ile evimizi sattık. Geçmişteki emlak vergileri borçları , tapu işlemleri, vekalet işlemleri gibi birçok şey de dahil olmak üzere sorunsuz bir şekilde yorulmadan , çok da güzel kişilere sattık evimizi kendisi sayesinde.. Satmayı düşündüğünüz bir gayrimenkulünüz varsa hiç düşünmeden, Yasemin hanım'ı tercih etmenizi öneririm.

H******* T*******

Tanıştığımız ilk günden itibaren, pozitif tutumu, samimiyeti, öngörüleri ile profesyonelligini birleştiren Sn. Yasemin Kurt Gayrimenkulümün kiralanmasında gösterdiği destek için sonsuz teşekkür ederim.

G******* T*******

Harika bir ortam, profesyonel ve güzel insanlar, temiz ve güzel ofis kurulumu. Danışmanımız Yasemin Hanım gayet deneyimli, güvenilir, verimli ve bilgili bir profesyonel, böyle bir acente arayan herkese şiddetle tavsiye ederim. Müşterilerini önemsiyor ve sürecin her aşamasında detaylı bir şekilde bilgilendiriyor. Ayrıca mükemmel danışman eğitimi ve profesyonelliği nedeniyle Yasemin hanım herhangi bir emlak işlemi yapmak isteyen herkese tavsiye ederim.

E******* Y*******

Yasemin hanım işinde profesyonel bir danışman yardımları ve destekleri için Teşekkür ederim.

S******* D*******

Kiralık daire arayışımıza çok hızlı çözüm bulan Yasemin Hanım'a çok teşekkür ederiz.

G******* Y*******

Yasemin hanım işinde gayet iyi ve başarılı bir danışman. Kendisine çok teşekkür ederim.

Ö******* A*******

Yasemin Hanım işinde profesyonel, süreci hızlı ve doğru yöneten, oldukça profesyonel bir danışman. Bu süreçte destekçimiz olduğu için kendisine teşekkür ediyorum.

R******* T*******

Yasemin Hanım ile defalarca çalıştık, her şey için teşekkür ederiz.

C******* Ö*******

Nef Sancaktepe sitesindeki daire arayışımdaki desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

B******* S*******

Harika bir danışman, mükemmel bir hizmet gerçekten bu güne kadar bir çok emlakçı ile çalıştım. İlk defa gayrimenkul danışmanı ile çalıştığımı hissettim. Başarılarınızın devamını dilerim.

E******* O*******

Yasemin Hanım profesyonelliği ve dürüstlüğü ile bir çok çalıştığım danışmandan çok çok iyi. Artık bütün işlemlerimde Yasemin Kurt ile birlikteyim.

E******* O*******

Yasemin Hanım ile gerçekleştirdiğim satış işleminden son derece memnun kaldım. Profesyonelliği, piyasa bilgisi ve müşteriye özel ilgisi, sürecin başından sonuna kadar beni rahat hissettirdi. Özellikle Anadolu yakasındaki lüks konut pazarında gösterdiği uzmanlık ve detaylara verdiği önem takdire şayan. Kendisiyle çalışmak, bu alanda karşılaşabileceğiniz en iyi deneyimlerden biri. Kesinlikle tavsiye ederim.

N******* G*******

Yasemin Hanım ile satış sürecinde çalışmak harikaydı. Kendisinin sektördeki derin bilgisi ve müşteri ihtiyaçlarına verdiği özel önem, bu süreci hem verimli hem de keyifli hale getirdi. Özellikle Sancaktepe lüks konutlar konusunda gösterdiği uzmanlık, aradığımız evi bulmamızda büyük bir rol oynadı. Profesyonelliği ve kişiye özel hizmet anlayışı, gayrimenkul danışmanlığındaki beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. Kesinlikle herkese tavsiye ederim."

Hüseyin Şahin

Yasemin hanımın tapu devir işlemleri esnasında işine muafık olması sebebiyle tapudaki işlerimiz çabukça bitti. Kendisine teşekkür ederiz.

V******* D*******

Yasemin Hanım işinin uzmanı,işini titizlikle yapan ve takip eden ,kısa sürede sonuç alan bir emlak danışması.Kendisine çok teşekkür ederim.

Fırat Sarıkaya

Tanıştığımız andan itibaren gösterdiği güler yüz nezaket ve sabırla yardımcı olduğu için ablam olarak gördüğüm yasemin hanıma bütün hizmetleri için çok teşekkür ediyorum.

Adnan Saral

Yasemin Hanim , ilgili, profesyonel ve alaninda gercekten uzman bir danismandir. Bizim ev alim surecimizde kendisi her konuda cok yardimci oldu. Surec tamamlandiktan sonra bile her zaman yanimizda olmaya devam ediyor. Kendisine cok tesekkur ederiz.

Ü******* O*******

Yasemin hanım,tanıdığım en yetenekli, en iyi ,güleryüzlü , başarılı danışman.Kiralanacak ve satılacak emlakınız varsa hiç düşünmeden verebilirsiniz.Çok teşekkürler yasemin hanım ,tallı dilinize ,işine saygınıza iyili sizi tanıdık.

O******* S*******

Harika bir yönetici harika bir insan dürüst ve saygılı Allah yolunu bahtını açık etsin bol kazançlar dilerim inşallah

G******* S*******

Yasemin hanımla evimizin kiralama işlemini yaptık titizlikle ilgilendi sağolsun evimizin emlak danışmanı oldu emeğine sağlık teşekkür ederiz sevgiler

Elif Patır

İşinde titiz ve özverili gülen yüzünle enerjinle ben seni tanıdıktan sonra başkasıyla çalışamam yolun hep açık olsun.

M******* Ç*******

Yasemin Hanım'a bütün yardımları için çok teşekkür ederim.

E******* A*******

Yasemin hanım işinde gerçekten zirve bir danışman.

N******* T*******

Yasemin Hanımın başarası sayesinde istediğimiz evi kolayca bulduk. Kendisine çok teşekkür ederiz.

B******* Ç*******

İşinde uzman olan Yasemin Hanım, evimizi hızlı bir şekilde satmamıza yardımcı oldu. Çok memnun kaldık.

F******* E*******

Yasemin Hanım'ın sabrı ve özverisi, bizi ihtiyaçlarımıza en uygun evi bulmamızda destekledi

A******* G*******

Çok başarılı bir danışman. Başarılarının devamını diliyorum.

E******* D*******

Yasemin hanım ile çalıştığımız 2. konutum. kendisi ile çalışmak çok büyük rahatlık

B******* T*******

yasemin hanıma her şey için çok teşekkür ediyorum.

T******* G*******

Yasemin hanım profesyonelliği ile çok kısa bir sürede işlemleri gerçekleştirdi ve istediğim evi bulmama yardımcı oldu

M******* T*******

Yasemin hanıma bütün ilgisi ve sevecenliği için çok teşekkür ediyorum.

T******* P*******

yardımları için Yasemin hanıma çok teşekkürler

V******* Y*******

gerçekten çok başarılı bir danışman, ilgisi ve emekleri için teşekkürler.

M******* Y*******

Gerçek bir profesyonel destek isteyenler kesinlikle Yasemin Kurt!

A******* K*******

Yasemin Hanım'ın iş bitiriciliği sayesinde sorunsuz bir ev alımı gerçekleştirdik. Kendisine çok teşekkür ederim.

N******* V*******

Yasemin Hanım ile tanışmamız tamamen tesadüftü ama iyi ki tanışmısız ve işlerimizi hızlıca halletmişiz.

A******* Ş*******

satın alım sürecinde harika bir rehber oldu. kendisine sonsuz teşekkürler.

Cezayir Kuyuldar

Yasemin hanım ile bir konut kiralama sürecimiz oldu ve bu süreçte kendisi çok ilgiliydi. Kendisine teşekkür ederim.

Nurdan Sağlam

Şehir dışında yaşadığımdan uzaktan kiralama en büyük kabusumdu. Süreç boyunca bilgilendirmesi, mutabık kaldığımız fiyat aralığındaki kiralama yapma konusundaki hassasiyeti, müşteri seçimindeki titizliği ve çok kısa süre içinde tüm işlemleri tamamlaması ile kesinlikle tam puanı hakediyor. Nezaketi, sabrı ve iş konusundaki yetkinliği için teşekkür ederim.

Berivan Güneşli

Umudunu kestiğimiz satılamaz, satılsa da para etmez diye düşündüğümüz evimize 4 gün içinde müşteri bulup 6. gün olan bugün satışı gerçekleştirdik. Hem ilgi alaka hem özveri için bundan sonraki tüm işlemlerimizde de yasemin hanım ile çalışmayı düşünüyoruz. Defalarca tapu dairesine gidip bir pürüz olmaması için uğraştı.İşini böyle seven ve içten yapan insanlarla çalışmak gerçekten inanılmaz keyifli ve kolay. Annem ve kendim adına teşekkürlerimizi sunuyor, bu sektörde bulunan değerlerden biri ile tanışmanın muhteşem duygusunu yaşıyoruz. Destekleriniz için teşekkür ederiz..

Burcu Topal

Öncelikle Yasemin hanıma teşekkür eder ve kendisiyle ilgili görüşlerimi paylaşmak isterim. Kendisi ev alma sürecimizde bize tüm samimiyetiyle ve özverisiyle yanımızda olduğunu hissettirdi. Süreç boyunca aklımıza takılan soruları, her an sormakta çekinmedik ve bu sayede kararımızın doğruluğunu teyit etmiş olduk. Bundan sonra alım yada satım söz konusu olduğu her durumda yasemin hanımın bilgisine baş vuracağız. Teşekkür ederim. Sevgiler...

Mustafa Özer

Yasemin hanım öncelikle iyi bir dinleyici olduğunu anlamamizla başlayan çözüm ortakligi surecimizde, baştan itibaren iletişimin dogru kurulduğuna inandik ve sonucta güvenmekte ne kadar hakli oldugumuzu gördük. Bilgi paylaşimindaki şeffaflığı, çözüm odakli dürüst yaklaşımı, ilgisi ve desteği için kendisine bir kez de buradan tesekkur etmek istedik. Emeğinize sağlik! :)

Filiz Kılıç

Yasemin hanım satış sürecimizi baştan sona profesyonelce yürüttü. Çıkan bütün pürüzleri bize yansıtmadan halletti. Kendisine özverili çalışmasından dolayı teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Başarılarınızın devamı dileğiyle.

Aykut Şahin

Yasemin hanımın ilgisi, güvenirliği sayesinde ben çok memnun kaldım. Her zaman rahatlıkla çekinmeden arıyabiliyorum. Hızlı birşekilde teleplerim halloldu. Destekleri için kendisine çok teşekkür ederim.

Fuat Koçak

Oldukça ilgili ve kibar bir satış danışmanı. Ne alıcıyı ne de satıcıyı mağdur ediyor. Hızlı ve pratik bir şekilde işleri hallediyor. Kendisine teşekkür ederim.

Zeynep Düzgün

Yasemin hanım fazlasıyla ilgili alakalı idi.Evi gösterdiği andan itibaren herşey ile bizzat tek tek ilgilendi.Fazlasıyla dürüst ve yardımsever olması, istediğim tarzda evi bulup 1 hafta içinde evin eksiklerini hallettiği için kendisine çok teşekkür ederim.

Yasemin Korkut

Ev alırken yasemin hanımın danışmanlığı sayesinde sorunsuz bir süreç yaşadık. İsine hakimiyeti ve nezaketiyle keşke daha önceden tanısaydık diye düşündük. Kendisine verdiği güven ve destek için sonsuz teşekkür ederiz.

Nurtaç Kara

Yasemin hanım gayrimenkul alım-satım ve kiralama işlerini max profesyonel yöneten, istediğiniz zaman ulaşabildiğiniz ilgili birisi. Beraber çalışmaktan çok memnun kaldık, ileride de çalışacağımızı düşünüyoruz.

N******* Y*******

Yasemin hanım sıradan bir danışman olmadığını ilk görüşmenizde hissettiriyor zaten. Kariyer planını bilerek ve isteyerek oluşturduğunu hissettiriyor, böyle olunca da başarılı nazik ve sabırlı bir karakterle muhatap olduğunuz için kendinizi şanslı hissedin. Yasemin hanıma teşekkür ediyorum.Hem ev bulduk hem de işinde başarılı ve iyi bir insan bulduk.

Dilek Çelebi

Yasemin hanım çok ilgili bir danışmandı. Hizmetten oldukça memnun kaldım. Kendisiyle daha sonraki süreçlerde de çalışacağımızı düşünüyorum.

Azime Kutay

Emlakcılar ve danışmanlar hakında ön yaralarım vardı. Bu ön yargımı Kiymetli Danışmanım sayasinde tamamen aşmış bulunmaktayım nazeketi ve bilgisi ,tecrübesi sayaseninde süreç çok güzel ve hızlı olumlu sonuçlandı. Danışmanımız, bahse konu işlem öncesinde yaptığımız telefon görüşmesinde; konusuna hakim bir şekilde, güven veren bir anlatımları , yeterli seviyede bilgi aktardı.. Buna istinaden alım sürecine çok kısa sürede karar verdik. İşlemin tamamlanmasına kadar süreci iyi bir şekilde yönetti. Artık bu bölgede bir yatırım düşünsem mutlaka kendisine danışmadan Alım yapmam tekrar teşekkürler.

İ******* Y*******

Yasemin hanım ile çalışmak gerçekten güzel bir deneyimdi. Kendisinin iletişim becerileri olağanüstüydü, her aşamada bana süreci açık ve anlaşılır bir şekilde iletti. Emlak işlemleri genellikle karmaşıktır, ancak kendisi, bilgisi ve profesyonelliğiyle her adımı kolay ve sorunsuz hale getirdi. Kendisinin sağladığı hizmet sadece profesyonellikle değil, aynı zamanda samimiyetle de beni kazandı. Müşteri odaklı yaklaşımı, benim ihtiyaçlarımı anlaması ve çözümler üretmesi, gerçekten takdir ettim. Ev kiralama sürecimde bana rehberlik ettiği için kendisine minnettarım. Yasemin hanım emlak sektöründeki deneyimi ve bilgisi, karar verme sürecimde güven duymama yardımcı oldu. Kendisi işinde uzman, güvenilir bir profesyonel ve aynı zamanda içten bir insan. Emlak ihtiyaçları olan herkese kendilerini gönül rahatlığıyla öneririm.

F******* H*******

Yasemin hanım merhabalar, Aydos Country sitesindeki evimin kiralanma sürecindeki, ilginiz, yardımlarınız ve Emeğiniz için çok teşekkür ederim. Kiralamayı çok kısa bir sürede tamamlamakla kalmayıp çok da iyi bir kiracı bulduğunuz için ayrıca çok teşekkürler. Sizinle çalışmak zevkti.

H******* İ*******

Yasemin hanım, işine çok hakim, adil olmaya çalışan, güleryüzlü ve destekleyici tavrıyla yardımcı oldu. Kendisiyle çalıştığımıza memnun kaldık.

G******* A*******

Kiralama hizmetnizden çok memnun kaldık. Yasemin hanım çok ilgili ve iyi bir danışmanlık yaptı

N******* E*******

Son derece profesyonel bir şekilde yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz...

S******* B*******

Yasemin hanım yardımlarınız için ilgi alakanizdan dolayi size çok teşekkür ederim sizleri herkese tavsiye edicem güler yüzünuz vede samimiyetiniz içinde ayrıca teşekkür ederim saygılar sunarım

B******* Ö*******

Yasemin hanım , bu arada kibarlığınız, her şeye olumlu yaklaşmanız ve dürüstlüğünüz bana dahada güven verici oldu. 2 günde evi kiralamama yardımcı oldunuz. Her şey için teşekkür ederim. 🙏🏼

S******* Ç*******

Emlak satış surecimizde her daim yanımızda olan destekleririni esirgeneyen Yasemin Hanıma teşekkür ederim

K******* B*******

Değerli Yasemin hanım'dan destekleri ve özverisi ile her zaman bizimle iletişimde olmasından çok memnun kaldık. Samimiyet ve güleryüzü, bilgisi ile her zaman kendisi ile çalışmaktan memnuniyet duyarız.

F******* U*******

Yasemin hanım’la satmak istediğiniz gayrimenkulünüzün o günün koşullarında değerinde en kısa zamanda ve sakin stressiz bir şekilde satılacağından emin olabilirsiniz.Siz hiç yorulmadan üzülmeden... Biz yakın zamanda yasemin hanım ile evimizi sattık. Geçmişteki emlak vergileri borçları , tapu işlemleri, vekalet işlemleri gibi birçok şey de dahil olmak üzere sorunsuz bir şekilde yorulmadan , çok da güzel kişilere sattık evimizi kendisi sayesinde.. Satmayı düşündüğünüz bir gayrimenkulünüz varsa hiç düşünmeden, Yasemin hanım'ı tercih etmenizi öneririm.

Buğra Öğütücü

Yasemin Hanım ilginiz ve alakanız için çok teşekkür ederiz. Çok emek verdiniz bizleri çok mutlu ettiniz vermiş olduğunuz destek için çok teşekkür ediyoruz ailece. Görüşmek üzere

S******* G*******

Yasemin kurt Hanım ile son 7 yıldır Sancaktepe bölgesinde gayrimenkul yatırımlarımıza ilişkin bir çok defa çalışma deneyimimiz oldu. Aldığı hızlı aksiyonlarla süreci çok çabuk sonlandırması, doğru aday seçimi,tüm tarafların haklarını gözeten adalet duygusu ve en önemlisi sözleşme sürecinden sonraki yapıcı, takipçi ve profesyonel yaklaşımları sayesinde bundan sonra da iş birliğimizin devam edeceğinden hiç kuşkum yok.

A******* B*******

Aydos Country’ deki gayrimenkulün kiraya verilmesinde emek ve çalışmalarından dolayı eşim ve ben size çok teşekkür ediyoruz.Bulmuş olduğunuz, seçtiğiniz kiracı profili tam düşündüğümüz profilde olduğu için çok memnun olduk.

Enis Külünkoğlu

Yasemin hanım, size güvenip verdik. Bizlere verdiğiniz güven ve sabah-akşam demeden verdiğiniz güncel bilgiler için çok teşekkür ederiz.

Esra Ozer

Yasemin hanım ilk temas kurduğumuz andan , satış işlemi sonuçlanıncaya kadar ilgili,güler yüzlü ve sorumluluk sahibi olarak işlemlerimizi takip ederek memnuniyet veren bir hizmet sundu. Teşekkürler.

S******* A*******

Yasemin hanım çok hanımefendi çok çalışkan çok güler yüzlü işinde çok başarılı çok yardımsever bir insan onu tanidigima çok memnun oldum onun sayesinde ev tutmak çok kolay oldu günlerimi haftalarimi almadı İyiki karsima çıktı Sancaktepe’nin böyle başarılı bir emlakciya ihtiyacı vardı emlak sektöründe böyle bayanların olması gerekiyor halka daha kaliteli hizmet verebilmeleri için umarım sayınız artar yasemin hanım umarım iyi bir örnek olursunuz başarılarınızın devamını dilerim yardımlarınız için çok teşekkür ederim 🙏☺️

H******* F*******

Gayrimenkulumuzu ilk günden satışa kadar benimseyerek bizden biri gibi görerek yardımcı olan Yasemin hanıma çok teşekkür ederim. Sirf satılsın diye uğraşan emlak danışmanları gibi değil. Biz aman olsun satalım gitsin diyecegimiz yerde bile bize zamanini mülkün degerini gelirini giderini çok profesyonel bir şekilde yorumlayıp ederiyle hakkıyla satışını gerçekleştirdi kendisine çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

H******* G*******

Başarı tesadüf değildir emekle yapılan her iş başarı getirir Yasemin hanım başarıya giden yolda çok yol almış özgüveni çabası güleryüzü içtenliği ilgilenmesi ve samimiyetini ayakta alkışlarım ev kiralama sürecini başından sonuna kadar özel ilgiyle ve çabayla desteklerini biran olsun eksik etmedi gayrimenkul uzmanlığı markayı temsil etmek diye buna denir kurumsallığı iliklerimize kadar yaşattığınız için size sonsuz güvenimiz ve saygımız var güzeller güzeli danışmanımıza sonsuz teşekkürler tereddütsüz tavsiyem Yasemin hanımla çalışmanız size ayrıcalık katıyor emeğinize sağlık

M******* Y*******

Çok sıcak kanlı hızlı çözüm sağlayan güler yüzlü bi ekip Çok teşekkür ediyorum iyiki varsınız.

F******* A*******

İlgi ve alakasından çok memnun kaldığım işinde gerçekten başarılı bir danışman. Bu evi kiralamamızda evin konumu veya güzelliğinden ziyade Yasemin hanımın bizimle ilgisinden memnun kalmamız sonucunda bu kiralama olmuştur. Çok teşekkürler Yasemin Hanım🙏🏻

P******* G*******

Harika bir rast gelmeydi. Her şeyden önce o güzel enerjiniz, güler yüzünüz ve güven kokan sohbetiniz için kalben teşekkürler🙏Portföy sunan bir gayrimenkul şirketi değil, deneyim sunan bir hizmet şirketinin olduğunu görmek mutluluk verici. Güven ile satıp, memnuniyet ile almanın tek adresi RE/MAX Arge Yasemin Kurt Gayrimenkul😇insanlar ikincileri sever ancak iş emlak olunca lideri seçermiş. Ehline denk gelmeyen her şey ziyan olur derler ya Sancaktepe'de ..Biz Yasemin Kurt’a denk geldik. Huzur ve güvenle alışverisimizi gerçekleştirmenin keyfini yaşıyoruz. İyi insanlarla kesişsin yollariniz🍀

İ******* B*******

Yasemin hanım bize İstanbulda bulunan mülkümüzün kiralanması için yardımcı oldu. Bizim için en önemli hususlar güvenilir, dürüst ve işine hakim insanlar ile çalışmaktı. Kendisi bu özelliklerin tümüne sahip. Tekrardan teşekkür ederiz.

M******* M*******

Her zaman kolayca ulaştım. Çok yardımcı oldu. Teşekkür ederim.

Ferhat Aytekin

Yasemin hanım merhaba, bu süreçte bizim çok çilemizi çektiniz:) Sakin yaklaşımınız, hoş sohbetleriniz ve iş bitiriciliğinizle bizi kısa zamanda aradığımız evi bulmamızda yardımcı oldunuz . teşekkür ederim. Bundan sonra benim ve çevremin tüm gayrimenkul satış ve kiralama işleri için bir arada olmaya devam edeceğiz :) sevgiyle kalın...

M******* K*******

Yasemin hanım ile çalışmak gerçekten güzel bir deneyimdi. Kendisinin iletişim becerileri olağanüstüydü, her aşamada bana süreci açık ve anlaşılır bir şekilde iletti. Emlak işlemleri genellikle karmaşıktır, ancak kendisi, bilgisi ve profesyonelliğiyle her adımı kolay ve sorunsuz hale getirdi. Kendisinin sağladığı hizmet sadece profesyonellikle değil, aynı zamanda samimiyetle de beni kazandı. Müşteri odaklı yaklaşımı, benim ihtiyaçlarımı anlaması ve çözümler üretmesi, gerçekten takdir ettim. Ev kiralama sürecimde bana rehberlik ettiği için kendisine minnettarım. Yasemin hanım emlak sektöründeki deneyimi ve bilgisi, karar verme sürecimde güven duymama yardımcı oldu. Kendisi işinde uzman, güvenilir bir profesyonel ve aynı zamanda içten bir insan. Emlak ihtiyaçları olan herkese kendilerini gönül rahatlığıyla öneririm.

H******* Ç*******

İhtiyaçlarımıza uygun bir ev bulmamızda bize destek olan Yasemin Kurt'a teşekkür ederim. Kendisi müşteri memnuniyetine önem veriyor ve gerçekten işini iyi yapıyor."

F******* A*******

Evimi satmak konusunda kararsızdım, ancak Yasemin Hanım işini ne kadar iyi yaptığını gösterdi. Hızlı ve etkili bir şekilde alıcı buldu ve işlemi sorunsuz tamamladık.

B******* R*******

Sayın Yasemin Kurt, Sizle yürüttüğümüz kiralama sürecinde gösterdiğiniz profesyonellikten ve ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Dairemizi kiralamak adına tüm süreç boyunca bize sağladığınız destek ve rehberlik için minnettarız. Herhangi bir sorunla karşılaştığımızda veya ekstra bilgiye ihtiyaç duyduğumuzda sizinle kolayca iletişime geçebilmek de oldukça değerliydi. Teşekkürlerimizi sunar, başarılarınızın devamını dileriz. Saygılarımla,

S******* T*******

Nef Sancaktepe sitesindeki dairemizin kiralama sürecinde yasemin hanım bize çok destek oldu. Yardımlarınız için Teşekkür ederiz.

M******* Y*******

Yıllardır kendisi ile çalışıyoruz.Yardım ve destekleriniz için Teşekkür ederiz.

N******* A*******

Yasemin hanım daire arayışımızda bize çok yardımcı oldu kendisine teşekkür ederim.

A******* D*******

İşini büyük bir tutku ve profesyonellikle yapan bir emlakçı arıyorsanız, Yasemin Hanım tam da aradığınız kişi.

M******* E*******

Müşteri olarak ne istediğimi anlayan ve bu doğrultuda hizmet veren bir danışmanla çalışmak, benim için büyük bir kolaylık oldu. Yasemin Hanım ve ekibine teşekkür eder, herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

M******* Ç*******

Yasemin hanım bu işte kesinlikle tek!

F******* E*******

Yasemin hanıma çok teşekkür ederim. çok hızlı bir süreçti.

B******* Ç*******

Yasemin hanım profesyonelliği,bilgisi,yaklaşımı tam tamına harikaydı. kendisiyle çalıştığımız için çok mutluyuz. herkese tavsiye ederim

A******* B*******

Evimizi en kısa sürede satış işlemine çevirdi, bilgili ve çözüm odaklı bir danışman.

F******* A*******

Yasemin hanımı seçtiğimiz için gerçekten çok şanslıyız.

G******* B*******

Yasemin hanımın verdiği hizmetten çok memnun kaldım. tercihim yine siz olacaksınız. herkese tavsiye edeceğim. çok teşekkür ederim…

A******* İ*******

Sahibi olduğum selçuklu vadi sitesinde bulunan evimin kiralanmasında emeği geçen sayın yasemin kurt hanımın evimin kiralanmasında gösterdiği özen, çalışkanlık ve kiracı seçimindeki titizliği son derece düzgündü. yaptığı bu çalışmalardan dolayı kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunar başarılarının devamını temenni ederim.

E******* A*******

Güleryüzlü,hoşgörülü ve sabırlı iletişimi güçlü ne istediğimi anlayıp beni direk oraya yönlendirdi ilgisi için teşekkür ederim.

M******* D*******

İlk defa çok memnun kaldığımız bir emlakçı ile karşılaştık. bizi memnun ettiği için, bize karşı çok ilgili davrandığı için çok teşekkür ederiz.

Ü******* S*******

Müşteriyle birebir alakalı ve çok ilgili bir müessese. doğru çizgilerinden dolayı öncelikle teşekkür ediyorum. sizi her ortamda bütün çevreme rahatlıkla tavsiye edeceğimden hiç kuşkunuz olmasın. çünkü işinizi gerçekten profesyonelce yapıyorsunuz. bundan sonraki tüm tercihim öncelikle siz olacaksınız.

N******* T*******

Tanıştığımız ilk andan itibaren güler yüzle karşılandık ver her türlü yardımcı olundu.Sayesinde ev değil yuva sahibi olduk. hizmet kalitemizi arttırabilmek için fikirlerimi yazmamı istediniz ancak bundan daha kaliteli bir hizmeti hayal dahi edemiyorum. herşey için teşekkür ederim.

Onur Koc

RE/MAX Arge firmasının değerli temsilcisi ; Sn. Yasemin Kurt Hanım'a sözleşmemizi imzaladığımız günden itibaren hiç durmadan süratle dairemizle ilgilenip çok kısa süre içinde süreci tamamlatıp sonuca götürdüğü için ve gösterdiğiniz olağanüstü performansa, güler yüzlü, dürüst, sabırlı, çalışkan, nazik duruşunuzdan ötürü size tüm ailem ve ben teşekkürlerimizi iletiyoruz. Bundan sonraki tüm gayrimenkul işlemlerimizde ilerleyeceğimiz tek isim sizsiniz. Sevgiler.

C******* T*******

Yasemin hanım ile yolumuz kesiştiği için çok mutlu ve şükran doluyum. i̇şinin ehli olması bir yana, muazzam i̇yi, nazik, anlayışlı ve sabırlı bir insan olduğunu düşünüyorum. taşınma sürecimde, öncesi ve sonrasında bana ve aileme pek çok yönden çok yardımcı ve destek oldu. hem yaptığı işe hem de danışanlarına karşı oldukça özverili. kurduğu iletişim, iş ahlakı, ve disiplini insana güven veriyor. herkese tereddütsüz önerebileceğim bir danışman. her şey için kendisine sonsuz teşekkürler ve sevgiler...

Fahrettin Erdoğan

Yasemin hanım ile cok etkili bir satis sureci gecirdik. kendisi hem son derece profesyonel ama ayni zamanda da insan iliskilerinde de cok basarili. satis surecimizde bizi surekli bilgilendirdi, tavsiyerde bulundu ve olumlu sekilde sonuclandirdi. destekleri icin cok tesekkur ederiz.

R******* F*******

Yasemin hanım evimizin kiralama konusunda uçtan uca destek verdi, istediğimiz rakama istediğimiz sürede evimizi kiraya vermek istediğim profilde bir kiracı olup gene istediğim rakama kiraladı. kendisi artık ailemizin emlakçısı :)

T******* P*******

Yasemin hanım gerçekten işinin ehli, samimi bir danışman. emekleri için kendisine çok teşekkür ederim.

V******* Y*******

Yasemin hanım tam da istediğim evi bulmak için elinden gelenin fazlasını yaptı ve hayalimdeki evi bulmamı sağladı.Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır..

A******* S*******

İşiyle, duruşuyla, bilgisiyle harika bir danışman.

E******* P*******

İşlemi̇n en başindan en sonuna kadar her şeyden çok memnun kaldim.Kendi̇si̇yle gözünüz kapali çalişabi̇li̇rsi̇ni̇z.

V******* İ*******

Yasemin hanım bu işin en iyisi. 4. çalışmamız ve çok memnunuz. İyi ki varsınız Yasemin hanım...

B******* F*******

Yasemin Hanım eşim ve benim isteklerime uygun en güzel, en mükemmel daireyi hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdi. Çok teşekkür ederiz kendisine.

G******* S*******

Yasemin Hanım sürecinden en başından en sonuna kadar benimle birlikteydi. Her şeyin en doğrusunu teker teker anlatarak bana çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum

A******* Ş*******

Yasemin hanım ile çalışmak o kadar zevkli ki, kendinden emin, başarılı bir danışman.

Y******* K*******

Aydos Country sitesindeki dairemizin satış sürecindeki desteklerinden dolayı kendisine çok Teşekkür ederim.

S******* G*******

Bİzimtepe Aydos sitesindeki dairemi bir günde istediğim profile kiralama yaptı. Teşekkür ederim

S******* A*******

Kiralık daire arayışımdaki yardımları İçin Yasemin hanıma teşekkür ederim.

F******* A*******

Yasemin hanım profesyonel bir danışman herşey için Teşekkürler

E******* C*******

Güvenerek çalıştığım herkese tavsiye edilecek bir danışman Teşekkürler

S******* K*******

Sevgili komşum desteklerinden dolayı Teşekkür ederim

A******* U*******

Güvenerek sürekli çalıştığımız danışman aile dostumuz yardımların İçin Teşekkürler

H******* Ş*******

Arsa satışımızla ilgilenerek sorunsuz bir satış gerçekleştirdi. Teşekkür ederim.

N******* A*******

Aydos Country’deki dairemi yine hızlı kiraladı . Teşekkürler

S******* K*******

İş yapış şeklindeki profesyonelliği ile gerçekten takdir edilesi. Bölgeye olan hakimiyeti, müşteri portföyü sektördeki tecrübesi ile alım satımlarınızda sizi mutlu edecek bir danışman. İhtiyacımıza çok kısa sürede yanıt aldık. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Başarıları daim olsun.

S******* G*******

Yasemin Hanım yaptığı işe gerçek anlamda hakim. Doğru yönlendirmeler ve farklı bakış açısıyla çok akıllıca ve karlı yatırımlar yapamamızı sağladı. Çok kısa sürede, nokta atışlı operasyonlar gerçekleştiriyor. Aynı zamanda yaklaşım olarak nazik ve içten. Kısacası tanıştığımıza çok memnun oldum ve bundan sonraki süreçte de ilk tercihim olacak. Herşey için çok teşekkürler Yasemin Hanım.

Y******* A*******

Yasemin hanımın her süreçte beni detaylıca bilgilendirmesi ve şeffaf bilgi alışverişi sayesinde sorunsuz bir kiralama süreci geçirdim. İlgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim. Yasemin hanımın iş birliğini herkese tavsiye ederim.

A******* K*******

Yasemin Hanıma profesyonel tutumları, planlı programlı çalışmaları için çok teşekkür ediyorum. Tüm işlemlerimiz kolay ve sıkıntısız biçimde profesyonelce çözüldü. Farklı işlemlerde görüşmek dileğiyle ile başarılarınızın devamını dilerim.

S******* K*******

Emlak danışmanlık ve satış işleminde katkılarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

K******* B*******

Gayrimenkulumu bir günde bir sürede satan Yasemin hanım ve ekibine satis suresi içinde gösterdikleri dürüst ve profesyonel yaklaşım icin ve ayrica satış sonrasındaki prosedurlerin takibindeki yardim için çok teşekkür ediyorum.

G******* İ*******

Yasemin hanım canı gönülden teşekkür ederim. Her zaman ki gibi hızlı ve güvenilir bir hizmet sundu bizlere. Güvenin ve kalitenin tek adresi inanın burası. Başarılarının devamı dileğimle iyi ki varsınız.

E******* Ç*******

İşini bu kadar hakkı ile yapan bir danışman ile tanıştığıma çok memnun oldum herşey sorunsuz bir şekilde kiralamamızı yaptık başarılarının devamını diliyorum

Y******* K*******

Yasemin hanım ile çalışmaktan çok memnun kaldık bundan sonra kendisi ile daha çok işler yapmak dileğiyle kendisine başarılar diliyorum.

S******* Ö*******

Hem Alıcının hemde satıcının menfaatini koruyan, güvenilir ve işinin ehli bir gayrimenkul danışmanı olan Yasemin hanım satış sürecimize verdiği destekten dolayı teşekkür ederim.

M******* O*******

Dairemizi uzun araştırmalar sonucu Yasemin Hanım’dan aldık.Kendisi çok ilgili ve nazik ayrıca tüm detayları anlatarak bizi bilgilendirdi.Tapu sürecinde ve sonrasında da yanımızda olarak yardım ve enerjisini aktardı,kendisine ve çok teşekkür ederim.

A******* G*******

Yasemin hanıma teşekkür ederim hızlı güvenli ve sorunsuz bir satış oldu. Bu sektörde ender gördüğüm isimlerden.

Murat Yılmaz

Sürecin başından beri hiçbir sorun yaşamadan, tapumuzu yaptık. Satış ve kiralama işlemlerinizi gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz, çok güvenilir ve ilgililer. Herkese tavsiye ederim. Teşekkürler Yasemin hanım...

Nejla Neşeli

Bize sağlamış olduğunuz katkılarınız, güler yüzlü yaklaşımınız , müşteri memnuniyeti ilgi ve alakanızın, iş takibinizden ötürü size ve kurumunuza teşekkür ederim . Sizin sayenizde evimizi hayırlısı ile satın aldık . Katkılarınız için teşekkürler

Gizem Kayhanı

Şirket zaten sadece ülkemizde değil dünya çapında saygın ve güvenilir firma. Bir de güvenilirliğin yanında çalışanları da çok iyi olunca ( Yasemin Kurt kardeşim ve Güntay olmak üzere tüm çalışanlar ) hiçbir şüphe duymadan gönül rahatlığıyla işlemlere başlayıp devam ediyorsunuz.Özellikle Kocaeli lokasyonunda gayrımenkul satın alacaklar 5 kat daha dikkat etmeliler ! - Çünkü malum sitedeki binlerce ilanın çoğu yetki belgesi olmayan, ilan fotoğraflarında farklı 1 bölgedeki 5.000.000 bin tl lik dairenin fotolarını koyup ofise gidince tamamen alakasız 1 bölgeden ev gösterelim diyen ve bunun üstüne ev gösterme bahanesiyle bir de sizden para alan yetkisiz emlakçılardan kesinlikle uzak durun Unutmayın onlarda bu kurumsal firmalar gibi % 2 komisyon alıyorlar- Bu sebepten bir de paranızla rezil olmayın !!

Ş******* Ö*******

Hayatımda ilk defa bir emlak danışmanı arkadaşın söz verdiği saatte kiralık dairede olduğunu görmek beni çok mutlu etti. Yasemin Hanım; güler yüzlü, işini severek yapan, içten, iki tarafın da menfaatlerini koruyan değerli bir insansınız. İşiniz gücünüz rast gitsin. Saygılarımla.

Z******* D*******

Yasemin Hanım söylediğinin arkasında duran dakik , güleryüzlü işini her yönüyle çok iyi bilen biri olmasından öte güven verici imajıyla bizim için vazgeçilmez oldu. Başka ıslerimizde görüşmek dileklerimizle.

Nurdan Sağlam

Yasemin hn pozitif ve profesyonel + detaycı bir şekilde konutumuzu kiralamamıza Yardımcı oldu. Kendisine özverili çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederiz.

T******* Ö*******

Yasemin hanim çok profesyonelce çalışıyorsunuz arkada her hangi bir kuşku şüphe birakmadan bütün iş akışını koordine edip kolaylastirginiz icin teşekkür ederim guven icinde hissettim kendimi

C******* K*******

Yasemin hanım, müşterisinin talebini ve ihtiyaçlarını doğru analiz eden, disiplinli, enerjik, işini sıkı takip eden, emlak piyasasına hakimdir. kendisiyle yapmış olduğumuz çalışmalarda her zaman dakik olmuş, işi benden daha sıkı takip etmiş, gerek raporlaması gerekse enerjisi ve samimiyetiyle olumlu olarak sonlandırmıştır.

Mehmet Ceylan

Yasemin hn dan daire kiraladık bize evi gösterme ,olumlu ve olumsuz tüm bilgileri samimi ve dürüst bir şekilde aktarması ,randevularina zamanında katılması (olumsuz hava şartlarına rağmen),kiralama sürecindeki evrakların hızlı bir şekilde tamamlanmasına ,kiralama sürecinden sonra her aradığımda yardimci oluşuna ve bunları yaparken saygili,samimi ve güler yüzlü halinin hiç kaybetmedigi için kendisine çok çok teşekkür ederim ve bu sektördeki diger uzman danışmanlara örnek olması dileğiyle .

B******* G*******

Yasemin hanım’a çok teşekkür ediyoruz, iyi ve güçlü çalışmaları İçin , ve ailesini tebrik ederiz böyle yüksek standart bir ekip zor bulunur.

Esin Gürel

Yasemin Hanım'ın evimiz için doğru kiracıyı bulma sürecindeki sabırlı ve çalışkan tutumu takdire şayandı. Kendisinin her zaman taleplerimizi dinlemesi ve bu doğrultuda kiracı adaylarını kendi süzgecinden geçirmesi üzerimizdeki yükü ayrıca azaltmıştır.

E******* S*******

Yasemin hanım sayesinde yüksek fiyata, çok kısa sürede evimizi sattık.. Sürecin başından sonuna sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağladı..Kendisine teşekkür ediyor, işindeki profesyonelliğinin devamını diliyoruz..

N******* K*******

Yasemin hanımla çok hızlı ve güvenli şekilde konut ihtiyacınızı çözmek mümkün:) sohbetinden aldığınız keyif de artısı :) işine duyduğu saygı ve sevgi başarısında hep fark yaratacak, sevgilerimle. Tanışmak ayrıcalıktı.

E******* T*******

Yasemin hanım sayesinde satışı için uzun süredir uğraştığımız konutumuzu çok kısa süre içinde sattık. Bürokratik işlemler de dahil Sürecin başından sonuna kadar yanımızda oldu kendisine teşekkür ederiz.

A******* G*******

Yasemin hanım inanılmaz bir emlak danışmanı kendisinin kibarlığı, ilgisi, ve dürüstlüğü ile inanılmaz ev aramamdan dolayı cok fazla emlak danışmanıyla muhatap oldugum için kesinlikle emlakcılara ilgi, alaka, konusunda ders vermeli.

B******* T*******

Dairemin kiralama sürecindeki desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Harika bir danışmansınız. Başarılarınız daim olsun.

A******* Ş*******

Dairemizin satışını 1 ay gibi kısa bir sürede gerçekleştirdi. Emekleriniz için Teşekkür ederim

E******* K*******

Öncelikle hızlı ,güvenilir, dürüst ,güleryüzü, bilgili, işinin hakkını veren,uzman, son derece sabırlı, bir o kadar da duygusal bir kişilik sorarsanız tam doğru cevap: Yasemin Kurt . Büyük bir özveri ve çalışkanlıkla 3 günde tüm süreci tamamlayıp satışı yapıp,, önümüze çıkan tüm sorunları bir sihirli güç gibi ortadan kaldırdı, bu işin piri kim diye sorarsanız , benim tek adayım Yasemin hanım, sonsuz teşekkürler. Ayrıca ilgi , alaka ve yardımlarından teşekkür ediyorum İyiki varsınız , iyiki sizi tanımışım, 🙏

Hakan Topal

Emlak Danışmanı Yasemin Kurt Hanımefendinin ilgisi, bilgisi ve nezaketi sayesinde ev sahibi olabilmenin mutluluğu içerisindeyiz Yardımları için müteşekkirim

M******* E*******

Bizimtepe Aydos sitesindeki daire alımındaki sürecimizdeki tüm destekleri için kendisine teşekkür ederim.

E******* E*******

Aydos country sitesindeki dairelerimin tüm kiralama işlemlerini senelerdir yasemin hanım yönetiyor. İstediğim kiracı adayında hiç yanılmadık. Tüm destekleri için Teşekkür ediyorum. Başarılarınız daim olsun

S******* S*******

Aydos country sitesindeki daire arayışıma çok hızlı bir şekilde çözüm buldu geç saatte tüm işlemlerimizi tamamladı. Herşey için Teşekkürler

V******* K*******

Sürekli hizmet aldığım desteklerini esirgemeyen, harika insan Teşekkürler

H******* T*******

Ofis alımındaki süreçteki desteklerinden dolayı kendisine Teşekkr teşekkür ederim. Bilgili bir danışman

A******* B*******

Tesadüfle iş olmayacağının kanıtısınız

E******* D*******

Aydos country sitesinden bir günde kendisinden daire satın aldım.Sonsuz Teşekkür ederim

Zafer Tuzcu

Daire satışımızda yasemin hanımın gösterdiği ilgi,alaka ve özverili samimi davranışları ve kısa zamanda satışı gerçekleştirdiği için Teşekkürlerimi sunar , başarılarının devamını daim olmasını dilerim.Dairemin satışını anlayamadan su gibi akıp geçti çok Teşekkürler.Kendisi çok daha iyi ödüllere layık

M******* G*******

Harika bir danışman başarıların daim olsun

S******* G*******

Gayrimenkul danışmanım harika işler başaracağın yeni bir yıl olsun.Her zaman tavsiye ettim. Etmeye devam edeceğim.

E******* Ü*******

Resim İstanbul sitesindeki satış işlemlerindeki desteklerinden dolayı Teşekkür ederim. Çok bilgili ve yönetici harika bir danışmansınız. Başarılarınız daim olsun.

N******* Ö*******

Yasemin hanım işinde başarısı kanıtlanmış harika bir danışman , satış sürecindeki sabrından dolayı Teşekkür ederim

U******* U*******

Yasemin hanım profesyonel ve çok güvenilir bir danışman kesinlikle tanışmalısınız

İ******* S*******

Satış süresinde göstermiş olduğu ilgi ve alaka için Teşekkürler

Gyuzal Kapkova

very sweet and friendly great real estate agent

Ilıa Kalashnıkov

We are very satisfied with the service we received, thank you

S******* B*******

Sevgili dostum mülküme gösterdiğin ilgi alaka için çok Teşekkür ederim.İstediğimiz düzeydeki kiracı ile bizi buluşturman çok sevindirdi.Nice başarılar dilerim.

İ******* O*******

Tüm sorularımıza kuşkusuz cevap alabildiğimiz çok güvenilir bir danışman başarılarınız daim olsun

F******* E*******

Her aradığımda yardımlarını esirgemeyen tüm sorularıma cevap bulduğum harika insan herşey için Teşekkürler

S******* Ç*******

Türkiye’deki elim ayağım harika danışman tüm sorulara eksiksiz cevap veren mükemmel insan Teşekkürler

M******* Ş*******

Kurtköy 560 sitesindeki daire kiralama işlemlerden memnun kaldım.

C******* T*******

Uzun yıllar çalıştığımız çok memnun kaldığımız danışman herşey için Teşekkürler

Hatice Nizam

Yasemin hanım çok ilgili ve işini mükemmel yapıyor. Ev alma sürecinde verdiği güven iş takibi ile herşey çok güzel ilerledi.. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ediyorum..

Ahmet Akıncılar

Profesyonel bir danışman herşey için Teşekkürler

M******* C*******

Otel projesi için kendisiyle tanıştık. Yardımlarından ve desteklerinden dolayı teşekkürler

M******* E*******

Bizimtepe aydos sitesindeki satın alma sürecindeki desteklerinden dolayı Teşekkürler

M******* A*******

Bizimtepe aydos sitesindeki daire alim sürecindeki desteklerinden dolayı kendisine Teşekkür ederim Başarılarınız daim olsun

Nur Bahtı

Sahibinden ilan üzerine kendisiyle tanıştık Piyasa ve projeler hakkında gayet şeffaf bir şekilde açıklamaları ve yönlendirmeleri için Teşekkürler

V******* İ*******

Konusunda uzman ve harika danışman şiddetle tavsiye ederim

B******* B*******

Sancaktepe bölge uzmanı şiddetle tavsiye ederim

Metin Al

Yasemin hanım işinde başarılı harika bir danışman Teşekkürler

N******* Y*******

Yasemin hanım profesyonel konusunda uzman bir danışman Teşekkürler

V******* K*******

Tüm mülklerimi teslim ettiğim harika danışman Teşekkürler

A******* G*******

Yasemin hanım işinde başarılı bir gayrimenkul danışmanıdır.

B******* E*******

Yasemin hanımdan çok memnun kaldık Teşekkürler

Z******* M*******

Dairemize göstermiş olduğu ilgi ve alaka için Teşekkürler

S******* K*******

Yasemin hanım çok başarılı ve ilgili bir gayrimenkul danışmanı herşey için Teşekkürler

Ş******* K*******

Yasemin hanımdan almış olduğumuz hizmetten memnun kaldık

Esra Aslı

Aydos COUNTRY sitesindeki Arayışımızda bize çok iyi destek oldu sevgiler

Sevim Sevil

Yasemin hanım konusunda gerçekten çok başarılı bir danışman başarılarının devamını diliyorum

Yasemin Erenli

Kıymetli danışmanım herşey gönlünce olsun Başarılarının devamını dilerim

Cüneyt Sarı

Yasemin hanım çok teşekkür ederim. Arayışım olan daireye en kısa sürede en hızlı şekilde çözüme ulaştırdı.

N******* G*******

Aydos Country sitesindeki dairemin kiralama işlemini yine yasemin hanımla tamamladık. İsteklerimize uygun kiracı adayı ile bizi buluşturduğu için kendisine tekrardan Teşekkür ederim. Başarılarının devamı dilerim.Sevgiler

Y******* K*******

Harika arkadaşım güzel komşum Aydos Country sitesindeki dairemi kiralama işleminde bir kez daha buluştuk. Tüm desteklerin için Teşekkür ederim Başarılarının devamını dilerim. İyili varsın

E******* I*******

Kiralık daire arayışımızdaki süreçteki desteğinizden dolayı teşekkür ederim.

Tülin Tuba Aydın

Güler yüzlü, kaliteli hizmetleri için çok teşekkür ederim

Neşe Aksoy

ÇOK MEMNUN KALDIM, TEŞEKKÜRLER.

V******* T*******

Aydos country sitesindeki daire satışım için göstermiş olduğu ilgi ve alakadan çok memnun kaldım.Başarılarının devamını dilerim

H******* B*******

Aydos country sitesindeki daire alımı sürecinde desteklerinden dolayı çok memnun kaldım.

V******* K*******

Almış olduğum tüm desteklerden dolayı minnettarım.

F******* D*******

ofis satın alım işlemlerimizde kendisinden almış olduğumuz hizmetten çok memnun kaldım.Teşekkürler

N******* K*******

Güler yüzlü harika bir insan herşey için Teşekkürler

E******* S*******

Herşey için Teşekkürler

A******* T*******

Aile danışmanımız harika insan başarıların daim olsun .

H******* G*******

Rimgs istanbul sitesinden kendisinden kiralama yaptık.Harika bir danışman tüm destek ve ilginiz için Teşekkür ederim

Y******* K*******

Harika komşum, harika insan yine bir daire alımında bize destek oldu.Çok teşekkür

A******* M*******

Çok ilgili bir danışman herşey için Teşekkürler

A******* A*******

Aydos Country sitesindeki dairemizin kiralama işlemlerinde bizlere verdiği destek ve ilgiden dolayı kendisine Teşekkür ederim.

B******* U*******

Özellikle sabrından dolayı çok teşekkür ederim. Ben vazgeçsem bile vazgeçmediğin için teşekkür ederim. Her aşamada çıkan sorunları profesyonelce yönettiniz ve beni hiç yormadınız. Teşekkür ediyorum

H******* A*******

Yasemin hanım merhaba.Emlak devri sırasında gösterdiğiniz yardım ve güler yüzlü olmanızdan dolayı çok teşekkür ederim.Profosyenelce yönetmeniz ayrı bir güven veriyor insana.Bundan sonraki dönemde sizden başka bir emlakcıyla çalışmayı asla düşünmem. işlerinizde bol bereketli seneler diliyorum.kolaylıklar diliyorum.Hoşçakalın.

A******* L*******

Yasemin hanım çok yardımcı oldu bilgisi ve tecrübesi çok ciddi bir şekilde kendini belli ediyor ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederiz

H******* R*******

Nef sancaktepedeki ticari işlemdeki profesyonel hizmetlerinden dolayı kendisine desteklerinden dolayı Teşekkür ederim

D******* Ü*******

Ticari anlayışı ve bakış açısı harika bir danışman öngörüleri ve tecrübeleri ile kiralama işlemi gerçekleştirdik.Teşekkürler

B******* E*******

Selçuklu vadi sitesindeki dairemizin kiralama işlemlerinde profosyonel destekleri için Teşekkürler

Nilüfer Üzülmez

Ev kiralama sürecindeki desteklerinizden dolayı Teşekkürler

E******* Ş*******

Harika bir danışman , mükemmel bir süreç için kendisini tavsiye edeceğim

M******* K*******

Yasemin hanımdan aldığımız hizmet emlak danışmanlarına bakış açımızı değiştirdi. Kendisine çok Teşekkür ederim.

Ö******* T*******

Yasemin hanım İşine değer veren ve en iyi şekilde yapmaya özen gösteren tanıdığım en azimli ve en başarılı kadınlarından biri. her şey için çok teşekkür ederim.

F******* K*******

Aydos Country sitesindeki evim için kendisinden danışmanlık aldım. İlgileri ile daha yüksek fiyata ve hızlı şekilde kiraladılar Teşekkürler

Z******* A*******

ilgili bir arkadaş tüm süreçlerle kendisi ilgilendi sağolsun gayretli işini severek yapan biri teşekkürlerimi buradan da iletmek istedim teşekkürler Yasemin kurt

A******* Ş*******

Yasemin hanım danışmanı arayan tüm tanıdıklarıma tavsiye ediyorum edeceğim Teşekkür ederim

E******* G*******

Çok güleryüzlu işinde çok tecrübeli iyi birisi portföylerinizi güvenip verebilirsiniz 1 hafta içinde kiralama yapıyorlar işinde uzman birisi Teşekkürler

B******* T*******

Hizmet çok iyiydi. Şeffaflık ve ilgi mükemmeldi. Güven unsuru çok iyiydi.

B******* P*******

Sürecin başından sonuna kadar ilgi, alaka ve güler yüz eksik olmadı. Özellikle Yasemin hanım ve Güntay beye yoğun ilgi ve alakalarından ötürü çok teşekkür ediyorum.

Y******* K*******

Herşey çok güzeldi.Teşekkürler

Adnan Keleş

Sürekli bir çok gayrimenkulde çalışma imkanımız oldu herşey için Teşekkürler

M******* Y*******

Bizimtepe Aydos sitesindeki dairemizin kısa sürede satışını gerçekleştirdi. Tüm desteklerinden dolayı Teşekkürler

A******* E*******

İstanbul’daki satılık daire arayışımızı çok hızlı sonuçlandırdık. Destek ilgi ve alakası İçin Teşekkür ederim.

A******* O*******

Konut kiralama işimiz ile ilgili, gayrimenkul danışmanımız Sayın Yasemin Kurt ile birlikte çalıştık. Bu süreçte yakın ilgi ve tecrübesi ile gayrimenkul kiralama işlemimizi çok kısa sürede ve en ideal şekilde gerçekleştiren, her konuda yardımcı olan ve sürecin her iki tarafının da memnuniyetini karşılar nitelikte neticelenmesini sağlayan Yasemin Hanım'a çok teşekkür ederiz. Ayrıca bu süreçte desteğini esirgemeyen Sayın Güntay Kurt'da teşekkürü borç biliriz. Yeni işlerde görüşmek üzere.

H******* K*******

Tanışalı kısa bir süre olmasına rağmen aileden biri gibi güvendik çünkü bunu hak eden biri. Gerçekten işinde çok iyi. Her konuda bizi bilgilendirdi. Gerektiğinde evimize kadar geldi. Hem insan olarak hem de işinde çok iyi. Kendisini tanıdığımıza çok sevindik, memnun kaldık. Yasemin hanım , bundan sonraki yaşamında ve işlerinde başarılar dileriz. Yolun açık, şansın bol olsun.

N******* Ö*******

Sen bu emlak piyasasının en güvenilir, en hanım efendi insanısın Gerçekten seni tanımak çok güzel Allah yolunu bahtını açık etsin bu hayatta örnek alabileceğim bir danışmansın. Yaptığın her hareket her söz senin kaliteni gösterdi bize.. Allah bereketli bol kazançlı bir hayat nasip etsin sana

A******* B*******

Yasemin Hanim, surecin basindan, sonuna kadarki tum evrelerinde, takipciligi, kararliligi ve dogru yonlendirmeleriyle, guvenilir ve ornek bir yonetim sergiledi. Kendisine isbirligi ve sureci tum paydaslari mutlu olarak sonlandirdigi icin bir defa daha tesekkur ederiz.

Ü******* S*******

Yasemin hanım ,güvenilir,işini çok iyi yapan,saygılı,hızlı sonuca ulaşan ve işlemlerimizde her aşamada yardımcı olup işlemi kapatan ,saygılı güleryüzlü biridir, Kendisi ile calıştığım ve kendisine yönlendirdiğim her kişiden olumlu referans almış olmak ve kendisini tanımış olmamdan ötürü cok mutluyum Bu sektör gelişecek ise Yasemin hanım gibi insanların sayesinde olacaktır.

A******* D*******

Yasemin hanum Gayri Menkul sektörü içinde tanıştığım en güvenilir insandır. Kendisine başarılarının devamını dilerim.

Y******* Ş*******

Ev Sahibi olarak istediğim profildeki tüm kiracı adayları ile ilgili tek tek arayıp beni bilgilendirdi,çok ilgiliydi. Her konuda aradığımda tüm telefonlarıma geri dönüş yapıp tüm sorularıma cevap bulduğum bir kiralama işlemi gerçekleştirdik.

B******* U*******

Bilgi ve Tecrübesini beğenip çok başarılı buluyorum. Pazarlık aşamasındaki nezaketinden de hiç şüphem yoktu. Kendisine çok teşekkür ederim.

M******* D*******

Harika bir yönetici harika bir insan dürüst ve saygılı Allah yolunu bahtını açık etsin bol kazançlar dilerim inşallah

E******* D*******

Sektöre dair tüm gelişmelerden haberdar sürekli araştıran ve sektörü takip eden piyasa bilgisine sahip,profesyonel girişken,pozitif,samimi güler yüzlü,güvenilir bir gayrimenkul danışmanı arıyorsanız kesinlikle Yasemin hanım ile tanışmalı ve çalışmalısınız. Bu özellikleri sayesinde evimin çok kısa bir zamanda kiralama işlemini gerçekleştiren,işini severek yapan başarılı bir danışman.Her şey için çok teşekkürler Yasemin hanım. İyi ki siz.

D******* E*******

Yasemin hanım işinde çok iyi kesinlikle tavsiye ederim.Beş yıldır birlikte bir çok kez çalışma imkanımız oldu .Tüm desteklerinden dolayı Teşekkürler

A******* K*******

Güleryüzlü ,sıcakkanlı, saygı ve sevgi çizgisini asla bozmadan, olumsuz durumda yada kararda bile karşısındakini incitmeden, işini severek yaptığını hissettiren kişidir. Her şey için çok teşekkür ederim.

Z******* G*******

Profesyonel iş ahlakı ve güler yüzlü son derece donanımlı yapınızdan dolayı sizlerle çalışmaktan çok memnunum. Umarım dostluğumuz baki kaılır. Başarılarınızın devamını dilerim.

B******* A*******

Rahat ve güzel bir kiralama işlemi gerçekleştirdik. Site giriş kaydımızdan,elektrik aboneliğimize kadar tüm işlemlerle birebir ilgilendi. Dört dörtlük bir kiralama oldu. Kendisine teşekkür ederim.

P******* Y*******

Problemsiz bir alım-satım işlemi gerçekleştirdik. Hizmeti, duruşu, davranışı ile mutlaka önerdiğim bir gayrimenkul danışmanıdır.

A******* G*******

Mükemmel biri, Avrupa Standartlarında bir hizmet sundu. İdeal bir gayrimenkul danışmanı, Mülk sahibi olarak evimin en ufak bir sorununla bile ilgilenmedim. Hiç gözüm arkada kalmadı.Bütün Gayrimenkullerimi çalışması için kendisine vereceğim.

İ******* B*******

Gözlerim kapalı tüm gayrimenkullerimi kendisine emanet edip,dönüp arkama bakmıyorum.İşini bu kadar düzgün yapan bir gayrimenkul danışmanı ile çalışmak güven veriyor.Tüm çevremdeki herkese de öneriyorum.

Neslişah Kocayiğit

Aydos sitesindeki evimizin kiralama işleminde yine çok hızlı davrandı. Herşey için Teşekkürler

Esra Eryiğit

Merhaba ; Daire kiralama işlemlerindeki yardım ve hızlı hizmetlerinden dolayı çok yardımcı oldu. Teşekkürler

S******* G*******

Yasemin hanımla referans ile tanıştım. Gebze konutlarındaki dairemi özellikle kendisinin ilgilenmesini istedim. Beni kırmayıp iyi profildeki kiracı adayına kiralama yaptı. Tüm emekleri için tekrardan Teşekkür ederim.

Ü******* A*******

Gerçekten işini profesyonelce yapan hızlı çözüm be sonuç odaklı bir emlak uzmanı Yasemin hanım ile tanıştığım ve çalıştığım için son derece memnunum. Başarılarının devamını diliyorum.

R******* D*******

Tüm desteklerin ve yardımların İçin Teşekkür ederim

Elif Görgülü

Müşteri analizi çok iyidir.İmzaları attıkdan sonra da her türlü sorununuza koşar.Bilgisi olduğu her konıda destek verir.Onun bir müşteri için verdiği uygunluk benim için yeterlidir.Mesleği için biçilmiş kaftan. İyi ki var

Arzu Dilek

Öncesinde İki emlakçıyla çalışıp sonuç alamadığımız gibi maddi manevi zarara uğradığımız, umutlarımızın tükenmekte olduğu bir zamanda Hızır gibi yetişti Yasemin Hanım. Öngörüsü, tecrübesi ve zekasıyla işimizi çok hızlı çözdü . Her şey için sonsuz teşekkürler, seviyorum sizi Yasemin Hanımcım 🙏🏻🥰

Perihan Sürücü

Yasemin hanım, ben uzakta oturduğum için tüm prosüdürleri benim için yaptı ve cok iyi profillerde kiracılar bularak beni hiç mağdur etmedi. iyi ki varsıniz...

C******* T*******

Yasemin hanım işini profesyonel yapmaya çalışan ilgili, tecrübeli bir emlak danışmanı. Bizim hassasiyetlerimizi gözeterek ofisimizin kiralama işlemini çok hızlı bir şekilde yaptı. Kendisine teşekkür eder, başarılar dilerim.

F******* K*******

Yasemin hanım işini profesyonel yapmaya çalışan ilgili, tecrübeli bir emlak danışmanı. Bizim hassasiyetlerimizi gözeterek ofisimizin kiralama işlemini çok hızlı bir şekilde yaptı. Kendisine teşekkür eder, başarılar dilerim.

M******* K*******

Yasemin hanım işini profesyonel yapan ilgili, tecrübeli bir emlak danışmanı. Bizim hassasiyetlerimizi gözeterek evimin kiralama işlemini çok hızlı bir şekilde yaptı. Kendisine teşekkür eder, başarılar dilerim.

Yasemin Küçükkadı

Yasemin hanımla ilk önce telefonla kaynaştık . O kadar samimi gelmişti ki konuşması telefonu kapattıktan sonra sanırım dedim olacak. Ve oldu da :) uzun ve stresli günlerin ardından evimizi aldığımız günkü paylaştığınız mutluluk inanın ortaktı. Kalbi temiz şeffaf herşeyi olduğu gibi paylaşan samimi olduğu her halinden belli olan uzman gibi uzman . Siz evinizi beğenin gerisi onda 🤩 evimizin balkonunda çoookça kahvler içeceğimiz güzel günlerimiz olsun inşallah. İyi ki tanıdım 🙏

O******* K*******

Yasemin hanım, kiralık emlak piyasasının çok karışık olduğu bu dönemde gösterdiği destek ve ekstra eforla hem evsahibinin hem de benim haklarımı koruyarak güzel bir anlaşma yapmamızı sağladı. Kurumsal şirketin verdiği profesyonellik ve şahsının yardımseverliği ile pek çok konuyu çok kolaylıkla halledebildik. Tekrar çok teşekkür ediyorum.

K******* H*******

Aydos country sitesindeki dairemizi Uzun suredir satmaya calistigimiz evimizin satisini istedigimiz fiyattan ve cok kisa surede gerceklestirdi. Tum surec boyunca bizi bilgilendirdi ve islemlerde yardimci oldu. Kendisiyle calismaktan cok memnun kaldik, tesekkur ediyoruz.

Ş******* O*******

Aydos country sitesindeki dairemizi kısa sürede istediğimiz kurumsal bir kiracıya kiraladı.Teşekkürler

M******* B*******

Yasemin hanım işinde gayet tecrübeli, her sorumuza yanıt bulduğumuz ve memnun kaldığımız bir danışman. Teşekkürler.

A******* K*******

Her şey çok güzeldi. Her sorduğumuz soruya hızlıca cevap verdi. Memnun kaldık. Kendisine başarı dolu yıllar dilerim.

S******* G*******

yasemin hanım daire bulma ve kiralamada hatta taşınma sonrasında karşılaştığım zorluklarda da yardımları ile çok zor olan bir süreci çok çok kolaylaştırdı. Her şey için çok teşekkür ediyorum.

A******* G*******

Yasemin hanım dürüst,güvenilir,ve cok ilgili. Evimizi 1 günde kiraya verdik ilgisi alakası sayesinde. Kendisine teşekkür ediyoruz.

A******* G*******

خیلی ممنون خانم یاسمن

M******* K*******

İlk satın alma sürecinde yaşadığımız deneyim sonucunda tekrar yasemin hanımla çalışma kararı verdik ve dairemizi satmasını istedik.kendisi kurumsal markanın kalitesini kendi çalışma tarzına ilke edinmiş doğru dürüst ve en doğru adayları kendi tecrübesi doğrultusunda bizlere sunarak sürecin hızlı ve doğru şekilde sonuçlandırılmasında yardımları çok büyük oldu buradan tekrar teşekkür etmek istedik

S******* G*******

Gayrimenkul danışmanı olarak konusunda Uzman olmanın yanısıra işini aşk ve büyük bir özveri ile yapmanın başarısı da kuşkusuz büyük olur. Yasemin kURT da piyasamızdaki duayen isimlerinden biri olduğu için onunla yola çıktık ve bir çok kez nokta atışı ile misyonunu tüm tarafları memnun ederek tamamladı, kendisini hem kutluyor hem de teşekkür ediyorum ve de gayrimenkulleriniz konusunda kendisini şiddetle de tavsiye ederim....

G******* D*******

Merhabalar, yasemin hanım,kira sözleşmesini tamamladığımız yeni evimiz için bize çok yardımcı oldu.Güler yüzlülüğü ve pozitif enerjisiyle işlerimizi kolaylıkla hallettik.Kendisine yardımlarından ötürü çok teşekkür ederiz. bize çok güzel bir şekilde anlatıp marka hakkında da güzel bilgiler verdi.Çok kurumsal ve profesyonel olduğunuzu hissettirdi.Çevremizde ev bakan kişilere bundan sonra ilk Yasemin hanımı önereceğiz.Tekrardan teşekkürler. Saygılarımla

M******* U*******

Normalin çok üstünde göstermiş olduğu ilgi ve alakadan duyduğumuz memnuniyetin yanı sıra sayesinde konutumuzu 3 gün içerisinde kiraya verebildik. Kiracı ile aramızdaki tüm hususları kolaylıkla halledebildik,Kiracı endişesi yaşamadık. Kendisine çok Teşekkür ederim.

D******* Ö*******

Yasemin hanımdan ringsten aldığımız evle ilgili baştan sona sonsuz ilgisine ve alakasına teşekkürlerlerimi iletiyorum. Bir gayrimenkul danışmanı olarak başarılarının devamını ve bundan sonraki emlak işlerinde çalışmayı dilerim.

G******* P*******

Yasemin hanım son derece profesyonel,çözüm odaklı ,ilgili ve etkin bir şekilde satış sürecimize destek oldu. 1 günde satışımızı gerçekleşirdi. Tavsiye ederim

Eda Uysal

Yasemin Hanım'la evimizin satışı ile bilgi almak istediğimizde tanıştık ve sonrasında hiç aklımızda yokken işine olan bağlılığı, verdiği güven ve profesyonel yaklaşımı ile yönlendirmeleri sayesinde evimizi kiralamaya karar verdik. Şu anda hala kendisinden sektöre olan hakimiyeti sayesinde şahane bilgi ve fikirler alabiliyoruz. Hem bir arkadaş hem de ailemizin emlak danışanı oldu kendisi. Tüm çabaları ve nokta atışı yönlendirmeleri için tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Biliyorum ki yine ve yeniden bolca görüşeceğiz :) Emeğinize sağlık.

A******* B*******

Yasemin hanım aracılığıyla yıllar sonra ev sahibi olduk. Bizim sormadığımız konularda bile bizi bilgilendirmesi, net cevapları yardımları için kendisine çok teşekkür ediyoruz. Satınalma sonrasındaki desteği için de ayrıca teşekkür etmek gerekiyor..

Deniz Engin

Yıllardır kendisi ile çalışıyoruz.Tek kelime ile süper süper süper.Kiralama, satış üzerine üstüne kimseyi tanımam..Tavsiye edeceğim güven duyacağınız tek emlakçı.Kendisine vekalet verip satış yaptırdığım güveneceğim nadir insanlardandır.

C******* T*******

İlk kez ev satın alma tecrübesi yaşayan biri olarak, tesis ettiği güven ve her anlamda sağladığı son derece profesyonel hizmet için minnettarım. En ufak bir şüphe duymaksızın öneriyorum.

M******* S*******

Yasemin hanım çok uzun süredir ev sahibi olmak istediğimiz Aydos Country sitesinde tamda istediğimiz gibi bir ev sahibi olmamız konusunda çok yardımcı oldu. Evimizin özel durumları olmasına rağmen her bir aşmayı ve detayı titizlikle takip ederek sorunsuz bir şekilde tamamladı. Sadece emlak değil bölge ile ilgili de birçok konuda çok faydalı yönlendirmeleri oldu. İyi ki kendisiyle çalışma şansımız olmuş.

Mert Koçak

Yasemin Hanımla işim için dükkan aradığım esnada tanıştık. Kendisinin emlakçılık mesleği adına bakış açımı olumlu yönde etkilediğini söyleyebilirim. İşimi kurduktan sonra daha sonra burada ev kiralama ve ev satın alma işlerinde yine beraber çalıştık. Aslında tek başına bu bile kendisinden ne kadar memnun kaldığımızın kanıtı.Teşekkürler.

S******* G*******

Yasemin hanım ile ev arayışı içinde tanıştık. Kendisi ile kiralama yaptım, ev sattım ve ev(ler) satım aldım. Tamamında gözüm kapalı dinledim ve tamamında sonradan bakınca kar ettim. Hem satarken hem alırken. Sıfır hatayla tamamladı işlemlerin tamamını, çıkan aksilikler (tapu dairesi sistemsel gibi kendinle ilgisi olmayan) için de çözümleri hep tatmin ediciydi. Benim kafamda olan mesleki tanımı değiştirdi, bir kez daha teşekkür ediyorum.

Oğuz Urgan

Yasemin hanım ile tanışmak bile hayatımızı değiştirdi. İlkeli, hızlı, güvenilir. Sayesinde ev sahibi olduk. Tüm işlerimiz ve işlemlerimiz ile yakınen ilgilendi. İş ve işlemlerinizi, emlak danışmanlığını işlerinizi güven ile ve sorunsuzca gözünüz kapalı teslim edebilirsiniz. Aileden biri gibi iş ve işlemlerinize samimi şekilde koştururlar ailecek, her konuda yardım etmeye çalışırlar. Çok teşekkürler, hayırlı işleriniz ve bol kazançlarınız olsun. Ne mutlu bize ki kendisi gibi bir emlak danışmanımız var artık.

Necat Erdem

Kiralama işlemlerimizdeki yardımlarından dolayı Teşekkürler

F******* S*******

YASEMİN hanım ile Aydos Country sitesindeki ev satışı için anlaştık 10 gün gibi kısa sürede evimi sattım cok güvenilir güler yüzlü işini profesyonel bir şekilde yaptı bundan sonra ev alış satışlarımda tercihim sizsiniz aynı şekilde yakınlarıma da önericem herşey icin cok teşekkürler:))

Ş******* C*******

Yasemin hanıma Teşekkürler Diğer emlakçılar gibi laf kalabalığı yapmıyorlar işlerini yapıyorlar.

F******* K*******

Evimin kiralanması sürecinde başka şehirde yaşamanın dezavantajını Yasemin hanım sayesinde yaşamadım.Her süreci ile titizlikle ilgilendi ve ne zaman birşey sorsam kendisine hemen ulaşabildim.Kiralama sürecini sayesinde çok rahat geçirdik..Kendisine tekrar teşekkür ediyorum

Y******* E*******

Çok kibar ve anlayışlı bir kişi Sağolsun bizi kırmadı. Elinden gelen tüm yardımı yaptı ve hala bir sorunumuz olduğu zaman yardımcı oluyor. Danışman değil bir dost gibi samimi ve candan. Çok teşekkür ediyoruz...

Elif Tıkır

Rings İstanbul sitesindeki daire kiralama sürecindeki desteklerinden dolayı Teşekkür ederim. Başarılarınız daim olsun

Kadir Bektaş

Başta alış sürecinin bütün detaylarında yanımızda olduğunuz, çevredeki benzer mülklerin de durumları ve fiyatları konusunda bizi bilgilendirdiğiniz ve sonunda sorunsuz bir şekilde alış işlemini kısa sürede ve maksimum fayda ile gerçekleştirdiğiniz için size çok teşekkür ederiz. Süreç boyunca bizlerle çok yakın, çok ilgiliydiniz. Her soru ve sorunumuza anında müdahale edip süreci sorunsuz hale getirdiniz. Alım süreçlerinden bizi kurtarıp, her şeyi bizim adımıza düşündüğünüz için ve tam anlamıyla iş ortağımız gibi çalıştığınız için Teşekkürler

S******* T*******

Samimi, yapıcı, ve ciddiyet içerisinde daire alışımı gerçekleştirdiği için Yasemin hanıma çok teşekkür ederim.görevinde başarılar dilerim.hayırlı kazançlar temenni ederim..

Hüseyin Yücedag

Dairemin tahliye ve sonrasındaki kiralama sürecindeki desteklerinden dolayı Teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim

Vural Çağman

Arayışımıza uygun olan daireyi kısa sürede kiralama yaptık kendisine Teşekkür eder başarılarının devamını dilerim

F******* K*******

Aydos country sitesindeki dairemin kiralama sürecindeki hızlı çözüm ve destekleri için kendisine Teşekkür ediyorum

A******* E*******

Pek çok problemle karşılaştığımız zorlu satış sürecimizde Yasemin Hanım bize çok destek oldu. Kendisine sürecin takibini çok iyi yapmış olması, profesyonelliği, güleryüzü ve samimiyeti için çok teşekkür ediyoruz.

Emel Yıldı

Karar vermemizdeki en büyük etken Yasemin Hanim`in profesyonelligi, güvenilir olmasi, süreci en basindan sonuna kadar cok yakindan takip etmesi, surec icinde gelisen pürüzleri ortadan kaldirmak icin cok calismasi, her zaman dogruyu eksiksiz olarak söylemesi ve cok guler yuzlu olmasi. Alisik oldugumuz emlak danismanlarindan cok farkli. Cozum odakli ve yapici. Yasemin Hanim`a sonsuz tesekkurler. Onun sayesinde evimiz oldu.

H******* R*******

Sayın YASEMİN hanım, Nef Sancaktepe gayrimenkulümüzün kiralanma sürecinde göstermiş olduğunuz gayret ve emeğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımla,

Yusuf Karagöz

Aldığım hizmetten çok memnun kaldım.kendisine çok teşekkür ederim.

Ömer Faruk Korkmaz

MÜŞTERİ ODAKLI VE İSTEDİĞİMİZ EVİ BİZE EN KISA SÜREDE TEMİN ETTİ.SERVİSİNDEN ÇOK MEMNUN KALDIK.

P******* E*******

ÇOK İLGİLİ VE ÖZENLİ ÇALIŞMA YAPAN ARKADAŞIMIZIN İLGİ VE ALAKASINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.

Huseyin Şahin

mukkemel bır danısman evımızı cok hızlı bır sekılde sattı ve evımızı degerınde verdı kendısıne cok tesekur ederım basıralarının devamını dılıyorum.

M******* K*******

Yasemin hanım sayesinde, kiralık işyeri arayışımızı sonuçlandırdık. Saygılı ve iş bitirici olarak gördüğümüz Yasemin Hanıma Teşekkürler

S******* T*******

Sn.Yasemin Kurt Çözüm bulmaya yönelik yaklaşımı etkileyici ayrıca güvenilir ve dürüst olduğuna inanıyorum. Yaptığı işin altına imzasını atabilen işini ciddiye alan arkadaşımız Yasemin hanıma iş hayatında başarılarının devamını diler, Saygılarımı iletirim

E******* G*******

Evi görme sürecinden satış aşamasına kadar danışmanımız Yasemin Kurt her türlü sorularımıza üst düzeyde ilgi ve alaka göstermiş, sorun olabilecek durumlarda dahi sunduğu seçenek ve çözümlerle kafamızda soru işareti kalmadan satışın tamamlanması için her türlü kolaylığı göstermiştir. Bu gayrimenkul satışında kurumsal bir firmanın önemini ve kolaylıklarını hissettirmiştir. Kendisine ve firmanıza göstermiş olduğunuz emekten dolayı teşekkür ve takdirlerimi sunuyorum.

Ece Yıldı

Hizmet çok iyiydi. Şeffaflık ve ilgi mükemmeldi. Güven unsuru çok iyiydi.

Murat Arslan

Yasemin hanımdan çok memnun kaldık ve bu kadar çabuk kiracı bulmalarına çok mutlu olduk. İyi çalışmalar dilerim.

Ali Altuntaş

yasemin hanımın güler yüzü özellikle çok hoşuma gitti. Samimiyet ön plana alınmış, müşteri memnuniyeti açısından esaslı hizmet veriyorlar. Müşteriyle yakinen ilgili olmaları, saygı ve nezaket esasları ve buna bağlı davranışları her zaman benim açımdan tercih edilecek olmalarının en önemli sebeplerinden olacaktır. Her şey için teşekkür ederim.

B******* H*******

Öncelikle işini sahiplenen ve karşısındaki kişiye yardımcı olmasında büyük emek sarfeden genel görgü ve ahlak kuralları çerçevesinde efendi saygılı tanıdığım ender emlakçılardandır. Çalışmalarında başarılar dilerim

N******* Y*******

Aydos Country sitesindeki dairemin kısa sürede satış işlemini gerçekleştirdi Teşekkürler

S******* Ü*******

Aydos county sitesindeki dairemin satış işlemindeki göstermiş olduğu ilgi alaka ve destekleri için Teşekkürler

Onur Karabulut

Yasemin hanım işini severek yapan dürüst ve hoşgörülü bi insan insanlara yaklaşımı son derece muazzam sanki size ailesinden biriymişcesine davranan bi insan vr son olarakta iş bitirici bi kişiliğe sahip olmasida cabasi teşekkürler yasemin hanim :)

Melahat Sevim

İlgi ve alakanız İçin çok Teşekkürler

Murat Demir

Rings İstanbul sitesindeki dairemi kısa sürede istediğim profile kiraladı Teşekkürler

M******* G*******

Rings İstanbul sitesindeki daire satın alma işlemlerinde göstermiş oldukları ilgi alaka İçin tekrardan Teşekkürler

Vuslat Damgası

Daire satışı sürecindeki destekleri ve yardımları İçin Teşekkürler

İ******* Y*******

Aydos COUNTRY sitesindeki dairenin satış sürecindeki desteklerinden dolayı Teşekkürler

G******* Ç*******

Yasemin Hanım işini son derece iyi yapan güvenilir bir profesyonel. İşini takip edişi, çözüm odaklı ve hızlı yaklaşımı ayrıca sizin düşüneceğiniz ayrıntıları siz söylemeden sizin adınıza düşünmesi son derece güven verici. Emlak konusunda profesyonel destek arayan herkese tavsiye ederim.

C******* T*******

Çok özenli dakik ve takipçidi yasemin hanım. Çalıştığımız süre içinde bizi sürekli gelişmelerle ilgili bilgiler vererek aydınlattı. Beklentilerimizi sonuçlandırıncaya kadar yoğun bir gayretle çalıştı. Tekrar bu konuda bir ihtiyacımız olduğunda kendisiyle çalışmak isteriz.

Ceren Yıldırım

Yasemin hanim, alanında oldukça yetkin, müşterisine karşı güven verici, çözüm odaklı tam bir profesyonel. Kendisinden ve verdiği hizmetten çok memnunum. Bundan sonraki emlak islerinde kendisi ile çalışacağım. Tüm çevreme tavsiye edeceğim. Bu vesile ile kendisine teşekkürlerimi iletirim.

D******* M*******

Titiz ve ayrıntılı çalışmanız birçok konuyu benim adıma çözmeniz beni çok mutlu etti ...işini ciddiye alan ve yapan başarılı bir emlak danışmanı ile çalışmaktan gayet memnunum...

T******* Ç*******

Hem karakteri, hem de iş yapış tarzı mükemmel, emlakçı gibi değil de aileden birisi gibi olan satış ve kiralamada sürekli çalıştığım, dürüst insan. Emeklerin için teşekkür ederim.

Uğur Uzer

Sağlamış olduğu profesyonel hizmet ve satıcı-alıcıya vermiş olduğu güven duygusu kadar insan ilişkilerinde de üst seviyede olan işinin ehli bir insan. ilerleyen süreçlerde tüm alım-satım işlemlerimiz için gözümüzü kırpmadan gönül rahatlığı ile kendisiyle çalışacağız, herşey için teşekkürler.

Gülfem Güneş

Güleryüzlü, ilgili ve güven veren kişi izlenimi aldım.Yardımları için teşekkür ediyorum.

Tufan Çeler

Güleryüzlü ve yardımsever olması ilgili davranması gayet güzeldi Teşekkürler

İdris Öztürk

Tüm sürece hakim, hızlı, doğru ev müşteri istek ve hedeflerine uygun olarak kişilerin buluşmasını sağlayan güven veren yaklaşımı vardır. Sonraki yatırım ve ihtiyaç konularında aynı şekilde iletişimde olacağım .Teşekkürler

Enes Tural

Kurulan iletişimden aldığım bilgilerden ilgiden alakadan memnun kaldım. Herşey için Teşekkür ederim

Prof.dr Kerim Sönmezoğlu

Yasemin hanım, Mesleğini iyi icra eden, titiz, dakik ve çalışkan birisi Hizmetlerinden çok memnun kaldım . Teşekkürler

Özgür Özdelice

Profosyonel çalışma şartlarıyla kısa sürede işlemlerimi bitirdi. Teşekkürler

İshak Arslan

Aldığım hizmetten ve danışmanlıktan memnun kaldım. Teşekkürler

Emre Taran

Desteklerinizden dolayı teşekkürler

Mete Karabulut

Aydos country sitesindeki daire alış sürecimdeki destkeleri için Teşekkürler

S******* D*******

Daire satış sürecimdeki hızından dolayı tebrik eder Teşekkür ederim

Ö******* B*******

profosyonel hizmet, Teşekkürler

B******* B*******

Aydos country sitesindeki kiralama sürecindeki desteklerinden dolayı Teşekkürler

T******* T*******

Yasemin hanım, çok özverili ve iyi niyetli davranarak evimin kiraya verilmesini sağladı .Kendisine teşekkür ederim.

Murat Salıhoglu

Daire arayışımızdaki tüm destek çözümleri için tekrar Teşekkürler

M******* N*******

Şirketiniz Gayrimenkul Danışmanı Sayın Yasemin Kurt ve Şirketiniz ile yollarımız bundan yaklaşık bir ay önce bir ticari arayış kesişti ve iyiki de kesişti Sayın Kurt konusunda uzman guler yüzlü, tuttuğunu koparan, insanları rahatsız etmeden işini profesyonelce keyifle yapan ve karşısındaki müşteriyi müşteri gibi görmeyen bir dostmuş gibi hissettiren dahasıda bizlerde sonsuz güven uyandıran bir kişi olarak tanıdık . Teşekkürler

E******* T*******

Kiralama sürecindeki destekleriniz için Teşekkürler

Yeşim Tur

Kiralama sürecimiz aracılık eden Yasemin hanım, ilgi alaka ve işini zamanında yapan başarılı biri olup, emlak işlerinde çok başarılı Teşekkür ediyorum.Kendisine başarılar diliyorum.

C******* Y*******

Aydos sitesindeki dairemi istediğim profile 1 gün gibi kısa sürede kiraladı. Herşey için Teşekkürler

Metin Cin

Yasemin hanımla bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştık ve çalışmaya başladık. Evimin kiralanması için kendisine lütfen hızlı kiralayın demiştim, ancak bu kadar hızlı olmasını bende beklemiyordum. Kendi evine kiracı bulur gibi, titizlikle yaptığı çalışmasından, hızından ve verdiği güvenden dolayı çok teşekkür ederim.

E******* A*******

Birikimimizi değerlendirmek üzere arayışa girdiğimiz sürede Yasemin hanım ile karşılaştık. Kendisi bize ev konusunda çok yardımcı oldu. Süreci çok iyi yönettiği için ve güven duygusu verdiği için kendisine çok teşekkür ediyorum. Yasemin hanım sayesinde çok kısa bir sürede evimizi aldık.

Sevim Ayhan

Sn Yasemin Hanım, Göstermiş olduğunuz hoşgörü ve yardımlarınız için size çok teşekkür ediyorum. Sayenizde emlak danışmanlarına bakış açım olumlu yönde değişti.

Sedrettin Karabacak

Güler yüzü ve ikna kabiliyeti yüksek bir hanımefendi emeklerinden dolayı sonsuz tskler ediyoruz

C******* Y*******

Yasemin hanımın ilgi ve alakası bizi son derece memnun bıraktı, sayesinde guzel bir daireye ulaştık, kendisine cok teşekkür ediyoruz

İbrahim Özkılıç

Memnun kaldım Teşekkürler

Candan Azman

Herşey için Teşekkürler

Burcu Ertur

Tanıştığımız ilk andan itibaren, güleryüzlü bir şekilde bizimle ilgilendi.İşlerimizi pratik ve haklarımızı koruyacak şekilde olmasına özen göstererek gerçekleştirdi.Kendisine çok teşekkür ederiz..

Caner Erdoğan

Yasemin hanımdan çok memnun kaldık Gerek ilgisi gerek iş bilgisi yakınlığından dolayıda ayrıca Teşekkürler. Firmanıza ve kendisine Teşekkürlerimi sunarım.

Birkan Birgül

Sur lavender sitesindeki kiralama sürecindeki desteklerinden dolayı Teşekkürler

Ercan Ergin

Yasemin hanım konusunda uzman, müşteri ile sıcak temas kuran hızlı sonuçlandıran çok başaralı bir insan tekrar Teşekkürler

Deniz Güçlü

Telefonla başlayan ilk görüşmemizden itibaren hızlı desteği ve güven veren samimi tavrı ile bizimle ilgilenen Yasemin hanıma Teşekkür ederiz

K******* K*******

Herşey için Teşekkürler

Caner Özmen

Daire arayışımızdaki tüm süreci yasemin hanım ile sonuçlandırdık. İlgi alaka ve tüm destekleriniz için Teşekkürler

Hüsamettin Özhasar

Destekleriniz için Teşekkürler

P******* G*******

Merhaba Yasemin hanim cok tesekkur ediyoruz ilginiz guler yuzunuz ve disiplininiz icin tekrar görüşmek ümidiyle Sevgiler

T******* A*******

Rings İstanbul sitesindeki dairemin satışı ve profesyonel yardımları İçin Teşekkürler Sizde işini en iyi şekilde yapan bir gayrimenkul danışmanı ile çalışmak isterseniz kesinlikle tavsiye ederim

Caner Özmen

Feridun Deniz

İlk telefon görüşmemizden itibaren tüm soru işaretlerini hızlı bir şekilde çözen ve her aradığımda doğru yönlendirip, adım adım sonuca gitmemizi sağlayan, ilk başlangıçtan son tapuyu elimize alana kadar bizim yanımızda olan güzel insan, güvenilir, çözüm odaklı, samimi ve pozitif düşüncesi ile hiç bir aksilik yaşamadan çok kısa bir sürede Yasemin hanım sayesinde evime kavuştum.Her zaman söylediğim gibi iyiki varsınız Yasemin hanım, siz hep var olun lütfen..Sizi çok seviyoruz...

İlknur Eldemir

Gözüm kapalı inandığım bir bayan çok güvenilir bir insan kendi evi gibi ilgilendi her şey için teşekkür ederim....

Burak Çalışkan

Güler yüzünüzün, çözüm odaklı yaklaşımınız için çok teşekkür ederim..

E******* M*******

Herşey için Teşekkürler

E******* Ö*******

Daire satın alma sürecimizdeki tüm destek ve yardımları İçin Teşekkür ederim

Z******* K*******

Aydos Country sitesindeki dairemin satışındaki gösterdiği ilgi alaka ve hızlı süreç için Teşekkürler

F******* F*******

Satılık daire arayışımız neticesinde yasemin hanım ile tanıştık.Zor müşteri olmam nedeniyle kendisini iki kat yormuş olabiliriz. Gayrimenkulün alım sürecinden satış bitimine kadar aklınıza gelebilecek tüm mevzuatlara hızlı ve profesyonel yanıt arıyorsanız kesinlikle kendisi ile çalışmalısınız. Tüm emekleriniz için tekrar Teşekkürler

L******* A*******

Aydos Country sitesindeki dairemi kursa sürede satış işlemini gerçekleşti Teşekkürler

O******* U*******

Satılık daire arayışımıza Aydos Country projesindeki profesyonel yaklaşımı ve Bilgi birikimi sayesinde 10 dk gibi bir sürede daire satın almamızda vesile olduğu İçin tekrar Teşekkürler Kredi sürecinden satış bitimine kadar bizi yormadan hızlı şekilde çözümü İçinde ayrıca Teşekkür ederim Başarılarının devamını dilerim Saygılar

C******* H*******

Rings İstanbul sitesindeki dairemi 1 gün içinde satışını gerçekleştirdi Herşey için Teşekkürler Tavsiye ederim

Cihan Emer

Çok Memnun Kaldık...

Müge Yolcu

Çok memnun kaldık, teşekkür ederiz...

Dinçer Çetin

Daire alım sürecimin her aşamasında son derece ilgili ve profesyonel davranarak bıkmadan usanmadan bilgilendirip yardımcı oldu, kesinlikle güvenilir ve tecrübeli. Kendisine çok teşekkür ederim, tekrar çalışmak dileğiyle.

Nejla Gönül

Doğru danışman güler yüzlü hizmet iş tecrübesiyle kısa sürede sonuç aldık çok teşekkürler Yasemin hanım

Şeyda Mutlu

Yasemin hanım benim 2 evimi sattı. Hem dürüstlüğü, hem becerisi, hem de devamlı güncel kalan bilgisi ile çok rahat ve huzurlu çalıştık. Etrafımda emlak danışmanı ihtiyacı olan herkesi de Yasemin Hanım’a yönlendiriyorum ve onların da tecrübeleri benim gibi çok olumlu. Hayatı bu kadar kolaylaştırdığı İçin kendisine yeniden çok teşekkür ederim.

Soyhan Yüksel

Son derece ilgili, piyasa bilgi ve tecrübesi yüksek. Yeni evimi alırken de kesinlikle destek alacağım. Çok teşekkür ediyorum.

Volkan Güngör

Değerli deneyim ve desteklerinizle çok hızlı Ve profesyonel bir şekilde yeni bir ev sahibi oldum. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

S******* K*******

Yasemin hanım'ın çalışkanlığı ve iş bitiriciliği sayesinde evimizi çok kısa sürede sorunsuz bir şekilde sattık. Verdiği güven, gösterdiği ilgi ve samimiyet için ayrıca teşekkür ediyorum.

Özgür Karakurt

Genel karakola aldığım hizmetten memnun kaldım ilginiz için teşekkür ederim.

Ü******* B*******

Profesyonel destek için Teşekkürler

Fatma Gürgür

Son derece ilgili yardımsever danışmanlığınız için çok teşekkür ederim. Başarılar ve kolaylıklar dilerim...

Tarık Akvemik

İyi hizmet, güler yüzlü karşılama tek kelime ile mükemmel...

Doğukan Taşbaş

Remaxdan ilgilerinden dolayı Yasemin hanımdan ve iş arkadaşına çok teşekkür ederim. Kira konusunda bizlerle çok ilgilendiler.

G******* B*******

Rings İstanbul sitesindeki dairemi en kısa sürede sattı Teşekkürler

Gülperi Berker

Tüm alım satım işlemleri dahil her türlü destek ve yardımları için Yasemin Hanıma çok teşekkür ediyorum ilgi ve alakasını en yoğun zamanında bile hiç eksik etmedi güler yüzünün ve başarılarının devamını temenni ediyorum

Berkutay Berber

Tüm süreçte yakın ilgi ve alakası için çok teşekkürler. Ev alım satım sürecinin zorluğu hiç hissetmeden anahtar teslim bir eve sahip olduğumuz için kendisine çok teşekkür ediyorum....

Emir Tinar

Yasemin Hanım, işini çok düzgün yapan, en önemlisi de iş bitiren çok yetenekli ve çalışkan biri. Tanışmamız benim için büyük bir şans oldu. Çok güzel bir ev sahibi olmama vesile oldu. Bundan sonra tüm kiralama, satın alma/satma işlemlerim kendisinde olacak. Etrafımdaki herkese de tavsiye edeceğim. Kendisine bu platform üzerinden de tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.

Burcu Tecer

Aydos Country Sitesindeki dairemi tahliye olmasının ardından yarım gün kadar kısa bir sürede kiraladı.Herşey için Teşekkürler

Beste Temiz

Daire kiralama sürecimde sabır ilgi ve alakasından ötürü teşekkür ederim...

Ü******* B*******

Profesyonel destekleriniz için Teşekkürler

Metin Kapcıoğlu

Çok memnun kaldık samimi ve açık aynı zamanda ilgili ve işini bilen tecrübeli bir hanım gerçekten çok memnun kaldık....

Volkan Savcı

Yasemin hanıma çok teşekkür ederiz.

Şakir Eser

Yasemin hanımın göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim.

Sakine Çakmak

Çok memnun kaldım. Yasemin Kurt hanımefendi çok ilgili ve çok sıcaktı. ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

M******* E*******

Destekleriniz için Teşekkürler

A******* B*******

Aydos Country sitesindeki dairemi kısa sürede kiraladı Herşey için Teşekkürler

İ******* G*******

İl dışında olmamız nedeniyle vekaletli satın alma gerçekleştirdik Güven verdiği ve tüm işlemlerimizi vekaletname ile gerçekleştiriği için yürekten Teşekkürler

E******* D*******

Aydos Country sitesindeki kirada oturduğumuz daireyi kendisinin yardımları İle satın aldık destekleriniz için Teşekkürler

Naile Ünal

Tüm desteklerin için Teşekkürler

M******* B*******

Teşekkürler, Başarılarının devamını dilerim

C******* H*******

Bu zor dönemde evimi kiraya vermeme yardımcı oldu Herşey için Teşekkürler Başarılarının devamını dilerim

Sinem Beyhan

Evi tutana kadar ki ilgi alaka ve cana yakınlıktan çok memnunum. Başarılar dilerim...

Sekan Sargut

Evi görmekten kiralama aşamasına kadar çok iyi ilgilendiler. Kendilerini tanıdıklarıma tavsiye edeceğim...

O******* Ö*******

Bence emlak alım-satım işinde en önemli konu, aradaki danışmanın ne kadar güven verdiğidir. Yasemin hanından video ile satın aldığımız dairemizi vekalet vererek satışını yaptırdık .Güven konusunda ne kadar doğru bir insan olduğunu anladık. Aynı zamanda işinin hakkını sonuna kadar veren bu konuda kendini sürekli geliştiren çok çok iyi bir profesyonel. Evimizin satışı gerçekleşirken gösterdiği özveri, sabır ve profesyonel yaklaşım sebebiyle bundan sonra tüm emlak işlerimde birlikte çalışmak istediğim, danışmandan ziyade iyi bir dost...Sevgiler

İlker Artan

Bu zorlu günlerde daire alma sürecindeki destekleri ve tüm yardımları İçin Teşekkür ederim Yasemin hanım sancaktepe bölgesinde gerçekten uzman bir danışman ve tüm içerikleri üşenmeden ayrıntısı İle anlattı ve benim arayışımda aklımda olan tüm soruları yanıtladı. Tekrar çalışmak ümidiyle Teşekkürler

Filiz Ender Sarman

Aydos Country sitesindeki dairemiz ile ilk aldığımız günden itibaren kendisi ilgilendi Tüm kiralama süreçlerinde bizleri üzmeyecek kiracı adayları İle buluşturdu ve satma düşüncemizi kendisine ilettiğimizde hızlı bir şekilde istediğimiz rakama dairemizin satışını gerçekleştirdi. Kendisinden çok memnunduk ve tavsiye ederiz Bu zorlu günlerde bizi hiç yormadan tüm işlemlerimizi profesyonel bir şekilde halletti Başarıların daim olsun kolaylıklar diliyorum

Cafer Taştan

Yasemin hanım'ın tüm yaptığı çalışmalar ve insani ilişkileri açısından son derece memnunuz..

Ende Mühendislik

Danışmanlarınız güleryüzlü ve iyi niyetli olarak çalışmakta, teşekkürler...

Zübeyde Güngör

Aydos country sitesinde arayışım olan daireyi istediğim fiyatta istediğim özellikle satın almamı sağlamıştır.Tavsiye ederim. Teşekkürler

Davut Gür

Yasemin Kurt hanıma gönülden Teşekkürler. Daire kiralama işlemlerimi çok hızlı ve sorunsuz halletti kendisine gösterdiği ilgi ve alaka İçin Teşekkürler

Nil Sevim

Tüm merak ettiğimiz soruları profesyonel olarak yanıtladı bir çok gayrimenkul Danışmanı doğru düzgün cevap vermezken Yasemin hanım yorulmadan en ince ayrıntılarına kadar anlattı destek verdi Herşey için tekrardan Teşekkürler

E******* S*******

Aydos country sitesindeki istemiş olduğum daireyi yasemin hanım sayesinde satın alma işlemini gerçekleştirdik.Kendisine tüm desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim.Başarılarının devamını dilerim.Gayrimenkul konusunda uzman bir Danışman ihtiyacınız var kendisi ile iletişime geçmenizi tavsiye ederim.

Ramazan Sever

Çözümü ve yardımsever kişiliği ile çalışmamız esnasında güven vermiştir. Teşekkürlerimi bir borç bilirim

Murat Yılmaz

Kurumsal firmalarla çalışmak oldukça iyi

Zeliha Demir

Yasemin Hanım oldukça anlayışlı ve konusu hakkında bilgili. Müşteri ilgisi oldukça iyi kendisine teşekkür ederim.

E******* Y*******

Aydos country sitesindeki dairemin kısa sürede satışını gerçekleştirdi profesyonel yaklaşımı ve çözüm odaklı güven veren bir Danışman herşey için Teşekkürler

Celal Sağlam

Rehberimiz Olan Yasemin Hanımdan memnun kaldık bir daha ki Alış verişte görüşmek üzere Hayırlı İşler dilerim...

Nuray Yazgan

Bir önceki işlemi kendim yapmıştım ancak kötü bir kiracı seçmem nedeniyle danışman ile çalışmaya karar verdim ve referanslı olarak yasemin hanım kısa sürede aydos country sitesindeki dairemi kiraladı Teşekkürler

E******* K*******

Aydos country sitesindeki 3+1 Dsire arayışımı sayesinde çözdüm Teşekkürler

Bilgin Avcı

Aydos country sitesindeki dairemi geçen yıl yasemin hanım kiralamıştı. Kiracı tahliyesinden sonra yine hızlı şekilde kiraladı. Tüm emekleriniz için Teşekkürler

Elif Sümeyye Köse

Gayrimenkul danışmanınız hem avantaj hem dezavantajlardan bahsederek bizi her konuda aydınlattı. Verilen detaylı bilgilerden ve ayrılan zamandan memnun kaldık.Ayrıca danışmanınızın ikna üzerine müthiş bir kabiliyeti olduğunu düşünüyorum . TEŞEKKÜRLER AVUKAT ELİF SÜMEYYE KÖSE

Bilal Kırış

Aydos country sitesindeki arayışımızı yasemin hanım ile sonuçlandırdık. Tavır ve hizmetten memnun kaldık Teşekkürler

E******* B*******

Bizimtepe aydos sitesindeki daire arayışımı yasemin hanım ile çözdüm.Tüm destekleri için Teşekkürler

Erhan Maden

Yasemin hanım işinde çok başarılı bir danışman bizimtepe aydos sitesindeki arayışımızı çok hızlı sonuçlandırdı. Kendisine Teşekkür ederim. Profesyonel bir danışman ile çalışmak istiyorsanız tavsiye ederim

Hüseyin Çetinkaya

Profesyonel ve yardımsever bir danışman destekleriniz için teşekkürler

Yıldıray Demir

Öncelikle Yasemin hanıma çok çok teşekkür ederim. Rings istanbul sitesinde tavsiyesi üzerinde daire satışı sürecinde Sabırlarından ve güleryüzlerinden dolayı ;ilk günden itibaren benim için en iyisi için çabalayan şahsım kadar hassas davrananları fazlasıyla mutluluk verici, işinin ehli uzman ekibi ile bu süreci birlikte ve samimi özveri şeklinde tamamlamak keyiflerin en güzeli yaşadım. Uzman ekip eşliğinde yanımda olduklarından dolayı yolunuz açık olsun.teşekkürü borç bilirim . Doktor yıldıray demir

Çetin Körükçüoğlu

Yasemin hanım Rings istanbuldaki dairemi kısa sürede söz verdiği gibi sattı. Tecrübeli ve sorumluluklarını ciddi olan ev satışı konusunda işimi çok kolaylaştırdı. Kendisine gönülden teşekkür ediyorum .Baştan itibaren bana güven telkin ettiğinide mutlaka eklemem gerekiyor.

Özgül Taştan

Rings istanbul sitesindeki dairemin üç günde kiraladı pazar analizi yapıldı, güvenilir, profesyonel, saygılı, işine sadık son derece duyarlı, tekrar çalışmayı düşünür tavsiye ederim.her şey için teşekkür ederim .

Zafer Coşkun

İşini doğru yapan güler yüzlü 10 numara bir insan ....

Vahit Topuzoğlu

İlgi, gayret, nezaket ve dürüstlük bağlamında güvendiğim, takdir ettiğim ve müşterisi olmaya devam edeceğim kişidir ' yASEMİN KURT ' ... Teşekkür ederim.

Ali Kurtaran

herşey için teşekkürler

A******* Ş*******

Bayii Devir almak çok zor bir süreçtir. Bir çok sıkıntı İle karşı karşıya kalırsınız.Yasemin hanım bu süreci profesyonel yönetti . Sorunsuz tüm işlemlerimizi sayesinde hallettik.Teşekkürler

E******* A*******

Sevgili yasemin kurt tüm desteklerin için Teşekkürler

Ayhan Çakar

Rings istanbul sitesindeki arayışımdaki en iyi daireyi hızlı bir şekilde sonuçladırdığı için Teşekkürler

Burcu Tecer

Sevgili komşum yasemin hanımcım ile 3 yıldır tanışıyoruz.3.kez kiralama işlemimi gerçekleştirdi.Teşekkürler

Ahmet Furkan Varan

Sakin ve kibar tarzıyla bizleri rahatlatarak istediğimiz evi kiralamamızı sağladığı için kendisine teşekkür ederiz.

Mehmet Bostan

Titiz ve ayrıntılı çalışmanız birçok konuyu benim adıma çözmeniz beni çok mutlu etti ...işini ciddiye alan ve yapan başarılı bir emlak danışmanı ile çalışmaktan gayet memnunum...

Erol Aksak

AYDOS COUNTRY SİTESİNDEKİ EVİMİ 2 GÜN GİBİ KISA BİR SÜREDE KİRALADI.İNANILMAZ GÜVEN VERİCİ VE İŞİNİ DOĞRU YAPAN BİR İNSAN KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

B******* Ç*******

Aydos country sitesindeki dairemi 2.kez hızlı şekilde kiraya verdi.Profosyonel yaklaşımı İçin tekrar Teşekkürler

E******* B*******

Yasemin hanım işinde çok iyi birisi Aydos Country sitesindeki arayışımızda bizimle oldukça güzel ilgilendi ve başarılı bir kiralama işlemi gerçekleştirdik.

Levent Avula

Son derece hızlı, güvenilir. Teşekkür ederim, 3. kiracımı bulduğu için.

Furkan Varan

Hızlı ve ilgili bir şekilde işlerimizi halletmemize yardımcı oldular. Teşekkür Ederiz.

İlkay Sarıkaya

Aydos country Sitesindeki dairemizi kısa sürede istediğimiz profildeki kişiye kiralamıştır.Hızlı işlem ve profesyonel destek almak istiyorsanız tavsiye ederim. Sevgiler

İpek Gülçin

UZUN SÜREDİR KİRALAMAYA ÇALIŞTIĞIM DAİREMİ TAHÜT ETTİĞİ SÜRE İÇERİSİNDE DEĞERİNİ ÇOK DÜŞÜRMEDEN KİRALAMAYI BAŞARAN YASEMİN HANIMA NEKADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZ, AYNI ZAMANDA BİR DOST KAZANDIM BAŞARILARININ DEVAMINI DİLER SAYGILAR SUNARIM.

G******* Ö*******

SAYIN Yasemin hanım evimizin satış aşamasında göstermiş olduğunuz ilgi, mesleki tecrübe ve 10 gün gibi çok kısa bir sürede satmış olduğunuz hızlı hizmetinizden dolayı çok teşekkür ederim. Ayrıca satış aşamasında her konuda ki aydınlatıcı bilgilendirmeleriniz de işinizde ne kadar ciddi çalıştığınızı göstermiş oldunuz. Emlak danışmanlık hizmeti almak isteyen tüm arkadaşlara önemle tavsiye ederim. Bundan sonraki çalışma hayatınızda başarılar ve bol kazançlı günler dilerim

Yunchı Zhang

Vatandaşlık İçin kendisinden daire aldım. Çok memnun kaldım Herşey için Teşekkürler

Filiz Kavuşturan

Sinpaş Aydos Country Sitesindeki dairemi kısa sürede kiraladı. Herşey işin Teşekkürler

Mustafa Şahin

Rings istanbul Sitesindeki dairemi kısa sürede istediğim fiyata sattı ve tüm süreci profesyonel yönetti Teşekkürler

Fuadkarakule

Yasemin Kurt hanım, işinde son derece profesyonel, ilgili ve gerçekten bana en güzel dairemi satın almami sağladı.Kendisine güvendim ve bu güveni boşa çıkarmadı.İnsallah dostluğumuz sürecek .. Kendisini tanımaktan büyük bir mutluluk duyuyorum.

Tahir Terbıyık

Herşey için Teşekkürler

Ahmet Rıdvan Babacan

Çok ilgili ve sıcak kanlı bir danışman.Çözüm odaklı .Çalışması ve atikliği ile memnuniyetimi kazanmıştır.

Halim Yıldız

Kurktöyde satılık daire arayışımızı yasemin hanımım profesyonel çalışması sayesinde eksiksiz sorunsuz ve hızlı bir şekilde tamamladık Teşekkürler

Ferhat Saraçoğlu

Blue planet sitesindeki dairemi satmaya karar vermiştim.Kısa sürede yasemin hanımın sayesinde satışını gerçekleştirdik. Teşekkürler

Naciye Secev

Çok teşekkür ediyoruz.Kendisi herşeyiyle mükemmel.

A.nedret Tor

Teşekkürler.Çok ilgiliydiniz.

Cemile Odabaşıoğlu

Aydos country sitesindeki dairemizi kısa sürede istediğimiz kiracıya kiralamıştır. Tüm yardımları için Teşekkürler

Burak Şahin

Rings İstanbul sitesindeki dairemizi kısa sürede sattı bizi yormadan tüm işlemleri yürüttü herşey için Teşekkürler

Begüm Topçu

Açıklama Ev satma ve ev alma aşamasında 2 süreçte de bize çok fazla yardımcı oldu, tüm süreci takip edip tüm istek ve yardım ihtiyacımızda hep yanımızdaydı, kendisi tüm sürece çok iyi hakim olmasıyla bizim işimizi çok kolaylaştırdı

İlknur Eldemir

Bizimtepe aydos sitesindeki dairemizi istediğimiz profildeki kiracıya 2. kez kiralamasını yapmıştır.Teşekkürler

Aykut Şahin

Farklı bir sitede daire arayışımı çok iyi anlamış ve bizimtepe sitesinden istemiş olduğumuz daireyi sunmuş ve kiralamıştır.Herşey için TEŞEKKÜRLER

Aysun Uzun

Yasemin Hanımı ilk gördüğümde edindiğim izlenim ile projemizin bitiminde aynı izlenimdeydim. Başarılı Bir İş Kadının Tüm yeti ve Yetkinliklerini Kendisinde Görmek ve Gerek disiplin, gerek özveri, işini seven ve tuttuğunu koparan kimliği ile Bir Kadın Olarak Gurur Duydum.Ve elbette müşteri Kimliğimle Yaptığımız işten gayet memnun beklentimin karşılanmasından da ayrıca memnun müşteriyim. Başarılar Dilerim.

Semra Çolak

Herşey için Teşekkürler

Levent Aras

Rings İstanbul sitesindeki arayışımıza uygun daireyi yasemin hanımın yardımları ile kiraladık Teşekkürler

Ayça Yıldırım

Tesadüfen karşıma çıkan bir ev ama hiçbir şeyi tesadüfe bırakmayan ve her ama her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünen bir Yasemin Kurt . Aklıma takılan, acaba mı diye sorduğum her soruya sonsuz içtenlikle yardımcı oldu. Ve sonunda mutlu son. :)

Cihan Çolak

Dairemi kiralamadaki destekleriniz için TEŞEKKÜRLER

Nilay San

Tüm destekledin için Teşekkürler

Ömer Şahin

Aramış olduğum ofisi yasemin hanımın tavsiyesi üzerine rings rezidansta kiraladım.Teşekkürler

Umut Pakdil

Aydos country sitesindeki aradığımız evi yasemin hanım sayesinde kısa sürede sonuçlandırdık Teşekkürler

Begüm Demir

Bence emlak alım-satım işinde en önemli konu, aradaki danışmanın ne kadar güven verdiğidir. Yasemin hanım ile görüşmemiz sonrasında kendisi ile çalışmaya karar verdik. İlk andan itibaren güven konusunda ne kadar doğru bir insan olduğunu anladık. Aynı zamanda işinin hakkını sonuna kadar veren bu konuda kendini sürekli geliştiren çok çok iyi bir profesyonel. Evimizin satışı gerçekleşirken gösterdiği özveri, sabır ve profesyonel yaklaşım sebebiyle bundan sonra tüm emlak işlerimde birlikte çalışmak istediğim, danışmandan ziyade iyi bir dost..

Volkan Seren

Klasik soguk emlakcilik anlayisini degistiren evi kiralayana kadar en ufak problemde bile yaninizda olan nadir emlakcilardan birisidir.TEŞEKKÜRLER

Eda Su Pak

Kendisi çok dürüst, yardımsever ve iş bitirici biri. Bize sunduğu hizmetlerden ve çalışmalardan çok memnun kaldık.Teşekkürler

Hümeyra Çabalayan

Ortaya çıkan sorunları profesyonel bir şekilde çözdü. İşinde oldukça başarılı birisi. Kendisiyle çalıştığım için çok şanslıyım.

Umut Gözaçan

İşinde oldukça profesyonel, sorduğumuz her soruda bize yardımcı oldu.Teşekkürler Yasemin Kurt

Yasemin Armağan

Kendisiyle uzun zamandır çalışıyorum ve çalışmaya devam ediceğim..Emekleri ve bana sunduğu hizmetden dolayı çok teşekkür ederim.

Güven Atakan

Kendisi çok sıcak kanlı, yardımsever birisi. Bize sunduğu hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum

Ahmet Sardıç

Kendisi çalışkan, dinamik, anlaşmazlıkları idare edebilen, ortaya çıkan sorunları çözmek için çabalayan, çok ilgili ve iyi birisi TEŞEKKÜRLER

Turgay Sorgusuz

Kendisi ile yıllardır çalışıyorum ve çalışmaya devam ediceğim..Emekleri ve bana sunduğu hizmetden dolayı çok mutluyum, teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Tuba Pakdil

güntay ve yasemin hanım neredeyse sabırla gün boyu bizimle ilgilendi dairemiz ilgili tüm herşeyi rahatlıkla görüşebildik emekleri için çok teşekkür ederiz.

Selami Ömür

Yasemin Hanımın desteği ile kısa bir zaman içinde hem evimizi sattık hem de ihtiyacımızı karşılayacak olan yeni evimizi bulduk ve satın aldık. Her iki sürecin de tüm aşamalarında yanımızda bulunan yardımını esirgemeyen Yasemin Hanıma çok teşekkür ederiz.

Nur Muhammet Bekır

güler yüz ilgi alakaiçin yasemin hanım ve degerli calışanlarna çok teşekkür ederim

Yagmur Şahin

herşey için teşekkür ederiz

Olgun Gürsu

daha önce satın almada yardımcı oldukları evimi kısa sürede istedğim şartlarda iyi bir kiracıya verdikleri için kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum

Cüneyt Sarı

her konuda yeterli derecede yardımcı olundu çok teşekkürler

Deniz Engin

yasemin hanım ile birden fazla sözleşme yapmanın mutluluğunu yaşadık gayrimenkulumuzu en kısa zamanda ve leziz insanlar ile değerlendirmesi mükemmel çok başarılı

Sevcan Özbey

ilgili ihtiyacımız olan daire seçiminden ve kiralama sürecindeki profosyonel destek ve hizmetiniz için teşekkür ederim

Şevki Karakoç

ilginiz için teşekkür ediyorum hızlı dönüş çabuk kiralamaoldukça memnun kaldım başarılarınızın devamını dilerim

Demir Armağan

Remax Arge Gayrimenkul Danışmanı Sayın Yasemin Kurt hanımla çalışmış olmaktan dolayı çok memnunuz. Kendisinin profesyonel yaklaşımı, bilgilendirmesi ve dürüstlüğü sayesinde kısa zamanda evimizin değerinde satılması için gösterdiği gayretlerden memnun kaldık. Kendisine bir kez daha teşekkür ederiz.

Beyzanur Atakan

Yasemin hanım işini çok güzel yapıyor. Evimi kiracı çıktıktan 3 gün sonra kiraya verdi. Hem de 350 farkla...Bu kadarını beklemiyordum. Çok mutlu oldum. Ayrıca, iyi insanları seçiyor. Daha önceki kiracım da çok iyiydi, yeni kiracılarım da öyle...Yasemin hanımdan çok memnunuz. İşini çok düzgün, çok güzel yapıyor Teşekkürler

İnayet Aksoy

Yasemin hanım ile tanıştıktan 18 saat sonra beklentilerimizi karşılayan, daire almak için ayırdığımız bütçeye uygun ve gönlümüze göre bir ev almış olduk. Yero Yurtdışı Eğitim olarak güler yüzlü ve profesyonel hizmetiyle güvenimizi kazanan Yasemin hanım ile birlikte çalışmaya devam ediyor, kendilerini gayrimenkul almak satmak veya kiralamak isteyenlere tavsiye ediyoruz.

Burcu Gündüz

Yasemin hanım ile kızımın evinin kiraya verilmesi husunda 2, evin satışı konusunda bir kere ve kendi evlerimin satışı konusunda iki kere olmak üzere defalarca çalıştık. Oldukça başarılı ve deneyimli bir danışman. Her seferinde başarı ile ilgili olduğu işleri neticelendirmesini bildi. Tapu aşamasında olsun gerekte ev kiraya verilmesi ve sonrasında kiracı ile olan problem yada ilişkilerde ilgili ve sorun çözümüydü. Çok teşekkürler ederiz.

Cihan Akman

Çok hızlı bir şekilde bize uygun olan evi bulup bulup tüm aşamalarda yardımcı olmasından dolayı Yasemin hanıma Teşekkür ederim

Cem Cantay

Kiralama başlangıçından bu yana tamamen profosyonel ve güler yüzlü çözüm odaklı bir satış anlayışıiçerisindeler kendilerine çok teşekkür ederiz bu süreçte bizim yanımızda bir dost olarak bulundu

Mustafa Aydoğan

aradığımızı daireyi istegimize uygun daireyi buldugu için yasemin hanıma teşekkür ederiz

Eren Öztürk

yasemin hanımsüreç itibariyle çok yardımcı oldu her aşamada bıkmadan sıkılmadan sorularımıza yanıt verdi akşam saatlerinde bile bize bilgi verdi kendisine çok minnet ve başarılarının devamını diliyoruz

Erhan Eren

hızlı güvenilir çözüm odaklı hizmet alıyorum uzun süredir remax ve yasemin hanım ile çalışıyorum ve daha uzun yıllar beraber çalışırız umarım

Melehat Eren

Yasemin hanım Son derece ilgili, takipci ve doğru bilgilendirme özellikleri ile fark yaratmıştır, malum piyasa şartlarında çok hızlı şekilde evimi satmama yardımcı olmuştur. Herkese kendisiyle çalışmasını ve profesyonelliğinden yararlanmasını tavsiye ediyorum.

Sinan Tekçim

İlk belirtmek istediğim geldiğim zaman, güler yüzlü karşılamalarıdır.Hem benim hemde kiracının şartlarını kollamaları ve profesyonel çalışmaları ile gözüme çarpan özellikleridir, kolaylıklar diliyorum.

Berna Özkurt

Satın aldığımız evi birçok defa ziyaret ettik. Kararsız kaldık. Yasemin Kurt hanım bizi sabırla dinledi. Diğer alternatifleri gösterdi. Buna da her emlakçı yapar diyebilirsiniz. Fakat Yasemin hanım profesyonellikle birlikte samimi yaklaşımı ile güven köprüsü kurmayı başardı. Satış öncesi ne yapılacağı nasıl ilerleneceği, neyi ne zaman yapılacağı ayrıntısı ile anlattı.Yasemin hanım son dakikaya kadar bizim yanımızdaydı. Satış tamamlandı tapu elimizde Satış sonrası kalan işlerimiz içinde yardımcı oldu Teşekkürler

Metin Kilik

Mülküme ait pazar analizi yapıldı, çok memnun kaldım, güvenilir, profesyonel, tecrubeli, bölgesine hakim, saygılı, müşteri odaklı, son derece duyarlı, tekrar çalışmayı düşünürüm ve tavsiye ederim .İhtiyaçlarımı dinledi benimle bu doğrultuda ilgilendi, yaklaşımı kibar ve samimiydi ihtiyacım olan tüm seçenekleri bana sundu. kendisi ile çalışmaktan duyduğum saygı değer bir insanı tanımış olmaktan mutluyum .

Mehmet Şahin

Daire arayışını en kısa sürede titizlikle beni beni çok iyi analiz ederek daireyi satın almamı sağlamıştır. kendilerine verdiği hizmetten dolayı çok teşekkür ediyorum.

Songül Bahadır

Çalışma şekli güzel ilgili ve alakalılar müşteri memnuniyetini gerçekten layıkıyla yaşatıyorlar

Dincer Türkmen

her şey başarılı güzel hızlıca istediğim oldu başarıların devamını diliyorum istediğim beldede istediğim daireyi tuttum teşekkürler

Emine Genç

danışmanınız güler yüzlü ve ilgiliydi teşekkürler

Enver Kaan Alpay

Hızlı iletişim hızlı çözüm üretkenliği ve yakın ilgileri için teşekkürler

Ziya Kılıç

yakın ilgi ve alakalarınız ve güler yüzüznüz için çok teşekkür ederim

Nurhan Aydın Kılıç

danışmanımızdan memnunuz evimizi kiraya verme sürecinde bizimle ilgi ve alakası gayet iyidi

Osman Halit Çam

satmak istediğim aydos countrdeki dairemi yasemin hanım süreç boyunca beni anlık olarak işlemlerin bütün aşamaları hakkında bilgilendirdi iki ipotekli işlemlerimi başarılı bir şekilde yönetti kendisine teşekkürlerimi sunuyorum

Ozan Özkurt

yasemin hanım aydos countryden ev satın alma sürecimizde her anında yanımızda oldu ve en iyi şekilde hizmet verdi.Aldığımız tüm hizmetlerden çok memnun kaldık.

Gizem Bişkin

Ciddi bir iş ahlakı olan profesyonel bir danışman ile tanışma fırsatım oldu. Saygılı, güvenilir, çalışkan, sabırlı, ilgili çözüm odaklı bir hanımefendi Evi kiralama işlemimizi kısa sürede çözümledi. Kesinlikle tavsiye edi