Gayrimenkulünüz bizimle daha değerli.. 1988 yılında Kayseri'de doğdu. Lise yıllarında hazırlık sınıfına ait kitapların, Kayseri'deki liselerde satışını yaparak ilk ticari teşebbüsünü gerçekleştirmiştir.

İstanbul Üniversitesi Fizik Bölümünden mezun olan Mustafa Burak, ambalaj ve zeytinyağı sektörlerinde girişimlerde bulundu.2014 yılında gayrimenkul sektörüne adım attı.

İlk günden bu yana, Balıkesir'in gelişme bölgelerine odaklandı. Dar alanda, hedeflenen portföy sayısına ulaşmak konusunda uzmanlaştı. Plan bölgelerinde, araziden arsaya dönüşecek parsellerin tespiti ve kurum görüşlerine uygunlukları konusunda uzmanlık geliştirdi.

Ve bugüne dek yatırımcı sermayelerinin, katlanarak büyümesine vesile oldu.2018 yılında RE/MAX Bal ofisini kurdu. Bugün, 27 kişilik kadrosu ile Balıkesir genelinde çalışmalarını sürdürmekte.

2019 yılında dünya çapında üstün başarılar elde eden Sn.Ulvi Kocailik 'den ACP eğitimi alarak ''Uluslararası Ticari Gayrimenkul Danışmanı'' ünvanını aldı.

Yine aynı yıl içerisinde, Ticari Gayrimenkul Platformu'na (TİGA) kabul edildi.Bugün; TİGA ve RE/MAX' in eğitim ve toplantılarına düzenli olarak katılarak, hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini artırmak üzere çalışmalarına devam etmektedir.

Uzmanlık Alanları

Arsa Fabrika & Üretim Tesisi

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2019

cert cert cert cert

2018

cert cert

2020

cert

2021

cert cert cert

MÜŞTERİ YORUMLARI

Rafer Altın

Mustafa bey ve nesrin hanımın yoğun calışlmalarının neticesinde kısa sürede yapmış oldukları satış ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.