-DANIŞMANINIZ BEHRAM YILMAZ SİZLERİ GAYRİMENKULSÜZ BIRAKMAZ 01.10.1973 Balıkesir doğumluyum.İlk ve ortaokul öğrenimimi Balıkesir'de, Lise eğitimimi Çankırıda tamamladım.Anadolu universitesi İktisat Bölümü mezunuyum. Türk Hava Kurumu Üniversitesinde İşletme üzerine Yüksek Lisans Eğitimi aldım.25 Yıl askerlik görevinden sonra hep ilgimi çeken Gayrimenkul Sektöründe çalışmaya başladım. Milli Eğitim Bakanlığının açmış olduğu emlak danışmanlığı kursunu bitirdim.İşimi profesyonel yapma isteğimden dolayı Ankara'da kurumsal bir firmada 14 ay çalıştıktan sonra memleketim olan Balıkesir'e taşındım.Balkesirde de mesleğimi kurumsal firmada ve bu işin profesyonelleri ile yapmak istediğimden dolayı sektörün öncü markası REMAX'in Balıkesir Merkezdeki tek ofisi RE/MAX BAL ailesine katıldım.Balıkesir ve Türkiyedeki gayrimenkullerinize değer katmak ve ihtiyaçlarınıza yardımcı olmak için telefonun diğer ucundayım..

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2019

cert cert

2021

cert cert
Behram Yılmaz portföyünde 11 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 11 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Melih Kaan Çekim

Çok kibar , çok ilgili ve güven verir seviyede işine hakim biri.

Emrah Bıdık

Behram beyin ilgisine teşekkür ederim.

Adnan Uzkent

Behram bey ile çalışmamızda çok memnuniyet duyduk. Kendisine teşekkür ederiz.

A.kadir Çaycıoğulları

İlgisi , bilgisi ve deneyimi ile örnek bir portföy alımı , takibi ve sonucunu görerek bende hem bilgi hemde deneyim kazandım. Bu zor zamanımda evimi uygun fiyata satarak benide mutlu etmiştir. Ömür boyu başarılarının devamını dilerim. Allah yolunu açık etsin.

Zafer Altın

İki tarafa da orantılı olarak davranış göstermektedir. İş takibi devamlılığı takip ederek sonuç odaklı çalışma yapmaktadır. Başarılı bir temsilci.

Kadriye İlden

Behram Bey dükkanımızla kendisinin mülkü gibi ilgilendi. En küçük detayları dünüşenerek kiraya verdi. Teşekkürler tavsiye ederim.

Emre Gökcan

Behram Bey alacağımız evi kısa sürede almamızı sağladı. Detayları atlamadan tapumuzu yaptık. Sektörüne hakim bir danışman

Nevzat Karan

Behram Bey ile çalışmaya devam ediyoruz. Gayrimenkulümüzle kendi evi gibi ilgileniyor. Çok teşekkürler tavsiye ederim.

Mehmet Özbal

Behram Beyden çok çok memnun olduk. Çok teşekkürler abimden allah razı olsun.

Kamile Hıdır

Çok ilgili, alakalı, bilgili, neşeli, güler yüzlü , candan konusuna hakim bir arkadaş.

Ruhi Keskin

Her şey çok güzel süper.

Nursen Bolak

Anlayış , hoşgörü ve ilgi zamanlama iyiydi. Teşekkür ederim.

Emine Kaya

Profesyonel deneyimli güvenilirli.

Hülya Güneri

Behram Beyin iş takibinden, yardımlarından kibarlığından çok memnun kaldık. Çok teşekkür ediyoruz.

Mehmet Pekmez

Dairemizin kiralanma sürecini 2 gün içerisinde tamamlayarak, pratik ve çözüm odaklı yaklaşımlarıyla bizi desteklediği, Re/Max Bal'ın kurumsallığın bizlere bir kez daha hissettirdiği, kendi gibi kıymetli bir kiracıyla bizleri buluşturduğu ve gayrimenkulümüzün kiralanmasını sağladığı için kendisine minnettarız.

Didem Güngörmez

Behram Bey'in ilgisi ve kibarlığıyla çok memnun olarak ayrılacağız burdan. Tavsiye olarak yönlendirebileceğim tek yer çok teşekkür ederim.

Tamur Yaşaroğlu

Yardımları sayesinde mülk sahibi olduk. Güvenilir şeffaf, alışveriş bitene kadar yanlarında alıcı ve satıcının.

Kamil Şumlu

Behram Bey evimizin satışını da profesyonel bir şekilde yürüttü. Güler yüzlü, sektöre hakim, bir danışman. Herşey için teşekkürler. Tavsiye ederim.

Zahide Aslan

Behram Bey güvenilir duruşu, güler yüzüyle firmanızı çok güzel temsil ettiğini düşünüyorum. Firmanızı hakkıyla temsil eden çalışanlarınızla tanıştığımız için çok memnunum.

Yusuf Sürengil

İşyerimizi kısa sürede kiraya verdiler. İlgilerinden dolayı teşekkür ederim.

Elif Eseroğlu

Gayet başarılı iyi. Teşekkürler

Merve Doğan

İlgi alaka ve hoşgörü ile karşılandım. Hiç bir sorun yaşamadım. Her konuda en ince detayına kadar bilgilendirildim.

Mehmet Kandemir

Behram beyden yatırımlık daire aldık. Daire alırkende hızlı bir şekilde işlemimizi yaptı. Aynı dairemizi 2 günde kiraladı. İstediğimiz gibi kiracı buldu. Teşekkürler

H. Fuat Bayçura

Behram beye teşekkür ederiz. Sözünde durdu ve beğendiğimiz daireyi kiralamamız için yardımcı oldu. Tavsiye ederim. Güvenilir ve güler yüzlü bir danışman.

Mehmet Kandemir

Aradığımız evi çok hızlı bir şekilde bulmamızda yardımcı olan sektöre ve konusuna hakim olan Behram bey'den çok memnun kaldım.çok teşekkür ederim

Bedirhan Demirbaş

Behram bey evi kiralamamda çok yardımcı oldu. Kendisi güler yüzlü samimi çok memnun oldum. Teşekkürler.

Betül Gündoğdu

Behram bey herşeyimizle çok ilgilendi.Tüm adımlarımızda bizi yakından takip etti ve çok yardımcı oldu.Kendisine güleryüzüne ve ekibine çok teşekkür ederim.

Beyzanur Karaca

Behram bey'e ilgisi için öok teşekkür ederim.Bu süreçte bize çok yardımcı oldu.

Cengiz Şahin

Arsalarımızı hızlı bir şekilde satan Behram beye teşekkür ederiz.Kendisi güvenilir ve sektörüne hakim.Çalışmaya devam edeceğiz.Tavsiye ederim.

Kadir Çetin

Behram beyden çok memnunuz.Detaylı bir şekilde bilgilendirdi.Başarılar

Hasret Yumuk

Memnun kaldık.Her şey için teşekkürler

Nazmiye Aydın

Detaylı bilgilendirildim.Memnunuz çok sabırlı.Teşekkür ederim

Ramazan Bilir

Yatırımlık arsamızı Behram Bey'den aldık. Bize her konuda yardımcı oldu. İletişimi iyi sektör bilgisi iyi. Behram beye teşekkür ediyorum.

Ali Gündoğan

Behram bey, güler yüzlü, samimi iletişimi iyi, ayrıca özverili bir şekilde yardımcı oldu. Teşekkürler kendisi ile çalışmaya devam edeceğiz. Tavsiye ederim.

Tuncay Yayla

Behram Bey ile dairemizin satışı sürecinde beraber çalıştık. Kendisini profesyonellik ve dürüstlüğü tek vücutta toplamış biri şeklinde tanımlayabilirim. Gerek satış öncesi doğru fiyat tespitinde, gerekse satış sürecinin getirdiği detaylarda son derece yararlı tavsiyeleri oldu. Satış işlemini sıkıntısız şekilde tamamladık. Kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

Fedayi Haliç

Behram beyi bir arkadaş tavsiyesi ile tanıdım. Paramıza göre yatırımlık yer buldu. Kendisine çok güveniyorum. Danışman olarak her konuda yardımcı oldu. Kendisi ile çalışmaya devam edeceğiz. Başarılar diliyorum.

Nursen Su

Behram bey aradığımız tarlayı bulana kadar çok uğraştı. Her zaman telefonlarımıza ve sorularımıza cevap verdi. Sonunda istediğimiz yeri buldu ve aldık. Teşekkürler.

Aynur Kaynak

Behram beyin sağladığı güven ve uğraşları sayesinde mülkümüzü sattı. Kendisine çok güveniyoruz. Ailemizin danışmanı oldu.

Fatih Özbek

Samimi ve güvenilir, istediğimiz zaman iletişim kurabildim. Emlak ve sözleşme konularında her iki tarafı memnun eden bir yaklaşımı var

Tahir Ayna

Behram bey, istediğimiz gibi kiracı buldu. İletişimi iyi güvenilir bir danışman kendisine teşekkür ediyorum.

Oktay Akol

Behram bey, nasıl bir ev aradığımızı anladı ve kısa sürede istediğimiz evi buldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Nilüfer İlknur Ersoy

Kurum çalışanları kibar, nazik, ilgi ve isteklerimize cevap verdiler . İşlem hızları çok iyi. Çok memnun kaldık. Güvenimizi kazandılar. Behram bey ve Mehmet bey ve diğer personele teşekkür ederiz.

Ömer Turna

Çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Sema Etkin

Saygılı ve güzel bir görüşme rahatlatıcı iyi bir diyolog

İbrahim Şahan

Behram beyi, bir arkadaşımız tavsiye etti. Bilgilendirmeleri çok güzel ve aradığımız kiracıyı buldu. Teşekkürler.

Mehmet Aferin

Behram Bey çok nazik, ilgili ve işini hakkıyla yerine getiren ayrıca profesyonel bir danışmandır.

Selahattin Akbay

Behram bey çok teşekkür ediyorum. Hızlı bir şekilde ve aradığımız gibi kiracı buldu. Başarılar diliyorum.

Rümeysa Gönç

Behram bey ev bulmamızı hızlı bir şekilde halletti. Güler yüzü ve işine profesyonel olarak bakması hoşumuza gitti. Teşekkürler

Engin Yeşildağ

Behram Bey bize yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkürler

Mustafa Albayrak

Behram Bey nasıl bir dükkan aradığımızı öğrendi. Bize kısa sürede aradığımız dükkanı buldu. Yardımları güler yüzü ve samimi davranışları için teşekkür ediyorum.

Recep Koca

Behram Bey evin gösterilmesinden satış işleminin gerçekleşmesine kadar doğru bilgilendirme yaptı. Bize güven verdi. Çok teşekkür ederim

Ali Güre

Behram Beyle güzel bir satış işlemi gerçekleştirdik. Kendisine güveniyoruz. Herkese tavsiye ederim.

İsmail Kölem

Şehir dışında olmama rağmen benim adıma kiralama işlemlerimi kusursuz takip ettiği için teşekkür ediyorum

Uğur Ergün

Tam anlamıyla süper bi SATIŞ danışmanı Behram abi teşekkürler ilgi ve alakanız için ayanıza taş değmesin inşallah

Recep Tükenmez

İşini takip eden güleryüzlü on numara Adam

Esra Albayrak

Güler yüzlü, bilgili ve ilgiliydi.

Mahmut Gezici

Sayın Behram Yılmaz, ilgi, alaka ve titiz çalışması çok memnuniyet verici. Güvenilir olması müşteri açısından çok önemli biz kendisinden çok memnun kaldık.

Semra Çokal

Behram Bey ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.

Nevzat Karan

Behram Bey ile çalışmaya devam ediyoruz. Kendisine her konuda güveniyoruz. Güler yüzlü, sektöre ve bölgeye hakim. Başarılar diliyorum.

Halil Ergün

Güler yüzlü hizmeti ve daha çok abi gibi davranıp ev sahibiyle aramızdaki iletişimi sağlaması bizim için önemliydi. Hizmeti için kendisine kurumunuza çok teşekkür ederiz.

Mustafa Doğruel

Behram bey ikinci evimizi de kiraya verdi. Mülklerimizle kendi mülkü gibi ilgileniyor. Herkese Behram Bey ile çalışmayı tavsiye ederim.

İbrahim Bal

Behram Beyin ilgisi alakasından ve iş bitirciliğinden memnun kaldım. Teşekkürler

Dilek Akay

İlgi alaka anlayış çok iyi gayet memnun kaldım. İşinde profesyonel uzman ve nezih.

Gökhan Başaran

Behram Bey evimi bir saat içinde kiraya verdi. Çok memnun kaldım. Güleryüzü ve tecrübesiyle yardımcı oldu. Kendisiyle çalışmaya devam edeceğiz.

Ş. Mesut Kılıç

Güler yüzlü işimizin zora girdiği sırada kendisinin profesyonel çabasıyla işleri kolayca halletmesi çok hoşumuza gitti. Teşekkürler.

Aycan Tozan

İlginiz ve güler yüzlülüğünüz için çok teşekkür ederim. Nasıl daire istediğimi hemen anlayıp bana bulduğunuz daire için ve hızlı geliştirdiğiniz için tekrardan teşekkür ediyorum.

Celal Çalışkan

Behram Beyin güler yüzü güvenirliği ve iş tecrübesi için çok teşekkür ederim.

Abbas Yıldırım

Behram beyin hizmetinden memnun kaldım.

Gökhan Turna

Behram Bey, gayet güzel ilgilendi ve evimi kiraya verdi. Hizmetlerden memnun kaldım.

İ*******

Behram Bey bize çok samimi ve içten davrandı. İşlemlerimizi kolaylaştırmak için çaba sarfetti. Kendisine çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.

Erdem Avcı

Bir tanıdığımız Behram beyi tavsiye etti. İyi ki tavsiye etmiş evimizi kısa süre de ve istediğimiz koşullar da kiraya verdi. Teşekkür ederiz. Başarılar dileriz.

Erol Akkuş

profesyonel bir işletme ve temsilciler çok memnun kaldım.

Mehmet Yüksel

Behram Bey'in gösterdiği uğraş ve ilgisiyle bizi çok memnun etmiştir. Tavsiye de her zaman bulunuruz.

Bülent Özaşçı

Behram beye özverili çalışmaları için teşekkür ederim.

Özlem Üstüner

Behram Bey ile yatırım amaçlı gayrimenkul aldık. Kendisine ve bilgilerine güveniyoruz. İstediğimiz arsayı buldu ve bize elinden geldiğince yardımcı oldu. Herkese tavsiye ederim.

Metin Kaymak

Kepsut'ta ki dairemizi Re/Max Bal şirketinden Behram bey aracılığı ile aldım. Kendisi güleryüzlü, sektöre hakim şeffaf elinden geldiğince yardımcı oldu. Herkese tavsiye ederim. Başarılar diliyorum.

Halil Arslantekin

Şehir merkezi dışında olmasına rağmen, behram bey orada bulduğu çözüm ortağı ile dairemizi kısa süre de sattı. Behram bey ile çalışmaktan memnun kaldım. Herşey için teşekkürler.

Erdal Satılmış

Kepsut Balıkesir'e uzak olmasına rağmen, Behram bey orada bulduğu çözüm ortağı ile benim dairelerimle en güzel şekilde ilgilendi.Dürüst işini iyi yapan bir danışman. Bilgilendirmeleri ve ilgisinden çok memnun kaldım. Behram bey ile çalışmayı herkese tavsiye ederim

Özgür Kuşcu

Arsa alırken kendisi alıyormuş gibi ilgi alaka gösteren Behram Bey'e çok teşekkürler. Balıkesirde böyle bir emlak ofisinin olması gurur ve güven veriyor.

Aysel Pusat Özkan

Behram bey ile yatırım yapmaya devam ediyoruz. Kendisi gayrimenkul piyasasına hakim ve bizlere şeffaf bir şekilde piyasayı analiz ediyor. Kendisi ile çalışmaya devam edeceğim.

Fırat Yıldırım

Behram Bey'in ilgi alakası çok iyi. Bir müşteri olarak gayet memnun kaldım.

Ömer Can Şahin

Behram Bey'in ilgisi takdire şayan işimin bir an evvel olması için elinden gelenin iyisini yaptı. Teşekkür ederim.

Yusuf İlkbahar

Behram bey bize çok yardımcı oldu her zaman bilgilendirmeleri iyiydi. Teşekkürler

Doğukan Hatunoğlu

Behram Bey'e çok teşekkür ederim. Aradaki mesafeye rağmen çok yardımcı oldu

Mehmet Yiğit

Behram Bey güler yüzlü ve misafirperver işlemlerimizde yardımcı oldu. Teşekkürler.

Musa Köşnek

Behram Bey'e teşekkür ederim.

Nazmi Bayadın

Behram Bey'in yaklaşımı ve konusunda diksiyonu özenli olduğu kanaatindeyim. Kendisine çok teşekkür ederim.

Naim Başaran

Gayet güzel, memnuniyetimiz en üst seviyededir. Behram Bey'den çok memnunum.

Hasan Akkaya

İnşallah daha birlikte çalışacağız.

Fatih Erbaşı

Gösterdiğiniz ilgi, alaka, güler yüz için çok teşekkür ederim. Tavsiye ederim.

Duygu Usta

Çok memnun kaldık. İlginiz ve alakanız için çok teşekkür ederim.

Müjdat Avcı

İlginizden dolayı teşekkür ederiz.

Sait Demirtaş

Behram Bey ile evi satın alırken tanıştık ve evi satın aldık. Aynı evi kiralaması için çalıştık. Kendisinden memnun kaldık. Uygun kiracıyı buluncaya kadar uğraştı. Hizmetlerinden memnunum. Herkese tavsiye ederim.

Serkan Aygün

Behram Bey güler yüzlü ve sektöre hakim. Çözüm odaklı çalışıyor. Kendisine teşekkür eder, başarılar dilerim.

Nuri Narin

Behram Bey güler yüzlü ve sektörel bilgisi ile bize güven verdi. Nasıl bir kiracı aradığımızı sordular ve ona göre kiracı buldu. Verdiği hizmetlerden memnun kaldık. Herkese tavsiye ederim. Her şey için teşekkürler.

Ayhan Eryılmaz

Balıkesir'deki RE/MAX'i İstanbul'daki RE/MAX Gayrimenkul Danışmanımız yönlendirdi. Behram Bey'in hizmetinden çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

Sait Demirtaş

Güvenilir bilgilendirme ve şeffaf.

Ulviyya Kızıldağ

Güvenli, güler yüzlü, bilgilendirmeleri çok güzel. On numara bir insan.

Tarık Fidan

Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye etmeyi düşünüyorum.

Eda Ertuğrul Sekmenoğlu

Hızlı aksiyonu ve düzenli takibi için çok teşekkür ederiz. Kesinlikle tavsiye ediyor olacağız.

Semra Aksu

Bir arkadaşın tavsiyesi ile Behram Bey ile çalışmaya karar verdik. Kendisinin hizmetlerinden çok memnun kaldık. Bize RE/MAX Bal ailesini tanıttı. Güler yüzü ve bilgisi ile bizleri memnun etti. Kendisine ve RE/MAX'e teşekkür ederim.

Nursel Macır

Uzun süredir Behram Bey ile çalışıyoruz. Şuana kadar hep istediğimiz gibi düzgün kiracı buldu. Kendisine teşekkür ediyorum. Tavsiye ederim.

Sedat İşbilir

Müşteri memnuniyetini ön planda tutması, müşteri olarak bizi yeterince ve kıvamında bilgilendirmesi bizi ziyadesiyle memnun etti.

Zerin Kürklü

Çok kısa sürede gayrimenkulümü sattım. Behram Bey'e çok teşekkür ederim. Gayrimenkul Danışmanı olarak çok güvendiğim biri, herkese tavsiye ederim.

Turgay Kurt

RE/MAX'ten Behram Bey'e yardımları için teşekkür ederim.

Zekai Akdeniz

Behram Bey istediğimiz kiracıyı kısa sürede buldu. Hizmetlerinden memnun kaldık. Kendisine ve RE/MAX Bal ailesine teşekkür ederim.

Dursun Karaca

Behram Bey'in hizmetinden çok memnun kaldım.

Bahadır Savaşan

Behram Bey sağolsun çok ilgilendi, aramızı bulmak için güzel fikirler verdi.

Hatice Çalışkan

Temsilcinizin iletişimi, hızı, güvenilir olmaları hoşuma gitti. Teşekkürler.

Serpil Sezen

Güler yüzlü hizmetinizle bizleri memnun ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Fatma Yeşilova

Behram Bey'e çok güveniyoruz. Bulduğu kiracıdan çok memnun kaldık. Bu evimizle kendi evi gibi ilgilendi, kiraya verdi. Herkese tavsiye ederim. Kendisine başarılar dilerim.

Serhan Sürmeli

Gayet memnunuz.

Kasım Kaya

Behram Bey'in sektör konusunda bilgileri çok iyiydi. Her anlamda firmanız ve Behram Bey'den çok memnun kaldık.

Taner Kılıçdoğan

Behram Bey'i ailemizden biri gördük ve firmanıza da ailemize gelir gibi geldik. Güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışınızdan çok memnun kaldık. Görüş sunabileceğimiz her şeyi sizler bizlerden önce görmüş ve yapmışsınız. Saygılar.

Abdullah Kayaaltı

İşin uzmanı bir kişiyle çalıştığım duygusunu her an yaşadım. Kalite ve güvenilir hizmetten dolayı Behram Bey'e teşekkür ederim.

Cihan Çetinkaya

Güler yüzü için teşekkür ederiz.

Nursel Afacan

Behram Bey'e her şey için çok teşekkürler.

Fatma Coşkun

Behram Bey güler yüzlü ve sonuç odaklı çalışmaktadır. Bize gereken kolaylığı sağladı. Kendisine teşekkür ederim.

Mahir Özkan

Behram Bey ve RE/MAX ile çalışmaktan çok memnun olduk. Behram Bey bizi anladı ve yatırımlık arsa almamızda çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.

A*******

İlgisi, bilgisi ve güleryüzü ile Behram Bey bize çok yardımcı oldu. Yolunuz RemaxBal'a düşerse Behram Beyi bulun :)

Naciye Şahin

Behram Bey bize güven verdi. Bütün işlemlerimizi halletti. Süreci yönetmesinden ve güler yüzlü davranışlarından memnun kaldım. Başarılar dilerim.

İbrahim Ekici

İlk tanıştığımız günden itibaren güler yüzlü ve sektöre hakimiyeti tamdı. Süreçte bizi doğru bilgilendirdi. Kendisi ile çalışmaktan memnun kaldık. Herkese tavsiye ederim. Başarılar.

Mustafa Ülker

Güvenilir ve işini çok iyi yapan bir firma. Müşterilerine yaptığı bilgilendirmeler dürüst ve şeffaf.

Nizameddin Erimler

Mükemmel, herkese tavsiye ediyorum.

Seda Kurtuluş

Doğru bilgilendirme, güler yüz, yardımcı olma çok iyi.

Dursun Ceylan

Çok güvenilir bir kişiliğe sahiptir. İlgisinden dolayı teşekkür ederim.

Mithat Keskin

Dürüst, ahlaklı ve iyi kişilerle tanışmayı, çalışmayı her zaman isterim, daimi çalışmak isterim.

Ramazan Ceyhun

Dürüst, kibar, saydın, güvenilir.

Sündüz Kırmızı

İlginiz için teşekkür ederim.

Mustafa Durmaz

Sürecin başından sonuna doğru bir yaklaşım sergileyen Behram Bey'e teşekkürler.

Mustafa Gün

Sürecin başından sonuna kadar yardımcı oldu. Bizi aydınlattı. Kendisine çok teşekkür ederiz. Başarılar dileriz.

Mürsel Söyler

İlgi alakalarından dolayı teşekkür ederim.

Emine Gün

Behram Bey'in ilgisinden çok memnun kaldık. Bilgilendirmeleri ve diyaloğu gayet iyi. Herkese çalışmayı tavsiye ederim.

Berna Yayla

Behram Bey ile gayrimenkulümüzün kiralanması konusunda görüştük. İlanın yayınlanması ile kiralanması arasındaki süreç inanılmayacak kadar kısa ve sorunsuz oldu. Kendisine çok teşekkür ediyor ve herkese tavsiye ediyorum.

Selahattin Sunay

Verilen hizmetten memnun kaldık. İhtiyacımızın giderilmesi için gayretlerine teşekkür ederiz.

Fehmi Karamehmetoğlu

Güvenilir, bilgili, empati ve süreç yönetimi başarılı.

İftihar Öztürk Turun

Hizmetlerinden çok memnun kaldık. Behram Bey'i herkese tavsiye ederim.

Yasemin Çakır

Gösterilen samimi ve güvenilir ilgiden memnun kaldık.

Orjin Arsa Ofisi Ltd. Şti.

RE/MAX'li bir broker olarak, Behram Bey'in sistemi tam anlamıyla kullanmasından ve sunduğu hizmetten gayet memnun kaldım. Bilgilendirme ve değerlendirme noktasındaki fikirleri ve işlemimi kısa zamanda sonuca ulaştırdığı için teşekkür ederim.

Salih Tekeli

İlgi, alaka, güler yüzlü, emlak sektörüne yeterince hakim olduğu belli olan bir personel. Çok memnun kaldım.

Emine Şahin

Gayet memnun kaldık. Teşekkürler.

Samet Talan

Müşteri ile ilgilenmesi çok güzel. Gece geç saatlerde bile telefonumu açtı.

Seçkin Karabulut

Yönlendirme ve iletişim bilgileriyle insan güven veren bir kişi.

İlkay Yılmaz

Her anlamda çok kısa sürede çok memnun olduğum bir satış işlemi gerçekleştirildi. Teşekkürlerimi sunuyorum.

Erem Avcı

Gerek bilgi alışverişi gerek profesyonellikten dolayı memnuniyet üst düzeyde. Teşekkürler.

Burak Eraşık

Güvenilir, profesyonel hizmet.

Barış Yılmaz

Dürüst ve güvenilir. Her şey için teşekkür ederiz.

Özkan Doğan

Özellikle tapu işlemlerinde parmağımı kıpırdatmadım.

Figen Liv

Behram Bey'e ilgilerinden dolayı teşekkürler.

Metin Ayna

Danışman Behram Yılmaz güler yüzlü ve bölgeye hakim. Bizim istediğimiz kiracıyı buldu. Kendisine teşekkür ediyorum.

Bedriye Sarıcalı

Ev tanıtımında gayet güzel ilgilenildi. Yatırımlık için aldık evi. Mevki, fiyatı çok iyi. İlginiz için teşekkür ederiz.

Hanife Sarıkaya

İşine vakıf, samimi, profesyonel bir kişiyle çalışmanın keyfini yaşadım. Teşekkürler.

Emine Eraşık

Behram Bey'in güler yüzünden ve hizmetinden memnun kaldık. Bize yardımcı oldu. Herkese tavsiye ederim.

Ahmet Ramazan Erkaper

İlk günden evimi kiraya verecek kadar hızlı ve iyi çalışıyor. Memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Yılmaz Aydın

İlgi ve hizmete teşekkür ederim.

Hakan Meşe

Güler yüzlü, cömert, karakterli, dürüst biri.

Mustafa Abalı

Memnunum. Hizmetlerinden dolayı Behram Bey'e teşekkür ederiz.

Recep Turan

Güler yüzlü karşılama, düzenli bilgilendirme, her konuda ilgili davranış, her konuda teşekkür ederiz.

Sadrettin Öz

Özverisi için Behram Bey'e çok teşekkür ediyorum. Tanıdığım herkese tavsiye edeceğim kurumunuzu. İyi çalışmalar diliyorum.

Sibel Çakmak

Teşekkür ederiz.

Mahinur Avşar

İşlerini gayet güzel takip eden, insana güven veren bir kurumsal firmanın yanı sıra, Behram Bey'de ayrıca bize çok yardımcı oldu. Verdikleri hizmetten dolayı çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim. Tavsiye ederim.

Bedriye Koyun

Sürecin başından sonuna kadar bizimle ilgilendiği için Behram Yılmaz Bey'e çok teşekkür ederiz. Doğru bir seçim yaptığımızı düşünüyoruz. RE/MAX Bal'ın kesinlikle doğru adres olduğunu tavsiye ediyoruz. İlginize çok teşekkür ediyoruz.

Can Mert Beydüz

Behram Bey işini çok iyi yapıyor ve bu işi gerçekten biliyor. Güler yüzlü ve ikili ilişkilerde oldukça samimi, iyi ki Behram Bey ile karşılaşmışız.

Veysel Gökmen

Her şeyden memnunum. Behram Bey'e emekleri için çok teşekkür ederiz.

Ünal Kaçakcı

Behram Bey'den memnun olarak evimizi aldık. Teşekkür ederim.

Teyfik Ünlü

Harika. Çok memnun kaldık. İlginiz için teşekkür ederiz.

Hasan Karaduman

Behram Bey'e ilgisinden dolayı çok teşekkür ederiz. En küçük detaylar ile de ilgilendi. Herkese tavsiye ederim.

Funda Gülhan

İlginiz ve alakanız için gerçekten çok teşekkür eder ve başarılarınızın devamını dilerim.

Naim Başaran

Teşekkür ederim. Mesleki sorumluluğunun bilincinde. Başarılar dilerim.

Musa Çınarlı

Behram Bey beni aradığında diğer emlakçılar gibi bakıp tereddüt etmiştim. İyi ki Behram Bey ile tanışıp onunla çalışmışım. Güler yüzü, mesleki bilgisi ve istediğimiz kiracıyı bulup bize getirmesi, gelen kiracı adaylarını elemesi kendisine olan güvenimizi artırdı. Herkese tavsiye ederim. Çok teşekkürler.

Mustafa İpek

Behram Bey'e ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim. Hizmetinizden memnun kaldık.

Hatice Gökçe

Behram Bey evimizin her şeyi ile ilgilendi. Biz şehir dışında olmamız nedeniyle evin boyası, mutfak işlerini yani hepsini takip etti. Süreci çok iyi yönetti. Kendisine çok teşekkür ederim.

Arif Çam

İlgili, alakalı, mesleki bilgisi çok iyi. Teşekkür ederim.

Şükran Karakoç

Behram Yılmaz'ın göstermiş olduğu ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Alper Babaçoğlu

İlgi, alaka ve güvenilirlik olarak yeterince memnun oldum.

Aydın Küçük

Behram Bey her şeyimiz ile ilgilendi. Kendisinin hizmetinden çok memnun kaldım. Her şey için çok teşekkürler.

Dursun Karaca

Behram Bey'in hizmetinden çok memnun kaldım. Tüm dostlara tavsiye ederim. Saygılar.

Nurdan Özsoy

Behram Bey son derece güvenilir. İşinin ehli, iş ahlakı yüksek bir profesyonel. İşini sonuna kadar takip eden bir emlak danışmanı. Mensubu olduğu şirket için bir kazanç. Emeği için Behram Bey'e çok teşekkürler.

Emrah Özdemir

Güler yüzlü. Hizmet sektöründe başarılı. İş takip bildirimi anlık. Ev alacak arkadaşlara tavsiye ederim. İşinin ehli bir Gayrimenkul Danışmanıdır.

Tuncay Pak

Behram Bey'i arkadaşım tavsiye etti. İyi ki etmiş. Kendisinin güler yüzünden, sektör bilgisinden ve ilgi alakasından çok memnun kaldım. Behram Bey ile çalışmayı herkese tavsiye ederim.

Can Aklar

Merhaba, Behram Bey bizimle çok iyi ilgilendi. Evi tutmamıza en büyük sebeplerden biri de Behram Bey'dir. Kendilerine ve size teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

Huri Nurdan Akbulut

Behram Bey bizleri güler yüzle karşıladı. Sorduğumuz bütün soruları net bir şekilde cevapladı. Kendisinden hizmet aldığımız için memnun kaldık. Kendisine teşekkür ederim, başarılar diliyorum.

Şeref Şanal

Behram Bey'e teşekkür ederim. Çok güzel karşılandık. Bizimle ilgilendi. İlgisi için teşekkür ederim.

Hüseyin Eser

Behram Bey'in ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim. Kiracı olarak gelen kişileri getirirken araştırıp öyle getiriyor.

Ahu Erkol

Geri dönüş çok iyiydi. Çok güler yüzlü, sabırlı, anlayışlı. Çok hızlı bir şekilde bütün işlemlerim bitti.

Adem Cabaş

Ev kiralamamda her türlü yardımı yaptı. Kendisinin danışmanlığından, bilgisinden ve güler yüzünden memnun kaldık. Behram Bey'e teşekkür ederiz.

Filiz Baysar

Samimi, güvenilir, çok ilgili. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Ergün Bulmuş

Verilen hizmetten ve ilgi alakadan memnunum. Başarılar dilerim.

Ayşegül Kayaca

İşine bağlı, güler yüzlü ve sabırlı davranışlarından Behram Bey'e çok teşekkür ederim. Ayrıca karşılama güler yüzlü olduğu için bütün ekibe teşekkürler.

Serkan Çağlayan

Kendisine ait bir malın satışını yapar gibi çok ince eleyip sık dokuyarak satış yaptı. Kendisine teşekkür ederim.

Özge Babaçoğlu

İstediğim kriterlerdeki daireyi Behram Bey sayesinde en hızlı bir şekilde buldum. Yardımları ve dürüstlüğü için kendisine çok teşekkür ederim.

Zeliha Karaman

Bugüne kadar firma ile hiç çalışmam olmamıştı. Çevremdeki arkadaşlar tavsiye etti. Memnun kalırsın dediler. İyi ki demişler çok teşekkür ediyorum.

Eylem Atik

Kiralama işlemimizi en hızlı şekilde gerçekleştiren Behram Bey'e teşekkür ediyorum. İş takibi konusunda oldukça güvenilir bir danışmandır. Gayrimenkul sektöründe kendisi ile çalışmanızı tavsiye ederim.

İsa Konuş

Behram Bey konusunda kendini iyi yetiştirmiş. Çalışma hayatında başarılar dilerim.

Veysel Bacak

Vermiş olduğu hizmetten dolayı çok memnun kaldım. Daha iyi hizmet vereceğinden eminim. Saygılarımla.

Tubay Alçık

Çok iyi bir insan için sonuna kadar devamını beklşyor. Tapu işi, banka işi hepsini kendi hallediyor. Bize sadece bir imza atmak kalıyor. Çok teşekkür ediyoruz. İyi bir Emlak Danışmanı.

Turan Ayvaz

İşini iyi yapan, güven veren, bir işin sonuna kadar bilgi veren, biz başka şehirde olmamıza rağmen evin satışıyla günlerce ilgilendi. Başardık. Hiç bir emlakçının yapamayacağı işi başardı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Zübeyde Karaarslan

İyi ki RE/MAX'ten Behram YILMAZ ile tanıştık. Güler yüzlü, sektöre hakim. Kendisi ile çalıştığımız sürede doğru bilgilendirme yaptı. Satış sürecimizi iyi yönetti. Kendisine teşekkür ederim.

Ömer Yılmaz

Behram Bey ile çalıştık. Güvenilir, her iki tarafı da kollayan, işini iyi yapan bir Emlak Danışmanı.

Uğur Yalva

Yapmış olduğunuz hizmetlerden çok memnunuz. Her şey için çok teşekkürler.

Nazlı Kazan

İletişim bağı çok kuvvetli, istediğim her zaman ulaşım sağlayabildim. Her bir bilgiye doğru olarak bilgilendirildim. Her şey için çok teşekkür ederim.

Burak Dağdelen

Behram bey emlak gayrumenkul danışmanlarına bakış açımı olumlu yönde değiştirdi. Kendisinin vesilesiyle ev sahibi olduk. Ayın değil belki yılın elemanı olabilir. İstikamet üzere gidebilmesini dilerim Rabbimden

Osman Enginar

Behram Bey'in danışmanlık hizmetinden çok memnun kaldık. Bölgesine hakim ve konusunda uzman olduğu her halinden belli oluyor. Güler yüzlü ve dürüst hizmeti Behram Bey'i tavsiye etmemizde oldukça etkili.

Burak Dağdelen

Behram Bey sayesinde emlak ofisi hakkında olumsuz düşüncelerimiz değişti. Kurumsal firmalara olan güvenimiz arttı.

Zekeriya Çevrük

İlk defa ev alıyorum. Güvenli bir şirket olduğunu duyduğum RE/MAX Bal firması, sayın Behram Yılmaz sayesinde tekrar güveninirliğini sağlamıştır.

Erdinç Göksel

Zamanlama ve işlemler yönünden uzun süre bekletilmedik. Memnun kaldık.

Uysallar İnşaat

Firmamıza ait olan tarlamızı bir arsa değerinde kiraya verdi. Sektör bilgisi ve kaliteli kiracı bilgisiyle işlerimizde bize çok yardımcı oldu. Başarılarının devamını dileriz.

Şükrü Erdem

Güler yüzlü, tarlayı kiralamamızda Behram Bey yardımcı oldu. Başarılarının devamını dilerim.

Hacer Kayıran

Hizmetinizden memnun kaldık. Evimizin sorunsuz satışını gerçekleştirdik. Güler yüzlü hizmetiniz için teşekkürler.

Cemile Aktan

Hoşgörü, güler yüz ve samimiyetten dolayı teşekkürler.

Berrin Uran

Behram Beye ilgisinden ve yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

Serkan Kullukçuğlu

Behram Yılmaz Beyefendi'den gördüğümüz güler yüz, ilgi, alaka, mütavazi tavırlarından dolayı çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim. Saygılarımı sunarım.

Ahmet Çetin

Maliki olduğum dükkanı kiralama ve sonrası için gerekli işlemlerde bize çok yardımcı oldu. Başarılarının devamını dilerim.

Rezzan Erkönen

Çok güler yüzlü, ilgili, çok memnun kaldım. Behram Bey'e teşekkür ederim.

Arda Berke Ergen

Her şey çok güzel, çalışanları samimi. Karşılama hoşgörülü, kaliteli anlayış. Sözün bittiği yer.

Ender Yayla

Bir evin bu kadar çabuk satıldığına ilk defa şahit oldum. Her şey için çok teşekkür ederim.

Nizameddin Erimler

Güler yüzlü, güvenilir, dürüst ve saygılı kişiliği ile Re/max'ı bize tanıttı. Talep ettiğimiz müşteriyi temin etti. Kendisi ile çalışmaktan memnuniyet duyduk.

Mehmet Demiryürek

Yurt dışında yaşayan biri olarak, Balıkesir'de gördüğüm emlakçılık beni çok şaşırttı ve çok gururlandırdı. Biz her konuda olduğu gibi emlakçılıkta da Batı'yı geçmişiz de haberimiz yokmuş. Behram Bey evimizi 1 saatte sattı. Kendisine teşekkür ediyorum.

Süleyman Ertaş

Güvenilir, branşında gayet iyi. Memnun kaldım.

Sercan Aday

Teşekkür ederim RE/MAX Bal - Behram Yılmaz.

Barış Sönmez

Dürüst, çalışkan ve ahlaklı bir kişi. Cok memnun kaldım

Gökhan Uysal

Behram Bey'den almış olduğumuz hizmetlerden çok memnun kaldık. Bir inşaat firması olarak bile kendisinden yaptığımız işlerle ilgili olarak çok faydalandık. Başarılarının devamını Uysallar İnşaat olarak temenni ediyoruz.

Ali Gülbudak

Güler yüzlü, güvenilir, ikna kapasitesi yüksek.

Turkay Kayhan

Güler yüzlü, ikili ilişkileri çok iyi, diyalog harika.

Nevzat Karan

Güler yüzlü, deneyimli, bilgili. Çok memnun kaldık.

Erdi Gürbüz

Güler yüzlü ve samimiyet içerisinde bir çalışmamız oldu. Teşekkür ederim.

Gizem Kahveci

Yardımlarınız ve ilgileriniz için çok teşekkür ederiz. Çok güler yüzlü, sıcakkanlı bir emlak hizmeti sunuyorsunuz.

Mahmut Toplar

Ev alımında iyi ki Behram Bey'e denk geldik. Yalan dolan yok, her şey için teşekkür ederiz.

Kahraman Gündüz

Dürüst ve güvenilir.

Sadriye İmrak

Behram Bey'in danışmanlık hizmetinden çok memnun kaldık. Her konuda bize çok yardımcı oldu. Çok teşekkür ederiz.

Buse Nogaylar

RE/MAX personeli Behram Yılmaz'ın ilgi, alaka ve davranışları örnek seviyededir. Teşekkür ederiz.

Onur Burak Soyak

Verilen hizmetten ve ilgili kişinin yardımlarından dolayı teşekkür ederiz. Verilen hizmetten memnun kaldık ve devamının gelmesini, başarılarınızı temenni ederim.

Nurdan Çelikbay

Behram Bey'e her şey için teşekkür ederiz.

Özgür Kavazak

Behram Bey'in danışmanlık hizmetinden çok memnun kaldım.

Uğur Kızılarslan

Evimizin satışında bize yardımcı olan Behram Bey'e çok teşekkür ederiz. Kendisi başarılı bir Gayrimenkul Danışmanı.

Ali Altınay

Dairemizin satışında bizlere yardımcı olan Behram Bey'e çok teşekkür ederiz. Müşterisine kaliteli, güvenilir ve profesyonel hizmet sunan bir gayrimenkul danışmanı. Dairemizin satış sürecinde bizi bütün aşamalarda bilgilendirdi. Güler yüzlü bir çalışma arkadaşı. Başarılarının devamını diliyorum. Bundan sonra gayrimenkul ihtiyaçlarımızda kendisiyle iletişime geçeceğiz.

Selma Efe

Behram Bey'in ilgi ve alakasına çok teşekkür ederiz. Kısa sürede ev sahibi olmamızı sağladı.

Murat Emin Polat

Gayrimenkul alımında Behram Bey ile çalışmak çok güzeldi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Fulden Filiz Varol

Evi kiralarken her türlü fedakarlığı yaptı ve bize çok yardımcı oldu. Bütün işlemlerimizi en hızlı şekilde gerçekleştirdi. Güleryüzlü ve samimi olarak bizleri karşıladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Hüseyin Seren

Dairemizin kısa sürede kiralanmasını sağlayan ve bizim aradığımız kiracı adayını bulurken her türlü fedakarlığı yapan Behram Bey'e teşekkür ediyorum. Balıkesir'de RE/MAX Bal ailesine başarılar diliyorum.

Tuncay Yayla

Kış mevsiminde olmamıza rağmen mülkümün kısa bir süre içerisinde kiralanmasını sağlayan ve bu sürecin her aşamasında beni sağlıklı şekilde bilgilendiren Behram Bey'in danışmanlığından son derece memnun kaldım. Behram Bey'e ve RE/MAX BAL ailesine başarılar diliyorum

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.