-1994 yılında Balıkesir de doğdum. Uzun yıllar şehir dışında yaşadıktan sonra 2002 yılında memleketim Balıkesir"e tekrardan dönüş yaptım.Rahmi Kula Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra üniversite öğrenimime Balıkesir Üniversitesi Gıda Mühendisliği"nde devam ettim.Üniversite yıllarım içerisinde başladığım Gayrimenkul Danışmanlığı kariyerime 3 yıl tek başıma devam ettikten sonra kalabalık bir ekiple daha güçlü olacağımızı anlayarak, 2019 yılının ilk günü itibari ile kurumsal olan ve profesyonel hizmet veren Re/max Bal ekibinin bir parçası olmaya karar verdim.Profesyonel hizmet verebilmek için katıldığım eğitimlerim ile birlikte sizler için bugün burada her gayrimenkulünüz için çeşitli faaliyetlere hazırım...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2019

cert cert

2021

cert cert

MÜŞTERİ YORUMLARI

Atalay Patık

İlgi ve alakalarından dolayı ailecek çok memnun kaldık.

Şeyma Çınar

Memnun kaldım. Tavsiye ederim.

Levent Çelik

Memnun Kaldım. Dostlarıma tavsiye ederim.

Özgür Yıldırım

Canan Hanım, çok güler yüzlüydü. Her konuda yardımcı oldu. Ev almamıza vesile oldu. Emekleri için çok teşekkür ederiz. Güler yüzünüz hiç solmasın. Başarılarınızın devamını dilerim.

Kadir Öztürk

Çok güler yüzlü her sıkıntımızda aradığımız da allah razı olsun samimi bir şekilde bizi aydınlattı. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Ertuğrul Aydın

Evi almamızda ve kiraya vermesinde katkılarından dolayı sn. Canan Afacan Hanımefendiye teşekkürler meslek hayatında ve kariyerinde daima başarılar dilerim.

Salih Çıldır

Müşteri temsilcimiz tüm satış sürecini çok güzel yönetti, süreç boyunca ilgili güleryüzlü ve çözüm odaklıydı. Kısa zamanda sonuç aldığım için Canan Hanım'a çok teşekkür ediyorum.

Gafur Şengül

Müşteri temsilcimiz gayet güleryüzlü anlayışlı ve yardımsever olarak işlemlerimizi halletti.

Mehmet Görgün

Evimi hızlıca kiraladı. Çok teşekkürler.

Mehmet Yiğitoğlu

Re/Max Bal'dan Canan Hanım ile çalıştığım için çok teşekkür ediyorum. Eğer bir daha ev ile ilgili çalışmak istersem yine Canan Hanımla çalışacağım. Teşekkürler

Zeynep Akbıyık

1 ay içinde 2 tane dairemi hızlıca sattı. Müşteriler ile arası çok iyi güler yüzlü, profesyonel teşekkürler.

Sermin Uğuz

Güleryüzlü, hızlı, çözümcü iletişiminiz için teşekkür ederiz.

Haluk Efeyurtlu

Uzun süredir satmaya çalıştığımız evimizi Canan Afacan hanımefendi ile anlaşmamızdan bir gün sonra sattık. Satış aşamasını da gayet iyi yöneterek tam memnuniyetle işlemleri sonuçlandırmıştır. Kendilerine ve firmanıza çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Hande Yüce

Canan Hanım'ın ilgisi, güler yüzü, güvenilirliği sayesinde kısa sürede güzel işler yaptık. Başarılar diliyorum.

Buket Şahin

İstediğimiz zaman ulaşabildik ve istediğimiz tüm bilgileri alabildik. Satın alma sırasında tüm işlemler hızlı bir şekilde halloldu.

Erdal Çam

Güler yüzlü ve özverili çalışmaları, aynı zamanda alıcı/satıcı arasındaki güveni oluşturabiliyor.

Fatih Yenilmez

Evimizi satmaya karar verdiğimizde Canan hanım ile tanıştık. İlgili alakalı ve açıklayıcı şekilde satış sürecini bize anlattı. Evi satmaktan vazgeçtiğimiz zaman bile güler yüzlü şekilde ne zaman istersek yardımcı olacağını söyledi. Bu tavrından dolayı kendisine ne kadar teşekkür ederim. Eğer bi gün Evi satmaya karar verirsek bundan sonra çalışacağımız tek kişi Canan hanım.

Özgür Sayan

İki senedir aradığımız evi Canan Hanım sayesinde bulduk. Evi gördüğümüzde bu evden başka bir yerde yaşamak istemediğimizi anladık. Her zaman açıklayıcı ve güler yüzlü davrandı. Teşekkür ederiz.

Mehmet Ali Taranlar

Canan Hanım çok kısa sürede daire satışımızı yaptı. Tanıdığımızın referansı ile çalışmaya karar vermiştik. Bundan sonra ki süreçte başka bir Gayrimenkul Danışmanı ile çalışmayı düşünmüyorum. Tüm işlerimi Canan Hanım ile ilerleteceğim. Başarılarının devamını dilerim.

Levent Aybey

Canan Hanım ile görüşmemizde güveni sağladı. Ev satış sürecinde hep destek oldu. Evimizi kısa sürede sattı. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Mehmet Zeber

Başarılı

Mehmet Pekmez

Canan AFACAN hanım sayesinde çok kısa bir sürede istediğimiz konumda ve istediğimiz özelliklerde bir daire sahibi olduk. Yurt dışında bulunmam sebebiyle ev alma sürecinin başından sonuna kadar kendi alanının dışında da pratikliği, zekiliği, iş bitiriciliği, hoşgörüsü ve sabrıyla her türlü prosedürü aşarak ve aklımıza takılan her soruyu cevaplayarak kıymetli vaktini bizlere harcadı ve mutluluğumuza ortak oldu. Gayrimenkul sektöründe gözü kapalı gayrimenkulünüzü bırakabileceğiniz bir karakterde insan. Kendisine ve RE/MAX ailesine minnettarız.

Beytullah Işık

Ne zaman arasam telefonun diğer ucunda ulaşabildiğim birisi, aynı zamanda alıcı ve satıcı arasında bir noktada buluşma konusunda tarafsız olarak yardımcı olan birisi ve güler yüzlü. Sizinle çalışmak güzeldi. Daha nice hayırlı müşteriler dilerim.

Şuayyip Yılmaz

Verdiği tüm bilgiler ve yönlendirmelerinde hep doğruyu söyledi Canan Hanım ve verdiği sözlerdi durdu. "Yapacağım", "göndereceğim" dediği her şeyi yerine getirdi. Çok çok teşekkürler. Her şey çok güzeldi.

Ayten Sarı

Bu süreçte pek çok emlakçı ile muhatap olmuştum. İçlerinde gerçek anlamda bizimle ilgisi, çabası, iş bitiriciliği, güvenilirliği, en önemlisi güler yüzü ile fark yarattı. Her şey için Canan Hanım'a çok teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum.

Ali Biçer

İşini ciddiye alan, önemseyen, işini sıkı takip eden, güler yüz, güven veren ve hızlı hizmet ve bilgi verilen hizmette çok memnun kaldım.

Erkan Yılmaz

Canan Hanım ile olan işbirliğimizdeki güler yüz, güvenirlik, samimiyet ve içtenlik için anket aracılığı ile teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

Merve Nur Boldan

Canan hanım harika bir ofis almam için bana yardımcı oldu. Çok güler yüzlü ve işini ciddiye alan bir hanımefendi. Bana mantıklı bir yatırım yaptırdığı için kendisine teşekkür ediyorum.

Sahfet Akgün

Çok memnun olduk. İyi ki sizi seçtik desem olur yani. Hizmet, güler yüz, iletişim çok hızlı ve güzeldi. Her şey için teşekkürler.

Nilgün Ayfer Koca

Canan Hanım'a ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederiz.

Yüksel Önay

Canan Hanım'a verdiği emekten dolayı teşekkür ederim. Çok bilgilendirici ve ilgiliydi. Tebrikler.

Emine Bıdık

Çok memnun kaldım. Canan'ı çok sevdim. Çok ilgili ve güler yüzlüydü. Çok yardımcı oldu. Bayıldım.

Asiye Savran

Canan Hanım'ın ilgisinden alakasından memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Yeliz İleri

Evimizi kısa sürede satmamıza yardımcı oldu. Güler yüzlü ve samimi tavırları ile güvenimizi kazandı.

Yaşar İm

Teşekkürler. Canan Hanım görüşmemizden itibaren 1 hafta içerisinde daireyi sattı. İşlemler esnasında yanımızda bulunarak bize yardımcı oldu. İşinin ehli ve hakkını veren biri. RE/MAX için Balıkesir'de büyük bir şans. Başarılarının devamını dilerim.

Erkan Gül

İletişim için gece gündüz demeden sabreden, diğer işlemler için yardımcı olma konusunda her şey için teşekkür ederim. İşinin hakkını verebilen bir emlak danışmanı olarak başarınızın devamını dilerim.

Esra Keçecioğlu

Özverili, istikrarlı ve sabırla bizler için çaba veren Canan Hanım'a teşekkür ederiz.

Mustafa Arda Tapşın

Her şey gayet güzel ve gayet hızlıydı. Çok teşekkürler.

Ahmet İnceçayır

Sayın Canan Hanım ; Öncelikle güler yüzle beni karşıladığınız için teşekkür ederim. Hızlı ve güvenilir çözümü profesyonel bir deneyimle anlattığınız için teşekkür ederim. 2 gün içinde satıldığı için çok memnunum.

Serkan Korkmaz

RE/MAX Bal şubenizdeki personeliniz Canan Afacan'ın çok büyük yardımları sayesinde ev sahibi olduk. Teşekkürler verilen emeklerinize.

İrem Gül

Evi satın almamız sürecinde bize her türlü yardım ve desteği sağlayan Canan Afacan'a son derece müteşekkiriz. Her şey gönlünce olsun, saygı ve sevgilerimle.

Fırat Alkan

Evimiz en kısa sürede satıldı. Güler yüzlü ve anlayışlı. Her konuda yardımcı oldu. Çok teşekkür ederiz.

Murat Acar

RE/MAX Bal grubunu hizmet, güvenlik ve güvenilirlik konusunda beğendik ve Gayrimenkul Danışmanı olarak Canan Hanım'a ilgisinden dolayı teşekkür ederiz.

Hamdi Pilavcı

Çok memnun kaldım. İlgi, alaka, düzgün karakter ile alış-satış işlemimiz memnuniyet içinde olmuştur. Her şey için teşekkür ederim.

Alper Zeki Kalelioğlu

Beklentimizin çok ötesinde. İlginiz ve evi satış hızınız için teşekkürler.

Süleyman Aslan

Güler yüzlü, güvenilir, içten, işini çok iyi yapan biridir. 11 günde ev satışımızı gerçekleştirmiştir. Teşekkürler Canan Hanım.

Şule Yılmaz

Canan Hanım benim için çok iyi bir şanstır. Ailemizden biri gibiydi. Sıcakkanlı, güvenilir, içten, samimiyetine inandığım biridir. İletişim çok yüksek, ne zaman arasam bütün sorularıma cevap aldım. İyi ki tanıdım. Kısa bir sürede oturduğum evi satıp, yeniden ev almamıza vesile oldu. Çevremdekilere tereddütsüz tavsiye edebileceğim kişidir. Hayattaki şansım. Sonsuz teşekkürler Canan Hanım.

İsmail Sal

RE/MAX Bal firmasıyla Canan Hanım sayesinde tanıştım. Sorunsuz bir şekilde ev sahibi oldum. Kendisine teşekkür ediyorum. Bir daha nasip olur inşallah. Hayırlı işler.

Semra Güzel Karabulut

Canan Hanım ailemizden birisi gibiydi. Samimi ve sıcakkanlı kendisine sonsuz teşekkürler.

Bilal Üğüden

Çok memnun kaldık. Her konuda yardımcı olundu, başarılarının devamını dilerim.

Tuğba Akyüz

Her şey çok güzel, çok ilgililerdi. Her aradığımda ulaştım. Her şey için çok teşekkürler. Farklı bir daire için aramıştık. Yeni gelen portföylerini bize sundu. İstediğimiz daireyi anladı ve buldu. Tekrar teşekkürler.

Mehmet Zeybek

Canan kızımız her şey ile çok ilgilendi. Evi 6 günde sattı. Kendisi ailemizin Gayrimenkul Danışmanı olacak. Çevremdeki herkese kendisini önereceğim. Allah razı olsun, Sağ olsun.

Ömer Marmaralı

Gayrimenkul danışmanımız Canan Hanım ev satma sürecinde gayet iyi ilgilendi, her konuda bilgi verdi. Çok memnun kaldık.

Serap Sarılar

Canan Hanım ile çalıştık. Oldukça yardımcı idi, her şey için teşekkür ediyoruz. Her türlü konuda bize çok yardımcı oldu.

Vahap Karpınar

RE/MAX Gayrimenkul Danışmanımız Canan Hanım, içinde bulunduğumuz ekonomik duruma rağmen üstün başarı gösterdi. Emlak sektörüne çok hakim idi. Kendisine başarılar diliyorum.

İbrahim Başak

Ev sahibi ile evin alım aşamasında maddi ve manevi olarak Canan Hanım'ın desteğini fazlasıyla gördük. Çok güzel bir arabuluculuk yaptı. Güler yüzlü olduğu için kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Buket Karabulut

Satış işlemimizde Canan Hanım bizlere yardımcı oldu. Profesyonel bir çalışma arkadaşı.

Cevat Özyurt

Ankara'da iken Canan Hanım'a evimizin satışını teslim ettik. Hiç tanışmadan güven verdi ve evimizin satışını gerçekleştirdi. Teşekkür ederiz.

İsmail Bey

Remax'li Canan Hanım ev alım sürecinde tüm sorularımızı eksiksiz cevapladı ve bizlere yardımcı oldu. Açıklayıcı ve profesyonel bir çalışma sistemi var. Kendisine referans olabilirim. Başarılarının devamını dilerim.

Hayriye Dalgıç

Canan Hanım'ın 27 gün ortalama satış gününü duyduğumuzda kendisi ile çalışmaya karar verdik. Pazarlama faaliyetleri ile dairemizi 32 günde sattı.Kendisine çok teşekkür ederiz.

İbrahim Çolak

Canan Hanım ev alım sürecinde bizlere çok yardımcı oldu. Güler yüzlü, aydınlatıcı ve güvenilir bir çalışma arkadaşı. Çok teşekkürler.

Merve Numaş

Canan Hanım dairemizi 19 günde sattı. Gösterdiği çabadan dolayı teşekkür ederim.

Galibiye Çetrez Arıcan

Canan Hanım ile görüştüğümüzde evimin acil satılması gerekiyordu. Kendisi pazarlama planlarını uygulayarak evimi 23 günde sattı. Kendisine teşekkürlerimi borç bilirim.

Gülbeyaz Maden

Remax Gayrimenkul Danışmanımız açıklayıcı, aydınlatıcı ve sonuçlandırıcı bir kişiliğe sahiptir. Teşekkür ederiz.

Rabia Örs

Güler yüzlü hizmet, iyi bilgilendirme ve takip konusunda hızlı olduğunuz için teşekkürler. Taşındıktan sonra bu samimiyeti evimizde kahve içerken de yakalayacağımızdan eminim. Kapımız size her zaman açık.

Emine Yıldırım

Canan Hanım ile ilk görüşmemizi yaptığımızda, dairemizin satışını Balıkesir'de yapacak en iyi Gayrimenkul Danışmanı olduğunu anlamıştım. Bizi şaşırtmadı. 26 günde pazarlama faaliyetlerini uygulayarak dairemizin satışını gerçekleştirdi. Kendisine çok teşekkür ederim. Tüm gayrimenkul ihtiyaçlarımızda kendisine ulaşacağız.

Engin Şahin

Şahin ailesi adına Canan hanıma çok teşekkür ederiz. Öncelikle güler yüzü ve mütevazılığını asla eksik etmedi dilediğimiz zaman görüşüp konuştuk adım adım her durumdan bizleri haberdar etti ve 23 gün süreç sonrası dairemizin satışını gerçekleştirdi biz sadece imzamızı attık Teşekkürlerr REMAX teşekkürlerr Canan AFACAN

Ali Erdoğan

Müşterisini doğru olarak bilgilendiren, dürüst, güvenilir bir çalışma arkadaşı. 32 günde dairemizin satışını yapmış bulunmaktadır. Teşekkür ederiz.

Berkant Keskin

Genel anlamda memnun kaldık. İstediğimiz her an ulaşabildik. Güler yüz ve saygı ön plandaydı.

Hüseyin Güçlü

Her şeyden önce güler yüzü ve tatlı dili için Canan hanım'a çok teşekkür ederim. Yeni projelerde görüşmek dileğiyle...

Onur Kaya

Kaliteli, güvenilir ve hızlı; samimiyet, bilgi içinde bir danışmanlık. Çok teşekkürler...

İsmail Bilal

Balıkesir'de alabileceğimiz en fırsat daireyi bize kazandırdığınız ve hızlı bir şekilde bütün işlemleri gerçekleştirmemize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz. Ailemizin Gayrimenkul Danışmanına başarılar. Güler yüzlü hizmet

Elif Efe

Yapılan iş ve işlemlerden çok memnun kaldım. Kısa süre içerisinde Canan hanım sayesinde ev sahibi olduk. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Mustafa Gülenç

Gayrimenkul Danışmanı Canan Hanım'ın ilgi ve alakası, işini yakından takip etmesi ve nazik davranışları takdire şayandır. Binbir Yapı

Süleyman Zengin

Balıkesir'de alabileceğimiz en fırsat daireyi bize kazandırdığınız ve hızlı bir şekilde bütün işlemleri gerçekleştirmemize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz. Ailemizin Gayrimenkul Danışmanına başarılar.

Mesut Deniz

Başarılarınızın devamını dilerim. Teşekkürler...

Murat Akbulut

Hızlı bir şekilde satış işlemi gerçekleştirdiniz ve ilgili, güleryüzlü hizmet sundunuz. Hizmetleriniz için teşekkür ederim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.