-1994 yılında Balıkesir de doğdum. Uzun yıllar şehir dışında yaşadıktan sonra 2002 yılında memleketim Balıkesir"e tekrardan dönüş yaptım. Rahmi Kula Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra üniversite öğrenimime Balıkesir Üniversitesi Gıda Mühendisliği"nde devam ettim. Üniversite yıllarım içerisinde başladığım Gayrimenkul Danışmanlığı kariyerime 3 yıl devam ettikten sonra, Re/max ile daha güçlü olacağımızı anlayarak, 2019 yılının ilk günü itibari ile kurumsal olan ve profesyonel hizmet veren Re/max ekibinin bir parçası olmaya karar verdim. Profesyonel hizmet verebilmek için katıldığım eğitimlerim ile birlikte sizler için bugün burada her gayrimenkulünüz için çeşitli faaliyetlere hazırım...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2019

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2021

Bu eğitim Ticari alanda faaliyet göstermeyi düşünen RE/MAX'lilerin başlangıç seviyesinde ticari bilgiler öğrendiği programdır. Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.

2023

RE/MAX'lilerin işlerini daha profesyonel daha sürdürülebilir hale getirmeleri ve kendi marka değerlerini yükseltebilmeleri için gerekli olan tüm ileri düzey teknikleri içerir.

2024

Gayrimenkul danışmanlarının potansiyelini maksimize etmek için dünyanın en büyük gayrimenkul koçu Tom Ferry tarafından verilen eğitimdir.
Canan Zerengil portföyünde 12 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 12 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Elçin Altay

Şansımız! Güler yüzlü, tatlı dilli, her zaman yanımızda ve destek olan, işlemlerimizi bütün detaylarına kadar düşünen Canan Afacan Zerengil Hanıma teşekkür ederiz. Başarılarının devamını dileriz.

Hakan Öz

Her şey çok güzel bir süreçte sonlanıyor. Canan hanım bence bu konuda işinin hakkını tam olarak karşı tarafa çok iyi lanse ediyor. Kendisine güven ve samimiyet konusunda tam not veriyoruz. Ve tavsiye ediyoruz. Teşekkürler Canan Hanım...!

Burak Taştan

Sayın Canan Afacan Zerengil' in mükemmel ilgisi, desteği, yaklaşımı için özellikle teşekkür ediyor çalışmalarında başarılar diliyorum.

Fevziye Erol

Canan Hanım evimizi kısa sürede sattı. Süreçten memnun kaldım. Teşekkür ederim..

Nihal Demirtaş

Tek kelime ile muhteşem... Çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Serkan Saltıklı

Canan Hanım ilgili ve işini severek yapan profesyonel bir arkadaş. Hızlı ve etkili süreç takibi yapıyor. Başarılarının devamını dilerim...

Hatice Öznur Oğuzer

Çok memnun kaldım. Özellikle Canan hanım süper ilgili ve güler yüzlü. Teşekkürler.

Merve Yıldırım

Canan hanım, süreci çok verimli, çok rahat geçirmemizi sağladı. Güler yüzü için, her şey için teşekkür ederiz.

Tuncer Akyüz

Profesyonel hizmet aldık. Teşekkürler.

İsmail Taşkın

Mükemmel hizmet çok memnun kaldım. Yıllardır Canan hanım ile çalışırım. Hep çok ilgili ve güler yüzlü.

Ümran Polat

Çok mutluyum. Size teşekkür ediyoruz. Kısa sürede ev sahibi olmamıza vesile oldu. Canan Hanım'a çok teşekkür ediyoruz.

Nihal Akkuş

Süreç boyunca gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederim. Hızlı bir şekilde işlerimizi hallettik.

Nuray Filiz

Güleryüzlü, işine hakim, sözünün eri Canan kızımız ile tanıştık ve işimizi hızlı şekilde halletti. Teşekkürler.

Bedir Görgün

Kendimi ve mülkümü güvene aldım. Güler yüz, samimi ve mesleğinde çok başarılı. Mesleğinin bir numarası.

Müslüm Akkuş

Tereddüt etmeden güvenle ev kiralaya bilirsiniz.

Emre Akçakoca

Çok memnun kaldım. bir günde evimi sattı çok teşekkür ederim.

Ayten Erkahraman

Danışmanımız canan hanım ilk andan itibaren sürekli yardımcı oldu. güleryüzlü profesyonel hizmetiyle bizimleydi. artık her işimizde canan hanımı arayacağız.

Gökhan Kocabaş

Deneyimi bilgisi ile gerekli bilgileri paylaştı. çok yardımcı oldular. çok teşekkür ederiz. canan hanımla yine çalışmak isteriz.

Aslıhan Gökçe

Ilanı gördüğümüz anda canan hanım ile iletişime geçtiğimiz süreç çok hızlı oldu ve evin gösteriminden satış sürecine kadar her an bizimle olması bize çok yardımcı olması mutlu etti. alanında profesyonel ve bilinçli bir gayrimenkul danışmanı.

Efe Savran

Kıymetli arkadaşım canan'a yardımlarından dolayı teşekkürlerimi sunarım. üstün mesleki tecrübesiyle gayrimenkul satış işlemimizi kısa süre içerisinde gerçekleştirmemizi sağladı.Gelecekteki işlemlerimde de yine kendisi ile çalışmayı planlıyorum.

A******* K*******

Canan hanım ile balıkesırdeki evimizin satışı ile çalışmaya başladık evimizin temizliğinden tutunda bizim aklımıza gelmeyen en küçük detaylarda bile bize yardımcı oldu .Canan hanım evimizi kendi evi gibi görüp hersekılde ilgi alakası ,iş etiği ve disiplininden dolayı eşim ve ben teşekkür ediyoruz .

Mehmet Sarıaltın

Evimizin satış esnasında profesyonel deneyimi ile güleryüzlü olmasından düzenli bilgilendirme yapılmasından çok memnun kaldık. satarsa canan hanım satar diye düşünüyoruz. herşey için teşekkürler.

Elmas Cilba

Güleryüz ve aşırı sabrınızdan çok memnun kaldım her şey için çok teşekkür ederim.

Ç******* D*******

Canan hanım işine son derece hakim, profesyonel ve güvenilir bir danışman. Pürüzler karşısında sunduğu yapıcı ve yaratıcı çözümler, kriz anlarında dahi korumayı başardığı pozitif enerjisi ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde iki gayrimenkul satışımızın da her adımını sorunsuz atlattık. Kendisiyle gözüm kapalı tekrar çalışmak isterim ve tüm destekleri için çok teşekkür ederim.

Hakan Nurdoğdu

Teşekkür ederim işlemimizi başarı ile tamamladı.

Emine Gürgen

Güler yüzlü ve samimi hizmetler için teşekkür ederiz.

S******* D*******

Canan Hanım işine hakim ve çok güvenilir bir uzman. Doğru zamandaki doğru ve şeffaf yönlendirmeleri, her zaman sakin ve pozitif yaklaşımı ve çözümcü tutumu ile iki gayrimenkulümüzün satış sürecinde çok rahat çalıştık. Çıkan pürüzlerde ve zorluklarda bile hiç yılmadan yardımcı olmuş ve çözüme yönlendirmiştir. Kendisine çok teşekkür ediyor, gönül rahatlığıyla tavsiye ediyor ve güvenle çalışabilirsiniz diyorum.

Ümmühan Erşen

Canan Hanım gayet güler yüzlü ve bize ev konusunda çok yardımcı oldu. Çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederim

Tugay Kaner

güvenilir ve tavsiye edilecek bir danışman başarılarının devamını dilerim.

Serap Balkan

Yazacağım hiçbir kelime Canan hanımın kibarlığını, zerafetini, işindeki ehilliğini ve iş bitiriciliğini anlatmaya yetmeyecek. Belirtmek isterim ki bir emlakçı ile çalışılacaksa o Canan AFACAN 💚

A******* K*******

Yeni evimizi kiralamada bize gostermis odugu ilgi alaka ve ozellikle guleryuzuyle kiralama isi kabus olmaktan cikip,benim ve ailem icin yeni bir dosluga acilan kapi oldu.samimiyetiniz ve ilginiz icin ailem ve kendi adima tesekkur ederim.Bu vesileyle is hayatinizdada basarilarinizin devamini dilerim.

Mustafa Erkek

ilgi ve alakası için danışmanımıza çok teşekkür ederiz

Kamil Çalışkan

Hızlı ve etkili çözümleri ve profesyonel iş anlayışı ile bu zor süreci bizler için çok güzel yönettiler .İlgileri için teşekkür ederim.

Ayşen Çelik

oldukça memnun kaldım Canan Hanıma ve remaxbal ailesine teşekkür ederim. Bundan sonraki gayrimenkul işlemlerimizde görüşmek üzere.

Özgür Palabıyık

Evimizi satıp yeni ev almamıza, işlemlerin en başından hızlı şekilde ilerlemesi ve takip konusunda kendisine çok teşekkür ederiz

Hande Aktaş

Canan Afacan hanım daha ilk telefon detaylı bilgilendirme sağladı daire konusunda. Güler yüzü samimiyeti beni çok mutlu etti., ilgi ve alakasından dolayı kendisine teşekkür ederim

Meral Ergül

Çok memnunum. Hem alım satım hem kiralama memnuniyetim var Canan hanımı çok sevdim tüm işlemler içime sindi teşekkür ederim

Gökhan Çelik

evimizi tutmada yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim

Hayri Sözeri

Bilgili tecrübeli deneyimli profesyonel kısa sürede ev sahibi olmamıza vesile oldu

Ertuğrul Aydın

Satın almış olduğum evi 5 gün içerisinde kiralaması başarı olup, il dışında olmam sebebi ile kiralama süreci içerisinde dakika dakika beni bilgilendirdi. Profesyonel işinin ehli, liyakatli, müşterinin dilinden anlayan emlak danışmanı. Meslek hayatında başarılar diliyorum.

Neslihan Tanrıverdi

Çok ilgili güler yüzlü çok memnun kaldık her şey için teşekkür ederiz canan hanım ilgisiyle 10günde evimiz satıldı başarılarının devamını dileriz

Yasemin Mercan

Canan Afacan ve Kamil Sucu bey ile geçirdiğimiz süreçte deneyimlerinin mükemmel olduğunu temin ederim güler yüzlü sıcak insanlarla alışverişi tercih ederim ve öyle kişiler olması beni daha da mutlu etti

Gürbüz Koçoğlu

Güler yüzlü ve alanında uzman kişiler.

Burhan Kalan

Göstermiş olduğunuz yakın ilgi alaka,problemleri pratik bir şekilde çözme becerinizden dolayı işlerimizi kolaylaştırdınız ve daire sahibi olduk. Ailecek çok teşekkür ediyor ve başarılarınızın devamını diliyoruz.

Ramazan Alkan

Dün ilanı gördüm almaya Canan Hanımı aradım. 20 Saat içinde Tapu sahibi oldum. Eşim ve ailemi mutlu eden Re/Max kurumu ve çalışkan işini seven ve disiplinden taviz vermeyen güler yüzlü Canan Afacan Hanıma çok ama çok teşekkürler iyi ki varsınız.

Umut İsmail Özkan

Hakkınızda çok tavsiye almıştık, iyi ki de sizinle çalışmışız. İlginiz için, işimizi bizim için bu kadar kolaylaştırdığınız ve hızlandırdığınız için çok teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamını diliyoruz.

Atalay Patık

İlgi ve alakalarından dolayı ailecek çok memnun kaldık.

Şeyma Çınar

Memnun kaldım. Tavsiye ederim.

Levent Çelik

Memnun Kaldım. Dostlarıma tavsiye ederim.

Özgür Yıldırım

Canan Hanım, çok güler yüzlüydü. Her konuda yardımcı oldu. Ev almamıza vesile oldu. Emekleri için çok teşekkür ederiz. Güler yüzünüz hiç solmasın. Başarılarınızın devamını dilerim.

Kadir Öztürk

Çok güler yüzlü her sıkıntımızda aradığımız da allah razı olsun samimi bir şekilde bizi aydınlattı. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Gafur Şengül

Müşteri temsilcimiz gayet güleryüzlü anlayışlı ve yardımsever olarak işlemlerimizi halletti.

Salih Çıldır

Müşteri temsilcimiz tüm satış sürecini çok güzel yönetti, süreç boyunca ilgili güleryüzlü ve çözüm odaklıydı. Kısa zamanda sonuç aldığım için Canan Hanım'a çok teşekkür ediyorum.

Ertuğrul Aydın

Evi almamızda ve kiraya vermesinde katkılarından dolayı sn. Canan Afacan Hanımefendiye teşekkürler meslek hayatında ve kariyerinde daima başarılar dilerim.

Mehmet Görgün

Evimi hızlıca kiraladı. Çok teşekkürler.

Zeynep Akbıyık

1 ay içinde 2 tane dairemi hızlıca sattı. Müşteriler ile arası çok iyi güler yüzlü, profesyonel teşekkürler.

Mehmet Yiğitoğlu

Re/Max Bal'dan Canan Hanım ile çalıştığım için çok teşekkür ediyorum. Eğer bir daha ev ile ilgili çalışmak istersem yine Canan Hanımla çalışacağım. Teşekkürler

Sermin Uğuz

Güleryüzlü, hızlı, çözümcü iletişiminiz için teşekkür ederiz.

Haluk Efeyurtlu

Uzun süredir satmaya çalıştığımız evimizi Canan Afacan hanımefendi ile anlaşmamızdan bir gün sonra sattık. Satış aşamasını da gayet iyi yöneterek tam memnuniyetle işlemleri sonuçlandırmıştır. Kendilerine ve firmanıza çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Hande Yüce

Canan Hanım'ın ilgisi, güler yüzü, güvenilirliği sayesinde kısa sürede güzel işler yaptık. Başarılar diliyorum.

Buket Şahin

İstediğimiz zaman ulaşabildik ve istediğimiz tüm bilgileri alabildik. Satın alma sırasında tüm işlemler hızlı bir şekilde halloldu.

Erdal Çam

Güler yüzlü ve özverili çalışmaları, aynı zamanda alıcı/satıcı arasındaki güveni oluşturabiliyor.

Fatih Yenilmez

Evimizi satmaya karar verdiğimizde Canan hanım ile tanıştık. İlgili alakalı ve açıklayıcı şekilde satış sürecini bize anlattı. Evi satmaktan vazgeçtiğimiz zaman bile güler yüzlü şekilde ne zaman istersek yardımcı olacağını söyledi. Bu tavrından dolayı kendisine ne kadar teşekkür ederim. Eğer bi gün Evi satmaya karar verirsek bundan sonra çalışacağımız tek kişi Canan hanım.

Mehmet Ali Taranlar

Canan Hanım çok kısa sürede daire satışımızı yaptı. Tanıdığımızın referansı ile çalışmaya karar vermiştik. Bundan sonra ki süreçte başka bir Gayrimenkul Danışmanı ile çalışmayı düşünmüyorum. Tüm işlerimi Canan Hanım ile ilerleteceğim. Başarılarının devamını dilerim.

Özgür Sayan

İki senedir aradığımız evi Canan Hanım sayesinde bulduk. Evi gördüğümüzde bu evden başka bir yerde yaşamak istemediğimizi anladık. Her zaman açıklayıcı ve güler yüzlü davrandı. Teşekkür ederiz.

Beytullah Işık

Ne zaman arasam telefonun diğer ucunda ulaşabildiğim birisi, aynı zamanda alıcı ve satıcı arasında bir noktada buluşma konusunda tarafsız olarak yardımcı olan birisi ve güler yüzlü. Sizinle çalışmak güzeldi. Daha nice hayırlı müşteriler dilerim.

Mehmet Pekmez

Canan AFACAN hanım sayesinde çok kısa bir sürede istediğimiz konumda ve istediğimiz özelliklerde bir daire sahibi olduk. Yurt dışında bulunmam sebebiyle ev alma sürecinin başından sonuna kadar kendi alanının dışında da pratikliği, zekiliği, iş bitiriciliği, hoşgörüsü ve sabrıyla her türlü prosedürü aşarak ve aklımıza takılan her soruyu cevaplayarak kıymetli vaktini bizlere harcadı ve mutluluğumuza ortak oldu. Gayrimenkul sektöründe gözü kapalı gayrimenkulünüzü bırakabileceğiniz bir karakterde insan. Kendisine ve RE/MAX ailesine minnettarız.

Mehmet Zeber

Başarılı

Levent Aybey

Canan Hanım ile görüşmemizde güveni sağladı. Ev satış sürecinde hep destek oldu. Evimizi kısa sürede sattı. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Ayten Sarı

Bu süreçte pek çok emlakçı ile muhatap olmuştum. İçlerinde gerçek anlamda bizimle ilgisi, çabası, iş bitiriciliği, güvenilirliği, en önemlisi güler yüzü ile fark yarattı. Her şey için Canan Hanım'a çok teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum.

Şuayyip Yılmaz

Verdiği tüm bilgiler ve yönlendirmelerinde hep doğruyu söyledi Canan Hanım ve verdiği sözlerdi durdu. "Yapacağım", "göndereceğim" dediği her şeyi yerine getirdi. Çok çok teşekkürler. Her şey çok güzeldi.

Ali Biçer

İşini ciddiye alan, önemseyen, işini sıkı takip eden, güler yüz, güven veren ve hızlı hizmet ve bilgi verilen hizmette çok memnun kaldım.

Merve Nur Boldan

Canan hanım harika bir ofis almam için bana yardımcı oldu. Çok güler yüzlü ve işini ciddiye alan bir hanımefendi. Bana mantıklı bir yatırım yaptırdığı için kendisine teşekkür ediyorum.

Erkan Yılmaz

Canan Hanım ile olan işbirliğimizdeki güler yüz, güvenirlik, samimiyet ve içtenlik için anket aracılığı ile teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

Sahfet Akgün

Çok memnun olduk. İyi ki sizi seçtik desem olur yani. Hizmet, güler yüz, iletişim çok hızlı ve güzeldi. Her şey için teşekkürler.

Nilgün Ayfer Koca

Canan Hanım'a ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederiz.

Yüksel Önay

Canan Hanım'a verdiği emekten dolayı teşekkür ederim. Çok bilgilendirici ve ilgiliydi. Tebrikler.

Asiye Savran

Canan Hanım'ın ilgisinden alakasından memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Emine Bıdık

Çok memnun kaldım. Canan'ı çok sevdim. Çok ilgili ve güler yüzlüydü. Çok yardımcı oldu. Bayıldım.

Yeliz İleri

Evimizi kısa sürede satmamıza yardımcı oldu. Güler yüzlü ve samimi tavırları ile güvenimizi kazandı.

Erkan Gül

İletişim için gece gündüz demeden sabreden, diğer işlemler için yardımcı olma konusunda her şey için teşekkür ederim. İşinin hakkını verebilen bir emlak danışmanı olarak başarınızın devamını dilerim.

Yaşar İm

Teşekkürler. Canan Hanım görüşmemizden itibaren 1 hafta içerisinde daireyi sattı. İşlemler esnasında yanımızda bulunarak bize yardımcı oldu. İşinin ehli ve hakkını veren biri. RE/MAX için Balıkesir'de büyük bir şans. Başarılarının devamını dilerim.

Serkan Korkmaz

RE/MAX Bal şubenizdeki personeliniz Canan Afacan'ın çok büyük yardımları sayesinde ev sahibi olduk. Teşekkürler verilen emeklerinize.

Ahmet İnceçayır

Sayın Canan Hanım ; Öncelikle güler yüzle beni karşıladığınız için teşekkür ederim. Hızlı ve güvenilir çözümü profesyonel bir deneyimle anlattığınız için teşekkür ederim. 2 gün içinde satıldığı için çok memnunum.

Mustafa Arda Tapşın

Her şey gayet güzel ve gayet hızlıydı. Çok teşekkürler.

Esra Keçecioğlu

Özverili, istikrarlı ve sabırla bizler için çaba veren Canan Hanım'a teşekkür ederiz.

İrem Gül

Evi satın almamız sürecinde bize her türlü yardım ve desteği sağlayan Canan Afacan'a son derece müteşekkiriz. Her şey gönlünce olsun, saygı ve sevgilerimle.

Murat Acar

RE/MAX Bal grubunu hizmet, güvenlik ve güvenilirlik konusunda beğendik ve Gayrimenkul Danışmanı olarak Canan Hanım'a ilgisinden dolayı teşekkür ederiz.

Fırat Alkan

Evimiz en kısa sürede satıldı. Güler yüzlü ve anlayışlı. Her konuda yardımcı oldu. Çok teşekkür ederiz.

Hamdi Pilavcı

Çok memnun kaldım. İlgi, alaka, düzgün karakter ile alış-satış işlemimiz memnuniyet içinde olmuştur. Her şey için teşekkür ederim.

Alper Zeki Kalelioğlu

Beklentimizin çok ötesinde. İlginiz ve evi satış hızınız için teşekkürler.

Şule Yılmaz

Canan Hanım benim için çok iyi bir şanstır. Ailemizden biri gibiydi. Sıcakkanlı, güvenilir, içten, samimiyetine inandığım biridir. İletişim çok yüksek, ne zaman arasam bütün sorularıma cevap aldım. İyi ki tanıdım. Kısa bir sürede oturduğum evi satıp, yeniden ev almamıza vesile oldu. Çevremdekilere tereddütsüz tavsiye edebileceğim kişidir. Hayattaki şansım. Sonsuz teşekkürler Canan Hanım.

Süleyman Aslan

Güler yüzlü, güvenilir, içten, işini çok iyi yapan biridir. 11 günde ev satışımızı gerçekleştirmiştir. Teşekkürler Canan Hanım.

İsmail Sal

RE/MAX Bal firmasıyla Canan Hanım sayesinde tanıştım. Sorunsuz bir şekilde ev sahibi oldum. Kendisine teşekkür ediyorum. Bir daha nasip olur inşallah. Hayırlı işler.

Semra Güzel Karabulut

Canan Hanım ailemizden birisi gibiydi. Samimi ve sıcakkanlı kendisine sonsuz teşekkürler.

Bilal Üğüden

Çok memnun kaldık. Her konuda yardımcı olundu, başarılarının devamını dilerim.

Mehmet Zeybek

Canan kızımız her şey ile çok ilgilendi. Evi 6 günde sattı. Kendisi ailemizin Gayrimenkul Danışmanı olacak. Çevremdeki herkese kendisini önereceğim. Allah razı olsun, Sağ olsun.

Tuğba Akyüz

Her şey çok güzel, çok ilgililerdi. Her aradığımda ulaştım. Her şey için çok teşekkürler. Farklı bir daire için aramıştık. Yeni gelen portföylerini bize sundu. İstediğimiz daireyi anladı ve buldu. Tekrar teşekkürler.

Serap Sarılar

Canan Hanım ile çalıştık. Oldukça yardımcı idi, her şey için teşekkür ediyoruz. Her türlü konuda bize çok yardımcı oldu.

Ömer Marmaralı

Gayrimenkul danışmanımız Canan Hanım ev satma sürecinde gayet iyi ilgilendi, her konuda bilgi verdi. Çok memnun kaldık.

İbrahim Başak

Ev sahibi ile evin alım aşamasında maddi ve manevi olarak Canan Hanım'ın desteğini fazlasıyla gördük. Çok güzel bir arabuluculuk yaptı. Güler yüzlü olduğu için kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Vahap Karpınar

RE/MAX Gayrimenkul Danışmanımız Canan Hanım, içinde bulunduğumuz ekonomik duruma rağmen üstün başarı gösterdi. Emlak sektörüne çok hakim idi. Kendisine başarılar diliyorum.

Cevat Özyurt

Ankara'da iken Canan Hanım'a evimizin satışını teslim ettik. Hiç tanışmadan güven verdi ve evimizin satışını gerçekleştirdi. Teşekkür ederiz.

Buket Karabulut

Satış işlemimizde Canan Hanım bizlere yardımcı oldu. Profesyonel bir çalışma arkadaşı.

Hayriye Dalgıç

Canan Hanım'ın 27 gün ortalama satış gününü duyduğumuzda kendisi ile çalışmaya karar verdik. Pazarlama faaliyetleri ile dairemizi 32 günde sattı.Kendisine çok teşekkür ederiz.

İsmail Bey

Remax'li Canan Hanım ev alım sürecinde tüm sorularımızı eksiksiz cevapladı ve bizlere yardımcı oldu. Açıklayıcı ve profesyonel bir çalışma sistemi var. Kendisine referans olabilirim. Başarılarının devamını dilerim.

Merve Numaş

Canan Hanım dairemizi 19 günde sattı. Gösterdiği çabadan dolayı teşekkür ederim.

İbrahim Çolak

Canan Hanım ev alım sürecinde bizlere çok yardımcı oldu. Güler yüzlü, aydınlatıcı ve güvenilir bir çalışma arkadaşı. Çok teşekkürler.

Gülbeyaz Maden

Remax Gayrimenkul Danışmanımız açıklayıcı, aydınlatıcı ve sonuçlandırıcı bir kişiliğe sahiptir. Teşekkür ederiz.

Galibiye Çetrez Arıcan

Canan Hanım ile görüştüğümüzde evimin acil satılması gerekiyordu. Kendisi pazarlama planlarını uygulayarak evimi 23 günde sattı. Kendisine teşekkürlerimi borç bilirim.

Emine Yıldırım

Canan Hanım ile ilk görüşmemizi yaptığımızda, dairemizin satışını Balıkesir'de yapacak en iyi Gayrimenkul Danışmanı olduğunu anlamıştım. Bizi şaşırtmadı. 26 günde pazarlama faaliyetlerini uygulayarak dairemizin satışını gerçekleştirdi. Kendisine çok teşekkür ederim. Tüm gayrimenkul ihtiyaçlarımızda kendisine ulaşacağız.

Rabia Örs

Güler yüzlü hizmet, iyi bilgilendirme ve takip konusunda hızlı olduğunuz için teşekkürler. Taşındıktan sonra bu samimiyeti evimizde kahve içerken de yakalayacağımızdan eminim. Kapımız size her zaman açık.

Engin Şahin

Şahin ailesi adına Canan hanıma çok teşekkür ederiz. Öncelikle güler yüzü ve mütevazılığını asla eksik etmedi dilediğimiz zaman görüşüp konuştuk adım adım her durumdan bizleri haberdar etti ve 23 gün süreç sonrası dairemizin satışını gerçekleştirdi biz sadece imzamızı attık Teşekkürlerr REMAX teşekkürlerr Canan AFACAN

Berkant Keskin

Genel anlamda memnun kaldık. İstediğimiz her an ulaşabildik. Güler yüz ve saygı ön plandaydı.

Ali Erdoğan

Müşterisini doğru olarak bilgilendiren, dürüst, güvenilir bir çalışma arkadaşı. 32 günde dairemizin satışını yapmış bulunmaktadır. Teşekkür ederiz.

Onur Kaya

Kaliteli, güvenilir ve hızlı; samimiyet, bilgi içinde bir danışmanlık. Çok teşekkürler...

Hüseyin Güçlü

Her şeyden önce güler yüzü ve tatlı dili için Canan hanım'a çok teşekkür ederim. Yeni projelerde görüşmek dileğiyle...

İsmail Bilal

Balıkesir'de alabileceğimiz en fırsat daireyi bize kazandırdığınız ve hızlı bir şekilde bütün işlemleri gerçekleştirmemize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz. Ailemizin Gayrimenkul Danışmanına başarılar. Güler yüzlü hizmet

Murat Akbulut

Hızlı bir şekilde satış işlemi gerçekleştirdiniz ve ilgili, güleryüzlü hizmet sundunuz. Hizmetleriniz için teşekkür ederim.

Mesut Deniz

Başarılarınızın devamını dilerim. Teşekkürler...

Süleyman Zengin

Balıkesir'de alabileceğimiz en fırsat daireyi bize kazandırdığınız ve hızlı bir şekilde bütün işlemleri gerçekleştirmemize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz. Ailemizin Gayrimenkul Danışmanına başarılar.

Mustafa Gülenç

Gayrimenkul Danışmanı Canan Hanım'ın ilgi ve alakası, işini yakından takip etmesi ve nazik davranışları takdire şayandır. Binbir Yapı

Elif Efe

Yapılan iş ve işlemlerden çok memnun kaldım. Kısa süre içerisinde Canan hanım sayesinde ev sahibi olduk. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.