Merhaba, Ben Adnan Torun. İstanbul'da doğdum. İstanbul'u tarihi dokusu ile süsleyen Üsküdar'da büyüdüm.Evliyim, iki kız çocuk babasıyım. Paranın çeşitli şekillerini adeta girift olarak içinde barındıran, kendi terminolojisi ve keskin güvenlik ilkeleri olan mücevherat sektöründe 37 yıl aile şirketinde yönetim kurulu başkanlığı yaptım.Ülkemizin cennet köşeleri Ege ve Akdeniz'in çeşitli bölgelerinde dalış eğitimi verdim.Şimdi bunu hobi olarak yapmaktayım. Yıllar içinde kazandığım bilgi birikimim ve donanımım ile İstanbul'da canlılığını hiç yitirmeyen gayrimenkul sektörüne, bu sektörde zirveyi temsil eden dünyada en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren kurum olan REMAX ile devam etmekteyim.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2019

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Melih Erçetin

Firmanızdan Adnan Torun bey ile satılık evimiz için satış sözleşmesi imzalamış olup, satışımızı kısa sürede gerçekleştirdik. Bu zaman süresi içinde evimizi satabilmek için gösterdiği özverili çalışması bizlere bilgiler vermesi bu işin olumlu bir neticeye gideceğinin ışıklarını vermişti zaten. Remax Piramit çalışanlarına ve bu satışın gerçekleşmesini sağlayan Adnan beye teşekkür eder, çalışmalarında başarılarının devamını dilerim.

Özer Gürel

Tarafınızca yetkili olarak Adnan Torun beye ve firmanıza çok teşekkürlerimizi sunarız. Vermiş olduğunuz hizmetten çok memnun olduk.

Kadriye Balli

Adnan beyin göstermiş olduğu ilgi, alaka ve bilgilere çok teşekkür ederiz. Çok memnun kaldık.

Abdullah Balli

Ev alma sürecinde bize gösterdiği ilgi, alaka, güler yüz için Adnan Torun abiye sonsuz sevgi ve saygılarımı iletiyorum. Güzel yürekli insan.

Esra Ciriş

Fark yaratan kusursuz hizmet anlayışı ile 2. kez çalıştığım Remax Piramit'e ve gayrimenkul konusunda tecrübeli, bilgili ve ilişkilerde taraflara eşit uzaklıkta adalet prensibini benimsemiş, disiplinli yaklaşımları, takipçi ve sonsuz hizmet anlayışı ile güven duyarak çalışmış olduğum Adnan Torun'a memnuniyetimi ve teşekkürlerimi sunuyorum. Sevgi ve saygılarımla.

Mirat İlbal

İlginize teşekkürler Adnan bey, memnun kaldık.

Canan Gürten

Güler yüzlü, işini seven, beşeri ilişkileri iyi bir kişidir.

Neziha Berrin Zaman

Sayın Adnan bey, sizinle yapmış olduğumuz ev satın alımında gerek kibar davranışınız uyuşma sağlamada ki başarınız ve pandemiye rağmen işi sonuçlandırmanız gerçekten takdire layık. Her şey için teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.

Sema Çınar Alevli

Memnuniyet duydum. Profesyonel bir hizmet. Her şey güven içinde gerçekleşti. Teşekkür ediyorum. Adnan beye minnettarım.

Kazım İskender Denli

Adnan Torun'dan kendi şahsiyetinden ayrıca verdiği hizmetten çok memnun kaldım. Sayesinde "emlakçılık" mesleği hakkında daha müsbet intibamız oldu.

Kerem Öztürk

Adnan bey oldukça ilgili, bilgili ve yönlendirici. İletişimi oldukça iyi ve sorun çözücü bir danışman.

H. Pınar Kırel Dinvar

Gerek bilgi birikimi, gerekse bizlere aktarımı olarak titizlikle işlemler ilerledi. Süreç içerisinde akıllarda soru işareti bırakmadan ilerlenmesi bizlerin gönül rahatlığıyla işlem yapmamızı sağladı. İlerleyen süreçlerde de yeniden işlemlerde görüşmek dileğiyle.

Ahmet Cafer Dinvar

Her durumda sakin, bilgili ve tecrübeli tavırları ile gayet yardımcı oldu. Tüm aşamalarda iki tarafında haklarını savundu ve tarafsızlığını korudu. Gayet yardımsever, iletişimi kuvvetli bir anlayışla ortamı sağladı. İlerleyen zamanda tekrar çalışmaktan memnuniyet duyarım. Saygılarımla.

Mehmet Öztürk

Üsküdar'da satın almış olduğum hizmetten dolayı Remax Piramit Adnan Torun beyin çalışmalarından ve yapmış olduğu işlerden çok memnun kaldım. Çevremde kiralama-satış- alış işlemleri için Adnan beyi tavsiye ediyorum. Kendisi çok beyefendi, iyi niyetli ve tamamen çözüm odaklı çalışan birisi. Bundan sonraki süreçte de kendisiyle diyaloğum ve ticaretimi sürdüreceğim. Her şey için çok teşekkürler.

Gülbahar Meydancı

Talebimi çok kısa zamanda sonuçlandırdığı için Adnan beye çok teşekkür ederim.

Hüseyin Şahin

Kısa zamanda ilgilendi. Sonuçlandırıldı. Her şey için teşekkür ederiz.

Keramettin Kamiloğlu

Uzun ve sıkıntılı bir kiralama dönemini sabırla ve dirayetle tamamlayan Adnan beye ve firmasına en iyi dileklerimle başarılar dilerim.

Uğur Tekin

Adnan beyin sıcak ilgisi ve mesleki tecrübesi ile muamele gördük. Teşekkürler.

Ahmet Mert Tekin

Bizimle çok iyi ilgilenildi. Her türlü sıkıntımız giderildi. Hizmetinizden memnunuz.

Nuray Özipek

Adnan beyin bize göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı, evin kiraya verilmesinde gösterdiği çabadan dolayı teşekkür ederiz. Kiraya verdiği kişileri titizlikle seçmesi güven vermesi bizi mutlu etmiştir. Tekrardan teşekkürler, saygılarımla.

Ali Türkdil

Sn. Adnan Torun beyden almış olduğumuz hizmetten çok memnun kaldım. Bize çok dürüst ve iyimser davrandı. Evin kiralanması konusunda bize çok yardımcı oldu. Titiz ve güvenli bir yaklaşımda bulunarak kısa sürede evi tutmamızı sağladı. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Murat Özipek

Sayın Adnan Torun beyden almış olduğumuz hizmet çok iyi ve kaliteliydi. Bize karşı çok dürüst ve yardımcı oldu. Evin kiraya verilmesi noktasında çok titiz ve güvenilir bir yaklaşımla çalışmasından dolayı çok teşekkür ederiz. Kısa sürede evi kiraya verdiğinden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımla.

Ercan Fettahoğlu

Adnan beyle 15 gün içinde çok güzel iletişimli ve sağlıklı net bilgilendirmelerle hizmet aldım. Kendisinden çok memnunum. Adnan bey sizinle çalışmak çok büyük bir zevk oldu. Teşekkür ederim.

Onur Duman

Adnan Torun beyden almış olduğumuz hizmet çok kaliteli ve çok dürüstçeydi. Çok kısa bir zamanda aradığımız evi bulmamızda bize yardımcı oldu. Süreçleri çok hızlı ve kaliteli bir şekilde yöneterek sonuca ulaştırdı. Teşekkürler.

Gökbüke Deren Verep

Adnan Torun'dan almış olduğumuz hizmet çok kaliteliydi. Kısa zamanda tam olarak aradığımız niteliklerde ev bulmamızı sağladı. Ev aramak ve istediğimiz gibi bir ev bulduktan sonra süreci çok hızlı ve kaliteli bir şekilde geçirdik. Teşekkürler.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.