>> Youtube <<
>> Instagram <<

Gökhan Üçgün, RE/MAX'in Antalya'daki en eski ve ilk temsilcisidir. 1999'dan beri aralıksız olarak RE/MAX çatısı altında profesyonel gayrimenkul danışmanlığı yapmaktadır. 2021 ve 2020 Platinum Kulübü üyesidir. RE/MAX sisteminde bir çok birincilik ve diğer derece ödülleri bulunmaktadır. Ağırlıklı olarak Döşemealtı'nda lüks villalar ve deniz bandındaki lüks daire ve villaların pazarlanması üzerinde çalışmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır. Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Bölümü mezunudur; ayrıca Turizm İşletmecisi ünvanına sahiptir.

Uzmanlık Alanları:
Altınkale, Yeşilbayır, Düzlerçamı Mahalleleri başta olmak üzere Döşemealtı ilçesinin tamamında lüks villa siteleri ile lüks müstakil villa ve daireler
Lara kıyı bandında ve yakın bölgedeki lüks villa siteleri ve lüks deniz manzaralı daireler
Ayrıca lüks konut projelerinin geliştirme, danışmanlık ve pazarlama çalışmaları
Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Altınkale Mah. / Döşemealtı

Uzmanlık Alanları

Arsa Lüks Konut

Bildiği Diller

İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

2017

Bu eğitim programıyla güncel gayrimenkul mevzuatına hakim olup, satış ve kiralama süreçlerinde hız kazandıracak pratik mevzuat bilgilerinin öğretilmesi hedeflenir.

2018

RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir. Bu programa tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Arazi'nin her alanında bilgi sahibi olurlar.

2021

Bu programı tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar.

2024

RE/MAX'in Gayrimenkul Hukuku alanında meydana gelen uyuşmazlıkların çözümünü ve hak kayıplarının önüne geçmeyi amaçladığı eğitimidir.
Gökhan Üçgün portföyünde 19 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 19 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Sayer Erbil

Gökhan bey ilgi alaka ve hizmetiniz için çok teşekkürler

H******* D*******

kısa sürede işlemlerimizi kolayca yürüttüğü için Gökhan beye teşekkür ederiz.

S******* A*******

başarılarınızın devamını dilerim

H******* A*******

güzel bir kiralama süreci geçirdik Gökhan bey ile kendisine başarılarının devamını dilerim.

N******* A*******

gayet güzel ve memnun kalabileceğimiz bir süreç yaşadık Gökhan bey ve ofisine teşekkür ederiz

E******* A*******

Bizi doğru yönlendirip profesyonel bir şekilde satışımızı tamamladığı için Gökhan Bey çok teşekkür ederiz. Kendisi her konuda bilgili ve tecrübeli bir danışman başarıların devamını dilerim.

C******* T*******

Gökhan Bey'i tebrik ederim satış ve pazarlama konusunda gerçekten uzman bir kişidir kendisi.

Yusuf Duruk

BİZİM İÇİN SATIŞIMIZI GERÇEKTEN KOLAY BİR ŞEKİLDE VE İYİ BİR DANIŞMANLIKLA TAMAMLAYAN GÖKHAN BEY E TEŞEKKÜR EDERİZ

G******* O*******

kısa sürede kiralamamızı tamamlayıp emek verdiği için teşekkürler Gökhan bey

Yaşar Duranoğlu

Öncelikle Gökhan beye çok teşekkür ederim. Bir satış temsilcisinden öte dost gibi,kardeş gibi,arkadaş gibi.Tek amacı hizmetin en iyisini sizi yormada,üzmeden vermek.Çok profesyonel.İşinin ehli. Antalya'da saygın bir kişiliği olan sevgili gökhan beyin bundan sonraki yaşamında mutlu,sağlıklı,başarılı olmasını dilerim. Emlak işlerinizde güvenli birisini arıyorsanız gözünüz kapalı kendisine gidiniz.Her şeyi kendisine bırakınız.Gereğini en iyi şekilde yapacaktır emin olun. Tekrar teşekkürler.

Ş******* İ*******

kısa sürede kiralama işlemimizi sorunsuz bir şekilde sonlandırdığı için Gökhan beye teşekkür ederiz.

B******* Ö*******

emekleriniz için teşekkürler saygılar

S******* G*******

bize gayet profesyonel bir hizmet verdiğiniz için çok teşekkürler Gökhan bey başarılarınızın devamını dilerim.

U******* A*******

kiralama konusunda bize çok yardımcı oldu teşekkürler

S******* K*******

emeklerinize sağlık

L******* Ç*******

gösterdiğiniz çabalar için çok çok teşekkürler.bizi en kısa zamanda sonuca götürdünüz.

C******* B*******

yardımlarınız için çok teşekkürler.

R******* E*******

Gökhan bey emeklerinize sağlık herşey için teşekkürler.

İ******* K*******

kısa sürede evimizi kiraladınız ve tüm işlemleri istediğimiz gibi tamamladığınız için çok teşekkürler iyi çalışmalar

E******* K*******

herşey için çok teşekkürler Gökhan Bey

G******* S*******

kiralama işlemimizde bize sunduğu hizmetler için çok teşekkür ederiz.

G******* İ*******

Gökhan bey e ,her zaman ki gibi gösterdiği profesyonel iş yönetimi için teşekkürler ederim.

F******* B*******

Tüm satış sürecimizde bize verdiği emeklerinden dolayı Gökhan Bey e teşekkür ederiz.

Mehmet Ali Çelik

kiralama konusunda bize sunduğu hizmetler için teşekkürler

D******* U*******

sorunsuz bir şekilde bize sunduğunuz hizmetten dolayı çok teşekkürler Gökhan bey

Işın Yıldırım

ilgi ve alakanız için teşekkürler başarılarınızın devamını dilerim

J******* Ö*******

Gökhan Bey mülkümüzün sorunsuz bir şekilde kiralanması konusunda yardımcı oldu. teşekkür ederiz.

L******* E*******

thank you for the rental

A******* A*******

Gökhan beyi ve çalışmalarını sosyal medya dan takip ediyoruz , kendisi ile çok az temasımız oldu ama bize verdiği gerçekten önemli bilgiler onun ne kadar profesyonel olduğunu ispatlıyor. teşekkürler..

Ahmet Güldiker

Gökhan bey bize gerçekten profesyonel bir hizmet sundu teşekkürlerimizi borç biliriz.

Kagan Berberoglu

Gokhan beyle kendi oturdugum daireyi alirken tanismak kismet oldu .Insaat isiyle ugrastigim icin cok degisik karakter ve tavirlarda bircok meslektasiyla tanistim , Gokhan bey beyfendiligi , hitap yetenegi ve nazik tavirlariyla is yapmasaniz bile tanismak isteyeceginiz birisi . Is hayatinda ise durustlugu , tecrubesi ve is ahlakiyla kesinlikle tekrar calismak istedigim birisi.

M******* F*******

Tüm alım satım süreci boyunca, gece gündüz ulaşıp danışabildiğimiz Gökhan Bey, hem profesyonel hem güvenilirliği ile emlak danışmanlığında seviyeyi çok üst bir düzeye çıkarmış, yardımları için kendisine teşekkür ediyoruz.

Ahmet Yay

Çeşitli işlerde çok emlakçılarla muhatap olduk, emlakçılara karşı güvenimizi kıracak olaylarda yaşadık fakat sağ olsun Gökhan Üçgün bey daha ilk gün anlaşmayı imzalarken karşılıklı güven ve hızlı satış sözü verdi bize. Ve çalışma boyunca da kibar tutumu, ilgisi, alakası ve bize verdiği Güven duygusuyla gerçekten kaliteli bir hizmet aldık.. Kendisine çok teşekkür ediyoruz..

Emine Manizade

Evimizin satış sürecini profesyonelce yürütüp çok kısa sürede sonuca ulaştıran Gökhan beye teşekkür ederiz. . Ben ve eşim gösterdiği performans için kendisini tebrik ederiz. Başarılarının devamını dileriz.

Firat Güler

Gökhan Bey ile sahibinden.com'da gördüğümüz bir villa için yaklaşık 3 hafta önce tanıştık. Bir pazar günü evi görmeye gelmek istediğimizi söyledik ve hiç beklemeden evi görme şansımız oldu. Gökhan Bey'in de yönlendirmesi ve bizim de isteklerimizle birebir örtüşmesi neticesinde aynı gün almaya karar verdik ve kaporamızı ilettik. Sonrasında aynı villaya, bizim de şahit olduğumuz bir çok talip oldu. Şeffaf bir şekilde tüm bilgilendirmeleri tarafımıza yaptı. Satış süresinde de hiçbir aksaklık ile karşılaşmadık. Çok dürüst ve işinin ehli. Çok tşk.

Murat Dündar

Döşemealtı bölgesinde geniş arsası olan villa arıyordum. Çok şanslıydım, Gökhan bey gibi işini çok iyi yapan profesyonel, dürüst, emlak konusunda işini ehli bir gayrimenkul danışmanı ile çalıştım. Satışın her aşamasında ve sonrasında destekler için çok teşekkür ediyorum

Kayhan Bozkurt

Yaklaşık 8 yıl önce İstanbul'dan Antalya'ya taşınma sürecimizde kendisini tanıma fırsatımız oldu, birkaç hafta öncede evimizin satışı sürecinde tekrar iletişime geçtik, herzaman olduğu gibi samimiyeti, dürüstlüğü ve açık iletişimiyle bize ve alıcıya destek oldu, günün sonunda her iki taraf içinde huzurlu ve güvenli bir şekilde süreci tamamlamış olduk, sonrasında yeni ev arayışımızda da desteğini esirgemedi, bir gayrimenkul danışmanından öte dost arkadaş olarak iletişim kurabileceğiniz bir isim GÖKHAN ÜÇGÜN, teşekkürler

Duygu Aksoy

Ev almak güzel ama bu süreci hep zor olarak bilirdik.Yaklasik bir yıldır Döşemealtı nda ev aradık.Iyi bir danışman olduğunu duyduğumuz Gökhan Bey bize bu konuda tam anlamıyla yardımcı oldu.Hem süreç çok kolay işledi hem de profesyonel bir insanla çalışmanın nasıl olduğunu anlamış olduk.Cok teşekkür ederiz.

Eren Paylan

Çağlayan mahallesinde yaklaşık 8 aydır satmak için çaba harcadığımız dairemizi Gökhan Bey ile tanıştıktan çok kısa bir süre sonra istediğimiz fiyata sattık. Gökhan Bey, bu işin nasıl yapılması gerektiğinin bir örneği gerek profesyonelliği gerek samimiyeti ile. Bilgi ve tecrübesi meslektaşları için örnek olucak seviyede. Kendisine yardımları ve danışmanlığı için çok teşekkür ederim.

Sinan Özkoçer

işinin ehli, güvenilir ve düzgün hizmet sunan bır danışman arıyorsanız bence gökhan bey tam aradığınız ınsan.pamfilya sıtesındekı evımın satışında gerçekten çok başarılı hizmette bulundu.kendisine tesekkür ederım.başarılar.

Esra

aldığım profosyonel hizmetten çok memnun kaldım... GÖKHAN ÜÇGÜN beye çok teşekkür ederim.....

Bülent Mazacıoğlu

Antalya Palcity'deki evimi, yaşadığım İzmir'den Gökhan Üçgün'ün yardımıyla güvenle sattım. Evin kiralanması, tadilatı, satış zamanlamasının ve doğru fiyatın belirlenmesi, alıcıya da aynı anda güven vermesiyle kaliteli hizmet aldım.Çok teşekkür ederim

Kayhan Bozkurt

Gayrimenkul Danışmanı nasıl olmalıdır diye merak eden varsa Gökhan Üçgün'ü tanımasını öneririm, bu işe yönelik bütün önyargılarımı yıktığı için, ancak birinci derece yakınlarımdan görebileceğim samimiyet ve yardımları için sonsuz teşekkürler

Ali Işıldar

Antalya palmiye konaklarında evim vardı satmak için Gökhan beyle temas kurdum ve 1 hafta içinde evimi sattı kendisine çok teşekkür ederim ve dürüstlüğü işi bilmesi ile dört dörtlük bir gayrimenkul danışmanı tekrar çok çok teşekkür ediyorum

Cem Kavala

Merhabalar..
Antalya Palm city'de ev bakmaya gittiğimizde özellikle sitenin özellikleri dahada önemlisi emlakçımız Gökhan beyin ilgisi sayesinde burdan bir villa sahibi olduk.Kendisine davranışlarından ve gerçekten siteyi güzel tanıtmasından olaya

Cem Kavala

(ilk yorumun devamıdır) sadece satıcı gibi davranmayıp herşeyi gerçeği ile anlattığı için çok tşk ederimki ben daha önceki tecrübelerimden dolayı emlakçıları sevmememe rağmen bu görüşümde değişti tekrar teşekkürler...

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.