-1971 yılı Ankara doğumluyum.Evliyim iki çocuk sahibiyim.Okul hayatımı tamamladıktan sonra çeşitli işlerde aktif olarak görev aldım. Gıda ve sigortacılık sektöründe çalıştım. -2018 yılında RE/MAX ile yollarım kesişti v bu mesleği kendime daha yakın gördüğüm için gayrimenkul danışmanlığı pozisyonunda RE/MAX Lot'da çalışmaya başladım.2020 yılı sonu itibari ile Ayvalık'a yerleştim ve burada RE/MAX Liman ofisinde mesleğime devam etmekteyim. -Amacım ekip arkadaşlarım ile sizlere iyi hizmet verebilmek ve hedeflerinize ulaştırabilmektir.
SERTİFİKALARIM
*MYK 5 Sorumlu Emlak Danışmanı Belgesi

REMAX EĞİTİMLERİM
*POWER START EĞİTİMİ ( Barış Kılıçarslan )

OFİS EĞİTİMLERİM
* Dijital Pazarlama Eğitimi ( Evren Topal )
* Arsa ve Kadastro Eğtimi

Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Sahil Kent Mah. / Ayvalık 150 Evler Mah. / Ayvalık Mithatpaşa Mah. / Ayvalık

Uzmanlık Alanları

Konut

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2019

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2021

Bu programı tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar.
Aydan Öztürk portföyünde 8 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 8 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Kadir Sarüce

RE/MAX Liman ile Sarımsaklı'daki dairemi sattım. Çok memnun kaldım. Bilhassa Aydan Hanım ve Zeynep Hanım'ın samimi ve içtenliği beni ziyadesiyle memnun etti. İyi ki onları tanıdım ve iyi ki onlara güvendim. Buradan tekrar tekrar Aydan Hanım'a, Zeynep Hanım'a ve tüm RE/MAX çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle içtenlikle ve tüm samimiyetimle tavsiye ediyorum. Teşekkürler RE/MAX, Teşekkürler güzel insanlar.

Keriman Şenozan

Aydan hanıma bu süreçteki ilgisinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Nurkan Kanıar

Ayvalık bölgesinde 2 yıldan beri ev arayışımızı, profesyonelce, doğabilecek bütün sıkıntıları yöneterek bizi arzu ettiğimiz bir ev sahibi yaptı. Buradan Aydan hanıma şükranlarımızı sunarım.

M******* Ö*******

Aydan Hanım mülkümün satışı ile ilgilenerek sonuca ulaştırmıştır. Profesyonel güvenilir ve güler yüzlü hizmetinden dolayı teşekkürler.

S******* S*******

Aydan hanım, işini son derece profesyonelce yürüten, bilgili, değişen şartlara kolayca adapte olup çözüm üretebilen, güler yüzlü bir kişi. Onunla tanıştığımız için şanslıyız

Elif Bilgin Altinbasak

Aydan Hanım son derece ilgili, işine vakıf ve satış değeri konusunda objektif işini her iki taraf için de çok severek gönülen yapan bir kişi.. tanışıp çalıştığımıza memnunuz.

Mehmet İlhan

Aydan Hanım a teşekkür ediyoyoruz , müthiş profesyonel , bizim ne istediğimizi anlayarak o kadar doğru yönlendirdi ki almaktan başka çaremiz kalmadı :) emeğinize sağlık

C******* R*******

Teşekkür ederiz, çok profesyonelce işi yönettiniz.

E******* A*******

Tüm süreçle sonuna kadar ilgilenen Aydan Hanım'a teşekkür ederiz.

Zehra Coşkun

Aydan Hanım’a çok teşekkür ediyorum. Tüm süreç boyunca profesyonel desteği ile içlenlikle yanımızda oldu. Tekrar teşekkürler.

Zafer Can Bilgin

Aydan Hanım satın alma sürecimizde profesyonel anlamda destek olmuş, her iki taraf açısından da adil ve çözümcü yaklaşımlarla bu evin sahibi olmamızda katkıda bulunmuştur. Kendisi ile çalışmaktan memnun kaldık. Çok teşekkür ediyoruz.

A.sinan Ünlü

Aydan hanımla yaklaşık 1 ay önce tanıştık ve porföyümüzü satılması için teslim ettik. Tüm süreci en başından tapu aşamasına kadar titizlik ile takip edip oldukça uğraştırıcı bir tapu (bizden kaynaklanan hatalar) olmasına rağmen tüm işlem ve işleyişleri tamamlayıp tapu satışımızı gerçekleştirdi. Hem de çok kısa sürede bizim istediğimiz gibi dairemiz satıldı. Gerçekten daire vb. gayrimenkul ile ilgili her ne satıyorsanız Aydan Hanıma gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.Her adımda güvenilir bir şekilde bilgilendiriliyorsunuz. Biz Aydan hanımda, hem kurumsal iş işleyişini hemde samimiyeti bir arada aldık.ilk günden tapu anına kadar gösterdiği tüm emek ve özveri için teşekkür ediyoruz. Ayvalık da bundan sonra gayrimenkul alım satım ile ilgili tek tercihimiz Aydan hanım olacak.

Defne Koryürek Kortun

Aydan hanıma, ev alma sürecinde gösterdiği ilgi, özen ve disiplini için çok teşekkür ederim.

Beyza Kahraman

Aydan Hanim her sey icin tekrar tesekkur ediyorum. Her zaman samimi, durust ve olumlu / yapici yaklastiniz. Bu surec sayenizde cok rahat gecti. Sevgiler🌸✌️

Ü******* Ç*******

Zeynep Taşgın ve Aydan Öztürk’e ev satışı için başvurduğumuz ilk günden satışı gerçekleştirdiğimiz son güne kadar gösterdiği profesyonel ilgi ve kibar davranışları için çok teşekkür ederiz. Süreci güzel organize ederek yönettiler. Gönül rahatlığı ile kendileri ile çalışabilirsiniz.

M******* Ö*******

Aydan hanıma gösterdiği ilgi için teşekkür ederiz.

C******* G*******

Tecrübeli ve çok dikkatli. Teşekkürler.

B******* S*******

Teşeşkkürler.

G******* Y*******

Tüm süreçte yardımcı olduğu için Aydan Hanım'a sonsuz teşekkürler.

Mazhar İlhan

Gayrimenkul danışmanımız Aydan Öztürk'e gösterdiği özverili çalışma ve ilgisinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

Sacide İlhan

Aydan Hanımın bütün emekleri için çok teşekkür ederim satış sürecinde bizimle çok ilgilendi ve memnun kaldık. Gösterilen özen için teşekkür ederim.

Salih Burak Tanrıöver

Aldığım taşınmazdaki samimi, candan ve güvenilir yardımları için teşekkür ediyorum. Yolunuz açık olsun...

Ezgi Sağdıç Erol

Emekleriniz için teşekkür ederim.

Sedat Akhan

Remax ailesine işlerine verdikleri önem ve müşterilerine verdikleri güven için teşekkür ediyorum.

Erkan Hafızoğlu

Sorunsuz ve hızlı hizmet için teşekkürler

Kadriye Duygu

Aydan Hanıma ilgisi, bilgilendirmeleri ve iletişime geçmek istediğimiz zamanlardaki uygunluğu için teşekkür ederiz. Aydan Hanım mesleğini hakkıyla yapan, tuttuğunu koparan ve cevval bir emlakçı. Ayrıca işlemlerimiz sırasında yapılan tüm fiyatlandırmaların değerine uygun yapıldığı kanaatindeyiz. Kendisiyle çalışmış olmaktan çok memnunuz.

Aslı Akhan

Remax ailesiyle kısa bir süre önce tanistik işlerine verdikleri önem dolayısıyla çok kisa bir sürede Aydan hanım tarafından yerimiz satıldı. Aydan hanımın iş profesyonelliği, disiplini ve işini ciddiye almasından, güler yüzüne teşekkür ediyorum tekrar çalışmak dileğiyle tesekkürler Remax ailesi

Tuncay Yıldırım

Alacaatlıda ki taşınmazımızın satışını gerçekleştiren Aydan Öztürk işlemin başlangıcından bitişine kadar gayet ciddi disiplinli ve başta söylenen kurallara uygun bir çalışma gösterdi. Kendisinden çok memnun kaldık. Bundan sonra ki alım satımlarımızda da kendisini tercih edeceğiz. Çok teşekkürler.

Mehmet Çelik

Aydan hanıma ilgisi, güler yüzü, samimiyeti ve işleri sorunsuz çözüme ulaştırmasından ötürü çok teşekkür ediyoruz. Yeni işlerde görüşmek üzere Ayda hanım.

Gamze Durukan

Evimizi kısa sürede, istediğimiz fiyattan satan ve bizi Güler yüzü, ilgisiyle remax ailesine kazandıran Aylin hanıma çok teşekkür ederiz

Nazlı Naime Nar

Aydan hn. Yaşamkent te atlaspark sitesinde ki evimizi çok kısa bir zamanda ve bizim istediğimiz şartlara uygun şekilde satışını gerçekleştirdi. Kendisi güler yüzü ve yüksek ilgi ve alakası ile bizi çok mutlu etti. Evimize ve bize verdiği emek için kendisine çok teşşekür ederim. Başarılar dilerim

Ali Erçevik

Emekli olduktan sonra gönlüme göre yaşayacağım bir ev arayışında iken yolum Remax Lot ile kesişti. Yaşamkent Atlas Park Sitesindeki yeni evimi Aydan Hanımın sayesinde aldım. Emlak piyasasında çalışan bir çok gayrimenkul danışmanına kıyasla Aydan Hanımın dürüst ve samimi yaklaşımı ben ve ailem için çok belirleyici oldu. Gerek evi bize göstermesi esnasında gerek satış ve satış sonrası süreçte hep olması gerektiğinden fazla özverili davrandı. Desteği için kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Sezen Bilen Özyürek

Ayhan Hanım' a tüm ilgisi, samimiyeti ve işlerimizin sorunsuz çözülmesi konusundaki yardımları için sonsuz teşekkür ediyoruz.

T.devran Çakmakcı

Aydan hanımın yüksek ilgi alakası ve güler yüzleri için çok teşekkür etmek istiyorum. Ayrıca süreçteki sorunlara ürettikleri çözümler ve profesyonel yaklaşımları ile süreci sorunsuz yürüttükleri için de ayrıca teşekkür etmek istiyorum .

Mahmut Karatekin

Eston2 sitesindeki evimi, satmak isteği ile geldiğim Remax Lot firmasında Aydan hanım ve Betül hanım tarafından çok iyi karşılandım. İlgi gördüm. Onları tanıyınca tamda evimi satmak için bana yardımcı olacak kişiler olduğunu anladım. Çok kısa sürede evimi sattılar, gerek tapu da gerekse de paramın alınmasında hiç bir sorun yaşamadan işlemleri bitmesini sağladılar. Emlak işim olduğunda hiç düşünmeden kendileri ile yine çalışmak isterim. Her ikisine de çok teşekkür ederim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.