Güvenilir Danışman&Mutlu Müşteri RAMAZAN AKGÜL 1978 İstanbul doğumluyum. 1994 yılında Pertevniyal Lisesini bitirdim, akabinde Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldum. York Trade Dış Ticaret Okulu"nda E-Dış Ticaret Uzmanlığı, American Language Academy de İngilizce eğitimini aldım. Evli ve 1 çocuk babasıyım. Yaklaşık 15 yıldan beri; mutfak eşyaları imalatı yapan aile şirketimizde Satış - Pazarlama Müdürü olarak görev yapmaktayım. Bununla birlikte; bilgimi ve tecrübelerimi kullanarak; kariyerimi gayrimenkul alanında da devam ettirme ve ilerletme kararı aldım. Bu yüzden gayrimenkul alanında en köklü kuruluş olan RE/MAX ile birlikte çalışmaya karar verdim. Hedefim bu sektörde kaliteli ve profesyonel hizmet vererek, müşterilerimin taleplerini doğru, hızlı ve etkin bir şekilde değerlendirerek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımaktır. Güvenilir Danışman & Mutlu Müşteri birlikteliği için hizmetinizdeyim.

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Mağaza/Dükkan

Bildiği Diller

İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2019

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Ramazan Akgül portföyünde 5 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Nurcan Subaşı

Remax'a gitmemize vesile olan Ramazan beye teşekkür ederim. Öncelikle her şeyin şeffaf olması ve hem alıcı hem de satıcı arasında güven oluşmasını sağladığı için teşekkürler. Ayrıca araçsız geldiğimiz zaman bizi aracıyla bırakma nezaketinde bulunup, mesai bitiminde bile evleri göstermekten imtina etmemesi takdire şayan. Çoğu firmanın koyduğu saat kısıtının aksine bizi yarı yolda cevirmemis ve gec saatte evi göstermiştir. Güvenin elde edilmesi zor bir hazine olduğu günümüzde verdiği güvene teşekkürler. Allah yolunu açık etsin.

Selman Demir

Ramazan beye hersey icin tesekkur ederim. Bastan sona butun sureci cok profesyonel ve gayet basarili yuruttu. Cok basarili bir danisman

Ahmet Tuncer

Sanırım bu zamana kadar tanıdığım en dürüst satış danışmanı. İşiyle çok alakalı ve güven konusunda kendinizi çok rahat hissediyorsunuz. Beni en çok etkileyen akşam saat 21 civarlarında evinden gelip gerekli işlemler için görüşme yapmasıydı. Allah yolunu açık etsin. Hayırlı işler dilerim.

Betül Ülgen

Başlangıçta tanımadığım birine güvenmek çok zor geldi.Günümüz şartlarında ilgili ve işini güvenle yapan biriyle karşılaşmak endişélerimin yerini rahatlığa bıraktı.REMAX zaten güveni temsil ediyor.Ancak Ramazan Bey gibi çalışanları da firmaya ayrı bir gurur kazandırmalı...Şahsım adına Ramazan Bey'e bu süreçte yol gösterdiğı, sabırla ve hosgörü ile yardımcı olduğu için teşekkür ederim .

Mustafa Ada

Her insanın bir yeteneği olduğuna inanan biriyim. Ev ile ilgili olan tüm süreçte bana yol gösteren yabancısı olduğum bu alanda bilgisiyle tecrübesiyle yeteneğiyle sıkıntısız, gönül rahatlığıyla atlatmamı sağlayan Ramazan beye teşekkür ederim .

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.