Haziran 1996'da İstanbul'da doğdum.EGE ÜNİVERSİTESİ KONTROL VE OTOMASYON bölümü öğrencisiyim ve günümüzün devri olan TEKNOLOJİ'yi yakından takip edip hem hayatımda hem de EMLAK sektöründe entegre bir şekilde kullanmaktayım.Neden İKON ailesi ?

İKON Ofisi ile ben de siz değerli müşterilerimiz gibi bir müşteri olarak tanıştım.

Aileme verdikleri güvene ve samimiyete ek olarak kazanırken kazandıran dürüst hizmet ilkeleri sayesinde sektöre adım atma kararı aldığımda aklıma gelen ilk ofis burası oldu.

Bir parçası olduğum RE/MAX İKON ile de sektöre güçlü bir giriş yaptım.Maltepe-Kartal-Pendik bölgesinin en saygın ve başarılı ofisi, İKON Ofisi güvencesi ile her türlü gayrimenkul ihtiyaçlarınız için beni hemen arayabilirsiniz...T.C. Başbakanlık Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü ve Ege Üniversitesi bünyesinde kayıtlı olduğum klüpler;

-ELADA Ege Latin Dansları Topluluğu

-EMOST Ege Motor Sporları Topluluğu

-TOSFED Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2019

cert cert
Celal Topcu portföyünde 4 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

R*******

Celal Bey'in verdiği hizmetten, hızlı geri dönüşlerinden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz.

P*******

Geç vakit demeden daireyi bize teslim etmek için elinden geleni yaptığın için şirketimiz adına şükranlarımızı sunarız.

Fatih Kural

Celalim emeklerin için teşekkür ederim.

M*******

Zamanımızın kısıtlı olmasından dolayı stresli fakat bir o kadar hızlı bir işlem oldu 1 gün içerisinde her şeyi hallettik. Teşekkür ederim.

M*******

Aldığımız hizmet ve samimiyet için teşekkür ederiz.

İ*******

Celal Bey ile 3 kiralama ve 1 satış işlemi gerçekleştirdik. Hepsinde bilgilendirmelerini zamanında yapan, gelen kiracı adaylarının tüm bilgilerini sunan işini gerçekten hakkı ile yapan bir emlakçı.

Emrah Uysal

Dairemi kısa sürede sattığı için Celal Bey'e teşekkür ederim.

S*******

Mr. Celal thanks for your service. Glad to meet u.

Oğuz Aydın

Gaziantepten İstanbuldaki evimin satış işlemini vekalet ile yaptılar, tüm süreçlerde beni bilgilendirerek birlikte sonuca vardık. Güvenimi boşa çıkarmadıkları için kendilerine teşekkür ederim.

Yıldız Dede

Her şey için çok teşekkür ederim.

M*******

Gayet verimli iskonto yapılmadı fakat süreçten gayet memnun oldum :)

Ekrem Kara

Celal bey ile 2. kiralama işlemimiz, Kendisine olan güvenimi boşa çıkartmayarak dairemi hızlı şekilde istediğim profilde kiracı bularak kiralama işlemini gerçekleştirdi.

Deniz Güner

Teşekkür ederiz.

G*******

Gayrimenkul alım ve kiralama sürecimde nazik yaklaşımı ve güvenilirliğiyle destek veren Celal Bey'e sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

F*******

Celal Bey ile ilk olarak dairemi kiralama sürecinde tanışıp ardından satış sürecinde de birlikte çalıştık. Düzenli bilgi aktarımı, güler yüzlü ve samimi yaklaşımı ile en kısa sürede satış işlemini gerçekleştirdi. En önemliside dürüstlüğü ve güvenilirliği için kendisine ayrıca teşekkür ederim.

B*******

Aldığımız şeffaf hizmet için sizlere teşekkür ederiz.

F*******

Celal Bey, kardeşim hem kiralama aşamasında hem de kiralama sonrasında bizlere çok yardımcı oldu. Güler yüzün hiç eksik olmasın.

A*******

Çevremdeki herkese sizi rahatlıkla önerebilirim. Ofisimize kiracı bulma sürecinin her aşamasında son derece ilgili olduğunuz için teşekkür ederiz.

K*******

Süreçteki yönlendirmeniz ve desteğiniz için kendim ve şirketim adına teşekkür ederim

S*******

Satmaktan vazgeçtiğimiz dairemiz hemen kiralandı teşekkürler.

K*******

Hemşerim sağ olsun 1 günde kiraladık daireyi.

G*******

Kapanma sürecinde Celal beyin ilanını gördüm internet üzerinden çok beğendim, daireyi satın aldıktan sonra canlı bir şekilde gördüm. Satın alma sürecinde her şeyi net bir şekilde konuştuk. Teşekkür ederim...

Hanna Esken

İkon ailesinden Celal Topcu dairemin satışı için gösterdiği ilgi, alaka ve düzenli geri bildirimi için teşekkür ederim.

N*******

Celal Bey’in uzmanlığı sayesinde dairemizi kısa sürede kiraya verebildik. En çok dikkatimizi çeken şey sürecin oldukça şeffaf şekilde yürütülmesiydi. Bu sektörde alışık olmadığımız şekilde güvenilir bir deneyim yaşadık. Kendisine ve ekibine tekrar teşekkür ederiz.

Doğuş Zorlu

Celal bey çok ilgili bir o kadar da çözüm odaklı bir danışman. Kendisi tam bir profesyonel her konuda ve her aşamada bizi açık bir şekilde bilgilendirdi.Ev kiralama sürecimiz çok hızlı bir şekilde sayesinde tamamlandı. Kendisine desteği konusunda çok teşekkür ederiz.

Ç*******

Celal Bey çok yardımcı oldu. Her şey için çok teşekkür ederim ediyorum, güler yüzlü ve güvenilir biri

E*******

Celal Topcu sayesinde Maltepe'de gerçekten istediğimiz gibi bir eve kavuştuk, tüm işlem sürecinde kafamızda soru işareti kalmayana dek her konuda yardımcı oldu. Kendisine teşekkürü bir borç bilirim ve profesyonel hayatının geri kalanında başarılar dilerim.

B*******

Celal Bey ile arkadaşım vasıtası ile tanıştım.Ankarada olduğum için doğru bilgilendirmeler ile beni doğru karar alma noktasında iyi bir şekilde yönlendirdi. Tahminimden çok daha bir sürede kiralama sürecini çok başarılı bir şekilde sonlandırdı. Kendisine çok teşekkür ederim.

M*******

Ev kiralama sürecinde Celal Bey ile çalışmak çok güzeldi, kiralık daire bulmak için alternatif seçenekleri sundu.Güler yüzlü olduğu için teşekkür ederim hep bu şekilde başarılı olmanız dileğiyle..

Özge Güven

Hem irtibat hem güvenilirlik açısından oldukça başarılıydı. Celal bey bizzat ilgilendi kendisi her işi titizlikle halletti.

İlyas Fatih

Kendisi ile 2. işlemimiz, güvenilir, güleryüzlü ve samimi yaklaşımla çalışmaları için Celal Bey'e teşekkü ederim.

Emir Turgut

Sevgili Celal Bey, evi kiralama konusunda; karşılıklı ve zamanında iletişim sağlamanız başta olmak üzere, müşteri odaklı ve çözümleyici yaklaşım oluşturmak bakımından da ortaya koymuş olduğunuz fedakarlık ve özverinin takdire şayan olduğunu belirtir, sevgi ve saygılarımla.

Bora Çeliker

VİAPORT HOUSES & SUİTES'te bulunan dairemin kiralanma sürecinin en başından beri gösterdiğiniz destek için teşekkür ederim. Gerek haftalık raporlama gerekse yönlendirmelerinizle kısa sürede süreci tamamlamış bulunmaktayız. Güleryüzlü ve ilgili çalışmanız için tekrar teşekkürler.

Gülşen Yavuz

Celal Bey ile satış sürecinde karşımıza çıkan tüm engelleri birlikte aştık ev ile ilgili her detayı bizlere sundu ve ev sahibi olmamızı sağladı. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ederiz.

Filiz Çakan

Evimin hem kiralanması hemde satılmasında gösterdiğiniz özene güvene değere çok tşk ederiz uzakta olsakta her konuda bize yardım edip destek verdiniz çalışmalarınızda başarılar dileriz Remax İkon ekibi CELAL TOPCU sizlere sonsuz teşekkürler başarılarınız daim olsun.

S*******

İSVİÇRE'de olup evimin hızlı bir şekilde kiraya verilmesi ve daireme verdikleri değer için teşekkür ederim, herkese tavsiye ederim.

M*******

Yurt dışında olduğum için dairemi referans ile ulaştığım Celal Bey'e emanet ettim ve sonuç 3 günde geldi. Teşekkür ederim.

Mualla Durder

Kendiniz için RE/MAX İkon Celal Topcu'yu seçin. İlginiz için teşekkür ederim Celal Bey.

Pınar Adıgüzel

İlgi ve çözüm odaklılıktan çok memnunum, Kesinlikle tavsiye edeceğim.

Tevfik Erden

Profesyonel bir çalışma için gerekli her şey yapılıyor, fotoğraflama, bilgilendirme, fiyat çalışması, Celal bey’e teşekkür ederim.

Rıdvan Tama

Çok ilgili yaklaşım, hızlı kontrat teşekkürler.

Ekrem Kara

Celal bey gerçekten mesleğinin hakkını vererek çalışan bir danışman, kiralık evimi 360 derece fotoğraflayarak kesinlikle profesyonel bir ilan girdi. Dairem hakkında ne olup biteni düzenli bir şekilde bana bildirdi. Kendisine teşekkür eder, herkese tavsiye ederim.

Aynur Gümüşsoy Yılmazer

Çok ilgili, her konuda çok titiz bir şekilde bilgilendirme yaptı, kendisi güler yüzlü ve güvenilir, kiralama işlemimizi sorunsuz bir şekilde hallettik, teşekkür ederiz.

Burhan Çelik

Kendisi güvenilir ve güleryüzlü bir danışman.Evi gördükten hemen sonra tutmaya karar verdik.Celal Bey'de yardımcı olarak kiralama sürecini hızlı şekilde tamamladı.Hizmetinden son derece memnun kaldık her şey için teşekkür ederiz..

Meryem Vural

Ekşioğlu Gonca sitesinde bulunan dairemi sadece 1 hafta'da kiraladı. Almanya'da kaldığım için dairemle yakından ilgilenerek sonuca ulaştırdığı için çok teşekkür ederim.

Ahmet İlter

İlgisi, alakası, saygılı ve güleryüzlü olmasından dolayı Celal Bey'eden çok memnun kaldım.

Tunç Çakan

Evimizin kiraya verilmesine vesile olan Celal Topcu'ya teşşekkürler güvenimizi boşa çıkarmadınız.

Faysal Çebiş

Celal bey dairemi 2 günde kiraya verdi, sayfam ve açık iletişimi sayesinde hızlı ve güvenilir bir süreç yaşadık. Kendisine teşekkür ederim.

Bülent Kalaycıoğlu

Celal bey aradığım daireyi nokta atışı yaparak bana sundu. Hızlı, güvenilir ve güler yüzlü bir insan. Kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Ö*******

İlgi, alaka ve hoşgörü konusunda kendini çok iyi geliştirmiş bir danışman.Planlı bir şekilde kiralama aşamasını ilerletti.Başarılarının devamını dilerim.

Kadir Solak

İkon ile daha önce yaşadığım olumlu tecrübeleri bu süreçte yine yaşadım.Kendilerine çok teşekkür ederim.

Özlem Sever

İlgi ve iletişim konusunda çok memnun kaldım.

Zekai Kurt

Maltepe'de bulunan dairemi Celal Bey 4 gün gibi kısa bir zaman diliminde kiraya verdi.Hızlı işlem için kendisine çok teşekkür eder, memnun kaldığımı ayrıca belirtmek isterim.Başarılar diliyorum.

Ercan Erol

Celal Bey'in ilgisinden, hızından dolayı çok teşekkür ederim.İşlemi kısa bir sürede halletti.Her zaman çalışmayı isteyeceğim bir gayrimenkul danışmanı.Teşekkür ederim..

Filiz Aksu

Beklediğimizden hızlı hizmet, umarım pişman olmayıp bir daha çalışma fırsatımız olur.

Ercan Özcan

İki günde dairemizi kiraya veren, Celal bey'e çok teşekkür ederim. İşinde oldukça hızlı ve profesyonel bir danışman. İki gün içerisinde dairemi kiraya verdi. Umarım tekrar çalışabiliriz. Başarılarının devamını dilerim.

Tayyar Atakan Arığ

İlgi alaka çok iyi müşteri memnuniyeti için detaylı bilgi her şey için teşekkürler.

Emin Topcu

Celal Bey dairemin şatışı ile bizzat ilgilendi.İşlem sürecini çok iyi şekilde yöneterek dairemin satılmasını sağladı.Güvenilir ve dürüst çalışan bir danışman.Herkese öneririm.Emekleri için teşekkür ediyorum.

Eren Samaner

Celal Bey satış sürecinin öncesinde ve sonrasında bize çok yardımcı oldu.İşlem sürecinde tüm sorunları çözüme kavuşturarak ev sahibi olmamızı sağladı.Emekleri için kendisine çok teşekkür ederiz.

İ.fatih Çetinkaya

Düzenli bilgilendirme ve geribildirim aldım.Benimle ve dairemle gerçek anlamda ilgilenildiğini hissettim.En önemliside Celal Bey'in güvenilir tavır ve davranışları benim memnuniyetimi arttırdı.Teşekkürler Celal Bey.

Murat Ayan

Güvenilir hizmet ve güçlü iletişim sayesinde istediğimiz emlak hizmetini zamanında alabiliyorsunuz.

Mustafa Denizaltı

Görüşmemiz süresince ve ev gösterim, anlaşma konularında gayet ilgili ve profesyonel bir yaklaşım vardı.Ev ile ilgili tüm detayları eksiksiz şekilde bize iletti.Güven konusunda sıkıntı yaşanmayacak nadir danışman ve ofis.

Hatice Sevde

Beklediğimizden çok daha hızlı bir şekilde ve konutlara ilgili çok detaylı bir bilgilendirme eksileri ve artıları ile bir bilgilendirme.işlerimiz hızlı bir şekilde hallodu Celal Bey'e her şey için çok teşekkürler.

Mustafa

2 aydır verilmeyen daireme Celal Bey 1 haftada müşteri buldu, bulduğu kiracının gayet iyi bir profil olması keyif verici.Titiz ve hızlı çalışmaları gayet güzel.

Aylin Birol

Hizmetinden ve ilgisinden çok memnun kaldım.Süreç çok hızlı ve keyifli geçti.Teşekkür ederim.

Serkan Suna

Gerçekten bilgileriyle bana çok yardimci olduğunu düşünüyorum.Celal beye hayatinda başarilar diliyorum.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.