HAYALLERİNİZ GÜVENCE ALTINDASATIŞ BAŞARISI DENEYİM GEREKTİRİR.
HAYALLERİNİZİ ERTELEMEYİN

-1971 yılında Aydın'da doğdum. Selçuk Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği ve daha sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi ve son olarak da 2015 yılında Emlak Yönetimi bölümünü bitirdim. 1991 yılında turizm sektörü ile iş hayatına atıldım.  1997 yılından 2002 yılına kadar bankacılık ve ardından 2006 yılına kadar da hızlı tüketim sektöründeki özel bir şirkette satış yöneticiliği yaptım.

2007 mayıs ayında RE/MAX Pasha ailesiyle tanıştım. İnsan hayatında gayrimenkul alıp satmanın ne kadar önemli bir karar olduğunu biliyor ve böyle bir işin profesyonellere teslim edilmesi gerektiğine inanıyorum. Her yönü ile kurumsal bir yapıya sahip olan RE/MAX'ın gayrimenkul sektöründeki rakiplerinden açık ara önde olmasını sağlayan çalışma sistemi ile uzun yıllardır Kuşadası'nda yaşamış ve çeşitli sektörlerde görev almış biri olarak kendi deneyimlerimi birleştirerek sizleri bilinçli alıcı ve satıcılarla buluşturmaktan mutluluk duyacağım.

Hakan KERTMEN


RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2008

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2017

Bu eğitim katılan Broker'ın, ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için hazırlanmış ofis içi eğitim programıdır.
Hakan Kertmen portföyünde 3 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 3 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

G******* P*******

Hakan beyle yapmış oldugumuz tapu devrı tamamen sorunsuz ve hızlıydı. Her aşamasını takip etti ve sonuçlandırdı. Kendısıne teşekkür ederiz.

M******* D*******

Hakan beyin mülkümüzün satışı için yapmış olduğu bir çok pazarlama çalışması oldu. Bunların neticesinde sorunsuz bir tapu devri ile kendisi aracılığıyla mülkümüzü satmış bulunmaktayız. Kendisine teşekkür eder, bundan sonrakı alım-satım işlemlerinde kendisi ile çalışmak isteriz.

Ozan Güngör

Hakan Beyden aldığım danışmanlıktan çokmemnun kaldım.Satışın her aşamasında her konu ile ilgili bizi bilgilendirdi.Aldığımız profesyonel hizmet için çok teşekkür ederiz.

Şükrü Adanır

Aklınızda soru işaretlerinin kalmasını istemiyorsanız, profesyonel ve kurumsal hizmet almak istiyorsanız... Kesinlikle HAKAN KERTMEN...

Enver Yalçınkaya

Gayrimenkulümün satışında ve takasında emeği geçen Seher hanım, Gamze hanım ve Hakan Beyin göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı teşekkürlerimi ve sevgilerimi sunarım.

William Gemmel

Dear Hakan, Our thanks for your professional and very orhanised approach in marketing our property in Kusadasi. Our sincere thanks for your excellent work on our behalf anf our good wishes for your continued success in 2016. Our sincerely W. Gemmel

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.