-Her başarı denenen bir kararla başlar.-
1973 İstanbul-Üsküdar doğumluyum. Ordu Mesudiye'liyim.
Evliyim. Berke, Mert ve Elif isimlerinde 3 çocuk sahibiyim.
Deniz ile ilgili herşey, yayla turizmi ve antik kentlere olan ortak merakımızı beraber gideren bir aile uyumumuz var.
Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.Fakültesi İktisat Bölümü mezunuyum.
Yaptığım işin okulu olan AÜ Emlak ve Emlak Yönetimi Bölümünü Haziran 2021 itibari ile bitirerek mezun oldum.
2021-2022 eğitim öğretim döneminde üçüncü üniversite tercihi olarak işime sağlayacağı katkılarıda düşünerek SOSYAL MEDYA YÖNETİCİLİĞİ bölümünü tercih ettim.
Daha fazlası...

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Fabrika & Üretim Tesisi Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Turizm Tesisi

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2019

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. RE/MAX sistemine dahil edilen gayrimenkullerin en doğru fiyat ile alınmasının yetkinliğini sağlar.

2020

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

2022

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.
Engin Erdoğan portföyünde 17 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 17 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

T******* S*******

Kiralama sürecinin başından sonuna kadar gösterdiğiniz ilgi için yürekten teşekkürler Engin bey

Y******* Ş*******

Yurtdışında yaşıyoruz. Tüm adımlardan güven vererek işlemlerimizi yürüttüğü için çok minnattarız . Tüm çevreme tavsiye edip referans vereceğim teşekkürler

Ö******* D*******

Dudullu OSB Kadosan Sanayi Sitesi dükkan alım sürecimizde göstermiş olduğu kaliteli yaklaşım için teşekkür ederim. Başarılar dilerim.

Yavuz Yılmaz

Bizim için zor gibi görünen çok hisseli kooperatif dükkan satışımızı,dostane yaklaşımı ve profesyonel bir çalışma ile kısa sürede gerçekleştiren Engin beye teşekkür ederiz. Tekrar çalışmak dileğiyle başarılar dileriz.

Aygül Akbulut

Engin Bey ile 3. işbirliğimiz. Süreci şeffaflık içerisinde ve hızlıca ilerletmesi her seferinde süreci memnuniyetle sonuçlandırdı. Tekrar tekrar çalışmaya devam edeceğimiz ve dostlarımıza referans vereceğimiz biri kendisi.

E******* D*******

Engin Bey'e, ev satın alma sürecimizin başından sonuna kadar, profesyonel, dürüst ve ilkeli yaklaşımı için sonsuz teşekkürler.

V******* Ö*******

Çok hisseli dairemizin kısa sürede satış işlemini tarafları ikna ederek hızlı ve doğru bilgi akışı ile tamamlayarak bizleri çok mutlu etti sektörde böyle tecrübeli insanların olması sevindirici.çok çok teşekkürler

Y******* H*******

Ticari arsamın satış sürecinde doğru bilgi ile kısa sürede bir çok kişiye ulaştı. Arsamın satışı için gerekli olan video vs tüm çalışmaları yapıp sonlandırdığı için teşekkürlerimi sunarım

Ş******* K*******

Biz inşaat işleri yapıyoruz. Arsa alım sürecinde konuya hakimiyet, ekstra bilgi ve sunumları yanında samimi ve güven veren yaklaşımları için çok memnun kaldık. teşekkürler

İ******* K*******

Kiralık daire arayış sürecimizde bize kaliteli sunum yapıp ihtiyacımızı anlayan ve tarafları kaliteli bir şekilde bir araya getirip kısa sürede işimiz halleden Engin beye teşkkürler

Hakan Levent Gul

İletişimi, bilgilendirmesi, her aşamada ilgi ve alakası ile çok memnun kaldığımız gerçek bir profesyonel. İhtiyaç duyduğumda kesinlikle tekrar destegini isteyeceğim bir danışman. Teşekkür ediyorum.

Mohammad Mohammadzadeh

Türkiye'de bir yabancı olarak mülk alırken çok çekiniyoruz. Tapu evrakını alana kadar hep yanımızda idi. Çözüm üretti sürekli. İşlerinde kolaylıklar dilerim.

B******* A*******

Şişli'de aldığımız arsa tapulu dairenin gösteriminden son tapu alımına kadar gösterdiği çaba yüksek tecrübe ve samimiyet ile bizleri çok rahatlattı, teşekkürler.

Fatma Solak

Satış sürecinde doğru fiyat, ekspertiz, raporlama ile çok bilgilendirildik. Kusursuz bir süreçti satış gerçekleşti, teşekkürler.

Ö******* A*******

Dairemizin kiralanması için gösterilen yüksek çaba mal sahibi olarak çok mutlu etti, iyi ki varsınız.

Ö******* A*******

Profesyonel, nazik, takipçi, güleryüzlü ve disiplinli bulduğum Engin Bey ile uzun zamandır çalışıyoruz. Destekleri için teşekkür ediyor, başarısından ötürü kutluyorum.

Esma Aktaş

Güven veren, tarafların hakkını koruyan bir anlayışa sahip. Sürecin profesyonel ve hızlı ilerlemesine yardımcı olduğu için teşekkür ederim

A******* C*******

Hızlı geri dönüşler, konuya hakimiyet, matematik yaklaşımları ile ticari dükkan satın alma sürecimizi keyfe dönüştürdüğü için teşekkürleri bir borç bilirim.

A******* K*******

Dükkan devir almamız konusunda sahada nadir görülen matematik hakimiyeti, gece yarısı da olsa yapmış olduğu ziyaretler, samimi yaklaşım ve kaliteli duruşu sayesinde gelir kapısı sahibi olmamızda emeği fazla Engin beyin...Başarılar dilerim

A******* T*******

Hayatımda ilk kez daire sahibi oldum. Bu süreçte verdiği kaliteli hizmet, bilgi birikimi ile çok rahatlattı beni ve ailemi. Başarıları daim olsun..

Dilay Midilli

Öncelikle güven ilişkisi, çok kıymetli. Tüm süreci, içimiz rahat, hiç bir boşluk oluşmadan tamamladık. Tekrar, yine teşekkürlerimle...

Ö******* K*******

Süreci son derece profesyonelce yönetti. Tebrik ve teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

S******* Y*******

Dilovası OSB'de sanayi imarlı arsamızın hızlı satışında, pazarlama süreçlerinde göstermiş olduğu profesyonel yaklaşım, bilgi, tecrübe, güven, analitik sunum, OSB yönetmeliği hakimiyet, konularındaki tecrübesi için yürekten teşekkür ederim.

A******* A*******

Ticari mülkümüzün bir hafta gibi kısa bir sürede satılmasındaki hızı için çok teşekkür ederim.

Ü******* Y*******

Ticari mülk alımımızda çok yardımcı oldunuz.Profesyonel ve akılcı çözümlerle süreci yönettiğiniz için çok teşekkür ederim.

Deniz Kaya

Profesyonellik kariyerinizi emlak danışmanlığınıza da taşımışsınız. Sizinle çalışmaktan keyif aldım. Emeğine sağlık.

Aygül Akbulut

Engin Bey bize dükkan devri konusunda yardımcı oldu. Süreci baştan sona çok açık, etik bir şekilde yönetti. Hem bizim açımızdan hem de alıcı açısından yönlendirmeleri çok doğru oldu. Sonuçta da içimize sinem bir devir süreci gerçekleştirdik. Teşekkürler …

G******* H*******

Ticari mülkümüzün satış aşamalarında sunum, geribildirim, pazarlama, kaliteli temsil kabiliyeti ile bir gayrimenkul danışmanından beklediğimiz tüm başlıkları fazlası ile karşıladı çok çok teşekkürler tüm kaliteli süreç için.

L******* U*******

Dairemizin fiyat ekspertizi, pazarlanması ve sonunda satışında özverili ve inanılmaz kaliteli bilgilendirmeleri ile profesyonel bakış açısı ile süreci çok kısa bir zamanda sonuçlandırdı. Bundan sonraki süreçte de Engin bey Türkiye'deki vazgeçilmez Gayrimenkul Danışmanımız olacaktır...Kendisine ailemiz adına çok teşekkür ederiz.

H******* A*******

Engin beyin bilgi ve tecrübelerinin yanı sıra güleryüz ilgi alakası ve ticari portföy bilgisi dürüstlüğü konusunda memnuniyetimi belirtmek isterim. Herşey için teşekkürler. Engin Erdoğan ile çalışmaya devam edceğiz diğer dükkan ve plazalarımızda da...

Pejman Shahravi

Daire alım sürecimizde Engin Bey her aşamada yanımızda oldu. Bilgisi, tecrübesi ve verdiği güven ile süreci bizim için kolaylaştırıp sonuna kadar destekledi.

Sadık Kuşdemir

Tecrübesi samimiyeti ve müşteri ilişkilerinde sonuç odaklı doğru insan emeğin için teşekkür ederim.

Pınar Angün Erakman

Ankaradan geldik kiralama için bilgi birikim insanı rahatlatan tavır, teknolojik donanım, mevzuata hakimlik ve samimiyetten dolayı sektörde görmeyi umduğumuz gayrimenkul danışmanı engin beydir. Çok teşekkür ederim.

Kanber Ümşt Akgün

Bir günde kiralama işlemin, gerçekleştirdik. Bu esnadaki yaklaşımları hızı net ve dürüst oluşu, profesyonel yaklaşımı bizleri çok fazla rahatlattı. Keşke daha önce karşılaşsaydıkj.

Erdal Akkaya

Ceo' muza daire arayışımıuzda duruşu, profesyonel yaklaşımı netliği samimiyeti ve odaklı olması en doğru tercihi yapmamızı sağladı. Şirketimizin bütün işlemlerinde memnuniyetle çalışmak isteyeceğimiz bir profesyonel

Halil Demir

Perakende sektöründen tanıdığım Engin Bey yeni bir işletme arayışımızda vermiş olduğu olağanüstü çaba için teşekkür ederim.Doğru dürüst planlı işi bilen yapısı sayesinde kriz anlarında bile hep yanımızda idi. Harikasınız...

Cenk Angın

Profesyonel yaklaşımları dolayısıyla süreç boyunca paylaşılan geri bildirim analiz ve araştırmalar dolayısı ile uygun profilde en iyi kiracıyı bulmamızda inanılmaz emeği var. Bu tür planlı profesyoneller sektöre büyük katkılar sağlayacaktır.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.