26 Nisan 1970 Kırşehir doğumluyum. 1992 İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İngilizce İktisat Bölümü mezunuyum. Mezuniyetimden önce çalışma hayatıma Pamukbank ile başladım. EGSBank ve Akbank"da Bireysel bankacılık, müşteri hizmetleri, çağrı merkezi projeleri ve yönetimlerinde 15 yıl boyunca görev aldım. Sonrasında Türkiye"nin en yaygın ve en büyük faktoring firmalarında; müşteri hizmetleri, telemarketing ve saha pazarlama konularında; sistem ve ekip kurma projelerinde kariyerime devam ettim. Evliyim ve bir oğlum var. Bence İstanbul"umuzun en güzel yeri olan Sarıyer"de 20 yıldır ikamet etmekteyim. Finans ve müşteri hizmetleri alanındaki deneyimlerimle konut yatırımı konusunda sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyar, sizleri de aramızda komşu olarak, Sarıyerli olarak görmek isterim.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2019

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Erhan Beldan portföyünde 11 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 11 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Melisa Çağala

Çok kısa bir sürede aradığım evi bulup beni yeni yuvama kavuşturduğu için kendisine çok teşekkür ederim.

Tuğçe Şengün

Merhabalar, Erhan bey Kiptaş'taki bir evi kiralamamızda bizlere aracılık etti. Kendisi bizimle çok yakından ilgilendi ve bu stresli süreci bizler için fazlasıyla kolaylaştırdı. Kiralama işlemleri bittikten sonra da yardımlarını eksik etmedi. Kendisine çok teşekkür ediyorum, çok sağ olsun. İyi günler dilerim.

Dursun Çam

Sayın Erhan Beldan RE/MAX Ahenk - Zekeriyaköy Sarıyer/ İstanbul31 temmuz ve 1 ağustos 2023 günlerinde, Zekeriyaköy ve Demirciköy bölgelerinde; bir çok yer gösterme ve sunum servislerindeki üstün başarı ve samimi davranışlarınızdan dolayı minnettarlığımı, tebriklerimi ve teşekkürlerimi sunuyorum. Başarılarınızın devamını dilerken beklentilerimize uygun bir yer denk gelirse sizinle sonuca gitmekten ayrıca memnuniyet duyacağımı iletmek istiyorum. Saygılarımla.

Ayşe Nuran Aköz

Sayın erhan beldan, zekeriyaköy kiptaş konutları b-1 blokta 27/9 da bulunan dairem için yaptığımız kira sözleşmesi kapsamında; disiplinli, sözleşme hükümlerine uygun sorun çözücü yaklaşımınız için teşekkür eder memnuniyetimi sizinle paylaşırım. saygılarımla ayşe nurak aköz

Bilal Başoğlu

Değerli Erhan Bey ülkemizin geçmiş olduğu bu zor ekonomik konjonktür döneminde emlak danışmanımız olarak yapmış olduğunuz yönlendirmeler göstermiş olduğunuz emek ve anlayış için çok teşekkür ederim. RE/MAX ailesi ve size saygılarımı sunarım.

Alev Petroft

Ailece Almanya'da yaşıyoruz.Mülk almaya İstanbul'a geldiğimizde Erhan bey'in sunduğu mülkü almaya karar verdik.Almaya'da yaşadığımız ve okul çağında çocuklarımız olduğundan süreç çok uzun sürdü. Bu süreç boyunca Erhan bey bizi hiç habersiz bırakmadı ve bu uzun süreci çok iyi bir şekilde sonuçlandırdı. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Nursel Tutluoğlu

Erhan beyle tanışmamız kardeşim sayesinde oldu.İlk önce kardeşimin sonrasında da benim evimi son derece özverili ve sabırlı bir çalışma ile sattı.Özenli ve titiz çalışmasına iki defa tanık oldum. İçtenlikle herkese tavsiye ediyorum, ederim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.