-1977 yılında Eskişehir'de doğdum ilk, orta ve lise tahsilimi Eskişehir'de tamamladım. 1999 yılında Eskişehir Anadolu üniversitesi muhasebe bölümünden mezun oldum.2000 yılnda Alanya'ya yerleştim ve meslek hayatıma Alanya'da devam etmeye başladım Emlak sektörü ile 2011 yılında tanıştım 8 yıldır emlak sektöründeyim.2019 yılnda Re/max art ailesine katıldım. Benim için en önemli kavram güvenilirlik, deneyim, tecrübe ve müşteri memnuniyetidir.Bu amaçla çıktığım yolda müşterilerime en iyi ve en güzel hizmeti sunmak hedefimdir.Başarmanın sırrı inanmak çok çalışmak ve sabırlı olmaktır.

Uzmanlık Alanları

Konut Mağaza/Dükkan

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2019

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.

2022

Viviana Esteves ile Alıcılarla Çalışma Eğitimi
Demet Özmen portföyünde 14 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 14 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Taner Alp

Demet Hanım çok başarılı ve profesyonel bir gayrimenkul danışmanı kendisi denize sıfır daire almamda yardımcı oldu kendisine ve RE/MAX ailesine çok teşekkür ederim.

Feyzi Helvacı

Sevgili Demet Hanım her zaman olduğu gibi yine müstakil villamı çok iyi bir şekilde kiraladı kendisine sonsuz teşekkür ediyorum .

Gönül Taymaz

Ankara da yaşamama rağmen gönderdiğim vekalet ile 1 ay içerisinde evimi satmama yardımcı oldu. Demet hanım'a çok güvendim oda benim güvenimi hiç sarsmadı kendisine herşey için çok teşekkür ederim iyi ki sizi tanımışım.

Atilla Topaktaş

Demet Hanım ile tanıştık kendisini evimizi satması için yetkilendirdik . Kendisi bizimle son derece yakından ilgilendi ve kısa sürede evimizi satmamızı sağladı. Kendisine bize vermiş olduğu ilgi alaka ve hizmetlerinden dolayı sonsuz teşekkür ederim.

Cemal Sezgin

Demet Hanım gayrimenkulümü kiraya vermem için bana yardımcı oldu doğru adreste olduğumdan emindim zaten heşey için çok teşekkür ederim iyi ki varsınız.

Akın Uysal

Ben Dr.Akın Uysal şehir dışında olmam nedeniyle Demet Hanım aracılığı ile ev kiraladım son derece samimi ve dürüst bir insan kendisine gönderdiğim vekaletle elektriği ve suyu bile üzerime almama yardımcı oldu çok teşekkür ederim iyi ki sizi tanımışim .

Diana Elena Tretyakova

sevgili Demet hanım bizim için yaptığınız herşey için çok teşekkür ederim. Daire alış sürecimiz boyunca bize çok yardımcı oldunuz .Herşey istediğimiz gibi oldu .

Berkay Sevimli

Demet hanım'dan cok memnun kaldık bizimle çok ilgilendi yardımcı oldu Böyle güzel çalışma arkadaşı ödüllendirmek gerektiğini düşünüyorum sevgi ve saygılarımla ; Berkay sevimli

Berkay Sevimli

Demet hanım'dan çok memnun kaldık. bizimle çok ilgilendi , yardımcı oldu. Böyle güzel çalışma arkadaşı ödüllendirmek gerektiğini düşünüyorum. sevgi ve saygılarımla ...

Haşim Beyaz

sevgili Demet hanıma vermiş olduğu emeklerinden dolayı sonsuz teşekkür ediyorum kısa sürede evimizi en başarılı şekilde satmamıza yardımcı oldu teşekkürler demet hanım teşekkürler Remax/art Ailesi

Aysel Öztaşkın

Yurtdışından gelip türkiye''de güvenli bir şekilde yatırım yapmamı sağlayan sevgili Demet Hanım''a çok teşekkür ediyorum .Hiçbir konuda sıkıntı yaşamadan çok itinalı şekilde bana yardımcı oldular iyiki sizleri tanımışim çok teşekkür ediyorum .

G******* Ü*******

Evimin kısa sürede satılmasını sağlayan demet hanıma sonsuz teşekkürler son derece işinde başarılı ve güvenilir bir insan .

Uğur Zaim

Göstermiş olduğunuz ilgi, alaka ve pratik servisten dolayı şirketinizin nezninde çok teşekkür ediyorum. Görmüş olduğum güvenilir ve hızlı servisten dolayı tekrar teşekkür eder, bir daha çalışmaktan mutluluk duyarım.

Handan Erbaş

Evimin satışında başından sonuna kadar cok iyi şekilde bana yardımcı olan Demet Özmen 'e sonsuz teşekkür ediyorum iyi ki sizi tanımışım başarılarınız daim olsun .

Nursel Sevim

Demet hanıma çok teşekkür ederim sunum şekli sorunu hemen çözmesi ve ilgisiyle beni çok mutlu etti .Kendilerine Teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim .

Adalet Altunkaynak

Remax Gayrimenkul Alanya danışmanı Sn:Demet özmen hanımefendi dairemin kiralanması aşamasında güleryüzlü güvenilirliği iş ahlakı çalışkanlığı ve sabrı ile takdirimi toplamıştır.Kendilerine çok teşekkür ediyorum ve başarılı çalışmalarının devamını diliyorum .

Alexander Bauer

Ich fanol sie sehr freundlich sehr profesionel sehrgoodlich Sie hatt alles sher gut erklart und fandfür mich und für denn kunden den besten kampromis und voorschlag.

İbrahim Taylan

Demet Hanıma emeklerinden dolayı teşekkür ederim. Aldığım mülkle ilgili en başından sonuna kadar her adımda bilgilendirerek gerçek bir danışmanlık hizmeti verdi.

Dieter Maier

My experience with Ms. Demet Özmen, she was my contact person at Remax for a rental property in Alanya. Their professionalism and their skills as employees absolutely convinced me. Ms. Demet Özmen is very friendly and absolutely correct when drawing up the rental agreement. Both sides (owner / tenant) were looked after professionally by Mrs. Özmen. The handover took place on the same day. She is very personable with a committed personality.

Aigi Karakaya

We had pleasant experience with Demet Özmen during the process of purchasing an apartment in Tosmur.Her professionalism and people skills take her long way.We found Demet to be a highly attentive agent, almost as if we were her only customers, although we knew that was not the case. She returned phone calls and messages the same day. We never felt neglected or unimportant. She is also highly personable with an engaging personality. Demet was honest and took care of all of our needs throughout the process. She made both sides very happy. Thanks!

Ramazan Altun

Öncelikli olarak profesyonel ve kurumsal bir şirketle çalışmak benim herzaman ilk öncelikle tercihimdir... Remax ve satış temsilcisi Demet hanım bizi fazlasıyla hem satış öncesi hemde satış sonrası.. Bizi fazlasıyla memnun ve tatminkar etti.. Hem tavsiye ederim.. Hemde her zamanki tek adresim Teşekkürler DEMET HN....... TEŞEKKÜRLER REMAX AİLESİ

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.