MERHABALAR Anadolu Üniversitesi, İşletme Fakültesi Muhasebe Finansman Bölümü mezunuyum. Çalışma hayatıma 1997 yılında Vodafone'da müdürlük ile başladım. 2007 yılında ise Samsung distribütörlüğünde TELPA A.Ş.de Bölge Satış Sorumlusu olarak iş hayatıma devam ettim. Doğa yürüyüşlerini denizi ve yeşili çok seviyorum.Kitap okumayı, sanatsal faaliyetlerin her alanıyla ilgilenmeyi seviyorum.Yeni insanlarla tanışmak ve o insanların hayat hikayesine ortak olmayı, gayrimenkul sektöründe sonuç ve çözüm odaklı olmayı ilke edinmiş bulunmaktayım.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2019

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Turgut Moralı

FATMA hanımla yaptığımız çalışma ailece bizi çok mutlu etmiş olup Remax caddeye teşekkür ederiz.

Fatih Yalçın

Güleryüzlü çözüm odaklı ve dürüst..hersey için teşekkür ederim Fatma Hanım

Hakan Denker

İyi ki kendisini tanıdık işinde çok profesyonel ve hakim. Kendisine şükranlarımızı sunarız.

Banu Yinanç

İşini son derece titiz yapan kafamızdaki emlakçı profilini silen iyi bir danışman

Mustafa Fatih

Fatma hanımla tesadüfen tanıştım,başından itibaren kolaylaştırıcılığı ilgisi ile bize destek oldu.Kendisine çok teşekkür ediyorum

Oktay Ezer

Merhaba Fatma Hanım öncelikle sizinle tanıştığıma çok memnun olduğumu söylemek isterim. Evimizin satılmasında gösterdiğiniz ilgi, alaka ve sabır beni çok memnun etti, sektör bilginiz övünülecek şekilde. Bana sık sık arayarak müşteriler ve prosedür hakkında bilgi vermeniz bana sizin bu işi nasıl ciddiye aldığınızı ve müşterilerinize ne kadar değer verdiğinizi göstermiştir. Satış öncesi ve sonrası, Tapudaki işlemler ve diğer formaliteler ile beni uğraştırmadınız, ben sadece imzaya geldim, bunun için de size ayrıyeten teşekkür etmek isterim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.