MERHABALAR Anadolu Üniversitesi, İşletme Fakültesi Muhasebe Finansman Bölümü mezunuyum. Çalışma hayatıma 1997 yılında Vodafone'da müdürlük ile başladım. 2007 yılında ise Samsung distribütörlüğünde TELPA A.Ş.de Bölge Satış Sorumlusu olarak iş hayatıma devam ettim. Doğa yürüyüşlerini denizi ve yeşili çok seviyorum.Kitap okumayı, sanatsal faaliyetlerin her alanıyla ilgilenmeyi seviyorum.Yeni insanlarla tanışmak ve o insanların hayat hikayesine ortak olmayı, gayrimenkul sektöründe sonuç ve çözüm odaklı olmayı ilke edinmiş bulunmaktayım.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2019

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Fatma Sarıbekiroğlu portföyünde 1 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 1 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Y******* B*******

Fatma Hanım istediğimiz daireyi en kısa sürede bize buldu.Teşekkürler

S******* U*******

Fatma Hanım çok kibar , konusuna hakim ve iş takibi çok yüksek bir danışman.

C******* D*******

Fatma hanım le uzun yıllardır çalışıyoruz. Çok memnun olduğumuz için çalışmaya devam ediyoruz.Teşekkürler

M******* Ö*******

Fatma Hanım la çalışmaktan çok memnun kadık. Çok ilgili, konusuna hakim samimi bir danışman. Çok teşekkürler

B******* P*******

Fatma hanım, Kiralama sürecinde ve sonrasında gösterdiğiniz ilgi ve özen için çok teşekkür ederiz.Sizi tanıdığımıza memnun olduk.İyi çalışmalar, Kolaylıklar dileriz.

H******* D*******

Fatma hanım yıllardır bölgede çalışmış olması dolayısıyla çevre hakkında çok değerli bilgilere sahip , pozitif enerjisine zaten diyecek yok ,süreci çok profesyonel yürütüyor. Emlak ile ilgili her işimde kendisine danışırım, bu güveni verdiği için kendisine çok teşekkürlerimi iletiyorum.

M******* S*******

Muhit hakkında objektif bir şekilde bilgi paylaşan , güler yüzlü ve samimi birisi olması sebebi ile kendisi ile tekrar çalışmak isterim. Çevremdeki insanlara ihtiyaçları olması durumunda Fatma hanım ile çalışmalarını tavsiye ederim.

U******* A*******

Kiralık daire hakkında gayet açıklayıcı bilgiler verdi. Çevre bilgisi çok yüksek, güler yüzlü, tekrar böyle bir işim olursa Fatma Hanım'la çalışırım.

U******* A*******

Sunmuş olduğunuz hizmetten dolayı sizlerden çok memnun kaldığımızı bilmenizi isteriz.Herkese de Fatma hanım ile çalışmayı tavsiye ederim.

T******* A*******

Sevgili Fatma hanım Kiraya konu mülkün kiralanması ile alakalı gösterdiğiniz çaba ve profesyonel yardımlarınız için size çok teşekkür ederim.Eksik olmayın.

R******* P*******

Fatma hanımın iş odaklı yaklaşımları bizleri çok rahatlattı.Kendilerinden çok memnun kaldık.Mesleğine olan saygılarından dolayı teşekkür ediyorum.

V******* D*******

Ev alma sürecimde bana yardımcı olduğu için emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

K******* A*******

Fatma hanımın güleryüzlü ve çok ilgili olması bizi çok memnun etti, bu zaman zarfında çok yardımcı oldular sağolsun herşey için teşekkür ederiz.

S******* Ü*******

İkinci olarak yapmış olduğumuz bu aracılıkta da profesyonel ve güleryüzlü yaklaşımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederiz.

F******* S*******

Fatma hanım kiralama işlemi süresince tarafımıza çok yardımcı oldu. Kendisine emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

E******* T*******

Fatma hanıma bize göstermiş olduğu ilgisi alakası ve sektördeki tecrübesi ile dairemizin alışın da bize desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz kendisine 🙏🙏

S******* Ç*******

Fatma hanım, detaylara olağanüstü dikkat göstererek gerekli tüm evrak işlerinin ve düzenlemelerin verimli ve doğru bir şekilde yapılmasını sağladı. kiralama sürecinin her yönünün kusursuz ve hızlı bir şekilde yürütülmesini sağladı. Teşekkürler

S******* A*******

Fatma hanımın, Ilgi̇ ve desteği̇ni̇ süreç boyunca hi̇ssetti̇k, titizliğiniz için tekrar teşekkür ederiz.

E******* K*******

İhtiyacım olan mülk arayışında bilgi ve yakın ilgisi ve doğru yönlendirmeleri için Fatma Hanıma çok teşekkür ederim.

A******* B*******

Fatma hanım, Kiralama sürecinde ve sonrasında gösterdiğiniz ilgi ve özen için çok teşekkür ederiz.Sizi tanıdığımıza memnun olduk.İyi çalışmalar, Kolaylıklar dileriz.:)

Ş******* Ç*******

Özü sözü bir “olan olduğu gibi görünen", “bildiğinden, inandığından ve olduğundan başka türlü görünmeye veya göstermeye çalışmayan kişiliğe sahip... (çok net dürüst)

I******* S*******

Göstermiş oldukları profesyonel yaklaşım, şeffaflık ve doğru yönlendirme sayesinde kısa sürede ihtiyacım olan eve kavuştum. Doğru kişiler ve kurumlarla çalışmanın mutluluğunu yaşıyorum. İYİ Kİ VARSINIZ …

R******* S*******

Yardımları ve uzmanlığı için çok teşekkür ederiz. Danışmanlık konusunda ihtiyacı olan herkese tavsiye ederiz.

A******* T*******

Fatma hanım yaptığı işe hakim ve kibar biri. Muhataplarına karşı çok şeffaf ve dürüst. Ev sahiplerine ve kiracılar müzakere ederken iki tarafın da haklarını eşit şekilde korumaya çalışıyor. Kendisiyle çalıştığımız için memnunum.

M******* U*******

Çok memnun kaldım baştan sona her an beni yormadan ve çok titiz bişekilde süreci takip etti

H******* K*******

Kendisi konuya tam hakim ve saygılı bir insan.Bu yıl tekrar bir kiralamamız oldu bize en hızlı ve makul şekilde yine yardımcı oldu sağolsun.

S******* S*******

Gerek firmamızın gerek şahsi kiralama ve satınalmalarında kendisinden destek aldık. Kendisine ilgi ve alakası için çok teşekkür ederiz.

S******* A*******

Gerçekten iş bitirici iyi niyetli ve ilgili bir hizmet aldım. Teşekkürler

B******* E*******

Bizlere her konuda yadımcı ve destek oldunuz çok teşekkür ederiz. En kısa sürede hiçbir sıkıntı çıkmadan evimizi tuttuk.

F******* T*******

Fatma hanım çok özverili çok çalışkan ve her aşamada çok yardımcı bir emlak danışmanıdır. İşlerinde başarılar dilerim.

Z******* Y*******

Gayet samimi, güler yüzlü, hızlı geri dönüş, ilgili bir hanımefendiydi teşekkür ediyorum.

H******* K*******

Fatma hanım daire kiralamam konusunda inanılmaz derecede yardımcı oldu, çok ilgili ve değerli bir insan, tüm hizmetleri için teşekkür ederim.

Y******* Y*******

Fatma hanim ile ev kiralama sürecinde taniştik. profesyonel yaklaşimi, etik anlayişi, pozitif iletişimi ile çok yardimci oldu. çok teşekkür eder başarilarinin devamini dileriz.

E******* H*******

Fatma hanım, çok güler yüzlü, sıcakkanlı, i̇şinde de tüm detaylı bilgilendirme ve açıklamaları yaparak hizmetini verdi. ciddi anlamda bugüne kadar çalıştığım en iyi en güler yüzlü emlak danışmanıdır. tüm destek ve yardımları için teşekkür ediyorum.

H******* Ç*******

Emlak sektöründe böyle şeffaf bir insan bulmak çok zor sizi tanıdığımız için çok şanslıyız iyiki yollarımız kesişti şehir dışında olsak bile güven veren sözlerinizle doğru seçimi yaptığımızı evimizi güvenle evimizi kiraya verince anladık ne kadar teşekkür etsek az iyiki siz başarılarınızın devamını dilerim

N******* B*******

Fatma hanım ortak bir çalışma gerçekleştirerek evimin kiralanmasını istediğim bir şekilde gerçekleştirdiler. teşekkür ederim.

B******* M*******

Fatma hanım, ile çalışmak çok güzeldi. bilgilendirmesi ve dakikliği olsun çok özverili bir çalışma gerçekleştirdi. tüm sorunlarımızı çözdü. her şey için teşekkür ederim.

A******* Y*******

Hizmet ve çalışmalarından çok memnun kaldım. güzel bir süreç sağladı. pozitif, düşünceli ve güzler yüzlü bir kişiliğe sahip. her şey için teşekkür ediyorum.

A******* S*******

Fatma hanım ile çalışmalarımız çok güzel ilerledi. hizmetlerinden çok memnun kaldık. her şey için teşekkür ederiz.

S******* Y*******

Çalışmalarından çok memnun kaldık. güzel ve hızlı bir süreç yaşadık. göstermiş oldukları çaba, emek ve yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

D******* C*******

Fatma hanım ile her şey yolunda ve güzel ilerledi. ve güzel sonuçlar oldu. kendisine çok teşekkür ederiz.

A******* Y*******

Ev satışında bana destek olduğu ve her konuda yanımda olduğu için sevgili fatma hanıma sonsuz teşekkür ederim, başarılarının devamını dilerim

M******* K*******

Mükemmel ilgili ve güvenilir hizmet için elinden geleni yapan, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, samimi ve güler yüzlü teşekkürler

Seren Kıran

Fatma Hanım son derece ilgili ve güzel bir şekilde bir süreci tamamlamamızı sağladı. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Resul Öztürk

Fatma Hanım evimizi en kısa sürede kiraya vermiş ve bütün süreçte bilgilendirmede bulunmuştur. Kendisine hızlı ve profesyonel yaklaşımı için teşekkür ederiz.

Neslihan Çobanoğlu

Güvenilir ve güler yüzlü bir insan. Fatma hanıma çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız..

Dilek Pelit

Fatma Hanım işimi layıkıyla yapan güler yüzlü , samimi , müşterisine karşı sorumlu bir hanım.Teşekkürler.

Meryem Kayhan Demir

Fatma hanım satış sürecimizde bize çok yardımcı oldu Gayrimenkul ile alakalı satış sürecinde yaşadığımız bir takım sıkıntılarda çok yardımcı oldu profesyonel güvenilir ve samimi bir danışman.

Turgut Moralı

FATMA hanımla yaptığımız çalışma ailece bizi çok mutlu etmiş olup Remax caddeye teşekkür ederiz.

Fatih Yalçın

Güleryüzlü çözüm odaklı ve dürüst..hersey için teşekkür ederim Fatma Hanım

Hakan Denker

İyi ki kendisini tanıdık işinde çok profesyonel ve hakim. Kendisine şükranlarımızı sunarız.

Banu Yinanç

İşini son derece titiz yapan kafamızdaki emlakçı profilini silen iyi bir danışman

Mustafa Fatih

Fatma hanımla tesadüfen tanıştım,başından itibaren kolaylaştırıcılığı ilgisi ile bize destek oldu.Kendisine çok teşekkür ediyorum

Oktay Ezer

Merhaba Fatma Hanım öncelikle sizinle tanıştığıma çok memnun olduğumu söylemek isterim. Evimizin satılmasında gösterdiğiniz ilgi, alaka ve sabır beni çok memnun etti, sektör bilginiz övünülecek şekilde. Bana sık sık arayarak müşteriler ve prosedür hakkında bilgi vermeniz bana sizin bu işi nasıl ciddiye aldığınızı ve müşterilerinize ne kadar değer verdiğinizi göstermiştir. Satış öncesi ve sonrası, Tapudaki işlemler ve diğer formaliteler ile beni uğraştırmadınız, ben sadece imzaya geldim, bunun için de size ayrıyeten teşekkür etmek isterim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.