Esat Bizim Evide SAT!..
Satarsa Esat Satar...
Tanıdık Arama Beni Ara!..


Sadece gayrimenkul bulmanıza yardımcı olmuyoruz! Hayallerinizi gerçekleştiriyoruz!


Merhaba;

1983 yılında İstanbul"da doğdum. İlk ve orta öğrenimimi İstanbul"da tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama bölümü ve ardından Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünü bitirerek, farklı sektörleri deneyimlediğim iş hayatına atıldım. 2003-2009 yılları arasında; pazarlama danışmanlığı ve teknik sorumlu olarak sektöre yön veren firmalarda deneyim ve yetkinlik kazandım. 2009 yılında, konusunda uzman ve tecrübeli eğitmenlerin yer aldığı gayrimenkul danışmanlık eğitimi ile gayrimenkul sektörünün dinamiklerini, yapısını ve müşteri ilişkileri konusunda geniş bir bilgiye erişme şansı yakaladım. 2009-2014 yılları arasında bulunduğu bölgede ve sektörde lider konumda olan bir firmada, 5 yıl bilfiil satış yöneticiliği yaparak, satış alanında etkin ve belirli bir tecrübeye ulaştım. 2014 yılında gayrimenkul sektörüne adım atarak kendi girişimim olan ilk şirketimi kurdum. Bu sayede gayrimenkul piyasasına ilişkin önemli bir tecrübe ve bilgi birikimi elde ettim. Kariyerim açısından bir dönüm noktası olan 2019 yılında, gayrimenkul sektöründe başarıdan başarıya koşan RE/MAX"ın kurumsal çatısı altında devam etmeye karar verdim. RE/MAX Akademi"de uzman eğitmenler eşliğinde, gayrimenkul dünyasına ve mevzuatına ilişkin güncel eğitimlerimi tamamladım. Beş yıldır gayrimenkul danışmanlık kariyerime RE/MAX Markası ile devam etmekteyim. Evli ve iki çocuk babasıyım.

Saygılarımla,

Esat BÜYÜK


Uzmanlık Bölgesi

Hamidiye Mah. / Çekmeköy Çavuş Mah. / Şile

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2019

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. RE/MAX sistemine dahil edilen gayrimenkullerin en doğru fiyat ile alınmasının yetkinliğini sağlar. Bu eğitim programıyla güncel gayrimenkul mevzuatına hakim olup, satış ve kiralama süreçlerinde hız kazandıracak pratik mevzuat bilgilerinin öğretilmesi hedeflenir.

2022

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar. Bu programı tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar. Bu eğitim gayrimenkul değerleme (konut) süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler. Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.
Esat Büyük portföyünde 1 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 1 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Akın Gürer

Önceden yaşamış olduğum tecrübeler sebebiyle broker arkadaşlara biraz mesafeli ve çok dikkatli yaklaşıyordum. Esat bey ile tanışıp evimizi satma sürecindeki sorunsuz, bilgi alışverişine dayanan, dürüst iş yapma ahlakı sonucunda broker arkadaşlara artık daha pozitif yaklaşacağımı düşünüyorum. Esat beyin eline koluna sağlık, çok teşekkürler…. Bu arada aşağıda 6 yıldız olsa hiç düşünmeden verirdim çünkü sonuna kadar hak etti.

Atilla Albayrak

Esat beye çok teşekkür ederiz. Kendisi bizimle çok ilgilendi. İşini severek yaptığı belli. Tecrübelerinden faydalandık. Güler yüzlü, samimi, güven veren bir yaklaşımı var. Enerjisi ile bizi mutlu etti. Başarıları daim olsun.

Adem Aydın

Esat beyle ofis arayışımız oldu çok ilgili saygılı biri kendisi. Bizimle iletişimi çok iyiydi. Biz çok memnun kaldık. Tanımaktan mutlu olduk. Emlakla ilgili bir işimiz olduğunda kendisine mutlaka danışacağım. Tekrar görüşmek üzere...

Ceyda Güven

Ev arayışımız olduğu için kendisiyle iletişime geçtik çok kibar saygılı bir danışman. İlgili ve bilgiliydi. Bir olumsuzluk yaşamadık. Teşekkür ederiz.

Metin Demir

Daha önce sıkıntılı bir süreç yaşadık Esat sağolsun bize çok yardımcı oldu. Keşke daha önce tanışsaymışız çok bilgili bizi üzmedi. sağolsun

Rıfat Çelik

Esat kardeşimle ev satış işimiz için iletişime geçtik. Süreci kendisi yönetiyor. Çok güvenilir temiz bir danışman. Bilgili işini doğru yapan biriyle çalışmak istiyorsanız mutlaka iletişime geçmenizi öneririm.

Engin Kınalı

Sektörde tanınan kendini ispatlamış duruşu olan bir emlak profesyonelidir. Bildim bileli emlak işinde o yüzden bilgisine tecrübesine güvenirim. Hakkı olmayanı istemez, para hep ikinci plandadır. TAVSİYE EDİYORUM.

E******* Y*******

Daire kiralamak için ulaştık. Vaktinde geldi çok bilgiliydi. Evi detaylarına kadar bize anlattı. Samimi güvenilir buldum öneririm. Arkadaşlarıma tavsiye edeceğim.

Hafez Alhas

جيد جداموثوقة للغايةشكرا جزيلا. أنا مسرورة بمعرفتك شكرا جزيلا

S******* T*******

Villa arayışımız oldu kendisine ulaştık çok ilgili temiz bir arkadaş Allah yolunu açık etsin. Paranızı sizden çok düşünüyor. Ev almak, satmak isteyenler mutlaka ulaşsın.

İbrahim Güner

Bir aydır görüşüyoruz ev için. Kaçta arasak cevap verdi çok sabırlı. Para için değil işini sevdiği için yardımcı oluyor. Sözlerini hep tuttu. Dairenin bütün dökümanlarını bize ulaştırdı. Belediye Tapu hakkında bütün bilgileri bizle paylaştı. iyi ki tanımışız evimizi ondan alacağız.

A******* İ*******

Evimin yetkisini Esat beye verdim kendisine güveniyorum. Eski kiracı tahliye sürecinde bize çok destek oldu. Dürüst bir danışman. İlk tanıştığımızda sunumu beni çok etkiledi gerçekten işinde çok yetkin eğitimleri ve tecrübesi güven veriyor. 1 yıldır görüşüyoruz hiç yanlışını görmedim tavsiye ettiğim herkes memnun. Umarım hak ettiği güzel yerlere gelir.

Akın Gür

Esat bey evimizin pazarlama çalışmalarını yürütüyor. Tecrübesi ile işine ve gerekli argümanlara hakim, etkili bir danışman. Yönetici olarak işine titiz olması beni mutlu etti. Teşekkürler, Başarılar....

Aslı Birsay

ÇOK BAŞARILI BİZİMLE BÜTÜN SÜRECİ TAKİP ETTİ. ARTIK BAŞKA EMLAKÇI ARAMAM. İŞİNDE ÇOK TİTİZ VE ÇALIŞKAN. ASLA PES ETMİYOR. İŞLEM SONRASI İLGİSİ NEZAKETİ BİZİ MUTLU ETTİ. REMAX VE ESAT BEYE TEŞEKKÜR EDERİZ.

B******* G*******

Biz çok memnun kaldık. Kiralık Klinik için temasa geçtik ne istediğimizi çok iyi analiz etti. Bizi doğru yönlendirdi sayesinde çok daha başarılı bir seçim yaptık. Parayı değil hizmeti ön planda tutuyor. Biz tekrar çalışmak isteriz, dostlara tavsiye ederiz.

Hasan Bilir

Remaxda kiralık bir dükkan gördüm Esat beyi aradım bizi yetkiliye ulaştırdı. Daha öncede evimi kendisinden kiralamıştım. Bizi pişman etmiyor sağolsun. Başarılar dilerim.

E******* K*******

Esat kardeşime daha önce yorum yazamamıştım evimizi aldığımızda kusura bakmasın. Çok temiz işinde güven veren. Doğruyu Yanlışı söylemekten çekinmeyen. Emlak diyince aklıma gelen ilk ve tek isim. dostlara tavsiye ederim.

F******* K*******

ÇOK BEYFENDİ EMLAK SEKTÖRÜNDE AZ BULUNUR DANIŞMANLARDAN. BİZLE ARADIĞIMIZ DAİRELERİ PAYLAŞTI, HİÇ YORMADI BİZİ. DETAYLARA HAKİM. KARDEŞİMEDE TAVSİYE ETTİM. DAHA İYİ YERLERE GELMESİNİ TEMENNİ EDERİM.

B******* W*******

Daha önce ilanlarını görmüştüm şu an oturduğumuz evi satıyor. Bizi üzmeyecek insanları evimize getirdiği ve etik kurallara dikkat ettiği için çok teşekkür ederim.

H******* D*******

Dün beni aradı abi yorum yazar mısın dedi. Kendisi çok kahrımızı çekmiştir. 2 ay arsa aradı bizim için dağ taş gezdik hakkını helal et kardeşim. Yolun açık olsun. Başarıların daim olsun.

Helin Doğan

Kiralık ev arayışım için ulaştım bir çok seçenek sundu. Ben başkasından kiraladım ama yinede çok emek harcadığı ve dürüstlüğü için teşekkür etmek istedimm..

İlayda Acar

Eşimle en beğendiğimiz evi Esat bey satıyordu keşke alabilseydik maalesef kredi çıkmadı kendisi ile defalarca görüştük banka sürecindede yardımcı oldu. TEŞEKKÜR EDERİZ.

Kadir Yazıcı

Geçen sene evimizi kiraya vermişti bu senede ofis için görüştük. Her görüşmemizde bizi etkilemeyi başarıyor. Kendini sürekli geliştiren emlak sektöründe öncü danışman bence. Konuştuğumuz işi hallet hızlıca :))

Korhan Koç

Randevuya vaktinde geldi. İletişimi, bilgisi ve diğer yetenekleri kuvvetli. İşinde güven veriyor. Çok yer gezdik bazen evi çok beğendik emlakçıya güvenemedik. Esat bey kesinlikle güven veren insanların birikimlerini önemseyen ve koruyan biri. Kendisine teşekkür ederiz.

Murat Kartal

ilk kez biri için yorum yazıyorum. Almanyada yaşadığım için Türkiyede bu işlerden pek anlamıyorum. Esat bey kardeşime sonsuz güveniyorum. Sürekli Para konuşmuyor önce sizin güvenliğinizi önemsiyor, çok harika. PERFEKT

Nihal Kaya

Okuluma yakın ev arayışım vardı bizle sağolsun çok ilgilendi esat bey eşim uzun süredir ev bakıyordu kimse bu kadar bize yardımcı olmadı. Bize çok hakkaniyetli davrandı. Şeffaf ve pozitif tavrı için çok teşekkür ederim. İlk ev hediyemiz için teşekkürler :)

O******* K*******

Belki 20 kez konuşmuşuzdur asla kırıcı biri değil bütün süreci evrakları bizle paylaştı. Kafamızdaki bütün soru işaretleri yok oldu. O olmasa vazgeçerdik gerçekten. iyi ki çalışma fırsatımız oldu. REMAX ESAT BÜYÜK bir marka!..

Ömer Köprülü

ESAT BİZİM EVİDE SAT...) Dedik sattı. TEŞEKKÜRLER REMAX

R******* A*******

2 kez yorum yazdım yayınlanmadı tekrar yazıyorum Esat bey için, Ben 5 yıl önce istanbulda görev yaparken tanıştım pırlanta gibi bir insan esat. Ayrıca çok komiktir bütün stresinizi alır. Asla gerilmezsiniz. Herkese tavsiye ederim.

Safiye Bozdağ

Yurtdışında yaşıyoruz eylül ayında evimizi sattı. Kendisinden çok memnunuz. TEŞEKKÜRLER EDERİZ. 24.12.2022

Ozan Utkucan

Problemli olan satışımız için internetten bulup aradım Esat beyi avukat ile birebir aynı şeyleri söyledi bilgili ve yetkin olduğu belli. Bu yorumum yayınlansın lütfen. Başka araştıran insanlara faydalı olsun

Yasin Kare

Çocuğumun okuluna yakın daire ararken kuaför tavsiye etti. Emlak işim olduğunda arayacağım TEK EMLAKÇI. Kahve için teşekkürler, o daire tutulmuş :)

Yusuf Gümüş

Her zaman ki gibi güler yüzlü anlayışlı sabırlı yıllardır hiç değişmedi. Paranızı merdiven altı iş yapanlara kaptırmayın. Esat beye gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Memnuniyet Garantilidir, denenmiştir. İşi için uyku uyumaz. Kendi parası gibi sahip çıkar portföyünüze. Ayrıca kafası çok çalışır yatırım tavsiyesi değildir dediği ne varsa yapabilirsiniz. Ben zamanında yapmıştım. 5 YILDIZ

İsmail Taşkıran

Boşuna stres yapmışım kaç aydır keşke daha önce tanışsaymışız. Çok değerli bir kardeşim. Anlatıldığı kadar varmış. insana değer veriyor satiyim kurtulayım kafasında değil. Kazandığı paranın fazlasını bilgi birikimi ile size kazandırıyor. 11.12.2022

Begüm Günoğlu

Esat bey yakınımızın evini satmıştı bu vesile ile tanıştık. Bize villa arayışımızda yardımcı oldu. Kendisi çok titiz detaylara hakim işini severek yapıyor. Doğru bilgilendirme yapıyor, bilmediği hususları araştırıp dönüş yaptı ki bu bizim için çok önemliydi. Daha öncede evimizi remaxdan almıştık. Esat bey bu konularda danışabileceğimiz bir vekil oldu bizim için. Başarılar dilerim.

Recep Taslan

7 Ayda onlarca daire ve emlakçı gördüm Esat bey sağolsun emlakçıdan çok avukat gibi bizimle ilgilendi. Çok memnun kaldım. Daha önce tanımadığım için çevreyede sordum herkes hakkında olumlu güzel şeyler söyledi ne mutlu. İşini düzgün yapan insanları her zaman alkışlamak lazım.

Ramazan Aydemir

EMLAK İŞİNİZ VARSA MUTLAKA TANIŞIN FİKRİNİ ALIN. YILLARDIR BU İŞLERLE UĞRAŞIR Bİ KUSURUNU DUYMADIM. HER ZAMAN KALİTELİ FARKLIYDI. BAŞARILAR DİLERİM...

Nihat Aslan

Geçen yıl ev kiraladık kendisinden. Sözünde durdu, Bizi bekledi. Güvenilir işini düzgün yapan karşısındaki insanı dinleyen her şeyi baştan konuşan net bir arkadaş. Teşekkür ederim emekleri için.

Esra Yıldız

Yurtdışında olduğumuz için evimizle Esat bey ilgilendi kasım ayında tapu işlemi gerçekleşti kendisine emekleri için teşekkür ederim. Sizde kendisine güvenebilirsiniz.

Oğuzhan Cengiz

Ne zamandır ev arıyoruz esat bey bize çok yardımcı oldu. Teşekkür ederiz kendisine ve remaxa. Başarılar olsun.

Nihat Atam

Esat bey aracılığı ile geçen yıl evimizi kiraladık. Çok yardım sever ilgili bir danışman. Eksik bir yönünü görmedim. Bu güzel ev için kendisine teşekkür ederiz, yolu açık olsun. Bol şanslar dilerim.

E******* E*******

Al sat işleri yapıyorum Esat bey gibisine az rastlanır. Çok dürüst güvenilir parada pulda gözü olmayan kendinden çok sizi düşünen bir danışman. Herşey gönlünce olsun.

Fatih Atik

Bugün beni aradı abi yorum yazarmısın bana dedi. Ne yazayım dedim abi iyi kötü ne varsa dedi. Yazabileceğim en doğru söz güvenilir olmasıdır. Her zaman güvenle evinizi paranızı teslim edebilirsiniz. Güler yüzün hep gülsün inşallah.

Sema Karaca

TEŞEKKÜR EDERİZ AİLECEK ÇOK MEMNUN KALDIK. BİZE ZAMAN AYIRDI. PAZAR GÜNÜ ERKENDEN ÇIKTI GELDİ. BOL KAZANÇLAR DİLERİM.

İ******* A*******

Remax Arenayı aradım Esat beye yönlendirdiler çok ilgili ve bilgili bir danışman evimize ekspertiz yaptı. Bütün detayları bizle paylaştı. Kendisiyle çalışmaya karar verdik. 16.12.22

Hande Tekdemir

Esat beyle tanışmamız ev kiralama süreciyle oldu. Bize güven verdi konuşmaları evi tutmaya karar verdik 2 aydır oturuyoruz çok memnunuz. TEŞEKKÜRLER.

Hüseyin Yılmaz

Dükkan için görüştük düzgün bir arkadaş bi yanlışını görmedik. Bize söylediklerini mülk sahibi doğruladı içimiz rahat etti. Sizde çalışabilirsiniz kendisiyle.

N******* C*******

Esat beyi tavsiye üzerine aradım daha önce broşürlerini görmüştüm. Karşıdaki kiralık evimiz için bize yardımcı oldu çok teşekkür ederim.

H******* D*******

Çekmeköyde Sitedeki ev için görüştük esat beyle bizi sabırla dinledi elinden gelen özeni gösterdi. Çok sağolsun.

Burcu Birçiçek

Sardunya evleri için görüştük uzmanlık bölgesi olduğu belli işine çok hakim umarım tekrar görüşür evimize kavuşuruz :)

Barış Kılıç

Esat bey bizi uzman olduğu sitede misafir etti. Çok memnun kaldık. Detaylara çok hakim. Fiyat konusunda çok şeffaf davrandı. Kafamızda soru işareti bırakmadı. Ben herkese tavsiye ederim.

Önder Şimşek

Esat bey ile çekmeköyde ev bakarken tanıştık güvenilir güler yüzlü bir arkadaş. Tavsiye ederim.

Yaşar Bucak

İlk telefonla iletişim kurmamızdan başlayıp sonrasına kadar gerek ilgilenmesi, gerek kibar ve saygılı tavrı ile dükkanımı kiralamamda çok fazla katkısı oldu. Yaklaşık 4 ay arayışım ve bir çok emlakçı-mülk sahibi ile iletişim kurmamdan sonra Esat bey'le tanışmam benim için büyük bir şans. Kendisine çok çok teşekkür ederim.

C******* A*******

Esat bey evimizi sattı çok teşekkür ederiz. Süreci 5 ay çok profesyonel yönetti. Emekleri için minnettarız. Ayrıca satıştan sonrada hep dostça yardımcı oldu. Teşekkürler.

Ş******* Ö*******

Evimizi satmak için bir çok emlakçıyla görüştükten sonra Esat bey bize çok dürüst davrandı o yüzden kendisiyle anlaştık. Kısa sürede evimizi sattı, harika bir danışman. Gönül rahatlığıyla kendisine güvenebilirsiniz.

Ahmet Bozkurt

Uzun zamandır ev arayışımız vardı. Esat bey akşam geç saatte bizi kırmadı evi gösterdi uzaktan gelip. Bize doğru bilgileri vererek güven sağladı. Evimizi aldık çok mutluyuz. Çok teşekkürler Remax Arena

F******* Ö*******

Esat kardeşim sitemizde sevilen sayılan bir danışmandır. Kendisinden memnunuz evimizi sattı sağolsun. İlgisi için çok teşekkür ederim.

Feride Asil

Bir süredir çekmeköy de ev arayışımız vardı. Bir çok emlakçı ev sahibi ile muhattap olduk fakat Esat bey gerçekten farklıydı bize yeterli bilgiyi verdi. Eşim memur olduğu için kendisini araştırıp kapora verdik sizde güvenebilirsiniz. Allah razı olsun Esat beyden. Teşekkürler. Herkese ev sahibi olmak nasip olsun.

Fatih Tek

Gece 12de bizi kırmadı sunum yaptı. Ben çok tedirgin olmama rağmen tapu sürecinde güven sağladı. Evimizi aldık. Sonrasında da çok yardımcı oldu. Teşekkürler,

Gamze Nurdamlası

Dükkanımı kiraya vermek için internetten Remax Arenaya ulaştım. Esat bey çok yardımcı oldu. Bizi hep bilgilendirdi ve dükkanımı kısa sürede kiraya verdi. Bütün detaylarla kendisi uğraştı teşekkür ederiz.

S******* A*******

Kızımın okuluna yakın kiralık ev arayışımız vardı. Bi kaç yerle anlaşıp iptal etmek zorunda kaldık. Esat bey başta anlaştığımız şekilde süreci yönetti. Taşındıktan sonrada yardımcı oldu. Ev arayışınız varsa tavsiye ederim.

S******* Ö*******

Yurt dışına taşınacağımız için evimizi kiraya vermemiz gerekliydi sitemizde çalışmalar yapan Esat beye işi teslim ettik. Kısa sürede istediğimiz şekilde süreci neticelendirdi. Güvenilir hızlı bir danışman. Kendisine başarılarının devamını dilerim.

İlhan Şahin

Kiralık ev ararken kendisini tanıdık ve evimizi tuttuk. Güzel bir site, Esat bey bize çok yardımcı oldu. Süreci dürüstçe yönetti. Sizde güvenebilirsiniz. Tavsiye ederim.

T******* Ö*******

Sitemizin Gayrimenkul Danışmanı Esat bey çok yardım sever bir arkadaş. Evimizi kısa sürede kiraya verdi. Kendisini tavsiye ederim. Sizde güvenilir, başınızı ağrıtmayacak bir danışman arıyorsanız Esat beyi tavsiye ederim.

Özlem Aksu

Ablamın evini satmak için Esat beye ulaştım. Kendisi ile uzun süren bir görüşmemiz oldu kiracıyla sıkıntılar yaşamıştık çok bilgi vererek destek oldu. Teşekkürler Re/max

A******* B*******

Yaklaşık 6 aydır ev arıyorduk. Esat beyle tanışınca çok sıcak samimi davrandı. Bize gerekli bütün bilgileri verdi. Tapuda bizi hiç bırakmadı çok yardımcı oldu. Sizde güvenebilirsiniz.

Amelia Kad

Esat bey çok iyi çok profesyonel bu işi biliyor. Biz Yabancı güvenmek zor esat bey çok iyi. Teşekkür çok.

F******* S*******

He is the best realtor in Turkey, I strongly recommend that you work with him!

F******* K*******

Esat sağolsun bizimle çok ilgilendi çok dürüst işini severek yapan sektör hakkında çok bilgili. Parayı ikinci planda tutan bir emlakçı, böylesi az bulunur çok teşekkür ederiz şirket olarak.

Muhammer Kaptan

Çekmeköydeki evim için tavsiye üzerine iletişime geçtim. Çok dürüst işine hakim güler yüzlü. Bir çok kişi ile görüşsemde Esat bey gibi güven vermediler. Bilmediğim hususlarda beni uyardı kendisine başarılar dilerim.

Levent Uygur

Vaktim olmadığı için güvenilir bir emlakçı ararken arkadaşım Esat beyi tavsiye etti. Mühendis olduğum için çok araştırırım kendisi gerçekten çok kaliteli bir danışman. Evimizi kısa sürede kiraladı. Bizden talebi olmadı işini 4x4 lük yaptı. Bravo...

K******* A*******

Esat Bey ile ev arayisi surecimizde beraber calisma sansimiz oldu ve kendisi sayesinde cok da guzel bir eve sahip olduk. Butun sureci profesyonelce yonetti ve surec hakkinda gerekli bilgilendirilmeleri yaparak, olusabilecek sorunlar hakkinda bilgi vererek butun alim isleminin hicbir sorun olmadan tamamlanmasinda bize cok yardimci oldu. Kendisiyle calisma sansiniz olur ise isini severek yapan, profesyonel ve detaylara cok dikkat eden bir danismanla calisacaginizin garantisini verebilirim. Ek olarak belirtmek istiyorum ki islemler bittikten sonra kendisi yardimci olmaya devam etti ki bu takdir edersiniz her zaman karsilasilan bir durum degil. Kendisine buradan tekrar tesekkur ediyorum.

Dilek Kavak

Esat Bey Merhaba, bu süreçte ilginiz, alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim. Sizin olmanız işinizi severek yapmanız satış süreci boyunca bize kendimizi çok rahat hissettirdi. Size ve firmanız remax a çok teşekkür ederiz.

Kamil Acar

Satış Temsilcimiz Esat Bey çok ilgiliydi. Sorduğumuz tüm sorulara zamanında yanıt aldık. Ev için kredi kullanmamıza rağmen tüm işlemler sorunsuz halledildi. Herşey için çok teşekkür ederiz. Hayalimizde ki eve Re/Max sayesinde kavuştuk.

Ferhat Ayık

Müşteri Danışmanımız Esat Büyük ile yapmış olduğumuz görüşmelerde kendisi çok ilgili ve samimi olarak bizle ilgilendi. işlemlerimizi sıkıntısız olarak gerçekleştirmiştir. Teşekkür ederiz.

Ceren Türkücü

Öncelikle Sibel Hanımla başlayan sonra Esat Beyle devam eden bir sürecimiz oldu. Her ikiside işlerinde oldukça başarılı ve güven veren saygılı ve dürüst kişilerdir. Esat Beyle çalışmaya başladıktan bir hafta sonra evimiz satılmıştır. Kendisine ve Remax ailesine çok teşekkür ederiz. Çok memnun Kaldık.

Fatih Özgür Kenar

Esat Bey en başından beri tarafıma karşı çok yakın ve sıcak davrandı. Kendilerine çok zahmet vermeme karşın asla olumsuz bir ses tonuna dahi rastlamadım. Yine kendileri alışverişten sonra dahi yardımcı olmaya devam ederek alakalarını eksik etmediler. Bundan ötürü de ayrıca mutlu ve memnun oldum.

Kaan Görmek

Remax Arenada Gayrimenkul Danışmanlığı yapan Esat BÜYÜK beyefendi emlak kiralama konusunda gayet güvenilir, insancıl, sıcak kanlı, dürüst bir arkadaştır. Kiralama sürecinde doğru bilgiler verip, her zaman sorulara cevap veriyor ve çok hızlı dönüş yapıyor. Kendisinden her türlü konuda samimi bir şekilde cevap alabilirsiniz. Güvenilir ve Dürüst bir arkadaştır. Kendisine çok Teşekkür ederiz.

Zühre Kütükcü

Esat Bey ile bir yakınımız sayesinde tanıştık. İki gün gibi çok kısa bir zamanda evimize yeni kiracı buldu. Eski kiracımızın evi boşaltma sürecinde de tüm süreci profesyonel yaklaşımıyla çok iyi yönetti. Özellikle gayrimenkulümüz le ilgili sorduğumuz tüm sorulara cevap alabildik. Yaptığı sunum ve çalışmaları bize yol gösterici oldu. Bundan sonra da kendisiyle çalışmayı çok isteriz.

Egemen Altan

Değerli danışmanımız Esat beyin ev kiralanması sürecinde her aşamadaki yardımlarından dolayı müteşekkiriz. iyi çalışmalar...

Fatih Özlem

Esat Bey ile portföyü ile ilgili ilk görüşmemizden sözleşme imzalanıncaya kadar mesleği ile ilgili profesyonel sunumu ve arabuluculuğu aynı zamanda kendi insani yönü, hoş sohbeti sebebi ile son derece memnun kaldım. Hem kurumsal işleyiş hemde müşteri memnuniyeti gayet iyiydi. Kendimizin ve çevremizin portföyleri ile alakalı bir işimiz olduğunda tekrar görüşmek dileğiyle...

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.