GAYRİMENKULDE MUTLU YAŞAMIN ANAHTARI....Sürdürülebilir Çözümler Sunmak...1980 yılında Ankara"da doğumlu Funda Mutluer, İşletme eğitimini tamamladıktan sonra 2003 yılında Siemens" de Ticari Uzman olarak başladığı aktif iş yaşantına, aile şirketinde İdari İşler ve İnsan Kaynakları Sorumlusu olarak 2014 senesinde kendi isteğiyle kurumsal ticari kariyerine ara vermiştir. 2017-2018 yıllarında Moskova"da yaşadıktan sonra 2019 Haziran ayı itibariyle mesleğinde yeni kariyerine Remax Cadde ailesine katılarak devam etmektedir. Emlak ve Emlak Yönetimi Bölümünden mezun olan Funda, evli ve iki çocuk annesidir. Kişisel gelişim eğitimlerinden: TEDARİK ZİNCİRİ- BİLGİ GÜVENLİĞİ- SATIŞÇI OLMAYANLAR İÇİN SATIŞ - İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ- PROBLEM ÇÖZME TEKNİKLERİ VE KARAR ALMA- FİNANSÇI OLMAYANLAR İÇİN FİNANS- KENDİNİ KABUL ETTİRME VE İKNA BECERİLERİ- MÜZAKERE BECERİLERİ- ÖZGÜVENİ GELİŞTİRMEK- YÖNETİM MUHASEBESİ- TİCARİ EĞİTİM- TEDARİK ZİNCİRİ- GENEL MUHASEBE- FİNANSAL TABLO ANALİZİ- İMAJ VE PROFOSYONEL TARZ- ZAMAN YÖNETİMİ TEKNİKLERİ- DUYGUSAL ZEKA- DOĞRU VE ETKİLİ KONUŞMA- SUNUŞ TEKNİKLERİ- NLP tamamlamıştır.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2019

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Funda Mutluer portföyünde 2 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 2 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Gözde Ünver Gökpınar

Funda hanımin verdiği̇ hizmetteki itina,ilgi ve güler yüzü için çok teşekkür ederim.Bir daha gayrimenkulle ilgi bir durumda kesinlikle kendisi̇ni̇ tercih edicem.

Nedim Aka

Danısmanımız Funda Hanım Her turlu emlak işimizde buyuk bir özveri ile yardımcı olmakta. Onun hizmet kalıtesi dostlugu nedeniyle remax ile çalısıyoruz.

Burçak Yavuz

Funda hanımın verdiği hizmetten çok memnun kaldık.

Sinan Abay

Funda Hanım ile çalışmaktan son derece memnun kaldım. Kendisi sayesinde en doğru kiracıyla en kısa zamanda buluştum. Çok, çok teşekkürler.

Sena Erge

İlginiz ve güler yüzünüzden dolayı çok teşekkür ederim

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.