Evli ve bir kız çocuğu annesiyim. İstanbul Aydın Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden (Tam Burslu) mezun oldum. Halen İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde eğitimime devam etmekteyim. Emlak editörlüğü yaptığım dönemde sektör hakkındaki bilgilerimi pekiştirmek için pek çok fırsatım oldu. Araştırmacı ruhum, yeniliğe açık oluşum, çözüm odaklı çalışmam ve insan ilişkilerindeki tutumumun çalışma hayatımda bana çok yardımcı olduğuna inanıyorum. Bilgi ve tecrübelerimi gayrimenkul sektöründe aktif kullanabileceğimi düşündüğüm için yoluma RE/MAX Gayrimenkul Danışmanı olarak devam etme kararı verdim. Gayrimenkul alım - satım - kiralama süreci her insanın hayatındaki en önemli maddi ve manevi kararlardan bir tanesidir. Bu kararı alma nedenleriniz hayatınızın geri kalan kısmını doğrudan etkileyecektir. Bu süreçte ihtiyacınız olan ise; sizin değerinize değer katan, güvenilir, prensipli, yenilikçi, eğitimli, çözüm odaklı yeni nesil hizmet veren bir gayrimenkul danışmanı ile yol almaktır. Bir gün mutlaka yolumuzun kesişmesi dileğiyle....

Uzmanlık Alanları

Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Pınar Bayrakdar portföyünde 5 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 5 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ö******* B*******

Pınar Hanım çok ilgili ve işini severek yapan bir danışman. Bundan sonra da kendisi ile çalışmak isteriz.

Nazlı Melek Yazıcı

Bayrampaşa'da işletmemiz için kiraladığımız dükkan hakkında en başından itibaren Pınar Hanım ilgisi yardımcı olması sayesinde tüm işlerimiz sorunsuz kolay ve akıcı şekilde ilerledi. Bu kiralama işlemimizde yardımları için kendisine çok teşekkür ederiz.

Fatih Özcan

Pınar Hanım'a çok hızlı ve aynı zamanda pürüzsüz bir şekilde kiralama işlemlerimizi ilerlettiği için teşekkür ediyoruz.

Furkan Durgut

Pınar hanıma Maltepe Zeytinburnu'ndaki dükkan kiralamamızda göstermiş olduğu yardımlar için teşekkür ederiz.

M******* H*******

Zeytinburnu Maltepedeki dükkanımın kiralanmasındaki tüm süreç boyunca desteğini hiç esirgemeyen Pınar hanıma tüm emekleri için teşekkür ederim.

M******* H*******

Zeytinburnu Maltepe'de bulunan dükkanımın kiralanması için tüm süreç boyunca desteğini esirgemeyen Pınar Hanıma teşekkür ederim.

Murat Arslan

Zeytinburnu dükkan kiralamamda Pınar hanımın İlgisi, iş takibi, aktif ve çözümü yaklaşımı için teşekkür ederiz.

B******* R*******

Ayla hanım başta olmak üzere ve kızı pınar hanımın katkılarından dolayı ve evi almamızda vesile olduklarından ve gayret ve çabalarından ve verdikleri hizmetten dolayı çok teşekkur ederim başarılarının devamını dilerim

Nazım Kurt

Anne (Ayla Can ) kızı (Pınar Bayrakdar) mükemmel bir performans gösterdiler. Kendilerina minnettarım. Teşekkürler..

Nazım Kurt

Anne (Ayla Can) ve kızı (Pınar Bayrakdar) mükemmel bir performans gösterdiler. Kendilerine minnettarım. Teşekkürler.

H******* D*******

Özenle gösterilen ilgi ve alakadar bir kurum olarak, çalışanlarınızdan ve hizmetten memnun kaldık.

İbrahim Salihler

Danışmanımız Pınar Bayrakdar, sürecin başından beri çok ilgiliydi. Kafamızdaki bütün soruları detaylı bir şekilde cevapladı. Sürekli bizimle iletişimde olması ve tüm gelişmeleri bize aktarması çok memnun olmamızı sağladı. Herkesin olduğu gibi bizimde emlakçılara karşı önyargımız vardı. Ancak Pınar Hanım sayesinde bu önyargıları yıktık. Çok dürüst ve işini layığıyla yapan tecrübeli bir iş kadını... Kendisine yoğun ilgisinden dolayı teşekkür ederiz.

Bahar Aydın

Çok zorlu bir satış süreci yaşadık. Pınar Hanım'ın gayretiyle işimizi sonuçlandırdık. Pınar Hanım'ı gönülden teşekkür ediyorum. Bütün RE/MAX'a Pınar Hanım gibi danışman lazım bence...

D******* G*******

Pınar Hanım satış süreci boyunca ilgisi ve bizi sürekli bilgilendirmesi ile destek oldu. Satıştan beklentimizi çok iyi anlayarak gelen teklifleri ona uygun şekilde yönetti ve yönlendirdi. Kendisine ve Ayla Hanım'a da teşekkürler

Ramazan Barın

Emlakçımız Pınar Hanım satış işlemimizi en hızlı şekilde kısa bir sürede tamamlayarak elinden gelenin fazlasını yaptı. kendisine çok teşekkür ederim.

Buğra Yürekli

Öncelikle ilgiliniz ve överiniz için teşekkür ederim.Flores Topkapı'daki kiralma sürecinde sağladığınız destek ve profesyonel yardımınız beni çok memnun etti. Sorularıma ve isteklerime her zaman hızlı ve etkili bir şekilde yanıt verdiğiniz için teşekkür ederim. Şimdi olduğu gibi gelecekte de her türlü emlak ihtitiyacımda ilk tercihim olacaksınız. İyi çalışmalar dilerim ve terkrar teşekkür ederim. Saygılarımla.

B******* S*******

RE/MAX'a very well respected organization that support my expectations Always, but with Pinar Hanım the situation exceeds the standard services to VIP, thankfully for Pınar it was great performance

Ş******* G*******

Pınar hanım satış sürecimizde titizlikle çalışarak ve bizi bilgilendirerek çok yardımcı oldu. İşini iyi yapan bir profesyonel. Kendisine teşekkür ederim

Hamit Kaya

Pınar hanım gerçekten işinin ehli ve başarılı bir emlak danışmanı. ben sürecin en başından itibaren memnun olduğumu belirtmek isterim. başarılarının devamını diliyorum ve ayrıca başka satış veya kiralama ihtiyacım olduğunda ilk adresim pınar hanım olacaktır.

Burak Uzun

Güler yüzlü, anlayışlı, iletişim seviyesi yüksek, ilgili bir danışman, çok memnun kaldık. teşekkürler pınar hanım.

S******* A*******

Pınar hanım, i̇şini çok iyi yaparak, son derece yapıcı, titiz ve takipçi kişiliği ile talebimizi çok kısa sürede içinde çözüme ulaştırmıştır.Kendisine müteşekkiriz.

Fatmagül Çakır

Evi almamız için elinden geleni yapan pınar hanıma teşekkür ediyorum. çok yardımcı oldu. çok samimiydi. başarılarının devamını diliyorum.

Belgin Demirkaya

Kendisinden cok memnun kaldık. başarılarının devamini diliyorum.

Ahmet Şişman

Pınar hanıma teşekkür ederim kendisi çok güzel ilgilendi ve yeni önerilerle bizlere seçenekler sundu kendisine çok teşekkür ederim

Yüksel Çakır

Düşünceli, nazik ve anlayışlı olduğunuz için teşekkür ederiz.

Özlem Bilim

Pınar hanımdan gayet memnunum. Bu süreçte tüm sorularımı ilgiyle cevapladı. Gayet açıklayıcı ve güzel anlatımıyla içimi rahatlattı. Teşekkürler.

Derya Oskan

Herşey için çok teşekkür ederiz. Güler yüzünüze hayran kaldım. İYİ Kİ SİZ :)

A******* Ç*******

Güler yüzlülüğü konu hakkındaki yardımları tek kelimeyle mükemmeldi. Hem bize hemde dükkan sahibinin bize olan tutumunu çok beğendik. Herşey için teşekkürler.

Bilal Yıldız

Pınar Bayrakdar çok ilgili. İlginiz için ve herşeyde çözümcül olduğunuz için teşekkürler

Mustafa Çolpan

Kiralama sürecinde yardımlarından dolayı Pınar Hanıma teşekkür ederiz. Çok güzel bir süre yaşadık.

Funda Yiğit

Hiçbir emlakçıyla çalışmayı düşünmüyorduk. Kendimiz ilan çıktık. Taki Pınar Hanım arayıp görüşene kadar. Çok tatlı ve iletişimi çok kuvvetliydi. Beklediğimizden daha hızlı bir şekilde evimi kiraya verdim Pınar Hanım sayesinde. Kesinlikle yakın çevrem ev satmak veya kiralamak isterse tek iletişime geçeceğim kişi. Çok teşekkür ederim emekleri için.

Ali Usta

Uzun süredir istediğim Haliç sitesindeki dairenin alınması işlemlerinde bize destek olan Remax elemanlarından Ayla Hanım ve Pınar Hanım'ın ılımlı yaklaşımı her iki tarafı da memnun etmek için sarf ettikleri çabalardan çabalardan dolayı çok teşekkür ederim. Bundan sonraki çalışmalarında başarılar dilerim.

Aliye Demirkan

Pınar Hanım'ın ev bulmadaki sürecimizdeki desteği çok samimi ve içtendi. Süreci hızlandırmak adına aldığı aksiyonlar için kendisine teşekkür ederiz.

Kadir Burnaz

Gerek iletişim gerekse yönlendirme olarak çok başarılı ve güzel bir süreç geçirdik. Teşekkkür ederiz.

Seda Küçük

Pınar hanım sürecin başından sonuna kadar tüm aşamalarda hep destekçimiz oldu. Dürüstlük, samimiyet ve herşeyden önemlisi iyi niyetten dolayı Pınar Hanımla çalıştığım için kendimi şanslı ve mutlu hissediyorum. Bugüne kadarki hizmetlerinizden dolayı teşekkür ederim.

Ahmet Yücel

Ev satın almamda göstermiş oldukları özen ve çabadan dolayı Pınar Hanım’a çok teşekkür ederım.

Elif Kalkan

Remax firmasının en büyük şanslarından biri Ayla Can ve Pınar Bayraktar. Kendileriyle birkaç kez çalışma imkanımız oldu. İşlerini bu kadra düzgün yapan kişilere rastlamak gerçekten zor. Güler yüzlü, iş bitirici, becerikli... vs Say say bitmez bir tatlılık. Hem Ayla Hanım hem Pınar sayesinde çok iyi kiracılara evimi kiraladım. Titizlikle çalışıyorlar. Kendilerine çok ama çok teşekkür ederim. Daha sizlerle işimiz bitmedi :) Ailemizin gayrimenkul danışmanlarısınız artık. Başarılarınızın devamını dilerim. Yardımlarınız için tekrar tekrar teşekkür ederim. İyiki tanıdım sizleri...

Recep Öztürk

Sürecin başından sonuna kadar gerekli ilgiyi gösterdikleri için pınar bayrakdar ile ayla can'a çok teşekkür ederiz.

Rukiye Esra Sen

Güler yüzlü ve güven veren bir danışman Pınar hanım. İçime sinen bir ev bulamadığım bir dönemde Hızır gibi yetiştiler. Asla pişman olmazsınız.

Sefa Kahraman

Çok ilgili ve güler yüzlü hızlı bir hizmet aldık. Herşey için çok teşekkürler.

İrem Boyacı

Uzun zamandır aradığım evi bu kadar kısa sürede bulmamı sağladığı için Pınar Hanım’a minnettarım.İlgisi,çalışma prensipleri gerçekten harikulade. Gözünüz kapalı bir şekilde kendisine güvenebilirsiniz :)

B******* Ç*******

Pınar hanımın işini özenle yapması, samimiyeti,ilgisini,alakası benim için çok önemliydi.Çok memnun kaldım kendisinden.Tekrar çok teşekkür ederim

Esra Ulusoy

Bize göstermiş olduğu ilgi ve güler yüzü ile aradığımız daireye çok kısa zamanda ulaştık. Hiç bu kadar kolay olacağını tahmin etmezdik. Tüm destekleri için tekrar çok çok teşekkür ederiz.

Sefa Bayrakdar

Kendime uygun olan konutu çok kısa bir sürede gerekli desteği de sağlayarak bulmama yardımcı oldu. Pınar hanıma teşekkür ederim.

Mustafa Tokat

Pınar kızım dairemizle çok ilgilendi.Okadar emlakçıyla çalışmamıza rağmen uzun zamandır.satılamayan daireyi kısa sürede güzel sonuç ile tamamladı. Bizleri çok memnun etti. Artık dürüst, güleryüzlü danışman kızımız var.

Gültekin Çakır

Dairemizin satış sürecinde sorunlar çıkmasına rağmen sabırla takip ettiği için kendisine teşekkür ederiz. Pınar kızımla tekrar çalışmak isteyen herkese tavsiye ederiz.

Mehmet Sartık

Gerek Ayla hn. gerekse kızı Pınar hanımın ilgisi, dürüst ve güleryüzlü hizmetlerinden çok memnun kaldık. Her zaman kendileriyle çalışmak isterim.

Gülten Altıntaş

İşlerimizi sorunsuz ve zahmetsizce çözdüğü için teşekkür ederiz.Kendisine başarılar diliyorum.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.