-Profesyonel hizmet için, benimle iletişime geçin!-Deneyerek vakit kaybetmeyin, benimle çalışın, her zaman kazanan siz olun

Almanya Bayreuth doğumluyum. Sırasıyla Alanya Lisesi, sonrasında Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı, Çukurova Üniversitesi Almanca Öğretmenliği ve AÖF Emlak ve Emlak Yonetimi, mezunuyum. Turizm Sektöründe 5 yıl, mağazacılık sektöründe, kurumsal bir firmanın idari kadrosunda 5 yıl, görev yaptıktan sonra Adana' da Gıda sektöründe kendi işimi yaptım. 2018 de Çocuklarımın Eğitimi sebebiyle İzmir' e yerleştim. 2019 yılında Gayrimenkul sektörüne; Türkiye de sektörün markası olduğuna inandığım REMAX ile girdim. Halen Remax Adres Ofisinde, Bostanlı Bölge çalışmaktayım.

Aldığım Eğitimler arasında, Satış Teknikleri Eğitimi, Yaratıcı Drama, Tiyatro, Satış Yonetimi gibi eğitimleri sayabilirim. Seyahat etmek, kitap okumak, yemek yapmak, film izlemek, kamp yapmak, doga yürüyüşleri ve spor ilgi alanlarımdan bazıları...

Hayatta hiçbir şeyin tesadüf olmadığına inananlardanım, saygı, dürüstlük, hayatta en önem verdiğim erdemlerdendir.

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Mağaza/Dükkan

Bildiği Diller

Türkçe, Almanca

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2019

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2021

Bu eğitim Ticari alanda faaliyet göstermeyi düşünen RE/MAX'lilerin başlangıç seviyesinde ticari bilgiler öğrendiği programdır.

2022

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.
Hülya Barutçu Özkan portföyünde 2 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 2 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Fazıl Peker

RE/MAX Adres Gayrimenkul Danışmanı Hülya Barutçu Özkan Hanım'a, kiralama sürecinde göstermiş olduğu gayreti, işine olan hakimiyeti ve kiralama sürecini son aşamaya kadar takip etmesi nedeniyle teşekkür ederim. Başka bir kiralama sürecinde de Hülya Hanım'la çalışmaktan memnuniyet duyarım.

Ümmü Kaya

Samimi içten sıcak karşılamasıyla aile sohbeti tadında ve işini profesyonellikle yapan iyiki tanışmışım diyebileceğim insanlardan biri Hülya hanım.Kendisine Teşekkür ediyor iyi çalışmalar diliyorum.

Sümeyye Doğan

Hülya Hanım Manisa'dan evimi kiralamamda yardımcı oldu güler yüzü ve her konuda bana yardımcı olması beni çok memnun etti emekleriniz için çok teşekkürler ediyorum.

M******* G*******

Hülya Hanım İzmir’deki evimizi kiraya verme konusunda bize çok yardımcı oldu. Yorumu geç yazabildim. Uzakta yaşadıgımız ve gelemediğimiz için, kendisine anahtarı gönül rahatlığı ile teslim ettik. Sürecin her asamasında, kendi evi ve kendi eşyaları gibi ilgilendi evimizle. Tüm sorularımızı yanıtlamakta ve sorunlarımızı çözmekte hep yardımcı oldu ve halen de olmakta. Pozitif yapısı bir yana, Hülya Hanım son derece profosyonel ve güvenilir bir gayrimenkul danışmanı. Kendisine çok teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

A******* G*******

Ev satışında bana destek olduğu ve her konuda yanımda olduğu için sevgili Hülya hanıma sonsuz teşekkür ederim, başarılarının devamını dilerim

Onur Can

Hülya hanım sayesinde evimizi aldık. Bu süreçte bizim hep yanımızda oldu. Ev almamızda bizi yönlendirmesi ve desteğinden dolayı çok teşekkür ederiz. Hülya hanımı herkese tavsiye ederim.

K******* V*******

A highly professional and responsive person, she accompanied the deal at all stages of the lease of the apartment, prepared the contract and explained all its terms, helped solve all the issues of housing maintenance. Hülya is like Mr. Wolf from Pulp Fiction. She can solve any problem. I really appreciate her help and will recommend her to all my friends.

Suat Nasir

Bir çok gayrimenkul danışmanı ile iş yaptım, bundan sonra tüm gayrimenkullerin için Hülya hanimdan başladı ile çalışmayı düşünmüyorum. İşine son derece hakim , kibar ve saygılı çok teşekkür ederim.

Rena Akgul

Hülya hanım çok ilgili , uzakta yaşımamıza rağmen tüm konularda yardımcı oluyor, sağolsun hemen ilgileniyor , biz memnunuz.

M******* Z*******

A great professional, at all stages of rental housing has shown itself from the best side. She prepared and executed all the documents very quickly at the notary, resolved issues with utilities. I am very glad that I turned to this agent. Thank you very much!

Yunus Öz

Hanımefendi ve profesyonel kişiliği ile gönlümüzde taht kurmuştur. Eşim ve kendi adıma çok müteşekkiriz.

Dilek Albir

Bize sunduğu hizmet kalitesi çok üst düzeyde ve samimi olduğundan dolayı kendisine bu sayfada teşekkür etmek istiyorum. Hersey gönlünüzce olsun Hülya hanım.

Yunus Palaz

Nazik tavrınız ve her iki taraf için çabanıza çok teşekkür ederim

Nejla Edman

hülya hn.ile tanıdık tavsiyesi üzerine tanıştık iyikide tanışmışız çok güler yüzlü kibar işine hakim mükemmel bir bayan çok kısa sürede hiç sorun yaşamadan kiralama işlemini gerçekleştirdik çok teşekkür ederiz hülya hn.ve remax ailesi.

D******* A*******

Hülya Hanım ile emlak alım sürecinde tanistik. Hayatımda; işine bu kadar tutku ile bağlı,bu kadar güler yüzlü ve en önemlisi bu kadar güvenilir başka bir emlak danışmanı görmedim açıkçası.Ve isini sonuna kadar takip etmesi. Hülya Hanım ile karşılaşmamız gerçekten büyük şans.

Mevlüt Bedir

İhlas pazarlama olarak Remax da hülya hanımla 1 yıldır dır gayrimenkul kiralamada çalışıyoruz Hülya hanım işinin aşığı bir hanfendi Remax ve hülya hanımla çalışmaktan gurur duyuyoruz Mevlüt Bedir İhlaspazarlama Biz ihlaspazarlama olarak hülya h

Elçin Öz Çökük

Hülya hanım sayesinde Adana’da ki villamızın kiralama işi doğru kişi dogru fiyat ve hızla sonucandı, ustunden bır yıl gectıkten sonra bile kira artıs oranı ve rakam konusunda bizi bilgilendiriyor, bizi unutmadığı ve hala gerekli hatırlatmaları yaptığı icin tesekkür ederiz. İlk defa böyle bir hizmet ile karşı karşıya kaldım, vizyonu ve misyonu sayesinde gayrimenkul danışmanlığına bakış acımı degiştirdi. İyi ki tanıma ve birlikte calışma şansımız olmuş…

Seyhan Kaya

Hülya hanım bu güne kadar emlak sektöründe tanıdığım, işini en iyi yapan gayrimenkul danışmanı... İyi ki çalışmışım diyorum.

H******* D*******

Yıllardır çok istediğim yalı daireme Hülya Hn sayesinde kavuştum. Yaklaşık bir yıldır Amerikadan online görüşerek sürekli beni haberdar eden, hiçbir yardımı esirgemeden çok yakın bir dostluk kurduğum ve memleket özlemimi gideren/ ait olduğum İzmirime kavuşturan Hülya Hn iyiki varsın, iyiki yollarımız kesişti .

M******* B*******

Yakın çevremden tanıdığım ve zaten her konuda güvendiğim, Hülya hanımdan İstanbul da bulunan arsa satisimla ilgilenmesini rica etmiştim. Arsanın piyasa değerini araştırıp bana, bilgi verdiğinde; bir çok emlak ofisinden aldığım fiyatın üstündeydi satılabilir rakam ve bir günde kaporamizi aldı. 3. Gün benimle birlikte İstanbul'a kadar gelip sorunsuz bir şekilde satışını gerceklestirmeme yardımcı oldu. Hülya hanım nezdinde Remax Adres ofisine ve tüm ekibine teşekkür ederim .

Atalay Gölge

İlk günden satışın yapıldığı son güne kadar hem danışmanlık hemde ilgi alaka harikaydı Hülya hanıma ve ekip arkadaşlarına çok teşekkür ediyorum

M******* Ç*******

Hülya hanım ile, İzmir de bulunan gayrimenkulümüzü kiraya verme aşamasında, çok değerli dostumuzun tavsiyesi ile tanıştım. Uzakta olmam sebebiyle çözemediğim her problemde, kendisi bizzat kendi işiymiş gibi ilgilenerek, sonuca ulaştırdı. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

P******* A*******

Hülya Hanım hem insani yaklaşımları hem de profesyonellik anlamında, bir gayrimenkul danışmanından beklenmesi gereken kişilik özellikleri ile, bundan sonraki tüm işlemlerimizde arayacağımız ilk kişi.

Elvan Olgundemir

Kasım ayında Remax Adres Ofisten Hülya Hanım, konutumu kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde satışını gerçekleştirdi. Hülya Hanım'a inceliği, güler yüzü ve işini profesyonelce yaptığı için, bir kez daha kendisine ve Remax Adres'e teşekkürlerimi iletirim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Elif Ekin....

Hulya hanımla emlak satış sürecinde tanıştık. Güler yüzü, kibar ve sabırlı tavrı ve en önemlisi konusundaki hakimiyeti ve güvenilir tavrıyla stresli olan bu süreci kolayca aştık...Kendisine ve Remaxsa teşekkürler...

Nesrin Karadayı

İzmirde o zaman Ege ÜÜniversitesi’nde okuyan oğlum için Bornova bölgesinde ev ararken taşınırken yerleşirken kendi oğlu gibi ilgilendi Ayrıca yerleştikten sonra ne sorunumuz olduysa tamirat temizlik taşıma şirketi belediye ile ilgili su açma elektrik açma doğal gaz açma gibi ne konu olursa yakından ilgilendi ve hemen çözüme ulaştırdı kelimelerle tarif edemeyeceğimiz bir hizmet aldık çok çok teşekkür ediyoruz...

Derya Nüket Özer

Bu yıl üst üste gayrimenkul kiralama, satış işlerim oldu. Hülya hanım hızla en uygun biçimde halletmemi sağladı. Güler yüzlü, kibar ve güvenilir. Kendisini tanımış olmaktan dolayı çok mutluyum.

Mahmut Baydar

Her bakımdan (ilgi, diyalog, iş takibi, dürüstlük vb.) mükemmel sonuçlandı. Teşekkkür ediyor, iyi işler diliyoruz.

Damla Çoban

Kendisinden çok memnun kaldık.

Mustafa Akgül

Duruş ve konumu çok güven vericiydi.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.