-ÖNCE İNSAN SONRA EN İYİ HİZMETİ SUNMAKMerhaba, ben Semral ÖĞÜNÇ İstanbul Fatih de doğdum. Eğitim hayatımı en son Erenköy Kız Lisesini bitirdikten sonra çalışma hayatıma başladım. İlk olarak öğrendiğim işine Odaklan Dikkatli, Titiz ve En İyi Hizmeti Sunmak için yapabileceğinin en iyisini yap. Satış, Pazarlama, Muhasebe ve Finans departmanlarında uzun yıllar çalıştıktan sonra; inşaat sektörüne Büyükhanlı İnşaat A.Ş. firmasında ki Finans ve Muhasebe bölümünden Gayrimenkul Satış departmanına transfer edilerek başladım. İşimden ayrıldıktan bir süre sonra edindiğim tecrübeleri, Gayrimenkul Sektöründe Dünyada ilk sırada yer alan "RE/MAX"de değerlendirmeyi tercih ettim. Sektörün en iyisi ve bölgesinde en iyisi olduğunu düşündüğüm Türkiye"nin en büyük ofisi olan RE/MAX CADDE Ofisinde, Gayrimenkul Danışmanıyım. Amacım En Doğru ve En İyi Hizmeti Sizlere Güvenli Olarak Sunmaktır.

Uzmanlık Bölgesi

Feneryolu Mah. / Kadıköy

Uzmanlık Alanları

Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2019

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2020

RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir.
Semral Öğünç portföyünde 2 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

M*******

Günlerdir araştırmalarımız sonucunda böylesine iyi ve profesyonel bir emlakçıyla anlaşmak bizi çok mutlu etti. Her şey ve en önemlisi yardımları için kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Ömer Deler

Yardimlari icin tesekkur ederiz.

Nurcan Önal

Teşekkürler

Serkan Demir

Nitelikli açıklayıcı ve sonuç odaklı çalışma prensiplerine sahip;başarılı,saygin,yardim sever Tanışmaktan onur duyduğum güzel bir insan...

Merve Baysan

Nazik, oldukça profesyonel, çözüm odaklı ve insan ilişkileri oldukça iyi. Bu sektörde işini layıkıyla yapan az sayıda insandan biri..

Farideh Bayer

Ilgili prezentable

Zeliha Ortatepe

Semral Öğünç hnmi tanıdığıma çok memnun oldum benim dairemi bir kaç defa kiraya verdi çok düzgün ve guvenirli ve çok titiz çalışıyor kendisine yaptıklarından dolayı çok teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyoruz

Tilbe Saka

Semral Hanım her konuda yardımcı, konusunda oldukça uzman. Gerek güzel iletişimi gerek profesyonelliği için teşekkür ederiz.

Özlem Artuç

Semral Hanım ' ın güleryüzlü ,dürüst ve hızlı servisinden dolayı çok teşekkür ederiz . Son derece profesyonelce davranışı içinde ayrıca teşekkür etmek isterim . Emeğinize sağlık Semral Hanım .

Nubar Hadizade

Kendisi tüm süreçte çok profesyonel ve bilgili bir şekilde yardımcı oldu. Ayrıca samimiliği ve içtenliği ile çok değerli bir kişiliğe sahip.

Soner Erden

GÜVENİLİR, YAPICI VE UYUMLU YAKLAŞIMI İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

Zeliha Ortatepe

SEMRAL Hanım'a herşey için çok teşekkür ediyorum. iyi ki böyle dürüst, çalışkan birini tanıdım.

Serkan Demir

İstanbul'a Ailem ile yaşamak için geldiğimizde, başlangıçta bu kadar güzel bir insanla tanıştığımız için çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Mütevazi, açıklayıcı ve yardımsever iyi niyetlerinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. Keşke tüm insanlar bu kadar iyi olsalar.

Gizem Arslan

Ev kiralama, satın alma konularında, bundan sonra hep Semral hanım'la ilerleyebiliriz. Kendisinin verdiği hizmetten çok memnun kaldık.

Nursel Dülger

GÖSTERDİĞİ İLİ VE ALAKADAN DOLAYI ÇOK MUTLU OLDUK. TEKRAR GÖRÜŞMEK ÜZERE

Nilgün Karabıyık

samimi, içten, yardımcı olmasından dolayı teşekkür ederiz.

Cavit Doğruyol

BİZ ÇOK MEMNUN OLDUK KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDERİZ.

Kıvanç Özüateş

Semral hanm çözüm odaklı ve olumlu düşüncelerle hızlı olarak kiralama işlerimizin eksiksiz tamamlanmasını sağladığı için teşekkür ederim.

Kadir Macit

mesleğini severek ve güven verenbir danışman, ayrıca her iki tarafıda düşünerek saygı ve güven çerçevesinde sunduğu hizmetten dolayı teşekkür ederim :)

Çiğdem Murtezaoğlu

iletişimi ve takibi son derece iyiydi. ayrıntılı bilgi verildi.

Bilgin Demir

Semral hnm ilk tanıştığımız günden itibaren, evi gösterirken ve ev sahibi ile iletişimde çok yardımcı oldu. Süreci içten bir şekilde takip etti ve zamanında bilgilendirmeleri yaptı.

Meriç Hepsağ

Semral hanımbizlere çok kısa zamanda ve çok iyi bir şekilde yardımcı oldu. teşekkür ederiz.

Seher Bağcı

Semral Öğünç - Remax Cadde danışmanı ile çalışmaktan çok memnun kaldım. Her konuda tecrübeli, hızlı, aydınlatıcı ve işinin ehli çok teşekkür ederim.

Orhan Esen

Profesyonel iş yaklaşımı, güleryüzlülüğü ve samimi tavırları ile gayrimenkulümün kiralanması konusunda ki tam desteği için kendilerine teşekkürlerimi iletirim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.