Sektörde güven... Ben Mehmet Ali Bayuk 14 Şubat 1979' Adana'da doğdum.Muğla Sıtkı Koçman Ünv. İşletme mezunuyum. 3 yıl Bankacılık satış, 8 yıl Uluslararası Taşımacılıkta satış ve 3 yıl da Dış Ticaret Yöneticilik alanlarında kariyerim oldu.Kurumsal ve global alanda edindiğim bilgi ve tecrübelerimi, bir meslek olarak düşündüğüm ve yaşam tarzımı da buna göre dizayn ettiğim Gayrimenkul sektörune adapte edip, bundan sonraki hayatıma, 'Profesyonel Gayrimenkul Danışmanı' olarak devam etme kararı aldım. Saygı, sevgi, hoşgörü, empati ve profesyonellik sizin için önemli ise beni arayabilirsiniz.

Uzmanlık Bölgesi

Altınkum Mah. / Konyaaltı Arapsuyu Mah. / Konyaaltı Gürsu Mah. / Konyaaltı Kuşkavağı Mah. / Konyaaltı Liman Mah. / Konyaaltı

Uzmanlık Alanları

Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2019

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2020

RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir.
Mehmet Ali Bayuk portföyünde 8 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 8 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Koray Hüseyin Kargın

Mehmet bey çok saygıdeğer ve işinde deneyimli bir beyefendi. Detaylara hakim olması ve hızlı çözüm bulması ile işleri hızlandırdı. Kendisine teşekkür ederim

Noran Kojan

Mehmet Ali Bey'e çok teşekkür ederim. Kısa sürede işlemi sonlandırdı. Yine çalışmaya devam edeceğim.

İbrahim Baş

çok başarılı bir gayrimenkul danışmanı başarılarının devamını dilerim çok yardımcı oldu teşekkürler sunum çok profesyoneldi.

Meriç Tahan

Konyaaltı bölgesi gayrimenkul işlemlerimde her zaman Mehmet Bey ile çalışacağım

Berkan Yılmaz

Kendisinin müthiş sunumu ve kiralama sürecindeki üstün profesyonelliği sayesinde zor olan kontrat sürecini başararak villayı kiralamamıza vesile oldu. Bundan sonraki gayrimenkul işlemlerimiz ile ilgili kendisiyle iletişimde olacağız. Teşekkürler..

Merve Doğan

Mehmet Ali Bey'in gerek iletişimi gerek se sektörel tecrübelerinden çok memnun kaldık. Kendisi çok ilgiliydi, teşekkür ederim.

Göksel Balcı

Mehmet Ali Bey işine son derece hakim, bilgili ve samimiydi, biz tanımaktan memnun olduk. Herkese onunla çalışmayı tavsiye edebiliriz

Rüzgar Dumlu

Mehmetali Bey'in hizmet kalitesi mükemmeldi. Kendisini herkese memnuniyetle tavsiye ederim.

Çağrı Tatar

Sektörde işinin uzmanı Antalya'ya çok hakim ve çok bilgili birisi tanıdığım en dürüst gayrimenkul danışmanı

Çağdaş Irmak

Her soruma bıkmadan usanmadan cevap verdi. Çok sakin ve işine hakimdi.Konuşmasından verdiği bilgilerden profesyonelliği hissediliyor. Kendisine başarılar diliyorum.

Nehir Zorlu

ilgili, güler yüzlü, işin de profesyonel birisi ve sıkıntı olabilecek her türlü konuyu pratik bir şekilde çözmüştür. Son derece güvenilir bir emlak danışmanı kendisine teşekkürler

Irmak Coşkun

Tüm sorularımızı eksiksiz cevaplayarak, aklımızda soru işaretleri bırakmadan tüm süreçte bizlere yardımcı oldu kendisine teşekkür ederim

Derya Merzuk

Piyasaya çok hakim bütün sorularıma cevap verdi. Ayrıca çok tüm işlemlerimde kendisinden destek alıcam ve tanıdığım herkese tavsiye edicem.

Mohammad Kadhım Abdulrıdha Al Bakrı

Mehmet Ali bey bize çok yardımcı oldu. Teşekkürler

Deniz Kurtar

Mehmet Ali bey sunum konusunda çok bilgiliydi. Bizim her sorumuza içtenlikle cevapladı. Teşekkürler

Ahmet Elvan

Mehmet ali bayuk profesyonel başarılı bir danışman. İşlemlerimizde bize çok destek oldu.

Rabia Çeliker

Mehmet Ali Bey ile çalıştığımız için şanslıyız. Başarılı bilgili bir danışman. Donanımı sayesinde bizi doğru yönlendirdi. Çok teşekkür ederiz. Memnun kaldık.

Ünal Öztaş

Mehmet bey ne kadar güvenilir, özenli bir danışman olduğu konusunda bizi çok memnun kıldı. Ev arama sürecimizde kendisine rastladığımız için çok şanslıyız

Umut Kösemek

Mehmet Ali bey ile çalışmak büyük keyifti. kısa sürede evimizi istediğimiz kiracı adayına verdi. Profesyonel başarılı bir danışman.

Osman Şafak Güleç

Mehmet Ali bey bize istediğimiz bütçeye uygun ev bulana kadar sabırla ve özenle bir çok alternatif sundu. ve en iyisini seçmek bize kaldı. Çok teşekkür ederiz.

İpek Harbeli

Mehmet Ali Bey işinde çok mükemmelliyetçi bir danışman. Çok teşekkür ederiz.

Sıdıka Güven

Harika bir insan çok beyfendi ve isini cok guzel yapiyor

Charles Henry Jean Paul Mourot

Mehmet Ali Bayuk was incredibly helpful in our quest for real estate. He took the time to understand our needs and assisted us in finding the perfect home.

Fatma Köse

Kesinlikle Mehmet Ali Bayuk'u gayrimenkul ihtiyaçları için düşünen herkese tavsiye ederim. Onun desteği, rehberliği ve samimiyeti, ev arayışınızı en iyi şekilde yönlendirmenize yardımcı olacaktır. Teşekkürler Mehmet Ali Bayuk, harika bir deneyimdi!

Ali Faruk Küçükmumcu

Mehmet Ali bayuk ev arayışınızı en iyi şekilde yönlendirmenize yardımcı olacaktır. Kesinlike tavsiye ediyoruz.

Mustafa Abay

Çok teşekkür ederim, uzun süredir çalışırız birbirimizi anlıyoruz, çalışabilecek bir emlak danışmanı tavsiye ederim. Mehmet Ali bey. 🙋🏻‍♂️

Alican Doğan

Mehmet bey “ Bizi her zaman en özel kiracılarla buluşturduğunuz için çok teşekkür ederiz" kendilerini gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

S******* Ç*******

Süreci çok sabırlı bir şekilde yönetti. Sabrına hayran kaldık.

Cüneyt İrfan Erdoğan

Profesyonellik tam da Mehmet Ali Bayuk Bey’e uygun bir tabir. Kendisini kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim.

Leyla Bayış

Ne istediğinize yönelik en güzel yatırım yapabileceğiniz evleri arsaları buluyor ve sonuna kadar da ilgileniyor. Ayrıca ne gerekiyorsa yardımcı oluyor gerçekten tavsiye ediyorum.

Dilay Kaçar

Mehmet Ali Bey’e emekleri için çok teşekkür ederiz. Pozitif, güler yüzlü, işinde son derece titiz ve başarılı. Sürece hakimdi, tüm sorularımızı içtenlikle yanıtladı ve bizlere her konuda yardımcı oldu. İyi ki sizinle çalışma fırsatımız oldu, başarılarınızın devamını dilerim.

انگجی علی

Dürüstlüğü için kendisine minnettarım.

Olga Güllü

Ali is a very friendly agent who will support you throughout your research project. He has a large network of knowledge in Antalya which will be valuable to you. If there is a problem he will not let you down. Ali is a reliable agent you can trust.

Marat Saıdbatalov

Mehmet Ali beye çok teşekkür ederiz, ilgili bir danışman.

Asude Delibaşlar

Mehmet Ali bey çok profesyonel bir gayrimenkul danışmanı. Çok memnun kaldık. Başarılar dileriz.

Hakan Eryiğit

MehmetAli Bey çok samimi ve profesyonel bir danışman, memnun kaldık.

Ekin Güllük

İşine hakim ve iş takibi konusunda çok başarılı.

Murat Çintan

Mehmet Ali bey gayet ilgili dürüst davrandı teşekkür ederim kendisine

Cüneyt İrfan

Kendisiyle 2. kez ev satıyorum. kesinlikle en iyi elemanlarınızdan birisi olduğunu düşünüyorum. başarılarının devamı dileklerimle...

Hande Balat

Çözümü ve sonuç odaklı olması fevkalade. başarılarının devamını dilerim

Alya Sabır

Bilgisi ve güvenilirliği yüksek bir danışman, her şey için teşekkür ederiz

Alihan Pollaz

Değerli bir danışman mehmet ali beye teşekkür ederiz

Abdurrahman Özer

Başarili bi̇r danişman, profesyonel,

Hümmet Canan

Çok başarılı bir danışman. profesyonel,sabırlı.

Birkan Coşkun

Mehmet ali bey e çok teşekkür ederiz. kardeşimin tayini antalyaya çıktığında ev ararken bu kadar güvenilir ve profesyonel hizmet alacağımız aklımıza gelmemişti. çok memnun kaldık.

Mehmet Çabukel

Mehmet ali bey çok başarılı bir danışman. tüm sürece çok hakimdi. bizi bilgilendirdi. çok memnun kaldık. kendisi ile ileride çalışmayı çok isteriz.

Selime Ak

Mehmetali bey ile çalışmak büyük ayrıcalıktı. kendisine sonsuz teşekkürler.

Fuat Sarı

Çok bilgili, donanımlı, profesyonel bir danışman.

Berker Aslan

Gayrimenkul hakkında en ince detayına kadar hakim ve tüm sorularımıza içtenlikle ve hiç sıkılmadan cevap verdiği için kendisine teşekkür ederiz.

Faruk Özcan

Başarılı ve dürüst bir danışman, her konu da çözüme ulaşmak için soğukkanlı

Furkan Geçer

Mehmet beye çok teşekkür ederiz. babamlara ev ararken kendisine ulaştık ve çok mmenun kaldık.

Caner Arı

Mehmet ali beyle çalışmaktan çok mutlu olduk. i̇yi bir danışman. i̇şinde son derece titiz ve özverili.

Sibel Doğan

Mehmetali̇ bey i̇şi̇nde son derece başarili bi̇r danişman. çok sabirliydi . teşekkür ederi̇z

Hörü Eylül Kaynak

Ki̇ralik ev arama süreci̇nde bi̇ze destek olan mehmet ali̇ beye çok teşekkür ederi̇z. çok kibar ve profesyoneldi.

Ataberk Akkuş

Bilgisi ve çalışkanlığına hayran kaldık, her şey için teşekkür ederiz

Sabri Aktürk

Mehmet Ali Bey’in hizmetin çok memnun kaldım.

Anton Shalaev

Thanks to Mehmet Ali i saved a lot of time during all procedures. Since he perfectly speaks english - there is no language barriers. Always punctual, mobile, hassle free specialist. Definitely recommend!

Irina Onikova

Türkçe bilmiyorsanız, Antalya'da mülk seçmek, fiyat ve anlaşma koşullarını müzakere etmek, gerekli tüm belgeleri hazırlamak kolay değildir. RE/MAX AQUA gayrimenkulden Mehmet Ali Bayuk ile tanışma şansımız oldu. Mehmet, talebimize uygun mülkü seçti, satıcılarla bizim için uygun bir zamanda pazarlık yaptı, müzakereye bizim adımıza katıldı, gerekli belgeleri hazırladı ve anlaşmanın tüm aşamalarında bize eşlik etti. Mehmet mükemmel İngilizce konuşuyor ve hizmet seviyesi Avrupa seviyesine tekabül ediyor. Bu işbirliğinden kendimizi rahat ve kesinlikle memnun hissettik. Antalya'da yüksek vasıflı bir uzman olarak RE/MAX AQUA emlak ve emlakçı Mehmet Ali Bayuk'u tavsiye edebiliriz. Türkçe bilmeden Antalya emlak bulmak, işlem fiyatı ve şartları üzerinde anlaşmak ve bunun için gerekli tüm belgeleri hazırlamak zordur. İhtiyacımıza yakın mülkleri seçen, uygun bir zamanda bir inceleme ayarlayan, satıcıyla bizim adımıza pazarlık yapan, belgeleri hazırlayan ve işlemin her aşamasında bize eşlik eden emlakçı Mehmet Ali Bayuk ile tanıştığımız için şanslıydık. Mehmet mükemmel derecede İngilizce bilmektedir ve hizmet seviyesi Avrupa'dır. İşbirliğinden memnun kaldık ve RE/MAX AQUA acentesini ve yetkili bir uzman olarak acente Mehmet Ali Bayuk'u tavsiye ettik.

Anton Shalaev

Thanks to Mehmet Ali i saved a lot of time during all procedures. Since he perfectly speaks english - there is no language barriers. Always punctual, mobile, hassle free specialist. Definitely recommend! Mehmet Ali sayesinde tüm işlemlerde çok zaman kazandım. Mükemmel derecede ingilizce konuştuğu için dil engeli yoktur. Daima dakik, mobil, sorunsuz uzman. Kesinlikle tavsiye ederim!

Olga Akhtereeva

Teşekkür ederim. Mehmed Ali harika bir emlakçı. 1 yıllığına ev kiralaması hızlı ve kolaydı. Uygun fiyata iyi bir konut bulmasına yardım etti. Bu emlakçıyı tavsiye ederim Mehmed Ali profesyonel, dürüst, cana yakın ve pozitif bir insan 😏

Elizavate Paramonova

Profesyonel yardımınız için çok teşekkür ederim! Sizinle çalışmak kolay ve basitti. Dikkatli seçim, detaylara dikkat, psikolojik destek, tüm hukuki konularda yardım. Tüm dileklerimi dinleyerek ustalıkla benim için bir daire seçtin! Sonuç olarak - benim için mükemmel daire. Yardımınız için teşekkür ederiz ve daha fazla işbirliği için sabırsızlanıyoruz!

Boris Bergman

Mehmet Ali Büyük tanıdığım en iyi emlakçıdır. Dürüst, temiz, terbiyeli, arkadaşlarım onunla vatandaşlık kapsamında bir daire satın aldı ve bize tavsiyelerde bulundu. Mehmet Ali her zaman her konuda bize yardımcı oldu. Oldukça zor müşteriler olmamıza ve yurtdışında pek çok şeyin Rusya'dakinden farklı düzenlenmiş olmasına rağmen, Türk gerçeğine uyum sağlamamıza ve paramız ve isteklerimiz için en iyi daireyi seçmemize yardımcı oldu. Tapayı hemen aldık. Şimdi 240 metrelik dairemizde mutlu bir şekilde tadilat yapıyoruz)))

Fatma Ölmez

Mehmet Bey işine önem veren, saygılı bir danışman. Biz çok memnun kaldık. Çok yardımcı oldu bize.

Mehmet Girici

Mehmet Ali Bey'den çok memnunum. Emekleri için çok teşekkür ederiz.

Merve Işık

Mehmet Ali bey bilgili bir emlakçı. Biz çok memnun kaldık.

Елена Щурова

Я работала с агентом Мехмед Али Байук. Он высоко квалифицированный специалист. Прекрасно подбирает варианты в соответствии с требование клиента. Грамотно даёт консультации, занимается проверкой документов недвижимости и сопровождением сделки.

Alfiya Gabitova

Отличный Реэлтор , честный и очень хороший человек

Альфия Габитова

Агенство хорошое , особенно Мехмет Али Буюк

Андрей Мелехин

Коммуникабельный, профессионал, отзывчивый, вежливый, пунктуальный, эрудированный

Pınar Seha Tekin

Çok çalışkan,dürüst ve çok güvenilir.

Mohammadmahdı Sohrabbeyg

Çok iyi, dürüst ve saygılı bir insan. Çok yardımcı oldu. Tavsiye ederim.

Sertunç Tiryaki

İlgili, bilgili ve çözüm odaklı. Çok teşekkürler.

Sevilay Yazıcı

k görüşmemizden itibaren içtenliği, ilgisi, iyi bir dinleyici olması, ne istediğimi çok iyi anlayıp en uygun yerleri göstermesi, satın alma süreci boyunca iş takibi, soru cevap, bilgilendirme ve benzeri her konuda mükemmel desteğiyle bir danışman değil arkadaş gibi ilgilendi. Güler yüzü, saygısı, anlayış ve hoşgörüsüyle kendimi güvende hissettim. Her aşamada yanımda olup hiç yalnız bırakmadığı için çok teşekkür ederim. Gayrimenkul için artık başkasına gitmem. Sağlıklı günler ve başarılarının devamını diliyorum.

Alev Güven İbiş

İlgili , bize her zaman destek oldu. Her soruya anında cevap verdi. Kibar konuşma tarzı , sakinliği , bize güven verişi çok iyiydi. Güven her şeyden önce geliyor. Teşekkürler.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.