İzmir'de doğdum. Anadolu Üniversitesi İşletme ve Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümlerini bitirdim. Uzun yıllar İzmir Ticaret Odasında yönetici olarak çalıştım. İzmir'den İstanbul'a taşındığımda Remax Dora Ofis ile tanışarak Remax Dora ailesinin bir parçası olarak burada Gayrımenkul Danışmanı olarak başladım. Yeni yaşam alanlarınızı oluştururken yanınızda olmak, doğru kararlarla ve en uygun piyasa koşullarında, en uygun zamanı seçerek; mülklerinizin hızlı ve güvenli bir şekilde satışı, yeni bir mülk edinme ve kiralama konularında sizlere yardımcı olmak üzere buradayım.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2019

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2020

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.

2023

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.
İpek Koca portföyünde 3 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 3 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ali Akça

İpek hanıma, ilgisi, alakası ve profesyonel yaklaşımı için teşekkür ederiz. Sizlerden çok memnun kaldık.

Ayla Doğan

İpek Hanım sizinle 4. İşlemimiz oldu desteğiniz için çok teşekkür ederim iyi ki RE/MAX Dora ve iyi ki siz🙏

Derya Demirel

İpek hanıma sonsuz teşekkürler. Aynı sektörden olmanın gururunu yaşattı kiralama yaptigim daire için kisa bir surede bütün ilgisi alakası guler yüzü çözüm odaklı olması makul şartlarla sonuçlandırması ve memnuniyetinizden emin olma duygusu ile işinin erbabı ve severek yaptığı o kadar belli ki. Gerçekten tüm emeği için minnettarım. 🙏

B******* B*******

İpek hanıma, ilgisi, alakası ve profesyonel yaklaşımı için teşekkür ederiz. Birlikte çalışmaktan çok memnun kaldık.

Seçil Gürbüz Arslan

İpek Hanım sizin ile yollarımız 3 yıl önce kesişti iyi ki diyorum.Profesyonel Desteğiniz ve ilginiz için çok teşekkür ederiz eşim ve ben başarılarınız daim olsun saygılarımızla.

Ruya Genç

Gostermis oldugu ilgi icin kendisine tesekkur ediyorum.

Gulluzar Uludag

Danışmanı miz İpek hn.dan memnun kaldık.3 yıl öncede aynı dairemizi en kısa sürede seri olarak kiraya vermişti. Heriki taraf içinde makul olan sorunları çözüme ulastirip orta yolu bulmayı başarabilen kişiliğe sahip. Biziler için bu çok önemli .Başarılar diliyorum kendisine teşekkür ediyorum.

Huseyin Ayaz

Mesleki bilgisi Sogukkanli ve uzlastirici yaklasimjyla isini cok iyi yaptigini soyleyebilirim tesekkurlerimle

Yiğit Zarbun

İpek hanım ile evimizi kolaylıkla kiraladık. kendisinin açık iletişimi ve devamlı iş takibi sayesinde süreç bizim için oldukça verimli ilerledi. emekleri için kendisine teşekkür ederiz.

Sevda Şahin İhsanoğlu

Şeffaf - doğru - disiplinli - zarafet denilince RE/MAX Dora İpek Koca akla geliyor.. Her şey için teşekkürler …

Selman Nural

İlgi ve alakanız için çok teşekkürler ipek hanım başarılı ve profesyonel çalışma mükemmel tekrar çalışmak dileğiyle

Songül Yağyapan

RE/MAX ailesinden sevgili İpek Hanım'a çok teşekkür ederiz ilgisinden bizlerle çok iyi ilgilendi çok memnun kaldık.

Yiğit Nural

İpek Hanım'ın ilgisi ve satış konusunda tecrübesi sayesinde kısa sürede satış yapıldı. Her konuda yardımcı olduğu ve iletişimde kaldığı için teşekkür ederim. Emeğine sağlık.

Engin Coşkun

Maltepe Gülsuyu mahallesi de bulunan 2 adet kiralık dairemiz ipek koca hanım tarafından ivedi bir şekilde neticelendirilmiş olup profesyonel olarak sonuçlandı kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim

Sevgi Sezgin

Ev satın alma sürecimizdeki desteğiniz, iş takibi konusundaki hassasiyetiniz ve taleplerimize karşı işbirlikçi yaklaşımınız için çok teşekkürler.

Mehmet Akpınar

İpek koca , İlginiz ve yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim

Birtan Kavci

Çok kısa zamanda ve hiç bir problem yaşamadan evimin satışını gerçekleştirdiginiz için çok teşekkürler. Titiz ve saygın çalışmalarından dolayı Remax Dora ailesine ve danısmanımız İpek hanıma teşekkür ederiz.saygılar

S******* T*******

İpek hanım güvenilir ve samimi oluşunuz çok teşekkür ederim 🙏 tüm süreçleri kolaylık sağlayarak çözüm odaklı olmanızla birlikte süreçleri hızlı bir şekilde sonuçlandırdığınız için ayrıca teşekkür ederim.

Ayla Doğan

Merhaba, İpek hanım yine güzel bir çalışma oldu. Sizden 3. Kez danışmanlık almaktan çok memnunum:) bu sektörde vazgeçilmezim oldunuz. Yeni dönemlerde tekrar görüşmek üzere🙏 :)

Ahmet Saraç

İtinalı bir çalışma yürüttü İpek Hanım. Çok hızlı bir kiralama süreci oldu. Kiracı profili de önemliydi. Teşekkürler..

Çağatay Gürses

Çok kısa bir sürede dükkanımın satışını gerçekleştirdi. Detaylı bilgilendirmeleri, bölgeye hakim olmasıyla işini çok profesyonelce yapıyor. Kendisine teşekkür ediyorum.

Alper Korkmaz

İpek hanım tanışmamızın hemen sonrasında bizimle ilgilenip evimizin kısa sürede kiralanması konusunda bize destek olmuştur.

Ebru Öztürk Topçu

Vermiş olduğunuz özverili ve samimi çalışma şeklinden dolayı teşekkür ederim.

Sevda Şahin İhsanoğlu

Avukat olarak şahsi ve müvekkillerimin iş ve işlemlerinde her zaman basiretli , tetkik eden , araştıran biri olmama rağmen İpek hanımı görür görmez portföyünü teslim ettim . Öncelikle kibarlığı , zarafeti, işindeki titizliği karar vermeme etken oldu . Kendine tam yetki verdim ve çözüme kısa zamanda ulaştık .. Teşekkürler Remax teşekkürler İpek Koca ..

A******* D*******

İpek Hanım Merhaba, Daha önceden olduğu gibi bu son süreçtede bana çok destek oldunuz. Her şey için çok teşekkür ederim. Bu sektörde danışmanlığa ihtiyacım oldukça kapınızı çalışıyor olacağım. İyi varsınız:)

S******* K*******

Sürecin başından sonuna gayet ilgili ve güleryüzlü idi. Destekleri için teşekkür ederim.

Özlem Önal

Remax/Dora İpek hanım sayesinde tanıştık yeni evimizle.Herşey için teşekkür ederiz. Doğal ve ciddi sunumunuzla tanıştığımız bu evin, hepimize sağlık huzur ve bereket getırmesini dilerim ..

Tuğba Tire

İpek Hanım 'la çalışmak her zaman çok keyifli ve güven verici. İşini severek yapan ve çok ciddiye alan bir profesyonel kendisi. Detayların üzerinde titizlikle duruyor ve danışanları için karşılıklı fayda sağlamaları için elinden geleni yapıyor. Dairemiz kiralamaya hazır olur olmaz 2 gün içinde kiralama yaptı ve tam da istediğimiz şartları sağladı.

Iuliia Arkhipova

Ben Türkiye'de yabancıyım ve buradaki iş sözleşmem sırasında uzun süreli kiralık bir daire bulmam gerekiyordu. İpek Koca harika bir iş çıkardı ve tüm süreci mükemmel bir şekilde organize etti. Noter tasdikli sözleşme, noter tasdikli pasaport tercümeleri ile birlikte benim için hazırlandı. Sürecin her adımında gerekli yardım ve açıklamaları aldım. Henüz Türkçe bilmememe rağmen benim için her şey netleşti. İpek Koca'ya büyük ve nazik yardımları için teşekkür etmek istiyorum.😌

İkbal Sarıkaya

Sevgili İpek Hanım’a bir başka hizmet sağlayıcıda 1.5 aydır kiracısını arayan dairemizi 1 günde ve ilk gören kişiye kiralamamızı sağladığı için çok teşekkür ederiz.Kendisini çok sevdik.Tekrar görüşmek dileğiyle…SEVGİLER İKBAL

Yaşar Tayfun Vardar

Maltepede bulunan evimizin kiralanmasında İpek KOCA Hn.danışmanlık hizmeti vermiştir. Kendisi işini son derece iyi yapan, kibar, bilgili ve iletişimi çok güçlü biridir. Her şeyden öte, insanlara zor güvenen annem, onunla tanıştırdığım için bana "teşekkür" etti, gerisini siz düşünün... Bundan sonra yapacağım emlak işlerinde gözüm kapalı İpek KOCA hanımefendiden yardım isteyeceğim... Tekrar teşekkürler İpek Hn.

S******* Y*******

Talihsiz bir şekilde başlayan ev arayış sürecimiz ipek hanım ile birlikte mutlu son ile bitti. Tüm gelişmelerden anında haberdar eden, kibar ve özverili çalışan bir insan. Hem Remax ailesine hem de ipek hanıma çok teşekkür ediyoruz.

Serpil&ferdi Çelik

Sevgili Remax Dora ekibinize öncelikle çok teşekkürler güler yüzünüz için ama bize herşeyden önce aile olan sevgili İpek Koca için çok çok teşekkür ederiz bizi hiç yalnız bırakmayıp bize destek olduğunuz için Remax Dora sizinle çalıştığı için çok şanslı siz olduğunuz için hep tercihimiz Remax Dora olucak 🙏

Emad Mahmutoğlu

İpek Hanım, harcadığınız emek için çok teşekkür ederim, yaptığınız işten memnun kaldım.

Binnur O'connor

Aldığım hizmetten gayet memnun kaldım. Gayrimenkul ile ilgili bütün sorularımızı net bir şekilde cevapladı. Kendisine teşekkür ederim. Satışta soyadımdan dolayı yaşanan sorunları benimle birlikte çözdüler. Hassas olan bu konuyu bütün tarafları rahatlatarak çözdüler. Bunun İçin de ayrıca teşekkür ederim 🙏🏼. Remax olduğu için güvendiğimiz emlak firmasının ayrıca çalışanına da güven duyduk. Süreç sancılı olmasına rağmen her durumu anlattı yardımcı oldular. Daha ne diyeyim bilmiyorum. Güvenle çalışılır kendileriyle 👍🏼

Gürkan Alantaş

Kiraladığımız ev vesilesi ile tanıştık İpek Hanım la. Gerçekten işini bu kadar özverili severek yapan az sayıda insan vardır. Daha sonra kiraya vereceğimiz ev için yardımcı olmasını istedik. İlanı hızlıca girme, ilan bilgilerinde gerekli açıklamaları yazma şekli ve fotoğrafları seçme konusunda gayet profesyonel. Hem hızlı bir şekilde kiraya verdi hemde arayan müşteriler hakkında her seferinde arayıp bilgilendirdi. Önemsemediğim konularda bile müdahale edip olması gerektiği gibi süreci ilerlettiği için ayrıca teşekkür ederim. Hızlı, her aşamada bilgilendirme yapan ve kafanızda soru işareti bırakmayan biri. Kesinlikle her zaman birlikte çalışmayı tercih edeceğim ve önereceğim biri.

Can Örmeci

Alım satım işlerini hep stresli görmüşümdür fakat İpek Hanımın özverili çalışması , dakika dakika gelişmeleri bildirmesi ve çıkan aksaklıkları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturması sayesinde satış işleminde her şey yolunda gitti diyebilirim. Kendisine çok teşekkür eder , çalışma hayatında başarılar dilerim.

Arda Gülle

Müşterisi Olduğum Remax ailesi Önce Güven Veren Kibar Zarif Ve Bir Okadar Donanımlı İkna Kabiliyeti Oldukça Etkili Profesyonel Danışmanlığı Hızlı Satışlarından Bizlere Maksimum Hizmet Veren En İyi Şekilde Ve En Kısa Sürede Satışa Ulaşmamızı Sağlayan Tek Gectigim Remax ❤️Gayrimenkul İpek Hanima Ve Ailesine Sonsuz Teşekkürler ederim 🌹🙏🙋

D******* G*******

İşin hakkını vermek bu olsa gerek. İpek Hanım'a ilgisi, samimiyeti ve taşınmazımızı dakikalar içerisinde kiraya vermemize yardımcı olduğu için teşekkürü borç bilirim.

Gürkan Alantaş

Güler yüzlü anlayışlı işini de profesyonelce yapan biri. Gönül rahatlığıyla evinizi kira yada satılık için emanet edebilirsiniz. Kesinlikle tekrar çalışmak istediğimiz ve tavsiye edebileceğimiz biri. Tekrardan teşekkürler İpek Hanım

Barış İlgar

Çok ilgili ve işini iyi bilen bir emlak danışmanı. Dairemi kısa sürede satmamı sağladı. Teşekkürler.

Gülen Güven

Mrh ıpek hanımla telefon aracılığı ıle ıletışım kurduk daıremın kıralanması konuunda bana çok yardımcı oldu cok tesekkur ederıyorum kendısıne

Önder Canbaz

İpek hanımın profesyonelliği ve samimiyetinden çok memnun kaldık. 3 hafta gibi bir sürede ev satışını gerçekleştirdik. Herkese tavsiye ederiz.

Gokce Küçük

Ev arayışındaydim ve bir çok emlakçıyla görüştüm tam da şansıma kusecekken, Şans eseri İpek Hanimin portföyünde ki eve talip oldum. İyiki oldum , kendisi Cook nazik kibar işini usulünce yapan en önemlisi de güvenilir bir çatı altında gerçekleştiren akılda soru işaretine yer bırakmayan bir gayrimenkul danışmanı. Herşey için teşekkür ederim . 🙏🏻

Oğuzhan Köroğlu

işini Alman disipliniyle yapan bir insan ;) her iki tarafında haklarını korumak için özenle çalışır İpek hanım, kendisine teşekkür ediyorum. Herkese de gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

Çetin Atdemir

Arayışımız uzun, çözümümüz kısa sürdü. İpek Hanım duyar mı bilmiyorum ama emekleri için teşekkür ederim. Sadece çok çalışıyorsunuz umarım hayat karşılığını size gösterir her zaman.

Ebru Mutlu

Biz çok ev baktık, eksik bilgiler verildi vs. Ama İpek hanım bize çok yardımcı oldu, detaylı bilgiler verip yardımcı oldu. Bu zor zamanda İpek hanım sayesinde çok güzel bir konumda güzel bir eve hızlı bir şekilde taşınabildik. Buradan yine teşekkür ederim.

T******* A*******

Güler yüzlü ilgili alakalı güvenilir olmak ayrıcalık herşey için çok teşekkür ederiz . İpek hanım

Oğuzhan Köroğlu

Ev satın alma sürecim İpek hanımla birlikte güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleşti.

Engin Yelek

İlk defa Remax ile çalıştım ve bir dairemin satışı için başvurdum. İpek hanım daire satışı için çok yardımcı oldu. Tüm süreçlerin açık bir şekilde, güvenilir bir çatı altında ilerlemesi çok memnuniyet verici. Başta İpek hanıma ve Remax Şirketine dairemin satışında öncülük yaptığınız için teşekkür ederim.

Nurcan Yılmaz

İpek Hanım oldukça ilgili bir emlak danışmanı. Evi ilk görme sürecinden, satışın tamamlanmasına kadar satıcı ile aramızdaki tüm süreci titizlikle kendisi yürüttü. Teşekkürlerimizle..

Mehmet Yılmaz

İpek hanım Sürecin başından sonuna kadar her konu da çok yardımcı oldu. Tapu ve alım satım konusunda tüm sorularımıza eksiksiz yanıt verdi. Satıcı ile aramızda sağlam bir köprü oluşturdu.

Ayla Doğan

Evimizi kiraya vermeye karar vermemizin ardından, İpek hanımla tanıştık ve kendisi bize çok itinalı ve sabırlı yaklaşım göstererek süreci yönetti. Sürekli iletişim içinde, güzel bir işbirliği ile müşteri seçimi yaptık. Kendisine ve Remax ailesine çok teşekkür ederiz.

Ayten Özturan

Ipek Hanima ev kiralama donemimizde gostermis oldugu ilgiden dolayi cok tesekkur ediyoruz tum islemlemlerimizi en hizli sekilde hallettik ; Herseygonlunuzceolsun Ipek Hanim

Ateş Akkuş

İpek Hanım tüm süreçte gerçekten çok yardımcı oldu. Uzun zamandır kiralayamadığım dairemi çok hızlı bir şekilde kiralayabildi. Destekleri için çok teşekkür ederim.

U******* T*******

İpek hanım işini büyük bir titizlikle yapan, son derece profesyonel, bütün taleplerimize yönelik çözümler üreteb ve sonunda evimizi çok iyi bir şekilde değerlendirmemize yardımcı olan bir emlak danışmanıydı. Bizim bir emlak danışmanının yapabileceğinden çok daha fazla emek sarfetti. Emekleri için müteşekkiriz.

Zühal Şimşiy

Sevgili ipek hanım tam istediğim evi mülk sahibinin ve benim isteklerimizi orta noktada buluşturarak kiralamami sağladığınız nezaketiniz ilginiz kolaylastiriciliginiz için teşekkür ederim ev kiralama sürecinde .biir çok emlak danismaniyla görüştüm gerçekten şaşırtan üslup ve tavırları vardı acıkara hizmet ve nezaketiniz için teşekkür ederim tekrar sevgiler

M.murat Erginkoç

Evimizi kiraya vermeye karar verdiğimizden itibaren yapmış olduğu profesyonel yaklaşım, sabırlı çalışması ve titiz tutumu sayesinde bunda sonra da ihtiyaç olacak tüm emlak danışmanlık işlerimizde çalışmak istediğimiz bir partner oluştu . Teşekkürler

Yunus Özkul

Öncelikle İPEK koça ya çok çok teşekkürü bir borç bilirim günümüzde böyle güvenilir dürüst insanların hala var olduğunu bana gösterdi işini titiz ve profosyonel bir şekilde yaptığına tüm gönlümle inanıyorum yaşam ve iş hayatında başarılarının devamını dilerim teşekürler ederim çok sağolun tüm yaptıklarınızdan dolayı

Altan Gizden

Evimizi kiralama sürecinde bilgisi, deneyimi ve profesyonel iş anlayışı ile ihtiyacımız olan tüm desteği aldığımız İpek hanıma sonsuz teşekkürler.

Ayşe Semiz

Evimizi kiraya vermek için İpek hanımdan yardim aldık.Mesleki tecrübesi sonucu 5 gün içinde evimizi kiraya verdik. Süreç hızlı ve saygı sınırları doğrultusunda ilerledi.

Ahmet Çeker

Remax-Dora Ekibinde olan, Sevgili İpek hanımın ilgi alakası mükemmeldi. Alım işlemleri boyunca sürekli bizimle iletişim hakindeydi. Kendisine teşekkürü borç bilirim. Sadece REMAX olarak %2 lik emlak ücretinde bir esneklik sağlanması gerekiyor.

Aytaç Yavuz

İpek hanim Satış sureci boyunca ilginiz, alakanız ve yardimlariniz çok teşekkür ederiz.

Çetin Suvaroğlu

İpek Hanım Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.