İzmir'de doğdum. Anadolu Üniversitesi İşletme ve Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümlerini bitirdim. Uzun yıllar İzmir Ticaret Odasında yönetici olarak çalıştım. İzmir'den İstanbul'a taşındığımda Remax Dora Ofis ile tanışarak Remax Dora ailesinin bir parçası olarak burada Gayrımenkul Danışmanı olarak başladım.Yeni yaşam alanlarınızı oluştururken yanınızda olmak, doğru kararlarla ve en uygun piyasa koşullarında, en uygun zamanı seçerek; mülklerinizin hızlı ve güvenli bir şekilde satışı, yeni bir mülk edinme ve kiralama konularında sizlere yardımcı olmak üzere buradayım.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2019

cert

2020

cert

MÜŞTERİ YORUMLARI

T*******

Güler yüzlü ilgili alakalı güvenilir olmak ayrıcalık herşey için çok teşekkür ederiz . İpek hanım

Ebru Mutlu

Biz çok ev baktık, eksik bilgiler verildi vs. Ama İpek hanım bize çok yardımcı oldu, detaylı bilgiler verip yardımcı oldu. Bu zor zamanda İpek hanım sayesinde çok güzel bir konumda güzel bir eve hızlı bir şekilde taşınabildik. Buradan yine teşekkür ederim.

Engin Yelek

İlk defa Remax ile çalıştım ve bir dairemin satışı için başvurdum. İpek hanım daire satışı için çok yardımcı oldu. Tüm süreçlerin açık bir şekilde, güvenilir bir çatı altında ilerlemesi çok memnuniyet verici. Başta İpek hanıma ve Remax Şirketine dairemin satışında öncülük yaptığınız için teşekkür ederim.

Oğuzhan Köroğlu

Ev satın alma sürecim İpek hanımla birlikte güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleşti.

Nurcan Yılmaz

İpek Hanım oldukça ilgili bir emlak danışmanı. Evi ilk görme sürecinden, satışın tamamlanmasına kadar satıcı ile aramızdaki tüm süreci titizlikle kendisi yürüttü. Teşekkürlerimizle..

Mehmet Yılmaz

İpek hanım Sürecin başından sonuna kadar her konu da çok yardımcı oldu. Tapu ve alım satım konusunda tüm sorularımıza eksiksiz yanıt verdi. Satıcı ile aramızda sağlam bir köprü oluşturdu.

Ayla Doğan

Evimizi kiraya vermeye karar vermemizin ardından, İpek hanımla tanıştık ve kendisi bize çok itinalı ve sabırlı yaklaşım göstererek süreci yönetti. Sürekli iletişim içinde, güzel bir işbirliği ile müşteri seçimi yaptık. Kendisine ve Remax ailesine çok teşekkür ederiz.

Ayten Özturan

Ipek Hanima ev kiralama donemimizde gostermis oldugu ilgiden dolayi cok tesekkur ediyoruz tum islemlemlerimizi en hizli sekilde hallettik ; Herseygonlunuzceolsun Ipek Hanim

Ateş Akkuş

İpek Hanım tüm süreçte gerçekten çok yardımcı oldu. Uzun zamandır kiralayamadığım dairemi çok hızlı bir şekilde kiralayabildi. Destekleri için çok teşekkür ederim.

U*******

İpek hanım işini büyük bir titizlikle yapan, son derece profesyonel, bütün taleplerimize yönelik çözümler üreteb ve sonunda evimizi çok iyi bir şekilde değerlendirmemize yardımcı olan bir emlak danışmanıydı. Bizim bir emlak danışmanının yapabileceğinden çok daha fazla emek sarfetti. Emekleri için müteşekkiriz.

Zühal Şimşiy

Sevgili ipek hanım tam istediğim evi mülk sahibinin ve benim isteklerimizi orta noktada buluşturarak kiralamami sağladığınız nezaketiniz ilginiz kolaylastiriciliginiz için teşekkür ederim ev kiralama sürecinde .biir çok emlak danismaniyla görüştüm gerçekten şaşırtan üslup ve tavırları vardı acıkara hizmet ve nezaketiniz için teşekkür ederim tekrar sevgiler

M.murat Erginkoç

Evimizi kiraya vermeye karar verdiğimizden itibaren yapmış olduğu profesyonel yaklaşım, sabırlı çalışması ve titiz tutumu sayesinde bunda sonra da ihtiyaç olacak tüm emlak danışmanlık işlerimizde çalışmak istediğimiz bir partner oluştu . Teşekkürler

Yunus Özkul

Öncelikle İPEK koça ya çok çok teşekkürü bir borç bilirim günümüzde böyle güvenilir dürüst insanların hala var olduğunu bana gösterdi işini titiz ve profosyonel bir şekilde yaptığına tüm gönlümle inanıyorum yaşam ve iş hayatında başarılarının devamını dilerim teşekürler ederim çok sağolun tüm yaptıklarınızdan dolayı

Altan Gizden

Evimizi kiralama sürecinde bilgisi, deneyimi ve profesyonel iş anlayışı ile ihtiyacımız olan tüm desteği aldığımız İpek hanıma sonsuz teşekkürler.

Ayşe Semiz

Evimizi kiraya vermek için İpek hanımdan yardim aldık.Mesleki tecrübesi sonucu 5 gün içinde evimizi kiraya verdik. Süreç hızlı ve saygı sınırları doğrultusunda ilerledi.

Ahmet Çeker

Remax-Dora Ekibinde olan, Sevgili İpek hanımın ilgi alakası mükemmeldi. Alım işlemleri boyunca sürekli bizimle iletişim hakindeydi. Kendisine teşekkürü borç bilirim. Sadece REMAX olarak %2 lik emlak ücretinde bir esneklik sağlanması gerekiyor.

Aytaç Yavuz

İpek hanim Satış sureci boyunca ilginiz, alakanız ve yardimlariniz çok teşekkür ederiz.

Çetin Suvaroğlu

İpek Hanım Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.