İzmir'de doğdum. Anadolu Üniversitesi İşletme ve Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümlerini bitirdim. Uzun yıllar İzmir Ticaret Odasında yönetici olarak çalıştım. İzmir'den İstanbul'a taşındığımda Remax Dora Ofis ile tanışarak Remax Dora ailesinin bir parçası olarak burada Gayrımenkul Danışmanı olarak başladım. Yeni yaşam alanlarınızı oluştururken yanınızda olmak, doğru kararlarla ve en uygun piyasa koşullarında, en uygun zamanı seçerek; mülklerinizin hızlı ve güvenli bir şekilde satışı, yeni bir mülk edinme ve kiralama konularında sizlere yardımcı olmak üzere buradayım.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2019

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2020

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.
İpek Koca portföyünde 4 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

S*******

Talihsiz bir şekilde başlayan ev arayış sürecimiz ipek hanım ile birlikte mutlu son ile bitti. Tüm gelişmelerden anında haberdar eden, kibar ve özverili çalışan bir insan. Hem Remax ailesine hem de ipek hanıma çok teşekkür ediyoruz.

Serpil&ferdi Çelik

Sevgili Remax Dora ekibinize öncelikle çok teşekkürler güler yüzünüz için ama bize herşeyden önce aile olan sevgili İpek Koca için çok çok teşekkür ederiz bizi hiç yalnız bırakmayıp bize destek olduğunuz için Remax Dora sizinle çalıştığı için çok şanslı siz olduğunuz için hep tercihimiz Remax Dora olucak 🙏

Binnur O'connor

Aldığım hizmetten gayet memnun kaldım. Gayrimenkul ile ilgili bütün sorularımızı net bir şekilde cevapladı. Kendisine teşekkür ederim. Satışta soyadımdan dolayı yaşanan sorunları benimle birlikte çözdüler. Hassas olan bu konuyu bütün tarafları rahatlatarak çözdüler. Bunun İçin de ayrıca teşekkür ederim 🙏🏼. Remax olduğu için güvendiğimiz emlak firmasının ayrıca çalışanına da güven duyduk. Süreç sancılı olmasına rağmen her durumu anlattı yardımcı oldular. Daha ne diyeyim bilmiyorum. Güvenle çalışılır kendileriyle 👍🏼

Emad Mahmutoğlu

İpek Hanım, harcadığınız emek için çok teşekkür ederim, yaptığınız işten memnun kaldım.

Gürkan Alantaş

Kiraladığımız ev vesilesi ile tanıştık İpek Hanım la. Gerçekten işini bu kadar özverili severek yapan az sayıda insan vardır. Daha sonra kiraya vereceğimiz ev için yardımcı olmasını istedik. İlanı hızlıca girme, ilan bilgilerinde gerekli açıklamaları yazma şekli ve fotoğrafları seçme konusunda gayet profesyonel. Hem hızlı bir şekilde kiraya verdi hemde arayan müşteriler hakkında her seferinde arayıp bilgilendirdi. Önemsemediğim konularda bile müdahale edip olması gerektiği gibi süreci ilerlettiği için ayrıca teşekkür ederim. Hızlı, her aşamada bilgilendirme yapan ve kafanızda soru işareti bırakmayan biri. Kesinlikle her zaman birlikte çalışmayı tercih edeceğim ve önereceğim biri.

Can Örmeci

Alım satım işlerini hep stresli görmüşümdür fakat İpek Hanımın özverili çalışması , dakika dakika gelişmeleri bildirmesi ve çıkan aksaklıkları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturması sayesinde satış işleminde her şey yolunda gitti diyebilirim. Kendisine çok teşekkür eder , çalışma hayatında başarılar dilerim.

Arda Gülle

Müşterisi Olduğum Remax ailesi Önce Güven Veren Kibar Zarif Ve Bir Okadar Donanımlı İkna Kabiliyeti Oldukça Etkili Profesyonel Danışmanlığı Hızlı Satışlarından Bizlere Maksimum Hizmet Veren En İyi Şekilde Ve En Kısa Sürede Satışa Ulaşmamızı Sağlayan Tek Gectigim Remax ❤️Gayrimenkul İpek Hanima Ve Ailesine Sonsuz Teşekkürler ederim 🌹🙏🙋

D*******

İşin hakkını vermek bu olsa gerek. İpek Hanım'a ilgisi, samimiyeti ve taşınmazımızı dakikalar içerisinde kiraya vermemize yardımcı olduğu için teşekkürü borç bilirim.

Gürkan Alantaş

Güler yüzlü anlayışlı işini de profesyonelce yapan biri. Gönül rahatlığıyla evinizi kira yada satılık için emanet edebilirsiniz. Kesinlikle tekrar çalışmak istediğimiz ve tavsiye edebileceğimiz biri. Tekrardan teşekkürler İpek Hanım

Barış İlgar

Çok ilgili ve işini iyi bilen bir emlak danışmanı. Dairemi kısa sürede satmamı sağladı. Teşekkürler.

Gülen Güven

Mrh ıpek hanımla telefon aracılığı ıle ıletışım kurduk daıremın kıralanması konuunda bana çok yardımcı oldu cok tesekkur ederıyorum kendısıne

Önder Canbaz

İpek hanımın profesyonelliği ve samimiyetinden çok memnun kaldık. 3 hafta gibi bir sürede ev satışını gerçekleştirdik. Herkese tavsiye ederiz.

Gokce Küçük

Ev arayışındaydim ve bir çok emlakçıyla görüştüm tam da şansıma kusecekken, Şans eseri İpek Hanimin portföyünde ki eve talip oldum. İyiki oldum , kendisi Cook nazik kibar işini usulünce yapan en önemlisi de güvenilir bir çatı altında gerçekleştiren akılda soru işaretine yer bırakmayan bir gayrimenkul danışmanı. Herşey için teşekkür ederim . 🙏🏻

Oğuzhan Köroğlu

işini Alman disipliniyle yapan bir insan ;) her iki tarafında haklarını korumak için özenle çalışır İpek hanım, kendisine teşekkür ediyorum. Herkese de gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

Çetin Atdemir

Arayışımız uzun, çözümümüz kısa sürdü. İpek Hanım duyar mı bilmiyorum ama emekleri için teşekkür ederim. Sadece çok çalışıyorsunuz umarım hayat karşılığını size gösterir her zaman.

Ebru Mutlu

Biz çok ev baktık, eksik bilgiler verildi vs. Ama İpek hanım bize çok yardımcı oldu, detaylı bilgiler verip yardımcı oldu. Bu zor zamanda İpek hanım sayesinde çok güzel bir konumda güzel bir eve hızlı bir şekilde taşınabildik. Buradan yine teşekkür ederim.

T*******

Güler yüzlü ilgili alakalı güvenilir olmak ayrıcalık herşey için çok teşekkür ederiz . İpek hanım

Oğuzhan Köroğlu

Ev satın alma sürecim İpek hanımla birlikte güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleşti.

Engin Yelek

İlk defa Remax ile çalıştım ve bir dairemin satışı için başvurdum. İpek hanım daire satışı için çok yardımcı oldu. Tüm süreçlerin açık bir şekilde, güvenilir bir çatı altında ilerlemesi çok memnuniyet verici. Başta İpek hanıma ve Remax Şirketine dairemin satışında öncülük yaptığınız için teşekkür ederim.

Nurcan Yılmaz

İpek Hanım oldukça ilgili bir emlak danışmanı. Evi ilk görme sürecinden, satışın tamamlanmasına kadar satıcı ile aramızdaki tüm süreci titizlikle kendisi yürüttü. Teşekkürlerimizle..

Mehmet Yılmaz

İpek hanım Sürecin başından sonuna kadar her konu da çok yardımcı oldu. Tapu ve alım satım konusunda tüm sorularımıza eksiksiz yanıt verdi. Satıcı ile aramızda sağlam bir köprü oluşturdu.

Ayla Doğan

Evimizi kiraya vermeye karar vermemizin ardından, İpek hanımla tanıştık ve kendisi bize çok itinalı ve sabırlı yaklaşım göstererek süreci yönetti. Sürekli iletişim içinde, güzel bir işbirliği ile müşteri seçimi yaptık. Kendisine ve Remax ailesine çok teşekkür ederiz.

Ayten Özturan

Ipek Hanima ev kiralama donemimizde gostermis oldugu ilgiden dolayi cok tesekkur ediyoruz tum islemlemlerimizi en hizli sekilde hallettik ; Herseygonlunuzceolsun Ipek Hanim

Ateş Akkuş

İpek Hanım tüm süreçte gerçekten çok yardımcı oldu. Uzun zamandır kiralayamadığım dairemi çok hızlı bir şekilde kiralayabildi. Destekleri için çok teşekkür ederim.

U*******

İpek hanım işini büyük bir titizlikle yapan, son derece profesyonel, bütün taleplerimize yönelik çözümler üreteb ve sonunda evimizi çok iyi bir şekilde değerlendirmemize yardımcı olan bir emlak danışmanıydı. Bizim bir emlak danışmanının yapabileceğinden çok daha fazla emek sarfetti. Emekleri için müteşekkiriz.

Zühal Şimşiy

Sevgili ipek hanım tam istediğim evi mülk sahibinin ve benim isteklerimizi orta noktada buluşturarak kiralamami sağladığınız nezaketiniz ilginiz kolaylastiriciliginiz için teşekkür ederim ev kiralama sürecinde .biir çok emlak danismaniyla görüştüm gerçekten şaşırtan üslup ve tavırları vardı acıkara hizmet ve nezaketiniz için teşekkür ederim tekrar sevgiler

M.murat Erginkoç

Evimizi kiraya vermeye karar verdiğimizden itibaren yapmış olduğu profesyonel yaklaşım, sabırlı çalışması ve titiz tutumu sayesinde bunda sonra da ihtiyaç olacak tüm emlak danışmanlık işlerimizde çalışmak istediğimiz bir partner oluştu . Teşekkürler

Yunus Özkul

Öncelikle İPEK koça ya çok çok teşekkürü bir borç bilirim günümüzde böyle güvenilir dürüst insanların hala var olduğunu bana gösterdi işini titiz ve profosyonel bir şekilde yaptığına tüm gönlümle inanıyorum yaşam ve iş hayatında başarılarının devamını dilerim teşekürler ederim çok sağolun tüm yaptıklarınızdan dolayı

Altan Gizden

Evimizi kiralama sürecinde bilgisi, deneyimi ve profesyonel iş anlayışı ile ihtiyacımız olan tüm desteği aldığımız İpek hanıma sonsuz teşekkürler.

Ayşe Semiz

Evimizi kiraya vermek için İpek hanımdan yardim aldık.Mesleki tecrübesi sonucu 5 gün içinde evimizi kiraya verdik. Süreç hızlı ve saygı sınırları doğrultusunda ilerledi.

Ahmet Çeker

Remax-Dora Ekibinde olan, Sevgili İpek hanımın ilgi alakası mükemmeldi. Alım işlemleri boyunca sürekli bizimle iletişim hakindeydi. Kendisine teşekkürü borç bilirim. Sadece REMAX olarak %2 lik emlak ücretinde bir esneklik sağlanması gerekiyor.

Aytaç Yavuz

İpek hanim Satış sureci boyunca ilginiz, alakanız ve yardimlariniz çok teşekkür ederiz.

Çetin Suvaroğlu

İpek Hanım Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.