DOĞRU VE KARLI YATIRIM , GÜVENİLİR HİZMET!!!

BATUHAN KÜPELİ'NİN ANNESİ, LEVENT KÜPELİ'NİN EŞİYİM. ANKARA ÜNİVERSİTESİ PEYZAJ MİMARLIĞI BÖLÜMÜ'NDE LİSANS VE YÜKSEK LİSANS EĞİTİMİMİ TAMAMLADIM. 1993- 2000 YILLARI ARASINDA RUSYA'NIN SOCHİ, STAVROPOL VE VOLGAGRAD ŞEHİRLERİNDE MİMARİ OFİS YÖNETİCİSİ OLARAK ÇALIŞTIM. 2006-2012 YILLARI ARASINDA DA ODTÜ KUZEY KIBRIS KAMPUSU'NDA SOSYAL VE KÜLTÜREL İŞLER MÜDÜRÜ OLARAK GÖREV YAPTIM. HALEN 90 KİŞİLİK PROFESYONEL KADROYA SAHİP OLAN  REMAX BORSA ÇATISI ALTINDA,  BİEVBİKİKAYE MARKASI İLE YATIRIM VE EMLAK DANIŞMANI OLARAK ÇALIŞMALARIMA DEVAM ETMEKTEYİM. GÜNÜMÜZDE TÜM MESLEK DİSİPLİNLERİNİN BİRBİRLERİ  İLE OLAN İLİŞKİSİNİ  DE DÜŞÜNECEK OLURSAK TÜM PROFESYONEL İŞ HAYATIMDAKİ BİLGİ VE BİRİKİMLERİMİ SEKTÖRDE KULLANMAKTAYIM. 

EMLAK ALIM VE SATIM İŞLERİNİZDE DOĞRU VE GÜVENİLİR HİZMET ALMAK VE GÜZEL ANILARLA HATIRLAYACAĞINIZ BİR SÜREÇ DENEYİMLEMEK  İSTİYORSANIZ BİZİMLE ÇALIŞMANIZI TAVSİYE EDERİZ...

NAZİLE KÜPELİ 

PEYZAJ YÜKSEK MİMARI

Uzmanlık Bölgesi

Mutlukent Mah. / Çankaya Yaşamkent Mah. / Çankaya Beytepe Mah. / Çankaya Alacaatlı Mah. / Çankaya Çayyolu Mah. / Çankaya

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Konut Lojistik Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence Turizm Tesisi

Bildiği Diller

Türkçe, Rusça

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2019

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Nazile Küpeli portföyünde 12 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 12 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

A******* G*******

Arsa alimimizdaki katkılarınız ve desteğiniz için çok teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki tüm alım satım işlerimizde sizinle çalışmaktan mutluluk duyarız.

B******* T*******

Çok kritik bir dönemimizde evimizin satiş sürecini çok kısa sürede Nazile Hanım sayesinde sonlandırdık. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

E******* K*******

Emlak sektöründen beklediğim max seviyedeki danışmanlık hizmetini Nazile Hanim sayesinde aldık. Tesekkurler Nazile Hanım.

S******* U*******

Çok kısa sürede istediğim mülke ulaşmami sağlayan Nazile Küpeli Hanimefendiye çok teşekkür ederim.

M******* B*******

Nazile Hanıma yardımları ve profesyonel yönlendirmeleri için çok teşekkür ediyorum.

L******* P*******

Bu kiralama sürecinde bir çok aday olmasına rağmen Nazile hanım bize en doğru kiracıyı bulmamız konusunda çok yardımcı oldu. İçimize sinen bir kiralama süreci yaşadık. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Y******* P*******

Nazile Hanimla evimin kiralanması ve Kıbrıstan arsa hissesi alımı sürecinde çalıştım. Kendisi son derece profesyonel bir yatırım danışmanı. Teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.

V******* S*******

As a foreigner, I know very well the importance of working with a reliable real estate consultant. I would like to thank Mrs. Nazile, who quickly overcame all the obstacles I experienced in the process of renting my house to a tenant and rented my house to a reliable tenant.

H******* A*******

Uzun süreden beri satamadığım dairemi arzu ettiğime yakın bir fiyattan satışını gerçekleştiren, tapu süreci dahil her süreci profesyonelce yürüten Nazile Küpeli Hanıma çok teşekkür ederim🙏

E******* R*******

RE/MAX'in muhteşem yatırım danışmanı, her daim güler yüzü, pozitif enerjisiyle ve profesyonel satış teknikleriyle evimi inanılmaz kısa sürede satıp; çok güzel bir ev almama sebep olan sevgili Nazile Küpeli İyi ki yollarımız kesişmiş💐

B******* K*******

Nazile Hanim Kibristan uygun fiyata iyi bir bölgeden arsa almamıza vesile oldu. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

V******* R*******

Nazile Hanım ile ev kiralama sürecinde çalışmak gerçekten harika bir deneyimdi. Profesyonel ve samimi yaklaşımıyla bize her adımda rehberlik etti. İlgisi, özenli çalışması ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde istediğimiz evi kısa sürede bulduk ve kiralama süreci sorunsuzca tamamlandı. Ev sahibi ve kiracı dengesinde daha iyi bir danışman ile karşılaşmamıştık. Tuttuğumuz evin temizliğinden, eksiklerine kadar her şeyi ile bire bir ilgilendi ve 2 gün içerisinde yaşanacak bir eve sahip olmamızı sağladı. Nazile Hanım'a çok teşekkür ederiz ve herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz

T******* B*******

Nazile Hanım ev kiralama sürecimizin başından sonuna, hatta süreç tamamlandıktan sonra bile tüm sorularımıza anında dönüş yaparak bize destek oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz. Çok profesyonel ve adeta bir yakımız gibi tüm süreci yönetti. Gönül rahatlığıyla 2 gün içinde oturabileceğimiz evi bulduk sayesinde. Herkese tavsiye ediyor ve kendisine tekrar teşekkür ediyorum.

E******* K*******

Nazile Küpeli Hanım emlak ve yatırım danışmanımız olarak bizimle yakinen ilgilendi. Yatırım fırsatları konusunda bizi her zaman doğru bilgilendirdi, yatırım fırsatları hakkında bize zamanında haber verdi ve sonuçlandırılması yakinen takip etti. Evimizi satarken bize doğru tavsiyelerde bulundu, evimizin çok güzel fotoğraflarını çekti, drone'la da dışarıdan videolarını çekti. Ev ilanımızı kaliteli platformlarda yayınladı. Potansiyel alıcılarla irtibata geçti , bizlerle alıcıları birleştirdi, her iki tarafa da doğru bilgilendirmelerde bulunarak güven ortamını tesis etti. Nazile Hanıma bizlere doğru bilgi aktardığı, yatırımları sıkı takip ettiği, işleri sonuçlandırılmasındaki özeni, yatırım fırsatları konusunda bizleri doğru yönlendirmesi konularında kendisine çok teşekkür ediyoruz. Kendisi ile çalışmaktan çok memnunuz ileride de bize yardımcı olacağını ümit ediyoruz.

İnci Toker

Nazile Hanımla arsa alım sürecimizde çalıştım. Kendisinin öngörülerine çok güveniyorum. İşini çok profesyonelce ve nezaketle yapan bir yatırım danışmanı... Nazile Hanima çok teşekkür ediyorum. Umarim tekrar çalışma fırsatım olur.

D******* K*******

Ümitköy Mercan Sitesinden ev satın alma sürecimiz Nazile Hanım sayesinde başından sonuna kadar hem konforla hem de keyifle gerçekleşti. Kalaycı Ailesi olarak Nazile Hanıma çok teşekkür ediyoruz.

Betül Aytaş

Nazile hanım ile yeni evimizi alma sürecinde tanıştık. Kendisi alanında cok bilgi sahibi ve deneyimli bir danisman. Evimizi seçme sürecinden, tapumuzu alma aşamasına kadar her konuda cok yardimci olduğu icin teşekkür ederiz.

G******* A*******

Nazile Hanım işini severek yapan profesyonel güler yüzlü, işinin ehli bir danışman. Yeni evimizi alırken, her şey ile ayrıntılı bir şekilde ilgilendiği ve yardımları için çok teşekkür ederim.

O******* P*******

“Nazile hanım ile gayrimenkul alım sürecimizde tanıştık. Kendisinin güler yüzü, saygılı, kibar ve pozitif yaklaşımı, hem alıcının hem satıcının haklarını gözeterek hareket etmesi kendisine güven duymamızı sağladı. Süreçte her türlü sorumuza anlaşılır ve detaylı şekilde cevap aldık. Kesinlikle gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğimiz bir danışman. Teşekkür ederiz.”

T******* S*******

Nazile Hanim satilik bir ev arama ve bir yakınimiza ev kiralamada bize yardımcı oldu. Çok kısa sürede isteklerimize en uygun daire altenatiflerini ekibiyle birlikte bize sundular. İşini çok iyi yapan bir profesyonel. Kendisine çok teşekkür ederim.

Nebahat Boynuınce

Ev satış sürecimde yardımcı olan Nazile Hanım ve Cantuğ Bey'e teşekkür ediyorum. Kendileri hem ilgileri hem bilgileriyle ve daha önemlisi müşteri menfaatini koruyucu ve yönlendirici prensibinde çalışmaları takdire şayandır. Devamında alacağım ev için de içime sinecek ev bulacağımıza inanıyorum. Teşekkürler RE/MAX Borsa👍

Ali Yıldız

Eşim ve çocuklarımla günlerdir hayalini kurduğumuz bu muhteşem evi alabilmemiz adına harcamış oldunuz yoğun çaba ve samimi tavırlarınız için size ne kadar teşekkür etsem azdır. İş hayatınızda başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.

Ç******* S*******

Kendisiyle calısmaktan dolayı mutluyum. Nazile Hanım'ın basarılarının devamını dilerim.

Mesut Ekiz

Nazile Hanim sayesinde ilk defa bir tarla hissesi satın aldık. Doğru, dürüst ve güvenilir bir insan. Sohbeti de harika. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Cihan Özkan

Nazile Hanım’a gayrimenkul alım-satım işlerimiz konusunda bize destek verdiği için teşekkür ederiz. Kendisinin tecrübesiyle birlikte öngörülü yaklaşımları her konuda danışılmasına imkan sağlıyor. Nazile Hanım’ın içtenliği ve bizim düşüncelerimiz paralelinde hareket ediyor olması bizler için konfor alanı yaratıyor. Umarım kendisiyle tekrar çalışma fırsatı buluruz.

Yunus Emre Pınar

Nazile Hanım, Ankara'daki ev alma sürecimizde sadece profesyonelliğiyle değil, aynı zamanda samimi güleryüzü ve yapıcı iletişim diliyle de öne çıktı. Her aşamada karşılaştığımız zorlukları anlayışla karşılayıp çözüme kavuşturarak, işlerimizin sorunsuz bir şekilde ilerlemesine önemli bir katkı sağladı. Nazile Hanım'ın bilgi birikimi ve etkili iletişim becerileri, ev alma sürecimizi hızlandırdı ve sonuçlandırmamıza büyük ölçüde yardımcı oldu. Kendisine teşekkür ederiz.

Y******* C*******

Teonadaki dairemizin satış sürecinde Nazile hanımın uzmanlığından destek aldık. Kendisinin zamanında ve doğru tespitleriyle hiç zorlanmadan kısa bir zaman içerisinde sonuca ulaştık. Kendisine teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum.

S******* A*******

Nazile Hanımla Alacaatlıdaki evlerimin satış ve kiralama sürecinde çalıştım. Sakin ve güven verici tavrı ve profesyonel süreç yönetimi ile bize fevkalade bir deneyim yaşattı. Emlak sektöründe bu kadar donanımlı bir insanın olması harika! Kendisine teşekkür ediyoruz.

Mustafa Olçaylı

Nazile Küpeli Hanim sayesinde bir tarla hissesi satın aldık. Fırsat projelerde beni düzenli olarak bilgilendirdi. Kendisi çok güven verici bir insan. Bundan sonra emlak işlerimizde çalışacağımız kişi belli. Çok teşekkür ediyoruz.

S******* S*******

İlgili, alakalı ve detaylı düzenli çalısmaları için Nazile hanıma teşekkür ederim.

Çağdaş Asan

Ciddi ve profesyonel yaklaşımı ile Nazile hanıma güvenebilirsiniz.

Nihan Mert

Nazile hanimefendiden çok kısa bir süre önce danışmanlık hizmeti aldık. zarif kibar sevecen ve yönlendirici tavrından o kadar çok memnun kaldık ki kendisine çok ama çok teşekkür ederiz. sayesinde tüm emlak danışmanlarının kadın olması gerektiğini düşünüyoruz.

M******* Ö*******

NAZİLE HANIM İLE ÇALIŞMAK ÇOK KEYİFLİYDİ. HER ŞEYİMİZ SORUNSUZ OLARAK İLERLEDİ.

Mert Özbay

Nazile hanım işinin ehli cana yakın ve güveilir bir danısman arkadas.kendisiyle çalısmaktan dolayı mutluyum.

Cavit Baysal

Nazile hanım sizden taleplerimiz doğrultusunda son derece profesyonel bir hizmet aldık.Hatta bunun biraz daha üst seviyesinde yapılması gerekenden fazla da yardımcı oldunuz özellikle kiracı seçiminde son derece empatik davrandıniz. piyasa şartlarından dolayı belki evimizi arzu ettiğimiz seviyelerden satamadik ama iyi bir bedelle kiralanması için uğraştıniz ve başardıniz. sizi bize getiren de zaten geçmiş başarılarınızdan fayda bulan müşterilerinizden biri olan yakınımizin tavsiyesiydi. hiçbir zaman baskıcı veya sabırsız olmadınız. sizi denk geldiğim herkese tavsiye edeceğim. çalışma kolunuzda çıtayı yükseklere çıkartan bir değer olduğunuzu düşünüyorum tekrar teşekkür ediyorum, iyi çalışmalar diliyorum sağlıkla kalın.

Harun Hasbolat

Nazile hanıma emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

H******* H*******

Nazile hanımdan süreç boyunca çok memnun kaldım.

Hazer Yapı Kooperatif

Nazile hanıma emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Hazer Yapı Kooperatif

Nazile hanıma emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Bülent Güler

Nazile Hnm dairemizin satışıyla ilgililendi gerçekten çok profesyonel yaklaşıp istediğimiz rakama satışı gerçekleştirdi.Kendisiyle çalışmaktan ve tanımaktan çok mutlu oldum.Güler yüzlü ,samimi olması beni ve ailemi çok etkiledi,her şey için çok teşekkür ediyoruz

Başak Ecirvar

Nazile Hanım Dikmende yaşamakta olduğumuz evi satın almamıza aracı olmuştur. Her aşamasında süreci takip etmesi, olumlu veya olumsuz her türlü gelişmede şeffaf olarak bizi bilgilendirmesi, sektörde en önemli eksikliklerden biri olduğunu düşündüğüm karşılıklı güven ortamını tesis etmiş olması, satın alma sürecinde her iki muhataba da eşit mesafede olduğunu hissettirmesi çok değerliydi. Evi satın almamızda tüm bu saymış olduğum hususların çok önemli payı olduğunu düşünüyorum.Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Levent Ulusoy

Remax Borsa Nazile Küpeli Hanımla pandemi sonrasında evimin satışında tanıştım. Karakter olarak güven veren ve işini doğru yapan bir yapısının olduğunu anlamıştım , nitekim işine olan yaklaşımı ve pazarlama - satış sürecindeki profesyonelliği ile bu düşüncemizde haklı olduğumu gösterdi … Devamında başka bir evimizin kiralanmasında da aynı titizlik ve profesyonelliği gördük . Emlak sektörünün sizin gibi düzgün bireylere çok ihtiyacı olduğuna eminim . İyi ki varsınız … teşekkür ederiz

Özlem Kasımoğlu

Nazile hanımmmmm sizinle çalışmak tanışmak ayrı bir keyifti İlk kez gayrimenkul işimi profesyonel olarak sizinle yaptımmmm 😀teşekkür ediyorum 💕yollarımız iyi ki kesişmiş

N******* A*******

Kendisine güler yüzü, nezaketi ve çabaları konusunda müteşekkiriz. Karşımızda iyi bir emlak çalışanı değil güzel yürekli bir insan vardı. Her şey için teşekkürler.

Ayda Sunal

Nazile Hanımı bu yıl evimizin takas sürecinde tanıdık.. Zorlu bir sürecin her bir aşamasında güleryüzlüğüyle bize sonsuz destek oldu. Ardından yakınlarımızın da evlerini hızlıca satmalarında da yardımcı oldu. iyi ki onu tanımışız....

Aslıhan Bulut

Nazile Hanım’a evimin satış sürecindeki tüm isteklerimi dikkate aldığı ve kısa sürede satışı tamamladığı için çok teşekkür ederim. Güler yüzü ve inceliği için de ayrıca teşekkürler.

Gülden Gökalp

Profesyonel yaklaşımı,işlemler sırasındaki sabrı ve yardımları için Nazile hn’a çok teşekkür ediyorum.Bundan sonraki tüm alım ve satım işlemlerimde,emlak konusunda danışmanlık almam gerektiğinde artık gideceğim ofisi ve emlak danışmanını biliyorum.Remax Borsa ve Nazile Küpeli.Tekrar teşekkürlerimle,çalışmalarında kolaylıklar diliyorum

Işıl Meydanlı

İlkbaharda birlik mahallesindeki evimizi satarak yaşamkent Alacaatlı bölgesinde yeni bir başlangıç yapmak istedik. Birçok konuta baktık bazen hayal kırıklığı bazen de umutsuzluk yaşadık. Hayatın süprizlerinden biri olarak karşımıza Remax Borsa ve sevgili Nazile hanım çıktı. Yine birçok evi hiç yüksünmeden bize gösterdi Nazile hanım. Ancak onların hiçbiri aklımızdaki ev değildi ben ümitsizlik içinde bu arayıştan vazgeçtim. Nazile hanım a teşekkür etmek için bir mesaj gönderdim ve ona bana hayalimdeki evi ancak siz bulabilirsiniz diyerek veda ettim. Ancak bir hafta sonra bana beni çok iyi anladığını hissettiren üç ev önerdi. Bugün bu üç evden birinin sahibiyiz artık. İnsan hayallerine onu çok iyi anlayan iyi dinleyen ve kendisi için çabalarcasına emek gösteren insanlarla ulaşabiliyormuş ben bu süreçte bunu gördüm. Ben vazgeçtiğim anda bile vazgeçmeyen tüm kaygılarımı üstlenerek çözüm üreten defalarca aramama rağmen hiç bunalmadan benimle ilgilenen ve sonuçta hayallerime ulaşmamı sağlayan Nazile hanıma çok teşekkür ediyorum. Hayaliniz sizi biryerde bekliyor umarım siz de benim kadar şanslı olur ve doğru insanlarla karşılaşırsınız. Çok teşekkür ederim Nazile hanım minnettarım size sevgiler.

Ahmet Çalışkan

Nazile Hanım; Evimin satışıyla ilgili ödemeler de dahil olmak üzere tüm işlemler tamamlandı. Öncelikle iki hafta içerisinde potansiyel müşterileri bulup, evimi göstermenizin, pazarlığı yapmanızın ve gerçek alıcının tespiti ile ilgili beni ve alıcı kişiyi yönlendirmenizin bu satışın hızla sonuçlanmasına büyük katkısı oldu. İşinizdeki profesyonelliğiniz, dürüst ve net açıklamalarınız, nezaketiniz için çok teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Belgin Ayvaışık

Nazile Hanıma beni ev sahibi yaptığı için teşekkür etmek istiyorum. İşimin çok yoğun olduğu bir dönemde öncelikle var olan dairemi sattı. Bu süreçte yılmadan usanmadan ve profesyonel bir şekilde dairenin satışı ile ilgilendi. Dairenin satışından sonra ise istediğim standartlarda daire arayışına başladı. Yoğun iş tempomun arasında yılmadan yeni daireler gösterdi ve sonunda istediğim daireyi satın almamı sağladı. Yeni ev arayışında zaman zaman benim motivasyonu düştü ancak Nazile Hanım pes etmeden ev arayışını sürdürdü. Şu anda sayesinde istediğim semtte istediğim standartlarda bir sahibiyim. Nazile Hanıma evimin satışı ve yeni ev alım süreci boyunca göstermiş olduğu özverisi, profesyonel tutumu ve problem çözücü ve de aynı zamanda güven verici yaklaşımı nedeniyle çok teşekkür ederim.

İlknur Pamuk

Nazile Hanım ile işlerimiz sıkıntısız ve olması gerektiği gibi ilerledi. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Cihan Tanrıöven

Hiç sıkıntı yaşamadık. Nazile hanım oldukça ilgili ve kibardı. Çok teşekkür ederiz

Burak İlikli

Süreç boyu vermiş olduğunuz destek, yardım ve doğru yönlendirmeleriniz için çok teşekkürler. İyi niyetli yaklaşımınız ve şeffaf tutumunuz için ayrıca teşekkür ederim. Sayenizde huzurlu ve hızlı bir şekilde evimi sattım ilerideki yatırımlarım için mutlaka sizinle tekrar çalışmak isterim. Saygılar.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.