Uzmanlık Alanları

Konut

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2019

cert
Eren Doğan portföyünde 6 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Erdem Tolga

Eren Doğan işinde son derece başarılı ve güvenilir bir gayrimenkul danışmanı. Titiz çalışmasından dolayı kendisine bir kere daha buradan teşekkür ediyorum.

Gamze Köse

Öncelikle Eren beye ilgilisi alakası için çok teşekkür ederiz. Bildiğimiz emlakçıların dışında olup, ev sahibini ve kiracı yı da düşünerek bize hizmet sunduğu için alışılmış emlakçının algısını kırmıştır 😊 dostlarıma hiç düşünmeden tavisiye edebileceğimiz danışmandır. Güler yüzü ile yeni evimize güzel bir başlangıca vesile olduğu için tekrar çok teşekkür ederiz.

Mehmet Şahiner

Sektörde başarıyla takip ettiğim, profesyonelliği ve dürüstlüğü ile öne çıkan bir gayrimenkul danışmanı. Yönlendirdiğim tüm referansları hızlıca sonuçlandırdığı için kendisine teşekkür ederim

Serhat Güler

Eren bey ile yaklaşık 1 ay önce tanıştık. Kendisi çok ilgili ve çok profesyonel biri. Şiddetle tavsiye ederim. Aradığımız evi sayesinde bulduk.

Habip Gül

Eren bey kiracısı olduğumuz bir daireyi satış işlemini gerçekleştirirken bizlere yaklaşımı süreç yönetimi tam anlamıyla İki tarafında çıkarlarını gözeterek profesyonelce ve şeffaf bir şekilde bütün işlemlerimizi ilerletti. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Deniz Yıldız

Sektör bilgisi ile verdiği bilgilerin tam ve güvenilir olması ile hızlı ve düzenli bilgi akışı sağlaması ile profesyonel bir emlak ve gayrimenkul danışmanıdır; kesinlikle tavsiye ederim.

Baran Barut

Senelerdir tanıdığım dostum Eren ev arama sürecemizde tüm bölgeyi tarıyarak ailemizden biri gibi emek verdi ve bizi en mutlu komut konutu bulmamızı sağladı. Kendisine yürekten teşekkür ediyorum.

Sercan Gülhan

KİBAR DÜRÜST GÜLER YÜZLÜ İŞİNİ HAKKIYLA YAPAN KİŞİNİN HAKKINI SAVUNAN COGRAFYAYA HAKİM PARA PİYASASINA HAKİM DOGRU ANALİZ YAPABİLEN İSTEGİNİZE ÇÖZÜM ÜRETEBİLEN İLERİYİ GÖRÜP YÖNLENDİREBİLEN ALIM SATIM VE KİRALAMA UZMANI herseyden önce mükemmel bir İNSAN EREN BEY sizlere tesekkürlerimi bir borc bilirim bence bu piyasada dürüstlük le ilerleyen nadir kalan kişilerdensiniz bize verdiginiz hizmet kusursuzdu…

Melek Kamalı

Eren Bey tecrübesi, bilgi birikimi ve iletişimi çok güçlü bir danışman. Kendisiyle çalışmaktan inanılmaz memnun kaldık. Her konuda bize destek ve yardımcı oldu hatta olmaya devam ediyor. İsteklerimizi doğru bir şekilde analiz ederek en kısa sürede çözüm üretti. Eren Bey gerçekten güvenebileceğiniz biri herkese tavsiye ediyorum. Kendisine buradan da teşekkür ederim.

Esen Baytekin

Eren Bey’le sektördeki eski bir tanıdık vasıtasıyla tanıştık. Kiracılı bir evi satmak gerek randevu organizasyonu gerek kiracı iletişimi bakımından zordur. Eren Bey bu süreçleri çok başarılı bir şekilde yönetti. Bize önce tanışmamızda satış sözleşmesi imzalamak, kısa süre sonra da tapuda satış belgelerini imzalamak kaldı. Tekrar çok teşekkür ediyoruz.

Gökhan Turan

Merhabalar, kiracım evi boşaltıcam dediği zaman eyvah dedim şimdi nerden yeni kiracı bulucam çalıştığım için nasıl zaman ayırıp yeni kiracı peşinde koşucam diye düşünürken. Bir aile dostum Remax Eren beyin emlak konusunda çok deneyimli bilgili olduğunu söylemesi üzerine kendisi ile iletişime geçtim. Hani derlerya insanlarla olan ilk karşılaşmanızdaki ilk beş dakika o insan hakkında bir fikir sahibi olmanıza yeter diye. Aynen ben de de öyle oldu ben yeni kiracı nasıl bulucam bu işlerle nasıl uğraşıcam diye düşünürken kendisi gayet soğuk kanlı, cana yakın ve insana güven veren bir ses tonuyla merak etmeyin Gökhan bey en kısa sürede yeni kiracınızı bulur sorununuzu çözeriz dedikten sonra kendisine karşı içimde sonsuz bir güven duygusu oluştu. Gerek bilgi ve birikimi gerekse de cana yakın ve dostane tavırları sayesinde 10 gün gibi kısa bir sürede yeni kiracımızla dün itibariyle sözleşmemizi imzaladık. Başta seni tavsiye eden aile dostuma ve Eren bey size sonsuz şükranlarımı sunuyorum sizin gibi konusunda bilgili tecrübeli her konuda şeffaf cana yakın bir dostu tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. vet dostum diyorum çünkü siz benim emlak danışmanım değil artık bir aile dostum oldunuz iyiki varsınız ve iyiki sizi tanımışım……

Haşim Toraman

Evimizi kiraya verecegimiz zaman ev içerisindeki aksaklıkların giderilmesinde yardımcı olması,önerileri ile degişiklikler yapması ve evi ilana koyarken yaptıgı kaliteli sunumdan dolayı evimiz hızlı bir şekilde kiralandı.Evi kiralamak isteyen insanlarla görüşürken sanki kendi evini kiralayacakmış gibi hassas davranması bizi çok mutlu etti. Bu süreç içerisinde ev satın almak isteyen arkadaşlarımı yönlendirdim ,arkadaşlarımdan kendisi hakkında çok iyi yorumlar aldım. Bize ayırmış oldugu zamana ve ilgiye teşekkür ederiz.

Olcay Yılmaz Toraman

Eren bey, profesyonel, detaycı, işini titizlikle yapan herkese tavsiye edebileceğim bir danisman. Bize sadece evin kiralanması değil ayni zamanda tadilatı ve usta temini konusunda çok yardımcı oldu, vermiş olduğu fikirler işimizi kolaylaştırdı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Suat Ağca

Yine yanilmadik Remax ayricaligi ile tanistigimiz ilk gunden itibaren satis tamamlanincaya kadar .tecrübesi, yetkinligi, yatkinligi ile Eren bey hep yanimda oldu, güven verdi, satis sürecinde emlak danışmanımdi, artik dostum arkadasım oldu çalıştığı bölgeyede hakimiyeti bizi kısa sürede istedigimiz sonuca getiren memnuniyeti yaratti sağol varol

Soykan Akköse

Eren bey sağolsun sadece bizim için bir emlak danışmanı değil dost olarak görebileceğimiz biridir.süreç başından beri ilgisi takibi prefosyönelliği ve bize başımdan beri verdiği güvenle hızlı bir şekilde tüm işlemlerimizi halletti

Serkan Özdemir

Evimizi Eren bey aracılığı ile sattık. İlk andan son ana kadar olan ilgisi, alakası müthişti. Umduğumuzun çok üzerinde bir hızla ve hedeflediğimiz rakam ile satışı kapattık. Tüm süreç için çok teşekkür ediyoruz.

Fırat Küpeli

Dairelerimizin tüm işlemlerinde tecrubesi ve hızı ile bizlerere güzel destek sağlayan Eren bey'e, Teşekkür ederiz.

M*******

Eren Bey ilk gunden beri en iyi bir sekilde ilgilendi, yardimci olmaya calisti. En sonunda sorunsuz bir sekilde islemimizi tamamladik, tesekkurler.

Kemal Demir

Eren bey tüm ev alım sürecini başarılı insan ilişkileri ve profesyonel anlayışla takip edip dürüst ve bilgilendirici yaklaşımıyla en başından en son noktasına kadar bize güven verdi. Herşey için çok teşekkür ediyorum.

Semih Güldalı

Eren beyin ilgisine hayranım çok kısa zamanda ve kalite bir şekilde bizlere yardımcı oldu kendisine çok teşekkür ediyorum. Gönül rahatlığı ile her konuda yardımcı olacağını düşünüyorum gerçekten başarılı bir süreç geçirdik herşey için tekrar tekrar teşekkür ederim

Erdem Yiğit

Eren bey den daire satin aldik ve gayet güler yüzlü ve profesyonel çok yardimci oldu Tekrar TEŞEKKÜR EDERİM

Adil Mutlu Yıldız Mimarlık

Birden fazla konuda desteğini aldığımız, ailemizin danışmanı formatında çalışkan öngörülü ve konusunda uzman biri Eren bey. Satış stratejisi doğru müşteriyi bulma konusundaki meziyeti ve insani ilişkileri çok iyi bir danışman. Şiddetle tavsiye edilir. Çok memnunuz. Başarılar

Erol Dogan

Eren Bey Istanbul'daki dairemizin satilmasi konusunda bize yardimci oldu. Turkiye'de olmamamiza ragmen her turlu islemin uzaktan da rahatlikla ve tam vaktinde gerceklestirilmesini sagladi. Ayrica tum surec boyunca gosterdigi yakin ilgi, uzmanlik ve durust calisma adabi nedeniyle ne kadar dogru bir tercihte ulundugumuzu bize gosterdi.

H*******

Tüm aşamalarda yardımcı oldu

Ramazan Göktaş

Evimizi satmak için Eren beyle görüştük sağolsun bakmaya getirdiği herkes düzgün ve iyi insanlardı randevu saatine tam uyum sağladı ve istediğimiz rakama kısa sürede sattı. Teşekkürler

Y*******

Eren beye yardımları için çok teşekkür ederiz.

Rozan Orhan

Eren Bey ile referans aracılığıyla tanıştık; kiralama sürecinde çok hızlı aksiyon aldı. Titiz çalışmasından dolayı teşekkür ederim.

Nesrin Erdoğan

Eren Bey ofisimin kiraya verilmesi ile ilgili göstermiş olduğunuz samimi tavrınıza, ilgi ve alakanıza çok teşekkür ederim.

Tuncer Gökdemir

Eren Beyle ilk kez çalıştık işinde gayet başarılı ve tecrübeli evimizi kısa sürede satmamıza yardımcı oldu. İlk günden itibaren evi satana kadar nerdeyse hergün bilgilendirdi. Teşekkür ederiz.

Azime Karaca

Eren beye, ev satınalma sürecimizin her aşamasında göstermiş olduğu ilgi alaka ve takip için çok teşekkür ederiz. Düzenli bilgilendirme, hız, sektör bilgisi ve profesyonel deneyim oldukça iyiydi. Çok memnun kaldık.

Ercan Kara

Evimizin sarış sürecinde tanıştığımız Eren bey ile çok hızlı şekilde yol aldık. Doğru pazarlama teknikleri kullanımı, doğru fiyatlandırma, sıkı süreç takibi ve profesyonel yaklaşımı ile kısa zamanda satış sürecimizi istediğimiz şekilde sonlandırdık. Kendisiyle çalışmaktan duyduğumuz memnuniyeti bu vesile ile paylaşmak istiyorum.

Burak Menek

Eren bey ev alma sürecimizde bizi her zaman bilgilendirdi.Tapu alım sürecinde hızlı geri dönüşleri ve bilgisiyle her zaman yanımızda oldu.Herkese tavsiye ederim

İsmet Aktaş

Emlakçılar'ın arasında en iyisi, çok teşekkür ederim kendisine ....

Melek Yıldırım

Eren Bey ilginiz ve alakanız ve hızlı çözüm odaklı olmanız dolayısıyla çok teşekkür edrim. Kaliteli bir hizmet tebrik ederim

Ş*******

Eren Bey çok kısa bir sürede uygun kiracı adaylarına ulaşıp, evi gezdirip, kısa bir sürede evi kiraya vermemizi sağladı. Bu sürecin içimize sinecek bir şekilde tamamlanması konusunda her türlü desteği sağladı. Daire için hazırladığı video kiracı adaylarının daha daireyi görmeden bile %90 bir fikre sahip olmalarını sağladı. Bize hissettirdiği güven ve sağladığı kolaylıklar için teşekkür ederiz. Çekmeköy bölgesi için tekrar ihtiyaç duyduğumuzda aradığımız kişi kendisi olacak.

Doğan Baydemir

Merhabalar Eren bey ile 6 ay önce tanıştık. evimizi açtık Eren bey'e evimizin satış yetkisini verdik kendisine.Daha sonraki süreçte ailemizden biri gibi oldu. çok sıcakkanlı sevecen cana yakın müşteriden çok arkadaş gibi her sorunumuzu çözmeye çalışan, prazantabıl İlerici ve pratik çözümleri ile her zaman yanımızda olan ailemizin bir ferdi gibi, yakında düğününde birlikte bir halay çekmek üzere sözleştik. umarım herşey gönlünce olur. Başarılar ve mutluluklar dilerim...

Aysel Ağbulak Yosma

Eren bey nazik ve kibar biri bize her konuda yardimci oldu her asamasinda bizzat ilgilendi. Kendisine cok teşekkür ederim.

Gürkan Türkkan

Tanışma sebebim ev almakla başladı ilk merhabadan evimize yerlesene kadar güler yüzü samimi davranışı ve ilgi alakası için Eren dogan beyefendiye sonsuz Tesekkurler Tüm eş dost herkese tavsiye ediyorum Teşekkür ederim Eren doğan

Eren Özen

Eren Bey, tüm süreçlerde çok fazla desteğinizi gördük. Teşekkürler

Figen Doğu

Tüm içtenligi ve yardım severliği için Eren beye tşk ederiz iyi çalışmalar dilerim .

Hasan Doğu

Cok tesekur ederim kurumsal firma anlayisi ve musteri menmuniyeti icinde yapilan anlasmadan karsikli mutlu olarak tamamlanmasindan dolayi saygi sevgilerimi sunarim

Recep Buran

Eren bey bizlere çok yardımcı oldu ev alırken ve satarken herşey için teşekkürler

Mustafa Levent Kırdağ

İlk tanıştığımız andan işlemlerimiz bitinceye kadar hatta sonrasında da ilgisini ve güler yüzünü bizden esirgemeyen Eren Beye sonsuz teşekkürler. Ev alma sürecini en sağlıklı şekilde atlatmak isteyen herkese kesinlikle tavsiye ederim. İyi ki varsınız.

Cafer Aktaş

Eren bey evimizi bir gün gibi kısa bir sürede kiraya vererek her zamanki gibi işinizi ne kadar başarılı yaptığınızı gösterdiniz. Aynı zamanda ufak dahi olsa bizim de göremediğimiz birçok kusuru düzeltmek için çaba gösteriniz. Çok teşekkür ederiz.

Mina Ergörünlü

Eren bey umduğumuzu bulduğumuz bir emlakçı bize gösterdiği ilgi alaka ve bilgisine çok teşekkür ederiz başarılarının devamını dilerim

Hüseyin Aydın

Çok fazla memnun kaldım. İşlem öncesi işlem sonrasında da çok ilgilendi. Eren beye tüm yardımlarından dolayı minnettarız. Her şey için teşekkürler.

Hakan Yapalıal

Son derece pozitif bir yaklaşımla ve kurumsal anlayışla işini yapmıştır. En ufak bir sorun yaşamadım. Eren Beye teşekkür ederim

Esen Kaya

Yardımlarınız için çok teşekkürler Eren Bey.

Ali Aygün

Eren bey işine oldukça hakim sorunları çabucak hallediyor iletişimlerde size hemen cevap veriyor güvenilir kişiliğiyle rahatlıkla çalışabileceğiniz birisi bize verdiği hizmetten dolayı teşekkür ediyorum

Arife Güneş

Eren bey ev kiralamam konusunda bana çok yardımcı oldu. Hem kiracının hem de ev sahibinin haklarını savunan ve insana kendini güvende hissettiren bir iş tutuşu var. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Filiz Pektezel

Samimi, güvenilir bir insan. Aldığımız hizmetten memnun kaldık.

Arife Gürel

Eren Bey daha kiracimiz cikmadan, kiraci adaylarini hizlica tespit edip calismalarina basladi. Eski kiracimizin ciktigi gun yeni kiracimiz ile kontrat imzaladik. Pandemi konusundaki ozeni ve dikkati icin de ayrica tesekkur ederiz.

Cafer Aktaş

Eren Beye ilgisinden veya kiraladığımız ofis ile ilgili detaylı bilgisi sayesinde bizi doğru yönlendirmesi den dolayı çok teşekkürler

F*******

Dairemizi hızlıca satttı. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Özlem Mahmutoğlu

Eren bey pandemi sürecinde yeni evimizi kiralamamızda yardımcı oldu. Hijyen kurallarına uygun olarak evimizi gezdirdi ve kiralama sürecinde tüm işlemleri sorunsuz şekilde tamamlamız konusunda destek oldu. Tekrardan kendisine teşekkür ediyoruz.

Serkan Özdemir

Eren bey, konusuna gayet hakim, hızlı, güleryüzlü ve pozitif yaklaşımı ile süreci sorunsuz yönetti. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Bedir Akpolat

Çok memnun kaldım. Çok profesyonel işlerinde çok iyiler. Teşekkürler

Nihal Zehra Yıldız

Verilen hizmet koordinasyon ve her konuda yakın ilgi çok olumlu olarak değerlendirilmiştir. Teşekkür ederiz.

Hasan Akpolat

Eren beyle mesleğine olan saygısını müşterilerine çok iyi hissettiriyor .. Gece geç saatte aramamıza rağmen kiralama sürecinden sonra isteklerimizi hızlıca yerine getirmesi bizi fazlasıyla memnun etti. İlgisi ve alakası için teşekkürler ..

Veli Yelek

Yapılan işlemden oldukça memnun oldum. Müşteri-Aracı ilişkisinden çok abi-kardeş gibi olduğumuzu hissettirdi. Memnuniyet oldukça yüksek. Her şey için teşekkür ederim. Başarılar dilerim.

Engin Aybek

Eren beyin yapmış olduğu meslek çalışma azmi iş takibi güvenilir hissettirmesi çok güzel ben bir çok eve baktım bu işi yapan çok emlakçıyla konuştum bu işin hakkını layikiyle yapan Eren beye çok teşekkür ederim tuttuğum daire gönül rahatlığıyla taşındım Allah razı olsun... Eren beyin ilgi ve alakasına çok teşekkür ederim...

Umut Gürbüz

Eren bey ev arayışımızda, güler yüz, samimiyet ve profesyonel yaklaşımınız için çok teşekkür ediyoruz. Emlak danışmanlarına, sizin yaklaşımınız sayesinde bakış açımızı değiştirdi. Süreçte profesyonel yaklaşımın ne kadar fark yarattığını gözlemleme fırsatımız oldu. Emekleriniz ve bize ayırdığınız zaman için teşekkürler.

Özgür Güleç

Samimi ve dostane yaklaşımınızla bizim emlak sektörüne olan ön yargımızı kırdınız anladık ki profesyonel insanlarla çalışmanın değerini anladık çok emlakçı tanıdık ama iyi ki Allah sizi karşımıza çıkardı emekleriniz için çok teşekkür ederiz

Nihal Yıldız

Eren Bey sektör bilgisi ve profesyonel yaklaşımıyla sonuç odaklı bir emlak danışmanı.Kendisini tanımak ve çalışmaktan çok memnun olduk.Titiz iş takibi neticesinde işlemlerimiz hızlıca sonuçlandı.Emekleriniz için teşekkür ederiz.

Serdar Güler

Konusunda uzman güvelilir ve ilgili bir danışmandır. İçiniz rahat çalışabilirsiniz

A*******

Eren bey aldığı bedeli sonuna kadar hakeden, sektör bilgisi kuvvetli, sunum teknikleri pazarlama yaklaşımı farklı bir danışman. Biz memnun kaldık. Rahatlıkla mülkünüzü emanet edebilir ve ondan mülk satın alabilirsiniz.

Sevda Arsal

Eren Bey samimi tavrınızdan ve ilginizden çok memnun kaldık. sevgiler

Mutlu Erdal

Teşekkürler Remax Eksen teşekkürler Eren doğan tekrar sizinle çalışmaktan çok mutlu olduğumu belirtmek isterim .İnanılmaz derecede hizmet odaklı konusuna hakim ve son derece kısa denecek bir sürede daha kiracım çıkmadan yeni kiracı buldunuz çok çok teşekkürler kendimi sizi tanımaktan ve sizinle çalışmaktan dolayı şanslı hissediyorum.Eren doğan sizinle çalışmaya devam edeceğim.Eren doğan varsa çözüm var iyi çalışmalar....

Beytullah Dağ

Çok memnun kaldık. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz. Emeğinize, yüreğinize sağlık Eren bey

Semih Karadeniz

Eren Bey gerek nezaketi, gerekse işine profesyonelce yaklaşmasıyla, tam olarak harika bir emlak danışmanı. Kendisi bana, evimi bulmamda iyi ve güvenilir birisi olarak kendini ispatladı.

Ahmet Erdoğan

Eren bey yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederiz

Tuğçe Çapak

Eren bey işinizi gerçekten çok severek çok profesyonel bir şekilde yapıyorsunuz sizin sayenizde ev ararken hiç zorlanmadan istediğimiz gibi bir ev bulduk ve çok memnun kaldık ilginiz için çok teşekkür ederiz.

Sönmez Küpeli

Ev fiyatı sormak için tanışmış olduğum Eren Doğan beyle tanışıklığımız başladı ve iki yıla yakın ticari anlamda ve insani anlamda bizleri çok çok memnun etmiştir şimdi ise benim ve ailemin emlak danışmanı olarak görüyorum iyi ki varsın başarılarının devamını diliyorum kardeşim her şey gönlünce olsun sevgilerimle

Turgay Annaç

Eren bey, nazik tavrınız ve pozitif yaklaşımınızla yapacağımız yatırımla yön verdiniz ve bizi alternatif çözümlerinizle doğru satışın gerçekleşmesi sağladınız. Destekleriniz için çok teşekkürler. En yakın zamanda başka bir sarış/kiralama konusunda desteğinize ihtiyacımız olacak. Lütfen iletişim halinde olalım.

B*******

Eren bey ile dairemizin kiralanması sürecinde tekrar çalıştık. Çok hızlı bir şekilde tekrar kiralanmasını sağladı. Çok teşekkürler.

Ömer Keysan Karaca

Eren Bey göstermiş olduğunuz ilgi için çok teşekkür ederiz, işini tüm samimiyetimle yapan ve hakkıyla yerine getiren birisiniz çalışma hayatınızda başarılarınızın devamını dilerim.

Ebru Buldanlı

Eren bey profesyonelliği sayesinde kredi ve tapu işlemlerimiz hızlı bir şekilde gerçekleşti. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Utku Özevin

Eren Doğan Bey'in sayesinde ev sahibi oldum, kendisine çok teşekkür ediyorum. Eren Bey butcenize göre aklınızdaki ve hayalinizdeki ev için size birsuru seçenek sunup seçim yapmanızı çok kolaylaştırıyor, bulduğunuz ev için yasal işlemlerde tecrübesiyle sizlere en basit ve hızlı çözümler sunuyor, eksik evrak vs.. tüm aklınızdaki sorulara anında verip size birçok kolaylıklar sağlıyor. Meslek ahlakı, güler yüzü ve işlemlerin sonuca varması için gösterdiği çaba takdire şayan.

Gürkan Becerik

Eren Bey o kadar ilgili bir danışmansınız ki hizmetinizden çok memnun kaldım. Satış işlemi çok olumlu bir şekilde ilerledi. Her şeyle bizzat ilgilendiniz. Emekleriniz için tekrar teşekkür ederim.

İlker Türkmen

Eren DOĞAN Bey'in temsilciliği ile ev satışı gerçekleştirdim. Bu süreçte her anlamda yanımda yer alan, doğru, dürüst, objektif ve profesyonel yaklaşımı ile sadece bir emlak danışmanı değil aynı zamanda iyi de bir arkadaş gibi müşterisinin yanında yer alan temsil ettiği kurumsal kimliğe çok yakışan oldukça da zorlu bir süreci yönettik. Kendisine emeklerinden ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. "Emlak" danışmanlığı görevinde böyle dürüst kişilerin olduğunu görmek hele ki İstanbul gibi bir yerde gerçekten çok guzel.Tesekkurler eren bey

Muhammet Uçan

j:Eren Bey işinde profosyonel ve dürüst bir insan kendisine çok teşekkür ediyorum.

Tuncay Özer

Bizimle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim

Hayrettin Ekmekçi

İşini düzgün yapan son derece yardımsever bir arkadaşımız müşteri memnuniyetini sağlamak için elinden geleni yapar

Aykan Sözener

Eren Bey, iletisimi kuvvetli, ilgilendiginiz emlak ile ilgili tum bilgilendirmeleri tarafsizca yapan, tum islemleri takip edip, yerinde yonlendirmeleri ile isin hizlanmasini saglayan kisaca ozetlemek gerekirse isinin ehli biri. Kendisine destegi icin tesekkur ederiz.

Yılmaz Buğrahan

Merhaba emlak işlerimiz sayesinde Eren beyle tanıştık. Ondan çok memun kaldık. Çalışmaları ve dürüstlüğü takdir topladı. Teşekkür ederiz. Saygılar.

Dovran Pirmedov

Eren bey ile çalışmak keyif vericiydi. İşi çözmek için bütün imkânlarını seferber ettiler.İmkansız gözüken problemleri çözdüler sağ olsunlar çok teşekkür ediyorum

Hasan Dalgıç

Gayrimenkulümü satmaya karar verdiğimde kurumsal bir firma ve iyi bir broker ile çalışmak istiyordum. Eren Beyle tanıştıktan sonra doğru kurum ve doğru kişiye ulastigimı anladim. Eren Bey her aşamadaki yoğun ilgisi, hızlı ve doğru bilgilendirmesiyle aldığım hizmetin hızla sonuca ulaşmasını sağladı. İş ahlaki, samimiyeti ve gayreti için kendisine çok teşekkür ediyorum.

Halil Özer

Eren bey yapmis oldugun isin hakkini vererek yapiyorsunu her türlü yardimleriniz icin tesekkurler

Selim Yılmaz

Vermiş olduğunuz hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Çok ilgilendiniz bizimle. Allah gönlünüze göre versin. Sevgilerle Eren bey.

Birol Köksal

Eren Bey işinizi severek ve profesyonel olarak yapıyorsunuz.Vermiş olduğunuz hizmetten gayet memnun kaldım.Gelecekte tekrar calismak ümidiyle başarılar dilerim.

Aylin Suna

Eren bey güvenilirliği, deneyimi ve sonuç odaklı başarılı çalışmaları ile bize ihtiyacımız olan desteği verdi. Kendisine çok teşekkür ederim.

Emrah Aydın

Eren bey bize vermiş olduğunuz hizmetlerden dolayı çok teşekkür ederim işinizi çok profesyonel yapıyorsunuz pazarlamanız mükemmel başarılarınızın devamını dilerim

Ertuğrul Karabaş

Eren beyin işine ve müşterilere olan saygısı ve hepsinden öte çözüm odaklı çalışması bizleri gayet memnun etmiştir.

Murat Ataman

çoğu insan bu kadar ugrasmiyor bile siz herseyle yanımızdaydınız verdiğiniz hizmetten öturu teşekkür ederim basarilarinizin devamini dilerim

Refia Yılmaz

Eren Bey işini nasıl yapması gerektiğini bilen, çözüm odaklı ve pratik bir gayrimenkul danışmanıdır. Müşterilerinin isteklerini çok iyi analiz eder ve sonuç döner. Kendisiyle sürekli iletişim halinde olup gayrimenkul bilgisi alabilirsiniz.

Burhan Beyazova

Eren beyin vermiş olduğu hizmetten çok memnun olduğumu bildirmek istiyorum. Adıma yaptığınız hizmetten dolayı sizleri kutluyorum İleri tarihlerde insallah tekrar karşılaşacağız.

İbrahim Ethem Kurtoğlu

Gayretinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum.

Erdem Karaca

Eren beyle çalışmamız bize çok faydalı oldu. İlgi, alaka ve dürüst çalışmasından dolayı kendisine ve kurumunuza çok teşekkür ederiz.

Eyüp Doğan

Eren bey işinde başarılı ve daha ileri kapasitesi olan bir arkadaş ilgili alakalı başarılarının devamını dilerim.

Korhan Acartürk

Eren Bey işinde son derece başarılı, sonuca ulaşma yollarını ısrarla deneyen, kibar, kültürlü ve çok çalışkan bir danışman.Çok daha başarılı olacağını düşünüyorum.Yolu açık olsun.

Dora Akcan

Ilk gunden beri en iyi bir sekilde ilgilendi, her firsatta yardimci olmaya calisti.En sonunda sorunsuz bir sekilde islemimizi tamamladik, tesekkurler.

İrfan Tavukçuoğlu

Eren Bey gayrimenkul satış sürecinin her anında çok yardımcı oldu. Her zaman güler yüzlü ve samimi yaklaşımı ile güvenimi kazandı. Işinde çok başarılı olduğunu bizzat gözlemlemiş oldum. Kendisine çok teşekkür ederim.

Burhan Bozkurt

Çok kibar düzgün sözünün eri bir insan. Biz çok memnunuz Gayet başarılı ikna edici ile yolunun açık olduğunu düşünüyorum. Başarılarının devamını dilerim.

Ali Duman

Eren Bey ile konut arayışına başladığım gün tanıştım. O günden bu yana bana sunmuş olduğu daireler tam bizim istediğimiz ve aradığımız konumdaki daireler oldu. Başından beri bizimle çok ilgili, gayretli, işini bence tam anlamıyla yapan bi insan. Bize her konuda yardımcı oldu ona çok teşekkür ederim. İyi Çalışmalar

İlyas Alparslan

Eren Doğan beye çok teşekkür ediyorum evimizi 17 gün gibi kısa bir zamanda kaporasını aldı, çok çabuk sonuca ulaştık tekrar teşekkür ediyorum kendisine

Mutlu Erdal

Remax tan Eren doğan bey Son derece samimi Güler yüzlü güven veren yaklaşımınız Bilgi ve tecrübenizle çok kısa sürede işlemi sonuçlandıran çalışmanız için sonsuz teşekkürler.İleride tekrar sizinle çalışmak dileğiyle.....

Burak Özbay

Eren Bey mesleğine olan sevgisi gayrimenkul piyasasına hakim oluşu en önemlisi insana olan saygısı ile işinde tam bir profesyonel. Alışverişimizde sonuca giden süreci çok güzel ve hiçbir aksama yaşanmadan yönetti.İkinci bir işimiz olursa gözümüz kapalı şekilde kendisiyle çalışmayı isterim. Remax Eksen ailesine ve Eren Beye ayrıca teşekkür eder memnuniyetimizi iletir başarılı iş hayatının devamını dilerim.Tanıdığıma çok memnun oldum.

Asuman Balcioglu

Sayın Eren Doğan Bey, Yüksek motivasyonunuz, pozitif düşünmeniz, iş geliştirme ve sonuç odaklı işlere imza atmanızdan dolayi sizi gönülden kutluyorum. Size vermis oldugumuz portfoyumuzu layıkıyla ve özveriyle satisini gerceklestirdiginiz için çok teşekkür ederim.iyiki sizi tanimisim. Emeğinize sağlık.

İbrahim Bey

Tüm samimiyetimle söylüyorum Eren Bey dost canlısı güler yüzlü ve gerçekten işin hakkını veren bir arkadaşımız. Teşekkür ederim. Başarılar dilerim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.