Kırşehir doğumluyum. Erciyes Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü mezunuyum. 2 Yıl İngilizce Vekil Öğretmenlik yaptım. Vakıflar Bankası Kızılay Şubesinde İhracat-İthalat departmanlarında çalıştıktan sonra yine Vakıfbank Bilgi İşlem Merkezinde Ticari Krediler ve Sorunlu Krediler departmanlarında BT İş Analisti ve Teknik Müdürlük görevlerinde bulundum. Eylül 2019 itibariyle de Remax bünyesinde Gayrimenkul Danışmanı olarak sektörde aktif olarak çalışmaya başladım.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2019

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2020

Bu program gayrimenkulün satış sürecindeki tüm müzakereleri başarıyla sonuçlandırmayı öğretir.
Nermin Şahin portföyünde 4 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 4 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Cemal Ergen

Danışmanınız nermin şahin'le yaptığımız bu 2 kontrat ve yardımları için kendisine ve kurumunuza teşekkür ederim. çok memnunum

Mert Anıl Kartaltepe

Memnun bir şekişlde evimizi tutuyoruz.

İrem Coşkun Yıldız

Nermin Hanım yüksek ilgisi ve takibi ile takdire şayan. İl değişikliği yaptık ve bu süreçte tüm sorularımıza cevap verdi çok yardımcı oldu. Çok memnun kaldık.

Vedat Fırat

Nermin Hanım güler yüzlü ve sorduğumuz her soruya doyurucu ve ayrıntılı yanıtları ile güven veren bir danışman. Kendinizi müşteri gibi değil yakın bir dost gibi hissettirmesi ile daha güvenli bir hizmet aldığımı hissettim. Kendisine teşekkür ederim.

Mine Budak

Nermin Şahin'e ilgisi ve emeği için çok teşekkür ederim. Kendisi süreç boyunca sürekli bilgilendirme yaparak her zaman süreci canlı tuttuğunu hissettirmiştir. Teşekkür ederiz.

Bahar Akşahin

Nermin Hanım bizim evimizi satmak için kendi evi olsa bu kadar uğraşmazdı. Kendisinin emekleri olmada asla eviniz sayılamazdı. Gerek reklam profesyonelliği, gerekte çabası, dürüstlüğü, güvenirliği tüm Türkiyede en yüksek seviyede olduğundan eminim. Kendisine sonsuza dek müteşekkirim.

Ebru Dere

Nermin Hanım, bayağı zorlu olan konut satışımızda sürecin başından sonuna tam bir profesyonel hizmet anlayışıyla, güleryüzüyle, hızıyla bizi çok memnun etmistir.Tapu aşamasına kadar ciddi emek sarfetmiştir.Kendisine çok teşekkür ederiz.

Sinem Çukurlu

Biz bir ev almak istedik ve şükürler olsun Nermin hanım vesilesiyle gerçekleştirdik. Lakin biz sadece bir ev aldığımızı düşünürken aslında güzel bir insan kazanmışız. Tanımış olduğumuzdan mutluluk duyduğumuz güzel insan Nermin hanım ve tüm çalışma arkadaşlarına çok teşekkür ederiz...

Kemal Tekin

Kiralama sürecinde ilgi ve alakası fevkaladeydi, kiraya veren olarak tanıttığı profiller ve yardımları için teşekkür ederim.

Ekrem Onur Demirel

Çok memnunuz

Rojhat Genç

İyi ki Nermin Hanım ile tanıştık. Kiralama süreci boyunca her konuda destekleri için çok teşekkür ederim. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Teşekkürler.

Esra İnkaya

Nermin hanım özelinde söylemem gerekirse, kendisi sürecin en başından son anına kadar oldukça güler yüzlü, yardımcı ve çözüm odaklı yaklaşım gösterdi. Oldukça güzel hitabı ile prezantabl ve işine hakim bir insan. iyi ki Remax ile tanıştım. Kurumsal başarınız için teşekkür ederim.

Ali Daş

Danışmanımız kiralama sürecinde her konuda yardımcı oldu. Sorularımızı net bir şekilde cevapladı. Teşekkür ederiz.

Buğra Odabaşı

İyi ki Nermin hanım ile görüşüp bu daireyi tutma imkanına sahip oldum. iletişimi, yardımseverliği için bir kez daha teşekkür ederim.

Kazım Unlu

Daha önceleri de danışmanlarla muhatap oldum ama şu ana kadar gördüğüm en iyi emlak danışmanı İşini seven ve bunu çok iyi yansıtan Profesyonel İşini iyi takip eden İletişimi son derece kuvvetli Nazik İnsan odaklı, güvenilir harika bir insan . Başarıların devamını dilerim

Kemal Yılmaz Gülmez

Çok memnun kaldık teşekkür ederiz.

Furkan Öçal

Dairemin kiralanma sürecinde, Nermin Hanımın desteğinden çok memnun kaldık.Teşekkür ederiz.

Erkan Çiftçi

Süreç oldukça hızlı ve olumlu gerçekleşti.Nazik ve sıcak kanlılığı için çok memnun kaldım.

Beytullah Say

Bilgilendirme konusunda memnun kaldım.Genel konularda tecrübeli çalışan kadro var.

Elif Yiğit

Nermin hanım genel olarak pozitif ve sıcak kanlı davrandı, güven verdi.

Cemal Ergen

Son derece ilgili işini iyi yapan bir arkadaştır.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.