-Gayrimenkulde müşteri odaklı, ilkeli, hızlı, güleryüzlü çözüm.MAKSİMUM DEĞER, MAKSİMUM ÖZEN 1976 İstanbul doğumluyum. İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümün "den mezun olduktan sonra, Yeditepe Üniversitesinde İşletme ve Pazarlama yüksek lisansı yaptım. İş hayatıma 1998 yılında Finansbank A.Ş." de yönetici adayı olarak başladım. Mecidiyeköy ve Kozyatağı şubelerinde kurumsal pazarlama uzmanlığı yaptım. Kariyerime, İş-Tim Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş. "de Bölge Satış Yöneticisi, EBA Eğitim Araçları LTD ŞTİ"de kurucu ortak, Niş Danışmanlık Hizmetleri"nde insan kaynakları danışmanı olarak devam ettim.. Finans, satış, pazarlama ve insan kaynakları yönetimi konularında tecrübe edinip, bu alanlarda eğitim sertifikaları ve akreditasyonlar aldım. Bağdat Caddesi"nde doğmuş, büyümüş ve bölgeyi yakından tanıyan bir gayrimenkul danışmanı olarak hedefim, değerli danışanlarım, sizler için, tüm tecrübe ve bilgilerimi, Remax Merkez ve Remax Cadde ailesinden edineceğim bilgi ve deneyimlerle harmanlayarak, müşteri odaklı, hızlı, değer yaratan, paylaşımcı ve ilkeli bir çözüm ortağı olmaktır. Saygılarımla Bahar Yaravul

Uzmanlık Bölgesi

Caddebostan Mah. / Kadıköy Fenerbahçe Mah. / Kadıköy Feneryolu Mah. / Kadıköy Göztepe Mah. / Kadıköy Erenköy Mah. / Kadıköy

Uzmanlık Alanları

Konut Mağaza/Dükkan

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2019

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Bahar Yaravul portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Mehmet Hakan Demir Gamze Demir

Bahar hanımla çalışmaktan son derece keyif aldık. verdiği hizmet sayesinde kendisine minnet duyduk .

İlia Ginoviç

Bir mal sahibi olarak kendisine hissettiğim güveni sarsmayıp ,üstüne iş ciddiyeti ve müşteri memnuniyetini her yönüyle göstermiş olup ,bundan sonraki çalışmalarımızda bana güven hissettirmiştir.Teşekkür ederim .

Buket Korkmaz

Dear Mrs.Bahar Yaravul, thank you so much for your help selling our home and going extra mile for us on every step of our home selling journey. You made the process simple and easy to understand for us and we appreciated your patience and expertise. We will highly recommend you to our family and friends. Thank you again for your excellent service.

Deniz Yılmaz

Tüm süreç boyunca gösteriş olduğunuz nazik ve yardımsever davranış için çok teşekkür ederim .

Engin Yılmaz

Yurt dışındaki varisler, veraset intikalleri, bankadaki ve tapu dairesindeki organizasyonlar ; hepsi profesyonelce, sürecin başından sonuna kadar sürekli bilgilendirilerek yürütüldü. Bize sadece ödeme yapıp, tapuda imza atmak kaldı. Teşekkür ederiz :)

Zeynep Tezcan

Bahar hanımın bize göstermiş olduğu güler yüz ve bizim için bir sahibi olmamız için gösterdiği çabaya çok teşekkür ederim. İzmir'den geldiğimizde İstanbul'a bir dost kazandık.

Ayşegül Güray

İşimizin başından sonuna kadar profesyonelce iş takibi, ilgisi, alakası mükemmel .Herşey için çok teşekküler.

Hülya Uygur

Tanıştığımız ilk gün kendisinden aldığımız pozitif enerji ile birlikte yol almaya karar verdik ve hiçbir zaman pişmanlık duymadık.İşindeki özverisi, olumlu bakışı ve olumlu yaklaşımları ile keyifli bir satış sürecini tamamladık .Muhteşem bir dost kazandık .

Özlem Doğu

Son derece ilgili, ayrıntılara önem veren, işini severek yapan Bahar Yaravul'a teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Elif Hande Yılmaz

Kendisi çok ilgiliydi.Her türlü soruya hızlıca cevap verdi. Ayrıca sabırlı ve nazikti . Hayli zor olan alım-satım işlemlerimizi sayesinde kolaylıkla halledildik. Kendisine yürekten teşekkür ediyoruz .

Ahmet Kuru

Bahar hanıma ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum .Enerjisiyle, bakış açısıyla, ikna kabiliyetiyle çok pozitif bir insan. Teşekkürler

Nilüfer Yumuk

Remax Cadde ile çalışmaya başladığımızdan itibaren Bahar hanım tarafından çok yakından ilgilendirildik ve her hafta bilgi verildi.Kendisine teşekkürler . Başarılar dileriz.

Aylin Uysal

Bir gün içinde kiralık daire bulup tutmamıza yardımcı olan Bahar Hanım... İlgi, alaka ve hızlı hizmet için çok teşekkürler meslektaşıma .

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.