Doğru olanı yapmak hiç yanlış olmamıştır.

Almak, Satmak ya da Kiralamak için, beni aramanız yeterli!


2023 OFİS CİRO 1.si

2023 OFİS MÜŞTERİ MEMNUNİYET 1.si

2022 OFİS MÜŞTERİ MEMNUNİYET 1.si

2021 REMAX TÜRKİYE 1.si 28.HAFTA

2021 OFİS PORTFÖY 1.si

2021 OFİS MÜŞTERİ MEMNUNİYET 1.si

Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Yeniköy Mah. / Sarıyer Tarabya Mah. / Sarıyer Büyükdere Mah. / Sarıyer Zekeriyaköy Mah. / Sarıyer Rumelihisarı Mah. / Sarıyer

Uzmanlık Alanları

Konut Lüks Konut Mağaza/Dükkan Residence

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2019

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2022

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.
Burak Kavunoğlu portföyünde 14 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 14 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Orçun Canbaz

Burak Bey'in Hizmetlerinden memnun kaldık

Tülay Atik

Burak Bey çok başarılı. Her zaman yardımcı oluyor.

Önay Yalçın

Sarıyer-Tarabya'daki müstakil villamızın kiralanmasında Burak Kavunoğlu ile çalıştık.16 gün gibi kısa sürede evimizin kiralanmış olmasını çok önemli buluyoruz. Olay sadece bu yönü ile bile çok memnun edici oldu. Bu , aslında iyi bir çalışma süreci olduğunu da işaret etmektedir. Burak Bey , yeterince hızlı hareket eden , iletişimi çok iyi,konusunda deneyimli biri. Evimizin tanıtımı güzel hazırlanmıştı.Kiralama için başvuran adaylara yeterli bilgi ve net açıklama yaptığı için zaman kaybı yaşanmadı. Her zaman ölçülü ve nazik davranışlar sergiledi. İleri de yeniden emlak satışı ya da kiralama sürecinde Burak Kavunoğlu ile çalışmak isteriz.

Tuna Aydeniz

Çok iyi ve başarılı bir hizmet aldım.

Aydın Esen

Kiracımın tavsiyesi üzerine tanıştığım Burak Bey ilk andan itibaren tam bir profesyonel davranış içinde, Güvenilir ve saygılı bir ton ve üslupla yaklaşması, Süreci kontrol etmek ve izlemekteki başarısı, Sorunları çözmekte süratli ve doğru yaklaşımları, Konu ile ilgili farklı düşünceleri yönetmekteki ustalığı, ile satış işleminin rahat bir şekilde sonuçlanmasını sağlamıştır. Arkadaşlarımıza çekinmeden tavsiye edeceğimiz Burak Bey'e teşekkürlerimizle , başarılar dileriz.

Tolga Saraç

Satın alma, karar ve işlemlerimizde Burak Bey ,gayet ilgili ve bilgilendirici tutumuyla süreci yürüttü. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Ali İtil

Evimizin satış sürecinden memnun kaldık

Öznur Doğan

Burak bey alanında uzman, bilgili, samimi ve güvenilir bir emlak danışmanı.Ev kiralama sürecimde her türlü olasılığı düşünüp, ayarlayıp hazır bir şekilde bana sundu.Daha sonraki süreçte de yardımlarını alabileceğimi düşünüyorum.İlgisi için kendisine tekrar çok teşekkür ediyorum

Nazım Emre Yıldız

Kendisi konusunda oldukça profesyonel ve hizmet odaklı biri.Kafamızdaki bütün soru işaretlerini büyük bir sabır ve kibarlıkla çözüme kavuşturdu.Bundan sonraki satış ve alımlarımızda da kendisinin danışmanlığından faydalanmak isteyeceğiz.Teşekkürler.

Kamola Taflan

Mr.Burak.Kavunoğlu is an exceptionally professional real estate broker who diligentyl conducts extensive market research and exercieses due diligence for each transaction.We express our utmost gratitude for mr.Burak's prompt and meticulous responses,unwavering attention to detail,commitment to perfection and consistently positive attitude.We eagerly anticipate continuing our collaboration with mr.Burak and eagerly await the prospect of exploring further captivating real estate opportunities in the future.Thank you sincerely for your exceptional service!

Tülay Atik

Burak bey, işinde oldukça profesyonel biri.Her zaman görüşlerine önem vereceğim bir danışman.Kendisine başarılar dilerim.

Deniz Çiğdem Kesen

Burak bey ,sizin ne istediğinizi anlayan ve gelen talepleri ona göre eleyip sizi yormadan ,üzmeden size sunan, problemleri hemen pratik yoldan çözebilen ,stresinizi minimuma çeken, son derece güler yüzlü , kibar ,sabırlı ve güvenilir bir emlak danışmanı.Tekrar birlikte çalışmak dileğiyle kendisine çok teşekkür eder, başarılar dilerim.

Elif Güven

Burak bey ile ev kiralama sürecinde tanıştık.Profesyonel yaklaşımı,doğru bilgilendirmesi için kendisine çok teşekkür ederim.

Zeki Uzunkaya

İş bilgisi ,nazik davranışı ve müşteri ihtiyaçlarına göre yönlendirmesi konusunda oldukça memnun kaldım.Başarılar dilerim

Z******* T*******

Burak bey aracılığı ile i̇stanbul'da bir yatırım gerçekleştirdim.Kendileri ile iletişime geçtiğim andan itibaren güven telkin eden samimi, içten tavırları, sorularıma çok kısa zamanda geri dönüşleri ile beni etkilediler.Her şey başlangıçta yaptığımız plan doğrultusunda ilerledi.Bu yatırımı yaptığım için çok mutluyum. kendilerine çok teşekkür ediyorum.İstanbul'da yatırım yapmayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ediyorum.

Derya Özbay

Burak bey ile tanıştığımızdan beri kiralama ve satın alma gibi bir çok deneyim yaşadık.Kendisinin özverili iş odaklılığı takdire şayan.Teşekkür ederiz

Nil Koraman

Sevgili Burak ,çalışkan, dürüst, samimi ve içten, sevgi dolu insanı rahatlatan güzel insan. Evimin pazarlamasını çok iyi şekilde yaptın. Hızlı ve güzel sonuçlandırdın. Sana her şey için çok teşekkür ederim , her şey gönlünce olsun. Başarılar.

Mertcan Taban

Sevgili Burak Kavunoğlu, öncelikle bize çok kısa zamanda ev almamız konusunda göstermiş olduğunuz pozitif enerjiniz, samimiyetiniz, yakınlığınız ve güler yüzünüz için çok teşekkür ederim. Sadece bana değil aynı ilgiyi anneme, babama, ablama ve teyzeme de göstererek, evi aynı kararlılıkla beğenmemiz ve hemen o anda karar vermemiz sanırım biraz da sizin sayenizde oldu. İşinde bu kadar başarılı olan nadir insanlardan biri olarak sizi tebrik ediyorum. Size ve Remax Asist Emlak Ofisi çalışanlarına çok teşekkür ederim.

Sertaç Alagöz

Burak Bey tüm süreç boyunca titizlikle çalıştı. Sürekli bizlere geri bildirim verdi. Gayet memnun kaldık kendisinden. Teşekkür ederiz.

Göksel Ünler

Burak Bey'e ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyorum. Gerçekten çok yardımcı oldu. Hayalimizdeki evde oturmamıza yardımcı oldu.Teşekkürler.

Mustafa Uslu

Gerek yüksek iletişimi gerekse, alanı ile ilgili bilgisi, tecrübesi sürecin çok verimli ve hızlı ilerlemesini sağladı .Kendisine teşekkürlerimi sunar. Başarılarının devamını dilerim.

Mehmet Yılmaz Temiztaş

İletişimi güçlü ve güven verici. Süreç takibi ve yönetimi başarılı. Her süreci en ince ayrıntısına kadar irdeliyor ve sorunsuz işlemi sonlandırıyor. Samimi , doğal ve dürüst. Burak Bey ile çalışmaktan son derece mutluyum. Başarılar dilerim.

Tuba Osmançelebioğlu

Burak Bey ile iki yıl önce çalışmış çok mutlu olmuştuk, İki yıl aradan sonra tekrar çalışmak nasip oldu, Son derece etik , titiz, özenli bir insan. Hem ev sahibinin hem kiracının çıkarını gözeten, en uygun tarafları bir araya getirmek için azami çaba sarf eden son derece başarılı bir emlak danışmanı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

S******* H*******

Zahmetli ve yorucu durumları çözerek destek oldu. Teşekkürler Burak Bey

S******* K*******

Tüm süreç için teşekkürler.

M******* T*******

Süreç takibi ve yönetimi konusundaki profesyonelliği güven veriyor. Gözünüz arkada kalmıyor , içiniz rahat bir şekilde sürecin tamamlanmasını bekliyorsunuz. Dürüst ve işinde profesyonel birini arıyorsanız Burak Bey ile çalışmalısınız.

Emin Şamlıoğlu

Çok güzel ve sağlıklı iletişim. Doğru ve net bilgilendirme ile hızlı çözüm süreci sonrasında işlemimizi tamamladığı için, Sn. Burak Kavunoğlu'na teşekkür ederim. İşine duyduğu saygı ve sevgisinin artarak devamını dilerim. Başarılar.

A******* A*******

Süreç yönetimi konusundaki profesyonelliği ve iletişim gücü ile fark yaratıyor. Gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. Her şey için teşekkürler Burak Bey.

Z******* T*******

Bilgi , tecrübe ve çözüm önerileri ile kısa sürede doğru kiracılarımız ile karşılaşmamıza vesile oldu. Tüm emlak işlerimizde olumlu geri dönüş aldık , rahatlıkla güvenip çalışacağınız bir emlak danışmanı. Burak beye çok teşekkür ederiz.

Mehmet Yılmaz Temiztaş

Burak Bey'in iletişimi güven vericiydi. Satış için gerekli olan evrakların hazırlanmasında çok yardımcı oldu. Satış sürecini organize etti. Randevuları aldı. Dairemi bugünkü değeri üzerinden sattı. Burak Bey ile çalışmaktan memnunum. Kendisine teşekkür ederim.

Zafer Babataş

Burak Bey’in bu süreçteki yardımları, destek ve tecrübesi ile yönlendirmeleri çok kıymetli ve üst düzeydeydi. Tüm süreçleri hızlı ve eksiksiz olarak tamamlamamıza yardımcı oldu. Tam bir profesyonel Her şey için kendisine çok teşekkür ederiz.

Mahmut Çetin

Ev almaya karar verdikten sonra sürecin başından sonuna kadar , çok ilgili ve nazik davrandı. Dürüstlüğünden ve ilgisinden dolayı Burak Bey'e çok teşekkür ederim.

U******* Y*******

Burak Bey'e (sayesinde) sadece iki günde başlayıp sonuçlanan kiralama sürecimizde göstermiş olduğu istisnai destek ve sunduğu kolaylıklardan ötürü teşekkür ediyoruz. İletişimi kuvvetli ve güvenilir bir danışman arıyorsanız, şiddetle tavsiye ediyorum.

S******* T*******

Burak Bey yardımı ile evimi kiraya verdim. Kendisinle bu 3.kez çalışmamız. Aradığınız özelliklerde kişiyi sizin adınıza en iyi şekilde analiz edip, size sonuç sunan biri. Herşey için teşekkürler.

Arda Köterin

Zorlu ve sıkışık bir süreçte Burak Bey bize çok yardımcı oldu. Yapıcı ve anlayışlı yaklaşımı ile işlerimizi kolaylaştırdı. İşlem bittikten sonra da ilgisini eksik etmedi. Kesinlikle çalışmanızı öneririm.

Sema Dilbaz

Sevgili Burak. Bey isizinle ş Yerimin devir ilanı için geldiğinizde tanıştık mesleğimize olan saygınız sizin karekter ve kişiliğinize o kadar güzel yansıtmışki bunu yapmış olduğunuz başarılarınız la kanıtlıyorsunu bu kanıta benim iş yerimde dahildir şimdi diyorumki iyiki sizinle Çalışmışım iyiki sizi tanımışım daha mzanızı atağınız nice başarılara diyorum. Sevgilerimle 💖😊

Mete Adıyaman

Burak bey kiracısı olarak yerleştiğim ev için tüm süreçte çok yardımcı oldu, dürüst ve iletişime açık bir danışman. Ev ile alakalı tüm konularda ev sahibi ile iletişimi çok hızlı ve açık bir şekilde sağladı ve bu süreçte takipçi oldu. Kendisine desteği için teşekkür ediyorum.

Şule Yalta

Burak Bey işini fazlasıyla seven, yaptığı işin hakkını veren, yetenekli , analitik düşünce yapısına sahip ,hızlı bir şekilde çözüme ulaşan biri. Bizim kiracılı evimizi boş kalmadan başarılı bir süreç yönetimi ile yeni kiracımız ile buluşturdu. Burak Bey, gerek kişiliği gerekse yaptıkları ile her türlü övgü , referans ve başarıyı hak ediyor. Kendisine bir kez daha teşekkür eder , başarılarının devamını dilerim.

Serdar Temim

Öncelikle Burak'a çok teşekkür ederim. Burak kesinlikle işinin ehli. Ben evimi sayesinde kiraya verdim. Bu zaten kendisinle ikinci çalışmam oldu. Size en uygun kişiyi değerlendirmesi, her zaman çözüm odaklı çalışması, doğru zamanlaması çok başarılı. Kendisinle güvenle çalışıyorum ve tavsiye ediyorum.

T******* Y*******

Burak Bey'in hizmetinden çok memnun kaldık. Evi her ince detayına kadar bize anlattı. Çok teşekkür ederiz.

I******* A*******

Burak Bey çok sabırlı ve ince eleyip sık dokuyan biri, kendisiyle çalışmış olmaktan çok memnunum. Gece gündüz hafta içi hafta sonu demeden ilgilendiğini hissedebiliyorsunuz. Memnuniyetle emanet edebileceğiniz biri. Her şey için teşekkürler.

Şahap Aksaçlı

Sanırım bundan sonra Burak bey’e sormadan babamdan bile ev alamam.Tecrübesi, tavrı,ilgisi,nezaketi ve yardımseverliğini asla anlatmakla bitiremem.İyi ki karşımıza çıktınız

Ahmet Çalışkan

Burak bey ile İstanbul'daki evimi satmak için çalıştık. Tamamen profesyonel servis, yalın ve net iletişiminden çok memnun kaldım. Çok hızlı sonuca ulaştık. Burak beyi herkese tavsiye ederim.

M******* B*******

Burak Bey, işine hakim, bilgili ve sorumluluk sahibi bir emlak danışmanı. Evimizin satın alım sürecinde bize her konuda güven verdi. Teşekkürler...

Banu Çağlayan

Burak bey ile çalışmaktan çok memnun kaldım. Öncelikle profesyonel yaklaşımı olmak üzere iş disiplini, konusuna hakimiyeti, açıklayıcı bilgilerle yönlendirmeleri ve çözüm odaklı olması güven verici bir çalışma biçimi yaratıyor. Kendisi yine bir firsat oluştuğunda ilk çalışacağım kişidir. Burak bey'e ve Remax Asist e çok teşekkürler.

Fatoş Minaz

Burak Bey'in profesyonel, insani, dürüst ve çözüme odaklı yaklaşımı sayesinde çok istediğim bir evin sahibi oldum. Ayrıntılarına girmeyeceğim ama bu evi almak benim için mucizevi bir şeydi ve Burak Bey'in bu mucizenin gerçekleşmesinde payı büyük. Kendisinin samimiyeti ve profesyonelliği en dengeli şekilde birleştiren danışmanlığı ders niteliğinde. Hem ben hem de mal sahibim çok mutlu olduk. Herkese onun gibi emlak danışmanları dilerim.

Zeynep Özkol Jouvenaux

Burak Bey ile calismak her bakimdan çok memnuniyet ve dinginlik verici bir tecrube. Kendisine dairemizin satisi asamasinda gosterdigi dort dortluk profesyonelligi ve centilmenligi için çok tesekkur ederiz. Daha once bir kiraya verme islemi için calismistik kendisiyle birlikte, satis soz konusu olunca gozlerimiz kapali olarak tam bir guvence ile yine onunla calismayi arzu ettik. Her noktayi kapsamli sekilde degerlendirmesi, aciklamasi, çok saygin ve dingin sekilde bizlerle surekli diyalog içinde olmasi paha bicilmez. Cok tesekkur ederiz !

Ahu Sıla Bayer

Burak Bey'e, bana ve aileme hızlı dönüş yaptığı için, talep ve ihtiyaçlarımızı biz ayrıntılı anlatmadan anlayıp doğru isme yönlendirdiği için teşekkür ederim. Kendisiyle çalışmak size hız, saygınlık ve huzur sağlayacaktır. Herkesin de benzer görüşlerde olduğunu tahmin ediyorum.

Edip Kanpak

Reşitpaşadaki müstakil evimin satış sürecinde göstermiş olduğunuz yoğun emeğinizden dolayı teşekkür ederim

Cem Ayata

Dear All, Remax Asist demonstrated an outstanding performance. The office was conducting all the process with all success. A particular attention to Mr Burak Kavunoğlu with its particular energy and smiling attitude. Best regards,

Ayşegül Baykan

Satış süresince vermiş olduğunuz desteğiniz için teşekkür ederiz.

Kamola Taflan

The best real estate company we have ever dealt with. Burak Bey was very professional, experienced and helpful agent. From the comfort of our home in the US, Burak Bey has gone above and beyond to help us purchase the house in Turkey. His detailed professional feedback, videos, Skypes and calls have made this transaction effortless. We couldnt be happier to work with Burak Bey, and greatly appreciate his work ethics, professionalism and honesty. Thank you, Burak Bey! We look forward to working with you again soon!

T******* K*******

Burak bey ile ilk tanışmamız 2019 yılında oldu. Emirgan’da kendimize yaptığımız bahçeli müstakil evin satışı için değişik gayrimenkul danışmanıyla görüşmüştük. Ancak kendisinin konuyu ele alış ve davranışları çok farklıydı. Bina için kısa sürede en uygun aileyi bulması çok mutlu ediciydi. Bir yıl sonra Halaskargazi caddesinde olan kiralık dairemizi kendisiyle görüştük. Kısa sürede bize tanıştırdığı kiracıyı gönül rahatlığıyla kabul ettik. İki işlemde de güven verici davranışları bizlere çok yararl oldu. Başarılarının devamlı olmasını dileriz

Fethi Serdar Temim

Burak Bey, çok kısa sürede evimiz için en uygun kiracıları bulmamızda bizlere yardımcı oldu. İnsanlarla kurduğu birebir sıcak ilişkiler, yaptığı doğru incelemeler ile hedef kitlelerin birleşmesini çok profesyönel şekilde sağlıyor. Ben çok memnun kaldım. Başarılarının devamını diliyorum.

Tuba Osmançelebioğlu

Yıllardır boş duran, bizim için manen çok değerli, kıyıp da kimselere veremediğimiz evimizi kendisine emanet ettik, kısa sürede, her anlamda içimize sinen en uygun kiracıyı bulmamızı sağladı. Burak Bey ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi çok iyi analiz edip, titiz bir çalışma sonucu size en uygun alternatifi sunan, son derece profesyonel bir emlak danışmanı. İş ahlakı ve disipliniyle de sonuna kadar güvenebileceğiniz bir kişi. İleride de kendisiyle çalışmaya devam edeceğiz.

R******* M*******

Burak Bey ev satın alma sürecinde başlangıçtan bitişe kadar her aşamada tarafıma çok yardımcı oldu. Kendisine bu süreçte bana çok yardımcı olduğu ve özverili bir şekilde çalıştığı İçin çok teşekkür ederim. Satın alma, kiralama gibi emlak sektöründeki her konuda yardıma ihtiyacı olan herkes kendisine gönül rahatlığıyla başvurabilir.

Derya Özbay

Size, ailesinden birine yardımcı olurcasına içten davranışları ile şaşırtıp güven oluşturacaktır. Eğer bu değerlendirmeyi okuyorsanız; kendisine ihtiyacınız olanı bir anlatın, gerisini ona bırakın derim. Kesinlikle pişman olmazsınız.

Zeynep Özkol Jouvenaux

Burak Bey ile çalıştığımız için çok memnunuz. Cok dikkatli ve duyarlı bir şekilde tüm beklentilerimizi kaydetti. Cok iyi bir dinleyici. Evimizi hem çok profesyonel hem de çok insacıl bir şekilde değerlendirdi. Herşey cok berrak sarih geçti. Nezaketi ve güleryüzlülüğü de ayrıca değerli oldu. İnsallah kendisiyle yeniden çalışma fırsatımız olur. Cok güvenilir, etkin ve değerli bir insan. Herşey için çok tesekkür ederiz Burak Bey ! Başarılarınızın devamını dileriz.

Çiğdem Bağırgan

Burak Bey, Hiç bilmediğim bir semtte ve çok da yeni olduğum şehirde, tüm ihtiyaç ve beklentilerimi sonuna kadar büyük bir beyfendilik içinde dinleyerek benim için en uygun evi buldu. ve ilk seferde baktığımız evi başka bir yere bakma ihtiyacı bile hissetmeden tuttuk. Emlak danışmanı olarak sektörde eşi benzeri az rastlanır. Tüm açıklamalarında net, şefaf, sözünün arkasında ve kendi için ev bakıyormuşçasına ilk andan itibaren insana güven verir. Kendisi ile yollarımızın kesiştiği ve tanıştığım için çok şanslıyım. herzaman gözüm kapalı çalışırım

Joel D Compton

Burak Bey bizim için çok çalıştı. Bir takım soruları oldu (COVID-19, istediğimiz evin durumu ve kirası). Tek tek yanıtladı. Ben ona güveniyorum. Güvenmemi kazanmasının sebebi şöyle oldu. Soru sorarak bizim istediğimizi anlamaya çalıştı. Doğru bir şekilde mal sahibine iletti. Mal sahibinin arzularını bize ilettiğinde itici değildi ve hilekar olarak hiç davranmadı. Sürekli ortak noktalarını araştırıp, hem bizim için hem de mal sahibi için en uygunu neyse bulmaya çalıştı. 5 yıldız bir emlakçı.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.