RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2019

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Gamze Baran portföyünde 5 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Aylin Satgeldi Yay

Kendisi ile tanışıp ihtiyacımızı ifade ettikten çok kısa bir süre sonra, Beytepe deki gayrimenkulümüzü doğru değerleyip hemen ilana çıktı ve yine rekor bir sürede yeni kiracımızla bizleri tanıştırdı. Ofisinizin samimi atmosferinde misafirperverliği, profesyonel hizmeti ve güler yüzüyle bizleri çok mutlu etti. Önümüzdeki yıllarda da kendisiyle çalışmaya devam etmek isteriz. Gamze hanımı dostarımıza tavsiye edeceğiz.

Fidel Elmas Hacıoğlu

Gamze Hanım ev tutma sürecimizde bizim için;pratikliliği,yardımseverliği,nazikliği ve ihtiyacımıza yönelik çalışmasıyla şans oldu. Kendisine teşekkür ediyorum, sayesinde hayat ettiğim evi kiraladık ve çok tatlı insanlar tanıdık. Emeği için kıymetli Gamze Hanım'a çok teşekkür ederim.

Can Karacan

Gamze Hanıma çok teşekkür ederim. Bütün süreçte çok yardımcı oldu. Ayrıca bütün personelin güler yüzlü ve sıcaklığı beni çok mutlu etti.

Özlem Ersoy

Gamze Hanım çok tatlı,anlayışlı,konuyu çözen,net fikirli tüm ekip çok güler yüzlü,sıcakkanlı ve çözüm odaklı herkese çok teşekkür ederim.

Hasan Kayacık

Runa Hanım ve Gamze hanımlara bu zor süreçte yardımları için çok teşekkür ediyoruz. Sıcakkanlı işinin ehli yaklaşımları ile süreci kolaylaştırdılar. Başarılarının devamını dilerim.

Akın Çamcı

Ankara Çankaya İlçesi Çayyolu mahallesinde tapuda adıma kayıtlı konutun satış işlemleri sırasında alıcının bulunmasından tapuda işlemin sonuçlandırılmasına kadar geçen tüm aşamalarda gösterdiğiniz yakın ilgi,çözüm odaklı yaklaşımımız ve işlemin kısa sürede tamamlanmasında gösterdiğiniz hassasiyetiniz takdire şayandır. Bu durum ileride sizi tercih etmemize ve hatta dostlarımıza önermemize neden olacaktır. Teşekkürlerimizi sunar, çalışmalarınızda başarılar dileriz. Saygılarımla.

Kemal Kuyumcu

Gamze Hanım'a özverili yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. Profesyonelliği ve güvenirliğinden dolayı çok iyi bir hizmet aldım.Tekrar çok teşekkür ederim.

Merih Başar

Gamze Hanımın ilgisinden memnun kaldım. Her şey için teşekkür ederim.

Galip Ergün

Gamze Hanım'ın değerli destekleri için teşekkür ediyorum.Oldukça zorlu bir süreç oldu kendisi için ancak özverili davranışları ve ikna kabiliyeti ile bu süreci tamamladık. Tekrar teşekkür ediyorum.

Nezaket Yüksel

Teşekkür ederiz. Çok memnun kaldık.

Ayşe Türkerler

Gamze Hanım’a ilgisi alakası güleryüzlü hizmeti için çok teşekkürler...

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.