-ÇÜNKÜ SİZ BENİM İÇİN DEĞERLİSİNİZ...BİRBİRİMİZE GÜÇ KATMAK İÇİN YANINIZDAYIM
-İNSAN İŞİ : GÜVEN, BİLGİ VE TECRÜBE İLE OLUŞUR
-SİZİN ÜLKÜNÜZ BİZİM ÖYKÜMÜZ OLSUN İSTİYORUZMerhaba,
Ben ÜLKÜ ERMUTLU
Sektörde 22 yıllık tecrübesi olan ve bu alanda öncülük yapmaya devam eden REMAX CADDE 'de Gayremenkul Danışmanıyım ..
Yaşam valıklarım ASLI ve Ali'nin annesiyim..
İstanbul, Sarıyer'de büyüdüm.
Sarıyer Vehbi Koç Vakfı Lisesini bitirdikten sonra, Anadolu Üniversitesi İşletme bölümündeki mezun oldum.
1987 - 2007 yıllarında Garanti Bankası Şubelerinde, Orta Kademe yöneticilik yaptım ve emekli oldum.
Çalışma hayatım içersinde, onlarca eğitim, satış, pazarlama, Finans ve Yatırım konularında, bilgi sahibi olup, uzmanlaştım.
2008 yılında, okuduğum bir başarı hikayesinden etkilenerek, Dünyada ve Türkiye'de, Global anlamda, gayrimenkul sektörüne yol gösterici olarak liderlik yapmış olan REMAX ile tanıştım.
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2013

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2019

RE/MAX sistemine dahil edilen gayrimenkullerin en doğru fiyat ile alınmasının yetkinliğini sağlar.

2020

RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir.
Ülkü Ermutlu portföyünde 3 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

A*******

Ülkü hanımdan güvenli ve hızlı bir hizmet aldım.Çok memnun kaldım.

E*******

Profesyonel,sıcak ve samimi

S*******

Şimdiye kadar emlak danışmanları ile ilgili düşüncelerim sizinle birlikte değişti.Profesyonel çalışma şekliniz ve ilk villa projemizde hızlı satışımız ve sürekli geri bildirimlerinizle tüm süreci çok güzel yönettiniz.Birlikte çok işler yapacağımızı düşünüyorum.

Emel Travaci

Alaka çok güzeldi,çok memnun kaldık.Kendimizi güvende hissettirmek için çok emek veriliyor.Teşekkür ederiz.

M*******

Su gibi geçen bir süreç oldu.Son derecede güvenilir ve profesyonel bir işlem oldu.Çok teşekkürler ve bundan sonraki tüm gayrimenkul işlemlerimde görüşmek üzere..

Tülin Diker

Kalite ve kesinlikle çok güvenilir bir ekip, rahatlıkla güvenebilirsiniz.

Gülay Abay

Gerçekten işini çok güzel yapan iki güzel insan çok memnun kaldım ilgi alakanız için çok teşekkürler. Ayağınıza taş değmesin.Sevgiler

Olcay Miray Çetin

Bilgi akışı konusunda çok yardımcı oldular.İletişim konusunda hiç sıkıntı yaşamadık.Memnun kaldık:)

N*******

Böyle danışmanların sektöre bir klas kattığını düşünüyorum.Çok memnun kaldım.Hep onlarla çalışmak isterim.ÜlküHanım ve Nazlı Hanıma evimi doğru bir kişiye ve beni hiç yormadan satış sürecini gerçekleştirdikleri için teşekkür ederim.enerjileri harikaydı

O*******

İstanbul Anadolu yakasında ve Türkiye toplamında çok şubeli bir işeltmemizin genel merkezini oluşturöak için yaptığımız araştırmada Ülkü hn ile sosyal medya aracılığı ulaştım. Duruşu ve profosyonel yaklaşımı ile işimizin hızlı birlikte çözülmesinden dolayı kendisine sonssuz teşekkürler

Hıdır Gül

Ülkü hn ile uzun zamandır tanışmaktayız. Sahibi olduğumuz dükkanımız yaklaşık 2 yıldır kiraya verilememişti. Bizi öncelikle fiyat ve alıcı profili konusundaki hakimiyeti etkiledi.. Artık ailemizden biri gibi kendisini görmekteyiz.

S*******

Ülkü hn ile çalışmış olduğu projede tanışma imkanı bulduk. Analitik yapımıza uygun şekilde hareket ermesi ve tüm bilgileri bizimle paylaşması oldukça güven verici idi. İşimizi bir hayli kolaylıştırmasından dolayı kendisine sonsuz tşkler .

T*******

Bugüne kadar firma olarak hiç bir Emlak Danışmanı ile çalışmadık. Bostancı Suadiyedeki projemiz ile Kasım ayından beri titizlikle ilgilenen ve bu sürede yaşanan tüm tatsızlıkları profosyonel bir şekilde sürdürmeyi başaran Ülkü hn ı gönülden kutluyoruz. Artık tüm gayrimenkul işlemlerimizin tek danışmanı olarak uzun yıllar çalışacağımızı düşünmekteyiz.

A*******

Ülkü hn ile 1 ay önce bölgedeki bir aracı vasıtası ile tanıştık. karar süecinden sonraki tüm aşamalrı ile bizimle yakinen ilgilenmesi ve komşumuz gibi davranması, içten ve açık davranış sergilemesi bizi etkiledi . yaşadığım geçmiş tecrübelerimizin hepsini olumluya çevirmesinden dolayı kendisine minnettarız.

M*******

Eşim ile birlikte Ataköy den Anadolu yakasına taşınmaya karar verdiğimizde Ülkü hn ile tanıştık. Öncelikle satınalma olarak yola çıktığımız bu yolda ; daha ilk başta tüm bilgileri açık ve samimi olarak bizimle paylaştığı için kendisine teşekkür ederiz.Hem bölgeyi hemde ev ile ilgili tüm detaylarda bize yardımcı olmasından dolayı minnattarız.

Hamed Nrmouneehkhhah

Kendim ve ailem yaklaşık 3 yıldır Türkiyede yaşamakta ve iş yapmaktayım Bostancı Grena Suadiye evlerinde 3+1 evde oturmaktaydım. Daha sonra hem mevcut durumdan evimizi ofis olarak kullanmak istememizden hemde teras ihtiyacı nedeni ile büyük eve taşınma kararı aldık . Bu aşamada Ülkü hanım ile tanıştık. Kendisi tüm süreci olduk.a samimi, güler yüzlü ve konuya oldukça hakim duruşu ile sonuçlandırması bizi oldukça mutlu etti. Evin içine yapılacaklar konusunda hem Usta ile hemde sitenin yönetimi olsun görevlisi olsun tüm aşamayı takip etmiştir

Z*******

Ülkü Hanım ile uzun süredir aynı mahallede yaşadığımız bir projenin danışmanlığını üstlendiği sırada tanışma fırsatı bulduk. Öncelikle satınalma süreci ile başladığımız görüşmelerimiz daha sonra projenin toplu kiralama süreci başladığında devam etti. Defalarca büyük bir sabır ile bize sunum yaptı. Tüm süreci hem bilgisi hemde profosyonel duruşu ile yönetti. Kendsiisine bu sektörde etik ve işine olan saygsından dolayı teşekkür ediyoruz.

Koray Özcan

Kuzenim vasıtası ile Ülkü hn ile tanıştım... Uzun yıllardır oturduğumuz evimizi, ailemizin büyümesi nedeni ile kiraya vermek durumunda kalmış idik.. 7 gün içinde daha taşınmadan evimizi kiralamasından dolayı teşekkür ederiz... KORAY ÖZCAN

Eray Çelik

Eylül ayında evlenme ned ile uzun zamandır ev arıyordum.Ailemle balkonda otururken, Ülkü hn ın bizimle iletişime geçmesi sayesinde mutlu sonuca ulaştık. İşine olan saygısı sayesinde bizi hızlı bir işekilde sonuca ulaştırdığı için çok teşekkür ediyoru

Onur Ölmez

Bir yakınım vasıtası ile kendisi ile tanışma fırsatı bulduğum Ülkü hn ile yaklaşık 6 aydır hiç bir işlem yapılamayan evimi, tüm işlemleri eksiksiz yürüterek kısa süre içersinde satmasından dolayı minnattarım... ONUR ÖLMEZ

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.