2022 REMAX TÜRKİYE %100 KULUBÜ ÜYESİ

2022 REMAX CADDE OFİSİ CİRO 4.SÜ

2021 REMAX TÜRKİYE %100 KULUBÜ ÜYESİ

2021 REMAX CADDE OFİSİ CİRO 5.Sİ

2021 REMAX TÜRKİYE CİRO SIRALAMASINDA TÜRKİYE 56.SI

2020 REMAX TÜRKİYE %100 KULUBÜ ÜYESİ

2020 REMAX CADDE OFİSİ CİRO 4.SÜ

2020 REMAX TÜRKİYE CİRO SIRALAMASINDA TÜRKİYE 43.SÜ

EKİM 2020 REMAX TÜRKİYE CİRO 5.Sİ

KASIM 2020 REMAX TÜRKİYE CİRO 6.SI




Bilfen Lisesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümünü bitirdikten sonra, çeşitli firmalarda proje mimarlığı ve iç mimarlık alanlarında uzun süre çalıştım. Sonrasında yine mimarlıkla alakalı ancak daha dinamik bir sektör olan emlak satışı alanında çalışma kararı aldım. İstanbul'da yaşadığım bölge olan Bağdat Caddesinde RemaxCadde ile yollarımız kesişti. Gayrimenkul Danışmanı olarak devam ettiğim meslek hayatımda, müşterilerime en uygun çözümleri sunarken profesyonel, etik ve sonuç odaklı bir çalışma prensibini benimsiyorum.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2019

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Selin Yalgın portföyünde 13 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 13 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Gülsen Kaynar

Selin Hanım'a çok teşekkür ediyorum. Beni yormadan üzmeden hızlı bir şekilde satışımızı gerçekleştirdi. Sıcak yaklaşımı ve gülen yüzüyle iş ahlakı da birleşince karşısındakine güven veriyor.

Tahsin Çapın

Daha fazlasını vermek isterdim ama puan üst sınırı 5 :)

Ömer Doğan

Selin Hanım'ı satılık ev arayışımızda tanıdık. Kendi evimizin satışı için de kendisinden destek aldık. Bu süreçte bilgisi, ilgisi ve deneyimi ile hızlıca işlemlerimizi hallettik. Teşekkürlerimizi iletiriz.

Seda Esinduy

Selin hanım ile karşılaştığımızdan beri, kendisinden başka birini hiç düşünmedik ev alım satımlarımızda...Çözüm odaklı, sevecen ve güvenilirliği için ayrıca çok teşekkür ediyorum.

Doğukan Batal

Selin hanıma tüm süreçteki yapıcı işbirliği ve yardımları için teşekkürler.

Handan Yücel

Her konuda ilgi ve alakası için, titiz davranışlarından ve hoş üslubundan dolayı kendisine teşekkür ederim.

Sevgi Oykur

Selin Hanım çok ilgili ve güvenilir bir portföy yöneticisi. Kendisine teşekkür ediyorum.

Timurtaş Onan

Selin Hanım sayesinde harika bir işlem oldu. Çok teşekkürler.

S******* A*******

Selin Hanım'a teşekkürler. Her zaman tercihim.

Tuğba Erkırtay

Selin Hanım süreci çok hızlı ve aktif yönetti, her konuda hızlı ulaştık.

Tilbe Aydemir

Selin Hanım, ev satış sürecimiz boyunca hep doğru müşteri profilini belirleyerek bizi hiç yormadı. Doğru zaman ve doğru müşteri portföyü ile evimizin satışını gerçekleştirdik. Sektör bilgisi ve üst düzeyde tuttuğu müşteri memnuniyeti için kendisine teşekkür ederiz.

Jale Çatalkaya

Selin hanım çok pratik,iyimser ve güler yüzlü, süreçte her konuda yardımcı oluyor,benim için artık emlak danismanindan çok güvenilir bir arkadaş oldu. Ben ve kızım, onun sabri,desteği, anlayışi ve çalışkanlığı sayesinde kısa sürede istediğimiz sonuca ulaştık .Teşekkür ediyorum. Başarılar dilerim.

Fatma Vasfiye

Süper..Tanıdık vasıtasıyla buluştuğumuz Selin Hanım işimizi çok düzgün, güven vererek, samimi ,içten bir şekilde halletti.Çok teşekkür ediyoruz.

Elif Kalabay

Samimi, içten, kaliteli, çok teşekkür ederiz Selin Hanım.Bundan sonra hep Selin Hanım'la beraber çalışacağız.Çok teşekkürler Selin Hanım.

Yunis Emre Taş

İletişime geçtik, 2 günde sözleşme yaptık. Gayet iyiydi ve çok memnun kaldım.

Cevdet Çınar Yılmaz

Düzgün ve açık iletişim, sürekli bilgilendirme ile yürüttüğü süreç için çok teşekkürler.

Merve Debreli

Güler yüzlü ve profesyonel hizmetiniz için çok teşekkür ederiz.

Yeşim Kuzu

Selin Hanım, bize çok yardımcı oldu. Hızlı bir şekilde evimizi sattı.Çok teşekkürler.

Büşra Akın

Selin Hanım ile çalışmaktan çok memnunum. Güvenilir ve hızlı, iş bitirici bir kişi. 2.kez ev satışımı tamamladık.

Kerem Esin

Detaylı bilgi akışı ve süreçleri yakın takibiniz için teşekkür ederim.

Oytun Ünlüçerçi

Süreçteki destek ve emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Nezihe Güler Aydoğdu

Her zaman yardımcı ve çözümcü.Bizi çok iyi anladı ve uygun kiracıyı bulduğunu düşünüyorum.

Ayşe Neriman Aral

Selin Hanım şehir dışında yaşamamıza rağmen gayrimenkulümüzü kiralamamızdaki süreci çok hızlı ve profesyonel bir biçimde yönetmiştir.Müşterisinin hakkını kendi hakkı gibi savunan, deneyimli, işinin ehli, her aradığımızda hızlı geri dönüş sağlayan, çözüm odaklı, güvenilir ve müşteri memnuniyetini en iyi şekilde yapan bir danışmandır. En iyi kiracı adayını bulma ve evimizi en iyi değerde kiraya verme konusunda titizlikle davranmıştır. Çok teşekkür ederiz.

Seda Mutlu

Selin Yalgın Hanım çok ilgili ve her konuda yardımcıydı. Bundan sonra da bir talebimiz olduğunda yardımcı olacağından eminim. Teşekkürler.

Deniz Şentürk Özsoy

Son derece çalışkan, iletişim becerisi yüksek ve çözüm odaklı, teşekkür ederim.

Sadri Can Erdem

Çok başarılı ve ilgiliydi. Teşekkürler.

Abdullah Altan Akat

Selin Hanım çok kısa süre içinde gayrimenkulüme istediğim değeri verebilecek müşteri yoğunluğunu sağlamıştır. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Başarılarının daim olmasını temenni ederim.

Kenan Cantekin

Çok ilgili ve işini ehli ile yapan değerli danışmanımız..Her aradığımızda kendisine ulaşabildik ve hiç bir karanlık nokta kalmadan bilgilendirildik.Çok teşekkür ederim.

Mert Ulupınar

Çok zor bir satışı, çok profesyonel ve nezaketle en hızlı şekilde yaptı.Tebrikler

Rafet Peker

Tecrübeli, nazik, profesyonel. Çok teşekkürler.

Ömer Toplar

Hayatımızda ilk kez gayrimenkul danışmanlığı hizmeti aldık. Bundan sonra tek adresimiz Selin Yalgın'dır. Doğru yönlendirmeleri sayesinde mülkümüzü kısa sürede sattık.Teşekkürler.

Umutcan Gemici

Süreci sonuna kadar takip ederek gerekli bilgilendirmeleri yaptı. İlgili ve bilgilendirici tavırları için çok teşekkür ederiz.

Nezihe Güler Aydoğdu

İlandan satışa kadar yanımızda ve çok ilgiliydi.

Didem Gündoğdu

Evimin satılmasını çok hızlı bir şekilde sonlandırdı. Net ve doğru bilgi verdi. Tavsiye ederim.

Sahar Javadi

Selin Hanım çok profesyonel ve hızlıca bize yardım ettiler ve tüm çabalarına teşekkür ediyoruz.

Merve Tosun

Kibarlığı, samimiyeti ve verdiği güven için kendisine çok teşekkür ediyorum.Tekrar bir emlak işim olursa çalışacağım tek isim.

Meltem Önder

Müthiş bir satıştı.Gerçekten her zaman kendisiyle çalışmak istiyorum. Çok çok teşekkürler.

Nesrin Özkaya

Selin Hanım'a çok teşekkür ederim. Uzun zamandır Acıbadem bölgesinde aradığım yeri bulmamı sağladı.

Feza Bilban Noyan

Bizim için çok zor olan bir süreci kısa zamanda lehimize olacak şekilde, hoşgörüyle ve sabırla yönettiği için Selin Hanım'a yürekten sonsuz teşekkürler.

Nuray Erkan

Selin Hanım'a sonsuz güvenimiz vardır. Kendisi ile 2.kez birlikte çalışıyoruz.Yine çok hızlı ve profesyonel şekilde bizlere danışmanlık sağladı. Her zaman ve her konuda müşterisini önde tutar ve memnuniyetini sağlar. Çok teşekkür ederiz. Sizinle çalışmak çok büyük bir keyif.

Mehmet Can Koruyan

Selin Hanım en iyi kiracı adayı bulma ve evi iyi bir değerde kiraya vermem konusunda çok titiz çalıştı, sonuç gayet iyi, teşekkürler.

Metin İskeçeli

Selin Hanım, konusuna ve bölgeye çok hakim olduğu için gayrimenkulümü kısa sürede ve değerinde satarak, danışmanlık görevini layıkı ile yapmıştır.Kendisine çok teşekkür ederim.Tekrar çalışmak umuduyla.

Evrim Karabulut Taşkıran

Selin Hanım gayrimenkulümüzün hem kiralanmasında hem de satışında ilgili ve hızlı geri dönüş sağlayarak bizleri memnun etmiştir.

Sadettin Sercan Dikici

Selin Hanım'a evimizi satarken göstermiş olduğu ilgi ve alaka için çok teşekkür ederiz. Kendisinin sektör bilgisi ve profesyonel deneyimi sayesinde aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Saygılarımla.

Özgül Koruyan

Gerek iş takibi gerekse tüm detayları titizlikle takip eden profesyonel bir danışman Selin Hanım, çok teşekkürler!

Cenk Ali Sağlam

Selin Hanım'ı hiç tanımıyordum. Beni satabileceğine ikna etti. İstediğim şekilde de sattı.

Selen Hürben

Selin hanım sayesinde evimi iyi insanlara kiraladığıma inanıyorum. Kendisini emekleri ve üstün gayreti için tebrik ediyor, teşekkür ediyorum

Seda Esinduy

İyiki Selin Hanım karşımıza çıktı.Bize söz verdiği şekilde, zamanımızı kaliteli bir şekilde kullanarak, en kısa zamanda satışımızı gerçekleştirdi.. Kendisine çok çok teşekkür ediyor, sevgilerimizi yolluyoruz.

Abdullah Çırakoğlu

Güven veren bir konuşması var. Satış sürecinde de bu güveni boşa çıkarmadı.Çok memnun kaldım.Tekrar ev alacak olursam kendisiyle çalışacağım.Kendisine çok teşekkür ederim.

Emir Özuzun

Süreci çok iyi yöneten, deneyimli ve güleryüzlü kişiliğiyle her zaman çalışmak isteyeceğimiz danışmanımız.

Suha Furtun

Selin hanım evimizi kiraya vermemizde bize çok yardımcı oldu ilgi ve alakasından memnun kaldık hem istediğimiz fiyata kiraya verdi hemde bir gün gibi kısa bir sürede kiracı buldu

Özlem Önder

Selin hanim'a bu kadar profesyonelce ve sorunsuz şekilde satış işlemimi gerçekleştirdiği için çok teşekkür ediyorum. Hem olumlu enerjisi ile hem de iş planı ile çalışmamızdan çok memnun kaldım.Kendisini ev alım satım kiralama konularında ihtiyacı olan kişilere danışman olarak öneriyorum.Tekrar çok teşekkürler.

Büşra Akın

İşini profesyonel olarak yapan, işinde gayet başarılı ve çok güleryüzlü size çok teşekkür ediyoruz

Kemal Ata

Selin hanımın işinin gerçekten hakkını veren nadir gayrimenkul danışmanlarından biri olduğu gerçeğiyle yakın zamanda yüzleşmekten mutluluk duyuyorum, profesyonel ve içten yaklaşımıyla bu mesleğe ne kadar yakıştığı da ayrı bir gerçek..

İlkyaz Erkan Karaca

Çok profesyonel şekilde yaklaşımı olan, hızlı ve güvenilir birisi Selin Hanım.Onunla tanıştığımız için çok şanslıyız.Geri bildirimleri her zaman hızlı oldu.Her zaman planlı ve programlıydı.Kariyerinde nice başarılar diliyorum.Sevgilerimle.

Sibel Hürben

Selin Hanım'ın göstermiş olduğu canayakın ve güleryüzlü hizmet anlayışından ötürü kendisini tebrik ediyorum.Sayesinde güzel bir evimiz oldu.

Semih Özel

Remax yetkilisi Selin Hanım'a evimizin satışında vermiş olduğu destek ve yardım için çok teşekkür ederiz.

Serçin Ercek

Selin Hanım işine oldukça profesyonel yaklaşan, taraflar arası dengeleyici yaklaşıma sahip bir uzman.Çalışırken her konuda çok hızlı ve çözüm odaklı dönüşler aldım.Yurtdışındayken uzaktan satış yaptığım evim ile ilgili her konuda içimi rahatlattı ve güven verdi.Çok teşekkür ederim.

Ahmet İhsan Çömezoğlu

Yaşımıza hürmet ve anlayabileceğimiz şekilde tane tane çok yardımcı oldu.

Lale Yalgın

Güleryüzü, kibarlığı ve bilgilendiriciliği için çok çok teşekkürler.

Nilay Turan

Süreci çok güzel yönetti.Zorlu anlarda bile pozitif tutumunu sürdürdü.Her zaman kendisiyle çalışmak isterim.

Makbule Han

Çok çok iyi.

İlhan Soyer

Ben 40 yıllık emlak sektöründe çalışan bir kişi olarak, Selin Hanım'a tam 10 üzerinden 10 çok iyi.

Ebru Kut

Selin Hanım' dan memnuniyetim çok fazla, ilgi ve alakasını çok dikkatli ve candan buluyorum.Kendisine teşekkür ediyorum.

Sinan Yağmur

Hızlı, iş bitirici, tuttuğunu koparan danışmanımızdan çok memnun kaldık.

Cansu Sayıcı

Selin Hanım’a yardımseverliği, süreç içindeki bilgilendirme ve yönlendirmeleri için çok teşekkür ederiz.

Nezihe Güler Aydoğdu

Çok memnunuz ...

Kamil Şirin

Güler yüzünden ve hizmetinden çok memnun kaldık.

Salih Coşkun

Çalışkanlığı ve profesyonelliği ile hiçbir sıkıntı yaşamadan satış işlemimizi bitirdi. Sektörel bilgisi, güler yüzü ve sosyal yetenekleri yüksek bir yol arkadaşlığı yaptı.

Müslüm Aykın

Bu süreçte bize verdiğiniz hizmetten memnun kaldık.Teşekkür ederiz.

Esma Balcı

Herşey için çok teşekkür ederim.Canayakın, titiz çalışmasıyla kısa sürede sonuca ulaştırdı.Eline emeğine sağlık.

G******* Y*******

Selin Hanim’in tecrubesi, profesyonel yaklasimi, samimi ve acik iletisim becerileri ile keyifli bir surec gecirdik. Kendisiyle tekrar calismak isteriz, tesekkurler.

Jale Çatalkaya

Selin hanımla birlikte ve yirmi gün içinde bize küçük gelen evimizi sattık ve çok güzel yeni bir ev aldık .Çok hızlı ve ayrıntıya benim gibi çok önem veriyor. Bu zor süreçteki destekleri ve yardımları için çok teşekkür ediyorum.

Ece Muslumanoglu

Selin hanim surec boyunca son derece profesyonel, yardimci, cozum odakli ve bilgilendiriciydi. Kendisiyle calisma firsati buldugum icin sansli hissediyorum. Eger tekrar bir ev alma satma durumum olursa mutlaka Selin hanimi arayacagim ilk!

Ayla Asmazoğlu

Çok güleryüzlü ve içten bir tavır & ağırlama. Çok açıklayıcı ve bilgilendirici anlatım. İletişim kalitesi ve empati düzeyi yüksek.

Kumru Deniz Çiftçi

Her konuda yardımcımız oldu.Evimizi sorunsuz olarak, istediğimiz fiyata oldukça yakın olarak satabildik.

Dila Begüm Onuk Keçecioğlu

Temiz, titiz, sistematik çalışma ile 2 evimi de sattı. Kendisine teşekkür ederim.

Tuğrul Bayoğlu

Aldığımız evi inceleme, değerlendirme, karar verme sürecinde, süreci kolaylaştırıcı, yapıcı destek sağlamıştır, teşekkür ederiz.

Begüm Alişoğlu

Sürecin başından sonuna kadar ilgili ve disiplinli çalışmanızdan ötürü teşekkür ediyoruz.Başarılarınızın devamını dileriz.

Anıl İbrahimoğlu

Gayrimenkul alım süreci boyunca Selin Hanım bizlere destek oldu ve doğru yönlendirdi.Kendisine teşekkür ederiz.

Mustafa Çiftçi

Selin hanım samimiyeti, güler yüzü, iletişim yeteneği, etkin yönlendirme ve hızlı çözüm üretme becerisi ile her türlü gayrimenkul işinizi rahatlıkla emanet edebileceğiniz bir danışman. Kendisi ile çalıştığımız için çok memnunuz ve herkese tavsiye ediyoruz.

Erdem Aldemir

İkili ilişkilerdeki başarısı, güvenilir ve çözüm odaklı olması, ayrıca iş bitirmek için olan gayreti ile Selin Hanım'a teşekkür ediyorum.

Hande Gürer

Sevgili Selin Hanım ile yollarımız iyiki kesişti, kendisi güleryüzü, samimiyeti ve sorduğumuz her soruya sabırla cevap vermesi ile bize güzel süreç yaşattı.Bundan sonra da çevreme rahatlıkla önerebileceğim bir kişidir kendisi.Her şey için teşekkür ederiz.

Rahime Nursun Emlek

İşini layıkıyla yapan, güleryüzlü ve müşterisinin menfaatlerini çok iyi koruyan, harika bir insan.

Cemil Durmuş

45 yaşındayım.Bugüne kadar emlak sektöründe yaptığım tüm alışverişler arasında en iyi hizmet aldığım danışman Selin Hanım oldu.Hızlıca bulduğu çözümler ve yönlendirmeler için kendisine çok teşekkür ederiz.

Gonca Argın

Selin Hanım çok güleryüzlü ve işini iyi bilen birisi.Kendisiyle çalıştığım için çok memnunum.Teşekkürler Selin Hanım.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.