Uzmanlık Bölgesi

Bebek Mah. / Beşiktaş

Uzmanlık Alanları

Konut

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2019

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2024

Gayrimenkul danışmanlarının potansiyelini maksimize etmek için dünyanın en büyük gayrimenkul koçu Tom Ferry tarafından verilen eğitimdir.
Ayça Üreten portföyünde 9 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 9 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Oğuz Abadan

Bu zamana kadar tanıdığımız ve çalıştığımız emlak uzmanlarının içinde en ilgili ve en kaliteli insanlar kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

Özgür Çebi

PROFESYONEL HİZMETNİZ VE DOST YAKLAŞIMINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

Salih Kurşun

Hep böyle dürüst kalın teşekkürler

Hasan Beyaz

Herşey için teşekkür ederim, işleriniz rast gitsin

Mazen Alhasasneh

Thank you very much. Realy very good service.

Ayten Özer Cüre

Son derece güler yüzle akılcı çözümlere güvenilir bir hizmet aldığımız için Ayça hanıma çok teşekkür ederiz. Her zaman kendisi ile çalışmak isteriz.

Gülcan Sucu

Ayça Hanım'a ev kiralama sürecimdeki destekleri için teşekkür ederim

Sami Kozalan

Bilgili ve ilgili yaklasimlarindan dolayi cok tesekkur ederiz..

Zeynep Tezcan

Ayça her zaman pozitif, güvenilir ve son derece ilgili bir emlak danışmanı. Kendisinden her zaman akılcı çözümlerle destek aldık. İşini çok iyi yapan birisi. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Ayten Cüre

Ayça Hanım ile uzun zamandır çalışıyorum. Ev ve iş yerimin kiraya verilmesinde çok titiz çalıştı. Her konuda yardımcı olan akıllı, güvenilir ve mesleğinin uzmanı bir emlak danışmanıdır. Kendisine çok teşekkür ederim.

Ekrem Akyüzlü

Ayça Hn., Displiplinli, ilgili, çok güvenilir, güler yüzlü, yardımsever, saygılı ve samimidir.Çözüm odaklı kişiliği, Sozlesmelerdeki Hukuki yetkinligi, müşterilerinin işlerinin takip ve sonuclandirmadaki özeni ile yetenekli bir Emlak danışmanıdir.Kendisine çok müteşekkiriz.

Susie Ilgar

Hem evimizi satma, hem de yeni evimizi alma sürecindeki ilgili, sabırlı, profesyonel tavrı için Ayça hanıma ailecek çok teşekkür ediyoruz. Aşırı titiz ve bizi sürekli bilgilendiren, sürecin her aşamasında hem çok sabırla hem de çok nazik, kibar tavrıyla yanımızda oldu, bize çok güven verdi. Hem satış hem de yeni ev alışımızı çok kısa içinde tamamladık. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Nazlı Aksoy

Ayça Hanım'a işini çok titizlikle yaptığı için ve işlem sırasındaki profesyonel desteği için çok teşekkür ederiz.

Ö******* K*******

Ayça Hanım samimi güvenilir cook tatlı bir emlak danışanı olarak hayatımıza girdi sonrasında iyi bir arkadaş oldu :)

Gözde Bayram

Ayça Hanım’ın verdiği danışmanlık hizmetinizden çok memnun kaldım kendisi çok ilgili🌸

Ebru Gerçek

RE/MAX ile ilk çalışmamda Ayça Hanım'la tanıştık. Profesyonelliği,, aşırı ilgisi, güler yüzlü oluşu, sektöre hakimiyeti, çözüm odaklı yaklaşımı ile bizlere çok yardımcı oldu. Çok teşekkürler Ayça Hanım.

Burcu Pamir

Yaptigimiz tum is birliklerinde sevgili Ayca Hanimin cok takdirimi kazanan profesyonelligi, is bilgisi ve is ahlakinin haricinde yuksek empati gucuyle kendi karini bile 2. plana atarak, islemlerin her anlamda bize yuksek fayda getirecek sekilde sonuclanmasi icin tum gayretini, zamanini fedakarca kullandigini gordum, guvenimi hicbir zaman bosa cikartmadigi icin bir kere daha burdan tesekkur ediyorum kendisine ve tum tanidiklarimi kendisine gonul rahatligiyla yonlendirjyorum.

Burak İlhan

Dürüst, güvenilir, işini çok iyi bilen ve oldukça hızlı bir şekilde işlemlerimizi sonuçlandıran Ayça ÜRETEN'e çok teşekkürler.

Begüm Kandemir

Ayça Hanım oldukça ilgili, işine hakim ve yönlendirmeleri oldukça kuvvetli. Ayrıca güler yüzülü biri ile tüm görüşmeleri yürütmek oldukça keyifli. Çok teşekkürler Ayça Hanım.

Ebru Kelleci

Ayça hanım benim şuana kadar karşılaştığım en deneyimli ve bu deneyimi müşterisine nasıl aktaracagını bilen, nadir bulunan, tecrübeli ve güvenilir biri, yatırım yapmak istediğimde ilk danışacagım kişi, Yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim. Sevgiler

Pelin Kartal

Ayca hanim tum samimiyeti ve ictenligi ve konusuna hakimiyeti ile bizi en dogru sekilde yonlendirdi. Kendisi ile bundan sonra da yeni yer arayisim olustugunda calismayi dort gozle bekliyorum.

Gözde Bayram

Teşekkürler

Ekrem Akyüzlü

Ayça Hanım en pozitif emlak danışmanımız oldu. Her zaman güvenebileceğimiz iyi bir insandır.

Banu Nas

Ayça hanımdan çok memnun kaldım. İşini çok iyi yapıyor. Aşırı ilgili.

Bilge Köksal

Öneriye gerek yok, Ayça Hanım'dan çok memnun kaldık. Harika bir insan ,işimin hakkını layıkıyla veriyor.

Zeyno Pelin Doğan

İyi ki varsın :)

Can Sekban

Titiz, Samimi, Profesyonel

Tülay Dönmez

AYÇA HANIM BABAMDAN KALAN MANEVİ DEĞERİ OLAN VE BENİM İÇİN KIYMETİNİN HİÇ Bİ MADDİ DEĞER İLE ÖLÇÜLEMEDİĞİ BU YER İÇİN GÖSTERDİĞİNİZ EMEK VE UĞRAŞLARINIZ İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLER. TÜLAY DÖNMEZ

Özgür Çebi

Samimî ve net tavrı ile satış sürecini çok iyi yürüten tam bir profesyonel. Emeğiniz için teşekkür ederiz.

Naz Cansu Büyükuğur

Onu çokkkk seviyorum. Gelmiş geçmiş en tatlı emlak danışmanı <3

Mehmet Atıf Coka

Çok sistematik ve profesyonel.

N******* Ş*******

Teşekkürler.

Zeynep Cüre

Ayça Üreten mesleğini büyük titizlikle ve olağanüstü emek ve çaba sarfederek gerçekleştirmektedir. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

M******* D*******

Ev satışımda bana her konuda destek oldu. Yardımları için çok teşekkür ederim. Tekrar bir mülk alım satımı işlemim olursa kesinlikle kendisi ile çalışmak isterim.

Kerem Yerebasmaz

Ben Remax Hills ile 4 ay önce bir yer için iletişime geçtim. Bankamın expertiz raporunun yazdığı hatalı rapor sonucu alamadım yeri başka bankada kredim onaylanmadı fakat bundan sonra karşılaştığımız sorunlara rağmen Ayça hanımın çözüm odaklı yapıcı davranışları, müşteri iletişimi alıcıyı da satıcıyı da aynı oranda memnun etmesinden ötürü markanıza sempatim arttı. Kendisine ve sizlere teşekkür ederim

Zeynep Tezcan

Değerli temsilciniz Ayça Üreten evimizin kiraya verilmesi konusunda üstün bir çaba göstermiştir. Kendisi konusunda çok yetenekli, bilgili ve çalışkandır. İletişimi son derece başarılıdır. Ofisiniz için büyük bir değer olduğunu düşünüyorum. Onunla çalışmak büyük bir şans sizlere teşekkür ederiz.

Bilal Demir

Durust, guven veren, empati yaparak musteri yerine dusunebilen ayni zamanda cok iyi bir, profesyonel. Cok memnun kaldik. Karar alma noktasinda, asiri baskiya kacmadan cok duzgun ve iyi niyetle yonlendirdi bizi Ayca hn. Cok memnun kaldik. Her emlak isinde calisabiliriz.

Burak Özhakçıl

Dürüst çalışkan ve işinin ehli, tam bir profesyonel. Kısa sürede villâmızı kiraya verdi. Sayesinde Gaziantep Remax Evyapan ile çalışmaya başladım. Büromu kiraya verdiler onlarda çok şükür.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.