RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2011

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2016

Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

2017

Bu eğitim programıyla güncel gayrimenkul mevzuatına hakim olup, satış ve kiralama süreçlerinde hız kazandıracak pratik mevzuat bilgilerinin öğretilmesi hedeflenir.

2021

RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir.
İlhan Metinli portföyünde 7 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 7 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Onur Ozgen

Gayrimenkulumuzun satisi Ilhan Bey' in tecrubesi ve destegi ile sorunsuz sekilde tamamlandi. Kendisi sektorel bilgisi ve yaklasimi ile bize ilk gunden beri guven verdi. Tesekkur ediyorum.

Deniz Gürhan

Ben Deniz Gürhan, Remax Yıldız'dan gayrimenkul danışmanıyım. İzmir ile ilgili bir gayrimenkul işimi İlhan beye ilettim. Kendisi zorlu bir işlemi kısa sürede mükemmel şekilde sonuçlandırdı. Herşey için teşekkürler İlhan bey.

Sabahatti̇n Aydemi̇r

İlk telefon görüşmemizden tapu işlemlerinin sonuçlanmasına kadar olan süreçte:İlk önce güvenirliliği ve düzgün kişiliğiyle, çalışkanlığıyla, problem çözmedeki yeteneğiyle, olaylara tevazulu ancak geçekçi yaklaşımıyla çok takdirimizi kazandınız.SAĞOLUN

Funda Yücel

Tam emlakçılara karşı güvenimizi yitirdiğimiz sırada İlhan Bey'le tanıştık.dürüstlüğü, profesyonelliği, gösterdiği çaba, samiyeti, içtenliğiyle bizim gayrimenkul öte abimiz oldu.hersey için tesekkürler İLHAN BEY

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.