Profesyoneller Fark Yaratır-ARADIĞINIZ GAYRİMENKUL TELEFONUNUZUN UCUNDA! -1987 MANAVGAT/OYMAPINAR DOĞUMLUYUM.ORTAOKUL VE LİSEYİ MANAVGATTA BİTİRDİM. -2019 KASIM AYINDA Bölgenin En Başarılı ve En Dinamik Ofisi Olan " Re/Max Star " Çatısı Altında Ofisim İle Birlikte Gayrimenkul Kariyerime Devam Ediyorum. - Siz Değerli Dostlarıma Hizmet vermekten Onur Duyarım.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2022

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.
Abdullah Doğan portföyünde 5 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Hakan Ekinci

profesyonel çalışma sisteminiz güler yüzlü ve sonuç odaklı çalışmalarınız için teşekkür ederim. mümkün olduğunca siziher alanda tavsiye edicem. Başarılarınızın devamını dilerim.

Nebiye Çalışkan

Sayın Abdullah Doğan herşey için teşekkürler.. Başka bir ilden taşınmak için ev tutmak istediğimde bana verdiğiniz güven, işinizle ilgili titizliğiniz, nezaketli duruşunuz 1 saat içinde farklı bir ilde ev tutmamı inanılmaz kolaylaştırdınız. Allahım da sizin işlerinizi kolaylaştırsın. Saygı ve sevgiler Nebiye Çalışkan

Mehmet Erdoğan

Abdullah beyi sabrı için çok teşekkür ederim. Çünkü 3 aydır görmek istediğim bütün evleri sabırla bıkmadan bana gösterdi. Ve artık hayalimizdeki evi aldık. Artık ailemizin danışmanı. Ona güvenmemek elde değil. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Çünkü daha iyisini bulamıyacaksınız.

Selçuk Nergiz

Abdullah beyin dükkanımı bu kadar hızlı satacağını beklemiyordum. Bu süreci profesyonel yönetti. Kendisine başarılar dilerim. Gönül rahatlığıyla güvenebileceğim birisi.

Atalay Saraç

Abdullah beyin profesyonel yaklaşım ve bilgilendirmeleriyle çok güzel bir ticari dükkan aldık. Bana bu karlı yatırımı yapmama sebep olduğu için çok teşekkür ediyorum.

Kadir Uçar

Abdullah beyi oğlum gibi sevdim.Çünkü yaşlı olmama rağmen her bir süreci hassasiyetle takip edip beni bilgilendirdi. Bizi ev sahibi yaptı. Bir ev daha alacaz nasip olursa yine Abdullah oğlumla.. Teşekkürler

Neslihan Kaçar

Abdullah bey'i daha önce bir çok iş yaptığı kişiden metnini duydum onla çalışırken pişman olmayacağımı ve iyi bir sonuç alacağımı söylediler. kendisinden fazlası ile iyi bir hizmet aldım ve iyi bir sonuç elde ettik teşekkürler ABDULLAH DOĞAN

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.