...EN İYİ SONUÇLARA ULAŞMAK İÇİN RE/MAX DORAYI SEÇİN 371 82 62.........İşletme mezunu olarak iş hayatına RE/MAX bünyesinde başladı. Gayrimenkul sektöründe çalışarak edindiği tecrübeleri ve
bilgileri sonucunda kendi ofisinde Kasım 2007 den beri Maltepe bölgesinde hizmet vermektedir.
Aynı zamanda Üniversitede Öğretim Görevlisi
ve Maltepe Halk Eğitim merkezinde Gayrimenkul Pazarlama Yönetimi dersleri vermektedir. Türkiye şartlarında hepimizin hayatında en önemli amaçlardan biri olan ev sahibi olmak ve emekliliğimiz için yatırım aşamasında, yaşam tarzınıza ve bütçenize uygun gayrimenkul danışmalığını etik ve dürüst olarak profesyonel kadrosu ile sektörde büyümeye devam etmektedir. Ticari alım satım ve özel Konut alma düşüncenizde size özel şartlar ile doğru tavsiye alacağınız adres Remax Dora olsun. 
ALMIŞ OLDUĞUM EĞİTİMLER VE BAŞARILAR 
TEMEL SATIŞ EĞİTİMİ 
BROKER EĞİTİMİ 
BAŞARILI SATIŞ STRATEJİLERİ EĞİTİMİ 
GAYRİMENKUL HUKUKU EĞİTİMİ 
KONUT PROJELERİ SATIŞ UZMANLIĞI EĞİTİMİ 
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2011

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

2012

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar. Bu eğitime katılan Broker, var olan ofisini bir üst seviyeye geçirmek ve verimliliğini artırmak için gerekli bilgileri edinmiştir.

2013

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.

2020

Bu eğitim Broker'ın ofisini geliştirmesini, öncü olmasını ve ofisinin performans yönetimini başarılı bir şekilde yapabilmesini ve artırmasını hedefler.
Ersoy Uygur portföyünde 5 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Adem Canbek

Şahsıma göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı Ersoy bey'e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Tam pes ettiğim durumda beni aradı ve çözümü mümkün olmayan karmaşık durumları çözdü. Ne kadar teşekkür etsem azdır.Çalışma hayatınızda başarılar diliyorum.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.